Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-12-28, 21:47   #1471
musiaxd
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej dziewczyny mam pytanko, jak najlepiej suszy w這sy ju po zako鎍zonym zabiegu? Normalnie ciep造m nawiewem czy nadal zimnym?
musiaxd jest offline  
Stary 2014-12-28, 22:28   #1472
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny!

Mam zamiar kupic zestaw Encanto i chce wiedziec czy po wyprostowaniu wlosow jeszcze przed 1 myciem wlosow z tego prostowania mozna wychodzic na ogr鏚?
a dlaczego mia豉by nie wychodzi?

Cytat:
Napisane przez musiaxd Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny mam pytanko, jak najlepiej suszy w這sy ju po zako鎍zonym zabiegu? Normalnie ciep造m nawiewem czy nadal zimnym?
tak jak Ci wygodniej
czekoladka3 jest offline  
Stary 2014-12-28, 22:32   #1473
nowa121212
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 456

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
a dlaczego mia豉by nie wychodzi?

tak jak Ci wygodniej
jedna kolezanka powiedziala ze trzeba siedziec w domu do tad az sie pierwszy raz wlosy umyje czyli wyjscie na ogrod nie popsuje mi efektu?
nowa121212 jest offline  
Stary 2014-12-28, 22:35   #1474
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
jedna kolezanka powiedziala ze trzeba siedziec w domu do tad az sie pierwszy raz wlosy umyje czyli wyjscie na ogrod nie popsuje mi efektu?
bez przesady, po encanto nie trzeba siedzie w domu jak w wi瞛ieniu, nie wiem sk康 Twoja kolezanka ma takie informacje Po tym preparacie w這sy mozna umy ju po 3 h wi璚 wyj軼ie na ogr鏚 na pewno nie zrobi 瘸dnego "kuku" nawet jakby zacz掖 pada deszcz
czekoladka3 jest offline  
Stary 2014-12-28, 22:39   #1475
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
bez przesady, po encanto nie trzeba siedzie w domu jak w wi瞛ieniu, nie wiem sk康 Twoja kolezanka ma takie informacje Po tym preparacie w這sy mozna umy ju po 3 h wi璚 wyj軼ie na ogr鏚 na pewno nie zrobi 瘸dnego "kuku" nawet jakby zacz掖 pada deszcz
dziekuje! dobrze ze zapytalam bo gdyby nie to pewnie bym siedziala w domu
nowa121212 jest offline  
Stary 2014-12-28, 22:46   #1476
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
dziekuje! dobrze ze zapytalam bo gdyby nie to pewnie bym siedziala w domu
wiza zawsze pomo瞠 udanego prostowania
czekoladka3 jest offline  
Stary 2014-12-28, 22:51   #1477
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
wiza zawsze pomo瞠 udanego prostowania
narazie czekam na paczke :sly::sly: mam nadzieje ze dojdzie szybko
nowa121212 jest offline  
Stary 2014-12-29, 11:04   #1478
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

Cytat:
Napisane przez musiaxd Poka wiadomo嗆
Ogolnie zdrowsze dla wlosow jest suszenie ich chlodnym nawiewem, ale to, czy suszysz takim czy cieplym nie ma wplywu na efekt zabiegu.
Stary 2014-12-29, 12:19   #1479
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
jedna kolezanka powiedziala ze trzeba siedziec w domu do tad az sie pierwszy raz wlosy umyje
: cojest:

