Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-01-07, 00:09   #1711
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 023
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
my郵 瞠 dobry pomys mo積a by zrobi jeden punkt por闚nuj帷y wszystkie przetestowane przez nas zabiegi pod wzgl璠em zar闚no wyprostowania jak i regeneracji.
Haa tez mi si podoba nie by這 by zb璠nych pyta itp.

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-01-07, 03:58   #1712
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 338

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Haa tez mi si podoba nie by這 by zb璠nych pyta itp.
Mog si za這篡 瞠 i tak b璠 takie pytania
Stary 2015-01-07, 09:01   #1713
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Napisane przez kopnienta Poka wiadomo嗆
no tego si nie da unikn望, ale mo瞠 chocia troch mniej b璠 si powtarza
tylko ciekawe co na to reszta dziewczyn?
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-01-07, 09:36   #1714
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Jestem za, chocia i tak ka盥e w這sy inne, wi璚 nie wszystko si u wszystkich sprawdzi :P
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-07, 09:59   #1715
Serce
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 337

Dziewczyny a jak jest z ta kativa. Po wprasowaniu keratyny zmywam ja tym do陰czonym szamponem a potem nak豉dam od篡wk z zestawu i jej juz nie wprasowuje ??
Serce jest offline  
Stary 2015-01-07, 10:37   #1716
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez Serce Poka wiadomo嗆
Dziewczyny a jak jest z ta kativa. Po wprasowaniu keratyny zmywam ja tym do陰czonym szamponem a potem nak豉dam od篡wk z zestawu i jej juz nie wprasowuje ??
tej od篡wki si ju nie prasuje, jest to preparat od篡wiaj帷y po kp. Ja w niej chodzi豉m z godzin, sp逝ka豉m, rozczesa豉m, na這篡豉m serum kerapro i wysuszy豉m

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
tak, w sumie mam w dobrym stanie ju w這sy, wi璚 historia z kerapro ju nie powinna si powt鏎zy
to fajnie, jestem ciekawa Twojej opinii o Alfaparfie.
A por闚na豉 ju mo瞠 sk豉d kerapro i kativy?

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, czy kt鏎a z Was u篡wa豉 olejku Matrixa Biolage Exquisite po keratynie?

O tego: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=53276
ja u篡wa豉m po kativie, bo kupi豉m go jeszcze przed kp i chcia豉m wyko鎍zy. Jak dla mnie 瘸dna rewelacja, ale jest w zasadzie taki sam jak loreal Mythic oil, a jego Miluchova bardzo chwali, wi璚 zn闚 stwierdzenie co w這s to obyczaj.

Co do olejku to - nie t逝軼i w這s闚, u mnie przyg豉skiwa baby hair, za bardzo nie wyg豉dza mi w這s闚 i nie nadawa blasku (ale ja mia豉m wtedy w這sy "dziwny blond" i ma這 co nadawa這 blask - w sensie, 瞠 by這 widoczne). Fajnie si sprawdza tak jak juz pisa豉m wcze郾iej - na umyte szamponem w這sy, dawa豉m go w sporej ilo軼i i na to od篡wka, po paru minutach sp逝ka豉m - w這sy z olejkiem by造 du穎 lepsze ni bez, ale to wersja dla tych, kt鏎ym nie spasuje i 瞠by go zdenkowa, bo szkoda taki produkt kupi tylko w tym celu

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
ja mog si przy陰czy i napisa w punktach co o kativie i inoarze,
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-07, 10:38   #1717
Miluchova
Zadomowienie

Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Serio sa podobne ? nawet nie wiedzia豉m, ale nie kupuj, bo mythic wystarczy mi na zawsze chyba xD a poza tym fajny ma zapach

Ja k豉d po sp逝kaniu od篡wki, po osuszeniu r璚znikiem. Nie sp逝kuj :P

Skladu kativy jeszcze nie por闚na豉m :p
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-07, 10:40   #1718
czekoladka3
Zakorzenienie

to fajnie kasza ja mog zrobi por闚nanie cocochoco, encanto i qod
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-01-07, 11:03   #1719
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Serio sa podobne ? nawet nie wiedzia豉m, ale nie kupuj, bo mythic wystarczy mi na zawsze chyba xD a poza tym fajny ma zapach
powiedzia豉 mi kiedys fryzjerka, kt鏎a pracuje na matrixie i lorealu, 瞠 to ten sam producent, tylko loreal dro窺zy, mo瞠 co w tym jest, bo faktycznie niekt鏎e produkty maj bardzo podobne. Jak na buteleczce z tego olejku matrixa jest sk豉d to mog Ci poda, bo buteleczk mam

