Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-02-14, 14:59   #2131
sylwusapple
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
[/COLOR]Robi豉m Inoar 10.02, dzi jest 14. My豉m w這sy 1 raz. Nadal s przepi瘯nie proste ale ten przyklep!!! Kiedy minie????? Jak d逝go Inoar utrzymuje si na kr璚onych blond w這sach?
Zdawaj relacje jak b璠zie si sprawowa INOAR u mnie przyklap utrzymywa si do 2 tyg ale pomagam sobie zawsze suchym szamponem
sylwusapple jest offline  
Stary 2015-02-14, 15:03   #2132
dziubas3105
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 486

Sk豉d od篡wki Hask Keratin Protein
SKxD: WATER / EAU (AQUA), cetylowy CETRIMONIUM chlorek, Chlorek behenotrimoniowy, palmitynian izopropylu, gliceryna, Cyklopentasiloksan, ZAPACH / PARFUM, KERATIN AMINOKWASY , COCYL HYDROLYZED KERATIN, keratyna, HYDROLYZED KERATIN, hydrolizat kolagenu, Butyrospermum Parkii (Shea) Mas這 OLEA indicum (SEZAM) olej z nasion, Simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, HYDROLYZED CORN PROTEIN, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, hydrolizowane bia趾o sojowe, Dimetikon, PANTEHNOL (witamina B5), fenoksyetanolu, kwas cytrynowy, POLYQUATERNIUM-55, stearylowy.

Nada si? Mog jej u篡wa czy lecie po Organixa br您owego?

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwusapple Poka wiadomo嗆
---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Zdawaj relacje jak b璠zie si sprawowa INOAR u mnie przyklap utrzymywa si do 2 tyg ale pomagam sobie zawsze suchym szamponem

ale wyczyta豉m, 瞠 suchy szampon ma w sk豉dzie alkohol denat.... mo瞠 by???

Ile p豉ci豉 za Inoar? Ja 400 z w W-wie?
dziubas3105 jest offline  
Stary 2015-02-14, 15:06   #2133
sylwusapple
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Poka wiadomo嗆
Sk豉d od篡wki Hask Keratin Protein
SKxD: WATER / EAU (AQUA), cetylowy CETRIMONIUM chlorek, Chlorek behenotrimoniowy, palmitynian izopropylu, gliceryna, Cyklopentasiloksan, ZAPACH / PARFUM, KERATIN AMINOKWASY , COCYL HYDROLYZED KERATIN, keratyna, HYDROLYZED KERATIN, hydrolizat kolagenu, Butyrospermum Parkii (Shea) Mas這 OLEA indicum (SEZAM) olej z nasion, Simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, HYDROLYZED CORN PROTEIN, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, hydrolizowane bia趾o sojowe, Dimetikon, PANTEHNOL (witamina B5), fenoksyetanolu, kwas cytrynowy, POLYQUATERNIUM-55, stearylowy.

Nada si? Mog jej u篡wa czy lecie po Organixa br您owego?

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

ale wyczyta豉m, 瞠 suchy szampon ma w sk豉dzie alkohol denat.... mo瞠 by???

Ile p豉ci豉 za Inoar? Ja 400 z w W-wie?
Na sk豉dzie za bardzo nie si znam wiec nie pomog . Natomiast szampon suchy Ma w sk豉dzie denat ale niestety wszystkie maj chyba ..a ja bez niego nie umiem funkcjonowa juz :p ale nie zauwa篡豉m 瞠by cokolwiek si dzia這 przez niego tym bardziej ze go u篡wam tylko u nasady . Ja p豉ci豉m 410 niby na promocji :p
W Warszawie na Ursusie .
sylwusapple jest offline  
Stary 2015-02-14, 15:24   #2134
dziubas3105
Zadomowienie

Cytat:
Na sk豉dzie za bardzo nie si znam wiec nie pomog . Natomiast szampon suchy Ma w sk豉dzie denat ale niestety wszystkie maj chyba ..a ja bez niego nie umiem funkcjonowa juz :p ale nie zauwa篡豉m 瞠by cokolwiek si dzia這 przez niego tym bardziej ze go u篡wam tylko u nasady . Ja p豉ci豉m 410 niby na promocji :p
W Warszawie na Ursusie .
Ja na Kabatach
Robi豉 ju wcze郾iej prostowanie czy to 1. raz???

