Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-09-17, 10:31   #91
magdaavon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, prosze o pomoc. Jestem zdecydowana na samodzielny zabieg w domu, ale nie wiem ktory zestaw wybrac. Encanto czy cocochoco?
Wlosy mam falowane. Raczej przecietnej grubosci, ale jest ich sporo. Pusza sie i faluja od wilgoci. Nie prostuje ich, susze tylko suszarka ale po ciazy zrobily sie bardziej niesforne w gornych partiach. Sa ciezke do wyprostowania na okraglej szczotce.
Zalezy mi zeby zabieg trwal jak najkrocej ze wzgledu na to ze mam malutkie dziecko i karmie piersia. Nie zalezy mi na wlosach przyklapnietych i prostych jak druty. Jednak chcialabym w miare mozliwosci nie korzystac z suszarki i zebh wlosy po wyschnieciu sie nie wywijaly. No i zeby efekt utrzymywal sie jak najdluzej. Czy cocochoco da rade? Czy lepiej encanto metoda mieszana?
Wlosy mam dlugie za lopatki, niecieniowane. Planuje zakupic po 100ml keratyny, chyba wystarczy?

Edytowane przez magdaavon
Czas edycji: 2014-09-17 o 10:35
magdaavon jest offline  
Stary 2014-09-17, 11:26   #92
Sandora
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 190
GG do Sandora Send a message via Skype™ to Sandora

hej u篡wa造軼ie szamponu dla dzieci z corine de farme? Niby nie ma SLS, ale jestem ciekawa co uwa瘸cie
Sandora jest offline  
Stary 2014-09-17, 11:41   #93
tutusia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 983

Te my郵 o keratynowym prostowaniu jako ostatnim ratunku dla moich blond w這s闚. Ferbuj je farb (9.3 i 10 na wodzie 9%, a od jakiego czasu na wodzie 6% ze wzgl璠u na zniszczenia), a nie rozja郾iaczem jednak moje w這sy i tak tego nie wytrzyma造.
S cieniutkie, 豉mi si i pusz niemo磧iwie - nie da si ich doci捫y ani wyg豉dzi.
Chc zrobi keratyn nie dla prostowania (mam raczej proste w這sy, ale podatne na uk豉danie co akurat lubi), ale dla wyg豉dzenia i uratowania ich przed obci璚iem. Ma to sens? Czy po wyp逝kaniu keratyny nie b璠 w jeszcze gorszym stanie? Ile 鈔ednio utrzymuje si efekt wyg豉dzenia w這s闚? Nie wyprostowania, ale w豉郾ie braku puchu).
Nie za bardzo ma mi kto wykona zabieg, wi璚 um闚i豉m si do fryzjera (za 200z) na True Keratin. Zale篡 mi na 鈔odku bez formaldehydu - mam astm.

I kolejne pytanie czy w ci捫y mo積a ten zabieg (鈔odkiem bez formaliny np. true keratin lub cocochoco)? Na razie jeszcze nie jestem, ale planuj i nie wiem czy b璠 mog豉 powt鏎zy zabieg w trakcie. Zamierzam robi jakie 10cm od sk鏎y g這wy, bo te w這sy, kt鏎e s farbowane ju tylko na ni窺zej wodzie s normalne - nie wytrawione przez farb i si nie pusz.

B璠 wdzi璚zna za wskaz闚ki
tutusia jest offline  
Stary 2014-09-17, 12:35   #94
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, prosze o pomoc. Jestem zdecydowana na samodzielny zabieg w domu, ale nie wiem ktory zestaw wybrac. Encanto czy cocochoco?
Wlosy mam falowane. Raczej przecietnej grubosci, ale jest ich sporo. Pusza sie i faluja od wilgoci. Nie prostuje ich, susze tylko suszarka ale po ciazy zrobily sie bardziej niesforne w gornych partiach. Sa ciezke do wyprostowania na okraglej szczotce.
Zalezy mi zeby zabieg trwal jak najkrocej ze wzgledu na to ze mam malutkie dziecko i karmie piersia. Nie zalezy mi na wlosach przyklapnietych i prostych jak druty. Jednak chcialabym w miare mozliwosci nie korzystac z suszarki i zebh wlosy po wyschnieciu sie nie wywijaly. No i zeby efekt utrzymywal sie jak najdluzej. Czy cocochoco da rade? Czy lepiej encanto metoda mieszana?
Wlosy mam dlugie za lopatki, niecieniowane. Planuje zakupic po 100ml keratyny, chyba wystarczy?
je瞠li dziecko b璠zie w domu podczas zabiegu, to proponuj cocochoco.