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
to fajnie kasza ja mog zrobi por闚nanie cocochoco, encanto i qod
tylko gdzie to por闚nanie napisa? Jako normalny post i moederator wklei to na pierwsz stron?
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-07, 11:06   #1720
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
powiedzia豉 mi kiedys fryzjerka, kt鏎a pracuje na matrixie i lorealu, 瞠 to ten sam producent, tylko loreal dro窺zy, mo瞠 co w tym jest, bo faktycznie niekt鏎e produkty maj bardzo podobne. Jak na buteleczce z tego olejku matrixa jest sk豉d to mog Ci poda, bo buteleczk mam

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

tylko gdzie to por闚nanie napisa? Jako normalny post i moederator wklei to na pierwsz stron?

Jasne, wrzucaj.

Jako normalny post, trzeba to potem z這篡 w jedno i wys豉 do dodania

疾 matrix jest od loreala to wiem, ale bourjois jest od chanel i to jednak nie jest to samo dlatego mnie to ciekawi. Zastanawia豉m si nad matrixem i lorealem, ale jednak mythic oil mia lepsze opinie
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-07, 11:36   #1721
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Jasne, wrzucaj.

Zastanawia豉m si nad matrixem i lorealem, ale jednak mythic oil mia lepsze opinie
Prosz bardzo.
Spojrza豉m na szybko na oba (mam te buteleczk z mythic) to chyba matrix ma kr鏒szy sk豉d i wi璚ej olejk闚, ale nie chodzi mi o ilo嗆 (bo tego nie wie nikt ) tylko o r騜norodno嗆.

trudno by這 zrobi jedno zdj璚ie, bo buteleczka jest w您iutka, ale jako sobie posklejasz
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg olejek matrix 1.jpg (88,0 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg olejek matrix2.jpg (76,1 KB, 8 za豉dowa)

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2015-01-07 o 11:37
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-07, 13:44   #1722
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kopnienta Poka wiadomo嗆
Ta b璠 ale ode郵emy na pierwszy post ;D

Cytat:

No w豉郾ie ;D

Cytat:
Jestem za, chocia i tak ka盥e w這sy inne, wi璚 nie wszystko si u wszystkich sprawdzi :P
Jasne, 瞠 inne ale mo瞠 akurat to by by豉 nasza polecana piel璕nacja ale bez obietnic :P

Nie u篡wamy cukru
Stary 2015-01-07, 14:14   #1723
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

Kasza, kupilam sobie dzisiaj ten olejek z Yves Rocher
Mialam co prawda poczekac, az skoncze olejek z Green Pharmacy, ktory moim wlosom w zasadzie nic nie robi, ale dzisiaj by豉m w centrum handlowym, przechodzi豉m i jakos tak weszlam... Faktycznie pi瘯nie pachnie i ciekawa jestem bardzo, jak b璠zie mi sie spisywal

(Kupilam sobie tez szampon i odzywke z Tigi )
Stary 2015-01-07, 16:51   #1724
Serce
Raczkowanie

[QUOTE=kasza80;49636177]tej od篡wki si ju nie prasuje, jest to preparat od篡wiaj帷y po kp. Ja w niej chodzi豉m z godzin, sp逝ka豉m, rozczesa豉m, na這篡豉m serum kerapro i wysuszy豉m

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

dzi瘯i Kasza
czyli po keratynowym prstowaniu w這s闚 mog豉bym umy wlosy ju nast瘼nego dnia rano?
Serce jest offline  
Stary 2015-01-07, 17:03   #1725
stotek
Rozeznanie

