Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-01-05, 21:11   #1651
nowa121212
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 456
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez PinkPearl85 Poka wiadomo嗆
Ciekawe jakie b璠 kiedy ca趾iem wyschn, koniecznie napisz albo fotk wklej.
Mnie jutro te czeka pierwsze mycie po encanto
jutro przed po逝dniem napisze
ale juz teraz widze 瞠 grzywka jest falowana i pierwsze pasma od grzywki te
nowa121212 jest offline  
Stary 2015-01-05, 21:22   #1652
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez Serce Poka wiadomo嗆
kasza tylko podobno po Inoarze trzeba sci帷 wi璚ej konc闚ek niz po kativie...
ja jestem w stanie sci望 g鏎a 5 cm
ja 軼i窸am ok 10 cm, ale to dlatego, 瞠 by造 na tych 10 cm mocno wypi鏎kowane i wygl康a這 to strasznie. Gdybym mia豉 軼i皻e na prosto to nie wiem ile trzeba by by這 軼i望. Przy kativie nie 軼inalam wcale

Ale ostatnio du穎 dziewczyn niezadowolonych po encanto, hmm
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-05, 21:31   #1653
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
ja 軼i窸am ok 10 cm, ale to dlatego, 瞠 by造 na tych 10 cm mocno wypi鏎kowane i wygl康a這 to strasznie. Gdybym mia豉 軼i皻e na prosto to nie wiem ile trzeba by by這 軼i望. Przy kativie nie 軼inalam wcale

Ale ostatnio du穎 dziewczyn niezadowolonych po encanto, hmm
Ja jestem niezadowolona po encanto nastepnym razem cos innego.
nowa121212 jest offline  
Stary 2015-01-05, 21:34   #1654
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

c騜, to i ja do陰cz do grona niezadowolonych dziewczyn, tylko 瞠 ja narzekam na qoda
o ile po suszarce w這sy s proste, to niestety, po schni璚iu naturalnym tam gdzie najmocniej kr璚i造 mi si w這sy mam fale a mia這 by tak pi瘯nie
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-01-06, 07:45   #1655
PinkPearl85
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Wsta豉m i mam w這sy tak samo pogniecione jak przed encanto. Zastanawiam si czy nie powt鏎zy dzisiaj zabiegu ale metoda mieszana. Pogniecione mam od ucha w d馧 i tylko tam bym nak豉da豉. Nie wiem czy zrobi豉m ten zabieg 幢e czy te odgnioty zawsze si pojawiaj przed pierwszym myciem?
PinkPearl85 jest offline  
Stary 2015-01-06, 07:48   #1656
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
Wsta豉m i mam w這sy tak samo pogniecione jak przed encanto. Zastanawiam si czy nie powt鏎zy dzisiaj zabiegu ale metoda mieszana. Pogniecione mam od ucha w d馧 i tylko tam bym nak豉da豉. Nie wiem czy zrobi豉m ten zabieg 幢e czy te odgnioty zawsze si pojawiaj przed pierwszym myciem?
Ja mam w這sy falowane. Grzywke prawie taka sama jak przed zabiegiem.
nowa121212 jest offline  
Stary 2015-01-06, 07:56   #1657
cristalic
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 153

Az dziwne ze tyle dziewczyn jest niezadowolonych, ja tez
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline  
Stary 2015-01-06, 08:04   #1658
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334
Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Laski ale to, 瞠 w這sy s odgniecione po nocy jest normalne nawet jak sztuczne w這sy za這篡cie, to te si odgniot.

Jakbym mia豉 m闚i, 瞠 jestem niezadowolona z zabiegu, bo nie oszuka fizyki, to te jestem niezadowolona. Lol.

如i w koku 郵imaku, wtedy odgniece mam niewiele, ale zawsze co jest.

