Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-01-05, 11:36   #1621
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez PinkPearl85 Poka wiadomo嗆
Witam. W豉郾ie wysuszy豉m w這sy z keratyn i jestem przed pierwszym prostowaniem. Na ulotce pisze 瞠by wyprostowa ka盥e pasmo w這s闚 6-7 razy zachowuj帷 kilkunasto sekundowy odst瘼 pomi璠zy ka盥ym prostowaniem. I tu mam pytanie :jak przejad raz po pa鄉ie to mam czeka kilkana軼ie sekund i dopiero drugi raz przejecha i tak 6-7 razy?
Pierwszy raz si spotykam z tak instrukcj co masz za produkt? Przy tych, co my tu mamy normalnie si prostuje jeden za drugim.
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-05, 11:37   #1622
Serce
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 337

Kasza a czy nakladasz olej na suche czy wilgotne w這sy? Ja nak豉dam na ca豉 noc na suche, rano nie mam czasu nak豉dac przed myciem bo pracuj i tez mam 2 ma造ch dzieci kt鏎e musze wyszykwa z rana
U篡wam obecnie oleju z pestek moreli i ze s這dkich migda堯w, wcze郾iej u篡wa豉m BDFM. Z masek t zakupi豉m t z Elseve extreme reapir i mam Garniera fructis do w連闚 koloryzowanych (czerwona) te bardzo dobra ;-)

A czy to serum kerapro sie sp逝kuje z w這s闚 czy zostawia? W opisie w allegro napisali i tak i tak...
Serce jest offline  
Stary 2015-01-05, 11:44   #1623
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
tak, napewno nie przetestowa豉m wszystkich olejk闚 bo jest to niemo磧iwe, ale u篡wa豉m loreal mythic oil, matrix, alterra migda這wa, kokos w postaci sta貫j (do rozpuszczenia) i kokosowy w po陰czeniu z innymi olejkami, jakie indyjskie cuda migda這we i inne indyjskie po陰czenia olejk闚, olejek z vatiki i wi璚ej nie pami皻am.
Ten absolutnie bije wszystko na g這w i wszystko inne po prostu wyrzuci豉m bo szkoda miejsca w 豉zience
Ale czekaj, bo niekt鏎e z tych olej闚 to sera silikonowe - takie do stylizacji, a niekt鏎e to po prostu czyste oleje - takie do olejowania - to nie wiem co bierzesz pod uwag przy por闚nywaniu ich?

Ja u篡wam teraz mythic oil na d逝go嗆, 2 pompki po ka盥ym myciu, 1 dodatkowa pompka jak wyschn i jestem zdziwiona, bo zawsze po silikonach mia豉m niez造 puch a tutaj jest super dodatkowo s super zabezpieczone, na ca貫j d逝go軼i, nic mi si nie kruszy, nie rozdwaja... no i w這sy nie s t逝ste jak wyko鎍z butelk (patrz帷 na zu篡cie pewnie zrobi to dopiero pod koniec tego roku), to wystawi mu opini.. narazie - po miesi帷u - m鎩 ulubiony produkt do w這s闚 po serum kerapro ju nie si璕am - przy tym olejku to badziew

Popatrz jeszcze na mask do w這s闚 z tej serii, bo widzia豉m, 瞠 maj. Mo瞠 te mi si spodoba ale najpierw musz zdenkowa te, co mam w domu

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2015-01-05 o 11:45
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-05, 12:07   #1624
cristalic
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 153

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Ale czekaj, bo niekt鏎e z tych olej闚 to sera silikonowe - takie do stylizacji, a niekt鏎e to po prostu czyste oleje - takie do olejowania - to nie wiem co bierzesz pod uwag przy por闚nywaniu ich?

