Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-03-29, 21:02   #2431
yolca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Oo, czy kto pr鏏owa?

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.
Ja osobi軼ie jestem fank cocochoco, robi豉m ju chyba z 5 razy. na moich w這sach dzia豉 i si sprawdza. Do encanto nigdy jako si nie przekona豉m, a raczej dziewczzyny mnie nie przekona造, bo pierwszy raz czyta豉m o nim z 5 lat temu, jak zacz窸am si przymierza do keratynowego prostowania. W ko鎍u wybra豉m zabieg u fryzjera, robi豉m tak kilka razy. A teraz robi ju sama, te kilka razy i cocochoco.
I najwa積iejsza informacja, kt鏎a wiele dziewczyn odstrasza, w cocochoco trzeba odczekac 3 dni z myciem w這s闚 (ja wprawdzie czekam tylko dwa dni, ale mimo wszystko)

Edytowane przez yolca
Czas edycji: 2015-03-29 o 21:13
yolca jest offline  
Stary 2015-03-29, 21:13   #2432
magdaavon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Powiedzcie mi prosze czy jest roznica w trwalosci zabiegu lub ostatecznym efekcie przy robieniu encanto metoda mieszana? Bede robila pierwszy raz, zestaw juz czeka. Jutro bede miala rozjasniane wlosy i chce odzywic je pozniej encanto. Wiadomo, ze chcialabym zeby zabieg trwal jak najkrocej dlatego mysle nad metoda mieszana, ale jesli lepszy efekt uzyskam po metodzie tradycyjnej to sie przemecze. Powiedzcie mi prosze jakie macie wrazenia po zastosowaniu obu metod.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Najlepiej krotko i na temat. Encanto metoda tradycyjna czy mieszana??

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

magdaavon jest offline  
Stary 2015-03-29, 21:21   #2433
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

zalezy jakie masz naturalne w這sy. Moje s bardzo mocno falowane i po metodzie mieszanej efekt prostych w這s闚 trzyma si kr鏂ej ni jak robi豉m tradycyjnie. Jednak je瞠li zalezy Ci tylko na odzywieniu w這s闚 moim zdaniem nie ma r騜nicy pomi璠zy tymi dwoma sposobami
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-03-29, 22:36   #2434
ktoregos_dnia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 636

Po mieszanej efekt kr鏒ko si trzyma na moich w這sach. Teraz robi ju tylko tradycyjn.
Stary 2015-03-29, 23:01   #2435
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Dla mnie tez tradycyjna
Miluchova jest offline  
Stary 2015-03-30, 09:55   #2436
martuunia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 383

Robi豉m 2razy-najpierw normalnie i wszystko ok, p騧niej zmieszalam i efektu prostych w這s闚 po paru dniach praktycznie u mnie nie by這,za to by造 g豉dkie i przychlasniete

A w豉郾ie, ostatnio pyta豉m o nakladanie par cm od skalpu- czyli nic nie nak豉da ani keratyny ani od篡wki? (Ona jest chyba tylko do zabiegu,prawda?) Prostuj si na dniach,wole si upewni

Edytowane przez martuunia
Czas edycji: 2015-03-30 o 09:56
martuunia jest offline  
Stary 2015-03-30, 09:59   #2437
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martuunia Poka wiadomo嗆
Robi豉m 2razy-najpierw normalnie i wszystko ok, p騧niej zmieszalam i efektu prostych w這s闚 po paru dniach praktycznie u mnie nie by這,za to by造 g豉dkie i przychlasniete

