Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-12-17, 17:47   #1321
slaaave13
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 260
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ej dziewczyny a jak umyje na noc w這sy i pojde spa w mokrych to czego mam sie spodziewa rano?
Bo po suszarce to wiadomo zawsze proste. Ale jak same schn?
Stary 2014-12-17, 18:06   #1322
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

Moje jak je zostawie same sobie to sie odgniata, ale tylko jesli je przyloze glowa... Nie umiem tego wytlumaczyc, ale ja nie spie w jednej pozycji, majtam 豚em na prawo i lewo i wtedy jak sie wlosy krzywo uloza to sie tam odgniot. Ale np. ostatnio spa豉m jak zabita, mialam je przerzucone przez poduszk i by造 proste.
Stary 2014-12-17, 18:57   #1323
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

dziewczyny a u篡wa造軼ie jaki szampon闚 typowo po keratynowym prostowaniu? fryzjerskich?
Stary 2014-12-17, 18:58   #1324
cristalic
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 153

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆
dziewczyny a u篡wa造軼ie jaki szampon闚 typowo po keratynowym prostowaniu? fryzjerskich?
Szampon jak szampon
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline  
Stary 2014-12-17, 19:00   #1325
Haylee
Zakorzenienie

no w豉郾ie nie przy cocochoco szampon ma du篡 wp造w na w這sy... dlatego tym razem nie pope軟i b喚du przy szamponie :P
Stary 2014-12-17, 20:16   #1326
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez slaaave13 Poka wiadomo嗆
Ej dziewczyny a jak umyje na noc w這sy i pojde spa w mokrych to czego mam sie spodziewa rano?
Bo po suszarce to wiadomo zawsze proste. Ale jak same schn?
jak schn w 堯磬u to mo瞠sz si spodziewa wszystkiego. Przede wszystkim zniszcze po jakim czasie, bo w這sy si niszcz jak s mokre i dodatkowo ocieraj si o poduszk no i placka z jednej strony (odgniecenie od poduszki).

Cytat:
no w豉郾ie nie przy cocochoco szampon ma du篡 wp造w na w這sy... dlatego tym razem nie pope軟i b喚du przy szamponie :P
chodzi o to, 瞠by nie mie soli w szamponie. Jak we幟iesz taki "profesjonalny szampon" i go zanalizujesz, to nic takiego super hiper w sobie nie ma, jest jak zwyk造 szampon bez soli. Mo瞠 by te bez silniejszych detergent闚. Jak nie chce CI si szuka szamponu, to to jest dobre wyj軼ie, ale jak masz chwil na przejrzenie sk豉d闚 to znajdziesz odpowiednik za max 1/3 ceny lub nawet lepszy szampon

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-12-17 o 20:17
Miluchova jest offline  
Stary 2014-12-17, 20:18   #1327
cristalic
Raczkowanie

Cytat:
Ja jestem zdania ze bedzie tak samo dzialal jak lagodny szampon bez sls czy sles, ale jestem ciekawa co inne dziewczyny sadza
cristalic jest offline  
Stary 2014-12-17, 20:49   #1328
stotek
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez cristalic Poka wiadomo嗆
Ja jestem zdania ze bedzie tak samo dzialal jak lagodny szampon bez sls czy sles, ale jestem ciekawa co inne dziewczyny sadza
Ja uwazam tak samo. Szampon bez Sodium Chloride i jazda.
A jak sie wyeliminuje juz calkowicie mocne detergenty to sza. :P
Stary 2014-12-17, 20:52   #1329
cristalic
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez stotek Poka wiadomo嗆
Ja uwazam tak samo. Szampon bez Sodium Chloride i jazda.
A jak sie wyeliminuje juz calkowicie mocne detergenty to sza. :P
Uff, juz myslalam ze tylko ja od 3 lat uzylam sls moze z raz i moje wlosy mega sie zmienily, z naprawde mocnego sianka w miare ogarniete
cristalic jest offline  
Stary 2014-12-17, 21:01   #1330
blue2003
Miuoshowa

Wiadomo軼i: 2 454
GG do blue2003 Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do blue2003

