Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-02-09, 10:34   #2071
SohoDolls
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

dziewczyny, dok豉dnie t macie mask na my郵i? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=59802
SohoDolls jest offline  
Stary 2015-02-09, 10:38   #2072
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

Tak.
Stary 2015-02-09, 13:13   #2073
ciassteczkowa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 750

hej dziewczyny, mam do was pytanie poniewa jestem juz zdecydowana na encanto ale nie wiem ile mam jej dok豉dnie kupi. mam w這sy poni瞠j zapi璚ia stanika, 鈔ednio g瘰te. Zastanawia豉m si nad 150ml ale nie wiem czy nie za ma這??
Mam ju do嗆 katowania w這s闚 codziennie prostownic.
Mam jeszcze jedno pytanie, poniewa mam w這sy farbowane (rozja郾iane o par ton闚 z naturalnego ciemnego br您u) i odrost tak z 2 lub 3 cm mojego naturalnego. Gdzie czyta豉m 瞠 encanto rozja郾ia w這sy, ok mo瞠 rozja郾ic nie przeszkadza mi to, ale boj si bo kto pisa 瞠 naturalne maj odcie ch這dny a farbowane wpadaj w ciep造?? czy to prawda?? chcia豉bym zrobi zabieg w przysz造m tygodniu, a farb dopiero przed 鈍i皻ami. Czy w這sy staj si s豉bsze po farbowaniu (i rozja郾inaniu) i czy efekt prostych w這s闚 te jest dobry??
Mi zale篡 na tym najbardziej 瞠by w這sy si nie puszy造, mam z natury wysokoporowate w這sy, i szop na ko鎍ach.
ciassteczkowa jest offline  
Stary 2015-02-09, 13:38   #2074
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 343

Hej ponawiam pytanie, czy da sie uchronic jakos wlosy przed basenem po keratynowym prostowaniu ? Czy albo to albo to.. ?
__dsskadssadfaAA jest offline  
Stary 2015-02-09, 13:50   #2075
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 017

Cytat:
Napisane przez stotek Poka wiadomo嗆
Skoro wlosy sa w dobrym stanie, keratyna nadal trzyma i nie potrzebuja duzego odzywienia - polecam Kative. Wyprostuje wlosy i troszke odzywi.
U mnie wyprostowala na mur beton i nic jej p鏦i co nie rusza, ale to jak wiadomo - u kazdego moze byc inaczej.

Fajnie, ze nie tylko mi ona pasuje. Btw. widzialam ja ostatnio na promocji, chyba w Hebe, za 15 z.
Czemu Hebe nie mam -_- dzi by豉 w sekrecie urody za 28 troch drogo.

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-02-09, 17:49   #2076
julk44
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 493

.

Edytowane przez julk44
Czas edycji: 2015-02-11 o 18:24
julk44 jest offline  
Stary 2015-02-09, 19:38   #2077
kociajapa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Ja Kative robi豉m tydzie temu i polecam. I tak olejuje w這sy, stosuje lnian p逝kank, maski, od篡wki- bo lubi wiec mniejsze od篡wienie mi nie grozi;-) A w這sy mam proste jak druty wczesniej "mokra w這szka trafiona piorunem";-p
Kupi豉m tu (przesy趾a 9z lub 12z jak kupujesz wiecej produkt闚)
http://emilio-kielce.pl/kreatynowe-p...ostowania.html
Stary 2015-02-09, 19:49   #2078
SohoDolls
Przyczajenie

