Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-09-25, 10:44   #181
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Serce Poka wiadomo嗆
Dziewczymy, wiem 瞠 temat by wa趾owany ale jakich szampon闚 uzywacie po keratynie?
Ja do tej pory u篡wa豉m emolium nawil瘸j帷y, ale nie jestem do niego przekonana. Wcale nie nawil瘸 a w這sy s po nim "tepe".
Co polecacie z w豉snego do鈍iadczenia?
Oj, ca造 czas wa趾owane, ale faktycznie dob鏎 fajnego szamponu jest problemem - bynajmniej dla mnie.
U siebie zauwa篡豉m pogorszenie w這s闚 poprzez s鏊 w szamponie, tak瞠 po zabiegu nie polecam.
Fajny szampon to cece keratin i wi郾ia ma slsy, ale nie ma soli. U mnie po nim nic z wlosami z貫go si nie dzieje. Polecam r闚nie szampon regeneruj帷y z YR tylko trzeba go rozcie鎍zy. Ma posta g瘰tego mleczka, ktore trudno si pieni. Ja jak mia豉m 2/3 butelki dope軟i豉m wod czyli dola豉m 1/3 i rewelacja. Ten szampon ma sodium na ko鎍u w sk豉dzie, ale po rozcie鎍zeniu super si zachowuje.

Teraz b璠 po zabiegu testowa organix - bez sls, bez soli, same oleje i mas豉 - ciekawe jak si sprawdzi

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Ps.http://kulkaowszystkim.blogspot.com/...-od-argan.html ciekawy ten spray (blog nie jest moj)
fajny ten spray, mo瞠 kto wypr鏏uje?
kasza80 jest offline  
Stary 2014-09-25, 12:41   #182
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Dziewczymy, wiem 瞠 temat by wa趾owany ale jakich szampon闚 uzywacie po keratynie?
Ja do tej pory u篡wa豉m emolium nawil瘸j帷y, ale nie jestem do niego przekonana. Wcale nie nawil瘸 a w這sy s po nim "tepe".
Co polecacie z w豉snego do鈍iadczenia?

Powklejam linki do moich szampon闚 (przy okazji te w tym sklepie je kupuje)

Na wst瘼ie powiem, 瞠 moje w這sy 幢e reaguj na s鏊 w szamponie (efekt keratynowego prostowania schodzi do dw鏂h miesi璚y).

1. Ma s鏊, mimo wszystko jest jej chyba bardzo 郵adowa ilo嗆, bo nic si z w這sami nie dzieje - u篡wam go od ponad dw鏂h miesi璚y codziennie, a w這sy nadal s super

http://skarbysyberii.pl/pl/216-szamp...007212123.html

2. M鎩 ulubiony, zapach jest do嗆 specyficzny i nie ka盥emu b璠zie si podoba nie ma soli, zu篡豉m ju kilka opakowa.

http://skarbysyberii.pl/pl/197-szamp...007201165.html

3. Kolejny ulubieniec, w sumie podobny do poprzedniego - inaczej pachnie, ma te bardziej 豉godz帷e dzia豉nie - jak mam podra積iony skalp/uczulenie to fajnie wszystko uspokaja

http://skarbysyberii.pl/pl/199-szamp...007201189.html

4. Testowa豉m Babydream z rossmanna - u mnie robi totalne siano na g這wie

5. Rossmannowska Alterra - szampony super, cena niby ok, ale konsystencja taka sobie (glutowata) przez co szampon ma這 wydajny = ostatecznie wychodzi drogo. Jedna butelka starcza豉 mi na 2, g鏎a 3 tygodnie

a tak poza tematem szamponowym - przyszed do mnie wczoraj olej z pestek moreli, na這篡豉m na noc, rano tylko na 20 sekund kallosa czekoladowego da豉m jako od篡wk, 瞠by szybko w這sy rozczesa, bo si spieszy豉m i w這sy g豉dkie, b造szcz帷e, dobrze nawil穎ne, pomimo suszenia suszark dawno nie mia豉m takich w這s闚
Miluchova jest offline  
Stary 2014-09-25, 13:31   #183
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
1. Ma s鏊, mimo wszystko jest jej chyba bardzo 郵adowa ilo嗆, bo nic si z w這sami nie dzieje - u篡wam go od ponad dw鏂h miesi璚y codziennie, a w這sy nadal s super

