Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-02-12, 00:43   #2101
coconutssy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

julk44, niestety nie s do pasa - do/za zapi璚ie od stanika (cho ja wysoka jestem )
Niestety zaraz przed zdecydowaniem si na samodzielne wykonanie Encanto, by豉m u fryzjerki (kt鏎a, notabene, odm闚i豉 mi zrobienia kp) i pozwoli豉m sobie obci望 kilka/kilkana軼ie cm Bo "b璠 si takie pi瘯ne loczki robi" A zdj璚ie zaraz przed Encanto (a ju po 軼i璚iu) Wam wkleja豉m - przez to puszenie to ci篹ko by這 cokolwiek innego na g這wie zobaczy :P

ciassteczkowa, ja postanowi豉m robi zabieg Encanto z ortodoksyjn dok豉dno軼i wg instrukcji, ale suszenie ch這dnym nawiewem trwa這 wieki, a w這sy wydawa造 si wci捫 tak samo mokre, wi璚 w ko鎍u w陰czy豉m 鈔edni (ciep豉wy nawiew) i tak suszy豉m na przemian z ch這dnym. I przy ka盥ej fazie ciep貫go powietrza zapach robi si m璚z帷o dusz帷y. Zastanawiam si, czy to nie jest jedyny pow鏚, dla kt鏎ego producent zaleca ch這dny nawiew ;-)
coconutssy jest offline  
Stary 2015-02-12, 01:30   #2102
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Mo磧iwe, bo formaldehyd daje si we znaki, je郵i ma ku temu sprzyjaj帷e warunki, m.in ciep這.
Miluchova jest offline  
Stary 2015-02-12, 08:36   #2103
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 343

Dziewczyny ratunku jeszcze nie zdazylam nawet umyc wlosow po keratynowym prostowaniu, wstaje rano, patrz a po jednej stronie przy koncowkach zaczynaj mi si kr璚i i to sproro (( da si co zrobi ??
__dsskadssadfaAA jest offline  
Stary 2015-02-12, 09:20   #2104
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Napisane przez Megwal8 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny ratunku jeszcze nie zdazylam nawet umyc wlosow po keratynowym prostowaniu, wstaje rano, patrz a po jednej stronie przy koncowkach zaczynaj mi si kr璚i i to sproro (( da si co zrobi ??
By mo瞠 tylko si odgniot造 przez noc Ale na wszelki wypadek mo瞠sz je przeprostowa prostownic
Stary 2015-02-12, 15:02   #2105
dziubas3105
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 487

Bardzo prosz jeszcze raz o opini, czy ten zestaw si nada:

http://biutiq.pl/zestaw-hask-z-kerat...dbudowuje.html

Da豉m troch kasy za keratynowe prostowanie i nie chc zepsu efektu :/
dziubas3105 jest offline  
Stary 2015-02-12, 16:05   #2106
tomasso991
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
Wpisy w blogu: 2

Cos za tanio jak na zestawy keratynowe :-P
Przeciez jest duzo fajniejszych i lepszych firm np fanola , alter ego , inebrya , echosline , true keratin .
ja bym kupila to :-P
http://www.renpure.com/hair-care-pro...zilian-keratin

na prawde super zestaw "dla wlosow po zabiegu w celu utrzymania efektu " a szapon kosztuje 7 € , odzywka 10€ wiec nawet przeliczajac warto sobie ten zestaw sciagnac bo i tak wyjdzie taniej niz w pl za byle co ;-)

Edytowane przez tomasso991
Czas edycji: 2015-02-12 o 16:07
tomasso991 jest offline  
Stary 2015-02-12, 16:19   #2107
dziubas3105
Zadomowienie

Tylko, 瞠 ja ju kupi豉m to w hebe. Szampon i od篡wka po 25 z, a olejek 15 z.
Da rad my tym w這sy, czy komu odst徙i?
dziubas3105 jest offline  
Stary 2015-02-12, 16:24   #2108
czekoladka3
Zakorzenienie

jak kupi豉 to wypr鏏uj, mo瞠 Twoim w這som b璠zie pasowa ten zestaw
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-02-12, 16:36   #2109
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Poka wiadomo嗆
Bardzo prosz jeszcze raz o opini, czy ten zestaw si nada:

http://biutiq.pl/zestaw-hask-z-kerat...dbudowuje.html

Da豉m troch kasy za keratynowe prostowanie i nie chc zepsu efektu :/
Link nie dziala.
Skoro juz kupilas to sprawdz czy w skladach nie ma Sodium Chloride (bo to jego powinno sie unikac) a jesli jest to jak daleko (jesli pod koniec to ok).
Stary 2015-02-12, 16:50   #2110
dziubas3105
Zadomowienie