Witam ponownie, 酥iesz z moj osobist mini recenzj!
Jak wspomina豉m, nie by豉m powalona na 這patki zabiegiem keratynowym Inoar, id帷 za Waszymi radami zmieni豉m to i owo natychmiastowo. Moim pierwszym krokiem by zakup profesjonalnego zestawu po keratynowym prostowaniu r闚nie firmy Inoar (szampon + od篡wka), no nie ma bata, my郵, 瞠 po co kombinowa, szuka, testowa skoro tej samej marki mog mie kosmetyki z konkretnym przeznaczeniem i o pomy販e w doborze kosmetyku czy nie dopasowaniu nie mo瞠 by ju mowy. Z wielk nadziej i rado軼i u篡豉m tych 'magicznych' dobrodziejstw, oczekuj帷 w這s闚 co najmniej jak ksi篹niczka z bajki Disneya ;p No niestety czar prys. Owszem, w這ski po wysuszeniu ca趾iem ca趾iem, lepsze jak po szamponie Baby, ale kurcze zn闚 poczu豉m nutk rozczarowania... Posz豉m wi璚 dzi do rossmana po t przez Was zachwalan mask z L'oreal i korzystaj帷 z promocji skusi豉m si te na kolejn w moim przypadku nowo嗆 - szampon z cece Med z jedwabiem. Jeszcze dzi u篡豉m tego nowego duetu i powiem Wam, 瞠 efekt super! Nie tak, 瞠 du穎 bardziej WOW od zestawu Inoar, ale po prostu lepiej. Przede wszystkim po郵izg podczas mycia znacznie wi瘯szy i rozczesanie w這s闚 o niebo lepiej. Zastanawiam si, czy to rzeczywi軼ie ta firma tak bardzo mi nie odpowiada czy przez niespe軟ione zbyt wyg鏎owane oczekiwania tak negatywnie j teraz odbieram. Tak czy siak id jutro do fryzjera, 瞠gnam si ze spalonymi ko鎍闚kami i gdzie nie gdzie partiami w這s闚. 畝den kosmetyk nie zrobi czary mary z martw miot陰. I postanawiam r闚nie przez 3 msc nie dotyka farby! Trudno, najwy瞠j b璠 NIEwygl康a z odrostami, ale mam nadziej, 瞠 stan w這s闚 si poprawi. I taki mam w豉郾ie priorytet
SohoDolls jest offline  
Stary 2015-02-09, 22:23   #2079
ethyll
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Cytat:
Napisane przez stotek Poka wiadomo嗆
Skoro wlosy sa w dobrym stanie, keratyna nadal trzyma i nie potrzebuja duzego odzywienia - polecam Kative. Wyprostuje wlosy i troszke odzywi.
U mnie wyprostowala na mur beton i nic jej p鏦i co nie rusza, ale to jak wiadomo - u kazdego moze byc inaczej.
Kativa zakupiona, w przysz造m tygodniu robi Ciekawa jestem co z tego wyjdzie, ci篹ko mnie przekona do czego nowego, ale encanto ju mnie bardzo m璚zy這, mus znale潭 jakiego zast瘼c
ethyll jest offline  
Stary 2015-02-10, 09:39   #2080
yolca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Megwal8 Poka wiadomo嗆
Hej ponawiam pytanie, czy da sie uchronic jakos wlosy przed basenem po keratynowym prostowaniu ? Czy albo to albo to.. ?
Ja przed basenem nak豉dam na w這sy mask i skr璚am je w koczek (jak si da ) .....i nie zauwa篡豉m, 瞠by szybciej si wyp逝kiwa這 (robi豉m cocochoco )
yolca jest offline  
Stary 2015-02-10, 09:42   #2081
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

