Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-11-12, 16:53   #751
magdaavon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
a jak masz t od篡wk? pu軼isz linka?

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

to jest hurtownia z ogromnym magazynem, tak瞠 ok ja kiedys od nich kupiwa豉m matrixa i loreala, maj najtaniej. Kativ i alfaparf te zacz瘭i sprzedawa i ceny tez maj fajne, tym bardziej, ze ja odbieram osobi軼ie

co to za sklep? podacie linka? bo szukam i szukam na forum i nie moge znale潭. chyba 郵epa jestem:/

Jak w ogole z wydajnoscia tej Kativy? 100ml wystarczy na dlugie, srednio geste wlosy? Wrzucam zdjecie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20141111_130647(0).jpg (60,3 KB, 59 za豉dowa)

Edytowane przez magdaavon
Czas edycji: 2014-11-12 o 17:00
magdaavon jest offline  
Stary 2014-11-12, 18:25   #752
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
http://www.yves-rocher.pl/odzywka_odbudowujaca

powiem Wam, 瞠 jak zapach powali, to dzia豉nie ju 鈔ednio. Nie u豉twia rozczesywania w og鏊e. Musia豉m czeka, a w這sy wyschn, bo nawet palcy nie da這 si w這篡 we w這sy. Fakt - s mi瘯kie, og鏊nie super w dotyku.. no ale nie do rozczesania na mokro
pewnie po dodaniu 瞠lu lnianego b璠zie spoko, jak z ka盥 od篡wk ale zapach ma nieziemski.
Ja w豉郾ie mia豉m z tej linii szampon, w豉郾ie pachnia ob喚dnie no i olejek o kt鏎ym ca造 czas tr帳i, ma t sam lini zapachow

Ja nie wiem, jak Ty to robisz, 瞠 r瘯ami rozczesujesz w這sy... musz sobie ugotowa tego lnianego gluta

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka wiadomo嗆
co to za sklep? podacie linka? bo szukam i szukam na forum i nie moge znale潭. chyba 郵epa jestem:/

Jak w ogole z wydajnoscia tej Kativy? 100ml wystarczy na dlugie, srednio geste wlosy? Wrzucam zdjecie
Masz bardzo 豉dne w這sy jak zrobisz zabieg to bedzie ob喚d
Jak robi豉m kativ, to mia豉m tak sam d逝go嗆, niestety nie jest wydajna tak jak inoar i te 100 ml starczy這 mi na styk (a mia豉m grzywk i wyciety na kr鏒ko bok), robi豉m z 5 cm od nasady.
sklep to www.ktpi.pl z boku wybierasz producenta (kativa)
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-12, 18:46   #753
magdaavon
Raczkowanie

Kasza dzieki jutro ide do fryzjera ciut podciac konce i nadac nowy ksztalt wlosom (na prosto juz mi sie znudzilo) wiec zakladam ze 100ml mi wystarczy, tym bardziej, ze tez bede robila kilka cm od nasady;-)
Juz sie nie moge doczelac zabiegu
magdaavon jest offline  
Stary 2014-11-12, 18:50   #754
kasza80
Rozeznanie

prosz, tylko ich nie cieniuj... to profanacja takich w這s闚, jaki masz pomys na obci璚ie?
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-12, 19:15   #755
magdaavon
Raczkowanie

Niee, mam przerzedzone konce, wiec cieniowanie nie jest dla mnie. Chce nadac im ksztalt U i delikatnie wycieniowac przod. A moze jakies sugestie?
magdaavon jest offline  
Stary 2014-11-12, 21:52   #756
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka wiadomo嗆
Niee, mam przerzedzone konce, wiec cieniowanie nie jest dla mnie. Chce nadac im ksztalt U i delikatnie wycieniowac przod. A moze jakies sugestie?
nie mam sugestii, ja lubi takie w這sy jak masz obecnie. U lub V te fajnie wygl康a jak fryzjerka fajnie to zrobi, bo wbrew pozorom nie jest to 豉twa sprawa
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-13, 11:15   #757
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 023

Cytat:
Napisane przez stotek Poka wiadomo嗆
Tez na to licze!
W zasadzie po cichu mam nadzieje na to, ze bedzie na tyle dobre, ze nie bede musiala leciec teraz z keratyn znowu, tylko np. po nowym roku.