Jaki masz obw鏚 kucyka? Jaka jest d逝go嗆 w這s闚 po rozprostowaniu falowanego pasma?

Cytat:
Napisane przez tutusia Poka wiadomo嗆
Te my郵 o keratynowym prostowaniu jako ostatnim ratunku dla moich blond w這s闚. Ferbuj je farb (9.3 i 10 na wodzie 9%, a od jakiego czasu na wodzie 6% ze wzgl璠u na zniszczenia), a nie rozja郾iaczem jednak moje w這sy i tak tego nie wytrzyma造.
S cieniutkie, 豉mi si i pusz niemo磧iwie - nie da si ich doci捫y ani wyg豉dzi.
Chc zrobi keratyn nie dla prostowania (mam raczej proste w這sy, ale podatne na uk豉danie co akurat lubi), ale dla wyg豉dzenia i uratowania ich przed obci璚iem. Ma to sens? Czy po wyp逝kaniu keratyny nie b璠 w jeszcze gorszym stanie? Ile 鈔ednio utrzymuje si efekt wyg豉dzenia w這s闚? Nie wyprostowania, ale w豉郾ie braku puchu).
Nie za bardzo ma mi kto wykona zabieg, wi璚 um闚i豉m si do fryzjera (za 200z) na True Keratin. Zale篡 mi na 鈔odku bez formaldehydu - mam astm.

I kolejne pytanie czy w ci捫y mo積a ten zabieg (鈔odkiem bez formaliny np. true keratin lub cocochoco)? Na razie jeszcze nie jestem, ale planuj i nie wiem czy b璠 mog豉 powt鏎zy zabieg w trakcie. Zamierzam robi jakie 10cm od sk鏎y g這wy, bo te w這sy, kt鏎e s farbowane ju tylko na ni窺zej wodzie s normalne - nie wytrawione przez farb i si nie pusz.

B璠 wdzi璚zna za wskaz闚ki
Nie b璠 gorsze po wyp逝kaniu si keratyny. Wracaj do poprzedniego stanu, a je郵i odpowiednio o nie dbasz to kondycja nawet si poprawia. Je郵i chodzi o puch - u mnie to s 3 miesi帷e (farbuj na 11, ko鎍e by造 du穎 razy rozja郾iane. Na d逝go軼i 1.9% na 10 minut co 2 miesi帷e).

Czy keratyna ochroni je przed obci璚iem? Powiem tak: mia豉m ok. 10cm do 軼i璚ia, zrobi豉m keratyn, obci窸am 3-4 cm i jest OK. Mimo wszystko w這sy na ko鎍闚kach i tak s do 軼i璚ia, ale mog robi to stopniowo (w sensie wygl康aj zdrowo, s mi瘯kie, ale to jest wizualnie oszukany stan w這sa - z takich keratyna te szybciej schodzi i same ko鎍闚ki poprawiam co 2-3 miesi帷e). Og鏊nie je郵i nie chcesz si pozbywa du瞠j ilo軼i w這s闚, to keratynowe prostowanie pomaga roz這篡 proces obcinania w czasie ja teraz obcinam co 2-3 miesi帷e po 1-2 cm Dodam jeszcze, 瞠 zaraz po zabiegu na 鈍ie穎 najlepiej podci望 ko鎍闚ki (0.5-2cm, zale篡 jak b璠 wygl康a po).

Co do robienia zabiegu w ci捫y - najlepiej porozmawia na ten temat z lekarzem lub zapyta fryzjera o przeciwwskazania.

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-09-17 o 12:46
Miluchova jest offline  
Stary 2014-09-17, 13:18   #95
Serce
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 337

Cze嗆 dziewczyny, robi豉m Encanto ju kilka razy (nie wiem nawet dok陰dnie ile), robi豉m tez coco choco.
Mam wra瞠nie, 瞠 za ka盥ym kolejnym razem efekt jest mniej spektakularny. Po ostatnim Encanto w這sy zacz窸y mi sie puszy po 2 tyg. a po miesi帷u nie by這 郵adu :-( We wcze郾iejszych postach wyczyta豉m 瞠 mo瞠 to by spowodowane przekeratynowaniem w這s闚. Nie rozumiem tego, czy to przez 幢e dobran od篡wk, czy za cz瘰to robi zabiegi keratynowe?
30 wrze郾ia znowu znajoma fryzjerka ma mi robi encanto i zalezy mi 瞠by efekt utrzyma si jak najd逝瞠j. Mozna jako w這sy przygotowa do tego?

