Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-11-17, 15:02   #811
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez roxanne22 Poka wiadomo嗆
dziewczyny,

planuje zrobi prostowanie coco i mam pytanie
czy je瞠li wyprostuj w這sy w domu, a p騧niej b璠 je chcia豉 zakr璚i u fryzjera np na wesele to fryzura normalnie b璠zie si trzyma? czy szybciej w這sy b璠 si prostowa? w sierpniu 2015 mam sw鎩 郵ub i zastanawiam si czy zrobi prostowanie przed czy dopiero po bo na 郵ubie chce mie loki.
Prosz o jak捷 rad
Je瞠li fryzjerka u篡wa lakieru do w這s闚, to b璠zie si trzyma
Nieutrwalone w這sy si nie utrzymaj, ale utrwalone bez problemu.

Kasza

ja przy pierwszym encanto nie obcina豉m, drugie robi豉m 3 miesi帷e p騧niej i w這sy by造 podci皻e w celach kosmetycznych, a nie dlatego, 瞠 by造 popalone. Do dzisiaj tak jest - podcinam, bo musz podci望 - w這sy r騜nie rosn, a ja lubi mie od linijki. Mam jedn dziewczyn zapuszczaj帷 i podcinamy w這sy co trzecie prostowanie.

Przy kerapro sz這 mi najwi璚ej w這s闚, bo ko鎍e by造 spalone a kerapro by這 bez formaldehydu.

W這sy kr璚one po prostowaniu i tak trzeba podci望, nawet jak ko鎍e s ok, bo strzy瞠nie w這s闚 kr璚onych/falowanych jest zupe軟ie inne ni w這s闚 prostych i to wida - po ko鎍闚kach w豉郾ie, kt鏎e s zwyczajnie brzydkie po wyprostowaniu, chodzi o efekt wizualny.

Jak kto ma super zniszczone w這sy przed, to po te podcinam, bo te w這sy i tak s zniszczone, z takich keratyna szybciej si wyp逝kuje i w這sy p騧niej zaczynaj si pl徠a/str帷zkowa w ci庵u miesi帷a od zrobienia prostowania - bez sensu si m璚zy przez 1, czy 2cm w這s闚, to nie jest taka straszna d逝go嗆, a w這sy zamiast by 鈍ie瞠 przez miesi帷, b璠 鈍ie瞠 przez trzy
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-17, 15:13   #812
magdaavon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Kurcze, mam nadzieje, ze nie bede musiala podcinac wlosow po kativi... dopiero co bylam u fryzjera, a zapuszczam wiec kazdy mm sie liczy
W kazdym razie na pewno dam znac i zdjecia tez wstawie przed i po zeby w razie co ulatwic komus decyzje przy wyborze produktu.
Stotek, zrobisz kative wczesniej ode mnie, daj znac jak wrazenia i wstaw prosze zdjecia jak bedziesz juz po. Csky czas martwie sie czy wystarczy mi keratyny wiec w razie co domowie sobie.
magdaavon jest offline  
Stary 2014-11-17, 15:22   #813
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
no ja przy pierwszym zabiegu (kativa) mia豉m w這sy okropne i po zabiegu ko鎍e by造 super. Przy inoarze w這sy mia豉m w du穎 lepszej kondycji a 10 cm musia豉m 軼i望 (10 cm dlatego, 瞠 mia豉m mocno wypi鏎kowane i na tym wymiarze si puszy造, wywija造 i by造 niefajne).

Zobaczymy co dziewczyny powiedz po kativie
no zobaczymy ka盥e w這sy inaczej reaguj
Stary 2014-11-17, 15:38   #814
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Miluchova mo瞠 jest tak jak piszesz, Ty masz przekr鎩 przez wiele rodzai w這s闚 i du瞠 do鈍iadczenie, ja zrobi豉m narazie dwa zabiegi, jednak skoro dziewczyna, kt鏎a ostatnio zrobi豉 inoara (przpraszam nie pami皻am nicku) potwierdza mi瘯ko嗆 w這s闚 i 豉two嗆 odgniecie, to chyba ju go nie powt鏎z.
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-17, 15:42   #815
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