@Serce: po Kativie tak.
Stary 2015-01-07, 17:20   #1726
Serce
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez stotek Poka wiadomo嗆
@Serce: po Kativie tak.
Dzi瘯uj Stotek
Mam nadziej 瞠 kativa dojdzie do piatku, chcia豉bym j zrobi w wieczorem alb w sobot rano.
Serce jest offline  
Stary 2015-01-07, 17:37   #1727
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez stotek Poka wiadomo嗆
Kasza, kupilam sobie dzisiaj ten olejek z Yves Rocher
Mialam co prawda poczekac, az skoncze olejek z Green Pharmacy, ktory moim wlosom w zasadzie nic nie robi, ale dzisiaj by豉m w centrum handlowym, przechodzi豉m i jakos tak weszlam... Faktycznie pi瘯nie pachnie i ciekawa jestem bardzo, jak b璠zie mi sie spisywal
) trudno zu篡 do ko鎍a co, co nic nie robi, doskonale wiem co na ten temat. Z olejku napewno b璠ziesz zadowolona, nie mo瞠 by inaczej jak nie masz czasu, to mo瞠sz na這篡 nawet na 10/15 minut i te w這sy b璠 du穎 lepsze ni jakby nie na這篡豉.
A ja maniaczka w這sowych zakup闚, zam闚i豉m sobie na pr鏏 to http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=34462 podobno cud, mi鏚, malina.... jutro mi Pan j podrzuci, za 75 ml - 14 z., ciekawe czy faktycznie takie cudo.... cena za 500 ml to ponad 80 z.
Jak b璠 ju j mia豉 w r瘯u, to wklej sk豉d, mo瞠 Miluchova si wypowie na ten temat, bo jest w tym mega obeznana. Zastanawiam si, czy nie ma po prostu "cudownych oblepiaczy" dlatego tak poprawia stan w這s闚, ale ja si na sk豉dach nie znam, 瞠by to oceni

SERCE jestem bardzo ciekawa jak Ci wyjdzie zabieg, zaraz po napewno b璠ziesz bardzo zadowolona, ale wszystko ods這ni pierwsze mycie

P.S. widz, 瞠 na KWC z linka wy瞠j jest sk豉d tego rekonstuktora emmebi, Miluchova mo瞠sz na te sk豉dniki zernk望? Czego si mo積a po tym spodziewa, s to oblepiaj帷e silikony?

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2015-01-07 o 17:47
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-07, 17:48   #1728
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
) trudno zu篡 do ko鎍a co, co nic nie robi, doskonale wiem co na ten temat. Z olejku napewno b璠ziesz zadowolona, nie mo瞠 by inaczej jak nie masz czasu, to mo瞠sz na這篡 nawet na 10/15 minut i te w這sy b璠 du穎 lepsze ni jakby nie na這篡豉.
A ja maniaczka w這sowych zakup闚, zam闚i豉m sobie na pr鏏 to http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=34462 podobno cud, mi鏚, malina.... jutro mi Pan j podrzuci, za 75 ml - 14 z., ciekawe czy faktycznie takie cudo.... cena za 500 ml to ponad 80 z.
Jak b璠 ju j mia豉 w r瘯u, to wklej sk豉d, mo瞠 Miluchova si wypowie na ten temat, bo jest w tym mega obeznana. Zastanawiam si, czy nie ma po prostu "cudownych oblepiaczy" dlatego tak poprawia stan w這s闚, ale ja si na sk豉dach nie znam, 瞠by to oceni

SERCE jestem bardzo ciekawa jak Ci wyjdzie zabieg, zaraz po napewno b璠ziesz bardzo zadowolona, ale wszystko ods這ni pierwsze mycie

P.S. widz, 瞠 na KWC z linka wy瞠j jest sk豉d tego rekonstuktora emmebi, Miluchova mo瞠sz na te sk豉dniki zernk望? Czego si mo積a po tym spodziewa, s to oblepiaj帷e silikony?
Pierwszy raz widz t mask

Nie u篡wamy cukru
Stary 2015-01-07, 17:49   #1729
Miluchova
Zadomowienie

Dziewczyny... sk豉d kerapro i kativy jest w zasadzie taki sam. Na czerwono zaznaczy豉m r騜nice - to jest w kativie, a nie ma tego w kerapro. Reszta jestidentyczna. Pogrubi豉m perfumy, 瞠by by這 jasne, od k康 zaczynaj si 郵adowe ilo軼i (po perfumach)

tak瞠.. w kativie mamy dodatkowo kropl oleju arganowego i te krzaki na ko鎍u - barwniki.