Ja u篡wam teraz mythic oil na d逝go嗆, 2 pompki po ka盥ym myciu, 1 dodatkowa pompka jak wyschn i jestem zdziwiona, bo zawsze po silikonach mia豉m niez造 puch a tutaj jest super dodatkowo s super zabezpieczone, na ca貫j d逝go軼i, nic mi si nie kruszy, nie rozdwaja... no i w這sy nie s t逝ste jak wyko鎍z butelk (patrz帷 na zu篡cie pewnie zrobi to dopiero pod koniec tego roku), to wystawi mu opini.. narazie - po miesi帷u - m鎩 ulubiony produkt do w這s闚 po serum kerapro ju nie si璕am - przy tym olejku to badziew

Popatrz jeszcze na mask do w這s闚 z tej serii, bo widzia豉m, 瞠 maj. Mo瞠 te mi si spodoba ale najpierw musz zdenkowa te, co mam w domu
I olejujesz wlosy normalnie oprocz tego olejku? Nie wiesz moze jakie ma silikony w sobie? Zmywalne woda czy detergentem?
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline  
Stary 2015-01-05, 12:07   #1625
PinkPearl85
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Cytat:
Pierwszy raz si spotykam z tak instrukcj co masz za produkt? Przy tych, co my tu mamy normalnie si prostuje jeden za drugim.
Mam encanto i tak jest napisane w instrukcji, kt鏎 dosta豉m razem z zestawem. Prostowa豉m jeden po drugim. Te odst瘼y tez mi si wydawa造 absurdalne. Teraz siedz juz z od篡wk i nie wiem czy j troch sp逝ka czy lepiej wyczesa? A mo瞠 wog鏊e ca陰 ja zostawi i tak wysuszy i prostowa?

Edytowane przez PinkPearl85
Czas edycji: 2015-01-05 o 12:11
PinkPearl85 jest offline  
Stary 2015-01-05, 12:19   #1626
nowa121212
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 456

Cytat:
Mam encanto i tak jest napisane w instrukcji, kt鏎 dosta豉m razem z zestawem. Prostowa豉m jeden po drugim. Te odst瘼y tez mi si wydawa造 absurdalne. Teraz siedz juz z od篡wk i nie wiem czy j troch sp逝ka czy lepiej wyczesa? A mo瞠 wog鏊e ca陰 ja zostawi i tak wysuszy i prostowa?
Ja robilam wczoraj encanto. I prostowalam jedno za drugim bez odstepow. Ja troche wyp逝ka豉m od篡wki. Lepiej troche wyp逝cz
nowa121212 jest offline  
Stary 2015-01-05, 12:51   #1627
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 023

Cytat:
Wiesz, w這sy mam naprawd super, wi璚 zabieg pewnie w okolicach marca/kwietnia, ale tak mnie wkurza ten inoar, 瞠 po nocy mam odgnioty i ko鎍e zmierzwione, 瞠 ch皻nie zrobi豉bym teraz w豉郾ie kativ.
Ale z racji zimy i chodzenia w czapce (mam ma貫 dzieci i do pracy nie chodz) teraz dam sobie spok鎩 z tym prostowaniem i poczekam do tego kwietnia. Zrobi kerapro lub alfaparf.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Nie podkre郵i Ci suchych w這s闚, pomimo, 瞠 ma mniejsze od篡wienie ni encanto czy inoar to je jednak ma Je郵i chodzi o piel璕nacj, to te jest ona du穎 mniej czasoch這nna ni przed zabiegiem, ale bardziej ni po encanto. Mnie po trzech tygodniach czy po miesi帷u (ju nie pami皻am) zacz窸o brakowa tego 郵izgu i g豉dko軼i. Mnie w tym bardzo pomaga豉 emulsja gloria, ale je郵i chodzi o piel璕nacj przy kativie to:
- szampon bez sodium absolutnie
- przynajmniej raz w tygodniu olejowanie i nie musi by na ca陰 noc. Ja mam tylko olejek z YR i jest absolutnie rewelacyjny i wszytsko inne wyrzuci豉m i w豉郾ie ten olejek wystarczy na這篡 z 30 min przed myciem lub nawet na 10 minut i te du穎 daje.
- za ka盥ym razem stosowa豉m mask (nie od篡wk), ale je miesza豉m, czyli raz jedn raz drug, na ka盥 nak豉da豉m troszk glorii. Obowi您kowo dobra maska z keratyn. Nietrzyma豉m te tych masek nie wiadomo ile, tyle ile ka瞠 producent
- po ka盥ym myciu serum kerapro
- no i niestety suszenie, 瞠by w這sy by造 idealne, trzeba je wysuszy suszark.