Mo瞠 nast瘼nym razem zrobimy sobie wzajemnie?
dziubas3105 jest offline  
Stary 2015-02-14, 15:30   #2135
sylwusapple
Przyczajenie

Cytat:
Ja na Kabatach
Robi豉 ju wcze郾iej prostowanie czy to 1. raz???

Mo瞠 nast瘼nym razem zrobimy sobie wzajemnie?
M鎩 1 raz i na pewno nie ostatni uwielbiam poranki bez prostownicy wiesz co ja boje si sama robi za ma這 preparatu dam albo co ...z reszt zobacz jeszcze ciekawe ile inoar b璠zie si trzyma
sylwusapple jest offline  
Stary 2015-02-14, 15:32   #2136
dziubas3105
Zadomowienie

Cytat:
M鎩 1 raz i na pewno nie ostatni uwielbiam poranki bez prostownicy wiesz co ja boje si sama robi za ma這 preparatu dam albo co ...z reszt zobacz jeszcze ciekawe ile inoar b璠zie si trzyma
te jestem ciekawa, ja mam naturalnie kr璚one zmasakrowane rozja郾ianiem w這sy...
dziubas3105 jest offline  
Stary 2015-02-15, 13:08   #2137
sylwusapple
Przyczajenie

Dziewczyny mam pytanie odno郾ie tej emulsji gloria. Nak豉dacie ja razem z odzywka po myciu tak ? Dzi pojecha豉m do Auchan i zakupi豉m dwie butelki nie mog si doczeka efektu
sylwusapple jest offline  
Stary 2015-02-15, 13:44   #2138
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 504

dziewczyny ss chetne na rozebranie calej butli keratyny Encanto? z allegro widze, ze juz ciezko o nierozcienczone odlewki NIEALTUALNE
a
moze ktoras z Was stosowala NTBK?

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2015-02-16 o 10:19
goldika jest offline  
Stary 2015-02-15, 15:11   #2139
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Dziewczyny mam pytanie odno郾ie tej emulsji gloria. Nak豉dacie ja razem z odzywka po myciu tak ? Dzi pojecha豉m do Auchan i zakupi豉m dwie butelki nie mog si doczeka efektu
ja kiedy nak豉da豉m bardzo du膨 ilo嗆 solo, czyli po umyciu szamponu. Jednak po d逝gim u篡waniu zacz窸a mnie sw璠zie g這wa. Teraz, myj szamponem, nak豉dam mask/od篡wk i na t od篡wk du膨 造磬 sto這w glorii (na moje d逝gie w這sy ok 70 cm), czekam tyle ile mam czasu max 5 minut i sp逝kuj.
kasza80 jest offline  
Stary 2015-02-15, 21:08   #2140
skeleton_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 491

dzi by這 pierwsze mycie w這sy b.mi瘯kie, proste, b造szcz帷e i- co mnie zaskoczy這 b.uniesione od nasady ci庵le czuj zapach keratyny, wybija taka s這dka nuta, jakby kr闚ek
w豉軼iwie to wygl康aj a sztucznie, podobno mam w這sy jak lalka barbie, no ale nie mnie ocenia

my豉m biovaxem do w這s闚 blond, potem od. organix z keratyn
Stary 2015-02-15, 21:34   #2141
aleksjaaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 838