Ja zawsze przed basenem kladlam olej na wlosy, na to czepek i do wody. Dzieki temu nigdy nie mialam przesuszonych w這s闚, a bez takiego zabezpieczenia nieraz bywa這 ci篹ko. :P
Ale nie wiem jak rozwi您a problem basenu i wyp逝kiwania keratyny...
Stary 2015-02-10, 11:54   #2082
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez SohoDolls Poka wiadomo嗆
Witam ponownie, 酥iesz z moj osobist mini recenzj!
Jak wspomina豉m, nie by豉m powalona na 這patki zabiegiem keratynowym Inoar, id帷 za Waszymi radami zmieni豉m to i owo natychmiastowo. Moim pierwszym krokiem by zakup profesjonalnego zestawu po keratynowym prostowaniu r闚nie firmy Inoar (szampon + od篡wka), no nie ma bata, my郵, 瞠 po co kombinowa, szuka, testowa skoro tej samej marki mog mie kosmetyki z konkretnym przeznaczeniem i o pomy販e w doborze kosmetyku czy nie dopasowaniu nie mo瞠 by ju mowy. Z wielk nadziej i rado軼i u篡豉m tych 'magicznych' dobrodziejstw, oczekuj帷 w這s闚 co najmniej jak ksi篹niczka z bajki Disneya ;p No niestety czar prys. Owszem, w這ski po wysuszeniu ca趾iem ca趾iem, lepsze jak po szamponie Baby, ale kurcze zn闚 poczu豉m nutk rozczarowania... Posz豉m wi璚 dzi do rossmana po t przez Was zachwalan mask z L'oreal i korzystaj帷 z promocji skusi豉m si te na kolejn w moim przypadku nowo嗆 - szampon z cece Med z jedwabiem. Jeszcze dzi u篡豉m tego nowego duetu i powiem Wam, 瞠 efekt super! Nie tak, 瞠 du穎 bardziej WOW od zestawu Inoar, ale po prostu lepiej. Przede wszystkim po郵izg podczas mycia znacznie wi瘯szy i rozczesanie w這s闚 o niebo lepiej. Zastanawiam si, czy to rzeczywi軼ie ta firma tak bardzo mi nie odpowiada czy przez niespe軟ione zbyt wyg鏎owane oczekiwania tak negatywnie j teraz odbieram. Tak czy siak id jutro do fryzjera, 瞠gnam si ze spalonymi ko鎍闚kami i gdzie nie gdzie partiami w這s闚. 畝den kosmetyk nie zrobi czary mary z martw miot陰. I postanawiam r闚nie przez 3 msc nie dotyka farby! Trudno, najwy瞠j b璠 NIEwygl康a z odrostami, ale mam nadziej, 瞠 stan w這s闚 si poprawi. I taki mam w豉郾ie priorytet
u篡waj teraz ca造 czas szampponu i maski kt鏎a Ci najbardziej pasuje i po kilku myciach zobaczysz dobrodziejstwo inoaru m闚i豉m, 瞠 on jest strasznie wybredny....
kasza80 jest offline  
Stary 2015-02-10, 12:23   #2083
SohoDolls
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
u篡waj teraz ca造 czas szampponu i maski kt鏎a Ci najbardziej pasuje i po kilku myciach zobaczysz dobrodziejstwo inoaru m闚i豉m, 瞠 on jest strasznie wybredny....
taki w豉郾ie mam zamiar, na zmian z zestawem Inoar, 瞠by w這sy zbytnio si nie 'przyzwyczai造' do kt鏎ego z kosmetyk闚
SohoDolls jest offline  
Stary 2015-02-10, 15:50   #2084
skeleton_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 491