Cytat:
Napisane przez cristalic Poka wiadomo嗆
Uff, juz myslalam ze tylko ja od 3 lat uzylam sls moze z raz i moje wlosy mega sie zmienily, z naprawde mocnego sianka w miare ogarniete
SLS (detergent) to nie sodium chloride (sol)

"...nasza wielko嗆 mia豉 iskrzy, a wygasa gdy tak teraz na ni patrz a ty milczysz..."
blue2003 jest offline  
Stary 2014-12-17, 21:07   #1331
cristalic
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez blue2003 Poka wiadomo嗆
SLS (detergent) to nie sodium chloride (sol)
Mam tego swiadomosc i chodzilo mi wlasnie o sls i sles. To silne deteregenty i wysuszaja wlosy
cristalic jest offline  
Stary 2014-12-17, 21:53   #1332
stotek
Rozeznanie

Znaczy ja akurat uzywam SLS/SLES, bo mam te szampony na zbyciu z czasow, gdy mialam jeszcze super wlosy. Ale jak je zuzyje to na pewno wroce do tych delikatniejszych, o ile tylko beda im teraz pasowa造. Kiedys dzieki nim bardzo zmieni造 mi sie w這sy, cirkawe jak teraz bedzie
Jednak chwile mi to zajmie, bo musze zuzyc zapasy
Stary 2014-12-17, 21:54   #1333
cristalic
Raczkowanie

Cytat:
Znaczy ja akurat uzywam SLS/SLES, bo mam te szampony na zbyciu z czasow, gdy mialam jeszcze super wlosy. Ale jak je zuzyje to na pewno wroce do tych delikatniejszych, o ile tylko beda im teraz pasowa造. Kiedys dzieki nim bardzo zmieni造 mi sie w這sy, cirkawe jak teraz bedzie
Jednak chwile mi to zajmie, bo musze zuzyc zapasy
Ja je zuzylam do czego moglam- mycie pedzli, a to wypralam w nich jakis maly reczniczek do rak czy cos a jak sie ladnie dopral i pachnial hahah
cristalic jest offline  
Stary 2014-12-17, 21:55   #1334
Haylee
Zakorzenienie

na mnie gorzej dzia豉 w豉郾ie s鏊 - sodium chloride.
Na spr鏏owanie zam闚i豉m :
-Love2mix Organic Szampon Nawil瘸j帷y do suchych w這s闚
- Szampon z Organicznym Olejem Rokitnikowym

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆

chodzi o to, 瞠by nie mie soli w szamponie. Jak we幟iesz taki "profesjonalny szampon" i go zanalizujesz, to nic takiego super hiper w sobie nie ma, jest jak zwyk造 szampon bez soli. Mo瞠 by te bez silniejszych detergent闚. Jak nie chce CI si szuka szamponu, to to jest dobre wyj軼ie, ale jak masz chwil na przejrzenie sk豉d闚 to znajdziesz odpowiednik za max 1/3 ceny lub nawet lepszy szampon
No sk豉dy zawsze analizuj, ale niekiedy przecie po陰czenie konkretnych sk豉dnik闚 daje po膨dany efekt.
Widzia豉m spor r騜nic w u篡waniu szampon闚 typowo fryzjerskich dro窺zych firm a drogeryjnych - chocia瘺y joico - szampon nawil瘸j帷y (niestety zawiera SLS i s鏊)

I wcale nie jest tak 豉two znale潭 ta雟zy odpowiednik czy lepszy szampon - kilka razy zam闚i豉m w ciemno w豉郾ie te rosyjskie i niestety nie spasowa造...
Stary 2014-12-17, 22:31   #1335
Miluchova
Zadomowienie

tylko tutja pytanie czego Ty oczekujesz od szamponu? Ja oczekuj, 瞠by oczysci mi w這sy. S鏊 omijam. Skoro wiem, 瞠 sk豉dniki s podane po kolei, szukam szamponu, kt鏎y detergenty ma jak najdalej w sk豉dzie, ale 瞠by jednocze郾ie domywa mi g這w. Reszta to w zasadzie jakie dodatki typu oleje, antystatyki, silikony.. te rzeczy kompletnie mnie nie interesuj, bo szampon nie jest od od篡wiania. Zreszt u mnie ma on styczno嗆 tylko ze sk鏎 g這wy (mo瞠 te dlatego keratyna trzyma mi tak d逝go?), wi璚 dobieram moc szamponu do niej, nie kieruje si w這sami na d逝go軼i. W szamponach typowo po keratynie detergenty s o wiele za wysoko jak dla mnie, a tak naprawd keratyny w g這w wciera nie musz.. bo po co?

