Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-11-09, 16:03   #691
olzbig
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Lacturia, ja mam t prostownic i zamierzam jej u篡 do prostowania. Je郵i chodzi o normalne u篡tkowanie, to jest bardzo OK, mam j ju ponad rok. Ma zakres temperatur od 150 do 230, wy陰cza si sama po godzinie w razie gdyby si zapomnia這 i ma taki fajny zatrzask, 瞠 jak le篡 to nie jest otwarta tylko te dwie cz窷ci s spi皻e razem (mo瞠 to 瘸dna nowo嗆 ale moja poprzednia prostownica tego nie mia豉). Czasem troch ci庵nie w這sy ju przy ko鎍ach, jak 幢e j u這輳 (p造tki s ruchome). Zobaczymy jak mi si sprawdzi, dam zna w pi徠ek aha, bardzo szybko si nagrzewa - chyba 15 czy 30 sekund.
olzbig jest offline  
Stary 2014-11-09, 16:21   #692
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez Lacturia Poka wiadomo嗆

http://allegro.pl/prostownica-reming...=1#tabsContent

zastanawiam sie czy ta da rade co myslucie? I kupie encanto i w kolejny weekend zrobie

Ciagle tylko rozkminiam - encanto czy kativa? Bo z jednej strony kativa kusi cena, a rncanyo jest tak bardzo sprwdzone.
ja mam t i polecam http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=39803

Co do encanto, je郵i wytrzymasz smr鏚 to bierz encatno...

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Haaa a b璠 taka i powiem "nie Kasza nic Ci nie kupie" :P hihi....
Nie no jak co potrzebujesz pisz na priv najlepiej

No 100ml styknie ;D
瘸rtowa豉m z tymi zakupami kiedy czego bardzo potrzebowa豉m z UK i nawet zaczepia豉m ludzi z allegro, 瞠by mi 軼i庵n瘭i ale nie pami皻am... chyba chodzi這 o szampon mietowy na przet逝szczaj帷e si w這sy.

Z serum, to jak ktos jeszcze bedzie chcia, to zaszalej i kupimy 1000 ml i Was porozlewam, a jak nie, to kupi 450 i wysl Ci na sp鏏owanie.

DZIEWCZYNY KTO SI ZAPISUJE NA SERUM KERAPRO!!!
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-09, 16:55   #693
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

O, to jak taka zbiorowa akcja na to serum - to ja bym byla chetna.
stotek jest offline  
Stary 2014-11-09, 17:06   #694
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez stotek Poka wiadomo嗆
O, to jak taka zbiorowa akcja na to serum - to ja bym byla chetna.
fajnie, to napisz ile ml
Jak zam闚imy 1000 ml, ja chc 500 ml sobie zostawi, smerfetka696969 100 ml chce, wi璚 400 ml wolne
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-09, 17:28   #695
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Ja nie u篡wam ju tego serum w og鏊e le篡 zapomniane. Mama nie wiem, czy korzysta z tego te
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-09, 17:35   #696
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Ja nie u篡wam ju tego serum w og鏊e le篡 zapomniane. Mama nie wiem, czy korzysta z tego te
dlaczego?? Ja si nie umiem bez tego oby, ostatnio nie u篡豉m i ju nie moge si doczeka kiedy umyj w這sy, bo mnie denerwuj....
Miluchova a jaka jest Twoja piel璕nacja, tak od pocz徠ku jak zaczynasz mie potrzeb umycia w這s闚, a do wysuszenia
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-09, 17:36   #697
stotek
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
fajnie, to napisz ile ml
Jak zam闚imy 1000 ml, ja chc 500 ml sobie zostawi, smerfetka696969 100 ml chce, wi璚 400 ml wolne
Tez bym chciala na sprobowanie, wi璚 100 albo 150 ml, zalezy ile chetnych jeszcze b璠zie
stotek jest offline  
Stary 2014-11-09, 20:12   #698
Lacturia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia

Cytat:

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

瘸rtowa豉m z tymi zakupami kiedy czego bardzo potrzebowa豉m z UK i nawet zaczepia豉m ludzi z allegro, 瞠by mi 軼i庵n瘭i ale nie pami皻am... chyba chodzi這 o szampon mietowy na przet逝szczaj帷e si w這sy.

