Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-04-07, 12:45   #2491
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 015
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kurciulla Poka wiadomo嗆
Witam robi豉m encanto ok miesi帷 temu, efekt wyszed super, jestem bardzo zadwolona w這sy wygl康aj zdrowiej, jednak mam problem, w這sy mi si mega przet逝szczaj, zazwyczaj mylam je co 3 dni a teraz musze je myc codziennie bo staj sie nie do zniesienia. Robilam encanto rok temu i nie mialam takiego problemu. Do mycia uzywam babydream i od篡wki z garniera z awokado (rok temu ten sam zestaw i nie bylo mowy o przetluszczaniu). Jakie rady?
Wydaje mi si 瞠 wystarczy zmieni szampon na inny albo u篡wa tego babydream na przemian z jakim mocniejszym
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-04-07, 12:58   #2492
Iceflowerr
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Cze嗆 dziewczyny,

Chcia豉m si z Wami podzieli moim do鈍iadczeniem i troszk podpyta, bo jestem po 2 prostowaniach i co jest nie teges.

1. ALFAPARF robione w salonie ( wysz這 mi za 3 st闚ki) - efekt by niesamowity. Proste, g豉dkie... Wstawa豉m rano ju uczesana. I tak sie pobuja豉m ze 3-4 miesi帷e, ale wszystko co dobre szybko sie konczy. Po tym czasie wr鏂i豉 mi ju obj皻o嗆 (nie puch) w這s闚 i jedynie kr鏒sze w這sy od czubka g這wy (mam wycieniowane) zaczyna造 by niesforne.

No to doprasowywa豉m, zajmowa這 mi to mniej ni 1 min, przeciez reszta w這s闚 by豉 idealnie prosta. ALE mysle sobie, po co si bed bawi豉 w grzanie prostownicy, skoro moge zabieg zrobi jeszcze raz i spokojnie 篡 kolejne miesiace.

2.Sugeruj帷 si Waszymi opiniami wybra豉m encanto, a zawarto軼i portfela wybra豉m odlewki od z這tego sprzedawcy (poleconego tutaj) z allegro. Paczka przyszla bardzo szybko, wszystko ladnie zapakowane w 3 pojemniczkach i opisane. Zastanawia mnie tylko jeden fakt. Kolor, gesto嗆 - ogolny wygl康 keratyny i od篡wki by taki sam.
Przy kosmetykach ALFAPARF zapach keratyny by baaardzo specyficzny (zreszt trzyma sie jeszcze ze 2 tygodnie po zabiegu). Tutaj nic, po za tym ze przy prostowaniu draznilo w oczy i... wszedzie gdzie moglo.

I efekt encanto mam taki, ze w這sy przesta造 by proste. S tak podatne jak by造 przed pierwszym zabiegiem. Moze nie mam takiej lwiej grzywy, ale troche deszczyku i grzywka jak z czarodziejki z ksiezyca.
Nie wiem jak wygladaja oryginalne produkty encanto i stad moje pytanie:
Czy keratyna encanto ma inny wyglad ni od篡wka?
Czy ma charakterystyczny keratynowy zapach?
Help

EDIT: Ja nie mowi, 瞠 od razu zawodzi. Mo瞠 przecie by tak, 瞠 co ja spapra豉m. A mo瞠 dosta豉m 2 od篡wki zamiast keratyny i odzywki? Stad moje pytanie o zapach, i podobie雟two.

Edytowane przez Iceflowerr
Czas edycji: 2015-04-07 o 15:28
Iceflowerr jest offline  
Stary 2015-04-07, 15:20   #2493
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 015

Co to encanto zawodzi ostatnio...