przepraszam, nie mog豉m si powstrzyma

zr鏏 zdj璚ia przed/po/po 1 myciu i si pochwal
Miluchova jest offline  
Stary 2014-12-29, 12:41   #1480
G Jak Gosia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Witam was wszystkie Robi豉m sobie encanto ju 4 razy, pierwszy raz w 2011 roku. Mam bardzo podatne w這sy na stylizacj czy farbowanie tak瞠 efekt utrzymuje si u mnie d逝go, ostatnio robi豉m sobie keratyn na pocz徠ku maja czyli jakie 8 miesi璚y temu. W這sy po wysuszeniu suszark nadal s zadowalaj帷o proste, jednak瞠 tam gdzie uk豉daj si na ramionach lub po nocnym koczku faluj i ju nie rozprostowuj si tak jak to by這 przez pierwsze miesi帷e po prostowaniu. Dlatego zamierzam znowu sobie zrobi encanto bo uwielbiam proste jak drut w這sy w ka盥ych warunkach Moje pytanie numer 1 jakiego sprzedawc na allegro odno郾ie encanto teraz polecacie? pierwsze odlewki kupowa豉m od leoberta kt鏎ego ju chyba nie ma a ostatni od alicja_style czy jako tak i nie by豉m do ko鎍a zadowolona, wzi窸am odlweki po 100 ml keratyny starczy這 mi na ca貫 w這sy d逝go軼i do zapi璚ia stanika i jeszcze troch zosta這 ale od篡wka by豉 jako dziwnie g瘰ta (budyniowa) 瞠 po prostu zabrak這 na pokrycie wszystkich w這s闚 i tam gdzie brakowa這 jej podczas prostowania delikatnie m闚i帷 w這sy zosta造 przyjarane dlatego nie wiem teraz czy kupi豉m jaki feler czy jak. Od leoberta by豉m zawsze zadowolona a konsystencja produkt闚 by豉 mniej wi璚ej podobna no od篡wka wiadomo ciut g瘰tsza. Teraz nie wiem jakiego sprzedawc wybra.
Pytanie numer 2 Czy s dziewczyny kt鏎e maj grzywki na prosto? lub co w stylu Sylwia Grzeszczak i mog powiedzie jak taka grzywka zachowuje si po keratynowym prostowaniu? Nosi豉m kiedy tak przez 6 lat i teraz mo瞠 chcia豉bym do niej wr鏂i ale obawiam si 瞠 mo瞠 by przy niej pomimo prostowania du穎 pracy by by豉 idealna.
Pytanie numer 3 Czy jest tu jaka dziewczyna z Lublina kt鏎a pomog豉 by mi przy prostowaniu? Zawsze robi豉 mi moja przyjaci馧ka ale teraz nie mo瞠 do mnie przyjecha. Ale si rozpisa豉m Fju Fju Pozdrawiam
G Jak Gosia jest offline  
Stary 2014-12-29, 12:46   #1481
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
: cojest:

przepraszam, nie mog豉m si powstrzyma

zr鏏 zdj璚ia przed/po/po 1 myciu i si pochwal
okej tylko narazie musze zaczekac na paczke oraz zaczekac az siostra znajdzie czas zeby to zrobic sama wole niebryzykowac
nowa121212 jest offline  
Stary 2014-12-29, 13:37   #1482
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 017

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
Ciekawe jak od篡wka z tej serii ;D dzi mia豉m j w r瘯ach mog豉m kupi w sumie ;D

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-12-29, 13:46   #1483
Serce
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 337

czekoladka napisz koniecznie jak tam qod ?
Serce jest offline  
Stary 2014-12-29, 14:44   #1484
stotek
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Ciekawe jak od篡wka z tej serii ;D dzi mia豉m j w r瘯ach mog豉m kupi w sumie ;D
Odzywka to nie wiem, ale z tej serii, poza szamponem, odzywka i maska, jest jeszcze taka ampu趾a 60 sekundowa, odbudowuj帷o-regenracyjno-cuduj帷a i jest naprawde super! Dziala troche mocniej niz maska, ale niewiele, wiec jak ktos chce sprawdzic dzialanie maski, a boi sie wtopic, to moze sprobowac z ampu趾 Dopiero teraz sobie o niej przypomnialam.

kasza, ciesze sie, ze maska Ci sie podoba Mam na dzieje, ze reszcie, kt鏎e sprobuja, tez przypadnie do gustu
Stary 2014-12-29, 14:46   #1485
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Serce Poka wiadomo嗆
czekoladka napisz koniecznie jak tam qod ?
qod dopiero b璠zie robiony jak wszystko p鎩dzie zgodnie z planem, wieczorem postaram si zda relacj
czekoladka3 jest offline  
Stary 2014-12-29, 17:05   #1486
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 017

Kupi豉m od篡wk vo5 do w這s闚 zniszczonych i suchych ma m.in keratyne,olejek winogronowej i jakie jeszcze xd mo瞠 by ciekawa.

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Mia豉m kupi Organix ale jednak nie.

