Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-12-09, 13:37   #1141
HiszpAneczkaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
acha, bo juz zg逝pia豉m
A bo ja czasem tak chaotycznie pisz :P
HiszpAneczkaaa jest offline  
Stary 2014-12-09, 13:41   #1142
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez HiszpAneczkaaa Poka wiadomo嗆
Ale jak to dro盥篡??? 疾 takich normalnych? Jaka mikstura? Sorry ze tak pytam ale nie slyszalam zeby kto dro盥瞠 pi
o olej rycynowy w sk鏎e g這wy? to moze sprobuje
Argan stosuje- oryd磨alny z maroka-problem z nim taki 瞠 obci捫a w這sy i wygl康aj jak t逝ste ;/ no ale staram si go wciera przed myciem
ta metoda picia dro盥篡 jest s豉wna w internecie ju od chyba 4 lat. Bierzesz kostk dro盥篡, odkrawasz kawa貫k (ja u篡wam 1/3 kostki), rozkruszasz w szklance, zalewasz wrz徠kiem (nie polecam zalewania ca貫go kubka, ja zalewam tak, 瞠by przykry這), mieszasz i czekasz a si rozpu軼i, czekasz a ostygnie. Wystudzone nie powinno musowa, jak musuje, to lepiej nie pi. Takie ch這dne dro盥瞠 pijesz na raz (bo smak ochydny, wi璚 jak najszybciej), najlepiej nie w帷ha przed wypiciem; przepi szklank wody gazowanej albo herbat i tak mikstur raz dziennie si pije.

No oleje maj to do siebie, 瞠 przet逝szczaj. Na same ko鎍闚ki wystarcz trzy krople roztarte w opuszkach palc闚 i dos這wnie na ostatnie 0,5 cm w這s闚 na這穎ne

Cytat:
czysty rozja郾iacz na ca這軼i, podoba mi si kolor (bond) 同 Ani Przybylskiej, wiesz, tylko te 瞠by nie wysz這 jednorodnie tylko te r騜ne odcienie, czyli tak sobie mysl, 瞠 na tych moich pasemkach jak dam jak捷 sensown farb to powinno wyj嗆 z refleksami
refleksy CI zostan Przybylska mia豉 r騜ne blondy, wklej ten konkretny
Miluchova jest offline  
Stary 2014-12-09, 13:48   #1143
HiszpAneczkaaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
ta metoda picia dro盥篡 jest s豉wna w internecie ju od chyba 4 lat. Bierzesz kostk dro盥篡, odkrawasz kawa貫k (ja u篡wam 1/3 kostki), rozkruszasz w szklance, zalewasz wrz徠kiem (nie polecam zalewania ca貫go kubka, ja zalewam tak, 瞠by przykry這), mieszasz i czekasz a si rozpu軼i, czekasz a ostygnie. Wystudzone nie powinno musowa, jak musuje, to lepiej nie pi. Takie ch這dne dro盥瞠 pijesz na raz (bo smak ochydny, wi璚 jak najszybciej), najlepiej nie w帷ha przed wypiciem; przepi szklank wody gazowanej albo herbat i tak mikstur raz dziennie si pije.

:
Wow dzi瘯i, ja to raczej nie siedz na forach, wi璚 nie wiem co s豉wne :P
i co to daje? W豉郾e to, 瞠 w這sy rosn szybciej, czy ma to jeszcze jakie efekty. Kurcze czuje si jak kretyn zadawaj帷 takie pytania, no ale blond zobowi您uje
Stary 2014-12-09, 13:59   #1144
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Wow dzi瘯i, ja to raczej nie siedz na forach, wi璚 nie wiem co s豉wne :P
i co to daje? W豉郾e to, 瞠 w這sy rosn szybciej, czy ma to jeszcze jakie efekty. Kurcze czuje si jak kretyn zadawaj帷 takie pytania, no ale blond zobowi您uje
m闚i to samo wszystkim hahahahahhaha

Mi standardowo w miesi帷 ok 1-1,5cm w這s闚 ro郾ie, przy piciu dro盥篡 codziennie + smarowaniu si olejem rycynowym przed ka盥ym myciem na 2-3 h uros這 mi 4cm w miesi帷! picie dro盥篡 jest obrzydliwe, ale 軼i窸am wtedy w這sy do ramion i strasznie 瘸這wa豉m, akurat mia豉m du膨 przerw w szkole (prawie 6 tygodni) i po powrocie wszyscy si pytali co zrobi豉m, bo w這sy by造 sporo d逝窺ze

Dodatkowo w這sy si zag瘰zczaj, s te mocniejsze cera si poprawia (niekt鏎zy przez pierwsze 2-3 tyg maj wysyp, u mnie to by造 mo瞠 dwie niespodzianki). Paznokcie te szybciej rosn i s mocniejsze