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2015-01-06 o 08:05
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-06, 08:08   #1659
PinkPearl85
Raczkowanie

Hmmm...troch szkoda bo w豉郾ie to chcia豉m tym zabiegiem zniwelowa. Czyli odradzasz ponowne papranie w這s闚?
PinkPearl85 jest offline  
Stary 2015-01-06, 08:20   #1660
nowa121212
Raczkowanie

Ja nie mam odgniot闚. Mam grzywke taka jak przed zabiegiem. W這sy tylko przy g這wie b造szcz i reszta zniszczone i falowane.
nowa121212 jest offline  
Stary 2015-01-06, 08:31   #1661
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

Cytat:
Hmmm...troch szkoda bo w豉郾ie to chcia豉m tym zabiegiem zniwelowa. Czyli odradzasz ponowne papranie w這s闚?
Ja juz wczesniej pisalam takiego posta.

Mialam wczesniej wlosy proste jak druty, niskoporowate, typow tafle. Jednakze po nocy ZAWSZE mialam odgnioty. Przeciez to normalne, ze jak sie krzywo uloza, a my to przygnieciemy glowa (ktora jednak troche wazy) to tak zostanie... W ciagu dnia to sie moze rozprostowac, ale no kaman, nie ma wlosow - ani sztucznych, ani naturalnych, ani przed, ani po zabiegu keratynowym - ktore po nocy by by造 pro軼iutk tafl. Tak jak napisala Miluchova - fizyki sie nie oszuka.

Jezeli wlosy po umyciu s proste i w ciagu dnia (po wyjsciu np. na wilgoc) to si trzyma - zabiegu nie trzeba powtarzac.

Swoja droga jak sie ogarne to tutaj napisze dluzszego posta o Kativie, po katowaniu wlosow farbowaniem i dekoloryzacj, bo dawno sie nie udzielalam
Stary 2015-01-06, 08:59   #1662
Miluchova
Zadomowienie

Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Poka wiadomo嗆
Ja nie mam odgniot闚. Mam grzywke taka jak przed zabiegiem. W這sy tylko przy g這wie b造szcz i reszta zniszczone i falowane.

Nie chodzi mi absolutnie o Ciebie, tylko o komentarze, kt鏎e ostatnio ci庵le si pojawiaj i to nie tylko dot. encanto. Potem ludzie czytaj negatywne komentarze o danym 鈔odku. To tak jakby軼ie wzi窸y jaki termogenik i na drugi dzie wystawi造 mu negatywa, bo nie spali造軼ie 40kg przez noc

Jak macie nierealne wyobra瞠nia, to p騧niej jeste軼ie rozczarowane. O ile nowa ma powody do bycia niezadowolon (chocia spr鏏owa豉bym jeszcze zmian pielegnacji - bo encanto ma to do siebie, 瞠 wszystko si zmienia o 180 stopni i trzeba pozmienia cz瘰to produkty, 瞠by by這 dobrze), to wi瘯szo嗆 z was nie

Nawet po trwa貫j prostuj帷ej w這sy b璠 si odgniata w nocy, b璠 fale od du篡ch s逝chawek, warkocz nie b璠zie oboj皻ny. A keratynowe prostowanie to nie jest nawet trwa豉, to jest zabieg regeruj帷y :sciana:

W這sy maj sprawia mniej problem闚, wymaga mniejszego nak豉du pracy przy piel璕nacji, nie reagowa na wilgo, nie puszy si, mniej si pl徠a, lepiej trzyma wod, by mi瘯kie i wyg豉dzone. Dopiero jak te punkty nie s spe軟ione, to zabieg si nie uda.