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-12-29, 18:22   #1487
nowa121212
Raczkowanie

kolejne pytanie
po przeczytaniu kilku blog闚 sama zg逝pialam raz pisz 瞠 po umyciu w這s闚 szamponem do陰czonego do zestawu encanto w這sy suszy sie ca趾iem a inne pisz ze musza byc wilgotne w這sy tak samo jest po od篡wce . sama juz nie wiem jak wy robilyscie? lepiej wysuszyc calkiem wlosy czy miec wilgotne?
nowa121212 jest offline  
Stary 2014-12-29, 19:14   #1488
czekoladka3
Zakorzenienie

ja nak豉da豉m na wilgotne w這sy, wytarte tylko recznikiem
czekoladka3 jest offline  
Stary 2014-12-29, 19:38   #1489
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
ja nak豉da豉m na wilgotne w這sy, wytarte tylko recznikiem
czyli suszarki w ogole nie uzywa豉?
nowa121212 jest offline  
Stary 2014-12-29, 20:17   #1490
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
czyli suszarki w ogole nie uzywa豉?
nie, po umyciu szamponem wyciera豉m w這sy w r璚znik i nak豉da豉m keratyn na wilgotne w這sy
suszarka sz豉 w ruch dopiero po na這瞠niu keratyny
czekoladka3 jest offline  
Stary 2014-12-29, 20:38   #1491
czekoladka3
Zakorzenienie

Qod zrobiony w這sy przezy造, ko鎍闚ki w nienaruszonym stanie, wra瞠nia zapachowe jak najbardziej na plus. Ale po kolei...

1) Szampon oczyszczaj帷y jest bardzo g瘰ty, 瞠lowy. Umy豉m w這sy dwukrotnie jak by這 w lotce. W這sy po nim jak siano, ledwo rozczesa豉m

2) preparat prostuj帷y o dziwo nie mia nieprzyjemnego, 穋帷ego zapachu jak przy encanto czy cocochoco. Pachnie dosy intensywnie, ale nic nie szczypa這 ani nie dra積i這. Z siostr mia造鄉y zaskakuj帷o dobre humory podczas nak豉dania wi璚 uzna造鄉y 瞠 chyba jest tam co narkotyzuj帷ego 100 ml wystarczy這 u mnie na styk. A na zdj璚iach wida 瞠 moje w這sy wcale jakiej imponuj帷ej d逝go軼i ani g瘰to軼i nie s. Wi璚 preparat raczej 鈔ednio wydajny. Podczas nak豉dania mia豉m wra瞠nie jakby wsi彗a we w這sy wi璚 w niekt鏎e miejsca siostra ca造 czas dok豉da豉 go wi璚ej.

3) Preparat trzyma豉m na g這wie 40 minut, po tym czasie zgodnie z ulotk sp逝ka豉m wod. Podczas p逝kania ( z g這w nachylon nad wann) czasem zalecia lekko dra積i帷y zapach (co jak przy encanto jednak o wiele, wiele l瞠jszy). Po sp逝kaniu w這sy by造 郵iskie i g豉dkie, bez problemu si rozczesa造. By這 czu 瞠 mimo wszystko s czym pokryte, mimo 瞠 sp逝ka豉m preparat dok豉dnie.

4) W這sy wysuszy豉m i po wysuszeniu by造 szorstkie, lekko sianowate ale dosy proste. Tam gdzie z regu造 najmocniej mi si kr璚 (w這sy nad karkiem, nad uszami, prz鏚 grzywki) by造 lekkie fale, reszta by豉 prosta. Podczas suszenia nie unosi si 瘸den nieprzyjemny zapach.

5) Ka盥e pasemko prostowa豉m po 5 razy. Po wyprostowaniu w這sy wygl康aj super, s mieciutkie, g豉dkie i delikatne lekko przylizane jednak da si przezy podczas prostowania r闚nie nie by這 瘸dnego nieprzyjemnego zapachu.