Co do olei do wlosow - u mnie super sie sprawdza olej lniany i sezamowy. Nie mam problemu ze zmywaniem, gdy wczesniej wcieram w mokre wlosy odzywke (jakas bylejaka, ktorej normalnie nie uzywam, bo jest do d...) i dopiero potem szampon. Ewentualnie czasami bez odzywki, ale wtedy nakladam szampon na suche wlosy, wmasowuje troche, nastepnie polewam wod i juz normalnie myje. :P
Na pewno znam Wam relacje z tego serum moje w這sy te lubi lniany.
Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
Smerfetko moja kochana, masz ju du穎 produkt闚 i to Ci wystarczy!!! Jak kupisz olejek z YR to 瘸dnego innego nie b璠ziesz potrzebowa豉. Ki power jest dobra, ale organix lepsza, wi璚 je郵i kupisz organix to podaruj sobie ki power. Mo瞠sz stosowa organix naprzemiennie z kallosem a emulsj glori na這篡 troch na ju na這穎n od篡wk. Ona dodaje takiego 郵izgu. Czyli myjesz szamponem, nak豉dasz od篡wk na to troszk glorii, posiedzisz z 5 minutek, zmywasz, rozczesujesz i na rozczesane mokre nak豉dasz serum (ja jeszcze dwoma r瘯ami prasuj to serum jak prostownic). Mnie si wydaje, 瞠 ono troszk usztywnia i prostuje w這sy a dodatkowo nie obci捫a.

NIE KUPUJ narazie ju nic, jak planujesz to YR i organix to juz b璠ziesz mia豉 najlepszy arsena, a z t kativ to mo瞠 i dobre posuni璚ie jest tania, ostatnio wys豉豉m Wam linka za 46 z.

Acha, nie odpowiedzia豉m Ci, mask ki power kupi豉m przez internet 50 z za 1000 ml.
Kupi豉m ju olejek Yr i szampon dla w這s闚 kr璚onych jeszcze tylko szampon i od篡wka organix.Inne produkty jak gloria,kallos,szappon Cece mam czyli jak Ty to napisa豉 mam ju najlepszy arsena
Cytat:
atilaaav, jedyne co, to istnieje ryzyko, ze keratyna szybciej sie wypluka z wlosow i zabieg bedzie krocej trwal.
Okej dzi瘯uje jak b璠 po kativie tak zrobi.Faktycznie taniutka jest ;o zapisz sobie ten sklep.

Ja wczoraj zamowilam Kative, teraz czekam az przyjdzie i nakladam
Znaj relacje !

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-11-13, 13:17   #758
magdaavon
Raczkowanie

Ja juz po wizycie u fryzjerki. Podpytalam ile kosztuje KP u niej. Na moich wlosach wyszlo by za okolo 1000zl! Pracuje na true keratin. Powiedziala tez, ze odradza mi ten zabieg za taka cene w salonie, gdyz efekt nie bylby taki jakiego sie spodziewam. Dodala, ze jesli zdecyduje sie na zabieg w domu, to zebym uzyla produkty, ktore nie przyniosla trwalego efektu tylko takie, ktore szybciej sie wyplucza z wlosa. Stwierdzila m.in., ze mniejsze prawdopodobienstwo uszkodzenia wlosow. Jako po rozmowie z nia zaczelam miec obawy..;-)

Edytowane przez magdaavon
Czas edycji: 2014-11-13 o 13:26
magdaavon jest offline  
Stary 2014-11-13, 18:00   #759
AnetteKZ
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

