Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-01-06, 13:41   #1681
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka wiadomo嗆
Ja sobie zostawilam pudelko, ale po samej keratynie (saszetke po szamponie i odzywce wyrzucilam). Jak chcesz, to moge Ci zrobic pozniej zdj璚ie albo przepisac sklad.
Maske Elseve kupowalam w Rossmanie w pazdzierniku za 17 z z groszami, wiec kurcze niezle podbili cene
A mo瞠 to natura by豉 mog豉m pomyli drogerie, niecz瘰to ju je odwiedzam

jak b璠ziesz mia豉 chwil czasu to prosz o fotk
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-06, 14:39   #1682
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 015

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
I serio, wstajesz rano, nie czeszesz w這s闚 i wychodzisz z domu? Jako nie chce mi si w to wierzy przeczesanie w這s闚 rano dla mnie jest jak mycie z瑿闚. Nie zabiera mi du穎 czasu nalanie wody na szczotk. Odkr璚enie kurka i zakr璚enie go trwa... 3 sekundy?

przy tak mocno 軼i郾i皻ym warkoczu jak wy瞠j u篡wam spryskiwacza, ale to te s 3-4 psikni璚ia na ca貫 w這sy i przeczesanie ich. To nie jest czasoch這nne, zabiera tylko kilka sekund wi璚ej ni przeczesanie w這s闚 bez zmoczenia..
Mi by chyba si w豉郾ie od czesania na mokro bardziej podkrecily ;p

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-01-06, 15:42   #1683
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Mi by chyba si w豉郾ie od czesania na mokro bardziej podkrecily ;p

Ale tu by豉 mowa o w這sach wyprostowanych (czyli wyschn窸y bez u篡cia suszarki i s proste), odgniecionych po nocy/warkoczu/gumce. Z tego co kojarz - Ty takich nie masz, wi璚 dziwne by by這, jakby si cudownie rozprostowa造
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-06, 16:05   #1684
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
A mo瞠 to natura by豉 mog豉m pomyli drogerie, niecz瘰to ju je odwiedzam

jak b璠ziesz mia豉 chwil czasu to prosz o fotk
w naturze jest za 22 z. ja w豉snie tam kupi豉m. W superpharmie i tesco widzia豉m za 20 zl, w rossmanie nie by豉m ale UWAGA MILUCHOVA - dla mnie to rewelacja, wi璚 dla Ciebie mo瞠 by badziew

Ale 瞠軼ie naprodukowa造 tej dyskusji, zostawi Was na p馧 dnia ....

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
by mo瞠 to jest w豉郾ie ta sprawa - mniej od篡wienia, wtedy w這sy s sztywniejsze i przez to mniej podatne na odkszta販enia... bo im bardziej mi瘯kie w這sy, tym bardziej si odkszta販aj (przynajmniej zauwa篡豉m tak zale積o嗆, ale chyba u Ciebie te si to potwierdzi, bo m闚i豉, 瞠 w這sy s bardziej mi瘯kie po inoarze (?)).
Tak, w這sy po inoarze s mi瘯kie, ale to te zale篡 od szampon闚 i masek jakich u篡wam, ale og鏊nie s inne ni przy kativie. Bardzo mo磧iwe, 瞠 je郵i produkt daje du穎 od篡wienia, to s bardziej podatne za odgnioty, ma to nawet jaki sens. Bardzo mi szkoda tego inoara, bo efekt po nim jest niesamowity, zrobi Wam zdj璚ie za jakie dwa tygodnie, jak dobij do 4 miesi璚y, my郵, 瞠 niewiele si zmieni ni jest teraz, bo wog鏊e si nie wyp逝kuje. Niestety te odgnioty i zmierzwione ko鎍e po nocy ca趾iem go u mnie dyskwalifikuj.

Spr鏏uj jutro Miluchova Twojego sposobu na zmoczenie wlos闚 (wiadomo, 瞠 je rano czesz ale jak moczenie to zaraz mi suszarka w g這wie, a na to czasem nie ma czasu ) wiesz, ko鎍zy si dla mnie "sielanka" czas wraca do pracy i rano trzeba dw鏂h ma造ch brzd帷闚 wyprawi do przedszkola, dlatego ka盥a minuta jest na wag z這ta.

A Ty jak zmoczysz to suszysz suszrk? Czy wilgo jest na tyle ma豉, 瞠 zaraz s suche?