Z serum, to jak ktos jeszcze bedzie chcia, to zaszalej i kupimy 1000 ml i Was porozlewam, a jak nie, to kupi 450 i wysl Ci na sp鏏owanie.

Ja te jestem ch皻na ;-)

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Dzieeewczyny pomocy Kupi t prostownice co wstawia豉m, bo koszty sa 瘸dne wlasciwie i kt鏎ys zestaw do prostowania.

Edit: ju wiem, wezm encanto, bo mam gdzies pozniej nie moc glowy umyc. Kilka godzin i myje, a nie czekam trzy dni Mam dlugie wlosy do pasa, ale w sumie nie wiem czy bede nakladac od gory, chyba tak od ucha, bo gore mam ladna i prost. Starczy 75 ml?

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez olzbig Poka wiadomo嗆
Lacturia, ja mam t prostownic i zamierzam jej u篡 do prostowania. Je郵i chodzi o normalne u篡tkowanie, to jest bardzo OK, mam j ju ponad rok. Ma zakres temperatur od 150 do 230, wy陰cza si sama po godzinie w razie gdyby si zapomnia這 i ma taki fajny zatrzask, 瞠 jak le篡 to nie jest otwarta tylko te dwie cz窷ci s spi皻e razem (mo瞠 to 瘸dna nowo嗆 ale moja poprzednia prostownica tego nie mia豉). Czasem troch ci庵nie w這sy ju przy ko鎍ach, jak 幢e j u這輳 (p造tki s ruchome). Zobaczymy jak mi si sprawdzi, dam zna w pi徠ek aha, bardzo szybko si nagrzewa - chyba 15 czy 30 sekund.
Kupilam Teraz jeszcze wyb鏎 preparatu. Encanto najbardziej mnie n璚i, bo mo積a od razu w這sy umy.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Kupilam encanto 100 ml kazdy element Siostry mi pomoga jakby co. Zrobie u nich w mieszkaniu otworzymy balkon i jakos przezyjemy Bo u mnie nie ma balkonu haha

Wymiana kosmetyczna&bi簑teria&tor ebki -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911

Edytowane przez Lacturia
Czas edycji: 2014-11-09 o 19:11
Lacturia jest offline  
Stary 2014-11-09, 20:43   #699
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lacturia Poka wiadomo嗆
Ja te jestem ch皻na ;-)
ile ml chcesz? 100, 150, 200 ?
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-09, 20:44   #700
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
dlaczego?? Ja si nie umiem bez tego oby, ostatnio nie u篡豉m i ju nie moge si doczeka kiedy umyj w這sy, bo mnie denerwuj....
Miluchova a jaka jest Twoja piel璕nacja, tak od pocz徠ku jak zaczynasz mie potrzeb umycia w這s闚, a do wysuszenia
Bo go nie potrzebuj mam g豉dkie w這sy, nie lubi silikon闚, bo potem mi si str帷zkuj strasznie i w sumie wol ko鎍闚ki zabezpiecza jednak olejem.

Co do piel璕nacji, to po kolei. Z regu造 myj w這sy rano, a ten dzie wypada jutro, wi璚 opisuj po kolei co robi na przyk豉dzie tego dnia pisz na szaro, bo to troch offtop

niedziela wiecz鏎:

- nak豉dam 瞠l lniany od ucha w d馧
- czekam a 瞠l wyschnie
- na 瞠l nak豉dam olej (dzisiaj - kokosowy)
- spinam w這sy na czubku i id spa
poniedzia貫k rano:
- mocz w這sy
- nak豉dam od篡wk od ucha w d馧 (najcz窷ciej tak, kt鏎a mi si nie sprawdza w codziennej piel璕nacji - denkuj po kolei wszystkie buble - teraz family classics balsam z proteinami pszenicy)
- delikatnie szoruje te w這sy t od篡wk i zostawiam na 5 minut
- wracam, nak豉dam szampon na sk鏎 g這wy i szoruj g這w
- sp逝kuj ca這嗆
- nak豉dam od篡wk/mask (jutro garnier avocado i karite + 3 krople keratyny hydrolizowanej + 造瞠czka 瞠lu lnianego)
- trzymam tyle, ile mam czasu (jutro pewnie potrzymam z p馧 godziny do godziny)
- sp逝kuj, rozczesuje w這sy, na ko鎍e odrobina oleju kokosowego i czekam a wyschn
poniedzia貫k wiecz鏎:
- znowu porcja oleju kokosowego w ko鎍闚ki, na jakie 1-2 cm w這s闚 (u mnie przez noc on si wch豉nia)
- spinam w這sy na czubku/zawijam w kok - zale篡 czy chce rano mie proste, czy pofalowane
wtorek rano:
- suchy szampon w okolicach twarzy
wtorek wiecz鏎:
wszystko od pocz徠ku