A w豉郾ie, ostatnio pyta豉m o nakladanie par cm od skalpu- czyli nic nie nak豉da ani keratyny ani od篡wki? (Ona jest chyba tylko do zabiegu,prawda?) Prostuj si na dniach,wole si upewni
nic nie nak豉da Nak豉dasz obydwa preparaty tylko na t cz窷 w這s闚, kt鏎 chcesz wyprostowa
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-03-30, 11:29   #2438
magdaavon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Dzieki dziewczyny. Zalezy mi i na odzywieniu i na prostych wlosach. Czyli pomecze sie kilka godzin
magdaavon jest offline  
Stary 2015-03-30, 12:42   #2439
anulita30
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Cytat:
Napisane przez yolca Poka wiadomo嗆
Ja osobi軼ie jestem fank cocochoco, robi豉m ju chyba z 5 razy. na moich w這sach dzia豉 i si sprawdza. Do encanto nigdy jako si nie przekona豉m, a raczej dziewczzyny mnie nie przekona造, bo pierwszy raz czyta豉m o nim z 5 lat temu, jak zacz窸am si przymierza do keratynowego prostowania. W ko鎍u wybra豉m zabieg u fryzjera, robi豉m tak kilka razy. A teraz robi ju sama, te kilka razy i cocochoco.
I najwa積iejsza informacja, kt鏎a wiele dziewczyn odstrasza, w cocochoco trzeba odczekac 3 dni z myciem w這s闚 (ja wprawdzie czekam tylko dwa dni, ale mimo wszystko)
Ja podobnie jestem fank cocochoco. Jestem po ( 2 lub 3 encanto, 1 qod red , 1 x kativa i 11 cocochoco. ) Wszystko te dzi瘯i wiza穎wi od grudnia 2010 Ja z kolei czekam 3 dni tylko 瞠 chodz w zwi您anych w這sach. I jeszcze nigdy nic mi si nie odgniot這. Tym razem zrobi wersj pure bo oryginal dzia豉 na mnie bardzo prostuj帷o czego ju nie lubi, mo瞠 przez ilo嗆 zabieg闚.
anulita30 jest offline  
Stary 2015-03-30, 13:07   #2440
yolca
Raczkowanie

Dziewczyny,przecie ju kilka co najmniej razy pisa造 tu o tym, 瞠 wyprostowanie w這s闚 po tym zabiegu to niejako efekt uboczny i dodatkowy (jak komu si poszcz窷ci , a g這wnie chodzi o od篡wienie, pohamowanie puszenia, wyg豉dzenie.
Wi璚 wszystko zale篡 od w這s闚...

poza tym, ale to tylko moja opinia, wydaje mi si, 瞠 strasznie oszcz璠zacie t keratyn, kupujecie jej na styk, a potem dziwicie si, 瞠 nie wysz這, albo 瞠 nie do ko鎍a. Ja robi豉m kilka razy zabieg u fryzjera i pami皻am, 瞠 po na這瞠niu keratyny, trzeba by這 odczeka troch zanim zacz窸o si suszenie, a fryzjerka w tym czasie co par minut podchodzi豉 i sprawdza豉 stan w這s闚 i za ka盥ym podej軼iem dok豉da豉 troch keratyny, zw豉szcza na ko鎍闚ki, bo by造 bardziej zniszczone i bardziej ch這n窸y keratyn.
Ja sama teraz te tak robi, 瞠 po na這瞠niu i odczekaniu chwili dok豉dam troch na ko鎍闚ki, i nie narzekam, bo wychodzi 豉dnie i w這sy s w super stanie, chocia je瞠li chodzi o mnie to mog造by si nie prostowa w og鏊e, bo mnie ten wyprost w這s闚 wpienia

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez anulita30 Poka wiadomo嗆
Ja podobnie jestem fank cocochoco. Jestem po ( 2 lub 3 encanto, 1 qod red , 1 x kativa i 11 cocochoco. ) Wszystko te dzi瘯i wiza穎wi od grudnia 2010 Ja z kolei czekam 3 dni tylko 瞠 chodz w zwi您anych w這sach. I jeszcze nigdy nic mi si nie odgniot這. Tym razem zrobi wersj pure bo oryginal dzia豉 na mnie bardzo prostuj帷o czego ju nie lubi, mo瞠 przez ilo嗆 zabieg闚.
Ja robi豉m jeden raz PURE, ale nie by豉m zadowolona ze stanu w這s闚. By造 bardziej jakby t瘼, mniej wyg豉dzone mo瞠, nie mia造 te po造sku, pl徠a造 si na koncach. Ale ja mam ciemne w這sy, a tam jest napisane 瞠 raczej do jasnych jest. No i si odbarwi造 bardziej, wi璚 pure jest chyba jednak mocniejsza