Jedyna wada to to, 瞠 wszystkie w這sy szybciej rosn ale nie ma rzeczy idealnych
Miluchova jest offline  
Stary 2014-12-09, 14:06   #1145
magdaavon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Miluchova, a jak domywasz olej rycynowy ze skalpu? Jedno mycie chyba nie wystarczy?
Stosowalam kiedys rycyne na skore glowy ale ciezko sie domywalo, a szorowaniw wlosow kilka razy bylo zab鎩cze dla farby:/ i tak musze farbowac co max 6tyg bo siwe wlosy juz mi przeswituja:/

A co do drozdzy to chyba sprobuje znowu;-) kiedys pilam kilka dni, ale bylo to tak obrzydliwe, ze nie dalam rady;-)

Edytowane przez magdaavon
Czas edycji: 2014-12-09 o 14:07
magdaavon jest offline  
Stary 2014-12-09, 14:07   #1146
HiszpAneczkaaa
Przyczajenie

Cytat:
m闚i to samo wszystkim hahahahahhaha

Mi standardowo w miesi帷 ok 1-1,5cm w這s闚 ro郾ie, przy piciu dro盥篡 codziennie + smarowaniu si olejem rycynowym przed ka盥ym myciem na 2-3 h uros這 mi 4cm w miesi帷! picie dro盥篡 jest obrzydliwe, ale 軼i窸am wtedy w這sy do ramion i strasznie 瘸這wa豉m, akurat mia豉m du膨 przerw w szkole (prawie 6 tygodni) i po powrocie wszyscy si pytali co zrobi豉m, bo w這sy by造 sporo d逝窺ze

Dodatkowo w這sy si zag瘰zczaj, s te mocniejsze cera si poprawia (niekt鏎zy przez pierwsze 2-3 tyg maj wysyp, u mnie to by造 mo瞠 dwie niespodzianki). Paznokcie te szybciej rosn i s mocniejsze

Jedyna wada to to, 瞠 wszystkie w這sy szybciej rosn ale nie ma rzeczy idealnych
No to chyba b璠 pr鏏owa.
Ja to nie mam poj璚ia ile cm mi ro郾ie w m-c
Oj tam, 瞠 wsz璠zie rosn to trudno, po 1 jest zima, a po 2 m鎩 m篹czy積a dopiero na wiosne wraca do kraju-to mog si przem璚zy
W豉郾ie nad tym si zastanawia豉m czy nie ma jakich efekt闚 ubocznych.
A ja g逝pia 造kam tyyyyle czasu te wszystkie apteczne tablety na w這sy/sk鏎e/paznokcie. A tu wystarczy dro盥瞠 (ciekawe czy dam rade )
A ten dro盥瞠 to na wypadanie w這s闚 te pomagaj? - haha kolejne blondy雟kie pytanie Ale kto pyta nie b陰dzi :P
Stary 2014-12-09, 14:08   #1147
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

[QUOTE=Miluchova;49274504
refleksy CI zostan Przybylska mia豉 r騜ne blondy, wklej ten konkretny [/QUOTE]
kurcze, nie potrafi wklei... czy瘺y wiza blokowa? ju nawet zmieni豉m nazw

mo瞠 tak si uda http://miliardowo.pl/wp-content/uplo...rzybylska1.jpg

a tu drugi http://www.gala.pl/upload/galleries/...ej-71858_l.jpg

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-12-09 o 14:18
kasza80 jest offline  
Stary 2014-12-09, 14:40   #1148
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka wiadomo嗆
Miluchova, a jak domywasz olej rycynowy ze skalpu? Jedno mycie chyba nie wystarczy?
Stosowalam kiedys rycyne na skore glowy ale ciezko sie domywalo, a szorowaniw wlosow kilka razy bylo zab鎩cze dla farby:/ i tak musze farbowac co max 6tyg bo siwe wlosy juz mi przeswituja:/

A co do drozdzy to chyba sprobuje znowu;-) kiedys pilam kilka dni, ale bylo to tak obrzydliwe, ze nie dalam rady;-)
Dwa razy trzeba umy, ale ja zawsze podw鎩nie myj w這sy.. d逝go嗆 zawsze mo瞠sz zabezpieczy jak捷 tani od篡wk, np. z isany kupisz od篡wk w promocji za 3z, czy cokolwiek w takiej cenie… za 7z czasem s w tesco litrowe od篡wki k豉dziesz na d逝go嗆 i myjesz sk鏎 g這wy, sp逝kujesz, robisz drugi raz to samo, koloru wtedy Ci nie ruszy

