Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-11-04, 19:45   #601
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

No faktycznie, efekt zerowy. Nawet nie wiem, czy nie masz bardziej spuszonych w這s闚 - ale mo瞠 mi si wydawa. Kurcze, powinna przyj望 t reklamacj, przecie po paru myciach nawet kurde myd貫m nie da si wyp逝ka keratyny
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-04, 19:59   #602
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
aha! TO kt鏎a inna p豉ci豉 1000z, pomyli這 mi si :brzyda l: pod pisaniem posta masz "zarz康zaj za陰cznikami", taki pomara鎍zowy przycisk, tam klikasz i wrzucasz

btw. my郵 nad tym czarnym inoarem, mam ochot wypr鏏owa, ale cena na allegro zab鎩cza
ja te my郵 o inoarze kurcze strasznie mnie kusi

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kingula16 Poka wiadomo嗆
Wstawiam zdj璚ie
1)w這sy przed prostowaniem
2)w這sy po keratynie
3)w這sy po zmyciu keratyny 48 h
no c騜 z tej keratyny naprawde niewiele zosta這. Jak na moje oko to one jedynie minimalnie mniej si faluj ni przed zabiegiem ale fakt faktem na pewno w這sy nie powinny tak wygl康a po pierwszym myciu... a fryzjerka jak najbardziej powinna uzna reklamacje.
Stary 2014-11-04, 19:59   #603
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Cytat:
[COLOR=Silver]20000 z - tak - przy kasowaniu 1000z za zabieg keratynowego prostowania ta fryzjerka z pewno軼i ma wi瘯szy obr鏒 rocznie ni 20 tys., co zreszt nie jest trudne do uzyskania w salonie, do kt鏎ego ludzie chodz - wystarcz dwie osoby dziennie, kt鏎e zostawi po 100z i gotowe - a raczej nie ma takich dni w salonach, gdzie przez ca造 dzie przychodz dwie osoby, przewa積ie jest kilka, do tego na st闚ce si cz瘰to nie ko鎍zy. Oczywi軼ie wszystko zale篡 od cen, ale skoro w tym przypadku mamy 1000z za tak durn rzecz, to pomy郵, jakie ceny b璠 na inne rzeczy, typu farbowanie, czy podcinanie ko鎍闚ek, jaka sauna na w這sy, ampu趾a, cokolwiek Zaraz napisz na PW
no tak ale chodzi這 mi o to czy ustawowo jest co jeszcze dla fryzjer闚 bo nie kojarzy豉m a w ksi璕owo嗆 tak na powa積ie bawi si od roku ul篡這 瞠 jednak nie jest to nic nowego hehe

Cytat:
aha! TO kt鏎a inna p豉ci豉 1000z, pomyli這 mi si :brzyda l: pod pisaniem posta masz "zarz康zaj za陰cznikami", taki pomara鎍zowy przycisk, tam klikasz i wrzucasz

btw. my郵 nad tym czarnym inoarem, mam ochot wypr鏏owa, ale cena na allegro zab鎩cza
ile kosztuje ten inoar, chyba sam jakies 300 z ? mo瞠 wypr鏏ujemy na p馧 ?
Stary 2014-11-04, 21:20   #604
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

Dziewczyny, a macie jakies doswiadczenia z Nano Keratin? cos takiego: http://allegro.pl/hit-w-uk-ntbk-nano...732849724.html

Powoli wyplukuje mi sie Encanto i rozwazam ponowne prostowanie. A poniewaz mialam robiona trwala, to nie zalezy mi tylko na odzywieniu wlosow, ale rowniez ich wyprostowaniu (swoje naturalne mam proste druty, chlip chlip). Da rade?
stotek jest offline  
Stary 2014-11-04, 21:53   #605
kingula16
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 501

Lacturia daj zna jakie efekty po. Jakie masz z natury w這sy?