dziewczyny, jakie s Wasz ulubione kosmetyki po prostowaniu? cd do masek, to wiem, 瞠 elseve total repair extreme, serum to kerapro...a co z szamponami? pami皻am, 瞠 kasza poleca豉 organix, ale z zastrze瞠niem, 瞠 jest do嗆 ci篹ki a ja chcia陰bym jaki do嗆 mocno oczyszczaj帷y szampon, ale taki, 瞠bym spokojnie go mog豉 u篡 po keratynie polecicie co? ja totalnie nie mam pomys逝
Stary 2015-02-10, 16:32   #2085
SohoDolls
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez skeleton_ Poka wiadomo嗆
dziewczyny, jakie s Wasz ulubione kosmetyki po prostowaniu? cd do masek, to wiem, 瞠 elseve total repair extreme, serum to kerapro...a co z szamponami? pami皻am, 瞠 kasza poleca豉 organix, ale z zastrze瞠niem, 瞠 jest do嗆 ci篹ki a ja chcia陰bym jaki do嗆 mocno oczyszczaj帷y szampon, ale taki, 瞠bym spokojnie go mog豉 u篡 po keratynie polecicie co? ja totalnie nie mam pomys逝
powy瞠j ju pisa豉m - szampon z cece MED z jedwabiem. Mam w這sy mega suche, szorstkie i 豉mliwe. Podczas mycia robi mi si jeden druciany ko速un. Mycie tym szamponem na serio by這 dla mnie bardzo przyjemne, fajnie si pieni, 豉dnie pachnia ale co najwa積iejsze nie pl徠a mi w這s闚! Jestem przekonana, 瞠 gdyby nie gumowy stan moich w這s闚 to u篡cie samego szamponu by這by ju zadowalaj帷e. Osobi軼ie nie wyobra瘸m sobie nie u篡wa masek/od篡wek wi璚 nawet nie b璠 pr鏏owa AHA zapomnia豉m doda, 瞠 z po陰czeniem tej maski elseve rano wsta豉m z ca趾iem przyzwoit fryzur! Zawsze na noc zwi您uj w lu幡ego warkoczyka i zazwyczaj wstawa豉m z potargan szop, kt鏎a nie da豉 si ju a tak 豉dnie ujarzmi w ci庵u dnia, a tu prosz! Rozplot豉m, przeczesa豉m i w這sy mi璚iutkie, zero szorstko軼i i sztywnych str彗闚
SohoDolls jest offline  
Stary 2015-02-10, 17:32   #2086
coconutssy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Cytat:
Napisane przez PinkPearl85 Poka wiadomo嗆
Oczywi軼ie 瞠 chc, poprosz. I dzi瘯uj za zainteresowanie i pomoc.
Czytam teraz artyku na Wizazu http://wizaz.pl/Pielegnacja/ABC-piel...osow-z-La-Luxe i czy to jest dawne Eveline?? Opakowania prawie 瞠 identyczne. Zna kto te produkty?? Warto spr鏏owa?
Mam Arganowa maska 8w1 LIQUID SILK, kupiona w Bierdonce, chyba ok. 17-18z.
Zainteresowa豉 mnie w豉郾ie przez podobie雟two do Eveline. Wyczyta豉m na Internetach, 瞠 to ten sam producent (?). Por闚na豉m sk豉dy - maska La Luxe ma sporo lepszy - wklejam zdj璚ie.
Przed zrobieniem Encanto nie robi豉 z moimi w這sami nic dobrego (pr鏏owa豉m jej na r騜ne sposoby). Po kp... sza逝 nie ma, ale nawet daje po郵izg, wi璚 w這sy przy sp逝kiwaniu troch si rozko速uniaj Ale drugi raz bym nie kupi豉.
Za to polecane serum KeraPro - rzeczywi軼ie spisuje si super! Ju 瘸逝j, 瞠 nie wzi窸am wi瘯szej butli... I nie skusi豉m si przed wyjazdem na zakup maski Elseve (a nawet by豉 w Rossmannie w promocji ). Teraz wyjecha豉m i nie mam do niej dost瘼u, ech
Szampon i od篡wka z orgnix, na razie u篡te 2 razy, spisa造 si ca趾iem nie幢e. Od篡wka Garnier avocado i karite - jak spisywa豉 si przed kp, tak i nadal jest 鈍ietna po.
Mythic Oil Loreala - tak瞠 wci捫 rewelacja. Tylko idzie mi go teraz dwa razy wi璚ej. W這sy jakby go pi造... tak samo jak serum KeraPro. Ale co tam - moich pi瘯nych NIEPUSZ。YCH si w這s闚 nie odda豉bym za nic, mog wch豉nia kosmetyki jak g帳ka :P
Mgie趾a Dove... 豉dnie pachnie, ale sza逝 dla mnie nie robi