Cytat:
Oj tam, 瞠 wsz璠zie rosn to trudno, po 1 jest zima, a po 2 m鎩 m篹czy積a dopiero na wiosne wraca do kraju-to mog si przem璚zy
W豉郾ie nad tym si zastanawia豉m czy nie ma jakich efekt闚 ubocznych.
A ja g逝pia 造kam tyyyyle czasu te wszystkie apteczne tablety na w這sy/sk鏎e/paznokcie. A tu wystarczy dro盥瞠 (ciekawe czy dam rade )
A ten dro盥瞠 to na wypadanie w這s闚 te pomagaj? - haha kolejne blondy雟kie pytanie Ale kto pyta nie b陰dzi :P
dobre!
Mi tabletki nic nie dawa造

Mog pom鏂, je郵i wypadanie jest spowodowane brakiem witamin. Jak to jaka inna przyczyna (np. hormony), to nie ale z pewno軼i Ci odrosn te, kt鏎e wypad造 na efekty typu zatrzymanie wypadania i tak trzeba odczeka 3 miesi帷e, dopiero wtedy to wszystko zaczyna dzia豉 na takie rzeczy.

@ kasza na tym pierwszym zdj璚iu ma straszn jajecznic, w豉郾ie tak z rozja郾iacza. A to drugie

Z tego drugiego, to kupi豉bym alfaparf evolution 11.13, do tego woda 3% (mieszasz w stosunku 1:2 - czyli np. 50ml farby, 100ml wody). Ja zawsze kupuj od OSKAR_KO na allegro, bo ma zawsze wszystkie kolory po 20,50 ma te farby. Dwie tubki wystarcz na ca貫 w這sy a wod mo瞠sz kupi jak彗olwiek, s jakie tanie po 7-9z/1000ml ze stapiz na przyk豉d.

Taka mieszanka delikatnie przyja郾i Ci w這sy, max o ton i nada taki mi造 odcien a do tego bardzo w這s闚 nie przesuszy, bo woda jest 3%. Jak bardzo boisz si o stan w這s闚, to tam jest te w innych aukcjach u tego sprzedaj帷ego koncentrat od篡wiaj帷y - jedna tubka wystarczy. przed farbowaniem jednak i tak b璠ziesz musia豉 zrobi te pasemka p騧niej na od鈍ie瞠nie koloru wystarczy tylko tonowanie, a to nie jest kosztowna sprawa (jednorazowy koszt ok. 30z, starcza na ponad rok). Przy tonowaniu mo瞠sz te wtedy troch bardziej go wych這dzi, jak nie b璠zie Ci si podoba.

Mo瞠sz te celowa w 10.21 - on jest nieco ch這dniejszy, ale te pi瘯ny bardziej per這wy. Ten 11.13 jest z這tawy.

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-12-09 o 14:41
Miluchova jest offline  
Stary 2014-12-09, 14:47   #1149
HiszpAneczkaaa
Przyczajenie

Cytat:

dobre!
Mi tabletki nic nie dawa造

[/COLOR]
No w豉郾ie u mnie Merz Special co tam dawa ale bez sza逝, w豉軼iwie to nigdy nie widzia豉m jakiego mega efektu tych tabletek. Teraz biore jakie o podbnym sk豉dzie i paznokcie w og鏊e mi nie chc rosn望 i si rozdwajaj;/ a swoje mam zazwyczaj mocne.
Stary 2014-12-09, 15:02   #1150
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
No w豉郾ie u mnie Merz Special co tam dawa ale bez sza逝, w豉軼iwie to nigdy nie widzia豉m jakiego mega efektu tych tabletek. Teraz biore jakie o podbnym sk豉dzie i paznokcie w og鏊e mi nie chc rosn望 i si rozdwajaj;/ a swoje mam zazwyczaj mocne.

Ja jedynie mile wspominam Wyci庵 ze skrzypu polnego i pokrzywy firmy BioGarden (albo BioOgrody - to ta sama firma). Jedno opakowanie mniej niz 20zl i na 50 dni wystarcza fajne tabsy
Miluchova jest offline  
Stary 2014-12-09, 15:02   #1151
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
@ kasza na tym pierwszym zdj璚iu ma straszn jajecznic, w豉郾ie tak z rozja郾iacza. A to drugie

Z tego drugiego, to kupi豉bym alfaparf evolution 11.13, do tego woda 3% (mieszasz w stosunku 1:2 - czyli np. 50ml farby, 100ml wody). Ja zawsze kupuj od OSKAR_KO na allegro, bo ma zawsze wszystkie kolory po 20,50 ma te farby. Dwie tubki wystarcz na ca貫 w這sy a wod mo瞠sz kupi jak彗olwiek, s jakie tanie po 7-9z/1000ml ze stapiz na przyk豉d.