http://skarbysyberii.pl/pl/216-szamp...007212123.html

a tak poza tematem szamponowym - przyszed do mnie wczoraj olej z pestek moreli, na這篡豉m na noc, rano tylko na 20 sekund kallosa czekoladowego da豉m jako od篡wk, 瞠by szybko w這sy rozczesa, bo si spieszy豉m i w這sy g豉dkie, b造szcz帷e, dobrze nawil穎ne, pomimo suszenia suszark dawno nie mia豉m takich w這s闚
no w豉郾ie mnie ten szampon "ze瘸r" keratyn do ko鎍a... wida tutaj, 瞠 co w這s to obyczaj

mo瞠sz wklei linka tego oleju?
kasza80 jest offline  
Stary 2014-09-25, 13:31   #184
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

hmm Miluchova - ty chyba w moje 豉zience siedzisz albo ja w Twojej - to te moje szampony i z opiniami si zgadzam
Stary 2014-09-25, 15:14   #185
afyra
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224

macie jakies rady jak wrocic do lokow? keratynowe prostowanie wlosow mialam robione w maju a nastepnie we wrzesniu (2013), bo pierwszy zabieg nie byl do konca dobrze zrobiony, drugi byl juz na lepszych kosmetykach, ale i tak po zabiegu moje wlosy nie byly super proste i powiem ze powinnam miec juz swoje loczki, a moje wlosy wygladaja okropnie, ni to loki ni proste, pol na pol, najgorsze co moze byc, a konce wlosow sa wciaz proste, mimo ze minelo przeciez sporo czasu... pianki i kremy na loki niewiele daja, czy ten koszmar minie czy bede musiala sciac wlosy? :c
Stary 2014-09-25, 15:42   #186
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Napisane przez afyra Poka wiadomo嗆
macie jakies rady jak wrocic do lokow? keratynowe prostowanie wlosow mialam robione w maju a nastepnie we wrzesniu (2013), bo pierwszy zabieg nie byl do konca dobrze zrobiony, drugi byl juz na lepszych kosmetykach, ale i tak po zabiegu moje wlosy nie byly super proste i powiem ze powinnam miec juz swoje loczki, a moje wlosy wygladaja okropnie, ni to loki ni proste, pol na pol, najgorsze co moze byc, a konce wlosow sa wciaz proste, mimo ze minelo przeciez sporo czasu... pianki i kremy na loki niewiele daja, czy ten koszmar minie czy bede musiala sciac wlosy? :c
z niekt鏎ych w這s闚 keratyna nigdy nie wyp逝kuje si do ko鎍a ( jestem na to najlepszym dowodem ). Spr鏏uj mo瞠 my przez jaki czas szamponami z sol albo przeciw逝piezowymi
Stary 2014-09-25, 17:27   #187
Serce
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 337

Kasza a ten organix to ktory rodzaj polecasz?
A z takich dostepnych w drogerii lub w aptece sa jakies fajne? tylko nie z keratyn (mje w這sy sa najprawdopodobniej przekeratynowane), ani nie Babydream czy Hipp bo mia豉m po nich niez造 逝pie :-/

Miluchowa jaki masz rodzaj w這s闚. Ja na razie olejuj BD dla mam.
Mam wlosy blond rozja郾iane, wysokoporowate. Nak豉dam go na ca陰 noc. Powiem szczerze, 瞠 w這sy s ladnie obci捫one i ten puch powoli zanika
Przymierzam si zakupi jeszcze sezamowy i lniany (kt鏎y podobno 鄉ierdzi :-/ ale laski bardz chwal.
Za niedlugo robi encanto ale dalej zamierzam olejowa. Do tej pory nie przywi您ywa豉m wagi do wygl康u w這s闚. Jak zaczyna造 sie tylko puszyc to ciach encanto albo cocochoco.
Teraz mo瞠 gdy b璠 olejowac to efekt prostych wlos闚 d逝瞠j uda mi si zachowa.

