Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-11-23, 13:20   #931
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez cristalic Poka wiadomo嗆
Jak dla mnie efekt zerowy, zero blysku, zero prostych wlosow, taki sam efekt otrzymalabym czeszac wlosy co chwile przed zabiegiem (teraz tez tak robilam). 200 zl wyrzucone w bloto
a cofn窸am si zobaczy jakie mia豉 w這sy przed zabiegiem. Moim zdaniem jest r騜nica, s mniej kr璚one ni przedtem niestety, encanto na ka盥ych w這sach wychodzi inaczej, nigdy nie ma gwarancji 瞠 w這sy b璠 idealnie proste.

Spr鏏uj przy kolejnym myciu na這zy na nie jak捷 doci捫aj帷 mask a p闛niej wysusz w這sy suszark. Mia豉m podonie po cocochoco- po naturalnym schn璚iu pojawia造 mi si fale ale jak wysuszy豉m suszark to by造 proste co prawda ten zabieg trzyma mi si kr鏒ko ale suszenie pmaga這 przez pierwsze p馧tora miesi帷a
Stary 2014-11-23, 13:23   #932
cristalic
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 153

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
a cofn窸am si zobaczy jakie mia豉 w這sy przed zabiegiem. Moim zdaniem jest r騜nica, s mniej kr璚one ni przedtem niestety, encanto na ka盥ych w這sach wychodzi inaczej, nigdy nie ma gwarancji 瞠 w這sy b璠 idealnie proste.

Spr鏏uj przy kolejnym myciu na這zy na nie jak捷 doci捫aj帷 mask a p闛niej wysusz w這sy suszark. Mia豉m podonie po cocochoco- po naturalnym schn璚iu pojawia造 mi si fale ale jak wysuszy豉m suszark to by造 proste co prawda ten zabieg trzyma mi si kr鏒ko ale suszenie pmaga這 przez pierwsze p馧tora miesi帷a
Tylko czy jak wysusze suszarka to po wyjsciu na deszcz znow sie nie pokreca? W skrecie nie ma, bo teraz je czesalam co chwile na mokro, wczesniej tez by sie tak ulozyly... Eh..
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline  
Stary 2014-11-23, 13:32   #933
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Czym zabezpieczacie koncowki? Silikonami czy olejami?

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

I stosujecie szampony arterry?
silikony w zimne dni, oleje w ciep貫

Cytat:
Napisane przez firefly_ Poka wiadomo嗆
Co czyta豉m ze nie mo瞠 by - Sodium Lauryl Sulfate,
- Sodium Laureth Sulfate,
- Ammonium Lauryl/Laureth Sulfate,
-SODIUM CHLORIDE,
-ALCOHOL DENAT
SLS/SLES/ALS/ALES unikamy je郵i podra積ia nam sk鏎 g這wy
SODIUM CHLORIDE je郵i mamy wykonane keratynowe prostowanie
ALCOHOL DENAT wysusza w這sy, wi璚 unikamy go zawsze w kosmetykach stosowanych na d逝go軼i; na skalp mo瞠 si sprawdzi np. we wcierkach.

ze wszystkich sk豉dnik闚, kt鏎e wymieni豉 tylko jeden dotyczy keratynowego prostowania.

Cytat:
Tylko czy jak wysusze suszarka to po wyjsciu na deszcz znow sie nie pokreca? W skrecie nie ma, bo teraz je czesalam co chwile na mokro, wczesniej tez by sie tak ulozyly... Eh..
z regu造 nie reaguj na wilgo, wi璚 spr鏏uj je wysuszy
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-23, 13:40   #934
kudlata_76
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Cytat:
Tak sobie mysle, bo mowisz, ze ciagne wygladasz na rozczochran... Jaka jest Twoja pielegnacja wlosow? Moze nie potrzeba robic zabiegu, a troch wiecej zadbac o wlosy i problem zniknie? Tak mi przyszlo teraz do glowy...
no... w豉sciwie nie wygl康a. myj szamponem 2x (瘸den mnie nie zadowala, wi璚 pr鏏uj r騜nych), nak豉dam mask kallos bananow, trzymam kilka minut (rzadko d逝瞠j), razczesuj w這sy, zmywam mask. nigdy nie susz w這s闚, bo wtedy to ju bym mia豉 afro prawdziwe. nak豉dam te preperaty do uk豉dania w這s闚 (takie doci捫aj帷e) obecnie Revlon Pro You, wcze郾iej Schwarzkopf Osis.

