Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-11-21, 15:22   #901
cristalic
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 153
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka wiadomo嗆
Cristalic mo瞠sz mi odp na wiadomo嗆 prywatn? Od wczoraj pytam czy mog dzisiaj podjecha po encanto i nie otrzyma豉m odpowiedzi a na forum si udzielasz. Nie wiem czy ta wiadomo嗆 do ciebie dotar豉, je郵i zmieni豉 zdanie to powiedz to mo瞠 zd捫 jeszcze dzisiaj podjecha i kupi sobie u Alicji bo mam mo磧iwo嗆 zrobi to jutro u mnie w pracy.
Napisz jeszcze raz, w ogile wiadomosc nie dotarla (((
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline  
Stary 2014-11-22, 08:40   #902
MARTUSIA1979
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
fajne te kr鏒kie fryzurki, w takich przypadkach 瘸逝j, 瞠 mam takie d逝gie w這sy, bo nie mam odwagi ich a tak 軼i望, ale jesli by by造 krotsze to napewno takie odwa積e kr鏒kie fryzurki to m鎩 篡wio
Tez mia豉 wizje na kr鏒kie w這sy ze swoim sianem tym bardziej jak siedzia豉m na zabiegu 3,5 godziny to przy mnie powsta這 w豉郾ie takie arcydzie這 Ten Pan chyba Patryk jest moim zdaniem mistrzem , na szcz窷cie po keratynowym pokocha豉m swoje w這sy na nowo
MARTUSIA1979 jest offline  
Stary 2014-11-22, 09:02   #903
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

z jakiego miasta jest to salon? sorry nie doczytalam
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-22, 17:56   #904
kudlata_76
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Question Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

hej, witam si jako nowa na forum.
planuj zrobi niebawem kp i tak si zastanawiam - sk康 wiecie kt鏎e kosmetyki na allegro s "odlewkami" a kt鏎e s oryginalnymi produktami? widzia豉m takie informacje na kilku aukcjach, ale na innych te same obj皻o軼i i ani s這wa, 瞠 to odlewki. wola豉bym chyba kupi oryginalne, nieotwierane opakowania.
i druga sprawa - mam mocno kr璚one w這sy, bardzo puszyste a jednocze郾ie sztywne. nie wiem jak to opisa, a nie mam akurat zdj璚ia nieufryzowanych co jak afro ci庵le wygl康am na rozczochran, cho wiele os鏏 m闚i, 瞠 mam pi瘯ne w這sy, ja ich nie lubi w takim stanie.
czy prostowa tu kto takie w這sy? mi 鈔ednio zale篡 na tym by by造 idealnie proste, ale chcia豉bym by sta造 si mi瘯kie i g豉dkie, by si tak nie puszy造. w這sy mam pocieniowane troch, d逝go軼i do 這patek. farbowane na br您 (mam troch siwych).
oczywi軼ie planuj kupi encanto i niezbyt ogarniam to wszystko co piszecie tu o wykonaniu zabiegu i piel璕nacji w這s闚 potem. u篡wacie strasznie du穎 kosmetyk闚! ja chcia豉bym zrobi zabieg po to alby mniej czasu po鈍i璚i w這som i dobrze wygl康a. rozumiem czego mam unika w szamponach, ale szczerze nie wiem po co mi ich kilka? jeden nie wystarczy? no i maska potem (teraz u篡wam kallosa bananowego). do stylizacji teraz u篡wam Revlonu Pro You 瞠by doci捫y w這sy.
w這sy myj co kilka dni (4-5). co jest zestawem minimum po keratynowym prostowaniu? i jak dobra kosmetyki dla swoich w這s闚?
no i jeszcze piszecie o przeproteinowaniu? tu ju zupe軟ie si gubi, cho przeczyta豉m ca陰 cz窷 I i IV w徠ku
s造sza造軼ie mo瞠 o laminowaniu w這s闚? czy to jaka nowa metoda?
kudlata_76 jest offline  
Stary 2014-11-22, 19:13   #905
firefly_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Nie chc wprowadzi w b陰d, ale oryginalne butelki maj podaj瞠 pojemno軼i 236ml i wi璚ej, wszystkie mniejsze pojemno軼i s to odlewki. Co do piel璕nacji, niestety nie pomog, bo sama jestem raczkujaca w temacie ;-)