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez anulita30 Poka wiadomo嗆
To jeste鄉y ju we dwie ja mam tak samo jak ty, wyprost mnie wkurza, ale ostatnio robi豉m du篡 odst瘼 (4 cm od sk鏎y g這wy) i wg mnie jest du穎 lepiej, dla mnie oczywi軼ie, bo nie ma przylizu, w這sy s odbite i uniesione i daje to du穎 lepszy efekt
yolca jest offline  
Stary 2015-03-30, 13:21   #2441
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Wiadomo軼i: 5 398

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka wiadomo嗆
Powiedzcie mi prosze czy jest roznica w trwalosci zabiegu lub ostatecznym efekcie przy robieniu encanto metoda mieszana? Bede robila pierwszy raz, zestaw juz czeka. Jutro bede miala rozjasniane wlosy i chce odzywic je pozniej encanto. Wiadomo, ze chcialabym zeby zabieg trwal jak najkrocej dlatego mysle nad metoda mieszana, ale jesli lepszy efekt uzyskam po metodzie tradycyjnej to sie przemecze. Powiedzcie mi prosze jakie macie wrazenia po zastosowaniu obu metod.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Ja za pierwszym razem robi豉m tradycyjn, potem tylko mieszan- 陰cznie chyba 4 razy. Efekt podobny, bo przed Encanto mia豉m bardzo pusz帷e si w這sy, a teraz tylko co ok. 5 miesi璚y powtarzam metod mieszan, 瞠by utrzyma efekt.
Je郵i masz w這sy mocno falowane lub pusz帷e si, to za pierwszym razem wybra豉bym metod tradycyjn.
Stary 2015-03-30, 14:52   #2442
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 320

Cytat:
Dzi瘯i. Mnie chwilowo odstrasza cena...

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2015-03-30, 14:53   #2443
Fuksio
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Blue2003, robi豉m w sypialni, przy 3 oknach otwartych na o軼ie. Mia豉m na twarzy maseczk i gdy by這 ju bardzo 幢e wysz豉m na balkon. Niewiele to da這 - nadal chcia這 mi si wymiotowa itp. Koszmar...

Edytowane przez Fuksio
Czas edycji: 2015-03-30 o 14:55
Fuksio jest offline  
Stary 2015-03-30, 20:11   #2444
Likaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Question Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze嗆 dziewczyny
Jestem prawie 3 miesi帷e po pierwszym zabiegu prostowania keratyn. Chc wam opisa jak zabieg zadzia豉 na moje w這sy.
Moje naturalne w這sy to szopa, bardzo si pusz, wykr璚aj. Zniszczone by造 od codziennego prostowania i suszenia gor帷ym nawiewem
Je郵i chodzi o efekt pocz徠kowy to by super. Jedyny minus to przyklapni皻e w這sy przez pierwsze dwa tygodnie
Pierwszy miesi帷 - w這sy wyg豉dzone na maksa, pi瘯ne, l郾i帷e i zdrowe
Drugi miesi帷 - w這sy wyg豉dzone i zaczynaj si lekko puszy, ale nadal s proste. Ko鎍闚ki do przyci璚ia; wida, 瞠 s ju dosy suche.
Mimo wszystko jestem zadowolona z efektu. Mia si utrzyma na 5 miesi璚y, utrzyma si my郵, 瞠 na 3 miesi帷e. Jak dla mnie ok.
Stosuj ci庵le szampon dzieci璚y babydream + od篡wka z keratyn firmy Nivea.