M鎩 zestaw encanto ju do mnie idzieeee efekty poka瞠

**
W這sy po przymusowym ci璚iu zniszczonych ko鎍闚ek :28 cm .. ;(
cel:60 cm
**
Skrzypokrzywa od :15.10.2014

Edytowane przez AnetteKZ
Czas edycji: 2014-11-15 o 11:19
AnetteKZ jest offline  
Stary 2014-11-15, 12:08   #760
wspaniala
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 439

czy znawczynie tematu moglyby mi powiedziec, czy wlosy moge zaczac keratynowac od dlugosci jaka mi sie osobiscie podoba? chcialabym uniknac przyklapnietych wlosow u nasady oraz przyklejonej do twarzy grzywki.. czy nakladanie preparatu od powiedzmy wysokosci oczu ma sens? bedzie tez okej?
wspaniala jest offline  
Stary 2014-11-15, 12:43   #761
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Napisane przez wspaniala Poka wiadomo嗆
czy znawczynie tematu moglyby mi powiedziec, czy wlosy moge zaczac keratynowac od dlugosci jaka mi sie osobiscie podoba? chcialabym uniknac przyklapnietych wlosow u nasady oraz przyklejonej do twarzy grzywki.. czy nakladanie preparatu od powiedzmy wysokosci oczu ma sens? bedzie tez okej?
je瞠li w這sy nie kr璚 Ci si od nasady jak najbardziej ma to sens, bo w ten spos鏏 wykonany zabieg zabiera mniej z obj皻o軼i ni jakby robi這 si od nasady
Stary 2014-11-15, 13:38   #762
wspaniala
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 439

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
je瞠li w這sy nie kr璚 Ci si od nasady jak najbardziej ma to sens, bo w ten spos鏏 wykonany zabieg zabiera mniej z obj皻o軼i ni jakby robi這 si od nasady
dziekuje za odpowiedz .
mimo wlosow lekko falowanych (a raczej nieregularnie krzywych ) u nasady sa proste.

po przeczytaniu pierwszej strony, nasunely mi sie pytania:
1. widzialam, ze sa polecane 3 rozne marki preparatow - encanto jest najszybszym i wg watku najlepszym srodkiem. pozniej rzucil mi sie komentarz mowiacy o tym, ze smierdzi niesamowicie. czy 2 pozostale wymienione srodki (i polecane) tez sie takim zjawiskiem charakteryzuja (nawet jesli nie, to chyba i tak lepiej umyc wlosy po 3h niz czekac 3 doby.. - zaleta niezaprzeczalna)?
2. jesli zabawa przy keratynowaniu jest zabawa niezbyt przyjemna (smierdzi, oczy lzawia) to czy wlosy zachowuja swoj powiedzmy neutralny zapach?
3. jak powinna wygladac pielegnacja po wykeratynowaniu wlosow? taka najprostrza, najszybsza, ale i skuteczna na tyle, zeby zabieg nie poszedl na marne i efekt utrzymywal sie rozsadnie dlugo (na keratynowanie chcialabym sie zdecydowac po to, zeby wlosy odzyly oraz po to, zebym ich nie musiala dreczyc prostownica dla lepszego wizerunku - a co za tym idzie, chcialabym zyskac na czasie w ciagu dnia)?
wspaniala jest offline  
Stary 2014-11-15, 14:55   #763
minika267
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Witajcie
Je瞠li podobne pytanie si juz pojawi這 to z g鏎y przepraszam.
Ot騜 mam w這sy wysokoporowate, kr璚one i grube. Od dawna zastanawiam si czy ma sens wykonanie na moich k豉czkach zabiegu keratynowego cocochoco, czy efekt b璠zie zadowalaj帷y oraz czy po prostu ma to sens. B璠 wdzi璚zna za wszystkie opinie. Wstawiam jedno zdj璚ie mojej czupryny, wi璚ej zdj耩 mo瞠cie obejrze na moim blogu napuszonaczupryna.blogspo t.com i od razu wyja郾i, 瞠 nie wstawiam tego linku 瞠by si "pochwali" tylko bardzo zale篡 mi na wszelkich radach. DSC08294.jpg
minika267 jest offline  
Stary 2014-11-15, 15:33   #764
enka999
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 942
Wpisy w blogu: 2

dziewczyny u篡wa kt鏎a z Was szczotki z naturalnego w這sia? sprawi豉m sobie w豉郾ie tak, ale doczyta豉m, 瞠 ona wyczesuje star keratyn z w這s闚 i nie wiem, czy przez jej u篡wanie nie skr鏂 sobie czasu utrzymania prostowania