Jest napisane "Wolne od: paraben闚, alkoholu, siarczan闚, zwi您k闚 aromatycznych, glutenu i sztucznych barwnik闚 "
A sodum chloride jest 4. w kolejno軼i
Nie mam ju paragonu ale p豉ci豉m kart, my郵icie 瞠 uda si zwr鏂i?

Przeczyta豉m, 瞠 z hebe polecacie szampon i od篡wk Organix, mog prosi o link jak wygl康a butelka? i o link do kerapro tego serum?

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

czy mog u篡wa suchych szampon闚 po keratynowym prostowaniu?????
dziubas3105 jest offline  
Stary 2015-02-12, 17:01   #2111
sylwusapple
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

Cytat:
Jest napisane "Wolne od: paraben闚, alkoholu, siarczan闚, zwi您k闚 aromatycznych, glutenu i sztucznych barwnik闚 "

Przeczyta豉m, 瞠 z hebe polecacie szampon i od篡wk Organix, mog prosi o link jak wygl康a butelka? i o link do kerapro tego serum?

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

czy mog u篡wa suchych szampon闚 po keratynowym prostowaniu?????

Jak 4 w sk豉dzie to troch za du穎 tego Sodium jest moim zdaniem. Ja bym si ba豉 go u篡wa.
Co prawda u篡wam dw鏂h szampon闚 kt鏎e maj w sk豉dzie sodium chloride ale praktycznie jest na samym ko鎍u sk豉du (tigi i organix).

Mo瞠sz u篡wa suchych szampon闚 ja jestem po Inoarze ju 2 tyg, u篡wam suchego szampnu praktycznie codziennie dla wieksz璕o push upu i nic sie nie dzieje

link do organix *maja w hebe jakas promocje ze po 20 zl sa szampony i odzywki
http://www.freebeautyevents.com/2011...oo-conditioner

Serum kerapro:
http://allegro.pl/kerapro-k5-serum-f...066001571.html

Edytowane przez sylwusapple
Czas edycji: 2015-02-12 o 17:03
sylwusapple jest offline  
Stary 2015-02-12, 17:03   #2112
dziubas3105
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sylwusapple Poka wiadomo嗆
Jak 4 w sk豉dzie to troch za du穎 tego Sodium jest moim zdaniem. Ja bym si ba豉 go u篡wa.
Co prawda u篡wam dw鏂h szampon闚 kt鏎e maj w sk豉dzie sodium chloride ale praktycznie jest na samym ko鎍u sk豉du (tigi i organix).

Mo瞠sz u篡wa suchych szampon闚 ja jestem po Inoarze ju 2 tyg, u篡wam suchego szampnu praktycznie codziennie dla wieksz璕o push upu i nic sie nie dzieje
A kt鏎y lepszy? Tigi czy Organix?
a jakiej u篡wasz od篡wki?
dziubas3105 jest offline  
Stary 2015-02-12, 17:07   #2113
sylwusapple
Przyczajenie

Cytat:
A kt鏎y lepszy? Tigi czy Organix?
a jakiej u篡wasz od篡wki?
Wole TIGI dumb blonde ale trudno go dorwa stacjonarnie i jest drogi. Organix tez daje rade stosuje je na przemian aby nie przyzwyczaja w這s闚. Jeszcze polecany jest ten Cece Keratin ale ja za nim akurat nie przepadam.