Teraz pytanie do Was dziewczyny.
W jakiej kondycji s Wasze w這sy np. po 3, 4 zabiegach prostowania keratyn? S zdrowsze? Czy mo瞠 zabieg spowodowa wysuszanie si w這s闚?
W徠ek ma sporo stron, wi璚 pewnie gdzie jest odpowied na moje pytanie. Jednak prosz aby kt鏎a z Was si wypowiedzia豉.

Mam ciemne w這sy, jednak bardzo podoba mi si blond. Chcia豉bym zmieni kolor, wiem, 瞠 uzyskam efekt zniszczonych i suchych w這s闚. Chcia豉bym wtedy wykona prostowanie keratynowe. Czy kt鏎a z Was przechodzi豉 z ciemnego br您u na blond a nast瘼nie robi豉 zabieg prostowania? Jak znosi造 to Wasze w這sy?

Pozdrawiam
Likaa jest offline  
Stary 2015-03-30, 20:41   #2445
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez Likaa Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny
Jestem prawie 3 miesi帷e po pierwszym zabiegu prostowania keratyn. Chc wam opisa jak zabieg zadzia豉 na moje w這sy.
Moje naturalne w這sy to szopa, bardzo si pusz, wykr璚aj. Zniszczone by造 od codziennego prostowania i suszenia gor帷ym nawiewem
Je郵i chodzi o efekt pocz徠kowy to by super. Jedyny minus to przyklapni皻e w這sy przez pierwsze dwa tygodnie
Drugi miesi帷 - w這sy wyg豉dzone i zaczynaj si lekko puszy, ale nadal s proste. Ko鎍闚ki do przyci璚ia; wida, 瞠 s ju dosy suche.
Mimo wszystko jestem zadowolona z efektu. Mia si utrzyma na 5 miesi璚y, utrzyma si my郵, 瞠 na 3 miesi帷e. Jak dla mnie ok.

W jakiej kondycji s Wasze w這sy np. po 3, 4 zabiegach prostowania keratyn? S zdrowsze? Czy mo瞠 zabieg spowodowa wysuszanie si w這s闚?
W徠ek ma sporo stron, wi璚 pewnie gdzie jest odpowied na moje pytanie. Jednak prosz aby kt鏎a z Was si wypowiedzia豉.

Mam ciemne w這sy, jednak bardzo podoba mi si blond. Chcia豉bym zmieni kolor, wiem, 瞠 uzyskam efekt zniszczonych i suchych w這s闚. Chcia豉bym wtedy wykona prostowanie keratynowe. Czy kt鏎a z Was przechodzi豉 z ciemnego br您u na blond a nast瘼nie robi豉 zabieg prostowania? Jak znosi造 to Wasze w這sy?

Pozdrawiam
W這sy s zdrowsze, schodzi豉m z ciemnego br您u na bia造 blond. Robi豉m encanto kilka razy, p騧niej kerapro (tu pogorszenie stanu w這s闚), p騧niej znowu encanto pare razy (kt鏎e odratowa這 w這sy) i teraz alfaparf. W這sy super w dalszym ci庵u.
Miluchova jest offline  
Stary 2015-03-30, 20:48   #2446
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Dziewczyny, a czy ten cocochoco 鄉ierdzi czy nie? Dusi przy suszeniu? Daje wyprost takich w這s闚 drut闚? Czy bardzo po nocy s odgniecione?
kasza80 jest offline  
Stary 2015-03-30, 20:51   #2447
yolca
Raczkowanie

Cytat:
Dzi瘯i. Mnie chwilowo odstrasza cena...

cena jest chyba porownywalna, bo te odlewki mozna kupic, a potrzebna jest tylko keratyna
yolca jest offline  
Stary 2015-03-30, 20:57   #2448
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, a czy ten cocochoco 鄉ierdzi czy nie? Dusi przy suszeniu? Daje wyprost takich w這s闚 drut闚? Czy bardzo po nocy s odgniecione?
nie 鄉ierdzi, pachnie troch budyniowo, jednak wydziela troch dra積i帷y zapach przy suszeniu. Jak dla mnie prostuje najs豉biej Moich w這s闚 nie wyprostowa na druty i szybko si wyp逝ka...
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-03-30, 21:17   #2449
lenor
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 974