niestety zazwyczaj nosz kucyk, by wygl康am s豉bo.
kudlata_76 jest offline  
Stary 2014-11-23, 14:15   #935
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kudlata_76 Poka wiadomo嗆
no... w豉sciwie nie wygl康a. myj szamponem 2x (瘸den mnie nie zadowala, wi璚 pr鏏uj r騜nych), nak豉dam mask kallos bananow, trzymam kilka minut (rzadko d逝瞠j), razczesuj w這sy, zmywam mask. nigdy nie susz w這s闚, bo wtedy to ju bym mia豉 afro prawdziwe. nak豉dam te preperaty do uk豉dania w這s闚 (takie doci捫aj帷e) obecnie Revlon Pro You, wcze郾iej Schwarzkopf Osis.

niestety zazwyczaj nosz kucyk, by wygl康am s豉bo.

Kallos bananowa mega puszy w這sy, nie by豉bym zdziwiona na Twoim miejscu, 瞠 s spuszone. Zw豉szcza u篡wana codziennie ma super pusz帷e w豉軼iwo軼i kup normaln od篡wk, a nie pseudomask, bo ona nie ma w sobie niczego ciekawego i ani nie nawil篡, ani nie od篡wi. Jak zrobisz kp i zostaniesz przy tej masce to nie b璠ziesz mia豉 lepszych w這s闚
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-23, 15:18   #936
cristalic
Raczkowanie

Dziewczyny, zmoczylam wlosy i wyciagnelam je na plaska szczotke. Jest lepiej ale jest tez puch i nie calkowicie sa proste. Jak bedzie padac i sie nie pokreca to jakos przezyje, ale jak beda lapaly wilgoc i w ogole to bede zla poza tym nie wiem czy takie czeste suszenie bedzie dobre dla wlosow. Jak myslicie, moge psikac gliss kurem? Ma silikony, ale chyba lotne, z tego co pamietam?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1416755751548.jpg (36,5 KB, 55 za豉dowa)
cristalic jest offline  
Stary 2014-11-23, 15:22   #937
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny, zmoczylam wlosy i wyciagnelam je na plaska szczotke. Jest lepiej ale jest tez puch i nie calkowicie sa proste. Jak bedzie padac i sie nie pokreca to jakos przezyje, ale jak beda lapaly wilgoc i w ogole to bede zla poza tym nie wiem czy takie czeste suszenie bedzie dobre dla wlosow. Jak myslicie, moge psikac gliss kurem? Ma silikony, ale chyba lotne, z tego co pamietam?
teraz s pro軼iutkie
Stary 2014-11-23, 15:27   #938
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

Cytat:
Jak myslicie, moge psikac gliss kurem? Ma silikony, ale chyba lotne, z tego co pamietam?
No pewnie, ze mozesz.
Silikony to przyjaciele prostych wlosow. A w zimie to juz w ogole
Tylko uwazaj, bo Gliss Kury maja keratyne dosc wysoko w skladzie - jak przesadzisz, to bedziesz miala sianko z przeproteinowania.

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2014-11-23 o 16:23
stotek jest offline  
Stary 2014-11-23, 17:06   #939
kudlata_76
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

hej, tak si zastanawiam, bo doczyta豉m w necie dziwne rzeczy.

normalnie zabieg encanto robi si tak?