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

EDIT
Miluchova zastanawiam si nad nr 3. Jest na 逝pie czyli w sam raz dla mnie. Mam wrazliwa sk鏎e g這wy. Nie ma w nim soli ani innych detergent闚?
Serce jest offline  
Stary 2014-09-25, 18:05   #188
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 017

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
z niekt鏎ych w這s闚 keratyna nigdy nie wyp逝kuje si do ko鎍a ( jestem na to najlepszym dowodem ). Spr鏏uj mo瞠 my przez jaki czas szamponami z sol albo przeciw逝piezowymi
Ajaja chcia豉bym tak mo瞠 za drugim podej軼iem keratyny b璠zie lepiej.

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-09-25, 18:10   #189
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Kasza a ten organix to ktory rodzaj polecasz?
Jeszcze zadnego nie polecam, bo dopiero kupi豉m. Ja skusi豉m si na keratynowy - br您owe opakowanie, wi璚 chyba Ci nie podejdzie, ale podobno wszystkie organixy s fajne, bez soli i na olejach i mas豉ch, tak瞠 je郵i chcesz to musisz poczyta jaki co ma w sobie.

Z drogeryjnych polecam cece, ale tam te jest keratyna. Chyba, 瞠 YR Ci podpasuj, to tak jak pisa豉m reparation lub lissagne.
kasza80 jest offline  
Stary 2014-09-25, 18:23   #190
Miluchova
Zadomowienie

@ kasza
http://ecospa.pl/produkt/olej-z-pestek-moreli
mam 50ml butl, jest ca趾iem spora
a tak w og鏊e to oni maj przecudowne opakowania pierwszy raz robi豉m zakupy w tym sklepie i jestem w szoku jak pi瘯ne i estetyczne maj etykiety

Cytat:
Miluchowa jaki masz rodzaj w這s闚. Ja na razie olejuj BD dla mam.
Mam wlosy blond rozja郾iane, wysokoporowate. Nak豉dam go na ca陰 noc. Powiem szczerze, 瞠 w這sy s ladnie obci捫one i ten puch powoli zanika
Przymierzam si zakupi jeszcze sezamowy i lniany (kt鏎y podobno 鄉ierdzi :-/ ale laski bardz chwal.
Za niedlugo robi encanto ale dalej zamierzam olejowa. Do tej pory nie przywi您ywa豉m wagi do wygl康u w這s闚. Jak zaczyna造 sie tylko puszyc to ciach encanto albo cocochoco.
Teraz mo瞠 gdy b璠 olejowac to efekt prostych wlos闚 d逝瞠j uda mi si zachowa.

Miluchova zastanawiam si nad nr 3. Jest na 逝pie czyli w sam raz dla mnie. Mam wrazliwa sk鏎e g這wy. Nie ma w nim soli ani innych detergent闚?
Szampon baardzo przyjemny, kremowa konsystencja, zapach powiedzia豉bym neutralny, jednak wyczuwam w nim delikatne nuty cedru On jest 鈍ietny w豉郾ie do 豉godzenia wszystkich z造ch rzeczy, ja jak mam masakr na sk鏎ze g這wy to zostawiam go na 3-5 minut na g這wie i od razu jest ulga nie ma w nim soli, ma delikatny detergent w sk豉dzie, ale jest na bazie oleju a nie wody i to w nim lubi nie przesusza w這s闚, a mimo to dobrze je oczyszcza. Cena jest na tyle niska, 瞠 warto przetestowa ten szampon - przy okazji teraz maj w tym sklepie promocj 20% do ko鎍a wrze郾ia na kod: DZWONEK powinni mi chyba p豉ci za reklam haha wsz璠zie ich polecam

A moje w這sy.. naturalne ciemny blond, obecnie bardzo jasny blond - rozja郾iane, na d逝go軼i 2 razy dekoloryzowane i 7 razy rozja郾iane wysokoporowate

Foto sprzed 2 minut, robione w 鈍ietle sztucznym, wrzucam du瞠, 瞠by軼ie mog造 poogl康a ko鎍闚ki (obcinane 2 miesi帷e temu) i jak to encanto strasznie niszczy blond w這sy troch pogniecione, bo siedzia豉m w warkoczu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_8467.jpg (79,5 KB, 156 za豉dowa)
Miluchova jest offline  
Stary 2014-09-25, 18:35   #191
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Ajaja chcia豉bym tak mo瞠 za drugim podej軼iem keratyny b璠zie lepiej.
z tego co pami皻am ostatnio robi豉 alfaparf ? spr鏏uj encanto robione metod tradycyjn, u mnie jest nie do zdarcia