Ju po. I narazie mam do嗆 encanto. My郵a豉m 瞠 sie udusz i zap豉cz;( nak豉daj帷 keratyn nie robi豉m tego starannie, zale瘸這 mi 瞠by sko鎍zy jak najszybciej, a poza tym efekt narazie rewelacja
zrobi豉m zdj璚ia ale w這sy po "bobie" s tak nier闚ne, ze wstyd. W weekend fryzjer:/
lenor jest teraz online  
Stary 2015-03-30, 21:50   #2450
kasiakreczmanska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

A jak to jest z tym farbowaniem? Tydzie temu robi豉m encanto, wiem, 瞠 na pierwszej stronie jak i na ulotce od producenta jest napisane by poczeka 2 tygodnie, ale zaraz 鈍i皻a i by si przyda這 od鈍ie瞠nie kolorku
kasiakreczmanska jest offline  
Stary 2015-03-30, 21:52   #2451
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiakreczmanska Poka wiadomo嗆
A jak to jest z tym farbowaniem? Tydzie temu robi豉m encanto, wiem, 瞠 na pierwszej stronie jak i na ulotce od producenta jest napisane by poczeka 2 tygodnie, ale zaraz 鈍i皻a i by si przyda這 od鈍ie瞠nie kolorku
kiedy farbowa豉m tydzie po encanto i nic si nie sta這
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-03-30, 22:46   #2452
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
cena jest chyba porownywalna, bo te odlewki mozna kupic, a potrzebna jest tylko keratyna
Chyba sobie skocze do hurtowni u siebie zobaczy... A jak my郵icie, chce zrobi od ucha w d馧, ile ml powinnam mie? S do嗆 cienkie. Na fotce jeszcze troch mokre.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2015-03-30, 23:05   #2453
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Chyba sobie skocze do hurtowni u siebie zobaczy... A jak my郵icie, chce zrobi od ucha w d馧, ile ml powinnam mie? S do嗆 cienkie. Na fotce jeszcze troch mokre.

Wydaje mi si 瞠 50-60 ml by wystarczy這
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-03-30, 23:24   #2454
SceneQueene
Zakorzenienie

O dzi瘯uj. Jutro si wybior do hurtowni, jak znajd czas. Czyli potrzebuje samej keratyny, nie ca貫go zestawu, tak?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2015-03-31, 07:41   #2455
Serce
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 337

W takim razie do rozja郾ionych, zniszczonych blond闚 lepsze b璠zie chcochoco PURE?
Czym r霩ni si od wersji ORGINAL?
Serce jest offline  
Stary 2015-03-31, 10:08   #2456
aangellaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 350

Bardzo chcia豉bym zrobi keratynowe prostowanie, ale obawiam si kupowania odlewek na allegro, nie chc te kupowa ca造ch opakowa. Mo瞠 jeste軼ie ch皻ne na jakie wsp鏊ne zakupy i podzielenie opakowania, macie sprawdzone miejsca, jak捷 hurtowni?
Stary 2015-03-31, 11:50   #2457
yolca
Raczkowanie

Cytat:
Nie 鄉ierdzi, ale troch dra積i w oczy, mnie akurat najbardziej przy nak豉daniu. I ma jeszcze taki lekko kakaowy zapaszek.
Dawa wyprost jak inne, nie mam por闚nania do encanto, ale robi豉m wcze郾iej inn keratyn u fryzjera, wi璚 wygl康a造 tak samo. I po nocy si nie odgniata造

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
O dzi瘯uj. Jutro si wybior do hurtowni, jak znajd czas. Czyli potrzebuje samej keratyny, nie ca貫go zestawu, tak?