2-3x mycie szamponem oczyszczaj帷ym
osuszamy w這sy r璚znikiem
na這瞠nie keratyny
czekamy 15 min
suszenie suszark chodnym powietrzem
prostowanie ka盥ego pasma 5-7x
czekamy 30 min
myjemy szamponem oczyszczaj帷ym
suszymy r璚znikiem
od篡wka
czekamy 15 min
zmywamy po這w od篡wki
suszymy jak wy瞠j
prostujemy jak wy瞠j

doczyta豉m, 瞠 lepsze efekty osi庵a si nie sp逝kuj帷 od篡wki, pr鏏owa造軼ie? troch si boj, 瞠 za du穎 sp逝cz tej od篡wki :-( no i jeszcze - na czym polega metoda mieszana? nie umiem nigdzie znale潭.

dzi瘯i za pomoc
kudlata_76 jest offline  
Stary 2014-11-23, 17:13   #940
stotek
Rozeznanie

Ja nie splukalam w ogole odzywki, od razu suszylam.

Metoda mieszana to bodajze zmieszanie keratyny z odzywka i nalozenie tego razem na glowe.
stotek jest offline  
Stary 2014-11-23, 18:06   #941
firefly_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆

ALCOHOL DENAT wysusza w這sy, wi璚 unikamy go zawsze w kosmetykach stosowanych na d逝go軼i; na skalp mo瞠 si sprawdzi np. we wcierkach.

ze wszystkich sk豉dnik闚, kt鏎e wymieni豉 tylko jeden dotyczy keratynowego prostowania.

z regu造 nie reaguj na wilgo, wi璚 spr鏏uj je wysuszy
Dzi瘯i za wyja郾ienie teraz kumam ;-)
firefly_ jest offline  
Stary 2014-11-23, 19:06   #942
NoBoTak
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 344

A napiszcie mi prosz jakich konkretnie kosmetyk闚 u篡wacie po encanto. Wiem ze nudz, ale szukam takiej mini 軼i庵i ;-)
NoBoTak jest offline  
Stary 2014-11-23, 19:09   #943
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Poka wiadomo嗆
A napiszcie mi prosz jakich konkretnie kosmetyk闚 u篡wacie po encanto. Wiem ze nudz, ale szukam takiej mini 軼i庵i ;-)

i ten w徠ek taki w豉郾ie jest - przeczytaj pierwsz stron
Stary 2014-11-23, 19:14   #944
wspaniala
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 439

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny czy jest gdzie jaka obszerna lista kosmetyk闚(szampony, od篡wki, maski) , kt鏎e mo積a stosowa po encanto? Czyta豉m gdzie, 瞠 te ruskie to mo積a wszystkie, tak jest faktycznie?
tez bym sie podpiela pod pytanie .

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆

na stronie encanto - w instrukcji na samym dole jest odniesienie:
"Po zabiegu nie zalecam stosowania szampon闚 i od篡wek zawieraj帷ych sole i ostre detergenty mi璠zy innymi SLS lub SLES."

wiec teraz juz nie wiem ?

ile preparatu powinnam wziac na cieniowane wlosy za lopatki (nie chce robic calej glowy, zaczne od wysokosci ucha - jest to jakies 40-45cm), w kucyku obwod mam 7-8cm (bardziej rzadkie niz geste)?

podstawowy zestaw po keratynowaniu to (?):
- szampon bez soli
- odzywka na wlosy (widzialam balea z keratyna - nie za duzo keratyny? nie bedzie przeproteinowania?)
- cos na koncowki
- maseczka na wlosy

maske i odzywke powinnam stosowac za kazdym razem?

niestety nie mam za bardzo czasu na olejowanie, chodzenie po domu po pare h z odzywka itp., a tez nigdy przesadnie o wlosy nie dbalam. niemniej jednak nie chcialabym zepsuc efektow, wiec do jakiegos minimum powinnam zejsc. chcialabym dostac od Was liste dobrych, ale i wystarczajacych kosmetykow. by efekt trwal jak najdluzej przy minimalnym wysilku .

ktoras ma doswiadczenia z encanto przy wypadajacych wlosach ?

