Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-11-03, 19:34   #571
CarrieBra
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 478
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
Ja straci豉m o po這w, tylko, 瞠 moje w這sy sie puszy造, wi璚 puch zosta przyg豉skany, Je郵i Twoje w這sy si nie pusz, to na objeto軼i stracisz mniej. Na g鏎ze (tzn. na str 18-tej) wklei豉m moje zdj璚ie przed zabiegiem i 5 miesi璚y po. Wida, 瞠 obj皻o軼i jest mniej nawet po 5 miesi帷ach, a zaraz po zabiegu by這 jeszcze mniej.
Moje w這sy si nie pusz wi璚 mo瞠 a tak bardzo nie strac obj皻o軼i...
Faktycznie, na Twoich zdj璚iach wida, 瞠 w jakim stopniu obj皻o嗆 posz豉 w d馧 ale przecie nie wygl康aj 幢e.

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
ja bym powiedzia豉, 瞠 stracisz mniej ni po wyprostowaniu prostownic. Jak je wyprostujesz teraz i efekt obj皻o軼i Ci zadowala, to po KP jest podobnie, a nawet troch lepiej, bo prostowanie wytr帷a wod z w這s闚 i przez to trac obj皻o嗆, a przy KP ju po umyciu masz ponownie nawil穎ne w這sy, wi璚 tej obj皻o軼i jest wi璚ej ni po przejechaniu prostownic. To jest minimalna r騜nica, ale na korzy嗆 KP.
Z regu造 nie narzekam na nie po prostowaniu. Trzymaj si. Jako.
Dziewczyny, a czy po prostowaniu nadal ewentualnie mog u篡wa Marion, Termoochrona. Spray dodaj帷y w這som obj皻o軼i? Czy to s豉by pomys?

Dziewczyna
, kt鏎a opanowa豉 mechaniczn skrzyni bieg闚,
poradzi sobie w 篡ciu. : -))))
CarrieBra jest offline  
Stary 2014-11-03, 20:11   #572
olzbig
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Hej! podczytuj ju jaki czas i zdecydowa豉m si na prostowanie, zdecydowa豉m si zam闚ic Inoar Mam kr璚one w這sy, od razu po myciu i ugniataniu s ok, ale jednak pusz sie na wietrze/deszczu. No i wkurza mnie, 瞠 nie moge wsta, przeczesa wlosy i wyjsc (myj zazwyczaj wieczorem i po spaniu tez oczywiscie musze je troch zwilzyc i pougniata 瞠by jakos wygl康a造). Mam troch g逝pie pytanie dot. ju samej czynno軼i prostowania. Chodzi mi o to, 瞠 z tego co widzia豉m to po wysuszeniu w這sy wygl康aj po prostu na suche, nie wida odk康 jest na這zony preparat...Wi璚 skad mam wiedzie gdzie mog zacz望 prostowac? Jak zaczn za wysoko to spal sobie ten fragment a oczywiscie bym nie chciala aha, prostowa zamierzam za 2 tygodnie, bo w sobot farbowalam ( szamponem Casting, no ale jednak to farbowanie), oczywi軼ie potem dam zna jak wysz這
olzbig jest offline  
Stary 2014-11-03, 20:35   #573
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez CarrieBra Poka wiadomo嗆
Moje w這sy si nie pusz wi璚 mo瞠 a tak bardzo nie strac obj皻o軼i...
Faktycznie, na Twoich zdj璚iach wida, 瞠 w jakim stopniu obj皻o嗆 posz豉 w d馧 ale przecie nie wygl康aj 幢e.

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Z regu造 nie narzekam na nie po prostowaniu. Trzymaj si. Jako.
Dziewczyny, a czy po prostowaniu nadal ewentualnie mog u篡wa Marion, Termoochrona. Spray dodaj帷y w這som obj皻o軼i? Czy to s豉by pomys?
Objeto嗆 posz豉 w d馧 o po這w, ale ja si z tego ciesz, bo mia豉m ogrom nieujarzmionych w這s闚. Po inoarze mam w這s闚 jeszcze mniej

Po prostowaniu mo瞠sz uzywa wszystkiego, ale lepiej unika szampon闚 z sodium chloride. Ja w sumie u篡wam z sodium ale jest na koncu w sk豉dzie a szampon niesamowicie robi mi dobrze na w這sy