Wklejam te zdj璚ie moich w這s闚 zaraz po zrobieniu Encanto. Odlewki kupi豉m na Allegro od Alicja_style, zestaw po 100ml. By這 akurat/minimalnie wi璚ej - zu篡豉m wszystko. Zrobi豉 mi siostra, dok豉dnie i wg zalece z instrukcji. Kilka razy zakr璚i造 si nam 貫zki, ale tragedii nie by這, chocia nawet nie wietrzy造鄉y jako strasznie.
Po dw鏂h tygodniach widz, 瞠 w ko鎍u ten najgorszy "przyliz" puszcza
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2015-02-10 11.38.50.jpg (126,3 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2015-01-21 16.00.02.jpg (88,8 KB, 87 za豉dowa)
coconutssy jest offline  
Stary 2015-02-10, 17:38   #2087
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Napisane przez coconutssy Poka wiadomo嗆
Zainteresowa豉 mnie w豉郾ie przez podobie雟two do Eveline. Wyczyta豉m na Internetach, 瞠 to ten sam producent (?). Por闚na豉m sk豉dy - maska La Luxe ma sporo lepszy - wklejam zdj璚ie.
Przed zrobieniem Encanto nie robi豉 z moimi w這sami nic dobrego (pr鏏owa豉m jej na r騜ne sposoby). Po kp... sza逝 nie ma, ale nawet daje po郵izg, wi璚 w這sy przy sp逝kiwaniu troch si rozko速uniaj Ale drugi raz bym nie kupi豉.
Za to polecane serum KeraPro - rzeczywi軼ie spisuje si super! Ju 瘸逝j, 瞠 nie wzi窸am wi瘯szej butli... I nie skusi豉m si przed wyjazdem na zakup maski Elseve (a nawet by豉 w Rossmannie w promocji ). Teraz wyjecha豉m i nie mam do niej dost瘼u, ech
Szampon i od篡wka z orgnix, na razie u篡te 2 razy, spisa造 si ca趾iem nie幢e. Od篡wka Garnier avocado i karite - jak spisywa豉 si przed kp, tak i nadal jest 鈍ietna po.
Mythic Oil Loreala - tak瞠 wci捫 rewelacja. Tylko idzie mi go teraz dwa razy wi璚ej. W這sy jakby go pi造... tak samo jak serum KeraPro. Ale co tam - moich pi瘯nych NIEPUSZ。YCH si w這s闚 nie odda豉bym za nic, mog wch豉nia kosmetyki jak g帳ka :P

Wklejam te zdj璚ie moich w這s闚 zaraz po zrobieniu Encanto. Odlewki kupi豉m na Allegro od Alicja_style, zestaw po 100ml. By這 akurat/minimalnie wi璚ej - zu篡豉m wszystko. Zrobi豉 mi siostra, dok豉dnie i wg zalece z instrukcji. Kilka razy zakr璚i造 si nam 貫zki, ale tragedii nie by這, chocia nawet nie wietrzy造鄉y jako strasznie.
wow jaka tafla zdj璚ie robi豉 tu po prostowaniu czy ju po normalnym myciu?
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-02-10, 18:11   #2088
coconutssy
Przyczajenie

https://www.dropbox.com/sc/ok2nnaa0e...3xhL4wdwIHm5za
Zaraz po zabiegu
By豉m oszo這miona efektem
Teraz tafla mo瞠 nie jest ju tak "piorunuj帷a", ale wci捫 jestem zachwycona

stotek, czy i ja mog prosi o zdj璚ia nt. przeproteinowania?