Ja mimo wszystko wola豉bym troch pobawi si z piel璕nacj, ni co rano wkurza, 瞠 mam odgnioty, wi璚 wybra豉bym teraz zn闚 kativ, a 瞠 by豚y to m鎩 kolejny zabieg, a w這sy nie wracaj mi do tragicznego stanu sprzed zabiegu tylko s o wiele lepsze, to my郵, 瞠 jakbym teraz zrobi豉 kativ, to tego od篡wienia ju by mi tak nie brakowa這, bo wlosy s ju w du穎 lepszej kondycji. Mo瞠 przy tej kativie fajnie si sprawdzi mask z t m彗 ziemniaczan hmm

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

tak, napewno nie przetestowa豉m wszystkich olejk闚 bo jest to niemo磧iwe, ale u篡wa豉m loreal mythic oil, matrix, alterra migda這wa, kokos w postaci sta貫j (do rozpuszczenia) i kokosowy w po陰czeniu z innymi olejkami, jakie indyjskie cuda migda這we i inne indyjskie po陰czenia olejk闚, olejek z vatiki i wi璚ej nie pami皻am.
Ten absolutnie bije wszystko na g這w i wszystko inne po prostu wyrzuci豉m bo szkoda miejsca w 豉zience
Ok rozumiem ciekawe czy u mnie si sprawdzi po Kativie.

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:

Kusi mnie to serum w豉郾ie do zabezpieczania, nie olejowania

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:

Kusi mnie to serum w豉郾ie do zabezpieczania, nie olejowania

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-01-05, 12:55   #1628
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
ja przy encanto 軼i庵a豉m tylko nadmiar odzywki papierowym r璚znikiem
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-01-05, 13:11   #1629
PinkPearl85
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
ja przy encanto 軼i庵a豉m tylko nadmiar odzywki papierowym r璚znikiem
Ju sp逝ka豉m troch i wysuszy豉m. S troch lepsze jak by造 przed zabiegiem ale powalaj帷ego blasku nie widz. Mo瞠 ostatnie prostowanie polepszy efekt
PinkPearl85 jest offline  
Stary 2015-01-05, 13:18   #1630
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cristalic Poka wiadomo嗆
I olejujesz wlosy normalnie oprocz tego olejku? Nie wiesz moze jakie ma silikony w sobie? Zmywalne woda czy detergentem?
Chwilowo nie, bo min窸o mo瞠 3 tyg od ostatniego encanto i nadmiar emolient闚 robi mi krzywd. Powr鏂 do olejowania za jaki miesi帷/dwa.

Ma silikon lotny (cyclopentasiloxane) i dimethiconol (usuwany 豉godnym detergentem).

Nie nadbudowa mi si na w這sach, a nie oczyszcza豉m ich od k康 go u篡wam - a u篡wam 3-4 pompki po ka盥ym myciu i czasami w ci庵u dnia sobie dok豉dam 1 pompk (uzale積i豉m si od jego zapachu )

Cytat:
Ju sp逝ka豉m troch i wysuszy豉m. S troch lepsze jak by造 przed zabiegiem ale powalaj帷ego blasku nie widz. Mo瞠 ostatnie prostowanie polepszy efekt
po pierwszym myciu b璠ziesz widzia豉 r騜nic
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-05, 13:19   #1631
cristalic
Raczkowanie

Cytat:
Chwilowo nie, bo min窸o mo瞠 3 tyg od ostatniego encanto i nadmiar emolient闚 robi mi krzywd. Powr鏂 do olejowania za jaki miesi帷/dwa.