Cytat:
magdaavon i stotek , ciekawe czy po kativie bedziecie musia造 podci望 ko鎍闚ki. Zwr鵵cie na to uwag, bo je郵i nie, to jest to kolejne spostrze瞠nie, ja po kativie nie musia豉m, a po inoarze tak, Miluchova pisze, 瞠 po encanto te trzeba, mo瞠 po produktach z formaldehydem konc闚ki zawsze trzeba 軼ina...
Spoko, pomyslalam o tym juz wczesniej i robiac zdjecie wlosow od razu zrobilam zdjecie samych koncowek. Obecnie nie sa one w jakims super stanie, mysle nad ich podcieciem, ale jesli Kativa umozliwi odwleczenie tego w czasie to b璠zie super, bo rowniez zapuszczam i rowniez kazdy cm jest dla mnie bardzo wazny.
stotek jest offline  
Stary 2014-11-17, 16:05   #816
cristalic
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 153

Cytat:
jak masz mask? Tak p馧mask lakiernicz?
Chyba tak, nie wiem dok豉dnie bo to TZta, na buzie sama sie zak豉da, bez oczu i po boku s dwa filtry. U篡wa sie jej w豉郾ie do mocno truj帷ych rzeczy

Miluvchowa troszk mnie uspokoi豉s, bo dzi by豉m po te butle i zobaczy豉m ca造 proces na 篡wo na pierwszy rzut oko wszystko super, ca貫 dwa pokoje w samym encanto. Pani by這 mi豉, okaza這 sie ze p豉ce mniej, 235zl, czyli wychodzi ze 1ml=1zl. I nie ogl康a豉m tych butelek tylko od razu wysz豉m i dopiero sie skapnelam w domu ze butelki nie sa oryginalnie zaplombowane, tylko tak jakby ta鄉a przezroczysta zaklejone... I sie boje, bardzo, bo co jak by造 rozcie鎍zone? Wiem, ze pewnie juz macie do嗆 mojego biadolenia ale jak nie b璠 oryginalne to pieni康ze, wlosy i wszystko szlak we幟ie
Mia豉 kt鏎a z was ca貫 butle? Jak by造 zabezpieczone?
Miluchova, ty od nich kupujesz zawsze?

Edytowane przez cristalic
Czas edycji: 2014-11-17 o 16:14
cristalic jest offline  
Stary 2014-11-17, 16:52   #817
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cristalic Poka wiadomo嗆
CI nie ogl康a豉m tych butelek tylko od razu wysz豉m i dopiero sie skapnelam w domu ze butelki nie sa oryginalnie zaplombowane, tylko tak jakby ta鄉a przezroczysta zaklejone... I sie boje, bardzo, bo co jak by造 rozcie鎍zone? Wiem, ze pewnie juz macie do嗆 mojego biadolenia ale jak nie b璠 oryginalne to pieni康ze, wlosy i wszystko szlak we幟ie
Mia豉 kt鏎a z was ca貫 butle? Jak by造 zabezpieczone?
Miluchova, ty od nich kupujesz zawsze?
Te butle zawsze s ta鄉 zaklejone, nie s zaplombowane. Kupowa豉m z r騜nych 廝鏚e i zawsze by造 oklejone ta鄉

Teraz kupuj na encantokeratin.pl, ale tylko dlatego, 瞠 maj sam keratyn, a ja od篡wki teraz nie potrzebuj, bo akurat mam kilka os鏏, kt鏎e od鈍ie瘸j sam keratyn, bez od篡wki jak potrzebuj zestawu z od篡wk, to bior albo u Alicji, albo u seol_aip, albo w豉郾ie na encantokeratin.pl
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-17, 18:01   #818
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Chyba tak, nie wiem dok豉dnie bo to TZta, na buzie sama sie zak豉da, bez oczu i po boku s dwa filtry. U篡wa sie jej w豉郾ie do mocno truj帷ych rzeczy
To masz w豉郾ie lakiernicz, fajnie, nie powinna nic poczu, te my郵a豉m nad takim zakupem, troszk kosztuje, ale przynajmniej mog豉bym robi zabieg w zim, a tak robi tylko jak jest ciep這, bo chc na balkonie
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-17, 18:23   #819
cristalic
Raczkowanie

Cytat:
To masz w豉郾ie lakiernicz, fajnie, nie powinna nic poczu, te my郵a豉m nad takim zakupem, troszk kosztuje, ale przynajmniej mog豉bym robi zabieg w zim, a tak robi tylko jak jest ciep這, bo chc na balkonie
my i tak planujemy robic przy otwartym oknie

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Te butle zawsze s ta鄉 zaklejone, nie s zaplombowane. Kupowa豉m z r騜nych 廝鏚e i zawsze by造 oklejone ta鄉