U mnie najwi瘯szy wp造w na trwa這嗆 zabiegu ma piel璕nacja (od篡wki, maski, oleje), szampon w zasadzie.. no nie b璠 k豉ma, tym razem my豉m prawie miesi帷 keratynowym zdzierakiem (sls+jeszcze ze dwa detergenty tam by造+sc), 3 miesi帷e tym ruskim (sc), ze 2 tygodnie tym z yves rocher (chyba te mia sc) i ostatnio dopiero wr鏂i豉m ponownie do rokitnikowego.. wielkiej zmiany nie by這. Tylko tak jak m闚i, ja nie myj szamponem d逝go軼i w這s闚. Mo瞠 warto i嗆 w tym kierunku?

Imho nie ma sensu kupowa szamponu fryzjerskiego, je郵i co fryzjerskiego, to raczej typowo do piel璕nacji w這s闚. Najlepiej kierowa si tym, co nam pasuje, jak widzisz jak捷 r騜nic przy szamponie, to u篡waj fryzjerskiego. Ja jedyne r騜nice jakie widz to: domywa lub nie domywa w這s闚, podra積ia lub nie podra積ia, uczula lub nie uczula. I to moje kategorie wyboru szamponu
Miluchova jest offline  
Stary 2014-12-18, 08:45   #1336
konspiracja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 436

Miluchowa - zadnych nadprogramowych kg nie wida, tak o tym pisa豉s 瞠 mys豉lam ze masz wag 85 przy 160 cm
Ale rozumiem - chcesz wroci do poprzedniego stanu. Tylko przy takiej "nadwadze" nie ma chyba znaczenia czy masz w這sy 軼ie te w "V" czy na prosto
Jak farba robisz t alfa 11,21? Bo sa bardzo zimne ( ja akurat lubie ciep這) ale moja przyjacilka ciagle ma za 鄴速o)

Cytat:
Miluchova, widac wizuwalnie to zageszczenie Niezle Ci sie to encanto trzyma, az zazdroszcze.
No i kolor...
Tak z ciekawosci, prostujesz cala dlugosc czy od ucha w dol?
Cytat:
No w豉郾ie co z tymi detergentami.
Co powiesz o tym szamponie?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=52087
Bo czytalam kiedy ze to ze nie ma Sls nie ma _ tu jest coco sulfate to nie znaczy ze jest 豉godnie...

Cytat:
U mnie najwi瘯szy wp造w na trwa這嗆 zabiegu ma piel璕nacja (od篡wki, maski, oleje), szampon w zasadzie.. no nie b璠 k豉ma, tym razem my豉m prawie miesi帷 keratynowym zdzierakiem (sls+jeszcze ze dwa detergenty tam by造+sc), 3 miesi帷e tym ruskim (sc), ze 2 tygodnie tym z yves rocher (chyba te mia sc) i ostatnio dopiero wr鏂i豉m ponownie do rokitnikowego.. wielkiej zmiany nie by這. Tylko tak jak m闚i, ja nie myj szamponem d逝go軼i w這s闚. Mo瞠 warto i嗆 w tym kierunku?