Cytat:
A co ta Gloria takiego daje, ze sie nie mozesz doczekac efektu?
aleksjaaa jest offline  
Stary 2015-02-16, 08:08   #2142
magdaavon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Hej Dziewczyny. U mnie minelo ponad 2mc od kp Kativa. Jestem zadowolona. Wlosy nadal proste. Odrost jedynie wymaga wiecej uwagi i reaguje na wilgoc. Poza tym na dlugosci proste (oczywiscie po wysuszeniu suszarka). Wstawiam zdjecie. Nie ma mi kto zrobic wiec jest nie najlepszej jakosci ale mysle, ze oddaje stan wlosow. Koncowki powinnam podciac od razu po kp, ale wstrzymywalam sie u powiem wam, ze udalo mi sie je uratowac. Co prawda i tak wymagaja podciecia, bo zmagam sie z wypadaniem wlosow i mocno sie przerzedzily, ale to juz niebawem

Golidka, ja bym byla chetna na odlewke encanto. Wzielabym 75/100ml (podpowiedzcie ile potrzeba na moje wlosy). Kolejne kp planuje w okolicach kwietnia, bo pod koniec marca bede miala dekoloryzacje, wiec przyda sie wlosom odzywienie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20150216_085928_3-1.jpg (57,4 KB, 74 za豉dowa)
magdaavon jest offline  
Stary 2015-02-16, 08:11   #2143
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 015

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka wiadomo嗆
Hej Dziewczyny. U mnie minelo ponad 2mc od kp Kativa. Jestem zadowolona. Wlosy nadal proste. Odrost jedynie wymaga wiecej uwagi i reaguje na wilgoc. Poza tym na dlugosci proste (oczywiscie po wysuszeniu suszarka). Wstawiam zdjecie. Nie ma mi kto zrobic wiec jest nie najlepszej jakosci ale mysle, ze oddaje stan wlosow. Koncowki powinnam podciac od razu po kp, ale wstrzymywalam sie u powiem wam, ze udalo mi sie je uratowac. Co prawda i tak wymagaja podciecia, bo zmagam sie z wypadaniem wlosow i mocno sie przerzedzily, ale to juz niebawem

Golidka, ja bym byla chetna na odlewke encanto. Wzielabym 75/100ml (podpowiedzcie ile potrzeba na moje wlosy). Kolejne kp planuje w okolicach kwietnia, bo pod koniec marca bede miala dekoloryzacje, wiec przyda sie wlosom odzywienie
jakie pro軼iutkie 鈍ietnie trzyma si na nich ta kativa

Co do encanto: ja bym proponowa豉 wzi望 na wszelki wypadek 100 ml Lepiej jak troch zostanie ni jakby mia這 brakn望
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-02-16, 08:17   #2144
sobek92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
dziewczyny ss chetne na rozebranie calej butli keratyny Encanto? z allegro widze, ze juz ciezko o nierozcienczone odlewki
a
moze ktoras z Was stosowala NTBK?
ja tez jestem chetna na 75 ml
sobek92 jest offline  
Stary 2015-02-16, 08:37   #2145
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

Cytat:
Napisane przez aleksjaaa Poka wiadomo嗆
A co ta Gloria takiego daje, ze sie nie mozesz doczekac efektu?
Nadale wlosom taki ekstremalny po郵izg.
Ja ja nakladam tak, ze klade odzywke i na ni Glorie, a nastepnie splukuje.
Co ciekawe, ta emulsja ma lepszy sklad niz maska

Cytat:

Piekne wlosy
Tez proponuje 100 ml wziac, na wszelki wypadek.
Stary 2015-02-16, 08:54   #2146
magdaavon
Raczkowanie

Dziekuje dziewczyny
Golidka, w takim razie ja jestem chetna na 100ml encanto

Powiedzcie mi gdzie ta Glorie mozna dostac? U mnie w miescie nigdzie jej nie moge dorwac:/ moze nie wiem gdzie szukac. Dosteona jest gdzies w necie?