U mnie po encanto:
- u篡wam tylko szamponu i od篡wki
- myje w這sy nad wanna (g這w w d馧) a mimo to nie mam problem闚 z ich rozczesaniem
- jak zrobi fryzur, to nie rozwala si, bo pada
- po ca造m dniu nadal s 豉dne, nie spuszone, nie spl徠ane (oczywi軼ie jak zak豉dma kurtki, szaliki to musz je przeczesa, bo to niemo磧iwe mie rozpuszczone w這sy i ci庵le zmienia garderob bez spl徠ania ich - dla mnie to logiczne, ale wol napisa w razie co)
- s mi瘯kie, nie odstaj mi pojedyncze w這sy

Przed:
- codziennie olejowanie, maska na w這sy na min 40 min
- mycie w這s闚 pod prysznicem, bo inaczej nie da這 si rozczesa
- totalny brak fryzur, bo g逝pie loki rozprostowywa造 si po 2 minutach na deszczu
- po ca造m dniu nie do rozczesania, ko鎍闚ki tak suche, 瞠 a powykr璚ane. W dotyku druciana szczotka.
- mi瘯kie przez 2h po umyciu.

Ja z czystym sumieniem m闚i, 瞠 u mnie kp zrobi這 to, co mia這 zrobi i co jest za這瞠niem tego zabiegu. Nigdzie nie trafi豉m nigdy na info, 瞠 nie b璠 si odgniata po nocy

Mia造 by wyprostowane i s proste. Po nocy/gumce/warkoczu/s逝chawkach s proste tylko jak je zwil輳 i przeczesz tangle teezerem (tak jakby wyprostuj je na mokro szczotk i r瘯). I takie zostaj do ko鎍a dnia, bez utrwalania lakierem, nawet jak chodz po deszczu - i to jest jak dla mnie wyznacznik tego, 瞠 w這sy s proste.

Zreszt ca趾iem niedawno (chyba pod koniec grudnia) kto te si zbulwersowa na gadanie, 瞠 si w這sy odgniataj - czemu nie czytacie zanim co zrobicie? Nie by這by tyle rozczarowa i nies逝sznych negatyw闚 :sciana:

Jak narazie w ostatnim czasie chyba tylko nowa i jeszcze jedna osoba mia豉 s逝szne pretensje do encanto. Ca豉 reszta jak dla mnie przesadza... A wi瘯szo嗆 to w豉郾ie obwinianie o odgniecenia po nocy...

I tak wiem, 瞠 nikt tego posta nie przeczyta, a na nast瘼nej stronie znowu komu w這sy si odgniot

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:

Odradzam, bo b璠 dalej si odgniata造 po nocy. Tak jak napisa豉m wy瞠j - zmocz je (nie chodzi o wkladanie g這wy pod strumie wody, tylko np popsikaj albo na堯 wod r瘯 tak, aby by造 lekko wilgotne) i przeczesz - wyprostuj je szczotk i r瘯 przyg豉d.

Jak powywijaj si ko鎍闚ki, to je mo瞠sz wrzuci pod strumie wody (te 2-3 cm w這s闚), przeczesa. One wyschn w 5, g鏎a 10 minut i b璠 proste.

Czas edycji: 2015-01-06 o 09:00
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-06, 08:59   #1663
cristalic
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 153

Ja to bym chciala zeby mi sie odgniataly i potem byly proste po zwilzeniu woda- tak bylo tylko po pierwszym myciu. Teraz wlost sa normalne, jak przed kp, mocne loki, zero odzywienia, jakbym nic nie zrobila
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline  
Stary 2015-01-06, 09:04   #1664
PinkPearl85
Raczkowanie

Ja nie jestem niezadowolona po prostu pyta豉m czy to 瞠 si odgniataj to normalne, bo nie by豉m pewna czy dobrze przeprowadzi豉m zabieg bo robi豉m pierwszy raz. A tu od razu atak. W這sy s i tak lepsze ni przed zabiegiem bo bardziej mi瘯kie, mniej spl徠ane i ko鎍闚ki uratowane - a mia豉m 軼i望.
Nikomu tego zabiegu nie odradzam bo napewno poprawia stan i og鏊ny wygl康 w這s闚.