Przewa積ie do ka盥ej maski/od篡wki daje p馧, lub ca陰 造瞠czk 瞠lu lnianego i odrobin keratyny hydrolizowanej.

疾l lniany robi mniej wi璚ej co 2 tygodnie - 2 造磬i siemienia lnianego w ziarenkach, niemielonego zalewam szklank wody i gotuj a do pojawienia si piany. Jak pojawi si piana, to zmniejszam palnik na najmniejsz moc i mieszam ok. 10 minut, przecedzam przez sitko do garnuszka - taka ilo嗆 瞠lu mi starcza na te 2 tygodnie.

Oleje: mas這 mango, babassu, olej kokosowy, z pestek moreli, z orzech闚 laskowych, rokitnikowy (ten u篡wam tylko jako dodatek do od篡wki/maski i to w ilo軼i 1-2 kropli, bo jest bardzo tre軼iwy).
Szampony: Planeta Organica z olejem cedrowym, EcoHysteria ten niebieski z blond laseczk , w 鈔od powinien doj嗆 ten z YR
Od篡wki: Garnier Avocado i Karite, Isana czerwona, matrix biolage fiberstrong (jedyna, do kt鏎ej nic nie dodaj), teraz przyjdzie jeszcze regeneracyjna z YR.
Maski: Kallos bananowy, czekoladowy i arganowy, planeta organica maska do w這s闚 suchych z mas貫m shea "od篡wianie i regeneracja" taka o KLIK, maska regeneracyjna do w這s闚 zniszczonych te planeta organica - taka KLIK, maska jajeczna babuszki agafii.

Og鏊nie kallos闚 nie lubi, zawsze do nich du穎 rzeczy dodaj - w tym kilka kropli olei, kupuje je bo s tanie, a 鈔ednio raz na 2 tygodnie tonuj w這sy i potrzebuj do tego baz od篡wkow - bior wtedy kallosa do tego wk豉dam kolor jaki tam mnie interesuje, przewa積ie fiolet lub niebieski, zale篡 czy w這sy mam bardziej 鄴速e czy pomara鎍zowe no i w sumie tyle..

A, jak mam zawalony robot dzie, to nie bawi si w 瞠l lniany, olejowanie i tak dalej, tylko wieczorem myj g這w, od篡wka na 2-3 minuty, czekam a w這sy przeschn (albo podsuszam suszark), id spa. Z regu造 tylko weekendy mam bardziej wymagaj帷e (szko豉, albo klientki maj 郵uby), bo tak to przewa積ie pracuj popo逝dniami, wi璚 mog sobie pozwoli na pochodzenie rano z mask na w這sach

Od篡wki/maski wiem mniej wi璚ej jaki efekt daj na moich w這sach, wi璚 po prostu obserwuj, czego im potrzeba - jak potrzebuj doci捫enia, to daj co mocniejszego np. tego matrixa, albo dorzucam oleju rokitnikowego do od篡wki/maski; jak s ok, to daje sam od篡wk; jak widz, 瞠 kolejna tre軼iwa rzecz je obci捫y, to daj co s豉bego, co krzywdy nie zrobi, np isan czerwon. A kallosy - jak ju pisa豉m - u篡wam do tonowania odcienia

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-11-09 o 20:48
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-09, 21:38   #701
kasza80
Rozeznanie

ojej, ale Ty si napracujesz z w這sami!!! Ja my郵a豉m, 瞠 po encanto si tylko myje w這sy i szybka od篡wka. Dzi瘯i BARDZO za t wypowied , napewno zrobie sobie ten 瞠l lniany - ciekawe. A i ciekawi mnie ten matrix. A ta od篡wka mango i karite to jakie cude鎥o, du穎 os鏏 to chwali, faktycznie taka dobra? Fajnie, 瞠 zam闚i豉 z YR t od篡wk regeneracyjn, jestem jej ciekawa
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-09, 22:08   #702
konspiracja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 436

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆

- spinam w這sy na czubku/zawijam w kok - zale篡 czy chce rano mie proste, czy pofalowane

Ale jak to -po encanto tez zrobi Ci sie fale jesli chcesz?