Aha, ciekawi mnie jeszcze ten Inoar. Jest na allegro http://allegro.pl/inoar-zestaw-do-ke...536483220.html
Jestem ciekawa czy efekt jest por闚nywalny do Encanto, czy delikatniejszy jak np. cocochoco.
Serce jest offline  
Stary 2014-09-17, 14:17   #96
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
je郵i karmisz piersi to taki zabieg jest nie dla Ciebie.... nawet na produktach bez formaldehydu (ja mia豉m kativ) wyra幡ie pisze, 瞠by nie stosowa w ci捫y i podczas karmienia. Nie m闚i帷 ju o produktach z formaldehydem.
To nie tylko chodzi o opary, kt鏎e "fruwaj" w powietrzu, ale te opary niestety wdychasz. To co jest w Tobie, jest w du瞠j mierze w mleku....
Tak jak kiedy pisa豉 Miluchova, nawet produkty bez formaldehydu maj takie sk豉dniki, kt鏎e przy prostowaniu zamieniaj si w formalin i to jest trujace i rakotw鏎cze. To tak jak z papierosami, jak palisz i karmisz, to w sumie wdycha si dym, ale jest nikotyna w mleku i dziecko te pali....
decyzja nale篡 do Ciebie

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Serce Poka wiadomo嗆
Aha, ciekawi mnie jeszcze ten Inoar. Jest na allegro http://allegro.pl/inoar-zestaw-do-ke...536483220.html
Jestem ciekawa czy efekt jest por闚nywalny do Encanto, czy delikatniejszy jak np. cocochoco.
inoar ju na mnie czeka na poczcie, tak瞠 nied逝go zabieg i wszystko Wam opisz
kasza80 jest offline  
Stary 2014-09-17, 14:55   #97
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Mam wra瞠nie, 瞠 za ka盥ym kolejnym razem efekt jest mniej spektakularny. Po ostatnim Encanto w這sy zacz窸y mi sie puszy po 2 tyg. a po miesi帷u nie by這 郵adu :-( We wcze郾iejszych postach wyczyta豉m 瞠 mo瞠 to by spowodowane przekeratynowaniem w這s闚. Nie rozumiem tego, czy to przez 幢e dobran od篡wk, czy za cz瘰to robi zabiegi keratynowe?
30 wrze郾ia znowu znajoma fryzjerka ma mi robi encanto i zalezy mi 瞠by efekt utrzyma si jak najd逝瞠j. Mozna jako w這sy przygotowa do tego?

Jakich kosmetyk闚 u篡wasz teraz do w這s闚 (陰cznie z serum, wszystkimi psikaczami, olejami i tak dalej)? Farbujesz w這sy (czym), pusz si na ca貫j d逝go軼i, czy mo瞠 same ko鎍闚ki, kiedy podcina豉 w這sy, jaki jest stan Twoich ko鎍闚ek? Jak cz瘰to myjesz w這sy - jakie s po myciu, jakie s po kilku godzinach - czy od razu s spuszone czy pusz si dopiero po jakim czasie?
Jak masz mo磧iwo嗆 zrobienia zdj璚ia w這s闚, to mo瞠sz za陰czy

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
je郵i karmisz piersi to taki zabieg jest nie dla Ciebie.... nawet na produktach bez formaldehydu (ja mia豉m kativ) wyra幡ie pisze, 瞠by nie stosowa w ci捫y i podczas karmienia. Nie m闚i帷 ju o produktach z formaldehydem.
To nie tylko chodzi o opary, kt鏎e "fruwaj" w powietrzu, ale te opary niestety wdychasz. To co jest w Tobie, jest w du瞠j mierze w mleku....
Tak jak kiedy pisa豉 Miluchova, nawet produkty bez formaldehydu maj takie sk豉dniki, kt鏎e przy prostowaniu zamieniaj si w formalin i to jest trujace i rakotw鏎cze. To tak jak z papierosami, jak palisz i karmisz, to w sumie wdycha si dym, ale jest nikotyna w mleku i dziecko te pali....
decyzja nale篡 do Ciebie