Imho nie ma sensu kupowa szamponu fryzjerskiego, je郵i co fryzjerskiego, to raczej typowo do piel璕nacji w這s闚. Najlepiej kierowa si tym, co nam pasuje, jak widzisz jak捷 r騜nic przy szamponie, to u篡waj fryzjerskiego. Ja jedyne r騜nice jakie widz to: domywa lub nie domywa w這s闚, podra積ia lub nie podra積ia, uczula lub nie uczula. I to moje kategorie wyboru szamponu
Mi sie bardzo podoba Twoja pielegnacja i nawet na niewyprostowane wlosy stosuje podobn
Mo瞠sz mi napisac jakie masz ulubione od篡wki do mycia na d逝gosci?
i co nakladasz po myciu?

na Groszka orbicie

Syzyf by豉 kobiet
konspiracja jest offline  
Stary 2014-12-18, 09:39   #1337
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez konspiracja Poka wiadomo嗆
Miluchowa - zadnych nadprogramowych kg nie wida, tak o tym pisa豉s 瞠 mys豉lam ze masz wag 85 przy 160 cm
Ale rozumiem - chcesz wroci do poprzedniego stanu. Tylko przy takiej "nadwadze" nie ma chyba znaczenia czy masz w這sy 軼ie te w "V" czy na prosto
Jak farba robisz t alfa 11,21? Bo sa bardzo zimne ( ja akurat lubie ciep這) ale moja przyjacilka ciagle ma za 鄴速o)

No w豉郾ie co z tymi detergentami.
Co powiesz o tym szamponie?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=52087
Bo czytalam kiedy ze to ze nie ma Sls nie ma _ tu jest coco sulfate to nie znaczy ze jest 豉godnie...

Mi sie bardzo podoba Twoja pielegnacja i nawet na niewyprostowane wlosy stosuje podobn
Mo瞠sz mi napisac jakie masz ulubione od篡wki do mycia na d逝gosci?
i co nakladasz po myciu?
Wiesz, 65kg przy 168 - by這by nawet zno郾ie, gdyby to nie by這 25% t逝szczu, co jednak nie wygl康a dobrze, mnie tam waga nie interesuje zbytnio, dobrze si czuje przy 15-18% t逝szczu.. a to jednak jest sporo kg do zrzucenia a przy takiej redukcji delikatnie mi窷nie te dostaj po dupie. 80 cm obwodu na brzuszku robi swoje - wszyscy pytaj, czy jestem w ci捫y tutaj akurat moje V ma znaczenie, bo jak zetn na prosto, to ginie mi ca豉 talia i og鏊nie robie si szersza.

Nie farbuj d逝go軼i, nie od鈍ie瘸m te koloru farb, tylko tonerem. Mieszam odrobin tonera La riche directions VIOLET (dos這wnie na r鏬 p璠zla nabrane) z 2 造磬ami sto這wymi kallosa i k豉d na ca貫 w這sy na godzink. Jak chc mie srebrne, to dodaj do tego jeszcze troch tonera ATLANTIC BLUE, te na r鏬 p璠zla, ale gdzie o 2/3 mniej ni tego fioletowego

W szamponie masz sodium coco-sulfate, lauryl glucosyde, cocamidopropyl betaine - trzy substancje myj帷e zaraz na pocz徠ku. Lauryl glucosyde mo瞠 nie jest straszne, ale co z tego, je郵i SCS jest naturalnym odpowiednikiem SLS. Jest r闚nie mocny. Stosowanie cocamidopropyl betaine dla "豉godzenia jego dzia豉nia" jest dla mnie r闚nie g逝pie, bo to te jest do嗆 mocny detergent.. wi璚 du穎 nie z豉godzi. U mnie na d逝窺z met stosowanie takiego szamponu ko鎍zy si sw璠zeniem g這wy. Pami皻am, 瞠 kiedy bardzo chcia豉m my alterr, bo taka super hiper i w og鏊e i ta z papaj mia豉 mniej SCS, za to wi璚ej 豉godnego 鈔odka myj帷ego.. ale i tak nie by這 jako super.