Og鏊ne wra瞠nia jak najbardziej pozytywne. Zabieg robi si w miar szybko, nic nie 鄉ierdzi, w這sy s 豉dne. Zobaczymy jak b璠zie po pierwszym myciu, mam nadziej 瞠 efekt si utrzyma Je瞠li efekt utrzyma si 3-4 miesi帷e kolejnym razem r闚nie zdecyduj si na Qod

je瞠li chodzi o kolor to niestety, zja郾ia. Cudowny pigment dodany do preparatu nic nie zdzia豉

Fotki:
1) sk豉d otrzymanego zestawu
2) przed (niestety nie mam takiego zrobionego tu przed zabiegiem, to jest najaktualniejsze jednak naturalnie a tak mi si nie kr璚, tutaj podrasowane piank i dyfuzorem)
3) i 4) - sianko po suszeniu
5) i 6) - po prostowaniu

wszystkie zdj璚ia robione z lamp
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC03255.jpg (102,9 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg grudzie 2014 (1).jpg (154,9 KB, 60 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC03295.jpg (79,5 KB, 58 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC03296.jpg (66,9 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC03297.jpg (103,5 KB, 66 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC03298.jpg (103,0 KB, 67 za豉dowa)

Edytowane przez czekoladka3
Czas edycji: 2014-12-29 o 20:40
czekoladka3 jest offline  
Stary 2014-12-29, 20:49   #1492
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez stotek Poka wiadomo嗆
kasza, ciesze sie, ze maska Ci sie podoba Mam na dzieje, ze reszcie, kt鏎e sprobuja, tez przypadnie do gustu
W這sy s ob喚dne, ale u篡豉m jej drugi raz z rz璠u i wida, 瞠 bedzie si nadbudowywa na w這sach, wi璚 teraz przy myciu musze koniecznie na這篡 co innego. Kupi豉m dzi od篡wk prostuj帷 z John Frieda, zobaczymy, pisze, 瞠 wyg豉dza i prostuje kr璚one w這sy - zobaczymy Skusi豉m si, bo by豉 promocja -40%, wi璚 zap豉ci豉m leciutko ponad 20 z. No i chcia豉m jeszcze wybra co z tresemme... ale zobacz, jak mi si bedzie sprawowa ten zestaw.
Co do ampu趾i, to pamietam, 瞠 uzywa豉m jej przed zabiegami dla ratowania mojego puchu i nie widzia豉m 瘸dnej rewelacji, ale teraz po zabiegu te musz spr鏏owa, skoro m闚isz, 瞠 jest lepsza od maski Dzi瘯i jeszcze raz, ta maska ma szanse by u mnie KWC, przebija chyba nawet organix (kt鏎y ju denkuj i narazie go nie kupi maj帷 takie cudo )

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

CZEKOLADKA - PI艼NIE !!! Ale zach璚asz !!! Czyli 瘸dnego 透awienia, dusz帷ego dymu przy prostowaniu nie by這? A jak oceniasz jako嗆 w這s闚 w dotyku? S takie mocne, od篡wione? Ciekawe jak d逝go Ci wytrzymaj, trzymam kciuki
Acha, a jakby przyr闚na豉 efekt do encanto, to kt鏎y lepiej preparat wypad na Twoich w這sach?

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-12-29 o 20:53
kasza80 jest offline  
Stary 2014-12-29, 21:00   #1493
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
W這sy s ob喚dne, ale u篡豉m jej drugi raz z rz璠u i wida, 瞠 bedzie si nadbudowywa na w這sach, wi璚 teraz przy myciu musze koniecznie na這篡 co innego. Kupi豉m dzi od篡wk prostuj帷 z John Frieda, zobaczymy, pisze, 瞠 wyg豉dza i prostuje kr璚one w這sy - zobaczymy Skusi豉m si, bo by豉 promocja -40%, wi璚 zap豉ci豉m leciutko ponad 20 z. No i chcia豉m jeszcze wybra co z tresemme... ale zobacz, jak mi si bedzie sprawowa ten zestaw.
Co do ampu趾i, to pamietam, 瞠 uzywa豉m jej przed zabiegami dla ratowania mojego puchu i nie widzia豉m 瘸dnej rewelacji, ale teraz po zabiegu te musz spr鏏owa, skoro m闚isz, 瞠 jest lepsza od maski Dzi瘯i jeszcze raz, ta maska ma szanse by u mnie KWC, przebija chyba nawet organix (kt鏎y ju denkuj i narazie go nie kupi maj帷 takie cudo )