Edytowane przez firefly_
Czas edycji: 2014-11-22 o 19:47
firefly_ jest offline  
Stary 2014-11-22, 22:02   #906
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Napisane przez kudlata_76 Poka wiadomo嗆
planuj zrobi niebawem kp i tak si zastanawiam - sk康 wiecie kt鏎e kosmetyki na allegro s "odlewkami" a kt鏎e s oryginalnymi produktami? widzia豉m takie informacje na kilku aukcjach, ale na innych te same obj皻o軼i i ani s這wa, 瞠 to odlewki. wola豉bym chyba kupi oryginalne, nieotwierane opakowania.
i druga sprawa - mam mocno kr璚one w這sy, bardzo puszyste a jednocze郾ie sztywne. nie wiem jak to opisa, a nie mam akurat zdj璚ia nieufryzowanych co jak afro ci庵le wygl康am na rozczochran, cho wiele os鏏 m闚i, 瞠 mam pi瘯ne w這sy, ja ich nie lubi w takim stanie.
czy prostowa tu kto takie w這sy? mi 鈔ednio zale篡 na tym by by造 idealnie proste, ale chcia豉bym by sta造 si mi瘯kie i g豉dkie, by si tak nie puszy造. w這sy mam pocieniowane troch, d逝go軼i do 這patek. farbowane na br您 (mam troch siwych).
oczywi軼ie planuj kupi encanto i niezbyt ogarniam to wszystko co piszecie tu o wykonaniu zabiegu i piel璕nacji w這s闚 potem. u篡wacie strasznie du穎 kosmetyk闚! ja chcia豉bym zrobi zabieg po to alby mniej czasu po鈍i璚i w這som i dobrze wygl康a. rozumiem czego mam unika w szamponach, ale szczerze nie wiem po co mi ich kilka? jeden nie wystarczy? no i maska potem (teraz u篡wam kallosa bananowego). do stylizacji teraz u篡wam Revlonu Pro You 瞠by doci捫y w這sy.
w這sy myj co kilka dni (4-5). co jest zestawem minimum po keratynowym prostowaniu? i jak dobra kosmetyki dla swoich w這s闚?
no i jeszcze piszecie o przeproteinowaniu? tu ju zupe軟ie si gubi, cho przeczyta豉m ca陰 cz窷 I i IV w徠ku
a wi璚 tak, po encanto wcale nie trzeba mie ca貫j 豉zienki zapchanej kosmetykami
wszystko zale篡 od indywidualnych preferencji w這s闚

Wed逝g mnie takie absolutne minimum to:
1) szampon bez sodium chloride (teoretycznie powinno si go unika 瞠by zabieg si trzyma d逝瞠j, jednak niekt鏎ym w這som nie robi to r騜nicy )
2) od篡wka do w這s闚 - taka jaka Ci pasuje, my郵e 瞠 ten kallos bananowy kt鏎ego masz powinien si nadawa
3) jakie serum na ko鎍闚ki

Te 3 rzeczy to takie niezb璠ne minimum. Je瞠li twoje w這sy lubi oleje, mo瞠sz te je dorzuci do piel璕nacji. Zreszt zobaczysz po zabiegu czy ten minimalny zestaw b璠zie wystarcza, czy jednak w這sy b璠 domaga si czego wi璚ej

Pyta豉 jeszcze o laminowanie- je瞠li Twoje w這sy lubi proteiny mo瞠sz spr鏏owa tego zabiegu, jednak nie polecam kombinowa z laminowaniem tu po zabiegu bo mo瞠sz sobie 豉two przeproteinowa w這sy.
Stary 2014-11-23, 08:29   #907
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:

Tak jak dziewczyny napisa造: nieodlewane maj 236ml

Kosmetyki, kt鏎e potrzebujesz to:
Szampon
Od篡wka
Maska
Co do zabezpiecznia ko鎍闚ek

Ja mam 4-5 szampon闚, dwa razy tyle od篡wek i masek, bo lubi r騜norodno嗆 pod pryszncem. To samo mam z 瞠lami pod prysznic, balsamami do cia豉, podk豉dami - niby wszystko wystaczy jedno, ale ja lubi mie ka盥ego dnia inny efekt moja piel璕nacyjna p馧ka ju przed zabiegiem by豉 spora kiedy potrafi豉m po鈍i璚i w這som nawet 3 godziny, dzisiaj to jest 5-10 minut. Nie nak豉damy tego wszystkiego na raz, nie b鎩 si

Przeproteinowanie, toza du穎 protein na raz - wtedy w這sy s suche, sztywne, pusz si. W這sy s naj豉dniejsze je郵i zachowamy r闚nowag mi璠zy od篡wianiem, nawil瘸niem i nat逝szczaniem - st康 np. Ja radze sobie z tym problemem 瞠lem z lnu (nawil瞠nie) i olejem (nat逝szczanie), to wprowadza mi r闚nowag na 3 mycia ale ja mam mocno rozja郾iane w這sy, kt鏎e same z siebie nie trzymaj wody i trzeba im pom鏂. Moje naturalne s dobrze nawil穎ne i wystarczy im da protein.