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

czekoladka3 jak niewiele zosta這? to co po 2-3 tygodniach ju by si wyp逝ka豉? Dziewczyny ja myj w這sy co 5 dni wi璚 jest to niemo磧iwo軼i 瞠bym j ju wyp逝ka豉...to zdj璚ie robi豉m dzisiaj po umyciu i wysuszeniu. Dodatkowo u篡wam szamponu z keratyn a taki efekt utrzymuje mi si odk康 pierwszy raz sama umy豉m g這w po zabiegu...
kingula16 jest offline  
Stary 2014-11-04, 21:59   #606
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

czekoladka3 jak niewiele zosta這? to co po 2-3 tygodniach ju by si wyp逝ka豉? Dziewczyny ja myj w這sy co 5 dni wi璚 jest to niemo磧iwo軼i 瞠bym j ju wyp逝ka豉...to zdj璚ie robi豉m dzisiaj po umyciu i wysuszeniu. Dodatkowo u篡wam szamponu z keratyn a taki efekt utrzymuje mi si odk康 pierwszy raz sama umy豉m g這w po zabiegu...
mo瞠 幢e ubra豉m mysli w s這wa chodzi這 mi o to 瞠 w這sy na ostatnim zdj璚iu wygl康aj jakby up造n掖 ju naprawd d逝gi czas od zabiegu. A na pewno nie powinny tak wygl康a po pierwszym myciu, niemo磧iwe 瞠by podczas jednego mycia zmy ca陰 keratyn z w這s闚. Tutaj zawini albo preparat albo fryzjerka
Stary 2014-11-04, 22:00   #607
kingula16
Rozeznanie

czekoladka3 no w豉郾ie, albo po prostu na moje w這sy to nie dzia豉
kingula16 jest offline  
Stary 2014-11-04, 22:04   #608
Miluchova
Zadomowienie

Mo瞠 preparat po prostu za s豉by - m鏬 mie za ma這 keratyny jak na Twoje w這sy - ja mia豉m tak samo po kerapro.

Odpisz fryzjerce, 瞠 w這sy wcale nie s od篡wione i s bylejakie ju po pierwszym myciu i to nie jest wina szamponu, bo to nielogiczne i po prostu niemo磧iwe. Mog豉by w這sy umy domestosem i by nie zesz這 po pierwszym myciu. Tego si nie da pozbyc przy pierwszym myciu..

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-04, 22:19   #609
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
jakby mog豉 to ch皻nie obejrza豉bym zdj璚ia
wrzucam zdj璚ia:
1- inoar zaraz po zabiegu 28 wrzesien
2 - inoar dzisiaj

W這sy wysuszy豉m suszark, bez 瘸dnego prostowania szczotk (nigdy tego nie robi bo nie umi
Myte organix, id篡wka organix i troszk emulsjii gloria, po rozczesaniu serum kerapro (ale chyba to ju znacie na pami耩 bo co chwil to t逝k

W這sy na drugim zdj璚iu s ciachni皻e na r闚no, 10 cm kr鏒sze ni na pierwszym. Jak kr璚 g這w to fajnie si uk豉daj w takie sznureczki

W這sy bez suszarki te s super - dzis mi si 酥ieszy這 wi璚 wysuszy豉m, ale mog Wam wrzuci jak wyschn naturalnie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg po prostowaniu inoarem.jpg (57,8 KB, 62 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg inoar po miesi帷u.jpg (64,5 KB, 77 za豉dowa)
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-04, 22:22   #610
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez stotek Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, a macie jakies doswiadczenia z Nano Keratin? cos takiego: http://allegro.pl/hit-w-uk-ntbk-nano...732849724.html

Powoli wyplukuje mi sie Encanto i rozwazam ponowne prostowanie. A poniewaz mialam robiona trwala, to nie zalezy mi tylko na odzywieniu wlosow, ale rowniez ich wyprostowaniu (swoje naturalne mam proste druty, chlip chlip). Da rade?
juz Ci si encanto wyp逝kuje? Przecie Ty chyba niedawno robi豉...?