Teraz kupuj na encantokeratin.pl, ale tylko dlatego, 瞠 maj sam keratyn, a ja od篡wki teraz nie potrzebuj, bo akurat mam kilka os鏏, kt鏎e od鈍ie瘸j sam keratyn, bez od篡wki jak potrzebuj zestawu z od篡wk, to bior albo u Alicji, albo u seol_aip, albo w豉郾ie na encantokeratin.pl
zafundowalas mi spokojna noc ostatnie pytanie: cuchn brzoskiwiniowo, jak mocniej si zaci庵ne to drapie, konstystencja droszke gestsza od mleczka do demakija簑, kolor dosc mocno pomara鎍zowy? obiecuje, ju zamykam ten temat
w pi徠ek prostowanie, nie moge sie doczeka
cristalic jest offline  
Stary 2014-11-17, 18:29   #820
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
cuchn brzoskiwiniowo, jak mocniej si zaci庵ne to drapie, konstystencja droszke gestsza od mleczka do demakija簑, kolor dosc mocno pomara鎍zowy? obiecuje, ju zamykam ten temat
w pi徠ek prostowanie, nie moge sie doczeka
hahahah tak, jako jedyna czujesz to, co ja, bo nikt w tym brzoskwini nie czuje
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-17, 18:31   #821
cristalic
Raczkowanie

Cytat:
jak mo積a nie czu?! mocno wali brzoskiwni :brzyda l: dziekuje bardzo, jeste niezast徙iona!
cristalic jest offline  
Stary 2014-11-17, 18:31   #822
stotek
Rozeznanie

Cytat:
Tez troche czulam!
Ale przez jakis ulamek sekundy, bo potem myslalam, ze mi wypali oczy i nos :P
stotek jest offline  
Stary 2014-11-17, 18:58   #823
Miluchova
Zadomowienie

hahaha

ale tak szczerze Wam powiem, 瞠 ja bardzo lubi ten zapach
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-17, 19:42   #824
cristalic
Raczkowanie

Dziewczyny, a jak po zabiegu wlosy beda idelane to nic, bo dopiero po myciu wychodzi prawda?
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline  
Stary 2014-11-17, 19:49   #825
Miluchova
Zadomowienie

No po myciu dopiero jest efekt

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-17, 20:22   #826
cristalic
Raczkowanie

No to pewnie umyje po 3 dniach okolo, a normalnie myje co tydzien lub wiecej, ciekawosc mnie zje
cristalic jest offline  
Stary 2014-11-17, 22:06   #827
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 032

Cytat:

Jejku czemu Ty kobieto nie mieszkasz bli瞠j Rzeszowa np ;D

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-11-17, 22:08   #828
stotek
Rozeznanie

O rany, dopiero teraz spojrzalam skad jest Miluchova i jak blisko do niej mam fajnie fajnie, dobrze wiedziec na przyszlosc.
stotek jest offline  
Stary 2014-11-18, 08:46   #829
roxanne22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 128

dzi瘯i dziewczyny za szybk odpowied
roxanne22 jest offline  
Stary 2014-11-18, 10:44   #830
kasza80
Rozeznanie

Lacturia czekamy na zdj璚ia
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-18, 15:54   #831
stotek
Rozeznanie

Ja juz po Kativie
Za chwile ostatni raz susze wlosy i ocenie efekt, a jutro przez dzien postaram sie
cyknac fotke wlosom.
Wiem na pewno, ze koncowki nie przezyly, ale one byly zmaltretowane trwala, rozjasnianiem, farbowaniem x3 i poprzednio Encanto, wiec maja prawo domagac sie podciecia.
Reszte ocenie na spokojnie i na pewno tutaj wrzuce zarowno przemyslenia, jak i zdj璚ia.

Odnosnie do koloru - farbuje wlosy na blond na poziomie 8 (ostatnio farba 8.34) i wlosy nie rozjasnily sie, ale... zrobily sie zolte. Mam porownanie, bo grzywke robilam od skalpu i widac, ze ona jest zolta, z reszta wlosow przy nasadzie chlodna. Ale mysle, ze polukanka z gencjana rozwiaze ten problem Ostatecznie za tydzie - dwa znowu farbuje wlosy, wiec przezyje z tym kurczaczkiem.

100 ml by這 w sam raz na wlosy do zapiecia stanika (48 - 50 cm dlugosci, mierz帷 od czubka glowy do najdluzszego punktu), przy czym nie robilam zabiegu na calej dlugosci, a gdzie od ucha w d馧 (zwiazalam dwa kucyki na glowie i w taki sposob dzia豉豉m).