Bardzo fajna pielegnacja

na Groszka orbicie

Syzyf by豉 kobiet
konspiracja jest offline  
Stary 2014-11-09, 22:17   #703
Miluchova
Zadomowienie

Nie wiem, czy to jest napracowanie si, bo w sumie nak豉danie przed spaniem zajmuje mi chwil (20 sekund na這瞠nie 瞠lu, 3-5 minut a wyschnie, kolejne 20 sekund na olej kokosowy), dobre rzeczy dziej si same mycie zajmuje mi te 5-10 minut, robi to w trakcie prysznica, wi璚 te nie odczuwam jakiego wielkiego po鈍i璚enia... no chyba, 瞠 nak豉dam na w這sy mask kiedy po鈍i璚a豉m w這som du穎 czasu, teraz praktycznie w og鏊e przy nich nie siedz nawet ich nie czesz w ci庵u tych dw鏂h dni, tylko po umyciu, jak ju wyschn to ich nie ruszam

w zasadzie po encanto wystarczy szybka od篡wka, ale ja nigdy nie mog znale潭 takiej, po kt鏎ej by豉bym w 100% zadowolona, a ten krok z 瞠lem lnianym mi rozwi您uje problem od篡wki

ta garnier avocado i karite jest przeci皻na. Na naturalne w這sy bardzo j lubi豉m, ale teraz nie robi nic.. ale 豉dnie pachnie, dlatego j kupuj (regularnie, od prawie 4 lat ). Na szcz窷cie z 瞠lem lnianym i keratyn jest fajnie

matrix jest ok, chocia wol mask z tej serii - dobrze j wspominam, cene ma wysok, ale dobrze zregenerowa豉 mi w這sy. Po od篡wce w這sy s fajnie wyg豉dzone i doci捫one. Raczej nie do u篡wania na codzie.

Cytat:
Napisane przez konspiracja Poka wiadomo嗆
Ale jak to -po encanto tez zrobi Ci sie fale jesli chcesz?

Bardzo fajna pielegnacja
a czemu nie jak je zwin w koczek i spryskam wod albo glisskurem, to si trzymaj dobrze przez kilka godzin - jak nie spryskam, to si prostuj po 2h. Mam takie klipsy jak to:
http://www.zenner.pl/userdata/gfx/7e...8548e68686.jpg
i tym spinam w這sy, jak chc, 瞠by by造 proste :P jak 酥i w rozpuszczonych to te proste s, ale staram si nie spa, bo ko鎍闚ki mi si szybko niszcz, jak nie spinam

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-11-09 o 22:20
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-09, 22:38   #704
konspiracja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 436

Bo mi fryzjerka powiedzia豉 瞠 jak wyprostuje to b璠 miala fajne ale proste jak druty...
Fale no陶ej.
A ja czasem, nawet cz瘰ciej lubie swoje fale

A jak je tym spinasz?

Powiem Ci ze masz pielegnacj podobna do niektorych kreconow這sych
Ten zel lniany, oleje -tego si nauczy豉m A zel lniany pod olej to dla nawil瞠nia, tak?

w ogole to witajcie, ja nie moge si zdecydowac- czy chce prostowa i na razie Was podczytuje.

na Groszka orbicie

Syzyf by豉 kobiet
konspiracja jest offline  
Stary 2014-11-09, 22:39   #705
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 034

Cytat:

Ja ju list robi co musz tam zakupi ;P i na bank wpadnie polecamy od Ciebie szampon i od篡wka organix a w tym tyg(o ile mnie nie wci庵nie promocja w Rossku) to kupi olejek YR i szampon dla w這s闚 kr璚onych ;P
Cytat:
Cytat:
ojej, ale Ty si napracujesz z w這sami!!! Ja my郵a豉m, 瞠 po encanto si tylko myje w這sy i szybka od篡wka. Dzi瘯i BARDZO za t wypowied , napewno zrobie sobie ten 瞠l lniany - ciekawe. A i ciekawi mnie ten matrix. A ta od篡wka mango i karite to jakie cude鎥o, du穎 os鏏 to chwali, faktycznie taka dobra? Fajnie, 瞠 zam闚i豉 z YR t od篡wk regeneracyjn, jestem jej ciekawa
A nie avocado ;> u mnie nic konkretnego nie robi