ALe tu za瘸rta dyskusja Dziewczyna od 1000 z. sie nie odzywa
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-04, 22:24   #611
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
wrzucam zdj璚ia:
2 - inoar dzisiaj

W這sy wysuszy豉m suszark, bez 瘸dnego prostowania szczotk (nigdy tego nie robi bo nie umi
Myte organix, id篡wka organix i troszk emulsjii gloria, po rozczesaniu serum kerapro (ale chyba to ju znacie na pami耩 bo co chwil to t逝k

W這sy na drugim zdj璚iu s ciachni皻e na r闚no, 10 cm kr鏒sze ni na pierwszym. Jak kr璚 g這w to fajnie si uk豉daj w takie sznureczki

W這sy bez suszarki te s super - dzis mi si 酥ieszy這 wi璚 wysuszy豉m, ale mog Wam wrzuci jak wyschn naturalnie
bardzo 豉dne dzi nawet lepsze ni zaraz po
Stary 2014-11-04, 22:33   #612
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
bardzo 豉dne dzi nawet lepsze ni zaraz po
dzi瘯uj chyba masz racj, 瞠 teraz lepiej wygl康aj. bardzo dobrze im robi organix, ale jak patrz na te moje zdj璚ia, to jednak wypi鏎kowane lepiej wygl康aj z ty逝 ni ciachniete na prosto. Ale sobie troszk takie ponosz, bo zawsze pi鏎kuj
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-04, 22:41   #613
kingula16
Rozeznanie

kasza80 wow super w這sy, zazdroszcz
mo瞠 przestraszy豉 si naszej reakcji na t cen
kingula16 jest offline  
Stary 2014-11-04, 23:30   #614
stotek
Rozeznanie

@kasza80: robilam bodajze w sierpniu... Bardzo szybko :/ Tez jestem zdziwiona, spodziewalam sie spokoju na dluzej...
stotek jest offline  
Stary 2014-11-05, 06:45   #615
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
@kasza80: robilam bodajze w sierpniu... Bardzo szybko :/ Tez jestem zdziwiona, spodziewalam sie spokoju na dluzej...
No w豉郾ie mi si wydaje, 瞠 Ty robi豉 ciut przed moim inoarem, czyli pewnie nawet koniec sierpnia
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-05, 07:45   #616
Miluchova
Zadomowienie

Kasza noo, mi te si bardziej wypi鏎kowane podobaja, ale z drugiej strony obci皻e na prosto wygl康aj zdrowiej ja mog wrzuci foto moich jutro, bo nie chcia這 mi si wczoraj tonowa w這s闚 i mam 鄴速e odrosty, 鈍ie穎 rozja郾iane haha

Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-05, 08:14   #617
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 023

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆
no tak ale chodzi這 mi o to czy ustawowo jest co jeszcze dla fryzjer闚 bo nie kojarzy豉m a w ksi璕owo嗆 tak na powa積ie bawi si od roku ul篡這 瞠 jednak nie jest to nic nowego hehe

ile kosztuje ten inoar, chyba sam jakies 300 z ? mo瞠 wypr鏏ujemy na p馧 ?
Ze mn te, 瞠 mn te na p馧!

Cytat:
wrzucam zdj璚ia:
2 - inoar dzisiaj

Ha o jak dobrze, 瞠 sama nie jestem bo te nie umiem suszy i jednocze郾ie prostowa szczotk xD
Te z organix to szampon i odzywka z keratyn?
Nie boisz si, 瞠 pewnego mycia w這sy przez ni si zbuntuj ?