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez olzbig Poka wiadomo嗆
Hej! podczytuj ju jaki czas i zdecydowa豉m si na prostowanie, zdecydowa豉m si zam闚ic Inoar Mam kr璚one w這sy, od razu po myciu i ugniataniu s ok, ale jednak pusz sie na wietrze/deszczu. No i wkurza mnie, 瞠 nie moge wsta, przeczesa wlosy i wyjsc (myj zazwyczaj wieczorem i po spaniu tez oczywiscie musze je troch zwilzyc i pougniata 瞠by jakos wygl康a造). Mam troch g逝pie pytanie dot. ju samej czynno軼i prostowania. Chodzi mi o to, 瞠 z tego co widzia豉m to po wysuszeniu w這sy wygl康aj po prostu na suche, nie wida odk康 jest na這zony preparat...Wi璚 skad mam wiedzie gdzie mog zacz望 prostowac? Jak zaczn za wysoko to spal sobie ten fragment a oczywiscie bym nie chciala aha, prostowa zamierzam za 2 tygodnie, bo w sobot farbowalam ( szamponem Casting, no ale jednak to farbowanie), oczywi軼ie potem dam zna jak wysz這
Jak chcesz prostowac od nasady, to mniej wi璚ej bedziesz wiedzia豉 odk康 nak豉da豉,
jak chcesz od 鈔odka to albo znajd sobie jaki punkt odniesienia np. broda, uszy (ja tak robi), lub ja Miluchova czyli "na kucyki". Zwi捫 kucyki pokryj preparatem, wysusz i wyprostuj.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kingula16 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny ta fryzjerka mi nie odpowiedzia豉 na mojego maila z za瘸leniami, pewnie olewa takie sprawy a nie wierze, 瞠 nie czyta豉 bo na wizyt te umawia豉m si z ni mailowo. Chyba si do niej przejd ale z drugiej str co mam jej powiedzie jak ona mi powie, 瞠 nic mi na to nie zrobi bo robi豉 tak jak si nale篡 a, 瞠 efektu nie ma to ju od rodzaju w這sa zale篡???
Koniecznie id, 瞠by by豉 konfrontacja. 秧daj poprawy lub zwrotu pieni璠zy. Jeszcze pytanie - czy da豉 Ci paragon? Bo z tego co wiem, to fryzjerzy juz powinni dawa? Je郵i Ci nie da豉, to zapytaj dlaczego nie dosta豉s paragonu ona si ju mo瞠 troch wystraszy, 瞠 lepiej z Tob nie zadziera skoro pytasz o takie rzeczy Chyba, 瞠 to fryzjerka "domowa". By豉 w salonie czy nie?
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-03, 20:38   #574
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Dziewczyny ta fryzjerka mi nie odpowiedzia豉 na mojego maila z za瘸leniami, pewnie olewa takie sprawy a nie wierze, 瞠 nie czyta豉 bo na wizyt te umawia豉m si z ni mailowo. Chyba si do niej przejd ale z drugiej str co mam jej powiedzie jak ona mi powie, 瞠 nic mi na to nie zrobi bo robi豉 tak jak si nale篡 a, 瞠 efektu nie ma to ju od rodzaju w這sa zale篡???
M闚i豉, 瞠 pachnia這 mandarynk przy zabiegu.. no tego zapachu nie da si pomyli, wi璚 je郵i pachnia這 mandarynk, to jej powiedz, 瞠 producent m闚i, 瞠 mandarynka nie prostuje w這s闚, a Ty chcia豉 mie proste. To ju jest wystarczaj帷a uwaga do reklamacji.
Cytat:
Napisane przez CarrieBra Poka wiadomo嗆
Mozesz

Cytat:
Napisane przez olzbig Poka wiadomo嗆
Mam troch g逝pie pytanie dot. ju samej czynno軼i prostowania. Chodzi mi o to, 瞠 z tego co widzia豉m to po wysuszeniu w這sy wygl康aj po prostu na suche, nie wida odk康 jest na這zony preparat...Wi璚 skad mam wiedzie gdzie mog zacz望 prostowac? Jak zaczn za wysoko to spal sobie ten fragment a oczywiscie bym nie chciala aha, prostowa zamierzam za 2 tygodnie, bo w sobot farbowalam ( szamponem Casting, no ale jednak to farbowanie), oczywi軼ie potem dam zna jak wysz這
Jak nak豉dasz np. 2cm od sk鏎y g這wy, to staraj si prostowa 3-4 cm od sk鏎y g這wy... a je郵i zaczynasz ni瞠j, to po prostu zepnij w這sy w gumki, nak豉dasz preparat od gumki, prostujesz 1-2cm poni瞠j gumki. Mycie i reszte krok闚 te robisz w gumkach, wi璚 w這sy si nie pomieszaj i nic si nie stanie.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-03, 20:41   #575
olzbig
Raczkowanie