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-11-09, 22:44   #706
Lacturia
Wtajemniczenie

Cytat:
ile ml chcesz? 100, 150, 200 ?
Moze byc 200

Wymiana kosmetyczna&bi簑teria&tor ebki -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Lacturia jest offline  
Stary 2014-11-09, 23:07   #707
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez konspiracja Poka wiadomo嗆
Bo mi fryzjerka powiedzia豉 瞠 jak wyprostuje to b璠 miala fajne ale proste jak druty...
Fale no陶ej.
A ja czasem, nawet cz瘰ciej lubie swoje fale

A jak je tym spinasz?

Powiem Ci ze masz pielegnacj podobna do niektorych kreconow這sych
Ten zel lniany, oleje -tego si nauczy豉m A zel lniany pod olej to dla nawil瞠nia, tak?

w ogole to witajcie, ja nie moge si zdecydowac- czy chce prostowa i na razie Was podczytuje.
No ja mam proste jak druty, ale spryskanie koka wod to jest niejako ju stylizacja, jak kr璚enie na wa趾i je郵i po wa趾ach w這sy Ci si nie trzymaj, to nie ma szans na utrzymanie takiej stylizacji, ale jak s podatne - to wiele si nie zmienia.
Oczywi軼ie jak takie fale przeczesz, to momentalnie staj si proste jak druty
Tak - 瞠l lniany dla nawil瞠nia.

A spinam je .. no .. normalnie chwytam tak jak do kucyka, przekr璚am raz delikatnie wok馧 w豉snej osi, 瞠by si nie rozwala這, daj do g鏎y i spinam na czubku - 酥i r騜nie, raz na plecach, raz na prawym/lewym boku, wi璚 spinam tak, 瞠by mi nie przeszkadza這 po prostu spa w ka盥ej pozycji
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-10, 09:31   #708
annka_k
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