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-11-05, 08:59   #618
emilea2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Cytat:
kasza80 wow super w這sy, zazdroszcz
mo瞠 przestraszy豉 si naszej reakcji na t cen

Hehe witam wszystkie keratynomaniaczki
Wczoraj dopiero bylam u tej mojej fryzjerki wiec juz wam wszystko opisuje co i jak.
Keratyne mialam robiona w czwartek, w niedziele umylam wlosy i loki powrocily. Dzialanie keratyny widac bo wlosy po wyprostowaniu nie reaguja na wilgoc w powietrzu i deszczowa szkocka pogode, wlosy sa super lsniace i odzywione z czego jestem mega zadowolona. Przed zabiegiem jak wyprostowalam wlosy - zwykle puszyly sie juz po 3 minutach od wyjscia z domu wiec to byla dla mnie tragedia. Ciagle w czapce albo w kapturze chodzilam itd.
Ok do rzeczy :P umylam wczoraj wlosy, wysuszylam normalnie suszarka i z taka 'szop' na glowie poszlam do tej fryzjerki. Przed zabiegiem mowila mi ze nie beda idealnie proste, ze beda wygladzone i jedyne co bede musiala robic to prostowac koncowki na szczotke..
Wczoraj nic nowego nie powiedziala - umyla mi wlosy, pokazala jak mam je suszyc/prostowac na okragla szczotke, przeciagnela pare razy prostownica i sa proste. Za tydzien zrobi mi jakis zabieg keratynowy dla wzmocnienia efektu.
Przypominam ze byl to zabieg czysto keratynowy, bez formaldehydu wiec wniosek jest taki ze na moich kedziorach bez chemii nie osiagne efektu prostych wlosow i musze to zaakceptowac.
Fakt wydalam troche kasy na to ale chcialam to pierwszy raz zrobic u fryzjera - a wiadomo w UK takie sa ceny.
Ogolnie jestem zadowolona bo jest mega roznica w kondycji i wygladzie wlosow no i nie sa juz takie sianowate i napuszone po prostowaniu.
Jak juz mi kiedys odrosna moje naturalne (bo te mam rozjasnione) to zrobie jakis chemiczny zabieg, na razie - przezyje
(napisze jutro maila do producenta jeszcze, wysle fotki i paragon, zobaczymy co powie, sprobowac moge, czemu nie hehe )

Pozdrowki

Edytowane przez emilea2
Czas edycji: 2014-11-05 o 09:14
emilea2 jest offline  
Stary 2014-11-05, 09:20   #619
kingula16
Rozeznanie

emilea2 no wyda豉 du穎, dobrze, 瞠 poniformowa豉 Ci o tym, 瞠 mo瞠 nie byc efektu czystej ''blachy'' i w og鏊e, 瞠 podj窸a jakie dzia豉nia w ramach reklamacji...
Prostowania chemicznego jednak bym nie poleca豉 bo to ju strasznie niszczy w這s...

W sumie produkt, kt鏎ym mi fryzjerka robi豉 te jest bez formaldehydu wi璚 mo瞠 dlatego te nie mam efektu prostych w這s闚.. a jak wyprostuje sama to mam taki efekt jak Ty w豉郾ie, nie wywijaj si na pogod i trzymaj si proste d逝goo wi璚 tu nie mog narzeka jedyny minus to taki, 瞠 mam przyklapni皻e i wygl康am jak z deszczu pod rynne a ja nienawidz takiego efektu..;/ no i proste to o wiele szybciej sie przet逝szczaj...
Faktem jest, 瞠 powinnam mie takie po zabiegu a nie prostowa sama bo nie rozumiem na co wyda豉m tyle kasy, nawet to od篡wienie nie jest widoczne, przynajmniej ja tego nie czuj na normalnych w這sach
kingula16 jest offline  
Stary 2014-11-05, 09:43   #620
emilea2
Przyczajenie

Cytat:
emilea2 no wyda豉 du穎, dobrze, 瞠 poniformowa豉 Ci o tym, 瞠 mo瞠 nie byc efektu czystej ''blachy'' i w og鏊e, 瞠 podj窸a jakie dzia豉nia w ramach reklamacji...
Prostowania chemicznego jednak bym nie poleca豉 bo to ju strasznie niszczy w這s...