Super, dzi瘯i za odpowiedzi! Jak zaczn prostowa troszk ni瞠j niz nalozylam (nie specjalnie, ale moze mi tak wyjsc podejrzewam) to chyba nic si nie stanie? Prostowa zamierzam prawie od nasady, max 5cm ni瞠j.
olzbig jest offline  
Stary 2014-11-03, 20:45   #576
kingula16
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 501

Czu豉m mandarynk i t jagod..wi璚 nie wiem, kt鏎ym dok豉dnie mi robi豉...
nie da豉 mi paragonu w sumie a by豉m w salonie...no nic p鎩d do niej i dam zna co i jak, dzi瘯i dziewczyny
kingula16 jest offline  
Stary 2014-11-03, 20:56   #577
Miluchova
Zadomowienie

@olzbig
nic si nie stanie, wa積e, 瞠by nie prostowa豉 w這s闚 bez na這穎nego preparatu.
@kingula16
trzymam kciuki b璠zie dobrze
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-03, 20:58   #578
olzbig
Raczkowanie

Ale si ciesz nie wiem jak wytrzymam te 2 tygodnie;p Wasze zdj璚ia s 鈍ietne, nawet jak mi wyjdzie w po這wie tak dobrze jak wam to b璠e zadowolona.
olzbig jest offline  
Stary 2014-11-03, 22:03   #579
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Czu豉m mandarynk i t jagod..wi璚 nie wiem, kt鏎ym dok豉dnie mi robi豉...
nie da豉 mi paragonu w sumie a by豉m w salonie...no nic p鎩d do niej i dam zna co i jak, dzi瘯i dziewczyny
ja te Ci kibicuj!!!!
Miluchova ma racj, wyka si znajomo軼ia produktu, zobacz w necie jak wygl康aj butelki i niech Ci poka瞠 czym robi豉
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-04, 08:17   #580
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 032

Cytat:
ja te Ci kibicuj!!!!
Miluchova ma racj, wyka si znajomo軼ia produktu, zobacz w necie jak wygl康aj butelki i niech Ci poka瞠 czym robi豉
Ja te niech ta lalunia sobie nie my郵i, 瞠 jeste naiwna

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-11-04, 08:30   #581
Modlishkka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Cze嗆 dziewczyny Po przeczytaniu paru w徠k闚, obejrzeniu filmik闚 na yt i przegl康ni璚iu setek blog闚 zdecydowa豉m si na prostowanie w這s闚 kreatyn encanto.
Od jaki 5 lat katuje moje w這sy prostownic CODZIENNIE, i to jeszcze temperatur powy瞠j 200 stopni wi璚 mo瞠cie si domy郵a w jakim stanie teraz s. Kiedy si kr璚i造, a teraz skret jest bardzo marny. Do tego by造 rozja郾iane z ciemnego br您u czego bardzo 瘸逝je bo tym sposobem mam wlosy lekko za ramiona bo nic opr鏂z 軼i璚ia nie dalo uratowa moich spalonych konc闚ek.
Zabieg bed wykonywa w pi徠ek albo sobote wi璚 trzymajcie za mnie kciuki Postaram si tu wrzuci zdj璚ia przed, po i jeszcze po tygodniu dla uwiecznienia efektu <o ile sie uda>