Od篡wki to r騜nie, organix keratynowa, mask elseve total repair extreme, odzywke z tigi tej samej linii co szampon (ale musze do niej dodawa par kropel keratyny hydrolizowanej bo inaczej s troch szorstkie w這sy).
sylwusapple jest offline  
Stary 2015-02-12, 20:45   #2114
PinkPearl85
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Cytat:

link do organix *maja w hebe jakas promocje ze po 20 zl sa szampony i odzywki
http://www.freebeautyevents.com/2011...oo-conditioner

Serum kerapro:
http://allegro.pl/kerapro-k5-serum-f...066001571.html
Z tego co widz na stronie hebe tylko szampony Organix s w promocji po 20,99z, od篡wki niestety nie
A czy ta od篡wka jest warta uwagi??
Niedawno si na ni czai豉m w Auchan gdy zapach mnie oczarowa ,ale cena bardzo szybko mnie otrze德i豉 - 40z.
Gdyby by豉 w promocji to napewno bym si na ni skusi豉.

Edytowane przez PinkPearl85
Czas edycji: 2015-02-12 o 20:56
PinkPearl85 jest offline  
Stary 2015-02-12, 21:47   #2115
sylwusapple
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez PinkPearl85 Poka wiadomo嗆
Z tego co widz na stronie hebe tylko szampony Organix s w promocji po 20,99z, od篡wki niestety nie
A czy ta od篡wka jest warta uwagi??
Niedawno si na ni czai豉m w Auchan gdy zapach mnie oczarowa ,ale cena bardzo szybko mnie otrze德i豉 - 40z.
Gdyby by豉 w promocji to napewno bym si na ni skusi豉.
Jak by豉m w hebe to widzia豉m 瞠 na wszystkie serie z organix jest ta promocja(na od篡wki te). A w regularnej cenie sa po 29 zl. Tylko nie wiem jak z dost瘼no軼i by by豉m w hebe gdzie ju wykupi造 laski prawie wszystko tej serii :O musia豉m jecha do innego hebe.
Od篡wka jest super! Na dodatek pachnie tak jak mi w這sy pachnia造 po zabiegu..mniam mniam. Mo積a z ni przesadzi bo jak za du穎 jej po這篡豉m to w這sy mia豉m mega obci捫one ale jakie wyg豉dzone..i ten po郵izg super!: )

Czas edycji: 2015-02-12 o 21:48
sylwusapple jest offline  
Stary 2015-02-13, 08:00   #2116
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Jak by豉m w hebe to widzia豉m 瞠 na wszystkie serie z organix jest ta promocja(na od篡wki te). A w regularnej cenie sa po 29 zl. Tylko nie wiem jak z dost瘼no軼i by by豉m w hebe gdzie ju wykupi造 laski prawie wszystko tej serii :O musia豉m jecha do innego hebe.
Od篡wka jest super! Na dodatek pachnie tak jak mi w這sy pachnia造 po zabiegu..mniam mniam. Mo積a z ni przesadzi bo jak za du穎 jej po這篡豉m to w這sy mia豉m mega obci捫one ale jakie wyg豉dzone..i ten po郵izg super!: )
kiedy by豉 w hebe? nie wiesz do kiedy s te promocje na organix? Moja od篡wka ju si ko鎍zy.
Zapomnia豉m dopyta na jak od篡wki tigi dajesz te 5-8 kropel keratyny?
kasza80 jest offline  
Stary 2015-02-13, 08:06   #2117
sylwusapple
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
kiedy by豉 w hebe? nie wiesz do kiedy s te promocje na organix? Moja od篡wka ju si ko鎍zy.
Zapomnia豉m dopyta na jak od篡wki tigi dajesz te 5-8 kropel keratyny?
Nie mam poj璚ia do kiedy jest ta promocja ja by豉m we wtorek 10.02 w hebe. Te krople keratyny daje na tak porcj aby j na這篡 na w這sy , par pompek ale dok豉dnie nie pami皻am na 1 raz daj 5 kropel dla bezpiecze雟twa i zobaczysz czy Ci tyle starczy . Ja raz nie chcia這 mi si odlicza tych kropel i tak 'siknelam' ta keratyna do tej porcji od篡wki to w這sy by造 takie oblepioone na drugi dzie bo przegielam z iloscia hehehe )