W sumie produkt, kt鏎ym mi fryzjerka robi豉 te jest bez formaldehydu wi璚 mo瞠 dlatego te nie mam efektu prostych w這s闚.. a jak wyprostuje sama to mam taki efekt jak Ty w豉郾ie, nie wywijaj si na pogod i trzymaj si proste d逝goo wi璚 tu nie mog narzeka jedyny minus to taki, 瞠 mam przyklapni皻e i wygl康am jak z deszczu pod rynne a ja nienawidz takiego efektu..;/ no i proste to o wiele szybciej sie przet逝szczaj...
Faktem jest, 瞠 powinnam mie takie po zabiegu a nie prostowa sama bo nie rozumiem na co wyda豉m tyle kasy, nawet to od篡wienie nie jest widoczne, przynajmniej ja tego nie czuj na normalnych w這sach

Widocznie taka juz natura kreconego wlosa ze bez chemii (czyli bez przerwania mostkow dwusiarczkowych) sie nie obejdzie
Moje nie sa przylizane u nasady, po umyciu lekko podniesione. Tylko teraz bede musiala myc czesciej bo widze ze sie szybciej przetluszczaja (co 2-3 dni)...
Pewnie dlatego ze je macam caly dzien
Ale sa takie gladziutkie ze nie moge sie powstrzymac hehe
aaa jeszcze ta moja fryzjerka powiedziala ze zamowila jakis nowy produkt do prostowania z Japonii (tez bez chemii ale skladu nie znam na razie ani nazwy) i jak juz go przetestuje na sobie i kolezance to mi tez zrobi hehe nie moge sie doczekac
emilea2 jest offline  
Stary 2014-11-05, 09:54   #621
Lacturia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia

Cytat:

Falowane lekko. Jak byly bardzo zdrowe, to ladniej sie ukladaly, teraz niestety cierpie na susz Wiec wygladaja srednio. Na pewno zrobi zdj璚ia przed, po i po umyciu

Wymiana kosmetyczna&bi簑teria&tor ebki -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline  
Stary 2014-11-05, 10:03   #622
stotek
Rozeznanie

Cytat:
No w豉郾ie mi si wydaje, 瞠 Ty robi豉 ciut przed moim inoarem, czyli pewnie nawet koniec sierpnia
Faktycznie, jakos tak, nawet wrzucalam tutaj zdjecia.

Generalnie na poczatku bardzo dbalam o wlosy, a przede wszystkim mocno pilnowalam skladu szamponu i odzywki. Jednak gdy zobaczylam, ze po miesiacu (!) zaczynaja mi sie falowac, to olalam sprawe i teraz myje wlosy czymkolwiek i efekt jest ten sam. :P Poza tym maski (2 x tydzien) i olej na noc, 1 - 2 razy w tygodniu.
Powiem tak, mimo wszystko jestem z Encanto zadowolona, bo moja trwala byla beznadziejna i kijowo w niej wygladalam. Ogolnie rzecz biorac, to fryzjerka zrobila mi nie taki skret, jak chcialam i po prostu nie pasowalo to do mojej twarzy, wygladalo jak rozplatany warkocz (bleee).
Na ten moment sprawa wyglada tak, ze jesli umyje wlosy ( + odzywka d/s, odzywka b/s i serum na koncowki) i od razu je rozczesze, od razu wysusze, to beda druty, ale z czasem zaczna sie wywijac w taki wlasnie lekko warkoczowaty skr皻. Natomiast ja nie lubie czesac mokrych wlosow, jak rowniez jesli tylko moge, to pozwalam im samoistnie wyschnac - wtedy skret jest mocniejszy, ale na szczescie wciaz nie to, co bylo wczesniej.