Ma silikon lotny (cyclopentasiloxane) i dimethiconol (usuwany 豉godnym detergentem).

Nie nadbudowa mi si na w這sach, a nie oczyszcza豉m ich od k康 go u篡wam - a u篡wam 3-4 pompki po ka盥ym myciu i czasami w ci庵u dnia sobie dok豉dam 1 pompk (uzale積i豉m si od jego zapachu )

po pierwszym myciu b璠ziesz widzia豉 r騜nic
Dzieki wielkie, chyba sie skusze
cristalic jest offline  
Stary 2015-01-05, 16:23   #1632
nowa121212
Raczkowanie

w這sy si nie pusz
By豉m w Rossie, kupi豉m szampon i od篡wke z Alterry z tej samej serii ( owoc granatu ) . Kto u篡wa?
nowa121212 jest offline  
Stary 2015-01-05, 16:28   #1633
cristalic
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Poka wiadomo嗆
w這sy si nie pusz
By豉m w Rossie, kupi豉m szampon i od篡wke z Alterry z tej samej serii ( owoc granatu ) . Kto u篡wa?
Mialam, strasznie wysusza mi wlosy, nie ukladaja sie i mocniej kreca, a inne szampony uwielbiam z alterry <3
cristalic jest offline  
Stary 2015-01-05, 16:30   #1634
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
w這sy si nie pusz
O no widzisz, super Chyba ka盥a u篡wa豉 alterry cho raz moim zdaniem szampon nie jest wydajny. Ma te mocny detergent, w zasadzie identyczny jak SLS. Od篡wka mia豉 w sk豉dzie alkohol jak dobrze pami皻am mia豉m albo mask, albo od篡wk - kt鏎a mia豉 alkohol i przesuszy豉 mi w這sy
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-05, 16:31   #1635
cristalic
Raczkowanie

Cytat:
O no widzisz, super Chyba ka盥a u篡wa豉 alterry cho raz moim zdaniem szampon nie jest wydajny. Ma te mocny detergent, w zasadzie identyczny jak SLS. Od篡wka mia豉 w sk豉dzie alkohol jak dobrze pami皻am mia豉m albo mask, albo od篡wk - kt鏎a mia豉 alkohol i przesuszy豉 mi w這sy
Obie maja alkohol
cristalic jest offline  
Stary 2015-01-05, 16:39   #1636
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez cristalic Poka wiadomo嗆
Obie maja alkohol
tak maj alkohol w od篡wce na 2 miejscu. Kupi豉m 瞠by sprubowac najwy瞠j za tydzie kupie co innego

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
tak maj alkohol w od篡wce na 2 miejscu. Kupi豉m 瞠by sprubowac najwy瞠j za tydzie kupie co innego
Szampon jaki mo瞠cie poleci w rozs康nej cenie?
nowa121212 jest offline  
Stary 2015-01-05, 17:05   #1637
cristalic
Raczkowanie

Cytat:

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

U mnie ten zielony arterry sprawdza sie swietnie
cristalic jest offline  
Stary 2015-01-05, 17:19   #1638
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez Serce Poka wiadomo嗆
Kasza a czy nakladasz olej na suche czy wilgotne w這sy? Ja nak豉dam na ca豉 noc na suche, rano nie mam czasu nak豉dac przed myciem bo pracuj i tez mam 2 ma造ch dzieci kt鏎e musze wyszykwa z rana
U篡wam obecnie oleju z pestek moreli i ze s這dkich migda堯w, wcze郾iej u篡wa豉m BDFM. Z masek t zakupi豉m t z Elseve extreme reapir i mam Garniera fructis do w連闚 koloryzowanych (czerwona) te bardzo dobra ;-)