Edytowane przez PinkPearl85
Czas edycji: 2015-01-06 o 09:06
PinkPearl85 jest offline  
Stary 2015-01-06, 09:05   #1665
stotek
Rozeznanie

Miluchova no dajze spokoj, nie po to robie keratyne, zeby potem czesac wlosy czesciej niz raz dziennie
Stary 2015-01-06, 09:10   #1666
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cristalic Poka wiadomo嗆
Ja to bym chciala zeby mi sie odgniataly i potem byly proste po zwilzeniu woda- tak bylo tylko po pierwszym myciu. Teraz wlost sa normalne, jak przed kp, mocne loki, zero odzywienia, jakbym nic nie zrobila

Robi豉 encanto, dobrze pami皻am?

Nie znam innego 鈔odka, kt鏎y bardziej prostuje w這sy, wi璚 zostaje chyba tylko trwa豉 i na to p騧niej keratyna, 瞠by od篡wi. Tutaj pytanie tylko, czy chcesz ryzykowa :P bo trwa貫j si nie pozb璠ziesz z w這s闚, a jak kojarz, to kr鏒kich w這s闚 nie masz.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Ja nie jestem niezadowolona po prostu pyta豉m czy to 瞠 si odgniataj to normalne, bo nie by豉m pewna czy dobrze przeprowadzi豉m zabieg bo robi豉m pierwszy raz. A tu od razu atak. W這sy s i tak lepsze ni przed zabiegiem bo bardziej mi瘯kie, mniej spl徠ane i ko鎍闚ki uratowane - a mia豉m 軼i望.
Nikomu tego zabiegu nie odradzam bo napewno poprawia stan i og鏊ny wygl康 w這s闚.

Nikt Cie nie atakuje, tylko po prostu.. No jak si co 3 posty czyta co takiego, to si idzie wkurzy ju chyba wol pytania dot. Pierwszej strony

Tak jak m闚i豉m spr鏏uj zwil篡 rano w這sy i przeczesa.

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez stotek Poka wiadomo嗆
Miluchova no dajze spokoj, nie po to robie keratyne, zeby potem czesac wlosy czesciej niz raz dziennie

A ja tak robi chyba, 瞠 spi w koku, wtedy s takie p馧 proste z fajn fal na ko鎍ach i wtedy mi si wydaje, 瞠 mam ich tak du穎
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-06, 10:27   #1667
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Laski ale to, 瞠 w這sy s odgniecione po nocy jest normalne nawet jak sztuczne w這sy za這篡cie, to te si odgniot.

Jakbym mia豉 m闚i, 瞠 jestem niezadowolona z zabiegu, bo nie oszuka fizyki, to te jestem niezadowolona. Lol.

如i w koku 郵imaku, wtedy odgniece mam niewiele, ale zawsze co jest.
No wiesz, ja je郵i chodzi o inoara, to ja w豉snie narzekam na odgnioty i zmierzwione ko鎍闚ki i je郵ibym inoara robi豉 jako pierwszy zabieg, to przyj窸abym to za sta貫, 瞠 tak ma by, ALE jako pierwsz robi豉m kativ i przy niej nic takiego nie by這 (poza oczywi軼ie odgniotem od gumki, ale to wiadomo). Wlosy rano by造 idealnie proste, a po ko鎍e.
Po dw鏂h miesi帷ach od zabiegu kativ, kuzynka (maniaczka warkoczy) zrobi豉 mi mega 軼is貫go k這sa. Dr瘸豉m, 瞠 na amen pogniecie mi w這sy, na noc go rozpu軼i豉m i rano wsta豉m z pro軼iutkimi!!!
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-06, 10:30   #1668
PinkPearl85
Raczkowanie

Odradzam, bo b璠 dalej si odgniata造 po nocy. Tak jak napisa豉m wy瞠j - zmocz je (nie chodzi o wkladanie g這wy pod strumie wody, tylko np popsikaj albo na堯 wod r瘯 tak, aby by造 lekko wilgotne) i przeczesz - wyprostuj je szczotk i r瘯 przyg豉d.