Przemyslalam sobie przez noc spraw i pewnie zrobie znowu Encanto, tylko ze metod mieszan, czyli wystarczy mi zestaw po 50 ml. No i poniewaz moj odrost jest prosty, to wystarczy, ze zabieg zrobi od ucha w d馧. Ale to za jakis czas, musze jeszcze wszystko na spokojnie przetrawic i znalezc jelenia, ktory mi to nalozy na wlosy. Chcialabym sporobowac Inoar, ale jest duzy problem z dostepnoscia, a mi nie chce sie kombinowac skad go wziac - pod tym wzgledem jestem zbyt wygodnicka. :P
stotek jest offline  
Stary 2014-11-05, 10:12   #623
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
wrzucam zdj璚ia:
2 - inoar dzisiaj

鈍ietnie sie trzyma ten inoar a powiedz mi jeszcze naturalnie jakie masz w這sy?

Ja niestety mam mocno falowane miejscami kr璚one i nie wiem czy ten preparat da rade je rozprostowa (cocochoco na przyk豉d bardzo s豉bo si sprawdzi這 )
Stary 2014-11-05, 10:16   #624
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez emilea2 Poka wiadomo嗆
Hehe witam wszystkie keratynomaniaczki
haha przeczyta豉m kretynomaniaczki !
My郵a豉m, 瞠 robi豉 w PL, to du穎 t逝maczy cen ale jak chocia w這sy s od篡wione, to super. Fajnie te, 瞠 fryzjerka pokaza豉, co i jak. Daj zna, co Ci odpisz i jeszcze ten 鈔odek z Japonii - jak si dowiesz, co to, to nie zapomnij o nas

Cytat:
Chcialabym sporobowac Inoar, ale jest duzy problem z dostepnoscia, a mi nie chce sie kombinowac skad go wziac - pod tym wzgledem jestem zbyt wygodnicka. :P
Inoar na allegro chyba najszybciej dost瘼ny

dziewczyny, jestem podjarana, musz si komu pochwali, bo m鎩 T ju ma do嗆 moje wyhodowane w marcu/kwietniu babyhair podros造 tak, 瞠 mog spi望 je w kucyka i przy samej gumce mam 7,5 cm w obwodzie, a by這 5,5 a niekt鏎e z nich dalej do gumki nie wchodz! Mo瞠 dobij w ko鎍u do tych 8cm

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-11-05 o 10:32
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-05, 10:22   #625
HiszpAneczkaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
zero35 biokeratin- pomocy

Nie za cz瘰to wypowiadam si na forum, dlatego te nie wiem dok豉dnie gdzie wrzuci to pytanie. Zaryzykuj

Posuzkuj preparat闚 do zabiegu keratynowego zero35 biokeratin marki emmebi italia. Czy kt鏎akoliwek z Was wie gdzie mog豉bym je dosta? Jaki sklep internetowy?
http://salonimage.1u2.pl/sites/defau...ezdocsomag.jpg mam na my郵i te kosmetyki

Pozdrawiam z nadziej na odpowied
HiszpAneczkaaa jest offline  
Stary 2014-11-05, 10:50   #626
emilea2
Przyczajenie

Cytat:
haha przeczyta豉m kretynomaniaczki !
My郵a豉m, 瞠 robi豉 w PL, to du穎 t逝maczy cen ale jak chocia w這sy s od篡wione, to super. Fajnie te, 瞠 fryzjerka pokaza豉, co i jak. Daj zna, co Ci odpisz i jeszcze ten 鈔odek z Japonii - jak si dowiesz, co to, to nie zapomnij o nas
Siiiii oczywiscie, ze napisze I wyprobuje!!!
emilea2 jest offline  
Stary 2014-11-05, 11:16   #627
stotek
Rozeznanie

