Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-01-02, 20:59   #1561
AniaM69
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 862
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Kupi豉m sam keratyn bez przyleg這軼i w polecanym tutaj sklepie encantokeratin.pl (te polecam, mi造 Pan, b造skawiczna dostawa w przed鈍i徠ecznej gor帷zce) i tydzie temu metod "jednego kroku Miluchovej" zamieni豉m swoje siano w l郾i帷e, lej帷e w這sy.

Co prawda s康zi豉m, 瞠 nie wyjd z tej akcji 篡wa, bo wo keratyny i jej opary s mordercze, ale si uda這 ;-)

Jestem zachwycona efektem, teraz myj w這sy codziennie, bo mog! Bo nie musz si ju martwi o ich niszczenie prostownic, 瞠by wygl康a jak cz這wiek. Teraz w這sy po wysuszeniu suszark wygl康aj jak po prostowaniu. Super wra瞠nie.

畝逝j tego, 瞠 tyle czasu zmarnowa豉m podczytuj帷 w徠ek, zamiast dzia豉. Zacz窸am wierzy, 瞠 uda mi si wyhodowa naprawd d逝gie w這sy, bo dotychczas kruszy造 si niemi這siernie. Gdyby nie odrosty, nie wierzy豉bym, 瞠 w og鏊e rosn.

Friedrich Nietzsche

Edytowane przez AniaM69
Czas edycji: 2015-01-02 o 21:04
AniaM69 jest offline  
Stary 2015-01-03, 01:25   #1562
moniaaaaaaa86
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 043

Dziewczyny jak wam szlo rozczesywanie wlow po tym szamponie? Ja bez odzywki to masakra :-/ Po calym zabiegu pozbylam sie naprawde bardzo duzo wlosow :-( moje bez odzywki to ledwo sie rozczesac daly.

moniaaaaaaa86 jest offline  
Stary 2015-01-03, 05:25   #1563
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Zale篡 od stanu w這s闚. Niekt鏎e rozczesa造 si w 2 min, inne w ponad godzine
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-03, 09:45   #1564
moniaaaaaaa86
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 043

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Zale篡 od stanu w這s闚. Niekt鏎e rozczesa造 si w 2 min, inne w ponad godzine
no to moj pewnie nie jest za ciekawy ale ja mam mase wlosow, cienkich i krecacych sie :p

moniaaaaaaa86 jest offline  
Stary 2015-01-03, 10:12   #1565
Miluchova
Zadomowienie

Trzeba cierpliwo軼i i powoli rozczesywa, od do逝, ma貫 partie.. to zabiera duuu穎 czasu, ale du穎 mniej w這s闚 na tym cierpi
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-03, 11:22   #1566
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
Wczoraj umy豉m w這sy i jestem 鈔ednio zadowolona. W這sy tu po suszeniu by造 proste, nie by造 przylizane, og鏊nie wygl康a造 豉dnie i by造 proste, ale czu 瞠 s lekko przesuszone po zabiegu. Wydaj si te mniej odzywione ni po encanto. My豉m szamponem i u篡豉m od篡wki do陰czonej do zabiegu. Nie wiem te jak zachowaj si po schni璚iu naturalnym.
Dodam te 瞠 w這sy s bardzo podatne na odgniecenia, rano wsta豉m z lekk fal na grzywce kt鏎a zadar豉 mi si o poduszk i ko鎍闚ki by造 lekko potargane
To masz taki efekt jak ja po inoarze, odgniecenia po nocy i potargane ko鎍闚ki. Bardzo 豉dnie eliminuje mi ten efekt ta maska elseve repair total extreme polecana przez stotek. Niestety ona si nadbudowuje na moich w這sach i co trzecie mycie u篡wam innej, ale w這sy s po niej rewelacyjne i w豉郾ie efekt o kt鏎ym piszemy zosta ograniczony do minimum.
Pisa豉m wcze郾iej, 瞠 kupi豉m od篡wk z john frieda prostuj帷a do w這s闚 kr璚onych i jestem bardzo zadowolona tzn. do stosowania na przemian z t mask elseve, bo 豉dnie w這sy "odci捫a" po tym elseve a efekt po niej to-w這sy bardzo sypkie i takie lekkie, nie jest to od篡wka kt鏎a doci捫a w這sy, stosowana solo wypada豉by s豉bo, ale jako duet z bardzo bogat mask to polecam (oczywi軼ie w promocji, bo normalna cena ok 39 z. za 250 ml to za du穎, ja zap豉ci豉m 20 z.), acha, w這sy po niej g豉dkie i proste, ale nie polecam do stosowania jako jedyn. Tak jak pisa豉m fajny przerywnik przy doci捫aj帷ych i bogatych maskach