Edytowane przez coconutssy
Czas edycji: 2015-02-10 o 18:12 Pow鏚: Dodana pro軸a o zdj璚ia.
coconutssy jest offline  
Stary 2015-02-10, 18:25   #2089
skeleton_
Zakorzenienie

Cytat:

ojezusie
Stary 2015-02-10, 18:29   #2090
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Szampon z Yves Rocher wyg豉dzaj帷y lub do w這s闚 kr璚onych z wyci庵iem z baobabu - super, umy豉m nim ostatnio, bo kupi豉m go wcze郾iej ni tigi, wi璚 musz zu篡, ale jest naprawd fajny. Wida, 瞠 w這sy co z niego czerpi, bo po umyciu tylko szamponem ju s takie jakby od篡wione, jest gorszy ni organix w kwestii od篡wienia, ale za to nie obci捫a skalpu, tak jak ten wyg豉dzaj帷y z YR
kasza80 jest offline  
Stary 2015-02-10, 21:47   #2091
Joasia:)
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 184

Cytat:

W這sy marzenie Cudna tafla, a i kolor 郵iczny!
Joasia:) jest offline  
Stary 2015-02-11, 03:35   #2092
coconutssy
Przyczajenie

Dzi瘯uj dziewczyny Rzeczywi軼ie kocham je na nowo po Encanto
Wszystko dzi瘯i Wam!
/No i oczywi軼ie dzi瘯i mojej wspania貫j siostrze, a jak! ;-) /

Edytowane przez coconutssy
Czas edycji: 2015-02-11 o 03:37
coconutssy jest offline  
Stary 2015-02-11, 10:48   #2093
dziubas3105
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 487

Witam
wczoraj by豉m u fryzjera i wyprostowa豉m swoje kr璚io趾i keratyn Inoar. W這sy s proste tylko ko鎍e grzywki jakby chropowate.
W hebe sprzedawczyni poleci豉 mi zestaw do szampon + od篡wka + olejek

http://biutiq.pl/zestaw-hask-z-kerat...dbudowuje.html

Prosz o informacj, czy te kosmetyki nadaj si do piel璕nacji w這s闚 po keratynowym prostowaniu. B璠 wdzi璚zna za pomoc.

Czy s jakie wiza瘸nki z W-wy, kt鏎e potrafi prostowa w這sy Encanto? Czytaj帷 te forum nasz豉 mnie ochota na wypr鏏owanie kiedy Inoar si wyp逝cze.
dziubas3105 jest offline  
Stary 2015-02-11, 15:22   #2094
julk44
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 493

Cytat:

Dobrze my郵 czy Ty masz w這sy do pasa? Pi瘯ne
julk44 jest offline  
Stary 2015-02-11, 15:39   #2095
ktoregos_dnia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 636

Cytat:
Wklejam te zdj璚ie moich w這s闚 zaraz po zrobieniu Encanto.
Stary 2015-02-11, 16:51   #2096
ciassteczkowa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 750