Laminowanie jest znane juz kilka lat, ja w liceum laminowa豉m wlosy - to jest proteinowy zabieg.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-23, 09:40   #908
kudlata_76
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

a czym i przed czym zabezpiecza si ko鎍闚ki w這s闚? moje raczej si nie rozdwajaj. czy raczej chodzi o to by lepiej si uk豉da造?

i jeszcze jedno czy ten szampon z ives rocher u篡wacie do wyprostowanych w這s闚? a od篡wka z tej serii b璠zie dobra? ja niestety nie umiem znale潭 w necie sk豉du tych kosmetyk闚 :-( od篡wki te macie z tego? jest tam tez co takiego (szampon odbudowuj帷y z olejkiem) http://www.yves-rocher.pl/public/uim...osow_I0004.jpg co o tym my郵icie?

Edytowane przez kudlata_76
Czas edycji: 2014-11-23 o 09:50
kudlata_76 jest offline  
Stary 2014-11-23, 09:58   #909
Lacturia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia

Laseczki ja sobie przeproteinowalam wlosy. Co moge zrobic?

Wymiana kosmetyczna&bi簑teria&tor ebki -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline  
Stary 2014-11-23, 10:13   #910
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
a czym i przed czym zabezpiecza si ko鎍闚ki w這s闚? moje raczej si nie rozdwajaj. czy raczej chodzi o to by lepiej si uk豉da造?

i jeszcze jedno czy ten szampon z ives rocher u篡wacie do wyprostowanych w這s闚? a od篡wka z tej serii b璠zie dobra? ja niestety nie umiem znale潭 w necie sk豉du tych kosmetyk闚 :-( od篡wki te macie z tego? jest tam tez co takiego (szampon odbudowuj帷y z olejkiem) http://www.yves-rocher.pl/public/uim...osow_I0004.jpg co o tym my郵icie?
Bardzo fajne produkty, olejek ma olej babassu, jojoba i macadamia a szampon niestety ma sls i sodium, ale sodium ma na ko鎍u w sk豉dzie i jak szampon rozcie鎍zysz (bo jest to bardzo g瘰te mleczko) w proporcji dwie porcje szamponu jedna wody, to szampon nic z貫go nie zrobi wr璚z przeciwnie a olejek jest super
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-23, 10:14   #911
cristalic
Raczkowanie

Czym zabezpieczacie koncowki? Silikonami czy olejami?

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

I stosujecie szampony arterry?
cristalic jest offline  
Stary 2014-11-23, 10:16   #912
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lacturia Poka wiadomo嗆
Laseczki ja sobie przeproteinowalam wlosy. Co moge zrobic?
A dlaczego uwa瘸sz, 瞠 przeproteinowa豉? W sobot mia豉s zabieg, mo瞠 po prostu s spalone?

Na przeproteinowanie polecam nat逝szczanie olejami i nawil瘸nie, mo瞠 gotowany "glutek lniany" od Miluchovy si u Ciebie dobrze sprawdzi

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez cristalic Poka wiadomo嗆

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

ja serum kerapro czyli silikonami.
Nie stosuj szampon闚 alterry
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-23, 10:53   #913
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
A dlaczego uwa瘸sz, 瞠 przeproteinowa豉? W sobot mia豉s zabieg, mo瞠 po prostu s spalone?