water, carbocysteine, cyclopentasiloxane / cyclohexasiloxane, glycerin, cyclopentasiloxane / dimethiconol / dimethicone crosspolymer, parfum, cetyl alcohol, dicaprylyl ether / lauryl alcohol, behentrimonium methosulfate / cetyl alcohol / butylene glycol, stearyl alcohol, ceteareth-20, argania spinosa kernel oil, butyrospermum parkii butter, polyquartenium-55, theobroma cacao seed butter, water / sodium pca / sodium lactate / arginine / aspartic acid / pca / glycine / alanine / serine / valine / proline / threonine / isoleucine / histidine / phenylalanine, hydrolyzed keratin, methylchloroisothiazolino ne / methylisothiazolinone, peg-90m, pentaerythiryl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, fd&c yellow n*5 (c.i. 19140), fd&c red n*40 (c.i. 16035), fd&c blue n*1 (c.i. 42090)

Cytat:
Prosz bardzo.
Spojrza豉m na szybko na oba (mam te buteleczk z mythic) to chyba matrix ma kr鏒szy sk豉d i wi璚ej olejk闚, ale nie chodzi mi o ilo嗆 (bo tego nie wie nikt ) tylko o r騜norodno嗆.

trudno by這 zrobi jedno zdj璚ie, bo buteleczka jest w您iutka, ale jako sobie posklejasz
Matrix ma te oleje za perfumami - czyli 郵adow ilo嗆, za mythic oil wszystko ma przed - wi璚 tutaj mamy tego wi璚ej. Dobrze, 瞠 nie wzi窸am tego matrixa

Cytat:
Ma silikon, ale zmywalny delikatnymi detergentami.

Powinny si fajnie w這sy rozczesywa, nie elektryzowa, by mi瘯kie. Chocia szczerze m闚i帷 jest to bardziej maska kondycjonuj帷a ni regeneruj帷a

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2015-01-07 o 17:54
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-07, 18:01   #1730
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Dziewczyny... sk豉d kerapro i kativy jest w zasadzie taki sam. Na czerwono zaznaczy豉m r騜nice - to jest w kativie, a nie ma tego w kerapro. Reszta jestidentyczna. Pogrubi豉m perfumy, 瞠by by這 jasne, od k康 zaczynaj si 郵adowe ilo軼i (po perfumach)

tak瞠.. w kativie mamy dodatkowo kropl oleju arganowego i te krzaki na ko鎍u - barwniki.

water, carbocysteine, cyclopentasiloxane / cyclohexasiloxane, glycerin, cyclopentasiloxane / dimethiconol / dimethicone crosspolymer, parfum, cetyl alcohol, dicaprylyl ether / lauryl alcohol, behentrimonium methosulfate / cetyl alcohol / butylene glycol, stearyl alcohol, ceteareth-20, argania spinosa kernel oil, butyrospermum parkii butter, polyquartenium-55, theobroma cacao seed butter, water / sodium pca / sodium lactate / arginine / aspartic acid / pca / glycine / alanine / serine / valine / proline / threonine / isoleucine / histidine / phenylalanine, hydrolyzed keratin, methylchloroisothiazolino ne / methylisothiazolinone, peg-90m, pentaerythiryl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, fd&c yellow n*5 (c.i. 19140), fd&c red n*40 (c.i. 16035), fd&c blue n*1 (c.i. 42090)

Matrix ma te oleje za perfumami - czyli 郵adow ilo嗆, za mythic oil wszystko ma przed - wi璚 tutaj mamy tego wi璚ej. Dobrze, 瞠 nie wzi窸am tego matrixa
Dzi瘯i Miluchova za t analiz, tylko si zastanawiam, dlaczego kerapro ma by silniejsze, czy jest to mo磧iwe, 瞠 po prostu sk豉dnik闚 prostuj帷ych ma wi璚ej? Bo w sk豉dzie nie ma ilo軼i, hmmm. W instrukcji pomara鎍zowej kativy pisze o efekcie 8 tygodni, w kerapro 3 miesi帷e, a przecie to ten sam producent, wi璚 jaka mo瞠 ilo軼iowa r騜nica musi by... Mnie w sklepie internetowym m闚ili, 瞠 kerapro jest "silniejsze". Sama nie wiem co o tym my郵e, bo cenowo 100 ml kerapro wyjdzie dwa razy wi璚ej ni pomara鎍zowa kativa.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:

Ma silikon, ale zmywalny delikatnymi detergentami.