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

inoar ju na mnie czeka na poczcie, tak瞠 nied逝go zabieg i wszystko Wam opisz

w instrukcji preparatu jest wszystko napisane, dlatego warto zapyta fryzjera, czy ci捫a/karmienie nie jest przeciwwskazaniem.

btw chyba si bardziej nie mog doczeka tego inoaru ni Ty :brzyda l:

Czas edycji: 2014-09-17 o 14:56
Miluchova jest offline  
Stary 2014-09-17, 15:09   #98
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆

w instrukcji preparatu jest wszystko napisane, dlatego warto zapyta fryzjera, czy ci捫a/karmienie nie jest przeciwwskazaniem.

btw chyba si bardziej nie mog doczeka tego inoaru ni Ty :brzyda l:
Dobry ginekolog jest jeszcze bardziej restrykcyjny ni ulotki...
Ja by豉m w dw鏂h ci捫ach i lekarz zabroni mi nawet farbowania. Powiedzia: "mo積a tylko t... no .... henn "
Wiem, 瞠 ci捫闚ki farbuj... ka盥y robi to co chce, to on jest odpowiedzialny za dziecko, ja by豉m mega zapobiegawcza, nie malowa豉m nawet paznokci, 瞠by nie wdycha formaldehydu i nitro...
kasza80 jest offline  
Stary 2014-09-17, 15:34   #99
magdaavon
Raczkowanie

Kasza dzieki za informacje. Myslalam ze moge wykonac zabieg juz po porodzie. Oczywiscie dziecka nie byloby w tym czasie w domu zeby nie wdychal oparow, ale skoro mowisz ze to i tak przeniknie do mojego organizmu a potem do mleka to wole jednak nie ryzykowac.
Chociaz wlosy w ciazy farbowalam i paznokcie tez malowalam ale stezenie na pewno bylo mniejsze niz przy keratynowym prostowaniu. No coz, jeszcze z pol roku moze wytrzymam
magdaavon jest offline  
Stary 2014-09-17, 16:15   #100
SoiSoi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 130

Dziewczyny przychodz po porade. Mam w這sy farbowane farb 9 na wodzie 9% i po paru k徙ielach rozja郾iaj帷ych. Od 2 poprzednich farbowa pofalowa造 mi si w這sy, ale od sk鏎y g這wy , a reszt w這s闚 mam prost. Czy keratynowe prostowanie co na to poradzi i ile ml bym potrzebowa豉 tak realnie na bardzo g瘰te w這sy za po郵adki?
SoiSoi jest offline  
Stary 2014-09-17, 17:19   #101
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Kasza dzieki za informacje. Myslalam ze moge wykonac zabieg juz po porodzie. Oczywiscie dziecka nie byloby w tym czasie w domu zeby nie wdychal oparow, ale skoro mowisz ze to i tak przeniknie do mojego organizmu a potem do mleka to wole jednak nie ryzykowac.
Chociaz wlosy w ciazy farbowalam i paznokcie tez malowalam ale stezenie na pewno bylo mniejsze niz przy keratynowym prostowaniu. No coz, jeszcze z pol roku moze wytrzymam
Fajnie, 瞠 nie zrobisz
Ale nie martw si, bardzo poprawisz stan swoich w這s闚 olejkiem z YR http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=57448 , wyg豉dzi i w這sy przestan si puszy. Dobra maska, a po rozczesaniu mokrych w這s闚 je郵i na這篡豉bys ten produkt, to w這sy b璠 zdyscyplinowane i 鄉iem twierdzi, 瞠 to serum prostuje w這sy - dla mnie odkrycie roku
http://allegro.pl/kerapro-k5-serum-f...540787836.html

inoar w domu, teraz tylko znale潭 chwil wolnego i pokusz si o stwierdzenie, 瞠 on .... pachnie !