Jak powywijaj si ko鎍闚ki, to je mo瞠sz wrzuci pod strumie wody (te 2-3 cm w這s闚), przeczesa. One wyschn w 5, g鏎a 10 minut i b璠 proste.[/QUOTE]

Tak zrobi豉m jak radzi豉 i dzia豉
W這sy po wstaniu rano
20150106_101535.jpg
20150106_103816.jpg
20150106_103819.jpg

Po zwil瞠niu wod,przeczesaniu i wyschni璚iu
20150106_111624.jpg
20150106_111629.jpg
20150106_111633.jpg
PinkPearl85 jest offline  
Stary 2015-01-06, 10:32   #1669
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

PinkPearl85
no i super , wygl康aj jak po prostownicy
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-01-06, 10:33   #1670
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Jak narazie w ostatnim czasie chyba tylko nowa i jeszcze jedna osoba mia豉 s逝szne pretensje do encanto. Ca豉 reszta jak dla mnie przesadza... A wi瘯szo嗆 to w豉郾ie obwinianie o odgniecenia po nocy...

Jak powywijaj si ko鎍闚ki, to je mo瞠sz wrzuci pod strumie wody (te 2-3 cm w這s闚), przeczesa. One wyschn w 5, g鏎a 10 minut i b璠 proste.
No wiesz, o odgnieceniach po nocy to kojarze tylko moje narzekania i dziewczyny, kt鏎a tez zrobi豉 inoara. To co mi si robi po nocy to nie jest normalne, bo kativa mi tego nie robi豉. A dziewczyny narzekaj o encanto z innych powod闚 - g堯wnie po pierwszym myciu, 瞠 w這sy nie s idealne, 瞠 gdzie si faluj itd. chyba, 瞠 to ja co 幢e czytam.
Mo瞠 moje narzekania Ci sie na這篡造 na dziewczyny, kt鏎e robi造 encanto. W ka盥ym razie ju przestan o tym m闚i, ale niestety jest to powa積a wada inoaru i wcale nie uwa瘸m, 瞠 jest to normalne i tak ma by i 瞠 ka盥y preparat mi to zrobi.

A odno郾ie moczenia rano to tak jak napisa豉 Stotek - nie po to si robi zabieg, 瞠by p騧niej cudowa z jakim moczeniem, nie ka盥y rano ma na to czas.
Stotek, Ty robi豉s kativ, jak wygl康aj Twoje w這sy po nocy? Pomijaj帷 odgniot od gumki...
Ciekawa jestem jak bedzie u SERCA, czy tylko ja tak mia豉m, 瞠 jak po umyciu w這s闚, na這篡豉m co trzeba wysuszy豉m suszark to nic ich nie powywija這, nawet koszmary nocne

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2015-01-06 o 10:40
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-06, 10:40   #1671
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
No wiesz, ja je郵i chodzi o inoara, to ja w豉snie narzekam na odgnioty i zmierzwione ko鎍闚ki i je郵ibym inoara robi豉 jako pierwszy zabieg, to przyj窸abym to za sta貫, 瞠 tak ma by, ALE jako pierwsz robi豉m kativ i przy niej nic takiego nie by這 (poza oczywi軼ie odgniotem od gumki, ale to wiadomo). Wlosy rano by造 idealnie proste, a po ko鎍e.
Po dw鏂h miesi帷ach od zabiegu kativ, kuzynka (maniaczka warkoczy) zrobi豉 mi mega 軼is貫go k這sa. Dr瘸豉m, 瞠 na amen pogniecie mi w這sy, na noc go rozpu軼i豉m i rano wsta豉m z pro軼iutkimi!!!
ja nie mam zmierzwionych ko鎍闚ek po nocy, ale s odgniecione tam, gdzie le輳 na nich g這w. Np, mam fal od ucha (酥i na boku ). Oczywi軼ie staram si nie spa w rozpuszczonych, bo wtedy mam np. takie gniazdo z ty逝 g這wy, takie wyle瘸ne w這sy no i ta taka fala na karku jak u pinkpearl, ale u mnie to kwestia poduszki (mam t tak, co si niby dopasowuje do g這wy, ona ma taki kszta速 przy karku)