A czy to serum kerapro sie sp逝kuje z w這s闚 czy zostawia? W opisie w allegro napisali i tak i tak...
nak豉dam na suche, kiedy te zostawia豉m na ca陰 noc. Je郵i si chodzi do pracy to faktycznie rano nie ma opcji olejowania a jeszcze przy dzieciach

Serum kerapro najlepiej si zachowuje, jak je na這篡sz na mokre, umye w這sy, JU PO ROZCZESANIU, nie przed

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:

Miluchova, my chyba mamy mega skrajne w這sy, to co dla mnie jest rewelacj to dla Ciebie badziew i odwrotnie zaczynaj帷 od ruskich szampon闚 ale to te jest jaki plus, jak mnie co mega nie spasuje, to mo瞠sz to wypr鏏owa - pewnie b璠zie dla Ciebie super
ja z Mythic oil si mega meczy豉m, co robi na moich wlosach? Na chwilk ug豉ska mi baby hair nie t逝szcz帷 przy tym w這s闚, to samo robi olejek matrix biolage - bardzo podobne produkty. Uwa瘸m, 瞠 na moich w這sach te olejki nie siegaj do pi皻 serum kerapro. Wymieni豉m je przy olejach do piel璕nacji dlatego, poniewa 瞠by je wyko鎍zy stosowa豉m je tak: na mokre umyte w這sy, nak豉da豉m w豉郾ie te olejki (l'oreal,matrix i zapomnia豉m o elseve od篡wczym), na te olejki od篡wk lub mask, potrzyma豉m chwilk i sp逝ka豉m. Po takim zabiegu napraw w這sy by造 inne i bardzo fajne. Nie s逝篡造 mi ju jako zabezpieczenie w這s闚 tylko bardziej jako od篡wienie i wyg豉dzenie przy od篡wce.
Je郵i chodzi o olejki zabezpieczaj帷e w這sy i wyg豉dzaj帷e to najbardziej spisa mi si jedwab CHI i olejek ARGAN OIL nie pamietam dok豉dnie jakiej firmy, do kupienia w rossmanie po 20ml ale z nim trzeba by這 uwa瘸, 瞠by nie pot逝軼i w這s闚. A moje serum kerapro do tego stopnia mi pasuje, ze zam闚i造smy z dziewczynami 1000 ml, z czego 500 ml by這 dla mnie
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-05, 17:24   #1639
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Miluchova, my chyba mamy mega skrajne w這sy, to co dla mnie jest rewelacj to dla Ciebie badziew i odwrotnie zaczynaj帷 od ruskich szampon闚 ale to te jest jaki plus, jak mnie co mega nie spasuje, to mo瞠sz to wypr鏏owa - pewnie b璠zie dla Ciebie super
No widz w豉郾ie hahaha
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-05, 17:28   #1640
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
ca造 czas testuj szampony i w zasadzie po sko鎍zeniu jednego na drugi raz kupuj inny. W kolejce stoi YR do wlos闚 kr璚onych z wyci庵iem z baobabu (bez sodium), a do tej pory najlepsze to cece cherry i YR wyg豉dzaj帷y z czego cena/jako嗆 to cece cherry, teraz jest w promocji w rossmanie za 9,60 z/500 ml. Do wypr鏏owania mam jeszcze ten wspomniany z YR no i bia造 jele kozie mleko, je郵i sie nie sprawdz to z podkulonym ogonem wr鏂 do cece

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
No widz w豉郾ie hahaha
ale z t farb alfaparfu to si zgadzamy przy jej kupnie dosta豉m szampon (bez soli, paraben闚 itd) i od篡wk do rekonstrukcji, jak wypr鏏uj i b璠zie beznadziejna, to szybko kupuj
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-05, 17:31   #1641
Miluchova
Zadomowienie