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-09-17 o 19:17
kasza80 jest offline  
Stary 2014-09-17, 18:10   #102
magdaavon
Raczkowanie

Cytat:
Fajnie, 瞠 nie zrobisz
Ale nie martw si, bardzo poprawisz stan swoich w這s闚 olejkiem z YR http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=57448 , wyg豉dzi i w這sy przestan si puszy. Dobra maska, a po rozczesaniu mokrych w這s闚 je郵i na這篡豉bys ten produkt, to w這sy b璠 zdyscyplinowane i 鄉iem twierdzi, 瞠 to serum prostuje w這sy - dla mnie odkrycie roku
http://allegro.pl/kerapro-k5-serum-f...540787836.html

inoar w domu, teraz tylko znale潭 chwil wolnego
Olejku uzywam juz dlugi czas ale dzieki za polecenie maski, na pewno ja wyprobuje
magdaavon jest offline  
Stary 2014-09-17, 19:14   #103
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Olejku uzywam juz dlugi czas ale dzieki za polecenie maski, na pewno ja wyprobuje
to jest serum wyg豉dzaj帷e bez sp逝kiwania, nie stosuje si tego jako maski
kasza80 jest offline  
Stary 2014-09-17, 19:32   #104
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Potwierdzam s這wa Kaszy to serum jest
Stary 2014-09-17, 19:50   #105
tutusia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 983

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Nie b璠 gorsze po wyp逝kaniu si keratyny. Wracaj do poprzedniego stanu, a je郵i odpowiednio o nie dbasz to kondycja nawet si poprawia. Je郵i chodzi o puch - u mnie to s 3 miesi帷e (farbuj na 11, ko鎍e by造 du穎 razy rozja郾iane. Na d逝go軼i 1.9% na 10 minut co 2 miesi帷e).

Czy keratyna ochroni je przed obci璚iem? Powiem tak: mia豉m ok. 10cm do 軼i璚ia, zrobi豉m keratyn, obci窸am 3-4 cm i jest OK. Mimo wszystko w這sy na ko鎍闚kach i tak s do 軼i璚ia, ale mog robi to stopniowo (w sensie wygl康aj zdrowo, s mi瘯kie, ale to jest wizualnie oszukany stan w這sa - z takich keratyna te szybciej schodzi i same ko鎍闚ki poprawiam co 2-3 miesi帷e). Og鏊nie je郵i nie chcesz si pozbywa du瞠j ilo軼i w這s闚, to keratynowe prostowanie pomaga roz這篡 proces obcinania w czasie ja teraz obcinam co 2-3 miesi帷e po 1-2 cm Dodam jeszcze, 瞠 zaraz po zabiegu na 鈍ie穎 najlepiej podci望 ko鎍闚ki (0.5-2cm, zale篡 jak b璠 wygl康a po).

Co do robienia zabiegu w ci捫y - najlepiej porozmawia na ten temat z lekarzem lub zapyta fryzjera o przeciwwskazania.
Dzi瘯uj za odpowied Musia豉bym obci望 ze 30cm w這s闚, 瞠by pozby si wszystkiego co si puszy... Ko鎍闚ki spokojnie bez 瘸lu obetn. Nie chc po prostu obcina ca貫j d逝go軼i kt鏎 hodowa豉m ostatnie 2 lata (wolno rosn mi w這sy).
Co do ci捫y to nie wiem czy w og鏊e b璠 chcia豉 robi wtedy zabieg - pytam tak na za
W takim razie czekam na termin u fryzjera i id zobaczy co z tego wyjdzie
tutusia jest offline  
Stary 2014-09-17, 20:41   #106
magdaavon
Raczkowanie

Cytat:
to jest serum wyg豉dzaj帷e bez sp逝kiwania, nie stosuje si tego jako maski
W pospiechu przeczytalam ze to maska czy to serum nie obciaza wlosow? Stosujecie to po zabiegu po kazdym myciu?
magdaavon jest offline  
Stary 2014-09-17, 22:24   #107
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tutusia Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj za odpowied Musia豉bym obci望 ze 30cm w這s闚, 瞠by pozby si wszystkiego co si puszy... Ko鎍闚ki spokojnie bez 瘸lu obetn. Nie chc po prostu obcina ca貫j d逝go軼i kt鏎 hodowa豉m ostatnie 2 lata (wolno rosn mi w這sy).
Co do ci捫y to nie wiem czy w og鏊e b璠 chcia豉 robi wtedy zabieg - pytam tak na za
W takim razie czekam na termin u fryzjera i id zobaczy co z tego wyjdzie
E no jakbym mia豉 obci望 wszystko, co si puszy, to te by ze 30cm by這

Zrobisz i zobaczysz ile trzeba obci望 - z regu造 wi瘯szo嗆 w這s闚 zostaje "uratowana"