Je瞠li my郵isz o coco, to tak, tylko keratyna

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Serce Poka wiadomo嗆
W takim razie do rozja郾ionych, zniszczonych blond闚 lepsze b璠zie chcochoco PURE?
Czym r霩ni si od wersji ORGINAL?
Tak na pierwszy rzut oka r騜ni si kolorem, zapachem. Sk豉d ma w zasadzie identyczny, Cocochoco Oryginal jest na bazie wyci庵u z kakaowca (dlatego pachnie jak kakao). Pure jest czyst keratyn do bardzo zniszczonych w這s闚, lamliwych, mocno rozja郾ianych, tak te jest napisane w ulotce.
Wg mnie jest mocniejsza, bo robi豉m obie. A poniewa nie mam w這s闚 zniszczonych wi璚 dla mnie lepsza jest cocochoco.
Doczyta豉m teraz, 瞠 nie ma formaldehydu, i to chyba najlepsza wiadomo嗆

Edytowane przez yolca
Czas edycji: 2015-03-31 o 12:12
yolca jest offline  
Stary 2015-03-31, 12:02   #2458
Ruda250
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Cytat:
Napisane przez Likaa Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny

Pozdrawiam
Je瞠li masz na my郵i od篡wk nivea long repair to ma ona w sk豉dzie s鏊, kt鏎ej nale篡 unika po keratynowym prostwaniu. Spr鏏uj j zamieni na co innego, mo瞠 efekt b璠zie trzyma si d逝瞠j?
Stary 2015-03-31, 18:39   #2459
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Cytat:
Pogniecione s, ale wystarczy troch wody na r璚e i lekkie przeczesanie ni w這s闚.

Ale znaj帷 ju Twoj histori z w徠ku, uwa瘸m, 瞠 nie b璠ziesz zadowolona z efekt闚 cocochoco - nie daje takich prostych w這s闚 jak mia豉 po pierwszych zabiegach.

Robi豉m juz trzeci raz cocochoco, jakie 2 tygodnie temu - i czasem zdarzy si 瞠 musz przeprostowa, aby mie proste druty

Zosta這 mi keratyny jeszcze na jeden zabieg, tak瞠 zrobi jeszcze raz i wybior co innego
Stary 2015-04-01, 20:02   #2460
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆
Pogniecione s, ale wystarczy troch wody na r璚e i lekkie przeczesanie ni w這s闚.

Ale znaj帷 ju Twoj histori z w徠ku, uwa瘸m, 瞠 nie b璠ziesz zadowolona z efekt闚 cocochoco - nie daje takich prostych w這s闚 jak mia豉 po pierwszych zabiegach.

Robi豉m juz trzeci raz cocochoco, jakie 2 tygodnie temu - i czasem zdarzy si 瞠 musz przeprostowa, aby mie proste druty

Zosta這 mi keratyny jeszcze na jeden zabieg, tak瞠 zrobi jeszcze raz i wybior co innego
Dzi瘯i dziewczyny za recenzj cocochocco
Mnie inoar si ju wyp逝kuje i w這sy zaczynaj si puszy, ale te przesta造 si tak odgniata po nocy, czyli ewidentnie inoar na w這sach si gniecie. W這sy mam ca造 czas proste, to chyba sprawka tej kativy.... mo瞠 pom鏬 te inoar. Jakbym Wam fotk pu軼i豉, to zastanawia造by軼ie si po co chc zrobi zabieg... Takiego puszenia jak mam teraz nie wida na zdj璚iach.
Tak naprawd szukam produktu, kt鏎y nie b璠zie gni鏒 w這s闚, faktycznie wyprost nie jest taki wa積y, bo w這sy mam proste. hmmm mo瞠 skusz si na cocochocco... czyli pure jest mocniejszy i dra積i przy nak豉daniu i ewentualnie suszeniu, ale napewno nie jak encanto? A czy dymek przy prostowaniu dusi, dra積i??
kasza80 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.