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

a ja ca造 czas poszukuj szamponu idealnego. Jak narazie najlepiej sprawdzi mi si cece keratin i YR wyg豉dzaj帷y, ale to jeszcze nie to... chcia豉bym, 瞠by ju szampon powodowa 郵isko嗆 i lepsze rozczesywanie, tak jak organix - ale on znowu za bardzo obci捫a skalp i zmi瘯cza w這sy, wi璚 odpada. Teraz kupi豉m z YR do w這s闚 kr璚onych, bo zaraz mi si wszystko poko鎍zy. Wytestuj ten z oczekiwaniem a w ko鎍u w sklepach stacjonarnych pojawi si bia造 jele z kozim mlekiem http://www.sklep.pollena.com.pl/bial...osc-p-650.html
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-03, 11:29   #1567
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
To masz taki efekt jak ja po inoarze, odgniecenia po nocy i potargane ko鎍闚ki. Bardzo 豉dnie eliminuje mi ten efekt ta maska elseve repair total extreme polecana przez stotek. Niestety ona si nadbudowuje na moich w這sach i co trzecie mycie u篡wam innej, ale w這sy s po niej rewelacyjne i w豉郾ie efekt o kt鏎ym piszemy zosta ograniczony do minimum.
Pisa豉m wcze郾iej, 瞠 kupi豉m od篡wk z john frieda prostuj帷a do w這s闚 kr璚onych i jestem bardzo zadowolona tzn. do stosowania na przemian z t mask elseve, bo 豉dnie w這sy "odci捫a" po tym elseve a efekt po niej to-w這sy bardzo sypkie i takie lekkie, nie jest to od篡wka kt鏎a doci捫a w這sy, stosowana solo wypada豉by s豉bo, ale jako duet z bardzo bogat mask to polecam (oczywi軼ie w promocji, bo normalna cena ok 39 z. za 250 ml to za du穎, ja zap豉ci豉m 20 z.), acha, w這sy po niej g豉dkie i proste, ale nie polecam do stosowania jako jedyn. Tak jak pisa豉m fajny przerywnik przy doci捫aj帷ych i bogatych maskach

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

a ja ca造 czas poszukuj szamponu idealnego. Jak narazie najlepiej sprawdzi mi si cece keratin i YR wyg豉dzaj帷y, ale to jeszcze nie to... chcia豉bym, 瞠by ju szampon powodowa 郵isko嗆 i lepsze rozczesywanie, tak jak organix - ale on znowu za bardzo obci捫a skalp i zmi瘯cza w這sy, wi璚 odpada. Teraz kupi豉m z YR do w這s闚 kr璚onych, bo zaraz mi si wszystko poko鎍zy. Wytestuj ten z oczekiwaniem a w ko鎍u w sklepach stacjonarnych pojawi si bia造 jele z kozim mlekiem http://www.sklep.pollena.com.pl/bial...osc-p-650.html
ch皻nie kupi豉bym t mask elseve, ale niestety, mam jeszcze zbyt du瞠 zapasy odzywek

co do szampon闚: je瞠li nie unikasz soli i silikon闚 w szamponach wypr鏏uj co z timotei. Mia豉m szampon do w這s闚 br您owych oraz ten z awokado do w這s闚 zniszczonych i obydwa by造 鈍ietne nie podra積ia造 mi sk鏎y g這wy (a z tym zawsze mam najwi瘯szy problem), w這sy nie pl徠a造 si i w豉軼iwie ju po samym szamponie mozna je by這 przeczesywa palcami bez problemu

tak samo czaj si na ten szampon bia貫go jelenia
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-01-03, 11:51   #1568
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
ch皻nie kupi豉bym t mask elseve, ale niestety, mam jeszcze zbyt du瞠 zapasy odzywek

co do szampon闚: je瞠li nie unikasz soli i silikon闚 w szamponach wypr鏏uj co z timotei. Mia豉m szampon do w這s闚 br您owych oraz ten z awokado do w這s闚 zniszczonych i obydwa by造 鈍ietne nie podra積ia造 mi sk鏎y g這wy (a z tym zawsze mam najwi瘯szy problem), w這sy nie pl徠a造 si i w豉軼iwie ju po samym szamponie mozna je by這 przeczesywa palcami bez problemu