Fajnie, 瞠 masz sk豉d kerapro, ja mam s這iczek po 鈔odku prostuj帷ym kativy, nie wiem czy tam jest sk豉d, jak stotek nie wklei to zerkn. W tej dyskusji zda豉m sobi spraw, 瞠 chyba nie ma co eksperymentowa nad alfaparfem, tylko robi to co mi s逝篡這, jednak zamiast pomara鎍zowej kativy zrobi kerapro.

A dlaczego Twoja mama by豉 niezadowolona?
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-06, 16:37   #1685
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

UWAGA LECE ZE SKLADEM SRODKA PROSTUJACEGO Z KATIVY :P
niestety butelka jest zaokr庵lona, wiec zdjecia nie bedzie, wiec przepisuje:
Cytat:
water, carbocysteine, cyclopentasiloxane / cyclohexasiloxane, glycerin, cyclopentasiloxane / dimethiconol / dimethicone crosspolymer, parfum, cetyl alcohol, dicaprylyl ether / lauryl alcohol, behentrimonium methosulfate / cetyl alcohol / butylene glycol, stearyl alcohol, ceteareth-20, argania spinosa kernel oil, butyrospermum parkii butter, polyquartenium-55, theobroma cacao seed butter, water / sodium pca / sodium lactate / arginine / aspartic acid / pca / glycine / alanine / serine / valine / proline / threonine / isoleucine / histidine / phenylalanine, hydrolyzed keratin, methylchloroisothiazolino ne / methylisothiazolinone, peg-90m, pentaerythiryl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, fd&c yellow n*5 (c.i. 19140), fd&c red n*40 (c.i. 16035), fd&c blue n*1 (c.i. 42090)
Czyli keratyna daleeeeko za zapachem, a przed ni nawet zdazyl sie zalapac olej arganowy i maslo kakaowe

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2015-01-06 o 16:39
stotek jest offline  
Stary 2015-01-06, 16:51   #1686
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Ale tu by豉 mowa o w這sach wyprostowanych (czyli wyschn窸y bez u篡cia suszarki i s proste), odgniecionych po nocy/warkoczu/gumce. Z tego co kojarz - Ty takich nie masz, wi璚 dziwne by by這, jakby si cudownie rozprostowa造
No tak fakt :P

Nie u篡wamy cukru
Stary 2015-01-06, 17:18   #1687
AniaM69
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 862

Mnie si uda這 kupi tydzie temu mask Elseve Extreme Repair w Biedronce za 12,99 z, wi璚 rozgl康ajcie si po swoich Biedronkach, by mo瞠 si gdzie uchowa造 po zako鎍zonej jaki czas temu promocji.

Friedrich Nietzsche
AniaM69 jest offline  
Stary 2015-01-06, 17:28   #1688
nowa121212
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 456

Jakie maski polecacie z keratyn? tylko opr鏂z kallosa bo nie ma tej maski w drogeriach ktore odwiedzam
nowa121212 jest offline  
Stary 2015-01-06, 17:38   #1689
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

ja mog poleci mask keratynow Ki-power, fajna jest wystarczy jej odrobina na ca貫 w這sy.
Stary 2015-01-06, 17:39   #1690
nowa121212
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 456

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆
ja mog poleci mask keratynow Ki-power, fajna jest wystarczy jej odrobina na ca貫 w這sy.
W jakiej drogeri kupujesz?
nowa121212 jest offline  
Stary 2015-01-06, 17:40   #1691
stotek
Rozeznanie

Nivea Long Repair ma w skladzie keratyne i olej babassu.
Niektore odzywki Organix tez maja keratyne (np. keratynowa, z olejem makadamia - te na pewno, inne mozliwe ze tez, ale to trzebaby w skladzie sprawdzic)
Generalnie szukaj w odzywkach w skladzie nazwy keratin (najczesciej hydrolized) albo dokup sobie na polproduktach w internecie hydrolizat keratyny i sama dodawaj do masek.

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2015-01-06 o 17:41
stotek jest offline  
Stary 2015-01-06, 17:42   #1692
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Poka wiadomo嗆
W jakiej drogeri kupujesz?
na allegro kupi豉m, jest to produkt typowo fryzjerski.
Stary 2015-01-06, 18:36   #1693
Serce
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 337

Za陰czam moje zdj璚ie w這s闚. Teraz w takim s stanie. Zdj璚ie wykona豉m po umyciu w這s闚 lekko podsuszonych suszarka jeszcze nie rozczesanych.
Encanto robi豉m na pocz徠ku pa寮ziernika.
Mam nadzieje ze kativa dojdzie do pi徠ku to w weekend zrobi zabieg.

Miluchova a jakby tam zrobi encanto ale sama od篡wka ???