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

CZEKOLADKA - PI艼NIE !!! Ale zach璚asz !!! Czyli 瘸dnego 透awienia, dusz帷ego dymu przy prostowaniu nie by這? A jak oceniasz jako嗆 w這s闚 w dotyku? S takie mocne, od篡wione? Ciekawe jak d逝go Ci wytrzymaj, trzymam kciuki
Acha, a jakby przyr闚na豉 efekt do encanto, to kt鏎y lepiej preparat wypad na Twoich w這sach?
zapach wog鏊e nie by dra積i帷y, nic nie by這 czu podczas zabiegu, jedynie podczas p逝kania w這s闚 odrobink ale 瞠 tak powiem, to ma造 piku w por闚naniu z encanto czy cocochoco
W dotyku w這sy s bardzo milutkie, mi瘯kie, odzywione, a chce si je g豉ska ca造 czas

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

W sumie na chwil obecn, czyli tu po zabiegu efekt jest taki sam jak po encanto: czyli jak pisa豉m wy瞠j, w這sy mi瘯kie, g豉dkie, odzywione. Zobaczymy jeszcze jak b璠zie na d逝窺z met, ile qod wytrzyma na moich w這sach
Ale oczywi軼ie komfort wykonywania zabiegu zdecydowanie na plus dla qod.
czekoladka3 jest offline  
Stary 2014-12-29, 21:35   #1494
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
nie, po umyciu szamponem wyciera豉m w這sy w r璚znik i nak豉da豉m keratyn na wilgotne w這sy
suszarka sz豉 w ruch dopiero po na這瞠niu keratyny
a czy w tym zestawie jest wszystko opisane jak to zrobic czy niestety znowu bede musiala szperac na blogach?
nowa121212 jest offline  
Stary 2014-12-29, 22:00   #1495
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
a czy w tym zestawie jest wszystko opisane jak to zrobic czy niestety znowu bede musiala szperac na blogach?
powinnas dostac instrukcj razem z zestawem a jak jej nie bedzie to poszukaj w poprzednich czesciach watku, na 100% by豉 wklejana
czekoladka3 jest offline  
Stary 2014-12-29, 22:12   #1496
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
powinnas dostac instrukcj razem z zestawem a jak jej nie bedzie to poszukaj w poprzednich czesciach watku, na 100% by豉 wklejana
okej :sly:
nowa121212 jest offline  
Stary 2014-12-29, 23:58   #1497
stotek
Rozeznanie

Cytat:
Co do ampu趾i, to pamietam, 瞠 uzywa豉m jej przed zabiegami dla ratowania mojego puchu i nie widzia豉m 瘸dnej rewelacji, ale teraz po zabiegu te musz spr鏏owa, skoro m闚isz, 瞠 jest lepsza od maski
Jak masz maske, to nie warto jej juz kupowac - jest minimalnie lepsza, ale nie na tyle, zeby sobie ni zaprzatac glowe :P Ja o niej wspomnialam w razie gdyby ktos sobie chcial sprobowac jak one dzia豉j, bo w dzialaniu ampu趾a i maska s baaardzo podobne, bo chociaz ampu趾a jest odrobin lepsza, to i tak mozna zobaczyc jak maska zachowa sie na wlosach. Nie wiem czy ktokolwiek zrozumie co ja tu napisa豉m

Cos mi dzisiaj szwankuja internety i nie chca sie otworzyc zdjecia duze czekoladki, ale po miniaturkach stwierdzam Jutro jeszcze postaram si duze obadac.
Stary 2014-12-30, 01:04   #1498
musiaxd
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Dzi瘯uje
musiaxd jest offline  
Stary 2014-12-30, 08:59   #1499
Serce
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 337

Czekoladka super wysz這. Jak d逝go teraz nie mozna w這s闚 uwy?
Ciekawa jestem jakie b璠 w豉snie po umyciu ;-)
No i brak zapachu i czas nak豉dania zdecydowanie kr鏒szy niz encanto to zdecydowanie dzia豉 na plus
Serce jest offline  
Stary 2014-12-30, 09:46   #1500
sobek92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

dziewczyny na poczatku watku macie wypisane szampony polecane . firmy hipp pilecacie, czy to ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=63386 ? ma w skladzie sodium chloride i sie zastanawiam czy moge go uzywac
sobek92 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.