tak samo czaj si na ten szampon bia貫go jelenia
silikony mog by, ale je郵i sodium chloride jest wysoko w sk豉dzie to sobie daruj. Mia豉m szampon YR regeneracyjny i sodium mia na 17 miejscu, ale wida by這, 瞠 troszk zjada keratynk... ale dzi瘯i za te timotei'e, jak b璠 w drogerii to obejrz sk豉dy
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-03, 12:45   #1569
Serce
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 337

kasza, czy zdecydowalaby sie jeszcze raz na kativ?
teraz nie wem czy wybra kative czy qod
w jaki spos鏏 nak豉da si kativ i po jakim czasie mo積a umy w這sy?
Serce jest offline  
Stary 2015-01-03, 13:40   #1570
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Serce Poka wiadomo嗆
kasza, czy zdecydowalaby sie jeszcze raz na kativ?
teraz nie wem czy wybra kative czy qod
w jaki spos鏏 nak豉da si kativ i po jakim czasie mo積a umy w這sy?
tak, tylko wzi窸abym profesjonaln jej wersj czyli kerapro. Inoar (pomimo formaldehydu w sk豉dzie) nie wyprostowa mi tak w這s闚 jak kativa, by造 proste jak druty a po same ko鎍e, nie by這 mowy o odgnieceniach, tylko to od篡wienie s豉be. Na chwil obecn waham si mi璠zy alfaparfem a w豉郾ie kerapro, tylko ja b璠 robi w okolicach marca/kwietnia, wi璚 mam jeszcze czas na wyb鏎 i nie wiem czy b璠 eksperymentowa z alfaparfem... troch mnie kusi, ale boj si, 瞠 zn闚 b璠zie co nie tak, a kativa sprawdzona....

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

kativ nak豉da si na umyte i wysuszone w這sy, nie powala wydajno軼i, ale na moje w這sy 70 cm starczy這 100 ml. Jak na這篡sz to trzeba wysuszy (trwa to bardzoooo d逝go) p騧niej prostujesz, odczeka trzeba ok 20 min (ja d逝瞠j, mo瞠 nawet z godzin), myje si zn闚, nak豉da od篡wk i suszy GOTOWE. Przy prostowaniu dusz帷e opary, a poza tym nic dra積i帷ego. STOTEK robi豉 kativ, mo瞠 Ci pomo瞠 - ona po kativie szala豉 z ostrym farbowaniem i chyba kativa przetrwa豉. Popro j o opini, mo瞠 Ci to pomo瞠 w wyborze produktu

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

kativ chyba mo積a my od razu, ja chyba wytrzyma豉m ze 3 dni, ale z tego co pami皻am, to nie trzeba

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

P.S. wkleja豉m wielokrotnie moje zdj璚ia przed kativ, po kativie i 5 miesi璚y po kativie, mo瞠 to Ci pomo瞠 w decyzji. Je郵i nie dasz rady ich odnale潭 a chcialaby zobaczy to daj zna, wklej jeszcze raz - mam nadziej, 瞠 pozosta造m wiza瘸nkom nie wyjd uszami bo wkleja豉m je naprawd wiele razy

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2015-01-03 o 13:27
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-03, 13:50   #1571
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 034

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆

T mask elseve stosujesz po od篡wce John?

Kupi豉m mini wersje szamponu i od篡wki Organix z keratyn t co Ty masz i od篡wk Garnier L郾i帷e i g豉dkie nie ma soli w sk豉dzie.
Wczoraj jej u篡豉m z odrobin olejku migda這wego ktc ale bez rewelacji mo瞠 z olejowania przed b康 na t od篡wk by這 by lepiej b璠 j jeszcze testowac z r騜nymi kombinacjami(zaznacz, 瞠 nie jestem po prostowaniu) a Kativ robie jak wr鏂.Zestaw polecany przez Kasze mam i dzi瘯uj za serum i mask b璠 testowac po wykonaniu prostowania.
A Twoje posty mam zapisane i wszystko opisane, 瞠by Ci nie zawraca g這wy
A tak pomy郵a豉m mo瞠 si wklei piel璕nacj Kaszy po Kativie? Wiem, 瞠 ka盥a ma inne w這sy itp ale mo瞠 akurat "taki zestaw" by si spisa nie tylko u niej?