Edytowane przez wspaniala
Czas edycji: 2014-11-23 o 19:46
wspaniala jest offline  
Stary 2014-11-23, 19:16   #945
firefly_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
[/B]
i ten w徠ek taki w豉郾ie jest - przeczytaj pierwsz stron
Mia豉m nadziej 瞠 wasza wlosowa szafa jest bogatsza ni to co na pierwszej stronie ;-)
firefly_ jest offline  
Stary 2014-11-23, 19:20   #946
NoBoTak
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 344

Haha to samo chcia豉m napisa
NoBoTak jest offline  
Stary 2014-11-23, 19:33   #947
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
Mia豉m nadziej 瞠 wasza wlosowa szafa jest bogatsza ni to co na pierwszej stronie ;-)
to poczytaj ca造 w徠ek ja zanim zrobi豉m encanto obczyta豉m wszystko
Stary 2014-11-23, 20:25   #948
Lacturia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
A dlaczego uwa瘸sz, 瞠 przeproteinowa豉? W sobot mia豉s zabieg, mo瞠 po prostu s spalone?

Na przeproteinowanie polecam nat逝szczanie olejami i nawil瘸nie, mo瞠 gotowany "glutek lniany" od Miluchovy si u Ciebie dobrze sprawdzi

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

ja serum kerapro czyli silikonami.
Nie stosuj szampon闚 alterry
Nieeee :P Uwierz mi - wiem jak wygl康aj spalone w這sy xD Serio!
Chyba za du穎 protein bo jakby z dnia na dzie zrobi造 si suche, po kt鏎ej masce- mo磧iwe 瞠 biowax? I takie nie fajne w dotyku. Spalone nie s, zar璚zam

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
jakie pro軼iutkie fajnie wysz這, nawet zachowa造 obj皻o嗆, co si rzadko zdarza po encanto

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

bardzo Ci si pokr璚i造? mo瞠 nast瘼nym razem spr鏏uj wysuszy je suszark, wtedy na pewno b璠 prostsze
Wiem, 瞠 pomy郵icie 瞠 to kompletna bzdura, ale ja mam wra瞠nie 瞠 moje w這sy optycznie nawet zyska造 obj皻o軼i! Wydaje mi si, 瞠 mo瞠 dlatego, 瞠 zawsze mialam uklep przy skalpie do mniej wi璚ej 10-15 cm, a p騧niej w這sy wichrowa造 ka盥y w inn stron i wygl康a這 to s豉bo. Teraz jak s ujarzmione po zabiegu to wygl康aj serio lepiej
Wczoraj si tyle komplement闚 nas逝cha豉m na temat w這s闚

Kupi豉m sobie farby fryzjerskie i mam nadzieje, ze juz gdzies za tydzie, maks dwa ufarbuje i do pi瘯nej g豉dko軼i i blasku dojdzie jeszcze fajny kolor

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez stotek Poka wiadomo嗆
No pewnie, ze mozesz.
Silikony to przyjaciele prostych wlosow. A w zimie to juz w ogole
Tylko uwazaj, bo Gliss Kury maja keratyne dosc wysoko w skladzie - jak przesadzisz, to bedziesz miala sianko z przeproteinowania.
Ja w豉郾ie analizuje czym sobie przeproteinowa豉m w這sy (na bank jak捷 od篡wk, bo mam od polowy ucha inne...). Umyje dzisiaj szamponem oczyszczaj帷ym i na這瞠 mask Jansena aloesow, kt鏎a ma ponad 70% aloesu w sk豉dzie i chyba powinno pom鏂.

Wymiana kosmetyczna&bi簑teria&tor ebki -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911

Edytowane przez Lacturia
Czas edycji: 2014-11-23 o 20:26
Lacturia jest offline  
Stary 2014-11-23, 20:54   #949
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kudlata_76 Poka wiadomo嗆
hej, tak si zastanawiam, bo doczyta豉m w necie dziwne rzeczy.

normalnie zabieg encanto robi si tak?