Na przeproteinowanie polecam nat逝szczanie olejami i nawil瘸nie, mo瞠 gotowany "glutek lniany" od Miluchovy si u Ciebie dobrze sprawdzi[COLOR="Silver"]
Dok豉dnie, te zabiegi mog troche pom鏂 i przez jaki czas odstaw szampony/od篡wki/maski z proteinami

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:

spr鏏uj obydw鏂h metod i sama zobaczysz kt鏎a si lepiej sprawdza Od siebie mog poleci serum Marion z olejkiem arganowym i odzywczy eliksir l'real. Obecnie u篡wam tych produkt闚 i s w porz康ku, nie mam ani jednej rozdwojonej ko鎍闚ki

Kiedy u篡wa豉m alterry, bardzo lubi豉m t wersj : KLIK . Ale teraz ju nie kupuj, te szampony s strasznie niewydajne

Edytowane przez czekoladka3
Czas edycji: 2014-11-23 o 10:55
czekoladka3 jest offline  
Stary 2014-11-23, 11:28   #914
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

Cytat:

Ja zabezpieczam serum silikonowym, w ktorym sa olejki, czyli:
- jedwab Green Pharmacy - http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=54284
- olejek Isana - http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=67404
Zuzylam na poczatku 3 opakowania Green Pharmacy, a teraz mam Isany, ktore chyba nigdy sie nie skonczy. Obydwa lubie tak samo i s, moim zdaniem, tak samo dobre (no moze GP minimalnie lepsze, ale naprawd tyci tyci )

Uzywalam serum Marionu, ale nie dzialalo u mnie tak dobrze.
Wydaje mi sie, ze moje wlosy potrzebuja wiecej olejkow i mniej silikonow (czyli same oleje, jak rowniez same silikony odpadaja).

kudlata_76, koncowki zabezpiecza sie przed rozdwajaniem i mechanicznym uszkodzeniami. Koniec wlosa jest jego najslabsza i najbardziej podatn na zniszczenia czescia. Dodatkowo, teraz idzie zima - szaliki, kurtki, mr霩 - dla koncowek to masakra, a takie serum tworzy na nich warstwe ochronn i nie niszcza sie one tak bardzo.
+ lepiej wygl康aj
Tak sobie mysle, bo mowisz, ze ciagne wygladasz na rozczochran... Jaka jest Twoja pielegnacja wlosow? Moze nie potrzeba robic zabiegu, a troch wiecej zadbac o wlosy i problem zniknie? Tak mi przyszlo teraz do glowy...

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2014-11-23 o 11:29
stotek jest offline  
Stary 2014-11-23, 11:51   #915
cristalic
Raczkowanie

Siedze z mokrymi wlosami, za pol godziny bede albo plakac albo sie cieszyc umylam szamponem z arterry wczesniej go rozcienczajac i do tego odzywka z balea(obojetnie jaka, sa najlepsze na swiecie i bez silikonow, duzo olejkow, taniutkie). A i olejucie na mokro czy na sucho? Przed keratyna chyba na mokro mi bardziej sluzylo ale moze teraz sie cis zmieni
cristalic jest offline  
Stary 2014-11-23, 11:55   #916
stotek
Rozeznanie

Cytat:
A i olejucie na mokro czy na sucho? Przed keratyna chyba na mokro mi bardziej sluzylo ale moze teraz sie cis zmieni
Zawsze olejowalam na sucho, bo na mokro to bylo dla mnie za duzo zachodu. Ale obecnie probuje tez na mokro - jak beda lepsze efekty, to zostane przy tym, ale jeszcze za wczesnie, zeby stwierdzic.
stotek jest offline  
Stary 2014-11-23, 12:00   #917
cristalic
Raczkowanie

Eh.. Widze juz pojedyncze loczki...
cristalic jest offline  
Stary 2014-11-23, 12:02   #918
magdaavon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Cytat:
Siedze z mokrymi wlosami, za pol godziny bede albo plakac albo sie cieszyc umylam szamponem z arterry wczesniej go rozcienczajac i do tego odzywka z balea(obojetnie jaka, sa najlepsze na swiecie i bez silikonow, duzo olejkow, taniutkie). A i olejucie na mokro czy na sucho? Przed keratyna chyba na mokro mi bardziej sluzylo ale moze teraz sie cis zmieni
Gdzie w Polsce mozna kupic produkty balea? Tylko w necie?

Co do olejowania to ja olejuje na odzywke
magdaavon jest offline  
Stary 2014-11-23, 12:04   #919
cristalic
Raczkowanie

Sa pojedyncze,male sklepy w wiekszych miastach gdzie sprzedaja chemie z niemiec wygooglaj :p ja jezdze raz na rok i robie meeega duze zapasy. Ogolnie o wiele bardziej oplaca sie zaoszczedzic i tam jechac na zakupy
cristalic jest offline  
Stary 2014-11-23, 12:08   #920
NoBoTak
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 344