po k這sie te mam proste w這sy, ale to jest inny splot. Nigdy po k這sie mi si nie zakr璚i造, nawet bez keratyny

Cytat:

Tak zrobi豉m jak radzi豉 i dzia豉
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-06, 10:45   #1672
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
ja nie mam zmierzwionych ko鎍闚ek po nocy, ale s odgniecione tam, gdzie le輳 na nich g這w. Np, mam fal od ucha (酥i na boku ). Oczywi軼ie staram si nie spa w rozpuszczonych, bo wtedy mam np. takie gniazdo z ty逝 g這wy, takie wyle瘸ne w這sy no i ta taka fala na karku jak u pinkpearl, ale u mnie to kwestia poduszki (mam t tak, co si niby dopasowuje do g這wy, ona ma taki kszta速 przy karku)

po k這sie te mam proste w這sy, ale to jest inny splot. Nigdy po k這sie mi si nie zakr璚i造, nawet bez keratyny
Jak rozpu軼i豉m k這sa to nie mia豉m prostych, by造 mega pogiete, ale w豉郾ie w nocy mi si ca趾owicie wyprostowa造.
No ale ja nie b璠 ju na ten temat dyskutowa, bez sensu si k堯ci, bo ka盥y ma inne w這sy, mnie kativa prostowa豉 w這sy jak druty i wol mie je takie proste i mniej od篡wienia, ni co ranek wkurza si, 瞠 zn闚 co trzeba z tymi w這sami zrobi.
Ciekawa jestem tylko opinii w tym temacie od stotek i jak zrobi serce, p騧niej ju si zamykam w tym temacie
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-06, 11:11   #1673
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
mnie kativa prostowa豉 w這sy jak druty i wol mie je takie proste i mniej od篡wienia, ni co ranek wkurza si, 瞠 zn闚 co trzeba z tymi w這sami zrobi.
Ciekawa jestem tylko opinii w tym temacie od stotek i jak zrobi serce, p騧niej ju si zamykam w tym temacie
by mo瞠 to jest w豉郾ie ta sprawa - mniej od篡wienia, wtedy w這sy s sztywniejsze i przez to mniej podatne na odkszta販enia... bo im bardziej mi瘯kie w這sy, tym bardziej si odkszta販aj (przynajmniej zauwa篡豉m tak zale積o嗆, ale chyba u Ciebie te si to potwierdzi, bo m闚i豉, 瞠 w這sy s bardziej mi瘯kie po inoarze (?)).

co do pogrubionego - bez przesady, to lu幡a rozmowa nie zarzucam Ci przecie, 瞠 k豉miesz, ale szczerze Ci powiem, 瞠 jeste pierwsz osob, u kt鏎ej te w這sy po nocy by造 faktycznie proste dlatego jestem te ciekawa opini innych dziewczyn, co b璠 robi造 kativ.

wrzucam fotki
1. po rozpuszczeniu warkocza
2. po przeczesaniu
3. po zwil瞠niu i przeczesaniu

w sumie mi璠zy zdj璚iami jest 3 minuty r騜nicy, dla mnie to nie du穎 roboty (i tak si rano musz przeczesa, wi璚 mi to nie robi r騜nicy, czy zwil輳 szczotk przed, czy nie ). Na naturalnych w這sach nie do osi庵ni璚ia

edit.
sorry za jako嗆 zdj耩, ale nie chce mi si montowa statywu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg FullSizeRender(2).jpg (56,2 KB, 60 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg FullSizeRender(1).jpg (55,6 KB, 52 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg FullSizeRender.jpg (47,4 KB, 69 za豉dowa)