Zostaj przy matrixie je郵i chodzi o od篡wki zbieram teraz na powi瘯szenie swojej kolekcji
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-05, 17:41   #1642
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 023

Cytat:
nak豉dam na suche, kiedy te zostawia豉m na ca陰 noc. Je郵i si chodzi do pracy to faktycznie rano nie ma opcji olejowania a jeszcze przy dzieciach

Serum kerapro najlepiej si zachowuje, jak je na這篡sz na mokre, umye w這sy, JU PO ROZCZESANIU, nie przed

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

ja z Mythic oil si mega meczy豉m, co robi na moich wlosach? Na chwilk ug豉ska mi baby hair nie t逝szcz帷 przy tym w這s闚, to samo robi olejek matrix biolage - bardzo podobne produkty. Uwa瘸m, 瞠 na moich w這sach te olejki nie siegaj do pi皻 serum kerapro. Wymieni豉m je przy olejach do piel璕nacji dlatego, poniewa 瞠by je wyko鎍zy stosowa豉m je tak: na mokre umyte w這sy, nak豉da豉m w豉郾ie te olejki (l'oreal,matrix i zapomnia豉m o elseve od篡wczym), na te olejki od篡wk lub mask, potrzyma豉m chwilk i sp逝ka豉m. Po takim zabiegu napraw w這sy by造 inne i bardzo fajne. Nie s逝篡造 mi ju jako zabezpieczenie w這s闚 tylko bardziej jako od篡wienie i wyg豉dzenie przy od篡wce.
Je郵i chodzi o olejki zabezpieczaj帷e w這sy i wyg豉dzaj帷e to najbardziej spisa mi si jedwab CHI i olejek ARGAN OIL nie pamietam dok豉dnie jakiej firmy, do kupienia w rossmanie po 20ml ale z nim trzeba by這 uwa瘸, 瞠by nie pot逝軼i w這s闚. A moje serum kerapro do tego stopnia mi pasuje, ze zam闚i造smy z dziewczynami 1000 ml, z czego 500 ml by這 dla mnie
Te mi pasuje Argan Oil(by swojego czasu w Biedronce nawet) i CHI te lubi, cho dawno nie u篡wa豉m.Jeszcze lubi od czasu do czasu serum GP b康 kupuje arganowy z Marion super zapach ma jeszcze musze znale潭 jaki inny fajny mo瞠 ten z Mythic Oil kupie lub poszukam jakiego co by mia dobry sk豉d i olejki mo瞠 macie co do polecenia?

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Aa i Marion ten czerwony bo pami皻am, 瞠 stosowa豉m na suche w這sy i ograniczy troch puszenie tak samo jak balsam Avon pomara鎍zowy stosuje r闚nie na suche szczeg馧y przed wyj軼iem w domu

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-01-05, 19:17   #1643
PinkPearl85
Raczkowanie

Jestem ju po encanto i uczucia mam dosy mieszane.
Zaj窸o mi to oko這 5 godzin,zu篡豉m 50ml szamponu i po 75ml keratyny i od篡wki.
Mia豉m w這sy proste, przesuszone , ko鎍e w op豉kanym stanie.Rano poodgniatane i powywijane we wszystkie strony.
Do sza逝 doprowadza這 mnie codzienne poranne (6 rano)prostowanie w這s闚 na szczotce przed wyj軼iem do pracy.
Zale瘸這 mi na od篡wieniu w這s闚 i uzyskaniu pi瘯nego blasku.
P鏦i co w這sy s proste, ko鎍闚ki jakby naprawione, w dotyku troch szorstkie i nieustannie naelektryzowane .
Niesamowitego blasku p鏦i co nie widz, ot takie lekkie przesuszenie jak po prostownicy.
By mo瞠 b璠zie lepiej po umyciu w這s闚, co mam zamiar uczyni po 24 godzinach od zabiegu.
Dodaj kilka fotek przed ,w trakcie i po zako鎍zeniu ca貫go zabiegu encanto