Miluchova 郵iczne w這ski 鈍ietnie si trzymaj jak na tyle zabieg闚 kt鏎e im zafundowa豉
Stary 2014-09-25, 18:38   #192
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
z tego co pami皻am ostatnio robi豉 alfaparf ? spr鏏uj encanto robione metod tradycyjn, u mnie jest nie do zdarcia

Miluchova 郵iczne w這ski 鈍ietnie si trzymaj jak na tyle zabieg闚 kt鏎e im zafundowa豉
dzi瘯uj no z tego, co pisz na blogach, to powinny ju dawno wypa嗆 jak nie od rozja郾iania, to od encanto

Smerfetka ja te polecam Ci encanto, bo kombinujesz z innymi rzeczami. Walnij raz a dobrze, a potem ewentualnie szukaj zast瘼cy
Miluchova jest offline  
Stary 2014-09-25, 19:57   #193
magdaavon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Zakupilam to serum ktore polecalyscie jestem dopiero po dwoch uzyciach i poki co szalu nie ma, ale produkt daje rade. Jestem jeszcze w trakcie testowania i probuje z roznymi szamponami, odzywkami i maskami go stosowac. Faktycznie wlosy sa wygladzone i mile w dotyku, blyszczace, ale nie prostuje mi wlosow tak jakbym chciala gdybym ukladala na szczotce to byloby super, ale mi sie nie chce;P
Nie moge sie doczekac kiedy bede mogla wyprostowac wlosy keratyna;-) na pierwszy rzut sprobuje chyba cocochoco i zobaczymy czy da rade. W kazym razie sledze wasz watek
magdaavon jest offline  
Stary 2014-09-25, 20:31   #194
kasza80
Rozeznanie

Miluchova ale Ty jeste platynka inaczej sobie Ciebie wyobra瘸豉m , ale w這ski masz bardzo 豉dne i wida w super kondycji
kasza80 jest offline  
Stary 2014-09-25, 20:40   #195
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
@

A moje w這sy.. naturalne ciemny blond, obecnie bardzo jasny blond - rozja郾iane, na d逝go軼i 2 razy dekoloryzowane i 7 razy rozja郾iane wysokoporowate

Foto sprzed 2 minut, robione w 鈍ietle sztucznym, wrzucam du瞠, 瞠by軼ie mog造 poogl康a ko鎍闚ki (obcinane 2 miesi帷e temu) i jak to encanto strasznie niszczy blond w這sy troch pogniecione, bo siedzia豉m w warkoczu
w這ski
Stary 2014-09-25, 22:05   #196
Isabel95
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Hej dziewczyny, mam pytanie!
Jutro przymierzam do keratynowego prostowania po raz pierwszy w moim 篡ciu. Chcia豉bym si dowiedzie jakie to niesie za sob ewentualne zagro瞠nia.. w sensie np. jak bardzo trzeba si postara 瞠by spali sobie w這sy? Czy w og鏊e jest jaka szansa 瞠by je郵i si idzie 軼i郵e z instrukcj co zbabra? I czy je郵i ewentualnie co p鎩dzie nie tak jakie mog by tego konsekwencje? B璠 musia豉 軼i望 si na kr鏒ko czy b璠 wygl康a jak jaka wied幟a? Jaki poziom trudno軼i ma ca造 zabieg i czy w miare rozgarni皻a osoba sobie z nim poradzi bez wi瘯szych szk鏚 na w這sach?
Isabel95 jest offline  
Stary 2014-09-25, 22:26   #197
agrestowa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 295

Cytat:
Napisane przez Isabel95 Poka wiadomo嗆
Jutro przymierzam do keratynowego prostowania po raz pierwszy w moim 篡ciu. Chcia豉bym si dowiedzie jakie to niesie za sob ewentualne zagro瞠nia.. w sensie np. jak bardzo trzeba si postara 瞠by spali sobie w這sy? Czy w og鏊e jest jaka szansa 瞠by je郵i si idzie 軼i郵e z instrukcj co zbabra? I czy je郵i ewentualnie co p鎩dzie nie tak jakie mog by tego konsekwencje? B璠 musia豉 軼i望 si na kr鏒ko czy b璠 wygl康a jak jaka wied幟a? Jaki poziom trudno軼i ma ca造 zabieg i czy w miare rozgarni皻a osoba sobie z nim poradzi bez wi瘯szych szk鏚 na w這sach?

ja te ch皻nie si dowiem bo im bli瞠j zabiegu tym wi璚ej obaw .