W這somaniaczka

enka999 jest offline  
Stary 2014-11-15, 15:52   #765
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez minika267 Poka wiadomo嗆
Witajcie
Je瞠li podobne pytanie si juz pojawi這 to z g鏎y przepraszam.
Ot騜 mam w這sy wysokoporowate, kr璚one i grube. Od dawna zastanawiam si czy ma sens wykonanie na moich k豉czkach zabiegu keratynowego cocochoco, czy efekt b璠zie zadowalaj帷y oraz czy po prostu ma to sens. B璠 wdzi璚zna za wszystkie opinie. Wstawiam jedno zdj璚ie mojej czupryny, wi璚ej zdj耩 mo瞠cie obejrze na moim blogu napuszonaczupryna.blogspo t.com i od razu wyja郾i, 瞠 nie wstawiam tego linku 瞠by si "pochwali" tylko bardzo zale篡 mi na wszelkich radach. Za陰cznik 5839032
je瞠li zalezy Ci na efekcie prostych w這s闚 to nie kupuj cocochoco, na pewno nie wyprostuje Twoich w這s闚, co najwy瞠j troche je wyg豉dzi
Mam w這sy cienkie i bardzo mocno falowane i na moje w這sy ten zabieg nie podzia豉, wi璚 podejrzewam 瞠 i Twoim nie da豚y rady.

Cytat:
Napisane przez wspaniala Poka wiadomo嗆
dziekuje za odpowiedz .
mimo wlosow lekko falowanych (a raczej nieregularnie krzywych ) u nasady sa proste.

po przeczytaniu pierwszej strony, nasunely mi sie pytania:
1. widzialam, ze sa polecane 3 rozne marki preparatow - encanto jest najszybszym i wg watku najlepszym srodkiem. pozniej rzucil mi sie komentarz mowiacy o tym, ze smierdzi niesamowicie. czy 2 pozostale wymienione srodki (i polecane) tez sie takim zjawiskiem charakteryzuja (nawet jesli nie, to chyba i tak lepiej umyc wlosy po 3h niz czekac 3 doby.. - zaleta niezaprzeczalna)?
2. jesli zabawa przy keratynowaniu jest zabawa niezbyt przyjemna (smierdzi, oczy lzawia) to czy wlosy zachowuja swoj powiedzmy neutralny zapach?
3. jak powinna wygladac pielegnacja po wykeratynowaniu wlosow? taka najprostrza, najszybsza, ale i skuteczna na tyle, zeby zabieg nie poszedl na marne i efekt utrzymywal sie rozsadnie dlugo (na keratynowanie chcialabym sie zdecydowac po to, zeby wlosy odzyly oraz po to, zebym ich nie musiala dreczyc prostownica dla lepszego wizerunku - a co za tym idzie, chcialabym zyskac na czasie w ciagu dnia)?
1. Encanto starsznie 鄉ierdzi, to fakt. Cocochoco ju troche mniej, ale gdy je robi豉m r闚nie czasami czu豉m ostry dra積i帷y zapach, szczeg鏊nie jak nak豉da豉m preparat na w這sy przy Twarzy.

2. Hmmm nie wiem czy dobrze zrozumia豉m o co Ci chodzi, ale po encanto w這sy do pierwszego mycia mog mie niezbyt przyjemny zapach, podczas pierwszego mycia r闚nie mo瞠 by czu takimi przypalonymi w這sami (przynajmniej ja tak mia豉m za ka盥ym razem ) p闛niej jednak jest ju ok, w這sy nie maj 瘸dnego obcego zapachu.

3. polecane jest u篡wanie produkt闚 bez soli (sodium chloride). Cala reszta jest dozwolona a nawet wskazana Je瞠li Twoje w這sy lubi oleje, bogate maski, silikony to bez obaw mozesz je stosowa. Dobra piel璕nacja wr璚z przed逝篡 efekt zabiegu
Stary 2014-11-15, 16:50   #766
minika267
Przyczajenie

Cytat:
je瞠li zalezy Ci na efekcie prostych w這s闚 to nie kupuj cocochoco, na pewno nie wyprostuje Twoich w這s闚, co najwy瞠j troche je wyg豉dzi
Mam w這sy cienkie i bardzo mocno falowane i na moje w這sy ten zabieg nie podzia豉, wi璚 podejrzewam 瞠 i Twoim nie da豚y rady.