2008 Hurghada
2009 Golden Sands
2010 Golden Sands
2011 Rimini

Modlishkka jest offline  
Stary 2014-11-04, 15:49   #582
kingula16
Rozeznanie

Dziewczyny trzymajcie mnie bo zaraz wyjd z siebie...
Niestety mia豉m zwariowany dzie i nie podesz豉m do tego salonu ale o dziwo dosta豉m wiadomo嗆 mailow w kt鏎ej to ''pani'' informuje mnie, 瞠 prostowanie wlos闚 to efekt uboczny keratyny - zabieg to wygladzanie i nawil瘸nie w這s闚. Keratyna by豉 u篡ta w 100% i by豉m poinformowana o reklamacji, 瞠 mam jej nie zg豉sza je瞠li nie wykupie jej produkt闚 (szamponu i od篡wki po zabiegu) bo widocznie wup逝ka豉m keratyn ju innym szamponem!!!!!!!! (trzyma mnie)疾 w salonie efekt by widoczny jak u篡豉 produkt闚 swoich i wysuszy豉 na szczotk i da豉 mi do zrozumienia 瞠 jestem pierwsz klientk kt鏎a zg豉sza swoje za瘸lenia bo wszyscy s zadowoleni z jej us逝g....Je郵i moim zamiarem by這 wyprostowanie na blach to jest to prostowanie chemiczne- nie keratyna....
kingula16 jest offline  
Stary 2014-11-04, 17:16   #583
Miluchova
Zadomowienie

Tak, w salonie efekt by widoczny, bo po wyprostowaniu ko鎍owym nie umy豉 ju w這s闚 i nie zostawi豉 ich do wyschni璚ia ka盥e w這sy po stylizacji na gor帷o b璠 proste i to nie jest zas逝ga kosmeytk闚 ani zabiegu, tylko prostownicy.

Faktem jest, 瞠 nie ka盥e w這sy si prostuj i jest to niejako efekt uboczny, ale je瞠li babka CI m闚i, 瞠 w這sy b璠 proste, to bierze za to odpowiedzialno嗆. Ja zawsze informuj swoje klientki, 瞠 w這sy powinny si wyprostowa, ale zdarzaj si czasami przypadki, 瞠 si nie prostuj. W tym drugim wypadku uznaj reklamacj od razu i powtarzam zabieg.. no ale ka盥a fryzjerka ma swoje sumienie jak wida ja mam na wizyt闚ce jasno napisane "keratynowe prostowanie", a nie "keratynowe od篡wienie", czy "zabieg keratynowy", dlatego uznaj niewyprostowane w這sy za wymagaj帷e powt鏎zenia...

A ten argument o wykupieniu produkt闚... brak s堯w

Najbardziej jest mi przykro z tego powodu, 瞠 strasznie du穎 zap豉ci豉 i s to pieni康ze jak wida wyrzucone w b這to..
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-04, 17:20   #584
kingula16
Rozeznanie

Cytat:
Tak, w salonie efekt by widoczny, bo po wyprostowaniu ko鎍owym nie umy豉 ju w這s闚 i nie zostawi豉 ich do wyschni璚ia ka盥e w這sy po stylizacji na gor帷o b璠 proste i to nie jest zas逝ga kosmeytk闚 ani zabiegu, tylko prostownicy.

Faktem jest, 瞠 nie ka盥e w這sy si prostuj i jest to niejako efekt uboczny, ale je瞠li babka CI m闚i, 瞠 w這sy b璠 proste, to bierze za to odpowiedzialno嗆. Ja zawsze informuj swoje klientki, 瞠 w這sy powinny si wyprostowa, ale zdarzaj si czasami przypadki, 瞠 si nie prostuj. W tym drugim wypadku uznaj reklamacj od razu i powtarzam zabieg.. no ale ka盥a fryzjerka ma swoje sumienie jak wida ja mam na wizyt闚ce jasno napisane "keratynowe prostowanie", a nie "keratynowe od篡wienie", czy "zabieg keratynowy", dlatego uznaj niewyprostowane w這sy za wymagaj帷e powt鏎zenia...