W kt鏎ym z post闚 mign窸y mi odpowiedzi, 瞠 nie prostujecie ca造ch w這s闚 tylko np kilka cm od czubka. Czy jak wyprostuj w這sy od po這wy (np. od ucha) to nie b璠zie to g逝pio wygl康a? Czy kontrast mi璠zy tym co na g鏎ze, a wyg豉dzonymi na maksa w這sami b璠zie zbyt du篡? Mam falowane, napuszone w這sy, jednak najwi璚ej problem闚 sprawia mi w豉郾ie ten odcinek poni瞠j uszu - g鏎a jest w porz康ku, nie kr璚i si (pewnie dlatego, 瞠 jest zdrowsza), w這sy s tam 豉dnie uniesione.
agrestowa jest offline  
Stary 2014-09-25, 22:44   #198
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
w這ski

Cytat:
Napisane przez Isabel95 Poka wiadomo嗆
Aby spali w這sy post瘼uj帷 zgodnie z instrukcj musisz omin望 jakie pasmo w這s闚 (tzn nie pokry go preparatem) lub na這篡 preparat oszcz璠nie. R闚nie je郵i np. nak豉dasz 5cm od sk鏎y g這wy a jak b璠ziesz je寮zi豉 prostownic wy瞠j ni na這zy豉 to te spalisz. Potem masz dwa rozwi您ania: albo obci望, albo zrobi prostowanie na tym spalonym fragmencie i powtarza co 2-3 tygodnie na tym kawa趾u i czeka, a odro郾ie
Trudno嗆 oceni豉bym na 鈔edni tylko dlatego, 瞠 trzeba by dok豉dnym w nak豉daniu, poradzisz sobie bez problemu jak nie b璠ziesz robi豉 na "odwal si".

Cytat:
Napisane przez agrestowa Poka wiadomo嗆
ja te ch皻nie si dowiem bo im bli瞠j zabiegu tym wi璚ej obaw .

W kt鏎ym z post闚 mign窸y mi odpowiedzi, 瞠 nie prostujecie ca造ch w這s闚 tylko np kilka cm od czubka. Czy jak wyprostuj w這sy od po這wy (np. od ucha) to nie b璠zie to g逝pio wygl康a? Czy kontrast mi璠zy tym co na g鏎ze, a wyg豉dzonymi na maksa w這sami b璠zie zbyt du篡? Mam falowane, napuszone w這sy, jednak najwi璚ej problem闚 sprawia mi w豉郾ie ten odcinek poni瞠j uszu - g鏎a jest w porz康ku, nie kr璚i si (pewnie dlatego, 瞠 jest zdrowsza), w這sy s tam 豉dnie uniesione.
jak g鏎a jest ok, czyli nie tylko si nie kr璚i, ale te wygl康a zdrowo = odbija 鈍iat這, nie jest sianowata, to mo瞠sz 鄉ia這 robi od po這wy w這s闚.. tylko musisz uwa瘸, 瞠by nie prostowa w這s闚 za wysoko. Ja zawi您uje w這sy w gumki i nak豉dam preparat od gumki w d馧, a potem te od gumki prostuj to dobry spos鏏 na zaznaczenie sobie miejsca

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
Miluchova ale Ty jeste platynka inaczej sobie Ciebie wyobra瘸豉m , ale w這ski masz bardzo 豉dne i wida w super kondycji

z ciekawo軼i: co my郵a豉, 瞠 mam na g這wie?
Miluchova jest offline  
Stary 2014-09-25, 23:07   #199
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:

Tak dobrze pami皻asz najpierw Kative chce przetestowa potem Encanto

Nie u篡wamy cukru
Stary 2014-09-26, 09:12   #200
Smerfetka696969
Zakorzenienie

A czy kto stosowa szampony po keratynie Biovax?