witam,
ja te d逝go waha豉m si czy zdecydowa si na keratynowe prostowanie w這s闚, mimo tego, 瞠 zestaw encanto zam闚i豉m ju kilka miesi璚y temu. w ko鎍u jednak nadszed ten dzie - bad hair day gorszy od innych, id帷 za ciosem zadzwoni豉m do mamy z zapytaniem czy nie pomog豉by mi w tej kilkugodzinnej "m璚e". oczywi軼ie nie odm闚i豉, dzisiaj jestem ju po i 瘸逝je.. ale tylko tego, 瞠 tak p騧no si na to zdecydowa豉m, faktycznie zabieg dla cierpliwych, ale to chyba jedyny mankament tej metody, no mo瞠 jeszcze poza 透awi帷ymi oczami przy pierwszym suszeniu, ale bez przesady, nie ma tragedii, wszystko do prze篡cia. mam blond w這sy, lekko kr璚one, zniszczone przez rozja郾iacze i prostownic, ale po zabiegu te wszystkie "usterki" praktycznie nie do wykrycia, w這sy s b造szcz帷e, lej帷e i przede wszystkim wygl康aj zdrowo i s mi貫 w dotyku. jestem ju po pierwszym myciu i pomimo obaw nadal jestem bardzo zadowolona, efekt praktycznie taki sam, jak przed myciem, no mo瞠 poza jednym pasemkiem, 篡j帷ym swoim w豉snym 篡ciem ale my郵, 瞠 to te kwestia wprawy. naprawd odradzam wydawania bajo雟kich sum na ten zabieg u fryzjera, bo do tego nie potrzeba praktycznie 瘸dnych umiej皻no軼i poza cierpliwo軼i i dok豉dno軼i i za 50z (tyle p豉ci豉m za zestaw-w這sy do ramion) mo積a naprawd cieszy si prostymi, a przede wszystkim zdrowymi w這sami i co wa積e, mo積a 鄉ia這 odstawi prostownic i wszelkie niepotrzebne kosmetyki, a sam ten fakt spowoduje, 瞠 w這sy b璠 zdrowsze, nawet jak keratyna ju si wyp逝cze, a ja planuj powt鏎zy zabieg za jaki miesi帷 lub dwa, w zale積o軼i od potrzeby, ale ju skupi si g這wnie na ko鎍闚kach w這s闚, kt鏎e potrzebuj najwi璚ej naszej uwagi
annka_k jest offline  
Stary 2014-11-10, 09:40   #709
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Napisane przez annka_k Poka wiadomo嗆
witam,
ja te d逝go waha豉m si czy zdecydowa si na keratynowe prostowanie w這s闚, mimo tego, 瞠 zestaw encanto zam闚i豉m ju kilka miesi璚y temu. w ko鎍u jednak nadszed ten dzie - bad hair day gorszy od innych, id帷 za ciosem zadzwoni豉m do mamy z zapytaniem czy nie pomog豉by mi w tej kilkugodzinnej "m璚e". oczywi軼ie nie odm闚i豉, dzisiaj jestem ju po i 瘸逝je.. ale tylko tego, 瞠 tak p騧no si na to zdecydowa豉m, faktycznie zabieg dla cierpliwych, ale to chyba jedyny mankament tej metody, no mo瞠 jeszcze poza 透awi帷ymi oczami przy pierwszym suszeniu, ale bez przesady, nie ma tragedii, wszystko do prze篡cia. mam blond w這sy, lekko kr璚one, zniszczone przez rozja郾iacze i prostownic, ale po zabiegu te wszystkie "usterki" praktycznie nie do wykrycia, w這sy s b造szcz帷e, lej帷e i przede wszystkim wygl康aj zdrowo i s mi貫 w dotyku. jestem ju po pierwszym myciu i pomimo obaw nadal jestem bardzo zadowolona, efekt praktycznie taki sam, jak przed myciem, no mo瞠 poza jednym pasemkiem, 篡j帷ym swoim w豉snym 篡ciem ale my郵, 瞠 to te kwestia wprawy. naprawd odradzam wydawania bajo雟kich sum na ten zabieg u fryzjera, bo do tego nie potrzeba praktycznie 瘸dnych umiej皻no軼i poza cierpliwo軼i i dok豉dno軼i i za 50z (tyle p豉ci豉m za zestaw-w這sy do ramion) mo積a naprawd cieszy si prostymi, a przede wszystkim zdrowymi w這sami i co wa積e, mo積a 鄉ia這 odstawi prostownic i wszelkie niepotrzebne kosmetyki, a sam ten fakt spowoduje, 瞠 w這sy b璠 zdrowsze, nawet jak keratyna ju si wyp逝cze, a ja planuj powt鏎zy zabieg za jaki miesi帷 lub dwa, w zale積o軼i od potrzeby, ale ju skupi si g這wnie na ko鎍闚kach w這s闚, kt鏎e potrzebuj najwi璚ej naszej uwagi
Fajnie 瞠 jeste zadowolona Od siebie mog tylko poradzi 瞠by zacz窸a stosowa jak捷 bogatsz piel璕nacj, olejki maski itd. Wtedy keratyna powinna si wolniej wyp逝kiwa i w這sy z pewno軼i d逝瞠j b璠 zdrowo wygl康a
Stary 2014-11-10, 11:07   #710
kasza80
Rozeznanie

Stotek, ile chcesz serum? Smerfetka696969 100 ml, Lacturia 200 ml., ja 500 ml, czyli jeszcze zostaje wolnego 200 ml
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-10, 14:32   #711
stotek
Rozeznanie

Kasza, to ja wezm te 200 ml
najwyzej gdyby sie (tfu tfu) nie sprawdzilo, to wcisne jakiejs kolezance
stotek jest offline  
Stary 2014-11-10, 15:31   #712
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
oki, czyli mamy teraz si tylko rozejrz ile nas to bedzie kosztowa i podam Wam cen za 100 ml, je郵i wyrazicie zgod to zamawiam.
Macie jaki pomys do czego mam to Wam przela? Hmm, nie chc generowa dodatkowych koszt闚 dla Was i kupowa jakie buteleczki, wi璚 mo瞠 w czym co mam w domu.... hmm Mo瞠 jakie pomys造?
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-10, 15:55   #713
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
oki, czyli mamy teraz si tylko rozejrz ile nas to bedzie kosztowa i podam Wam cen za 100 ml, je郵i wyrazicie zgod to zamawiam.
Macie jaki pomys do czego mam to Wam przela? Hmm, nie chc generowa dodatkowych koszt闚 dla Was i kupowa jakie buteleczki, wi璚 mo瞠 w czym co mam w domu.... hmm Mo瞠 jakie pomys造?
Hmm....
No ja bym Ci mog豉 wys豉 dodatkowe 2z(uu maj徠ek ) i by kupi豉 to:
http://www.rossnet.pl/Produkt/Butelk...2167,2303,6442