Taka mieszanka delikatnie przyja郾i Ci w這sy, max o ton i nada taki mi造 odcien a do tego bardzo w這s闚 nie przesuszy, bo woda jest 3%. Jak bardzo boisz si o stan w這s闚, to tam jest te w innych aukcjach u tego sprzedaj帷ego koncentrat od篡wiaj帷y - jedna tubka wystarczy. przed farbowaniem jednak i tak b璠ziesz musia豉 zrobi te pasemka p騧niej na od鈍ie瞠nie koloru wystarczy tylko tonowanie, a to nie jest kosztowna sprawa (jednorazowy koszt ok. 30z, starcza na ponad rok). Przy tonowaniu mo瞠sz te wtedy troch bardziej go wych這dzi, jak nie b璠zie Ci si podoba.

Mo瞠sz te celowa w 10.21 - on jest nieco ch這dniejszy, ale te pi瘯ny bardziej per這wy. Ten 11.13 jest z這tawy.
a nie uwa瘸sz, 瞠 woda 3% nic mi nie zrobi? Mo瞠 6%...
Czyli tak - na odrostach zrobi pasemka i p騧niej na ca這軼i kolor, a ten koncentrat od篡wczy to daje si do mieszanki z farb? A jak my郵isz jaki drogeryjny loreal nie da rady?

A co to jest tonowanie? Nie trzeba za ka盥ym razem farbowac ca這軼i?
kasza80 jest offline  
Stary 2014-12-09, 15:34   #1152
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
a nie uwa瘸sz, 瞠 woda 3% nic mi nie zrobi? Mo瞠 6%...
Czyli tak - na odrostach zrobi pasemka i p騧niej na ca這軼i kolor, a ten koncentrat od篡wczy to daje si do mieszanki z farb? A jak my郵isz jaki drogeryjny loreal nie da rady?

A co to jest tonowanie? Nie trzeba za ka盥ym razem farbowac ca這軼i?

Zrobi. Chyba, 瞠 faktycznie chcesz ja郾iejsze w這sy mie to wtedy 6-9%, ale jak tylko delikatnie poja郾i i nada odcie, to 3%. Z regu造 u篡wam 1.9% i wystarcza

Mo瞠sz robi drogeryjnym lorealem, ale z kolorem Ci nie pomog, bo tym nie farbowa豉m w這s闚. Blondy mog mie mocn wod. Moim zdaniem nie ma sensu takiej mocnej u篡wa, bo nie masz ciemnych w這s闚, tylko s po prostu rudawe :p

Tak, koncentrat do mieszanki z farb. Tam s proporcje niby podane, ale przy tych proporcjach ich farba du穎 s豉bnie, dlatego ja daje tego mniej (na 2 tubki farby 1 tubke koncentratu).

Tonowanie to po prostu fioletowa/niebieska/niebieskofioletowa maska na w這sy kolor w zale積o軼i od tego co si chce uzyska. Ja tak trzymam ca造 czas ch這dny odcie w這s闚 i nie farbuj w這s闚 w og鏊e, tylko rozja郾iam odrosty
Miluchova jest offline  
Stary 2014-12-09, 15:51   #1153
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Zrobi. Chyba, 瞠 faktycznie chcesz ja郾iejsze w這sy mie to wtedy 6-9%, ale jak tylko delikatnie poja郾i i nada odcie, to 3%. Z regu造 u篡wam 1.9% i wystarcza

Mo瞠sz robi drogeryjnym lorealem, ale z kolorem Ci nie pomog, bo tym nie farbowa豉m w這s闚. Blondy mog mie mocn wod. Moim zdaniem nie ma sensu takiej mocnej u篡wa, bo nie masz ciemnych w這s闚, tylko s po prostu rudawe :p

Tak, koncentrat do mieszanki z farb. Tam s proporcje niby podane, ale przy tych proporcjach ich farba du穎 s豉bnie, dlatego ja daje tego mniej (na 2 tubki farby 1 tubke koncentratu).

Tonowanie to po prostu fioletowa/niebieska/niebieskofioletowa maska na w這sy kolor w zale積o軼i od tego co si chce uzyska. Ja tak trzymam ca造 czas ch這dny odcie w這s闚 i nie farbuj w這s闚 w og鏊e, tylko rozja郾iam odrosty
wyobra sobie, 瞠 ten OSKAR z allegro jest 4 km ode mnie jutro lub pojutrze tam podjad i kupi. Z wod albo zrobi p馧 na p馧 3% z 6%, albo 6% doradzi mi jeszcze ta Pani z Oskara. Musz je troche poja郾i, bo tak naprawd mam je taki karmelowy blond, miejscami jakie jasne pasmo. Zaraz id nak豉da pasemka na odrost
Dzi瘯uj Ci bardzo ale dosta豉m kopa do dzia豉nia !!!!!

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-12-09 o 15:55
kasza80 jest offline  
Stary 2014-12-09, 15:55   #1154
Miluchova
Zadomowienie

Oooo zazdroszcze!