1. Encanto starsznie 鄉ierdzi, to fakt. Cocochoco ju troche mniej, ale gdy je robi豉m r闚nie czasami czu豉m ostry dra積i帷y zapach, szczeg鏊nie jak nak豉da豉m preparat na w這sy przy Twarzy.

2. Hmmm nie wiem czy dobrze zrozumia豉m o co Ci chodzi, ale po encanto w這sy do pierwszego mycia mog mie niezbyt przyjemny zapach, podczas pierwszego mycia r闚nie mo瞠 by czu takimi przypalonymi w這sami (przynajmniej ja tak mia豉m za ka盥ym razem ) p闛niej jednak jest ju ok, w這sy nie maj 瘸dnego obcego zapachu.

3. polecane jest u篡wanie produkt闚 bez soli (sodium chloride). Cala reszta jest dozwolona a nawet wskazana Je瞠li Twoje w這sy lubi oleje, bogate maski, silikony to bez obaw mozesz je stosowa. Dobra piel璕nacja wr璚z przed逝篡 efekt zabiegu
Dzi瘯uj za odpowied, szczerze m闚i帷 bardziej zalezy mi w豉snie na uzyskaniu prostych lub przynajmniej lekko falowanych w這s闚. Nigdy takich nie mia豉m i chcia豚ym poczu jak to jest mie mniej na g這wie
minika267 jest offline  
Stary 2014-11-15, 17:20   #767
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯uj za odpowied, szczerze m闚i帷 bardziej zalezy mi w豉snie na uzyskaniu prostych lub przynajmniej lekko falowanych w這s闚. Nigdy takich nie mia豉m i chcia豚ym poczu jak to jest mie mniej na g這wie
je瞠li zalezy Ci na prostych to tylko encanto tylko niestety jak b璠ziesz chcia豉 p闛niej z powrotem wr鏂i do kr璚onych, mo瞠 by problem, bo zdarza si 瞠 keratyna po tym zabiegu nie wyp逝kuje si do ko鎍a i w這sy ca造 czas s proste (jak np. u mnie).
Stary 2014-11-15, 19:40   #768
minika267
Przyczajenie

Cytat:
je瞠li zalezy Ci na prostych to tylko encanto tylko niestety jak b璠ziesz chcia豉 p闛niej z powrotem wr鏂i do kr璚onych, mo瞠 by problem, bo zdarza si 瞠 keratyna po tym zabiegu nie wyp逝kuje si do ko鎍a i w這sy ca造 czas s proste (jak np. u mnie).
A w這sy w dalszym ci庵u pozosta造 g豉dkie i l郾i帷e, czy sko鎍zy這 si z prostym puchem na g這wie?
minika267 jest offline  
Stary 2014-11-15, 23:43   #769
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
A w這sy w dalszym ci庵u pozosta造 g豉dkie i l郾i帷e, czy sko鎍zy這 si z prostym puchem na g這wie?
dalej s g豉dkie, jedynie g鏎na warstwa czasem si troszk spuszy ale my郵 瞠 to g堯wnie zas逝ga piel璕nacji
Stary 2014-11-16, 10:06   #770
minika267
Przyczajenie

Cytat:
dalej s g豉dkie, jedynie g鏎na warstwa czasem si troszk spuszy ale my郵 瞠 to g堯wnie zas逝ga piel璕nacji
Dzi瘯uj i wybacz, 瞠 Ci tak m璚z ale mam jeszcze jedno pytanie.(ju ostatnie, przysi璕am )- myslisz, 瞠 na moj d逝go嗆 (zdj璚ie jest gdzie wy瞠j w w徠ku) wystarczy zestaw 100ml?
minika267 jest offline  
Stary 2014-11-16, 10:36   #771
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯uj i wybacz, 瞠 Ci tak m璚z ale mam jeszcze jedno pytanie.(ju ostatnie, przysi璕am )- myslisz, 瞠 na moj d逝go嗆 (zdj璚ie jest gdzie wy瞠j w w徠ku) wystarczy zestaw 100ml?
Nic si nie dzieje, pytaj 鄉ia這 zawsze kto na w徠ku odpowie (no chyba 瞠 odpowed znajduje si w pigu販e )