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2014-11-18 o 16:10
stotek jest offline  
Stary 2014-11-18, 16:04   #832
cristalic
Raczkowanie

Chyba robie w czwartek a wy szlyscie od razu spac po encanto? Nic sie nie zepsulo?
cristalic jest offline  
Stary 2014-11-18, 16:13   #833
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Chyba robie w czwartek a wy szlyscie od razu spac po encanto? Nic sie nie zepsulo?
tak, z w這sami nic si nie dzia這
Stary 2014-11-18, 19:03   #834
magdaavon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Cytat:
Napisane przez stotek Poka wiadomo嗆
Ja juz po Kativie
Za chwile ostatni raz susze wlosy i ocenie efekt, a jutro przez dzien postaram sie
cyknac fotke wlosom.
Wiem na pewno, ze koncowki nie przezyly, ale one byly zmaltretowane trwala, rozjasnianiem, farbowaniem x3 i poprzednio Encanto, wiec maja prawo domagac sie podciecia.
Reszte ocenie na spokojnie i na pewno tutaj wrzuce zarowno przemyslenia, jak i zdj璚ia.

Odnosnie do koloru - farbuje wlosy na blond na poziomie 8 (ostatnio farba 8.34) i wlosy nie rozjasnily sie, ale... zrobily sie zolte. Mam porownanie, bo grzywke robilam od skalpu i widac, ze ona jest zolta, z reszta wlosow przy nasadzie chlodna. Ale mysle, ze polukanka z gencjana rozwiaze ten problem Ostatecznie za tydzie - dwa znowu farbuje wlosy, wiec przezyje z tym kurczaczkiem.

100 ml by這 w sam raz na wlosy do zapiecia stanika (48 - 50 cm dlugosci, mierz帷 od czubka glowy do najdluzszego punktu), przy czym nie robilam zabiegu na calej dlugosci, a gdzie od ucha w d馧 (zwiazalam dwa kucyki na glowie i w taki sposob dzia豉豉m).
a powiedz jak geste masz wlosy? Chyba jednak domowie jeszcze jeden zestaw. Lepiej zeby zostalo niz zabraklo. Moglam zrobic tak od razu to nie stracilabym kolejnych 15zl za kuriera:/
magdaavon jest offline  
Stary 2014-11-18, 20:07   #835
stotek
Rozeznanie

magdaavon wszyscy mowia, ze wygladaja na g瘰te, ale miom zdaniem sa przecietne. Na pewno nie sa cienkie. Jak Ci to ma pomoc, to pozniej moge zmierzyc obwod mojego kucyka.

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Zmierzylam, tak jak mowilam, przeci皻nie: 8 cm.

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2014-11-18 o 19:44
stotek jest offline  
Stary 2014-11-18, 21:27   #836
cristalic
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
tak, z w這sami nic si nie dzia這
Dzieki wielkie
cristalic jest offline  
Stary 2014-11-18, 21:31   #837
Eirin
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 888

Cristalic, na pewno robisz w czwartek? A mo瞠 jutro? Hihi
Jestem strasznie ciekawa efekt闚!!!
Stary 2014-11-18, 21:38   #838
cristalic
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka wiadomo嗆
Cristalic, na pewno robisz w czwartek? A mo瞠 jutro? Hihi
Jestem strasznie ciekawa efekt闚!!!
Haha, jutro nie dam rady, a czwartek spontanicznie wypadl bo mi odwolali kilka rzeczy
cristalic jest offline  
Stary 2014-11-18, 21:43   #839
Eirin
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 888

Dziewczyny, mam pytanie. Wiele z Was pisze o podcinaniu ko鎍闚ek po keratynowym prostowaniu. Piszecie,瞠 s spuszone i brzydkie i wymagaj 軼i璚ia.
Dlaczego tak si dzieje? Zrozumia豉m, 瞠 keratynowe prostowanie to zabieg regeneruj帷y, 瞠 keratyna odbudowuje, wnika we w這s, s 豉dne,zdrowe,tralala... Sk康 te zniszczenia?

Cristalic, czekam na relacj i 瘸逝j 瞠 nie mog by 鈍iadkiem zabiegu.
Stary 2014-11-19, 13:42   #840
Lacturia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia

Dziewczyny wiem, 瞠 OT ale: Poleci kt鏎a jakie farby fryzjerskie? Niedrogo i dobrze ;-)

Wymiana kosmetyczna&bi簑teria&tor ebki -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.