Najbardziej jest mi przykro z tego powodu, 瞠 strasznie du穎 zap豉ci豉 i s to pieni康ze jak wida wyrzucone w b這to..
Miluchova te mi przykro tymbardziej, 瞠 odk豉da豉m na ten zabieg pare miesi璚y i od dawna go chcia豉m i by豉m strasznie nim podekscytowana a teraz po prostu jestem strasznie rozczarowana...
Teraz wg niej prostowanie jest efektem ubocznym o kt鏎ym dowiedzia豉 si dopiero w dzie jak mi robi豉 to prostowanie bo nawet tego nie wiedzia豉...
Chyba nic ju nie zdzia豉m..po prostu nie polec nikomu tego salonu...
kingula16 jest offline  
Stary 2014-11-04, 17:21   #585
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Niestety mia豉m zwariowany dzie i nie podesz豉m do tego salonu ale o dziwo dosta豉m wiadomo嗆 mailow w kt鏎ej to ''pani'' informuje mnie, 瞠 prostowanie wlos闚 to efekt uboczny keratyny - zabieg to wygladzanie i nawil瘸nie w這s闚. Keratyna by豉 u篡ta w 100% i by豉m poinformowana o reklamacji, 瞠 mam jej nie zg豉sza je瞠li nie wykupie jej produkt闚 (szamponu i od篡wki po zabiegu) bo widocznie wup逝ka豉m keratyn ju innym szamponem!!!!!!!! (trzyma mnie)疾 w salonie efekt by widoczny jak u篡豉 produkt闚 swoich i wysuszy豉 na szczotk i da豉 mi do zrozumienia 瞠 jestem pierwsz klientk kt鏎a zg豉sza swoje za瘸lenia bo wszyscy s zadowoleni z jej us逝g....Je郵i moim zamiarem by這 wyprostowanie na blach to jest to prostowanie chemiczne- nie keratyna....
Przypomnij jej s這wa - m闚i豉 co, 瞠by niby za 2 miesi帷e nie przychodzi豉 i nie narzeka豉 瞠 nie masz prostych w這s闚. Przypomnij sobie, czy m闚i豉 Ci, 瞠 w這sy b璠 proste, je郵i tak, to sugeruj, 瞠 wprowadzi豉 Ci w b陰d, bo wiedzia豉, 瞠 chcesz mie proste w這sy wi璚 zaproponowa豉 Ci z造 zabieg.

Ja bym jednak zapyta豉, dlaczego nie otrzyma豉 paragonu. zadzwon jutro na infolini urzedu skarbowego, czy fryzjerzy maja obowi您ek fiskalizacji us逝g. Mnie si wydaje, 瞠 tak.
Jesli Ci powie, 瞠 zafiskalizowa豉 tylko Ty nie wzi窸a paragonu to niech Ci poka瞠 na kopii rolki fiskalnej Tw鎩 niby paragon. Przypomnij sobie dok豉dnie kt鏎ego dnia by豉 i mniej wi璚ej o kt鏎ej godzinie sko鎍zy豉 zabieg

EDIT:
z tymi kasami fiskalnymi dla fryzjer闚 to chyba od 1 stycznia 2015 b璠a mieli obowi您ek wszyscy, bez wzgledu na wysoko嗆 obrotu

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-11-04 o 17:27
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-04, 17:24   #586
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Przypomnij jej s這wa - m闚i豉 co, 瞠by niby za 2 miesi帷e nie przychodzi豉 i nie narzeka豉 瞠 nie masz prostych w這s闚. Przypomnij sobie, czy m闚i豉 Ci, 瞠 w這sy b璠 proste, je郵i tak, to sugeruj, 瞠 wprowadzi豉 Ci w b陰d, bo wiedzia豉, 瞠 chcesz mie proste w這sy wi璚 zaproponowa豉 Ci z造 zabieg.

Ja bym jednak zapyta豉, dlaczego nie otrzyma豉 paragonu. zadzwon jutro na infolini urzedu skarbowego, czy fryzjerzy maja obowi您ek fiskalizacji us逝g. Mnie si wydaje, 瞠 tak. I tu bedziesz mia豉 j w kropce, bo si przestraszy, 瞠 j zg這sisz, 瞠 nie fiskalizuje us逝g, ale skoro ona taka nie do zgody to j ju bym nie幢e nastraszy豉.
Jesli Ci powie, 瞠 zafiskalizowa豉 tylko Ty nie wzi窸a paragonu to niech Ci poka瞠 na kopii rolki fiskalnej Tw鎩 niby paragon. Przypomnij sobie dok豉dnie kt鏎ego dnia by豉 i mniej wi璚ej o kt鏎ej godzinie sko鎍zy豉 zabieg
Tak, maj obowi您ek u篡wa kasy fiskalnej
i pogrubione - mo瞠sz jej to napisa w mailu ciekawe, co odpisze.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-04, 17:29   #587
kingula16
Rozeznanie