Cze嗆 dziewczyny czy jest gdzie jaka obszerna lista kosmetyk闚(szampony, od篡wki, maski) , kt鏎e mo積a stosowa po encanto? Czyta豉m gdzie, 瞠 te ruskie to mo積a wszystkie, tak jest faktycznie?
NoBoTak jest offline  
Stary 2014-11-23, 12:10   #921
stotek
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny czy jest gdzie jaka obszerna lista kosmetyk闚(szampony, od篡wki, maski) , kt鏎e mo積a stosowa po encanto? Czyta豉m gdzie, 瞠 te ruskie to mo積a wszystkie, tak jest faktycznie?
Chodzi tylko o to, zeby nie mialy w skladzie Sodium Chloride (albo bardzo daleko, przy koncu) i w sumie tyle.
stotek jest offline  
Stary 2014-11-23, 12:16   #922
firefly_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Co czyta豉m ze nie mo瞠 by - Sodium Lauryl Sulfate,
- Sodium Laureth Sulfate,
- Ammonium Lauryl/Laureth Sulfate,
-SODIUM CHLORIDE,
-ALCOHOL DENAT
firefly_ jest offline  
Stary 2014-11-23, 12:18   #923
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
ja zawsze olejuj na sucho pare razy zdarzy這 mi si olejowa na mokro, efekt by troche lepszy ni w pierwszym przypadku ale teraz mimo wszystko lenistwo zwyci篹a

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez firefly_ Poka wiadomo嗆
Co czyta豉m ze nie mo瞠 by - Sodium Lauryl Sulfate,
- Sodium Laureth Sulfate,
- Ammonium Lauryl/Laureth Sulfate,
-SODIUM CHLORIDE,
-ALCOHOL DENAT
g堯wnie powinno si unika tylko sodium chloride sls-y jak najbardziej mo積a stosowa jak kto lubi takie szampony
Stary 2014-11-23, 12:23   #924
AnetteKZ
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

a

**
W這sy po przymusowym ci璚iu zniszczonych ko鎍闚ek :28 cm .. ;(
cel:60 cm
**
Skrzypokrzywa od :15.10.2014

Edytowane przez AnetteKZ
Czas edycji: 2014-11-23 o 12:26
AnetteKZ jest offline  
Stary 2014-11-23, 12:25   #925
cristalic
Raczkowanie

Ja sie zawiodlam.. Gdzie ta miekkosc co miala byc, blysk i w ogole? Mam poddatne wlosy bardzo wiec myslalam ze bede miala chcociaz proste wlosy, nic z tego.
cristalic jest offline  
Stary 2014-11-23, 12:28   #926
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AnetteKZ Poka wiadomo嗆
A m鎩 efekt ma si tak : Stosowa豉m encanto i jestem bardzo zadowolona. Obszerniej u mnie na blogu. Ale polecam!

jakie pro軼iutkie fajnie wysz這, nawet zachowa造 obj皻o嗆, co si rzadko zdarza po encanto

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Ja sie zawiodlam.. Gdzie ta miekkosc co miala byc, blysk i w ogole? Mam poddatne wlosy bardzo wiec myslalam ze bede miala chcociaz proste wlosy, nic z tego.
bardzo Ci si pokr璚i造? mo瞠 nast瘼nym razem spr鏏uj wysuszy je suszark, wtedy na pewno b璠 prostsze
Stary 2014-11-23, 12:31   #927
cristalic
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
jakie pro軼iutkie fajnie wysz這, nawet zachowa造 obj皻o嗆, co si rzadko zdarza po encanto

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

bardzo Ci si pokr璚i造? mo瞠 nast瘼nym razem spr鏏uj wysuszy je suszark, wtedy na pewno b璠 prostsze
Koncowki juz wyslchly i sa pokrecone jak normalnie i suche troche. Wlosy zaczynaja sie puszyc..
cristalic jest offline  
Stary 2014-11-23, 12:32   #928
stotek
Rozeznanie

Cytat:
Pokazesz zdjecia?
stotek jest offline  
Stary 2014-11-23, 12:33   #929
cristalic
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez stotek Poka wiadomo嗆
Pokazesz zdjecia?
Jasne, poczekam az wyschna do konca
cristalic jest offline  
Stary 2014-11-23, 13:09   #930
cristalic
Raczkowanie

Jak dla mnie efekt zerowy, zero blysku, zero prostych wlosow, taki sam efekt otrzymalabym czeszac wlosy co chwile przed zabiegiem (teraz tez tak robilam). 200 zl wyrzucone w bloto
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1416748099317.jpg (37,4 KB, 68 za豉dowa)
cristalic jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.