A ja jutro dostan mask matrixa kupi豉m litr, mam nadziej, 瞠 dalej b璠zie 鈍ietna, jak kiedy
Miluchova jest offline  
Stary 2014-12-09, 16:22   #1155
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Oooo zazdroszcze!

A ja jutro dostan mask matrixa kupi豉m litr, mam nadziej, 瞠 dalej b璠zie 鈍ietna, jak kiedy
Ciekawa jestem tego Twojego matrixa, jak podjad do tego oscara to zerkn czy maj. Jak b璠zie wersja mini, to kupi na wypr鏏owanie
kasza80 jest offline  
Stary 2014-12-09, 17:21   #1156
Miluchova
Zadomowienie

Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Jak co to mog zrobi odlewk i Ci przes豉 ja jestem w trakcie prostowania, zaraz b璠ziemy suszy

Edit.
Jestesmy po wyprostowaniu wlosow. encanto bez od篡wki, 1h40min :P

Czas edycji: 2014-12-09 o 18:17
Miluchova jest offline  
Stary 2014-12-09, 19:18   #1157
Miluchova
Zadomowienie

Przed i po.

W這sy po s ju po umyciu. Po wyprostowaniu zapomnialam o zdjeciu
Tak瞠 macie ten prawdziwy efekt ko鎍owy
ImageUploadedByWizaz Forum1418152636.230056.jpgImageUploadedByWizaz Forum1418152664.837048.jpg

a zdj璚ie robi豉m bez lampy, pod 鈍iat這 si 豉dnie b造szcz. S do tego mega mi璚iutkie a mam chcic zrobi encanto ju teraz na sobie

Czas edycji: 2014-12-09 o 19:23
Miluchova jest offline  
Stary 2014-12-09, 19:37   #1158
Joasia:)
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 184

Cytat:
Jak co to mog zrobi odlewk i Ci przes豉 ja jestem w trakcie prostowania, zaraz b璠ziemy suszy

Edit.
Jestesmy po wyprostowaniu wlosow. encanto bez od篡wki, 1h40min :P
Miluchova, jak jest z trwa這軼i encanto bez od篡wki? Czy efekt jest taki sam jak po zrobieniu z od篡wk? Do tej pory robi豉m metod mieszan i efekt utrzymywa si spokojnie ok. 6 miesi璚y. Pytam, bo w sobot ponownie robi豉m encanto i dwa pasma jak zwykle (one nigdy jako nie chc z豉pa keratyny) maj delikatne fale, a reszta prosta jak druty... Zastanawia豉m si czy kupienie samej keratyny by wystarczy這, bo kupowa ca造 zestaw na dwa ma貫 pasma to si troch nie kalkuluje...
Joasia:) jest offline  
Stary 2014-12-09, 19:46   #1159
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Poka wiadomo嗆
Miluchova, jak jest z trwa這軼i encanto bez od篡wki? Czy efekt jest taki sam jak po zrobieniu z od篡wk? Do tej pory robi豉m metod mieszan i efekt utrzymywa si spokojnie ok. 6 miesi璚y. Pytam, bo w sobot ponownie robi豉m encanto i dwa pasma jak zwykle (one nigdy jako nie chc z豉pa keratyny) maj delikatne fale, a reszta prosta jak druty... Zastanawia豉m si czy kupienie samej keratyny by wystarczy這, bo kupowa ca造 zestaw na dwa ma貫 pasma to si troch nie kalkuluje...
Ja robi ju od jakiego czasu bez od篡wki i mog powiedzie, 瞠:

-trwa這嗆 taka sama
-nie trzeba podcina ko鎍闚ek, po etapie z od篡wk zawsze musia豉m chocia p馧 cm obci望, teraz ko鎍e s jak po wyj軼iu od fryzjera - idealne
-efekt po zabiegu taki sam (no poza ko鎍ami - s lepsze bez od篡wki)

Przetestowane na kilku osobach (w tym mnie), kt鏎e wcze郾iej mia造 robione encanto z od篡wk
Miluchova jest offline  
Stary 2014-12-09, 21:03   #1160
kasza80
Rozeznanie

Miluchova, super efekt!!! Ja ju jestem po rozja郾ieniu odrost闚 i a sie prosi wyr闚na kolor
Jak myslisz, czy kolor. kt鏎y mi zaproponowa豉 11.13 nie zrobi mi jajecznicy? Jest to kolor bli窺zy drugiemu zdj璚iu? No i ca造 czas jednak my郵 nad t wod.... Ostatnio jak odrosty robi豉m u fryzjerki to robi豉 mi wod 12%, dlatego my郵, 瞠 3% nic mi nie ruszy, ale z drugiej strony nie chc przesuszy w這s闚, no i mam w sumie jasne, a nie chc byc bia豉, wol taki "naturalny" blond

Jeszcze mam do Ciebie jedno pytanko off topowe. Do tej farby alfaparf dodaj wode utlenion 90 ml, farba ma 60 ml, jesli zmiesza jedno z drugim to daje inne proporcje, ni mi napisa豉. Powiedz mi, jak to jest czy im wi璚ej wody to s豉bszy kolor i mocniejsze rozja郾ienie czy jak?