Zalezy jaki preparat Cocochoco na pewno nie wystarczy, bra豉bym raczej co ko這 150 ml, encanto zreszt te. Lepiej jak zostanie ni mia這by brakn望, a na zdj璚iu Twoje w這sy wygl康aj na naprawd g瘰te
Stary 2014-11-16, 11:50   #772
cristalic
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 153

Cze嗆 dziewczyny!
Przeczyta豉m ponad 120 stron w徠ku i zdecyowa豉m si na encanto.
Mam w這sy niefarbowane, do嗆 zdrowe, kr璚one(ale nie baranek), 5 cm przed tali, pocieniowane, ok 8cm w obwodzie. Nie mam im duzo do zarzucenia, ale denerwuje mnie fakt 瞠 jak mam rozpuszczone to po kilku godiznach sie pusz i ko速uni. Od 4 lat stosuje 鈍iadom piel璕nacje Licz na to, 瞠 efekt b璠zie d逝gi, myje w這sy co tydzie albo i co 9 dni wi璚 nie powinno sie szybko wyp逝ka Wlosy nie musz by proste, byleby sie nie puszy造. Tak bardzo kusi mnie fakt, 瞠 wstane z 這zka, przeczesz w這sy i b璠 pi瘯ne...
Mam jeszcze kilka pyta:
1. czy ktora z was zamawia豉 ostatnio encanto z allegro? boje si瑿ardzo 瞠 bedzie podrobione jak tak, to kt鏎y sprzedawca jest wiarygodny?
2. rozumiem, 瞠 jak produkt b璠zie oki to jedynie co mo瞠 p鎩嗆 幢e to to, 瞠 produktu b璠zie za ma這 i w這sy sie spala? a jak b璠zie du穎 produktu to nie ma szans 瞠by co 幢e posz這?
3. czy 150 ml starczy?
4. nie powinnen kolor sie zmieni w這s闚?
Buziaki
cristalic jest offline  
Stary 2014-11-16, 12:17   #773
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

Cytat:
Napisane przez cristalic Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny!
Przeczyta豉m ponad 120 stron w徠ku i zdecyowa豉m si na encanto.
Mam w這sy niefarbowane, do嗆 zdrowe, kr璚one(ale nie baranek), 5 cm przed tali, pocieniowane, ok 8cm w obwodzie. Nie mam im duzo do zarzucenia, ale denerwuje mnie fakt 瞠 jak mam rozpuszczone to po kilku godiznach sie pusz i ko速uni. Od 4 lat stosuje 鈍iadom piel璕nacje Licz na to, 瞠 efekt b璠zie d逝gi, myje w這sy co tydzie albo i co 9 dni wi璚 nie powinno sie szybko wyp逝ka Wlosy nie musz by proste, byleby sie nie puszy造. Tak bardzo kusi mnie fakt, 瞠 wstane z 這zka, przeczesz w這sy i b璠 pi瘯ne...
Mam jeszcze kilka pyta:
1. czy ktora z was zamawia豉 ostatnio encanto z allegro? boje si瑿ardzo 瞠 bedzie podrobione jak tak, to kt鏎y sprzedawca jest wiarygodny?
2. rozumiem, 瞠 jak produkt b璠zie oki to jedynie co mo瞠 p鎩嗆 幢e to to, 瞠 produktu b璠zie za ma這 i w這sy sie spala? a jak b璠zie du穎 produktu to nie ma szans 瞠by co 幢e posz這?
3. czy 150 ml starczy?
4. nie powinnen kolor sie zmieni w這s闚?
Buziaki
1. na pierwszej stronie watku sa polecani sprzedawcy i u nich proponowalabym kupowac
2. raczej tak, jesli wlosy beda dokladnie pokryte, to nie powinno sie im nic stac; tak samo, jesli temperatura bedzie dobrze dobrana (ale skoro masz zdrowe wlosy, to ta obawa tez odpada) i prostownica niezniszczona (nigdy nie zapomne widoku prostownicy mojej bratowej - zdarty material na srodku plytek od czestego prostowania, brrr)
3. tutaj sie nie bede wypowiadac, bo nie chcialabym Cie w blad wprowadzic, ale moim zdaniem powinno stykn望
4. naturalny kolor wlosow raczej sie nie zmienia - tylko te farbowane mog jasniec, ale Ty nie farbowalas, wiec powinno byc bez zmian