2-3x mycie szamponem oczyszczaj帷ym
osuszamy w這sy r璚znikiem
na這瞠nie keratyny
czekamy 15 min
suszenie suszark chodnym powietrzem
prostowanie ka盥ego pasma 5-7x
czekamy 30 min
myjemy szamponem oczyszczaj帷ym
suszymy r璚znikiem
od篡wka
czekamy 15 min
zmywamy po這w od篡wki
suszymy jak wy瞠j
prostujemy jak wy瞠j

doczyta豉m, 瞠 lepsze efekty osi庵a si nie sp逝kuj帷 od篡wki, pr鏏owa造軼ie? troch si boj, 瞠 za du穎 sp逝cz tej od篡wki :-( no i jeszcze - na czym polega metoda mieszana? nie umiem nigdzie znale潭.

dzi瘯i za pomoc
ja nie sp逝kuj. Metoda mieszana - mieszasz oba produkty i robisz krok po kroku to samo, tylko nie myjesz po wyprostowaniu.
Cytat:
Napisane przez wspaniala Poka wiadomo嗆
tez bym sie podpiela pod pytanie .

na stronie encanto - w instrukcji na samym dole jest odniesienie:
"Po zabiegu nie zalecam stosowania szampon闚 i od篡wek zawieraj帷ych sole i ostre detergenty mi璠zy innymi SLS lub SLES."

wiec teraz juz nie wiem ?

ile preparatu powinnam wziac na cieniowane wlosy za lopatki (nie chce robic calej glowy, zaczne od wysokosci ucha - jest to jakies 40-45cm), w kucyku obwod mam 7-8cm (bardziej rzadkie niz geste)?

podstawowy zestaw po keratynowaniu to (?):
- szampon bez soli
- odzywka na wlosy (widzialam balea z keratyna - nie za duzo keratyny? nie bedzie przeproteinowania?)
- cos na koncowki
- maseczka na wlosy

maske i odzywke powinnam stosowac za kazdym razem?

niestety nie mam za bardzo czasu na olejowanie, chodzenie po domu po pare h z odzywka itp., a tez nigdy przesadnie o wlosy nie dbalam. niemniej jednak nie chcialabym zepsuc efektow, wiec do jakiegos minimum powinnam zejsc. chcialabym dostac od Was liste dobrych, ale i wystarczajacych kosmetykow. by efekt trwal jak najdluzej przy minimalnym wysilku .

ktoras ma doswiadczenia z encanto przy wypadajacych wlosach ?
To jest instrukcja napisana przez polak闚, nigdzie indziej nie ma takiej informacji, tylko na allegro i na stronach sprzedaj帷ych encanto w PL.

50ml powinno wystarczy, dla pewno軼i mo瞠sz wzi望 75.

Ja u篡wam produkt闚 z keratyn, ale ka盥e w這sy s inne.

Cz瘰totliwo嗆 u篡wania masek i od篡wek si nie zmienia, tak jak w codziennej piel璕nacji - od篡wka po ka盥ym myciu, maska 1-2 razy w tygodniu. Z od篡wk nie chodzi si pare h, to samo z mask - z od篡wk warto posiedzie t minut, dwie, 瞠by zd捫y豉 zadzia豉, maske stosujesz tak jak masz czas, jak masz 30 minut to super, jak nie masz. to 10 te jest ok.

Wypadaj帷e w這sy s problemem od wewn徠rz, nie od zew徠rz, wi璚 encanto tego nie naprawi.

Cytat:
ale te nie rozumiem, co da Ci lista naszych kosmetyk闚? Ka盥y ma inne w這sy, ka盥e w這sy maj inne potrzeby. Moje kosmetyki nie sprawdzaj si u dziewczyn, ich kosmetyki nie sprawdzaj si u mnie.

Powinna dobra kosmetyki do swoich w這s闚. G堯wn zasad jest unikanie Sodium Chloride w szamponie. Ja unikam jeszcze SLS/SLES, bo podra積ia mi sk鏎 g這wy.