Nie u篡wamy cukru
Stary 2014-09-26, 09:54   #201
kasza80
Rozeznanie

Cytat:

z ciekawo軼i: co my郵a豉, 瞠 mam na g這wie?
to 瞠 d逝gie i proste to tak, ale my郵a豉m, 瞠 jeste troszk ciemniejsza, bo pamietam Twoje zdj璚ie, gdzie wlosy mia豉s ciemne. Nie s康zi豉m, 瞠 a tak mocno da豉 rad rozja郾i. Gdybym ja tak rozja郾i豉, to nic by mi na g這wie nie zosta這, takie mam delikane pod tym wzgl璠em w這sy.
Kr鏒ko m闚i帷, mysla豉m, 瞠 masz wlosy jak na zdj璚iu (skrywam to zdj璚ie w kompie, bo kiedys bardzo chcialam mie taki kolor a teraz mam chyba nawet podobny
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (35,2 KB, 98 za豉dowa)

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-09-26 o 09:55
kasza80 jest offline  
Stary 2014-09-26, 10:14   #202
Serce
Raczkowanie

Kasza ten kolor ciemny blond jest MEGA . 鈍ietne w這sy i kolor.
Miluchova czy to TY?

Miluchova chyba tez zam闚i ten olej z pestek moreli, jak go sprawdzi豉 i jest ok. Tak jak m闚i豉m dopiero zaczynam przygod z olejami i zaczynam szuka w豉軼iwej techniki i oleju
Powiedz czy mog nak陰dac olej na ca陰 noc? Dziewczyny pisz 瞠 przy wysokoporowatych blondach mog si po takim czasie bardzo puszy.
Tylko, 瞠 ja myje w這sy zawsze rano a nie bed wstawa豉 wcze郾iej, zeby na這篡 olej i czeka 1h do umycia. Pracuje od 8 i jeszcze mam dzieci do obr鏏ki przed szko陰 i przedszkolem :-/
Serce jest offline  
Stary 2014-09-26, 11:01   #203
Miluchova
Zadomowienie

ja chcia豉m mie bia貫 w這sy, jak w za陰czniku, ale o ile moje naturalne mog takie mie, to te farbowane nigdy takie nie b璠.. jakbym si obci窸a do 這patek to tak, ale nie chc, poczekam a odrosn to jest max ile by豉m w stanie wyci庵n望 z ko鎍闚ek
z tych na dole te ma這 zosta這, co wida po g瘰to軼i (wykruszy造 si przy czesaniu) ale na szcz窷cie po nakarmieniu ich encanto s w ca趾iem dobrym stanie.

@serce
ja daje teraz ok. 15-20 kropli tego oleju na d這 (bo jest z kroplomierzem ), rozcieram w d這niach i nak豉dam na w這sy, robi warkocz i id spa.. I w sumie zawsze tak robi豉m, bo te w這sy myj rano
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg il_570xN.480492385_4r1r.jpg (23,7 KB, 47 za豉dowa)
Miluchova jest offline  
Stary 2014-09-26, 12:48   #204
Serce
Raczkowanie

zam闚i豉m olej nawet dwa, jeszcze ze s這dkich migda堯w i kwas hialuronowy
Jutro sobota, wi璚 na這輳 oliwke na 1h na mokro, zobacz czy efekt jest inny ni olejowanie na ca陰 noc.

Jesli chodzi o blondy to jednak wole takie ciep貫 , s這neczne tonacje. Taki na maxa bia造 wydaje mi si taki sztuczny, plastikowy...
Naprawd 豉dnie Ci w tym ciemniejszym odcieniu blondu, jeszcze ta opalenizna.. super
Serce jest offline  
Stary 2014-09-26, 12:59   #205
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Ja stosuje olej migda這wy z Joanny ju jestem po dw鏂h razach na razie jest dobrze.

Nie u篡wamy cukru
Stary 2014-09-26, 13:58   #206
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Cytat:
A czy kto stosowa szampony po keratynie Biovax?
ja u篡wa豉m, w wersji mlecznej. Ale w這sy na drugi dzie ju by造 lekko przet逝szczone.... Nie wiem, mo瞠 to za spraw samej keratyny.
Sza逝 te nie by這 je郵i chodzi o efekt ko鎍owy.No i 逝pie si pokaza niestety...
Jednak瞠 tutaj du膨 rol odgrywa to, i stosowa豉m cocochoco...