1.w這sy przed zbiegiem
DSC00698 (900x1200).jpg
2.po umyciu szamponem z zestawu
DSC00704 (900x1200).jpg
3,4. po pierwszym prostowaniu
DSC00706 (900x1200).jpg
DSC00708 (1200x900).jpg
5,6,7,8. po zako鎍zeniu zabiegu
DSC00719 (1200x827).jpg
DSC00717 (900x1200).jpg
DSC00714 (904x1200).jpg
DSC00722 (1200x900).jpg
PinkPearl85 jest offline  
Stary 2015-01-05, 19:23   #1644
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
P鏦i co w這sy s proste, ko鎍闚ki jakby naprawione, w dotyku troch szorstkie i nieustannie naelektryzowane .
Niesamowitego blasku p鏦i co nie widz, ot takie lekkie przesuszenie jak po prostownicy.
By mo瞠 b璠zie lepiej po umyciu w這s闚, co mam zamiar uczyni po 24 godzinach od zabiegu.
To normalne, znika po umyciu w這s闚

btw moje w這sy identycznie wygl康a造 po ciekawe czy po umyciu te b璠 takie jak moje

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2015-01-05 o 19:25
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-05, 19:24   #1645
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
郵icznie
Cytat:
Napisane przez konspiracja Poka wiadomo嗆
Pi瘯ne masz w這sy
Dzi瘯owa teraz nie my przez trzy dni w這s闚... brr

Kt鏎a pyta豉 o r騜nic mi璠zy cocochoco w wersji pure a original :
original bardziej prostuje, pure dzia豉 bardziej od篡wiaj帷o.

pure te ma ostrzejszy zapach - potwierdzam to co kt鏎a z Was pisa豉
Stary 2015-01-05, 20:05   #1646
kasza80
Rozeznanie

SERCE je郵i Ty codziennie rano myjesz w這sy, to dla Ciebie idealny by豚y w豉snie inoar. Jest od篡wienie, w這sy po 3,5 miesi帷a s takie jak po zabiegu (z wyj徠kiem rozczesywania mokrych), dla mnie jedyny ale i powa積y mankament to w豉郾ie wygl康 w這s闚 po nocy, ale Ciebie to by nie dotyczy這.
Wczoraj po myciu mialam nawet strzeli fot "inoar po 3,5 miesi帷a" na dodatek w這sy by造 po elseve ale nie zrobi豉m, bo za du穎 zdj耩 moich w這s闚 na tym w徠ku jak dobij do 4 miesi璚y to zrobi fot.
Jak kativa nie spelni Twoich oczekiwa to pomy郵 o inoarze
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-05, 20:12   #1647
PinkPearl85
Raczkowanie

Cytat:
To normalne, znika po umyciu w這s闚

btw moje w這sy identycznie wygl康a造 po ciekawe czy po umyciu te b璠 takie jak moje
Mam tak nadziej, 瞠 jutro po umyciu b璠 pi瘯n i l郾i帷e
PinkPearl85 jest offline  
Stary 2015-01-05, 20:16   #1648
nowa121212
Raczkowanie

no i si sta這 umy豉m w這sy pierwszy raz po encanto w po這wie s juz suche.
nowa121212 jest offline  
Stary 2015-01-05, 20:31   #1649
PinkPearl85
Raczkowanie

Cytat:
no i si sta這 umy豉m w這sy pierwszy raz po encanto w po這wie s juz suche.
Ciekawe jakie b璠 kiedy ca趾iem wyschn, koniecznie napisz albo fotk wklej.
Mnie jutro te czeka pierwsze mycie po encanto
PinkPearl85 jest offline  
Stary 2015-01-05, 20:48   #1650
Serce
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 337

kasza tylko podobno po Inoarze trzeba sci帷 wi璚ej konc闚ek niz po kativie...
ja jestem w stanie sci望 g鏎a 5 cm
Serce jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.