Je郵i ma CI to jako pom鏂, to moja szafa:
szampony
planeta organica szampon z organicznym olejem cedrowym
planeta organica szampon z organicznym olejem rokitnikowym
love2mix organic szampon stymuluj帷y wzrost w這s闚 z papryczk chili (MA SODIUM CHLORIDE)
yves rocher szampon zwi瘯szaj帷y obj皻o嗆 (MA SODIUM CHLORIDE)
eco hysteria szampon ultra g豉dko嗆 (MA SODIUM CHLORIDE)
suche szampony
batiste, teraz cherry, ale lubi te ten w c皻ki
od篡wki
yves rocher od篡wka odbudowuj帷a
nivea long repair (MA SODIUM CHLORIDE)
garnier avocado i karite
isana po造sk koloru - w czerwonym opakowaniu
matrix biolage fiberstrong
planeta organica balsam rokitnikowy
family classics balsam z proteinami pszenicy
maski
kallos czekoladowy
kallos bananowy
kallos arganowy
isana professional maska z olejami - z這te opakowanie
planeta organica maska do w這s闚 zniszczonych regeneruj帷a (niebieskie opakowanie, fioletowa maska, natalia siwiec na naklejce )
maska agafii jajeczna
planeta organica maska do w這s闚 suchych i zniszczonych z mas貫m shea
sera/spraye
serum arganowe z biedronki
serum kerapro
organix serum kokosowe
jedwab chi
spray z glisskura z這ty
p馧produkty
keratyna hydrolizowana
瞠l lniany gotowany z siemienia lnianego
oleje/mas豉
mas這 mango
mas這 kakaowe
mas這 babassu
mas這 shea
olej kokosowy
olej rokitnikowy
olej ze s這dkich migda堯w
olej z pestek moreli
olej z orzech闚 laskowych

ka盥a od篡wka, ka盥y szampon, ka盥e serum i ka盥a maska dzia豉 inaczej, niekt鏎e le膨 u mnie d逝go, bo 幢e si u mnie spisuj i u篡wam ich sporadycznie, keratyn i 瞠l lniany dodaj praktycznie do ka盥ej od篡wki/maski.

Tak jak m闚i, nic CI nasze listy nie dadz, bo nie ma kosmetyku uniwersalnego, ka盥y b璠zie mia swoje plusy i minusy. Dla mnie idealny jest jedynie szampon planeta organica z rokitnikiem/olejem cedrowym, innego idea逝 w鈔鏚 tej listy dla mnie nie ma z gotowych kosmetyk闚. To jest jedyna rzecz, kt鏎 udaje mi si zdenkowa no jeszcze jest od篡wka garniera, ale tylko dlatego, 瞠 lubi jej zapach, bo musz璠awa do niej du穎 瞠lu lnianego i keratyn, 瞠by co robi豉.. chocia zosta豉 zdetronizowana przez t z yves rocher, kt鏎a narazie jest w czo堯wce ulubionych od篡wek, chocia nie rozczesuje si po niej fajnie w這s闚 豉dnie pachnie, dobrze doci捫a w這sy.

W skr鏂ie ulubie鎍e na teraz: PO szampon z olejami, YR od篡wka regeneruj帷a, olej kokosowy, 瞠l lniany.

Cytat:
Napisane przez Lacturia Poka wiadomo嗆
Chyba za du穎 protein bo jakby z dnia na dzie zrobi造 si suche, po kt鏎ej masce- mo磧iwe 瞠 biowax? I takie nie fajne w dotyku. Spalone nie s, zar璚zam

Wiem, 瞠 pomy郵icie 瞠 to kompletna bzdura, ale ja mam wra瞠nie 瞠 moje w這sy optycznie nawet zyska造 obj皻o軼i! Wydaje mi si, 瞠 mo瞠 dlatego, 瞠 zawsze mialam uklep przy skalpie do mniej wi璚ej 10-15 cm, a p騧niej w這sy wichrowa造 ka盥y w inn stron i wygl康a這 to s豉bo. Teraz jak s ujarzmione po zabiegu to wygl康aj serio lepiej
Wczoraj si tyle komplement闚 nas逝cha豉m na temat w這s闚

Kupi豉m sobie farby fryzjerskie i mam nadzieje, ze juz gdzies za tydzie, maks dwa ufarbuje i do pi瘯nej g豉dko軼i i blasku dojdzie jeszcze fajny kolor