Czas edycji: 2015-01-06 o 11:56
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-06, 11:48   #1674
nowa121212
Raczkowanie

Cytat:
No wiesz, o odgnieceniach po nocy to kojarze tylko moje narzekania i dziewczyny, kt鏎a tez zrobi豉 inoara. To co mi si robi po nocy to nie jest normalne, bo kativa mi tego nie robi豉. A dziewczyny narzekaj o encanto z innych powod闚 - g堯wnie po pierwszym myciu, 瞠 w這sy nie s idealne, 瞠 gdzie si faluj itd. chyba, 瞠 to ja co 幢e czytam.
Mo瞠 moje narzekania Ci sie na這篡造 na dziewczyny, kt鏎e robi造 encanto. W ka盥ym razie ju przestan o tym m闚i, ale niestety jest to powa積a wada inoaru i wcale nie uwa瘸m, 瞠 jest to normalne i tak ma by i 瞠 ka盥y preparat mi to zrobi.

A odno郾ie moczenia rano to tak jak napisa豉 Stotek - nie po to si robi zabieg, 瞠by p騧niej cudowa z jakim moczeniem, nie ka盥y rano ma na to czas.
Stotek, Ty robi豉s kativ, jak wygl康aj Twoje w這sy po nocy? Pomijaj帷 odgniot od gumki...
Ciekawa jestem jak bedzie u SERCA, czy tylko ja tak mia豉m, 瞠 jak po umyciu w這s闚, na這篡豉m co trzeba wysuszy豉m suszark to nic ich nie powywija這, nawet koszmary nocne
Tak mi sie faluj po encanto
nowa121212 jest offline  
Stary 2015-01-06, 12:09   #1675
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
I serio, wstajesz rano, nie czeszesz w這s闚 i wychodzisz z domu? Jako nie chce mi si w to wierzy przeczesanie w這s闚 rano dla mnie jest jak mycie z瑿闚. Nie zabiera mi du穎 czasu nalanie wody na szczotk. Odkr璚enie kurka i zakr璚enie go trwa... 3 sekundy?

przy tak mocno 軼i郾i皻ym warkoczu jak wy瞠j u篡wam spryskiwacza, ale to te s 3-4 psikni璚ia na ca貫 w這sy i przeczesanie ich. To nie jest czasoch這nne, zabiera tylko kilka sekund wi璚ej ni przeczesanie w這s闚 bez zmoczenia..
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-06, 12:24   #1676
PinkPearl85
Raczkowanie

Cytat:

Mnie si odgniataj po encanto,jeszcze ich nie my豉m od zrobienia zabiegu, zrobi to za jakie 2 godziny
Zastanawiam si czy jednak nie lepiej by這by tej od篡wki wcale nie sp逝kiwa?
Mo瞠 wtedy efekt ko鎍owy jest znacznie lepszy

Edytowane przez PinkPearl85
Czas edycji: 2015-01-06 o 12:30
PinkPearl85 jest offline  
Stary 2015-01-06, 12:30   #1677
stotek
Rozeznanie

Cytat:
No u mnie jest tak, ze jezeli leze na wlosach i przygniote je glowa - to tam sie odgniataj. Czy wlasnie po warkoczu, kucyku. ALEEE!!!! Z czasem to znika samoistnie, a jak chce wczesniej, to po prostu mocz w這sy. Wiec moje wlosy po Kativie zachowuja sie tak, jak moje normalne wlosy (proste druty, niskoporowate), zanim im zafundowa豉m trwa陰. :p
Teraz co prawda mam je zniszczone, bo cudowalam z tym kolorem i w ogole, wi璚 nastepne co zrobie to sam keratyne Encanto (tylko w celach odzywienia, proste jak druty nadal s!), ale jesli mam porownac stopien wyprostowania to wygrywa Kativa. I z ta wiedza, ktora mam teraz, moge wyciagnac wnioski, ze:
1) jesli ktos chce przede wszystkim odzywic wlosy, a prostowanie traktuje jako dodatek - Encanto
2) jesli ktos chce przede wszystkim wyprostowac wlosy, a odzywienia nie potrzebuje lub wystarczy mu ono lekkie - Kativa