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-01-03, 18:37   #1572
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
T mask elseve stosujesz po od篡wce John?
dwa razy u篡豉m elseve i za trzecim john i tak w k馧ko
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-03, 19:29   #1573
marizza
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Cze嗆, powiedzcie, czy po zabiegu u篡wanie suszarki w jaki znacz帷y spos鏏 wp造wa na trwa這嗆 efektu? czy jest to bez znaczenia?
Macie jakie do鈍iadczenia z tym zwi您ane, albo jakie spostrze瞠nia?
marizza jest offline  
Stary 2015-01-03, 20:05   #1574
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez marizza Poka wiadomo嗆
Cze嗆, powiedzcie, czy po zabiegu u篡wanie suszarki w jaki znacz帷y spos鏏 wp造wa na trwa這嗆 efektu? czy jest to bez znaczenia?
Macie jakie do鈍iadczenia z tym zwi您ane, albo jakie spostrze瞠nia?
Nie. Nie susz tylko mega gor帷ym nawiewem.
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-04, 13:17   #1575
Serce
Raczkowanie

kasza, jesli mo瞠sz to wklej zdj璚ia dzi瘯uj
ile razy trzeba przejechac po pasmie w這s闚 przy kativie i jaka musi byc temp?
Serce jest offline  
Stary 2015-01-04, 13:18   #1576
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

kt鏎a robi豉 prostowanie cocochoco w wersji pure?

Taka przysz豉 do mnie zamiast original, kurcze faktycznie 鄉ierdzi i daje po oczach

Keratyn na這篡豉m, zaraz id suszy i prostowa

Trzymajcie kciuki
Stary 2015-01-04, 13:36   #1577
magdaavon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Serce, Od 5 do 12 razy z tego co pamietam. A temperatura pomiedzy 215 a 220. Ja mialam 200 albo 190 i tez wyszlo.

Mam nowa suszarke i nic mi sie nie faluje jak wysusze wlosy;-) jak same schna to sie faluja od spodu niestety. Ale w sumie jestem zadowolona. Wlosy proste jak druty. Konce niestety do podciecia.

Edytowane przez magdaavon
Czas edycji: 2015-01-04 o 13:37
magdaavon jest offline  
Stary 2015-01-04, 13:41   #1578
Serce
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka wiadomo嗆
Serce, Od 5 do 12 razy z tego co pamietam. A temperatura pomiedzy 215 a 220. Ja mialam 200 albo 190 i tez wyszlo.

Mam nowa suszarke i nic mi sie nie faluje jak wysusze wlosy;-) jak same schna to sie faluja od spodu niestety. Ale w sumie jestem zadowolona. Wlosy proste jak druty. Konce niestety do podciecia.

a mog豉by wklei zdj璚ia przed i po prostowaniu?
Serce jest offline  
Stary 2015-01-04, 13:44   #1579
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 034

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka wiadomo嗆

Ja musze kupi dobra suszark z jonizacj i ch這dnym powietrzem ale takim guziczkiem co nie trzeba trzyma

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-01-04, 13:45   #1580
Serce
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆

Taka przysz豉 do mnie zamiast original, kurcze faktycznie 鄉ierdzi i daje po oczach

Trzymajcie kciuki

ja robi豉m cocochoco pure ze 3 razy. w sumie efekt fajny, w這sy proste nie takie druty jak po encanto ale mi to paswa這. Kr鏒szy efekt niz przy encanto ale najgorsze dla mnie by這 nie mycie ich przez 72 h Myje w這sy codziennie wiec 3 dni bez myci to jest kszmar zw豉szcza 瞠 nie mo積a ich zwi您a. Musia豉m uwa瘸 瞠by nie zak豉da ich za uszy itp.
Serce jest offline  
Stary 2015-01-04, 13:51   #1581
magdaavon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Cytat:
a mog豉by wklei zdj璚ia przed i po prostowaniu?
Wklejalam kilka stron wczesniej
magdaavon jest offline  
Stary 2015-01-04, 13:57   #1582
nowa121212
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 456

Jak to jest z rozczesywaniem po szamponie z encanto? Ile czasu wam to zaj窸o? Czy bardzo trudno sie rozczesuj?
nowa121212 jest offline  
Stary 2015-01-04, 14:16   #1583
Haylee
Zakorzenienie

Cytat:
ja robi豉m cocochoco pure ze 3 razy. w sumie efekt fajny, w這sy proste nie takie druty jak po encanto ale mi to paswa這. Kr鏒szy efekt niz przy encanto ale najgorsze dla mnie by這 nie mycie ich przez 72 h Myje w這sy codziennie wiec 3 dni bez myci to jest kszmar zw豉szcza 瞠 nie mo積a ich zwi您a. Musia豉m uwa瘸 瞠by nie zak豉da ich za uszy itp.
ja mia豉m robione cocochoco ale original w sierpniu przez fryzjerk, tak瞠 znam procedur Specjalnie dzisiaj zrobi豉m ten zabieg, bo jutro (pn) do pracy, wtorek wolny, w 鈔od rano umyj w這sy przed prac

A te mia豉 ten bia造 proszek po zabiegu dalej na w這sach? Chyba przesadzi豉m z ilo軼i produktu...