w sumie na nic innego nie wpad豉m
A nie wiem czy masz w domu par opakowa, 瞠by to przela.
Tylko gorzej b璠zie z wi瘯sz pojemno軼i

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Mi si wydaj, 瞠 to serum b璠zie moj drug mi這軼i

Nie u篡wamy cukru
Stary 2014-11-10, 15:57   #714
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Hmm....
No ja bym Ci mog豉 wys豉 dodatkowe 2z(uu maj徠ek ) i by kupi豉 to:
http://www.rossnet.pl/Produkt/Butelk...2167,2303,6442

w sumie na nic innego nie wpad豉m
A nie wiem czy masz w domu par opakowa, 瞠by to przela.
Tylko gorzej b璠zie z wi瘯sz pojemno軼i
Ju mam jednak zbieractwo artystyczne si przydaje !!! B璠ziemy o tym pisa na pw oki? Nie bedziemy za鄉ieca w徠ku
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-10, 16:02   #715
Lacturia
Wtajemniczenie

Cytat:
Mi jest wszystko jedno. Miozesz przela do czegokolwiek ;-)

Lacturia jest offline  
Stary 2014-11-10, 16:11   #716
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Ju mam jednak zbieractwo artystyczne si przydaje !!! B璠ziemy o tym pisa na pw oki? Nie bedziemy za鄉ieca w徠ku
Aa okej jak ju masz to luzik ;p

Nie u篡wamy cukru
Stary 2014-11-10, 16:36   #717
magdaavon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Dziewczyny, zdecydowalam, ze na poczatek zrobie sobie kative. Zobacze jaki efekt bedzie. Najwyzej na wiosne sprobuje cos mocniejszego, moze nawet encanto. Musze juz cos zrobic z wlosami, bo w ruch poszla prostownica, ktorej nie uzywalam od 4 lat!! Po ciazy moje wlosy sa przesuszone, sianowate, puszace i wypadaja szkoda mi ich katowac nawet suszarka, ale musze wygladac jak czlowiek.
Polecicie mi sprawdzpnego sprzedawce na kative? Zabieg chce wykonac na poczatku grudnia. Zdjecia wstawie oczywiscie;-)
Kativa nie zawiera formaldehydu prawda??
magdaavon jest offline  
Stary 2014-11-10, 16:38   #718
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, zdecydowalam, ze na poczatek zrobie sobie kative. Zobacze jaki efekt bedzie. Najwyzej na wiosne sprobuje cos mocniejszego, moze nawet encanto. Musze juz cos zrobic z wlosami, bo w ruch poszla prostownica, ktorej nie uzywalam od 4 lat!! Po ciazy moje wlosy sa przesuszone, sianowate, puszace i wypadaja szkoda mi ich katowac nawet suszarka, ale musze wygladac jak czlowiek.
Polecicie mi sprawdzpnego sprzedawce na kative? Zabieg chce wykonac na poczatku grudnia. Zdjecia wstawie oczywiscie;-)
Kativa nie zawiera formaldehydu prawda??
nie zawiera, ale przy prostowaniu ulatnia si r闚nie truj帷e 鈍i雟two, postaraj si zrobi przeci庵, 瞠by dymek szed od razu w jakie okienko
No i po kativie fajnie jakbys mia豉 serum kerapro
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-10, 16:43   #719
magdaavon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Mam, juz dawno zakupilam jak tylko mi polecilas dzieki za odpowiedz, zrobie jak mowisz
magdaavon jest offline  
Stary 2014-11-10, 16:47   #720
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka wiadomo嗆
Mam, juz dawno zakupilam jak tylko mi polecilas dzieki za odpowiedz, zrobie jak mowisz
jak bedziesz w jakim sklepie budowlanym, to mozesz kupi maseczk z zaworkiem, najlepiej ochrona P3,
kasza80 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.