Edytowane przez Serce
Czas edycji: 2015-03-22 o 17:20
Serce jest offline  
Stary 2015-01-06, 18:56   #1694
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Serce Poka wiadomo嗆
Za陰czam moje zdj璚ie w這s闚. Teraz w takim s stanie. Zdj璚ie wykona豉m po umyciu w這s闚 lekko podsuszonych suszarka jeszcze nie rozczesanych.

je郵i chodzi o wyprostowanie, to b璠ziesz z kativy zadowolona
w這s闚 nie masz zniszczonych (bynajmniej nie wida na zdj璚iu), wi璚 chyba dobry wyb鏎 z t kativ

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Nivea Long Repair ma w skladzie keratyne i olej babassu.
ale niestety ma te w sk豉dzie sodium chloride.... ciort wie po co!!!
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-06, 18:58   #1695
stotek
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
Co za dziady!

Podobno w ogole jakies pol roku temu zmienili jej sklad - obcieli ilosc olejow (bylo wiecej niz sam babassu) i dodali jakies syfy. Ciekawe tylko po co...
Stary 2015-01-06, 19:00   #1696
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Czyli keratyna daleeeeko za zapachem, a przed ni nawet zdazyl sie zalapac olej arganowy i maslo kakaowe
tak, Miluchova jak robi豉 kerapro, to pisa豉 w豉snie, 瞠 tutaj keratyna jest bardzo daleko w sk豉dzie, je郵i chodzi o ilo嗆 keratyny to napewno wygrywa encanto, ciekawe jak jest przy tym alfaparfie , Miluchova, nie zastanawiasz si nad Alfaparfem u mamy?

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Co za dziady!

Podobno w ogole jakies pol roku temu zmienili jej sklad - obcieli ilosc olejow (bylo wiecej niz sam babassu) i dodali jakies syfy. Ciekawe tylko po co...
no w豉郾ie!!!! Zepsu tak od篡wk !!! NIe wiem wog鏊e po co w maskach i od篡wkach wal sodium, w szamponach i myd豉ch to wiadomo, ale w od篡wkach ????
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-06, 19:15   #1697
Serce
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 337

Kasza najbardziej sie boje ze kativa moze mi bardziej zniszczy w這sy albo popali
Moze tego nie wida ale mam do嗆 suche w這sy, takie sianko
Serce jest offline  
Stary 2015-01-06, 19:19   #1698
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Nie b鎩 si ja mialam wlosy potworne i wata w niekt鏎ych miejscach. Nie oszcz璠zaj produktu, na Twoje wlosy te 100 ml co jest w zestawie spokojnie starczy, przygotuj si na d逝gie suszenie. Prostuj malutkie pasma na 215 st i 6 razy przejed lub 7. B璠zie dobrze, ale opar jest dusz帷y, zr鏏 sobie przeci庵 i w tym przeci庵u sied, to dymek b璠zie ucieka do okna
My郵, 瞠 nawet ko鎍闚ki si zachowaj

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2015-01-06 o 19:21
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-06, 19:22   #1699
stotek
Rozeznanie

Cytat:
Nie martw sie, nie zniszczy ani nie popali
Stary 2015-01-06, 19:28   #1700
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 015

Cytat:

najpewniej jako wype軟iacz chocia w od篡wkach i tak rzadko kiedy spotyka si s鏊- osobi軼ie widzia豉m tylko w timotei l郾i帷y blask. (nad czym troch rozpaczam, bo odzywka jest 鈍ietna )
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-01-06, 19:32   #1701
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
najpewniej jako wype軟iacz chocia w od篡wkach i tak rzadko kiedy spotyka si s鏊- osobi軼ie widzia豉m tylko w timotei l郾i帷y blask. (nad czym troch rozpaczam, bo odzywka jest 鈍ietna )
niestety sodium jest w prawie ka盥ej od篡wce dove oil - taka fajna seria, ale odstrasza mnie, 瞠by kupi
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-06, 19:50   #1702
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
niestety sodium jest w prawie ka盥ej od篡wce dove oil - taka fajna seria, ale odstrasza mnie, 瞠by kupi
nie dziwi Ci si, sama boj si u篡wa resztek mojego timoteia, nawet po tym jak wysz這 瞠 m鎩 qod jest niezbyt udany

nawet dove ma? we wczesiejszych wersjach chyba nie dodawali soli, albo wtedy kiedy namietnie uzywa豉m tych odzywek nie zwraca豉m na to uwagi ... a tak wog鏊e wychodzi na to 瞠 coraz wi璚ej firm dodaje sodium, czy瘺y rodzi nam si znowu jaki nowy trend "piel璕nacyjny"
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-01-06, 20:03   #1703
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Ale 瞠軼ie naprodukowa造 tej dyskusji, zostawi Was na p馧 dnia ....