Powinny si fajnie w這sy rozczesywa, nie elektryzowa, by mi瘯kie. Chocia szczerze m闚i帷 jest to bardziej maska kondycjonuj帷a ni regeneruj帷a
dzi瘯i, jak kto b璠zie ciekawy opinii to dam zna.
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-07, 19:05   #1731
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Dzi瘯i Miluchova za t analiz, tylko si zastanawiam, dlaczego kerapro ma by silniejsze, czy jest to mo磧iwe, 瞠 po prostu sk豉dnik闚 prostuj帷ych ma wi璚ej? Bo w sk豉dzie nie ma ilo軼i, hmmm. W instrukcji pomara鎍zowej kativy pisze o efekcie 8 tygodni, w kerapro 3 miesi帷e, a przecie to ten sam producent, wi璚 jaka mo瞠 ilo軼iowa r騜nica musi by... Mnie w sklepie internetowym m闚ili, 瞠 kerapro jest "silniejsze". Sama nie wiem co o tym my郵e, bo cenowo 100 ml kerapro wyjdzie dwa razy wi璚ej ni pomara鎍zowa kativa.
mo瞠 ma po prostu wi瘯sze st篹enie karbocysteiny wychodzi這by wtedy na to, 瞠 kerapro jest po prostu silniej prostuj帷e od kativy - tak瞠 ju wiem, 瞠 po kativ nie si璕ne
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-08, 08:44   #1732
konspiracja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 436

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆
Kt鏎a pyta豉 o r騜nic mi璠zy cocochoco w wersji pure a original :
original bardziej prostuje, pure dzia豉 bardziej od篡wiaj帷o.

pure te ma ostrzejszy zapach - potwierdzam to co kt鏎a z Was pisa豉
To w takim razie i ja sie na pure chyba w ko鎍u kiedy zdecyduje ...

Czekoladka, rozumiem ale mysl 瞠 wiele by zyska造

dziewczyny czy to cece cherry ma s鏊?
Nie mam szamponu. Co kupic? Ruski rokitnikiowy jest jakis dziwny
Mam jakiesz rozmi皻olone w這sy po nim..

na Groszka orbicie

Syzyf by豉 kobiet
konspiracja jest offline  
Stary 2015-01-08, 09:54   #1733
stotek
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez konspiracja Poka wiadomo嗆
Nie ma
Stary 2015-01-08, 10:04   #1734
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez konspiracja Poka wiadomo嗆
To w takim razie i ja sie na pure chyba w ko鎍u kiedy zdecyduje ...

Czekoladka, rozumiem ale mysl 瞠 wiele by zyska造

Nie mam szamponu. Co kupic? Ruski rokitnikiowy jest jakis dziwny
Mam jakiesz rozmi皻olone w這sy po nim..
No mnie ruski cedrowy robi taki lekkie puszenie i zwi瘯szenie obj皻o軼i, przerazi豉m si, bo my郵a豉m, 瞠 inoar si nie uda, ale na szcz窷cie to tylko szampon
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-08, 12:25   #1735
Serce
Raczkowanie

Dziewczyny ja nie wiem jak wy poznajecie ze jaki szampon wam puszy w這sy. Ja zawsze zwalam win na od篡wk w 篡ciu bym nie pomy郵a豉 ze szampon moze tak zadzia豉 ..