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2014-11-16 o 12:39
stotek jest offline  
Stary 2014-11-16, 12:51   #774
olzbig
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Hej! Zrobi豉m w pi徠ek Inoar i przychodz z relacj (zdj璚ia dodam wieczorem jak umyj w這sy).
Na pocz徠ek powiem, 瞠 chyba troch przesadzi豉m z ilo軼i (zu篡豉m troch wi璚ej niz p馧 buteleczki czyli my郵 瞠 okolo 140 ml) - chociaz w這sy mam d逝gie to raczej cienkie i ju po ca造m zabiegu by這 czu 瞠 w這sy s obcia穎ne, i w dotyku byly takie jakby szorstko-lepi帷e, na szcz窷cie jednak wygl康a造 normalnie i nawet wybra豉m si na ma貫 zakupy zaraz po
Samo nak豉danie by這 raczej zno郾e, zapach dosy mocny ale nie dusz帷y, natomiast bardzo gryz帷y w oczy - szczeg鏊nie gdy nakladalam blisko twarzy. Suszenie by這 d逝uuugie i nie wierzy豉m 瞠 to co da si wysuszy - w這sy by造 naprawde tym oblepione i musialam pomaga sobie szczotk. Ba豉m si troche, 瞠 zdejmie mi ca陰 keratyn, ale na opakowaniu napisali, 瞠by tak zrobi wiec pos逝cha豉m. Suszy豉m na zmian zimnym i ciep造m nawiewem, przy zimnym nie czu豉m nic (ale sz這 to strasznie wolno) a przy ciep造m juz troch dusi這 i znowu szczypa這 w oczy. Prostowanie posz這 ju g豉dko, lekko zaszczypa造 mnie oczy kiedy prostowa豉m w這sy w stron twarzy, ale jak zmieni豉m kierunek by這 ok No i w這sy wygl康a造 鈍ietnie - idealnie proste ale do tego takie g豉dkie i b造szcz帷e, absolutnie nie jak po prostownicy. Nic mi si nie spali這, nawet ko鎍闚ki wygl康aj bardzo dobrze - ale i tak zamierzam obci望 jakies 5-10 cm bo w ko鎍u wida, jakie s nier闚ne, przy kr璚onych to si tak nie rzuca這 w oczy. Po nocy w這sy troch si "pomi窸y", ale chyba tylko ja to widz. Bardzo mi si podoba to jak s doci捫one, wcze郾iej po prostowaniu wygl康aly ok, proste, ale strasznie lekkie i lataj帷e dos這wnie jak pi鏎ka, no i nie tak g豉dkie jak teraz Troch si boj, 瞠 po myciu mi to wszystko zejdzie, no ale musz w ko鎍u je umy;p zdj璚ia tak jak m闚i豉m b璠 wieczorem, nie zrobi豉m oczywiscie 瘸dnego "przed" ;/ ale mam nadziej, 瞠 znajd jakies na kt鏎ym dobrze wida moje w這sy.
olzbig jest offline  
Stary 2014-11-16, 12:52   #775
minika267
Przyczajenie

Cytat:
Nic si nie dzieje, pytaj 鄉ia這 zawsze kto na w徠ku odpowie (no chyba 瞠 odpowed znajduje si w pigu販e )