Oczywi軼ie, 瞠 jej to napisz, mog豉 powiedzie, 瞠 w這sy b璠 tylko od篡wione ale mo瞠 nie by efektu prostych w這s闚 a ona powiedzia豉, 瞠 w這sy b璠 od篡wione, zdrowie i na pewno nie b璠 musia豉 u篡wa prostownicy- po to jest ten zabieg
Dzi瘯i dziewczyny!
kingula16 jest offline  
Stary 2014-11-04, 17:34   #588
Lacturia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia

Cytat:
A wiesz do kogo ja bym zadzwoni豉? Do dystrybutora kosmetyk闚 kt鏎e nia豉 robione w這sy. Powiedz, kto, gdzie, jak, za ile i co si sta這. Pomog Ci, zobaczysz

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Mia豉 robione True Ceratin?

Tu masz kontakty http://keratinpolska.com/kontakt/

Dzwo, pisz i jestem na100% pewna 瞠 zaprosz Ci na zabieg raz jeszcze, a ona b璠zie mia豉 nieprzyjemnosci

Wymiana kosmetyczna&bi簑teria&tor ebki -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline  
Stary 2014-11-04, 17:47   #589
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Cytat:

Kochana robisz gdzie stacjonarnie w 砰wcu prostowanie keratynowe ?
Stary 2014-11-04, 17:54   #590
kingula16
Rozeznanie

Lacturia dzi瘯uj Ci bardzo jak nie zgodzi si na powt鏎zenie zabiegu, to wtedy skorzystam z Twojej opcji
kingula16 jest offline  
Stary 2014-11-04, 17:56   #591
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆
Kochana robisz gdzie stacjonarnie w 砰wcu prostowanie keratynowe ?
doje盥瘸m, niestety (w sumie stety ) nie pracuj ju w salonie, a w domu nie mam warunk闚

Lacturia bardzo dobry pomys
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-04, 17:58   #592
Haylee
Zakorzenienie

Cytat:

Ja bym jednak zapyta豉, dlaczego nie otrzyma豉 paragonu. zadzwon jutro na infolini urzedu skarbowego, czy fryzjerzy maja obowi您ek fiskalizacji us逝g. Mnie si wydaje, 瞠 tak.

EDIT:
z tymi kasami fiskalnymi dla fryzjer闚 to chyba od 1 stycznia 2015 b璠a mieli obowi您ek wszyscy, bez wzgledu na wysoko嗆 obrotu
fryzjerka musi mie kas jak ma obr鏒 ponad 20 tysi璚y w 2014r.
ale tak czy tak na 篡czenie klientki powinna wypisywa rachunki chocia
Stary 2014-11-04, 18:02   #593
Lacturia
Wtajemniczenie

Cytat:
Lacturia dzi瘯uj Ci bardzo jak nie zgodzi si na powt鏎zenie zabiegu, to wtedy skorzystam z Twojej opcji
Ja si boj, bo ja w czwartek id na true keratin

Wymiana kosmetyczna&bi簑teria&tor ebki -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Lacturia jest offline  
Stary 2014-11-04, 18:05   #594
Haylee
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, maj obowi您ek u篡wa kasy fiskalnej
i pogrubione - mo瞠sz jej to napisa w mailu ciekawe, co odpisze.
a co do kasy fiskalnej - masz to gdzie w ustawie? z moich informacji wynika, 瞠 zwolnienie obrotowe nie obowi您uje dopiero od 2015 dla fryzjer闚...

Cytat:
doje盥瘸m, niestety (w sumie stety ) nie pracuj ju w salonie, a w domu nie mam warunk闚
A jak daleko doje盥zasz i jaki jest koszt prostowania u Ciebie, mog liczy na PW? w這sy do 這patek
Stary 2014-11-04, 18:08   #595
Lacturia
Wtajemniczenie

Cytat:

Lacturia bardzo dobry pomys
Jakby kiedy przypadkiem wybiera豉 si do Warszawy to dawaj zna