Cytat:
W pospiechu przeczytalam ze to maska czy to serum nie obciaza wlosow? Stosujecie to po zabiegu po kazdym myciu?
Serum jest naszym w徠kowym odkryciem, te polecam ja osobi軼ie nie stosuj po ka盥ym myciu - u篡wam sporadycznie, jak mam "bad hair day" . Ale jest mega Moja mama u篡wa po ka盥ym myciu i jest zadowolona
Miluchova jest offline  
Stary 2014-09-18, 10:28   #108
Serce
Raczkowanie

Miluchova, jutro po myciu zrobi zdj璚ie i postaram sie wstawi.
Po kolei, myje w這sy codziennie rano. Mam rozjasniane w這sy do linii biustonosza. Farbuje odrosty, raz farb, raz rozjasniaczem. Sa do軼 zniszczone i ostatnio bardzo mi si przerzedzi造 :-(
Staram sie my metod OMO. Najpierw od篡wka Kallos Latte nie dotykaj帷 sk鏎y g這wy, potem szampon - Emolium nawil瘸j帷y bez SLS i soli na zmiane z przeciw逝piezowym Dermena (tez bez soli). na koniec od篡wka, teraz zakupi豉m Garniera z awokado i karite lub OleoRepair (dzisiaj). W wilgotne w這sy wcieram odrobine mleczka termoochronnego Kerastase http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=28674
Potem susz suszark, uk豉dam na szczotce lub daj na chwile grube wa趾i na rzepy, 瞠by je troche odbi i wyg豉dzi.
S spuszone zaraz po suszeniu, po kilku godzinach ten puch troch mija. Najbardziej pusz si u nasady, na czubku g這wy te kr鏒kie w這ski co odrastaj. Reszta tez si puszy tylko mniej.

Kasza, czekam z niecierpliwo軼i na Twoje wra瞠nia. Mo瞠 to bedzie alternatywa dla Encanto.

Edytowane przez Serce
Czas edycji: 2014-09-18 o 10:29
Serce jest offline  
Stary 2014-09-18, 10:42   #109
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
ja stosuje po ka盥ym myciu, tylko na rozczesane w這sy. Nak豉dam i tak je prasuj r瘯ami Absolutnie nie obci捫a

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Kasza, czekam z niecierpliwo軼i na Twoje wra瞠nia. Mo瞠 to bedzie alternatywa dla Encanto.
Mo瞠 uda mi si zrobi w niedziel, bo czasowo teraz jestem zawalona... remont w domu i biegaj帷e pod nogami ma貫 dzieci
Zrobi w najbli窺zym wolnym czasie.
kasza80 jest offline  
Stary 2014-09-18, 11:04   #110
Miluchova
Zadomowienie

Serce - kt鏎ego poziomu ciep豉 w suszarce u篡wasz?
Jak masz szczotk do modelowania?
Kt鏎a metoda (wa趾i/szczotka) mniej puszy w這sy u nasady?

Odstaw kallosa - tzn zr鏏 OMO inn od篡wk lub umyj w這sy normalnie - powt鏎z to przez 2-3 dni i zobacz, czy w這sy s inne.

Dodatkowo - jak oceniasz garniera? Jest Twoim zdaniem dobry, czy raczej oczekiwa豉 wi瘯szych cud闚 zanim go kupila? Jak d逝go trzymasz go przed sp逝kaniem z w這s闚? Nakladasz go na nasad w這s闚?

Da豉by rad wklei mi foto sk豉du tego serum?

Jak wygl康a Twoja p馧ka spo篡wcza je郵i chodzi o oleje?

Czas edycji: 2014-09-18 o 11:05
Miluchova jest offline  
Stary 2014-09-18, 12:16   #111
BettyNails
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
Tamta druga fryzjerka pewnie mia豉 w ofercie chemiczne prostowanie a nie keratynowe. Niekt鏎ych preparat闚 do chemicznego prostowania nie mo積a u篡wa na rozja郾ianych, jednak keratynowe np. Encanto, cocochoco jak najbardziej mo積a
te tak my郵a豉m, ale dopyta豉m jej i mia豉 na my郵i keratynowe prostowanie. Jest najbardziej "rozchwytywan" fryzjerk w moim mie軼ie. Na termin trzeba czeka ok 2 miesi璚y u niej.