Ja w豉郾ie analizuje czym sobie przeproteinowa豉m w這sy (na bank jak捷 od篡wk, bo mam od polowy ucha inne...). Umyje dzisiaj szamponem oczyszczaj帷ym i na這瞠 mask Jansena aloesow, kt鏎a ma ponad 70% aloesu w sk豉dzie i chyba powinno pom鏂.
Jak masz przeproteinowane w這sy, to jedyny spos鏏 to je nawil篡. Maska aloesowa powinna pom鏂 jakie farby kupi豉?
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-24, 07:36   #950
Serce
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 337

Cytat:
widocznie taki ju masz typ w這sa. Nie u ka盥ego efekt utrzymuje si kilka miesi璚y.
Dla przyk豉du- u mnie encanto praktycznie wog鏊e si nie wyp逝kuje, a mojej kole瘸nce zesz這 z w這s闚 w podobnym czasie jak Tobie
Masz mo瞠 mocno kr璚one w這sy?
W這sy mam blond rozjasniane, taki puch, ani kr璚one, ani proste.
Wydaje mi si , 瞠 fryzjerka na這zy豉 encanto zbyt dalego od nasady i teraz tam zaczynaja mi si kr璚i. dziwnie to wygl康a, w這sy faluj帷e od nasady na ok 4-5 cm a potem proste tzn ju z zaczynaja si nie幢e puszy...

Myje je szamponem cedrowym tym zielonym rosyjskim. Mo瞠 przez to...?

Kasza dzi瘯uje za odpowied. Ja bym chyba wola豉 ta katove 瞠by mie sztywniejsze w這sy. Czy mog豉bys wklei mi link tej kativy kt鏎 u篡wa豉?
Serce jest offline  
Stary 2014-11-24, 07:43   #951
konspiracja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 436

Dziewczyny 瘸dna nie jest z Wro, alby co rozs康nego poleci?

Planeta Organica to tylko w necie czy stacjonarnie gdzies kupi?

na Groszka orbicie

Syzyf by豉 kobiet
konspiracja jest offline  
Stary 2014-11-24, 09:45   #952
roxanne22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 128

Czy jest tu jaka wiza瘸nka z Krakowa, kt鏎a by豉 by ch皻na zrobi mi encanto na w這sach?
Je瞠li tak, to prosz o info na priv
roxanne22 jest offline  
Stary 2014-11-24, 10:56   #953
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Serce Poka wiadomo嗆
W這sy mam blond rozjasniane, taki puch, ani kr璚one, ani proste.
Wydaje mi si , 瞠 fryzjerka na這zy豉 encanto zbyt dalego od nasady i teraz tam zaczynaja mi si kr璚i. dziwnie to wygl康a, w這sy faluj帷e od nasady na ok 4-5 cm a potem proste tzn ju z zaczynaja si nie幢e puszy...

Myje je szamponem cedrowym tym zielonym rosyjskim. Mo瞠 przez to...?

Kasza dzi瘯uje za odpowied. Ja bym chyba wola豉 ta katove 瞠by mie sztywniejsze w這sy. Czy mog豉bys wklei mi link tej kativy kt鏎 u篡wa豉?
mo磧iwe 瞠 to przez na這瞠nie preparatu kilka cm od nasady, skoro piszesz 瞠 reszta w這sa jest prosta. Mo瞠 powt鏎z za jaki tydzie, dwa zabieg, ale tym razem ju zr鏏 od nasady
Stary 2014-11-24, 14:51   #954
Raafiki
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 681

Przymierzam si do swojego pierwszego encanto, obczyta豉m ju w徠ki, blogi ale nadal mam w徠pliwo軼i ile ml zam闚i Mam w這sy niemal do po這wy plec闚, troch cieniowane, dosy grube (obw鏚 kucyka ok 11-12cm). 100ml chyba nie wystarczy?