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-12-09 o 21:12
kasza80 jest offline  
Stary 2014-12-09, 21:28   #1161
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 015

Cytat:

Tak jak ja od 16 stycznia pijemy dro盥瞠 ja od 16-go bo b璠 w PL :p
Cytat:
Ja jedynie mile wspominam Wyci庵 ze skrzypu polnego i pokrzywy firmy BioGarden (albo BioOgrody - to ta sama firma). Jedno opakowanie mniej niz 20zl i na 50 dni wystarcza fajne tabsy
Ja wol jednak pi sypan pokrzyw i skrzyp(gotujemy 10 min, do uwolnienia krzemionki) z tabs闚 bior tylko drovit,tran,wapno do picia,biotyn do ssania,Capvit hydro i czasem cynk ;P jeszcze musz kupi Vitapil(genialny na w這sy) ale my郵, 瞠by Capitiv wymieni na OEPAROL albo z GAL chocia nie wiem bo z Capivit zawiera jeszcze witaminki albo z OEPAROL(na w這sy,sk鏎e paznokcie) nie wiem musz popatrze kt鏎y zawiera wi璚ej oleju ;p

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-12-09, 21:49   #1162
Joasia:)
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 184

Cytat:
Ja robi ju od jakiego czasu bez od篡wki i mog powiedzie, 瞠:

-trwa這嗆 taka sama
-nie trzeba podcina ko鎍闚ek, po etapie z od篡wk zawsze musia豉m chocia p馧 cm obci望, teraz ko鎍e s jak po wyj軼iu od fryzjera - idealne
-efekt po zabiegu taki sam (no poza ko鎍ami - s lepsze bez od篡wki)

Przetestowane na kilku osobach (w tym mnie), kt鏎e wcze郾iej mia造 robione encanto z od篡wk
Dzi瘯uj za odpowied W takim razie kupi sam keratyn i przetestuj p鏦i co na tych dw鏂h pasmach, a nastepnym razem ju na ca這嗆i
Joasia:) jest offline  
Stary 2014-12-09, 22:04   #1163
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 015

Cytat:
Napisane przez ThankGodImWoman Poka wiadomo嗆
Haha, zatem b璠 pierwsza, kt鏎a napisze tu o efektach, ale to po 20 grudnia Dzi瘯uj 
koniecznie daj zna jak efekty

Cytat:
ja od siebie mog poleci niepozorne tabletki ze skrzypem z biedronki Vitaliss. S taniutkie a zadzia豉造 u mnie tak samo (jak nawet nie lepiej) jak revalid. W這sy przesta造 mi wypada i pojawi這 si sporo bejbik闚

Cytat:
Oooo zazdroszcze!

mo瞠sz podlinkowa co to za maska?

Cytat:
Przed i po.

W這sy po s ju po umyciu. Po wyprostowaniu zapomnialam o zdjeciu
Za陰cznik 5858578Za陰cznik 5858579

a zdj璚ie robi豉m bez lampy, pod 鈍iat這 si 豉dnie b造szcz. S do tego mega mi璚iutkie a mam chcic zrobi encanto ju teraz na sobie
wow 鈍ietny efekt ta tafla tu po encanto zawsze jest 鈍ietna
Stary 2014-12-09, 23:33   #1164
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Miluchova, super efekt!!! Ja ju jestem po rozja郾ieniu odrost闚 i a sie prosi wyr闚na kolor
Jak myslisz, czy kolor. kt鏎y mi zaproponowa豉 11.13 nie zrobi mi jajecznicy? Jest to kolor bli窺zy drugiemu zdj璚iu? No i ca造 czas jednak my郵 nad t wod.... Ostatnio jak odrosty robi豉m u fryzjerki to robi豉 mi wod 12%, dlatego my郵, 瞠 3% nic mi nie ruszy, ale z drugiej strony nie chc przesuszy w這s闚, no i mam w sumie jasne, a nie chc byc bia豉, wol taki "naturalny" blond

Jeszcze mam do Ciebie jedno pytanko off topowe. Do tej farby alfaparf dodaj wode utlenion 90 ml, farba ma 60 ml, jesli zmiesza jedno z drugim to daje inne proporcje, ni mi napisa豉. Powiedz mi, jak to jest czy im wi璚ej wody to s豉bszy kolor i mocniejsze rozja郾ienie czy jak?
Ale offtop robimy

Tak, bo 3% Ci nie ruszy odrostu, ale Ty nie robisz odrostu, tylko nadajesz odcie swoim w這som. Dlatego tutaj nie trzeba mocnej wody. 11.13 jest najja郾iejsz farb z palety, wi璚 jak wrzucisz za mocn wod, to Ci rozja郾i w這sy. Przy s豉bym oxy ona tylko daje fajny odcie + minimalnie poja郾ia. Je郵i bra豉by np. 9.13 to musia豉by u篡 mocniejszej wody, 瞠by uzyska taki sam efekt, bo z wod 3% wysz這by po prostu ciemno.