Edytowane przez magdaavon
Czas edycji: 2015-02-16 o 08:59
magdaavon jest offline  
Stary 2015-02-16, 09:48   #2147
aleksjaaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 838

Cytat:
Napisane przez stotek Poka wiadomo嗆
Nadale wlosom taki ekstremalny po郵izg.
Ja ja nakladam tak, ze klade odzywke i na ni Glorie, a nastepnie splukuje.
Co ciekawe, ta emulsja ma lepszy sklad niz maska
Dzieki za wyja郾ienie! Kilka miesi璚y temu pierwszy raz j widzia豉m na sklepowej p馧ce ( w Auchanie chyba) i kupi豉m, poniewaz cos kojarzylam, ze blogerki o niej pozytywne rzeczy pisaly, ale jeszcze nie uzywalam

W ogole widzialam tam duzo kosmetykow do wlosow niespotykanych w innych popularnych marketach/drogeriach
aleksjaaa jest offline  
Stary 2015-02-16, 10:18   #2148
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 504

Dziewczyny przepraszam als rozebralam juz z kolezankami caly zestaw i nie zdazylam edytowac posta

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline  
Stary 2015-02-16, 12:53   #2149
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Powiedzcie mi gdzie ta Glorie mozna dostac? U mnie w miescie nigdzie jej nie moge dorwac:/ moze nie wiem gdzie szukac. Dosteona jest gdzies w necie?
w markecie to tylko auchan, ale mo瞠 jakie drogerie osiedlowe r闚nie maj
kasza80 jest offline  
Stary 2015-02-16, 13:33   #2150
sylwusapple
Przyczajenie

Dziewczyny mam pytanie, macie jaki spos鏏 ma zmierzwione ko鎍闚ki ? Bo inoar jest super ale po nocy te ko鎍闚ki ....nie podoba mi si totakie sianowate . Mo瞠 jakie serum 瞠by je rano podarowa ?? Od razu m闚i 瞠 stosuje kerapro dodatkowo po myciu
sylwusapple jest offline  
Stary 2015-02-16, 15:03   #2151
magdaavon
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
w markecie to tylko auchan, ale mo瞠 jakie drogerie osiedlowe r闚nie maj
Auchana u mnie nie ma niestety, a wszystkie osiedlowe drogerie juz odwiedzilan i nic Ale udalo mi sie w necie trafic na ta emulsje za 2.99 wzielam od razu 5 buteleczek i kilka innych rzeczy wiec siw oplacalo wrzucam link to sklepu, bo moze cos wam wpadnie w oko, fajne ceny jak dla mnie http://zrodlaurody.pl
magdaavon jest offline  
Stary 2015-02-16, 15:13   #2152
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny mam pytanie, macie jaki spos鏏 ma zmierzwione ko鎍闚ki ? Bo inoar jest super ale po nocy te ko鎍闚ki ....nie podoba mi si totakie sianowate . Mo瞠 jakie serum 瞠by je rano podarowa ?? Od razu m闚i 瞠 stosuje kerapro dodatkowo po myciu
rano jak wstaniesz zwil je wod, przeczesz i poczekaj a wyschn. Powinno pom鏂
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-02-16, 16:10   #2153
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 015

Cytat:

Cytat:
Auchana u mnie nie ma niestety, a wszystkie osiedlowe drogerie juz odwiedzilan i nic Ale udalo mi sie w necie trafic na ta emulsje za 2.99 wzielam od razu 5 buteleczek i kilka innych rzeczy wiec siw oplacalo wrzucam link to sklepu, bo moze cos wam wpadnie w oko, fajne ceny jak dla mnie http://zrodlaurody.pl
O dzi瘯i za link do sklepu
U mnie Gloria kosztuje 8 z wi璚 troch drogo w por闚naniu do cen o kt鏎ym pisa造軼ie niejednokrotnie
Zam闚i豉m Kative przed chwil :P zobaczymy co z tego wyjdzie.