Czas edycji: 2015-02-13 o 08:11
sylwusapple jest offline  
Stary 2015-02-13, 08:44   #2118
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Nie mam poj璚ia do kiedy jest ta promocja ja by豉m we wtorek 10.02 w hebe. Te krople keratyny daje na tak porcj aby j na這篡 na w這sy , par pompek ale dok豉dnie nie pami皻am na 1 raz daj 5 kropel dla bezpiecze雟twa i zobaczysz czy Ci tyle starczy . Ja raz nie chcia這 mi si odlicza tych kropel i tak 'siknelam' ta keratyna do tej porcji od篡wki to w這sy by造 takie oblepioone na drugi dzie bo przegielam z iloscia hehehe )
oki, dzi瘯i musz jeszcze t keratynk kupi, chcia豉bym stacjonarnie, ale chyba zostaje mi internet
kasza80 jest offline  
Stary 2015-02-13, 09:40   #2119
sylwusapple
Przyczajenie

Dodam przy okazji zdj璚ia po 2 tyg od zabiegu INOAR
Dzi jestem u rodzic闚 w domu, wi璚 tam by tylko szampon Cece keratin,
a od篡wka Tigi z dodatkiem keratyny.
W這sy nieziemsko mi瘯kie i b造szcz帷e <3
Je瞠li chodzi o sam INOAR, faktycznie najlepiej wygl康a w dzie kiedy by造 myte w這sy , tzn. po nocy troch mam ko鎍闚ki brzydkie tego nie lubi, ale troch olejku i jest ok.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg p.jpg (24,8 KB, 58 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1204.jpg (63,6 KB, 42 za豉dowa)
sylwusapple jest offline  
Stary 2015-02-13, 10:13   #2120
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Je瞠li chodzi o sam INOAR, faktycznie najlepiej wygl康a w dzie kiedy by造 myte w這sy , tzn. po nocy troch mam ko鎍闚ki brzydkie tego nie lubi, ale troch olejku i jest ok.
pi瘯ne w這ski
Jakie masz z natury? Bardzo kr璚one? Kusi mnie ten Inoar ale nie wiem czy by podo豉 moim w這som
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-02-13, 10:35   #2121
aleksjaaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 838

robila ktoras keratynowe prostowanie u fryzjera? Jakim preperatem i ile zaplacilyscie? Boje sie sama robic i chyba sie wybiore, w cenniku jednego fryzjera jest prostowanie True Keratin, od 250zl w zaleznosci od dlugosci i gestosci wlosow, wiec ciekawe ile bym zaplacila za moje wlosy troche za pachy musze zadzwonic
aleksjaaa jest offline  
Stary 2015-02-13, 10:46   #2122
PinkPearl85
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Witam . Dzisiaj zobaczy豉m,瞠 na YT pojawi si nowy filmik dotycz帷y keratynowego prostowania w這s闚 Encanto. Robiony jest w salonie i pani fryzjerka prostuje w這sy klientce na 230st, kt鏎a ma swoje w這sy meeega rozja郾ione.
https://www.youtube.com/watch?v=vW2MCZKjUQk
Ciekawi mnie tylko czy p騧niej ta klientka ,po kilku myciach w domu nie b璠zie mia豉 nazbyt spalonych w這s闚
PinkPearl85 jest offline  
Stary 2015-02-13, 11:25   #2123
sylwusapple
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
pi瘯ne w這ski
Jakie masz z natury? Bardzo kr璚one? Kusi mnie ten Inoar ale nie wiem czy by podo豉 moim w這som
Ja mam z natury proste ...ale zniszczone od rozja郾iania i prostowania prostownica. Najwi瘯szy problem z nimi mia豉m ze jak wsta豉m rano to te w這sy by造...pogniecione :F troch jak miot豉 stara . Po inoarze jest po prostu cudownie ja robi豉m o fryzjerki i zap豉ci豉m 410 z
sylwusapple jest offline  
Stary 2015-02-13, 12:54   #2124
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 032

Cytat:
ζdnie 豉dnie :P

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-02-13, 13:37   #2125
skeleton_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 491

Cytat:
Napisane przez aleksjaaa Poka wiadomo嗆
robila ktoras keratynowe prostowanie u fryzjera? Jakim preperatem i ile zaplacilyscie? Boje sie sama robic i chyba sie wybiore, w cenniku jednego fryzjera jest prostowanie True Keratin, od 250zl w zaleznosci od dlugosci i gestosci wlosow, wiec ciekawe ile bym zaplacila za moje wlosy troche za pachy musze zadzwonic
ja robi豉m, stron temu opisywa豉m to
mia豉m global keratin, w這sy d逝gie- 400z
Stary 2015-02-13, 14:33   #2126
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