A Ty jak zmoczysz to suszysz suszrk? Czy wilgo jest na tyle ma豉, 瞠 zaraz s suche?

A dlaczego Twoja mama by豉 niezadowolona?
Spoko, ja si do陰czy豉m do w徠ku o odchudzaniu od nowego roku, nie ma mnie p馧 dnia a tam 4 strony. I nie, nie po jednym zdaniu, ale po takich wypowiedziach na 15 cm :brzyda l:

Nie susz suszark, bo to dos這wnie odrobina wilgoci - w zasadzie s suche ju przy czwartym poci庵ni璚iu szczotk. Jak co tam zostaje to jeszcze tej wody dodaje, ale nie zawsze. Z regu造 酥i w koku, wi璚 tych odgniece jest bardzo ma這.

By豉 niezadowolona, bo w這sy po umyciu jak wyschn窸y same z siebie by造 falowane, nadal odstawa造 pojedyncze w這ski. Ci篹ko mi nawet powiedzie, czy si bardziej b造szcza造, bo mama ma sama z siebie bardzo b造szcz帷e w這sy (jak chyba wszystkie farbowane na czarno/ciemny br您). Og鏊nie podsumowa豉, 瞠 nie widzi 瘸dnej wielkiej r騜nicy, mo瞠 s odrobin bardziej mi瘯kie Nie by這 ani wyg豉dzenia, ani rozprostowania

Uprzedzaj帷 - mamy skrajnie r騜ne w這sy, jak co nie sprawdza si jej, to jest super u mnie i na odwr鏒.

Cytat:
UWAGA LECE ZE SKLADEM SRODKA PROSTUJACEGO Z KATIVY :P
niestety butelka jest zaokr庵lona, wiec zdjecia nie bedzie, wiec przepisuje:

dzi瘯uj, zaraz sobie por闚nam

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Poka wiadomo嗆
Mnie si uda這 kupi tydzie temu mask Elseve Extreme Repair w Biedronce za 12,99 z, wi璚 rozgl康ajcie si po swoich Biedronkach, by mo瞠 si gdzie uchowa造 po zako鎍zonej jaki czas temu promocji.
jad do biedry dopiero w czwartek, oby jeszcze by豉
Cytat:
Napisane przez nowa121212 Poka wiadomo嗆
Jakie maski polecacie z keratyn? tylko opr鏂z kallosa bo nie ma tej maski w drogeriach ktore odwiedzam
mo瞠 biovax? Widzia豉m go chyba w naturze Nivea long repair te ma keratyn - chocia ona mi nie do ko鎍a spasowa豉.

Cytat:

z tego, co pami皻am, dziewczyny robi造 sam od篡wk, 瞠by przywr鏂i w這som blask - ale nie by這 wi瘯szego prostowania. Daj zna koniecznie jak po kativie b璠zie

Cytat:
te si zastanawia豉m, ale odstawi豉m, bo i tak puszy豉 mi w這sy... tzn na koniec dnia i po spaniu mia豉m baaardzo zmierzwione ko鎍闚ki.

Cytat:
tak, Miluchova jak robi豉 kerapro, to pisa豉 w豉snie, 瞠 tutaj keratyna jest bardzo daleko w sk豉dzie, je郵i chodzi o ilo嗆 keratyny to napewno wygrywa encanto, ciekawe jak jest przy tym alfaparfie , Miluchova, nie zastanawiasz si nad Alfaparfem u mamy?

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

no w豉郾ie!!!! Zepsu tak od篡wk !!! NIe wiem wog鏊e po co w maskach i od篡wkach wal sodium, w szamponach i myd豉ch to wiadomo, ale w od篡wkach ????
Zastanawiam si, ale najpierw chyba wypr鏏uj na sobie chc jej zrobi gdzie w kwietniu, wi璚 mam czas na przetestowanie jednego 鈔odka

s鏊 wal w celu zag瘰zczenia produktu, no i cz瘰to robi po prostu za konserwant... chocia moim zdaniem mogli nasypa skrobii ziemniaczanej, ona nadaje niesamowit konsystencj od篡wkom a do tego jednak co robi z tymi w這sami po篡tecznego zakonserwowa zawsze mo積a czym innym
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-06, 20:16   #1704
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Zastanawiam si, ale najpierw chyba wypr鏏uj na sobie chc jej zrobi gdzie w kwietniu, wi璚 mam czas na przetestowanie jednego 鈔odka
chcesz na sobie wypr鏏owa alfaparf?
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-06, 20:17   #1705
stotek
Rozeznanie

Dziewczyny, jaki efekt Wam dala skrobia dodana do maski/odzywki? W sensie... wzmacnia tylko jej dzialanie? Czy np. jest nadzieja, ze jak dodam ja do tej ch... odzywki z Organix to jednak nie bedzie mi wtedy robi豉 szczoty?