Farbowa豉 kiedy w這sy na ciemno? Jak tak, to z pewno軼i nie u篡wa豉 12% wody... bo tutaj nie chodzi o rozja郾ienie w這s闚, a o wklepanie pigmentu do w這sa. Farba z poziomu 10/11 na pewno nie przyciemni Ci w這s闚, oxy 3% wystarczy, 瞠by wrzuci odpowiednie pigmenty we w這s, a jak jednak farba postanowi zadzia豉 rozja郾iaj帷o, to rozja郾i g鏎a o jeden ton, czyli tyle, co nic.

Te farby si miesza 1:1,5 (czyli 60ml farby 90ml oxy) dla kolor闚 1-9; dla 10/11 jest 1:2 (60ml farby 120ml oxy), dlatego najlepiej kupi oxy osobno, bo w tych zestawach maj tylko 90. Ilo嗆 wody jest ustalana przez producenta po to, 瞠by farba zadzia豉豉 w豉軼iwie. Jak do farby, kt鏎a ma 1:2 dasz mniej oxy ni trzeba, to po prostu zadzia豉 s豉biej - analogicznie jak masz 1:1,5 a dasz wi璚ej, to te zadzia豉 s豉biej. Ja prawie zawsze takie blondy robi 10/11, bo wtedy mog u篡 s豉bszej wody (= mniej zniszczy w這sy) i doda jej wi璚ej ( = ekonomiczniej) i te przy wodzie 3% bardziej wida pigmentacj, ni przy 6-9

Og鏊nie to jajecznica jest po rozja郾iaczu .13 wychodzi be穎wo, ale jak si boisz, to mo瞠sz wzi望 .21 (10.21 lub 11.21). Ona wychodzi per這wo, wyp逝kuje si do be簑. Bardzo naturalny kolor, najcz窷ciej go k豉d Tylko z pocz徠ku lubi by ch這dnawa, z pocz徠ku mo瞠sz nawet odnie嗆 wra瞠nie, 瞠 w這sy przyciemni這. Jak masz rudawe pasma, to celowa豉bym w豉郾ie w ten odcie.

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆

mo瞠sz podlinkowa co to za maska?
http://allegro.pl/matrix-biolage-hyd...863687924.html

Kupowa豉m tutaj, tylko tak teraz si zastanawiam, bo chcia豉m mask z obrazka, a to jest hydratherapie a nie hydrasource chocia opis aukcji si zgadza, a nazwa nie bardzo, no zobaczymy co przyjdzie
Miluchova jest offline  
Stary 2014-12-10, 07:37   #1165
HiszpAneczkaaa
Przyczajenie

Cytat:
Przed i po.

WOW- Super

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆

ja od siebie mog poleci niepozorne tabletki ze skrzypem z biedronki Vitaliss. S taniutkie a zadzia豉造 u mnie tak samo (jak nawet nie lepiej) jak revalid. W這sy przesta造 mi wypada i pojawi這 si sporo bejbik闚
Dzi瘯i, na mnie kiedy kiedy dzia豉 te Vitapil.
Ale od dzi/jutra zaczynam dro盥瞠 zale篡 kiedy zapami皻am 瞠by kupi
Stary 2014-12-10, 08:02   #1166
magdaavon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Tak jak ja od 16 stycznia pijemy dro盥瞠 ja od 16-go bo b璠 w PL :p
Ja sie pisze;-) wczesniej swieta itp to i tak nie uda mi sie pic systematycznie.

Kativa juz do mnie idzie. Cholera za pozno spojrza豉m, ze czas wysylki wynosi 5dni:/ chyba dopiero w piatek uda mi sie zrobic. Od razu po kp je pofarbuje i wrzuce zdjecia wieczorkiem
magdaavon jest offline  
Stary 2014-12-10, 08:31   #1167
Miluchova
Zadomowienie

To czekamy ja zaczynam z dro盥瘸mi jak tylko kupi
Miluchova jest offline  
Stary 2014-12-10, 09:31   #1168
kasza80
Rozeznanie

A nie pisalas kiedy, 瞠 ta fajna maska co ratowa豉 Ci w這sy to fiberstrong?