Ca造 zabieg - mycie, suszenie, keratyna, 30 min. przerwy, suszenie, prostowanie zaj掖 mi 2,5 h, zu篡豉m po這w oryginalnej butelki Cocochoco pure 250 ml.
W這sy po wyprostowaniu maj d逝go嗆 za 這patki.

Edytowane przez Haylee
Czas edycji: 2015-01-04 o 14:23
Haylee jest offline  
Stary 2015-01-04, 14:27   #1584
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
kasza, jesli mo瞠sz to wklej zdj璚ia dzi瘯uj
ile razy trzeba przejechac po pasmie w這s闚 przy kativie i jaka musi byc temp?
wklej Ci wieczorem jak usi康 do mojego lapka, tam mam zdj璚ia. Kativ prostowa豉m na 215 st i 6/7 razy przeje盥瘸豉m po bardzo malutkich pasmach

Halyee, je郵i bia造 osad zostaje na w這sach to faktycznie za du穎 by這 produktu
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-04, 14:32   #1585
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Poka wiadomo嗆
Jak to jest z rozczesywaniem po szamponie z encanto? Ile czasu wam to zaj窸o? Czy bardzo trudno sie rozczesuj?
Chyba mam dejavu. Odpowiada豉m na dok豉dnie takie samo pytanie stron wcze郾iej

edit.
nawet nie - to by這 na tej stronie
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-04, 14:33   #1586
Haylee
Zakorzenienie

tak my郵a豉m dzi瘯i Kasza wola豉m ciut wi璚ej napa熥a ni za ma這... troch da這 si wyczesa, troch zosta這... zobaczymy rano
Stary 2015-01-04, 15:33   #1587
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆

Trzymajcie kciuki
daj zna po jakim czasie kt鏎a wersja lepiej si u Ciebie sprawdzi豉 z tego co pami皻am po klasycznym cocochoco niezbyt d逝go trzyma Ci si efekt prostych w這s闚 (je瞠li 幢e kojarz to mnie popraw )
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-01-04, 16:02   #1588
Haylee
Zakorzenienie

tak tak, niezbyt d逝go si trzyma造 jako tako proste - czesto si podwija造... Po prostu liczy豉m na super proste i od篡wione w這sy.
A i tak by這 o wiele lepiej ni przed zabiegiem - przede wszystkim w這sy si nie puszy造... Teraz te mi o to przede wszystkim chodzi. Bo zawsze mog podprostowa w這sy, ale puszenia prostownic nigdy u mnie nie da這 si opanowa...
Stary 2015-01-04, 16:10   #1589
Miluchova
Zadomowienie

Laski zrobi豉m dzi mixa wg ksi捫ki anwen - 1 造磬a maski + p馧 造磬i skrobii ziemniaczanej, na umyte w這sy na p馧 godz pod czepek i r璚znik i w這sy s super w zasadzie to s takie sypkie i proste (o ile proste w這sy mog by bardziej proste) jak po prostownicy do tego mi瘯kie i l郾i帷e, i 鄉ierdz mask z garniera :brzyda l:

btw skrobia nadaje masce fajn konsystencj, chyba si polubimy na d逝瞠j
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-04, 17:29   #1590
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Laski zrobi豉m dzi mixa wg ksi捫ki anwen - 1 造磬a maski + p馧 造磬i skrobii ziemniaczanej, na umyte w這sy na p馧 godz pod czepek i r璚znik i w這sy s super w zasadzie to s takie sypkie i proste (o ile proste w這sy mog by bardziej proste) jak po prostownicy do tego mi瘯kie i l郾i帷e, i 鄉ierdz mask z garniera :brzyda l:

btw skrobia nadaje masce fajn konsystencj, chyba si polubimy na d逝瞠j
ja w豉snie w podobny spos鏏 denkowa豉m beznadziej mask garniera goodbye damage i mia豉m takie same wra瞠nia jak Ty tylko 瞠 dodawa豉m jeszcze kilka kropel oliwy z oliwek troszk kakao
czekoladka3 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.