A w ogole to!!! Wczoraj w koncu wykonczylam szampon z Avonu (700 ml...) i wrocilam do wisniowego Cece, ktorego mam jeszcze ok. po這wy. A potem hulaj dusza kupie cos calkiem zupelnie nowego, yeah Juz nigdy nie kupie tak duzego szamponu, nigdy!

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2015-01-06 o 20:18
stotek jest offline  
Stary 2015-01-06, 20:18   #1706
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
chcesz na sobie wypr鏏owa alfaparf?
tak, w sumie mam w dobrym stanie ju w這sy, wi璚 historia z kerapro ju nie powinna si powt鏎zy

Cytat:
Dziewczyny, jaki efekt Wam dala skrobia dodana do maski/odzywki? W sensie... wzmacnia tylko jej dzialanie? Czy np. jest nadzieja, ze jak dodam ja do tej ch... odzywki z Organix to jednak nie bedzie mi wtedy robi豉 szczoty?

A w ogole to!!! Wczoraj w koncu wykonczylam szampon z Avonu (700 ml...) i wrocilam do wisniowego Cece, ktorego mam jeszcze ok. po這wy. A potem hulaj dusza kupie cos calkiem zupelnie nowego, yeah Juz nigdy nie kupie tak duzego szamponu, nigdy!
mi nab造szcza i wyg豉dza. Dzi siadam przy stole, a T do mnie, 瞠 mi w這sy pi瘯nie l郾i tak瞠... dzia豉 S bardziej mi瘯kie, ale nie u豉twia rozczesywania.

gratuluj wyko鎍zenia szamponu, ja denkuj babuszk agafii - mask jajeczn... jeszcze mi zosta這 tak du穎, a ju mam jej do嗆 jutro na這輳 j przed myciem i po myciu.. i powinna si sko鎍zy. Jak nie, to ogol ni nogi, bo ju mam jej do嗆

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2015-01-06 o 20:21
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-06, 20:37   #1707
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:

Jak najbardziej jest nadzieja. Ja w豉郾ie w ten spos鏏 zdenkowa豉m koszmarn mask good bye damage W這sy po u篡ciu takiej stuningowanej maski (tylko opr鏂z skrobii doda豉m jeszcze kilka kropel oliwy i troszk kakao) by造 bardzo g豉dkie i mi瘯kie A po masce solo by造 spuszone.
Warto spr鏏owa jak masz jakiego koszmarka w swoich zbiorach
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-01-06, 20:37   #1708
AniaM69
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 862

Dziewczyny, czy kt鏎a z Was u篡wa豉 olejku Matrixa Biolage Exquisite po keratynie?

O tego: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=53276

Friedrich Nietzsche
AniaM69 jest offline  
Stary 2015-01-06, 21:22   #1709
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆
Kasza j te chwali nawet mam od niej odlewke i po Kativie j naloze

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
I timotei drogocenne olejki tez ma lubi j i jeszcze ten zapach przypominaj帷y mojego "by貫go" bo bez zobowi您a

Mo瞠 kto da na pierwszy post piel璕nacj po danym kp? Wiadomo ka盥a ma inne w這sy ale mogliby鄉y opisa mniej wi璚ej przy jakim kp trzeba wi璚ej/mniej piel璕nacji? Czy to g逝pi pomys?

Nie u篡wamy cukru
Stary 2015-01-06, 22:54   #1710
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Kasza j te chwali nawet mam od niej odlewke i po Kativie j naloze

I timotei drogocenne olejki tez ma lubi j i jeszcze ten zapach przypominaj帷y mojego "by貫go" bo bez zobowi您a

Mo瞠 kto da na pierwszy post piel璕nacj po danym kp? Wiadomo ka盥a ma inne w這sy ale mogliby鄉y opisa mniej wi璚ej przy jakim kp trzeba wi璚ej/mniej piel璕nacji? Czy to g逝pi pomys?
my郵 瞠 dobry pomys mo積a by zrobi jeden punkt por闚nuj帷y wszystkie przetestowane przez nas zabiegi pod wzgl璠em zar闚no wyprostowania jak i regeneracji.
czekoladka3 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.