W tym moim ulubionym (PO rokitnik) jest Lauryl Glucosyde na 3 miejscu (po oleju!), p騧niej kolejny 豉godny detergent (TEA-Cocoyl Glutamate) i dopiero Cocamidopropyl Betaine (na 5 miejscu, czyli do嗆 daleko). Og鏊nie CB te staram si unika, bo mnie te sw璠zi po nim g這wa (jest za mocny), ale jak s go 郵adowe ilo軼i, dodatkowo wiem, 瞠 g堯wnym 鈔odkiem myj帷ym jest co s豉bszego, to pr鏏uj. Tutaj wszystko jest poprzedzone olejem i pewnie tutaj tkwi haczyk Ja raz w miesi帷u mam sesj z rozja郾iaczem, wi璚 tym bardziej zale篡 mi na 豉godno軼i szamponu, bo sk鏎a i tak jest uwra磧iwiona ju po nim. Po szamponie z yves rocher zrobi這 mi si kuku na g這wie i to niema貫

tak btw szampon zdzierak ma s鏊 na 3 miejscu w sk豉dzie, zaraz po SLS. Takie tam wyzwanie dla encanto by這

Ja og鏊nie myj tym, co mi si nie sprawdzi這 w sensie nie sprawdzi這 si, bo np. puszy這 w這sy, albo by這 za s豉be, bo jak co mnie obci捫a這, to nie. Chyba najcz窷ciej teraz si璕am po kallosa (a mam z 5 litr闚, wi璚 chyba to mog nazwa ulubion od篡wk do mycia? ). Po myciu: yves rocher regeneracyjna od篡wka (teraz ju fajnie dzia豉 ) na zmian z matrixem hydrasource. Na ko鎍e olej (jaki tam mam pod r瘯, kokosowy, z orzech闚 laskowych, mas這 shea.. cokolwiek ), ale te nie zawsze, bo cz瘰to zapominam. Na szybkie zabezpieczenie mythic oil.

No i tutaj ju nie offtopowo - wczoraj w這sy przesz造 test na dworze, czyli zmiana temperatur, kurtka, szalik i jazda w samochodzie w rozpuszczonych w這sach przele瘸豉m te z nimi 2h w 堯磬u czytaj帷 co na telefonie = wiercenie si z prawej na lewo. Z regu造 po takiej sesji w這sy wida by這, 瞠 by造 suche, popl徠ane. Teraz tego nie by這, ko鎍e dalej mi瘯kie. W這sy nie by造 zabezpieczone niczym na koncach. Nie spl徠ane, 豉dnie wygl康a造, nie spuszone nie wymaga造 nawet przeczesania

Oczywi軼ie mam przyklap, ale da si 篡..

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-12-18 o 09:42
Miluchova jest offline  
Stary 2014-12-18, 10:22   #1338
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Mnie bardzo przypasowa wyg豉dzaj帷y z YR, jest rzadszy ni regeneracyjny (chyba, 瞠 og鏊nie YR rozrzedzi這 szampony). Jak mi si sko鎍zy to spr鏏uj tego do kr璚onych
kasza80 jest offline  
Stary 2014-12-18, 10:48   #1339
Serce
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 337

Dziewczyny, jestem prawie zdecydowana na to qod silver. W sobote id na odrosty (rozjasniam pasemka farb nie rozja郾iaczem). Kiedy mog豉bym zrobi to qod? I czy kto wie jak to sie nak豉da?
Dziwne te moje w這sy po encanto (robi陰m pod koniec pa寮ziernika) s mega mi瘯kie, od g鏎y robi mi si takie dziwne za豉mania, wygl康a to fatalnie, dlatego codziennie rano po umyciu i wysuszeniu mecze te w這sy u nasady prostownic. Mo瞠 to efekt tego, 瞠 fryzjerka na這篡豉 mi encanto zbyt dalego od nasady?? i teraz te w這sy od g鏎y si faluj a reszta prosta...??? Mam do嗆, nie mam czasu codziennie z nimi walczy, wyci庵a na szczotce, ukada itd.