Pytalam juz na jak uzyskac kolor, ale Was te zapytam. Mam ju zbyt zniszczone wlosy by dalej jechac z blondem, wi璚 2 tygodnie po keratynie chce troch przyciemni. My郵a豉m o wodzie 3% i tak z poziomu 6-7. Teraz mam tak ok. 8 taki sredni-ciemny blond i neistety znow z popielu sie zrobil zloty. A w sumie sama si zastanawiam, czy mi lepiej w ciep造m czy w zimnym kolorze. Mo瞠 Wy mi dziewczyny doradzicie, bo tutaj duzo utalentowanych jest. Co amm sobie na tej glowie zrobi?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 10710962_10201698140814652_6292976811754087282_n.jpg (53,0 KB, 37 za豉dowa)

Lacturia jest offline  
Stary 2014-11-04, 18:58   #596
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆
a co do kasy fiskalnej - masz to gdzie w ustawie? z moich informacji wynika, 瞠 zwolnienie obrotowe nie obowi您uje dopiero od 2015 dla fryzjer闚...

A jak daleko doje盥zasz i jaki jest koszt prostowania u Ciebie, mog liczy na PW? w這sy do 這patek
20000 z - tak - przy kasowaniu 1000z za zabieg keratynowego prostowania ta fryzjerka z pewno軼i ma wi瘯szy obr鏒 rocznie ni 20 tys., co zreszt nie jest trudne do uzyskania w salonie, do kt鏎ego ludzie chodz - wystarcz dwie osoby dziennie, kt鏎e zostawi po 100z i gotowe - a raczej nie ma takich dni w salonach, gdzie przez ca造 dzie przychodz dwie osoby, przewa積ie jest kilka, do tego na st闚ce si cz瘰to nie ko鎍zy. Oczywi軼ie wszystko zale篡 od cen, ale skoro w tym przypadku mamy 1000z za tak durn rzecz, to pomy郵, jakie ceny b璠 na inne rzeczy, typu farbowanie, czy podcinanie ko鎍闚ek, jaka sauna na w這sy, ampu趾a, cokolwiek Zaraz napisz na PW

Cytat:
Napisane przez Lacturia Poka wiadomo嗆
Jakby kiedy przypadkiem wybiera豉 si do Warszawy to dawaj zna

Pytalam juz na jak uzyskac kolor, ale Was te zapytam. Mam ju zbyt zniszczone wlosy by dalej jechac z blondem, wi璚 2 tygodnie po keratynie chce troch przyciemni. My郵a豉m o wodzie 3% i tak z poziomu 6-7. Teraz mam tak ok. 8 taki sredni-ciemny blond i neistety znow z popielu sie zrobil zloty. A w sumie sama si zastanawiam, czy mi lepiej w ciep造m czy w zimnym kolorze. Mo瞠 Wy mi dziewczyny doradzicie, bo tutaj duzo utalentowanych jest. Co amm sobie na tej glowie zrobi?
przyciemnianie te podniszcza w這sy, wi璚 mo瞠 po prostu zosta przy kolorze, jaki masz? Popiele s trudne do utrzymania, niestety, wi璚 albo bawisz si w tonery/p逝kanki/szampony/od鈍ie瘸nie koloru, albo zostajesz przy ciep造m odcieniu :P na tym zdj璚iu ci篹ko powiedzie, czy lepiej ciep造, czy zimny - ale to ju chyba powinna wyczu po w這sowych eksperymentach, jak czujesz si lepiej?

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-11-04 o 19:07
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-04, 19:09   #597
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 032

Cytat:

Bo瞠 masakra za co baba....tylko jej kopa da i spali w這sy za kare

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Bo瞠 przecie tyle kasy wyda豉 masakra : x

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-11-04, 19:19   #598
kingula16
Rozeznanie

Ja za zabieg zap豉ci豉m 250 z, nie 1000
Wstawi wam zdj璚ie przed i po tylko nie wiem jak tu si wstawia zdj璚ia? pomo瞠cie?
kingula16 jest offline  
Stary 2014-11-04, 19:29   #599
Miluchova
Zadomowienie

aha! TO kt鏎a inna p豉ci豉 1000z, pomyli這 mi si :brzyda l: pod pisaniem posta masz "zarz康zaj za陰cznikami", taki pomara鎍zowy przycisk, tam klikasz i wrzucasz

btw. my郵 nad tym czarnym inoarem, mam ochot wypr鏏owa, ale cena na allegro zab鎩cza

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-11-04 o 19:30
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-04, 19:34   #600
kingula16
Rozeznanie

.

Edytowane przez kingula16
Czas edycji: 2014-12-10 o 12:43
kingula16 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.