Witajcie ponownie,
oczyta豉m si i opatrzy豉m zw豉szcza na efekty prostowania coconutssy (s cudne).
Mam podobnej d逝gosci w這sy ale pocieniowane, dlatego zam闚i chyba 100ml encanto.
Ale mam pytanie techniczne, mam zniszczone hmm rozdwojone ko鎍闚ki i lekko przesuszone na wysoko軼i ombre. I pytanie mam do was odno郾ie nagrzewania prostownicy, ja codziennie przy prostowaniu w這s闚 u篡wam prostownicy nagrzanej na 210stopni, wiem 瞠 to du穎 ale przy mniejszej temperaturze w這sy po pierwsze opornie si prostuj (a nie mam lok闚 tylko taki nie豉d) a jak si wyprostuj to wystarczy chwila moment i wywijaj si jak chc i trzeba zabieg powt鏎zy. I st康 moje pytanie jakiej temperatury u篡, w這sy mog by lekko podwini皻e ale 瞠by si nie puszy造 to jak temperatur u篡 瞠by ich nie spali?? i pytanie drugie czy suszarka musi mie 鈔edni lub zimny nawiew?? bo moja to jest ta z funkcj prostowania (kt鏎ej nie u篡wam bo tylko szarpa豉 w這sy) i si powietrze bardzo nagrzewa.
Prosz porad嬈ie prosz
ciassteczkowa jest offline  
Stary 2015-02-11, 17:09   #2097
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Poka wiadomo嗆
Witajcie ponownie,
oczyta豉m si i opatrzy豉m zw豉szcza na efekty prostowania coconutssy (s cudne).
Mam podobnej d逝gosci w這sy ale pocieniowane, dlatego zam闚i chyba 100ml encanto.
Ale mam pytanie techniczne, mam zniszczone hmm rozdwojone ko鎍闚ki i lekko przesuszone na wysoko軼i ombre. I pytanie mam do was odno郾ie nagrzewania prostownicy, ja codziennie przy prostowaniu w這s闚 u篡wam prostownicy nagrzanej na 210stopni, wiem 瞠 to du穎 ale przy mniejszej temperaturze w這sy po pierwsze opornie si prostuj (a nie mam lok闚 tylko taki nie豉d) a jak si wyprostuj to wystarczy chwila moment i wywijaj si jak chc i trzeba zabieg powt鏎zy. I st康 moje pytanie jakiej temperatury u篡, w這sy mog by lekko podwini皻e ale 瞠by si nie puszy造 to jak temperatur u篡 瞠by ich nie spali?? i pytanie drugie czy suszarka musi mie 鈔edni lub zimny nawiew?? bo moja to jest ta z funkcj prostowania (kt鏎ej nie u篡wam bo tylko szarpa豉 w這sy) i si powietrze bardzo nagrzewa.
Prosz porad嬈ie prosz
1) suszarka moze mie gor帷y nawiew, moje pierwsze zabiegi robi豉m maj帷 tylko tak i wszystko wychodzi這

2) wydaje mi si, 瞠 210 stopni powinno wystarczy ale na ten temat niech lepiej wypowiedz si jeszcze dziewczyny kt鏎e rozja郾iaj w這sy
Stary 2015-02-11, 17:30   #2098
skeleton_
Zakorzenienie

ja ju po globalu

wysz這 fajnie i tyle global b.豉dnie pachnie, tak jak wedlowska czekolada z nadzieniem panna cotta lekko mnie szczypa這 w oczy, jak siedzia豉m z keratyn na w這sach, ale tak to zabieg wspominam b.dobrze tylko 幢e si suszy, bo w這sy s takie...t瘼e teraz te s takie, mimo, 瞠 mi瘯kie i do嗆 b造szcz帷e- dodaj zdj bez lampy

mam wra瞠nie, 瞠 po zabiegu zja郾ia造 mi w這sy, ale dos這wnie o p馧 tonu albo mi si wydaje po prostu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0803.jpg (89,8 KB, 79 za豉dowa)
Stary 2015-02-11, 17:32   #2099
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
ja ju po globalu

wysz這 fajnie i tyle global b.豉dnie pachnie, tak jak wedlowska czekolada z nadzieniem panna cotta lekko mnie szczypa這 w oczy, jak siedzia豉m z keratyn na w這sach, ale tak to zabieg wspominam b.dobrze tylko 幢e si suszy, bo w這sy s takie...t瘼e teraz te s takie, mimo, 瞠 mi瘯kie i do嗆 b造szcz帷e- dodaj zdj bez lampy

mam wra瞠nie, 瞠 po zabiegu zja郾ia造 mi w這sy, ale dos這wnie o p馧 tonu albo mi si wydaje po prostu
郵iczne to Tw鎩 naturalny kolor? Bardzo mi si podoba
Stary 2015-02-11, 17:40   #2100
skeleton_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
郵iczne to Tw鎩 naturalny kolor? Bardzo mi si podoba
dzi瘯uj

niee, farbowane u nasady jest m鎩, potem jest co mi璠zy flamboyage a ombre, ale tu nie wida tego kontrastu, no i te moje b.jasne ko鎍闚ki zosta造 軼i皻e

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.