Dzisiaj kupi ten szampon z Organix z brazylijsk keratyn

Dosz這 do mnie serum kerapro - faktycznie daje rad Po myciu i suszeniu w這sy nie s spuszone, s 豉dnie proste zobaczymy co b璠zie, jak na dw鏎 wyjd w ko鎍u
Stary 2014-09-26, 14:03   #207
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
ja chcia豉m mie bia貫 w這sy, jak w za陰czniku,
ja si w豉郾ie zastanawiam, 瞠by grzywk tak obci望, jak w Twoim za陰czniku. Mam teraz na skos i po jednej stronie jest on ju d逝gi i szkoda by mi go by這 gdybym obci窸a tak grzywk i okaza豚y si niewypa..... Pierwotnie chcia豉m grzywk zapu軼i i zaczesywa na bok, a teraz to nie wiem...

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Naprawd 豉dnie Ci w tym ciemniejszym odcieniu blondu, jeszcze ta opalenizna.. super
Serce Ty moje na moim zdj璚iu nie jest Miluchova Nie wiem kto to jest, jak kiedy szuka豉m dla fryzjerki jaki kolor ma mi zrobi to natkn窸am si na takie zdj璚ie w necie i je sobie na kompie zachowa豉m

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------
kasza80 jest offline  
Stary 2014-09-26, 14:32   #208
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
zam闚i豉m olej nawet dwa, jeszcze ze s這dkich migda堯w i kwas hialuronowy
Jutro sobota, wi璚 na這輳 oliwke na 1h na mokro, zobacz czy efekt jest inny ni olejowanie na ca陰 noc.

Jesli chodzi o blondy to jednak wole takie ciep貫 , s這neczne tonacje. Taki na maxa bia造 wydaje mi si taki sztuczny, plastikowy...
Na tym zdj璚iu to nie ja ja da豉m swoje zdj璚ie wy瞠j, to bez twarzowe

W ciep造ch odcieniach wygl康am 幢e, naturalny kolor te mam ch這dny i w ch這dnych tonacjach zostaj jak si nie przesadzi z makija瞠m i opalenizn, to nie ma sztuczno軼i mi si to kojarzy z kr鏊ewn 郾ie磬 tylko tak troch odwr鏂on

Cytat:
ja si w豉郾ie zastanawiam, 瞠by grzywk tak obci望, jak w Twoim za陰czniku. Mam teraz na skos i po jednej stronie jest on ju d逝gi i szkoda by mi go by這 gdybym obci窸a tak grzywk i okaza豚y si niewypa..... Pierwotnie chcia豉m grzywk zapu軼i i zaczesywa na bok, a teraz to nie wiem...
Mi si takie grzywki bardzo podobaj, niestety m鎩 kszta速 twarzy takiej grzywki nie dopuszcza wygl康am w takiej jak muminek

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-09-26 o 14:38
Miluchova jest offline  
Stary 2014-09-26, 14:44   #209
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Mi si takie grzywki bardzo podobaj, niestety m鎩 kszta速 twarzy takiej grzywki nie dopuszcza wygl康am w takiej jak muminek
mnie si te bardzo podobaj, ale boj si zaryzykowa... faktycznie, nie ka盥emu jest w tym dobrze

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆
Dzisiaj kupi ten szampon z Organix z brazylijsk keratyn

Dosz這 do mnie serum kerapro - faktycznie daje rad Po myciu i suszeniu w這sy nie s spuszone, s 豉dnie proste zobaczymy co b璠zie, jak na dw鏎 wyjd w ko鎍u
Ciekawe jak Ci podejdzie ten szampon, fajnie, 瞠 z serum jestes zadowolona, bo tak zachwalamy a cena niema豉, g逝pio by by這 jakby kto kupi przez nasze pochwa造 o okaza豚y si dla niego niewypa.
Ja jak sko鎍z 225 ml to napewno kupie od razu 450 ml, taka jestem zadowolona z niego
kasza80 jest offline  
Stary 2014-09-26, 15:01   #210
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
mnie si te bardzo podobaj, ale boj si zaryzykowa... faktycznie, nie ka盥emu jest w tym dobrze

a jaki masz kszta速 twarzy? ja jestem kwadratem
Miluchova jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.