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-02-16, 17:07   #2154
tomasso991
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Olejek Dove Pure Care Dry oil
na koncowki idealny , szczegolnie po nocy ;-)
tomasso991 jest offline  
Stary 2015-02-16, 18:33   #2155
dziubas3105
Zadomowienie

Dziewczyny pomocy!!!!!!!!!!!!!
kolejne mycie po Inoarze, w這sy na 3/4 d逝go軼i mi鏚 malina ale na ko鎍闚kach...
masakra!!! s tak spalone, 瞠 a z rozdwojenia si skr璚aj

co mog zrobi???
軼i望? (bardzo bym nie chcia豉 bo i tak s kr鏒kie)
ratowa?? (czym???)
a mo瞠 p鎩嗆 do fryzjerki z reklamacj aby m jeszcze raz ko鎍e Inoarem przelecia豉???
dziubas3105 jest offline  
Stary 2015-02-16, 18:48   #2156
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:

co mog zrobi???
ratowa?? (czym???)
poka te ko鎍闚ki ze zdj璚ia ocenimy co da si jeszcze z nimi zrobi
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-02-16, 19:19   #2157
sylwusapple
Przyczajenie

Cytat:

co mog zrobi???
ratowa?? (czym???)
Moja kole瘸nka mia豉 to samo po 3 tygodniach (ale tylko na grzywce), zrobi豉 dodatkow porcje wprasowanej keratyny INOAR i niestety by這 jeszcze gorzej

Nie wiem co to mo瞠 by....

a co do olejk闚 na ko鎍闚ki - dziewczyny dzi瘯uj za propozycje olejk闚 zanim przeczyta豉m Wasze posty zakupi豉m ten olejek:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=56050

Nie mog豉 wytrzyma i ju sobie go u篡豉m na te okropne ko鎍闚ki...nie chce zapesza ale chyba b璠zie HIT(jezcze go potestuje)
Niby olejek ale jakby taki suchy jest... w堯s闚 nie zostawia t逝stych i od razu ko鎍闚ki wygl康aj lepiej zobacz jak dzia豉 na mokre w這sy.
sylwusapple jest offline  
Stary 2015-02-16, 20:01   #2158
dziubas3105
Zadomowienie

Widzicie to siano???

Miluchova jeste z 砰wca, ja z W-wy. Jestem zachwycona Twoimi pracami!!! I tak sobie my郵, 瞠 mo瞠 przyjecha豉bym do Ciebie na prostowanie? Mo瞠 by豉by jaka ch皻na jeszcze, kt鏎a zabra豉by si ze mn???
Co Ty na to? jaki jest koszt???
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2015-02-16 20.56.56.jpg (77,6 KB, 64 za豉dowa)
dziubas3105 jest offline  
Stary 2015-02-16, 20:30   #2159
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Widzicie to siano???

Miluchova jeste z 砰wca, ja z W-wy. Jestem zachwycona Twoimi pracami!!! I tak sobie my郵, 瞠 mo瞠 przyjecha豉bym do Ciebie na prostowanie? Mo瞠 by豉by jaka ch皻na jeszcze, kt鏎a zabra豉by si ze mn???
Co Ty na to? jaki jest koszt???
zdj璚ie troch niewyra幡e wi璚 wierz na s這wo. A przed zabiegiem mia豉 bardzo zniszczone w這sy? Je瞠li tak, to normalne 瞠 ko鎍闚ki najbardziej ucierpia造 i raczej bez no篡czek si nie obejdzie.
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-02-16, 20:36   #2160
dziubas3105
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
zdj璚ie troch niewyra幡e wi璚 wierz na s這wo. A przed zabiegiem mia豉 bardzo zniszczone w這sy? Je瞠li tak, to normalne 瞠 ko鎍闚ki najbardziej ucierpia造 i raczej bez no篡czek si nie obejdzie.
codziennie prostowa豉m grzywk na 230...
mo瞠 jest spos鏏 aby uratowa? bardzo chcia豉bym zapu軼i t grzywk...
dziubas3105 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.