Pozosta貫 opinie, z jakimi si spotka豉m przecz jednak jej s這wom. Nie wyobra瘸m sobie nie prostowa w這s闚 (mam bardzo napuszone), ale prostownica je wyko鎍zy....
BettyNails jest offline  
Stary 2014-09-18, 12:58   #112
Serce
Raczkowanie

Miluchova - poziom suszenia 1 czyli najs豉bszy.
Szczotka okr庵豉, chyba z naturalnego w這sia.
Obydwie metody pusz mi w這sy.
Kallosa ju dzisiaj odstawi豉m, przeczyta豉m inny watek o od篡wkach bez protein i okaza這 si 瞠 Kallos ma ich du穎. Zobacze czy da to jakies efekty.
Garnier karite, taki sobie. Przy rozczesywaniu mam troche problemy, trzymam go ok. 1-2 min, przez brak czasu z rana.
Wkleje sk豉d tego mojego serum termicznego, jutro lub dzis wieczorem.
Moja p馧ka z olejami nie istnieje. Nie wiem nic o olejowaniu i nie wiem jak si do tego zabra.
Jest godz. 14 puch mi znika z w這s闚, ale za to robi si takie "t逝stawe" zw豉szcza przy grzywce, gdzie non stop je dotykam, reszta upieta spink wi璚 jest w miar.
Serce jest offline  
Stary 2014-09-18, 14:06   #113
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Miluchova - poziom suszenia 1 czyli najs豉bszy.
Szczotka okr庵豉, chyba z naturalnego w這sia.
Obydwie metody pusz mi w這sy.
Kallosa ju dzisiaj odstawi豉m, przeczyta豉m inny watek o od篡wkach bez protein i okaza這 si 瞠 Kallos ma ich du穎. Zobacze czy da to jakies efekty.
Garnier karite, taki sobie. Przy rozczesywaniu mam troche problemy, trzymam go ok. 1-2 min, przez brak czasu z rana.
Wkleje sk豉d tego mojego serum termicznego, jutro lub dzis wieczorem.
Moja p馧ka z olejami nie istnieje. Nie wiem nic o olejowaniu i nie wiem jak si do tego zabra.
Jest godz. 14 puch mi znika z w這s闚, ale za to robi si takie "t逝stawe" zw豉szcza przy grzywce, gdzie non stop je dotykam, reszta upieta spink wi璚 jest w miar.
Chodzi這 mi w豉郾ie o spo篡wcze oleje bo mo瞠 masz w domu co co mo積a by wykorzysta w豉郾ie zamiast kallosa np. oliwa z oliwek, olej kokosowy, s這necznikowy i inne.. no r騜nych rzeczy ludzie u篡waj do gotowania mo瞠sz na這篡 na kilka minut przed myciem na w這sy i zobaczy jaki b璠zie efekt

Mo瞠sz te spr鏏owa nie suszy w這s闚 na 100%, to znaczy wysuszy je do momentu, gdzie b璠 potrzebowa 5-10 minut, 瞠by wyschn望 same.

U mnie kallos i garnier AiK pusz w這sy jak u篡wam je za cz瘰to tak瞠 mo瞠 ju po odstawieniu tego kallosa zobaczysz jak捷 r騜nic ewentualnie mo瞠sz spr鏏owa do od篡wki doda kropl np. oliwy z oliwek i by mo瞠 co si poprawi je郵i chodzi o puch (mo積a zamoczy czubek 造瞠czki delikatnie w oleju, 瞠by 豉twiej by這 "odmierzy" kropl ).

Og鏊nie oleje s dobrym sposobem na doci捫enie w這s闚 - takie w豉郾ie dodanie kropli/dw鏂h do porcji od篡wki mo瞠 da spor r騜nic
Miluchova jest offline  
Stary 2014-09-18, 17:42   #114
Serce
Raczkowanie

mam oliwe z oliwek i olek rzepakowy
jak to mam nak豉da przed myciem? Na sam skalp , czy same w這sy albo konc闚ki? Czytaalm 瞠 laski nak豉daj to na 30 min do 2 h, Ja nie mam tyle czasu rano, musia豉bym wstawa o 4
a jak odkeratynowa w這sy przed nast瘼nym zabiegiem encanto?
Serce jest offline  
Stary 2014-09-18, 21:51   #115
inmemoriaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 803

w niedziel b璠 robi豉 drugi raz cocochoco i mam nadziej,瞠 wyjdzie tak fajnie jak za pierwszym razem

natomiast mam pytanie,bo kupi豉m sobie farb do w這s闚 (dok豉dniej krem farbuj帷y) i si zastanawiam czy jak robi cocochoco w niedziel to jako w czwartek bym mog豉 pofarbowa? sama nie wiem jak to wp造nie na w這sy i czy w og鏊e wp造nie bo sie naczyta豉m,瞠 nie mo積a.
inmemoriaa jest offline  
Stary 2014-09-18, 22:40   #116
Martiza3346
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 188