W ogole ciesze sie, ze maska sie u Ciebie sprawdza Jak tylko wykoncz olejek z Green Pharmacy, ktory mecze juz sto lat chyba, to biegn do YR i kupuj ten ichniejszy olejek.

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2015-01-06 o 12:33
stotek jest offline  
Stary 2015-01-06, 12:50   #1678
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Mnie si odgniataj po encanto,jeszcze ich nie my豉m od zrobienia zabiegu, zrobi to za jakie 2 godziny
Zastanawiam si czy jednak nie lepiej by這by tej od篡wki wcale nie sp逝kiwa?
Mo瞠 wtedy efekt ko鎍owy jest znacznie lepszy
Szczerze Ci powiem, 瞠 ja teraz robi bez od篡wki i zachowuj si tak samo. Robi豉m i ze sp逝kaniem od篡wki do po這wy, i bez sp逝kania... i nie widzia豉m 瘸dnych r騜nic

Cytat:
Napisane przez stotek Poka wiadomo嗆
No u mnie jest tak, ze jezeli leze na wlosach i przygniote je glowa - to tam sie odgniataj. Czy wlasnie po warkoczu, kucyku. ALEEE!!!! Z czasem to znika samoistnie, a jak chce wczesniej, to po prostu mocz w這sy. Wiec moje wlosy po Kativie zachowuja sie tak, jak moje normalne wlosy

1) jesli ktos chce przede wszystkim odzywic wlosy, a prostowanie traktuje jako dodatek - Encanto
2) jesli ktos chce przede wszystkim wyprostowac wlosy, a odzywienia nie potrzebuje lub wystarczy mu ono lekkie - Kativa
Pogrubione - mam dok豉dnie to samo

A ma kt鏎a z was pude趾o z tej kativy? Chc zobaczy, jak bardzo r騜ni si od kerapro. Mamie zale篡 na prostych w這sach, a encanto nie chc jej robi z powodu formaldehydu. Kerapro u niej

Ja mam t mask na li軼ie zakup闚, widzia豉m j ostatnio w rossmannie za 22 z czekam na promocj.
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-06, 13:18   #1679
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

powt鏎z to co ju by這 wielokrotnie powtarzane - encanto i temu podobne zabiegi maj na celu od篡wienie w這sa i pomoc w szybszej stylizacji
w這sy szybciej schn i fryzura d逝瞠j si trzyma bo w這sy s bardziej odporne na np wilgo efekt wyprostowania jest efektem ubocznym i nie u ka盥ego wyst瘼uje
Stary 2015-01-06, 13:21   #1680
stotek
Rozeznanie

Cytat:
A ma kt鏎a z was pude趾o z tej kativy? Chc zobaczy, jak bardzo r騜ni si od kerapro. Mamie zale篡 na prostych w這sach, a encanto nie chc jej robi z powodu formaldehydu. Kerapro u niej

Ja mam t mask na li軼ie zakup闚, widzia豉m j ostatnio w rossmannie za 22 z czekam na promocj.
Ja sobie zostawilam pudelko, ale po samej keratynie (saszetke po szamponie i odzywce wyrzucilam). Jak chcesz, to moge Ci zrobic pozniej zdj璚ie albo przepisac sklad.
Maske Elseve kupowalam w Rossmanie w pazdzierniku za 17 z z groszami, wiec kurcze niezle podbili cene

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.