Kurcz nie dostan kativy na weekend
Zadzwoni豉m tan i zapyta豉m czy juz wys豉li a oni ze wy郵 dopiero jutro bo nie maja tego produktu na stanie i jutro bed mieli dostaw. Kuxwa powinni napisa na stronie ze czas oczekiwania moze sie wyd逝篡 ....
Serce jest offline  
Stary 2015-01-08, 13:45   #1736
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Serce Poka wiadomo嗆
Dziewczyny ja nie wiem jak wy poznajecie ze jaki szampon wam puszy w這sy. Ja zawsze zwalam win na od篡wk w 篡ciu bym nie pomy郵a豉 ze szampon moze tak zadzia豉 ..
Ja sama te bym na to nigdy nie wpad豉, ale ten ruski cedrowy odla豉m te mojej mamie na spr鏏owanie i jak zapyta豉m, czy jej si podoba,a ona z zachwytem: Tak, mam po nim tak du穎 w這s闚!!!
Wi璚 wpad豉m na to, 瞠 pewnie puszy w這sy i zwi瘯sza obj皻o嗆 te i moich, odstawi豉m i wszystko wr鏂i這 do g豉dkiej normy ze zredukowan obj皻o軼i
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-08, 13:46   #1737
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
No mnie ruski cedrowy robi taki lekkie puszenie i zwi瘯szenie obj皻o軼i, przerazi豉m si, bo my郵a豉m, 瞠 inoar si nie uda, ale na szcz窷cie to tylko szampon
moim w這som cedrowy znowu bardzo podpasowa. S takie g豉dkie i si b造szcz
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-01-08, 19:03   #1738
Likaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Cze嗆 dziewczyny! Co my郵icie o stosowaniu szamponu przeciw逝pie穎wego Ziaja Med? Dziewczyna kt鏎a robi豉 mi zabieg powiedzia豉, 瞠 szampony przeciw逝pie穎we s mocne. W pierwszej cz窷ci w徠ku pojawi si ten szampon na li軼ie polecanych wi璚 pobieg豉m dzisiaj do apteki i kupi豉m i troch 瘸逝j, boj si go zastosowa. Czy kt鏎a z Was u篡wa tego szamponu i mo瞠 si wypowiedzie? Jakby nie patrze ka盥y szampon, nawet dzieci璚y zawiera sole. Jestem dopiero jeden dzie po zabiegu, jutro czeka mnie mycie g這wy i nie wiem jaki szampon jeszcze kupi?
Likaa jest offline  
Stary 2015-01-08, 19:09   #1739
Miluchova
Zadomowienie

Nie ka盥y szampon zawiera s鏊

Je郵i masz problemy z 逝pie瞠m, to jak najbardziej u篡waj szamponu, kt鏎y Ci s逝篡. D逝go嗆 w這s闚 mo瞠sz zabezpieczy od篡wk.

- moczysz w這sy
- nak豉dasz od篡wk (jak彗olwiek, najta雟z) na d逝go嗆
- nak豉dasz szampon na sk鏎 g這wy i j dok豉dnie oczyszczasz
- sp逝kujesz ca這嗆
- nak豉dasz normaln od篡wk

Chodzi o to, 瞠by mocny szampon mia jak najmniejszy kontakt z w這sami na d逝go軼i, wtedy keratyna Ci si szybko nie wyp逝cze.
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-08, 19:32   #1740
Likaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Cytat:
Nie ka盥y szampon zawiera s鏊

Je郵i masz problemy z 逝pie瞠m, to jak najbardziej u篡waj szamponu, kt鏎y Ci s逝篡. D逝go嗆 w這s闚 mo瞠sz zabezpieczy od篡wk.

- moczysz w這sy
- nak豉dasz od篡wk (jak彗olwiek, najta雟z) na d逝go嗆
- nak豉dasz szampon na sk鏎 g這wy i j dok豉dnie oczyszczasz
- sp逝kujesz ca這嗆
- nak豉dasz normaln od篡wk

Chodzi o to, 瞠by mocny szampon mia jak najmniejszy kontakt z w這sami na d逝go軼i, wtedy keratyna Ci si szybko nie wyp逝cze.
Dzi瘯uj za odpowied, je郵i nie sole to czym jest "Sodium .......", kt鏎y pojawia si nawet w dzieci璚ych szamponach. np Sodium Myreth Sulfate, Sodium Benzoate, Sodium Chloride - co to jest? Bo ja my郵a豉m, 瞠 sole ( by mo瞠 jestem w b喚dzie ) interesuje si tym jeden dzie wi璚 czekam na podpowiedzi
Likaa jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 3 (0 u篡tkownik闚 i 3 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.