Cze嗆 dziewczyny jestem tydzie po zabiegu i czuj si 鈍ietnie w takich prostych w這sach. Tylko niestety cierpi na tym, 瞠 susz je suszark. Macie jakie sprawdzone, dobre maski, kt鏎e nawil膨 moje suche z natury w這sy?
Martiza3346 jest offline  
Stary 2014-09-18, 23:35   #117
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
mam oliwe z oliwek i olek rzepakowy
jak to mam nak豉da przed myciem? Na sam skalp , czy same w這sy albo konc闚ki? Czytaalm 瞠 laski nak豉daj to na 30 min do 2 h, Ja nie mam tyle czasu rano, musia豉bym wstawa o 4
a jak odkeratynowa w這sy przed nast瘼nym zabiegiem encanto?

Nak豉dasz tak jak serum - na w這sy nie musi tego by du穎, nawet jak zostawisz na pare minut, to zawsze co spr鏏uj z t oliw i daj zna czy da這 to jaki efekt a odkeratynowa si nie da

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-09-19, 06:26   #118
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 032

Cytat:
Miluchova, jutro po myciu zrobi zdj璚ie i postaram sie wstawi.
Po kolei, myje w這sy codziennie rano. Mam rozjasniane w這sy do linii biustonosza. Farbuje odrosty, raz farb, raz rozjasniaczem. Sa do軼 zniszczone i ostatnio bardzo mi si przerzedzi造 :-(
Staram sie my metod OMO. Najpierw od篡wka Kallos Latte nie dotykaj帷 sk鏎y g這wy, potem szampon - Emolium nawil瘸j帷y bez SLS i soli na zmiane z przeciw逝piezowym Dermena (tez bez soli). na koniec od篡wka, teraz zakupi豉m Garniera z awokado i karite lub OleoRepair (dzisiaj). W wilgotne w這sy wcieram odrobine mleczka termoochronnego Kerastase http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=28674
Potem susz suszark, uk豉dam na szczotce lub daj na chwile grube wa趾i na rzepy, 瞠by je troche odbi i wyg豉dzi.
S spuszone zaraz po suszeniu, po kilku godzinach ten puch troch mija. Najbardziej pusz si u nasady, na czubku g這wy te kr鏒kie w這ski co odrastaj. Reszta tez si puszy tylko mniej.

Odstaw Garniera z awokado duzo dziewczyn pisalo dawno, ze puszy wlosy.

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

Ja lubie odzywke Timotei drogocenne olejki(ma s鏊, ale mi sie juz dawno keratyna wyp逝ka豉 wiec stosuje)

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-09-19, 07:34   #119
Serce
Raczkowanie

Dzisiaj umy豉m w這sy normalnie tzn. nie metod OMO.
Najpierw szampon emolium nawil瘸j帷y a potem na這篡豉m mask Garniera do w這s闚 farbowanych (czerwony s這iczek)
Uk豉da豉m jak zawsze. Mam wra瞠nie, 瞠 puch od nasady jest mniejszy. Chyba, 瞠 to moje z逝dzenie optyczne.
Mo瞠 faktycznie Garnier AiK puszy w這sy, od這瞠 go na jaki czas i poobserwuj jak reaguj moje w這sy na inne metody piel璕nacji.
czyta豉m wczoraj troch o olejowaniu. Anwen ma 鈍ietny przepis na serum. Zrobi take mikstur i zobaczymy.

Czy mozna w這sy olejowa po Encanto?

ps. pr鏏uj wklei fotk sk豉du mleczka termoochronnego ale mi si nie udaje, jak to robicie?
Serce jest offline  
Stary 2014-09-19, 07:36   #120
Serce
Raczkowanie

Uda這 si

Edytowane przez Serce
Czas edycji: 2015-03-22 o 17:20
Serce jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.