Dziewczyny a co s康zicie o wa趾ach na rzepy? Ja czasem u篡wam jak nie chce mi si m璚zy z okr庵陰 szczotk i suszark to na podschni皻e w這sy nak豉dam te wa趾i potem 軼i庵am, s wtedy 豉dnie odbite, chocia napuszone i lec z prostownic.
Serce jest offline  
Stary 2014-12-18, 11:09   #1340
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Serce Poka wiadomo嗆
Dziewczyny a co s康zicie o wa趾ach na rzepy? Ja czasem u篡wam jak nie chce mi si m璚zy z okr庵陰 szczotk i suszark to na podschni皻e w這sy nak豉dam te wa趾i potem 軼i庵am, s wtedy 豉dnie odbite, chocia napuszone i lec z prostownic.
mysl, 瞠 takie wa趾i bardzo niszcz w這sy, u篡wa豉m ale ju nie u篡wam dawno,
kasza80 jest offline  
Stary 2014-12-18, 11:09   #1341
Miluchova
Zadomowienie

Wa趾i na rzepy niszcz w這sy, lepiej kupi zwyk貫 albo papiloty.

W這sy jak si zginaj to znaczy, 瞠 s spalone. Kr璚one w這sy sie nie zginaj, tylko kr璚.

Jak robisz odrost to mo瞠sz robi od razu.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-12-18, 11:20   #1342
Serce
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 337

Kochana nie s spalone na 100% . To s w這sy dziewicze jeszcze, odrosty nie tkni皻e jeszcze 瘸dna chemia. Dopiero w sobot id je pofarbowac. Z貫 to uj窸am w這sy nie s po豉mane tylko jakby robi sie taka fala a potem zaczynaja sie proste. Zrobi foto jutro po umyciu to wam poka瞠. Ale moim zdaniem to przez to ze s naturalne a dopiero po 5 cm zaczyna sie encanto a raczej jegoresztki 😉

Musz sobie sprawi inne walki️
Serce jest offline  
Stary 2014-12-18, 13:13   #1343
slaaave13
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 260

Cytat:
Jaki polecasz?

Cytat:
jak schn w 堯磬u to mo瞠sz si spodziewa wszystkiego. Przede wszystkim zniszcze po jakim czasie, bo w這sy si niszcz jak s mokre i dodatkowo ocieraj si o poduszk no i placka z jednej strony (odgniecenie od poduszki).
No coz to czeka mnie mycie jutro rano i czekanie na wyschni璚ie
Stary 2014-12-18, 13:13   #1344
Miluchova
Zadomowienie

Aha no to jak jest fala to tak, encanto zrobione za nisko
Miluchova jest offline  
Stary 2014-12-18, 13:47   #1345
kasza80
Rozeznanie

czekoladka, kt鏎y Ty masz qod, red, gold czy silver?
kasza80 jest offline  
Stary 2014-12-18, 14:06   #1346
Miluchova
Zadomowienie

Ma silver :P ten co si go sp逝kuje przed prostowaniem xD
Miluchova jest offline  
Stary 2014-12-18, 14:15   #1347
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 015

mam wersj silver
Stary 2014-12-18, 15:01   #1348
kasza80
Rozeznanie

w豉snie czyta豉m o nich i one si r騜ni stopniem prostowania i od篡wienia...hmm ciekawe jak wyjd
kasza80 jest offline  
Stary 2014-12-18, 15:16   #1349
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 015

te jestem ciekawa ale te boj si 瞠 na moich w這sach nie b璠zie efektu
Stary 2014-12-18, 16:54   #1350
Fufka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 046

By豉m u swojej fryzjerki dopyta si o zabieg i mam w zwi您ku z tym pytanie, przyznam 瞠 mo瞠 nie do ko鎍a na temat ale powiazane, a z tego co czytam jeste軼ie ekspertkami. Ot騜 pani ofeuje zabieg regeneruj帷y w這sy na bazie olejku arganowego firmy nashi, to niby od篡wia w這sy na ok. 2 miesiace, jak si stosuje olejek w domu to mo積a przed逝篡 do 3. Pani oferuje te keratynowe prostowanie, najlepiej z tym pierwszym zabiegiem i tu uwaga. Prostowanie odbywa si pono czyst keratyn i utrzymuje si tylko do dw鏂h my. Koszt pierwszego zabiegu 120 z, drugiego 40. Czy mi si wydaje, czy to si 鈔ednio trzyma kupy? Dorad嬈ie prosz, bo moje w這sy potrzebuj natychmiastowej pomocy.
Fufka jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.