Cytat:
Inoar na allegro chyba najszybciej dost瘼ny
Tak, ale tylko duze butle
Zobacze, na razie to odciagam w czasie, za miesiac - poltora bede intensywniej o tym myslec (a to wypadnie w swieta, to moze jakies christmas promo sie trafia )
stotek jest offline  
Stary 2014-11-05, 12:18   #628
szosia_95
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Hej
Od d逝窺zego czasu czytam forum jednak dopiero teraz postanowi豉m do Was do陰czy. Potrzebuje porady, czy taki zabieg ma u mnie w og鏊e sens. Mam cienkie i pusz帷e si w這sy jednak dawa豉m sobie z nimi rad do momentu zako鎍zenia kuracji Izotekiem. W這sy zacz窸y mi okropnie wypada, a z lok闚 zosta這 mi siano . Ratowa豉m si od篡wkami z keratyn jednak nic mi to nie pomog這. Teraz zastanawiam si nad prostowaniem keratyn jednak obawiam si, 瞠 skoro od篡wki z keratyn mi nie pomagaj mog mie przeproteinowane w這sy. Co mo瞠cie mi doradzi ?
szosia_95 jest offline  
Stary 2014-11-05, 13:04   #629
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
鈍ietnie sie trzyma ten inoar a powiedz mi jeszcze naturalnie jakie masz w這sy?

Ja niestety mam mocno falowane miejscami kr璚one i nie wiem czy ten preparat da rade je rozprostowa (cocochoco na przyk豉d bardzo s豉bo si sprawdzi這 )
takie jak na zdj璚iu - tu by造 niskalane 瘸dnym zabiegiem. W opisie to tak - by造 mocno zniszczone nieudanym rozja郾ianiem. Fryzjerka pr鏏owa豉 z ciemnego br您u zej嗆 do blondu. Robi豉 to na dwa razy i za drugim w niekt鏎ych miejscach zrobi豉 wat....
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg przed prostowaniem kativ.jpg (35,7 KB, 37 za豉dowa)
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-05, 13:12   #630
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Te z organix to szampon i odzywka z keratyn?
Nie boisz si, 瞠 pewnego mycia w這sy przez ni si zbuntuj ?
tak z keratyn. Jak si zbuntuj to dam im przez chwil spok鎩 i zmieni od篡wki

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Kasza noo, mi te si bardziej wypi鏎kowane podobaja, ale z drugiej strony obci皻e na prosto wygl康aj zdrowiej ja mog wrzuci foto moich jutro, bo nie chcia這 mi si wczoraj tonowa w這s闚 i mam 鄴速e odrosty, 鈍ie穎 rozja郾iane haha

wklejaj, wklejaj, mi si bardzo podobaj Twoje w這sy I od Vingii, ale ona cos ostatnio tu nie zagl康a
Obciete na prosto faktycznie wygladaja zdrowo. Tak jak kiedy pisa豉m - jak od dziewczynki z podstaw闚ki

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Chcialabym sporobowac Inoar, ale jest duzy problem z dostepnoscia, a mi nie chce sie kombinowac skad go wziac - pod tym wzgledem jestem zbyt wygodnicka. :P
Ja na wiosn napewno b璠e poprawia zabieg. B璠 zamawia na ebay, wi璚 je郵i kt鏎a b璠zie ch皻na to mo瞠 si podmontowa Ale do wiosny jeszcze daleko.

Musz Wam jeszcze co powiedzie o inoarze. Nie wiem czy to inoar, czy organix, ale w這sy s bardzo mi瘯kie i np. jak 幢e si u這膨 podczas spania to rankiem to zobaczymy... jaki k璠zior jest wywini皻y lub odgnieciona gumka.
Przy kativie tego nie mia豉m (gumka oczywi軼ie tak) i nie wiem czy to bra za plus czy minus, to zale篡 kto co lubie. Czy w這sy mi璚iutkie, milutkie, czy sztywne. Mo瞠 to by te wynikiem organixa, nie wiem
kasza80 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.