Love will come and love will go
But you can't make it on your own

People grow and fall apart
But you can't mend your broken heart

Raafiki jest offline  
Stary 2014-11-24, 14:53   #955
cristalic
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Raafiki Poka wiadomo嗆

Przymierzam si do swojego pierwszego encanto, obczyta豉m ju w徠ki, blogi ale nadal mam w徠pliwo軼i ile ml zam闚i Mam w這sy niemal do po這wy plec闚, troch cieniowane, dosy grube (obw鏚 kucyka ok 11-12cm). 100ml chyba nie wystarczy?
150 zdecydowanie a nawet nie wiem czy nie 200 jak nie chcesz zalowac
cristalic jest offline  
Stary 2014-11-24, 14:58   #956
stotek
Rozeznanie

Wez 175 ml albo 200 ml. Bardzo grube wlosy, zazdroszcze

A ja moje chyba przeproteinowalam. Wyglaja jak miotelka albo jak ogon kucyka Dlatego pewnie jutro rano zrobie im combo i napcham do maski Glorii wszystkiego, co tylko znajde (glutek lniany juz czeka w lodowce )
stotek jest offline  
Stary 2014-11-24, 15:11   #957
Raafiki
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 681

Cytat:
150 zdecydowanie a nawet nie wiem czy nie 200 jak nie chcesz zalowac
Cytat:
Napisane przez stotek Poka wiadomo嗆
Wez 175 ml albo 200 ml. Bardzo grube wlosy, zazdroszcze

A ja moje chyba przeproteinowalam. Wyglaja jak miotelka albo jak ogon kucyka Dlatego pewnie jutro rano zrobie im combo i napcham do maski Glorii wszystkiego, co tylko znajde (glutek lniany juz czeka w lodowce )
Kurcz皻a no to pozbawi造軼ie mnie z逝dze A my郵a豉m 瞠 zaoszcz璠z
Dzi瘯uj za rad, lec na allegro

Love will come and love will go
But you can't make it on your own

People grow and fall apart
But you can't mend your broken heart

Raafiki jest offline  
Stary 2014-11-24, 15:48   #958
roxanne22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 128

dziewczyny, o ile dobrze pami皻am polecacie tutaj sklep Alicji na allegro je瞠li chodzi o encanto ma kt鏎a linka do sklepu?? Bo nie mog znale潭 a nie chcia豉 bym kupi jakiej podr鏏ki z g鏎y dzi瘯uj
roxanne22 jest offline  
Stary 2014-11-24, 16:15   #959
carpediem7691
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Keratynowe prostowanie w這s闚

Witam!
Miesi帷 temu podda豉m w這sy zabiegowi keratynowego prostowania. Na pocz徠ku wszystko sz這 pi瘯nie, 豉dnie jednak瞠 pojawi si pewnien problem. Mianowicie, szampon kt鏎y otrzyma豉m po zabiegu zacz掖 si najzwyczajniej w 鈍iecie ko鎍zy. Postanowi豉m wi璚, 瞠 sprawdz w jakiej cenie mo積a go naby. Szczerze przyznam, 瞠 dozna豉m szoku gdy zobaczy豉m, 瞠 jedna butelka takiego 鈔odka kosztuje 50 z i wi璚ej. Nie spodziewa豉m si niczego taniego, ale te nie my郵a豉m, 瞠 to b璠zie a tak droga sprawa...
St康 moje pytanie:
Czy po takim zabiegu stosowa造軼ie zalecany szampon czy mo瞠wybra造軼ie ta雟zy zamiennik?
Je瞠li tak, to jaki i czy nie popsu這 to efektu i w這sy nie zacz窸y si znowu buntowa?
carpediem7691 jest offline  
Stary 2014-11-24, 18:44   #960
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez Serce Poka wiadomo嗆
http://allegro.pl/kativa-keratynowe-...778069406.html

ale teraz zam闚i chyba jednak kerapro, licz帷, 瞠 skoro domowa linia kativy mi tak s逝篡豉, to jej profesjonalna siostra sprawi sie jeszcze lepiej

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Lacturia Poka wiadomo嗆
bardzo mo磧iwe, mnie biovax potwornie puszy w這sy - wersja z keratyn, innych nie testowa豉m. mam jeszcze saszetk poroteiny mleczne, ale jak sobie przypomn w這sy po poprzednim biovaxie to chyba j po prostu wyrzuc

STOTEK jakim produktem teraz robi豉 zabieg?
kasza80 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.