Cytat:
Zwrocic sie nie da, Hebe nie chce za bardzo praktykowac polityki zwrot闚 "bo tak". Co innego reklamacja...
Ale do rzeczy: nie naklamali w obietnicach, bo Sodium Chloride to jest s鏊. Podejrzewam, ze jest w szamponie, wi璚 mozesz robic tak, ze: zwilzasz wlosy, na dlugosc nakladasz odzywke (jakas tania, moze byc bylejaka), a na sk鏎 g這wy szampon i tak myjesz w這sy. Potem wszystko splukujesz (splukiwana piana "myje" wlosy na ich dlugosci) i nakladasz wlasciwa odzywke. Taki sposob zabezpieczy wlosy na dlugosci podczas mycia.

Cytat:
Piekne wlosy Fajnie, ze jestes zadowolona!

Ja dzisiaj sprobowalam sposobu chyba kaszy, czyli umylam wlosy szamponem, nalozylam odzywke i na to emulsje Glorii, a potem splukalam. Jaaaaki po郵izg
Stary 2015-02-14, 07:41   #2127
tomasso991
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
Wpisy w blogu: 2

Hej ja kupilam zestaw true keratin i bede prostowac ale dopiero za 2 tyg jak przyjda mi odzywka i kszampon true keratin do konserwacji do utrzymania efektu, i tez jestem ciekawa , czytalam na blogach dziewczyn ze jest b.dobry i sie skusialam

jak bedziesz prostowac to wez sobie wersje acai berry bo lepiej prostuje wlosy niz choco :-P
tomasso991 jest offline  
Stary 2015-02-14, 11:55   #2128
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez stotek Poka wiadomo嗆
Ja dzisiaj sprobowalam sposobu chyba kaszy, czyli umylam wlosy szamponem, nalozylam odzywke i na to emulsje Glorii, a potem splukalam. Jaaaaki po郵izg
tak emulsja gloria daje po郵izg "zabiegowy" zawsze ze mn jest przy myciu w這s闚, ale nie ka盥emu jednak pasuje, fajnie, 瞠 Tobie tak, my chyba mamy w這sy o podobnym charakterze i porowato軼i, bo te same rzeczy nam pasuj, mo瞠my sobie zatem doradza i odradza w這sowe zakupy
kasza80 jest offline  
Stary 2015-02-14, 13:11   #2129
sylwusapple
Przyczajenie

Dziewczyny ta promocja na organix w hebe jeszcze jest
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (73,0 KB, 32 za豉dowa)
sylwusapple jest offline  
Stary 2015-02-14, 14:55   #2130
dziubas3105
Zadomowienie

Zakupi豉m szampon Tigi Dump Blond Colour Combat i mam nadziej, 瞠 moim w這skom r闚nie si przys逝篡. Zap豉ci豉m 49 z.
Co do od篡wki to wypr鏏uj t Keratin Protein i zobaczymy. B璠 zamawia豉 r闚nie ten fluid Kerrapro. Czy sotosuje si go tylko na mokre w這sy???

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez tomasso991 Poka wiadomo嗆
Hej ja kupilam zestaw true keratin i bede prostowac ale dopiero za 2 tyg jak przyjda mi odzywka i kszampon true keratin do konserwacji do utrzymania efektu, i tez jestem ciekawa , czytalam na blogach dziewczyn ze jest b.dobry i sie skusialam

jak bedziesz prostowac to wez sobie wersje acai berry bo lepiej prostuje wlosy niz choco :-P
ile zap豉ci豉 je郵i mog spyta???

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Robi豉m Inoar 10.02, dzi jest 14. My豉m w這sy 1 raz. Nadal s przepi瘯nie proste ale ten przyklep!!! Kiedy minie????? Jak d逝go Inoar utrzymuje si na kr璚onych blond w這sach?
Dzi Pani w sklepie zaproponowa豉 mi keratyn Alfaparm, s造sza造軼ie o niej? dobra? Zaproponowa豉 te szampon i od篡wk tej firmy ale si nie skusi豉m
dziubas3105 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.