Zalezy jaki preparat Cocochoco na pewno nie wystarczy, bra豉bym raczej co ko這 150 ml, encanto zreszt te. Lepiej jak zostanie ni mia這by brakn望, a na zdj璚iu Twoje w這sy wygl康aj na naprawd g瘰te
Bo nie/stety s bardzo g瘰te ( nie,瞠 narzekam ale jakby by這 ich odrobin mniej to bym si nie obrazi豉 ). Dzi瘯uj Ci bardzo za wszystkie odpowiedzi
minika267 jest offline  
Stary 2014-11-16, 13:18   #776
cristalic
Raczkowanie

Cytat:
1. na pierwszej stronie watku sa polecani sprzedawcy i u nich proponowalabym kupowac
2. raczej tak, jesli wlosy beda dokladnie pokryte, to nie powinno sie im nic stac; tak samo, jesli temperatura bedzie dobrze dobrana (ale skoro masz zdrowe wlosy, to ta obawa tez odpada) i prostownica niezniszczona (nigdy nie zapomne widoku prostownicy mojej bratowej - zdarty material na srodku plytek od czestego prostowania, brrr)
3. tutaj sie nie bede wypowiadac, bo nie chcialabym Cie w blad wprowadzic, ale moim zdaniem powinno stykn望
4. naturalny kolor wlosow raczej sie nie zmienia - tylko te farbowane mog jasniec, ale Ty nie farbowalas, wiec powinno byc bez zmian
dziekuj bardzo za odpowied
co do tych sprzedawc闚, to jak dobrze pami皻am kt鏎a dziewczyna (nie pami皻am nicku, przepraszam) zamawia豉 od zaufanego i najprawdopodobniej pad豉 ofiar oszusta ja chyba zam闚i jednak pe軟owymiarowy, podziele sie z te軼iow i raczej wtedy nei bedzie podrobiony?
my郵 瞠 zrobie na 220 bo troche suche s, ale zero rozdwojonych ko鎍闚ek ani nic
szkoda 瞠 nie zmienia, mam ciemny blond a marzy mi si jasny ale rozjasnia ich nie bede, szkoda wlosow
cristalic jest offline  
Stary 2014-11-16, 14:57   #777
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

Cytat:
Napisane przez cristalic Poka wiadomo嗆
ja chyba zam闚i jednak pe軟owymiarowy, podziele sie z te軼iow i raczej wtedy nei bedzie podrobiony?
Jezeli bedzie oryginalnie zapakowany, pozaklejany itd. to powinien byc w porz康ku zawsze mozesz skontaktowac sie z producentem, aby dali Ci namiary na autoryzowane sklepy - wtedy masz 100% pewnosc, ze Encanto to Encanto :p
stotek jest offline  
Stary 2014-11-16, 16:14   #778
cristalic
Raczkowanie

super pomys zrobie tak, gdy kto mi odpisze od Alicja_style czy mozliwy jest odbi鏎 osobisty, bo siedzibe maj blisko mnie. Zaoszcz璠zi豉bym na przesy販e i na dodatek pomaca豚ym i zobaczy豉bym czy jest oryginalne
cristalic jest offline  
Stary 2014-11-16, 16:23   #779
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 599

Ja robi豉m cocochoco ostatni raz w lipcu 2013 do tej pory czesc w這s闚 jest prosta ale nie jest juz g豉dka i sie pizzy u這瞠nie lok闚 jest niemo磧iwe gdy po這wa wlosow od nasady jet ok a reszta ma l瞠jszy skr皻 i w cugu kliki godzin skr皻 sie troch rozlu幡ia a po nocy to juz wogole miot豉 dlatego tez teraz siedz zn闚 z coco na g這wie. Kupi豉m 250ml za 338zl i zu篡lam 2/3 butelki na w這sy cienkie do zapi璚ia stanika czyli na kolejny zabieg musze znowu kupowa kolejne opakowanie :/
o_Khaleesi_o jest offline  
Stary 2014-11-16, 16:40   #780
cristalic
Raczkowanie

Dziewczyny, jak kto jest z 這dzi to mo瞠 kupi stacjonarnie! ciesze si jak g逝pia
cristalic jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.