Co do naszego off topu - PRZEPRASZAM dziewczynki, wiem, 瞠 powinnam Miluchov atakowa na prv, ale jeszcze ostatnie pytanko:

Tak wog鏊e to BARDZO, BARDZO Ci dzi瘯uj ju wiem prawie wszystko Co do koloru to b璠 celowa豉 w 11-stki, kolor dobior z pr鏏nika jak b璠 w Oskarze, ale chyba 11.13,
Mam do Ciebie ostatnie pytanko, kiedy fryzjerka powiedzia豉 mi, 瞠 moje w這sy da si rozja郾i farb, nie trzeba rozja郾iaczem, my郵isz, 瞠 te 11-stki dadz rad z odrostem? Tylko z wod 12%? Wiesz, mo瞠 co drugie odrosty robi豉bym farb a nie rozja郾iaczem.... a p騧niej po ca這軼i t sam farb (oczywi軼ie z wod 3%) poprowadzi po ca這軼i dla wyr闚nania i od鈍ie瞠nia koloru... Ja mam w這sy oporne na rozja郾ianie, dlatego si zastanawiam czy ta fryzjerka nie m闚i豉 g逝pot....
kasza80 jest offline  
Stary 2014-12-10, 10:30   #1169
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 015

Cytat:
Ja sie pisze;-) wczesniej swieta itp to i tak nie uda mi sie pic systematycznie.

Kativa juz do mnie idzie. Cholera za pozno spojrza豉m, ze czas wysylki wynosi 5dni:/ chyba dopiero w piatek uda mi sie zrobic. Od razu po kp je pofarbuje i wrzuce zdjecia wieczorkiem
No to git chocia nie wiem jak ja je prze趾n....

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-12-10, 11:51   #1170
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

To ja tez bede z Wami drozdze pila! Juz kiedys pilam i jestem freakiem, ale mi one nawet smakuj
Poki co 造kam Vitaliss ze skrzypem z Biedry i s bardzo ok, maj帷 je nie widze potrzeby przeplacania za drozsze tabsy ze skrzypem. Planuje nastepnie 造kac Humavit (V albo K), ale to w takim razie po kuracji drozdzami. Swego czasu lykalam Calcium Pantoco鈣am i nie wplynelo na wzrost wlosow, ale zahamowalo ich wypadanie i wzmocnilo pazury. Kwas foliowy niestety na wlosy w ogole nie wplynal, tylko na paznokcie (byly doslownie pancerne). Podobno witaminy i suple na ci篹arnych pomgaj w kwesti w這sy/skora/paznokcie

@Miluchova: jednak polecialam sama z dekoloryzacj Tzn. brat mi nalozyl i na to pozniej farb - wiem, wiem, ze nie mozna od razu i wiem, ze powinnam dac odpoczac wlosom, no ale nie moglam. Mam je suche w jednym miejscu, nie wiem czy s spalone czy tylko przesuszone - to si okaze, ale licze sie z koniecznoscia ich obciecia. Z reszta jak zetne tak 5 - 10 cm to mi bedzie nawet wygodniej zim, ale to zobacz czy oleje i siemie je odlatuje czy s tylko do ciachania. Do rzeczy - dekoloryzator kupilam w Naturze (L'oreala, jedyny jaki byl) i w zasadzie zdar mi kolor od razu, ale gdybym miala mozliwosc zrobienia dw鏂h zabieg闚 to bym po nich mia豉 idealne w這ski jak albinosi <3 Jednak czas mnie goni. :P Na to polozylam potem 8/74 z Wellatonu i z豉pa這 baaaardzo 豉dnie i dosc naturalnie. Co prawda nie wiem czy to do konca moj kolor, zobaczymy czy (i ewentualnie jak) sie troche wypluka, jednak musze przyznac, ze z豉pa r闚no i ton jest taki, jaki powinna mie farba z nr 8, a nie 2 - 3 tony ciemniejszy. Wiec Prodigy do kosza, Wellaton do serduszka <3

Kativa te m瘯i przetrwa豉
Dlaczego to pisze? Bo pamietam, ze Encanto juz po jednym farbowaniu powoli znika這 i jestem prawie pewna (pewna bylabym, gdybym to zrobila), ze z takim niszcz帷ym combo by sobie nie poradzilo. Fakt, wlosy s w gorszym stanie, ALE przed tym to nic ich nie ochroni. Szczerze mowiac jestem nawet zdziwiona, ze nie zaczely sie falowac tu i 闚dzie, ale jak widac Kativa ma w sobie wi璚ej prostuj帷ej chemii niz odzywczej keratyny (nawiazujac do dyskusji o tym sprzed paru postow - w 100% sie z tym zgadzam)

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2014-12-10 o 12:54
stotek jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.