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-04-07, 18:33   #2494
pauline709
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Cze嗆 dziewczyny Jako, 瞠 przymierzam si do encanto, przeczyta豉m na ten temat juz sporo. Martwi mnie tylko jedna sprawa, ostatnio do嗆 du穎 os鏏 m闚i, 瞠 produkty, kt鏎e kupi造, nawet od zaufanych sprzedawc闚 s "trefne". Nie chcia豉bym zrobi kuku moim w這som, dlatego tutaj pojawia si pytanie, czy kt鏎a z Was w ostatnim czasie zamawia豉 encanto i otrzyma豉 takie, jakie by powinno? Od jakiego sprzedawcy?

pauline709 jest offline  
Stary 2015-04-07, 21:22   #2495
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez latinka Poka wiadomo嗆
I jak po farbie? Nadal wida efekt alfaparfu? Przymierzam si do prostowania alfaparfem bo nie chc mie w這s闚 jak druty tylko zmniejszy puch
Raczej s豉bo, b璠 powtarza z tym miesi帷u. Co tam tego alfaparfu zosta這, ale niewiele Cho dzi po olejowaniu nawet ok, ale i tak bez rewelacji
Miluchova jest offline  
Stary 2015-04-08, 00:16   #2496
Wenaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 468
GG do Wenaa

Witam, jaki miesi帷 temu mia豉m zabieg keratynowego prostowania u fryzjera. Og鏊nie efekt jest super, tylko 瞠 w這sy musz my codziennie bo po umyciu ju wieczorem s przet逝szczone, kluskowate. Myj szamponem Babydream, potem nak豉dam od篡wk kupion w salonie. I moje pytanie do Was jakim szamponem myjecie w這sy po zabiegu i co ile musicie je my? Czy po takim zabiegu mo積a olejowa w這sy? Fryzjerka zabroni豉 mi nak豉da czegokolwiek opr鏂z tej specjalnej od篡wki z keratyn
Stary 2015-04-08, 08:48   #2497
Iceflowerr
Przyczajenie

I pewnie jeszcze sprzeda豉 Ci t od篡wke sama Wszystko jest chyba w pierwszym po軼ie 豉dnie opisane.

Ja my豉m normalnymi szamponami i nic z貫go sie nie sta這.
Iceflowerr jest offline  
Stary 2015-04-08, 10:07   #2498
czekoladka3
Zakorzenienie

my豉m normalnymi szamponami, nak豉da豉m normalne drogeryjne od篡wki, olejki, glutek z siemienia I keratynie na w這sach nic si nie dzia這, by造 proste do kolejnej powt鏎ki zabiegu
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-04-08, 10:22   #2499
anulita30
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Cytat:
Napisane przez justine333 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny polecacie jakiego sprzedawc Cocochoco ?)
Ja kupuj od hubert2804 , bo czasem potrzeba mi samej keratyny. Keratynka ok. nie mam zastrze瞠.
anulita30 jest offline  
Stary 2015-04-08, 10:54   #2500
Wenaa
Raczkowanie

GG do Wenaa

Cytat:
Napisane przez Iceflowerr Poka wiadomo嗆
I pewnie jeszcze sprzeda豉 Ci t od篡wke sama Wszystko jest chyba w pierwszym po軼ie 豉dnie opisane.

Ja my豉m normalnymi szamponami i nic z貫go sie nie sta這.
Tak sprzeda豉 mi sama, ale uwa瘸m 瞠 wielki litrowy s這ik od篡wki za 50 z to nie jest du穎, patrzy豉m zreszt w necie to tak mniej wi璚ej chodz.

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
my豉m normalnymi szamponami, nak豉da豉m normalne drogeryjne od篡wki, olejki, glutek z siemienia I keratynie na w這sach nic si nie dzia這, by造 proste do kolejnej powt鏎ki zabiegu
Tylko pytanie co ile wykonujesz zabieg? Je郵i przestrzegasz okre郵onych regu, tzn. szampon BEZ SOLI i od篡wka z keratyn to zbieg utrzymuje si o wiele d逝瞠j bo zwyk貫 szampony i od篡wki z sol i SLS szybciej wyp逝kuj keratyn.
Stary 2015-04-08, 11:10   #2501
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka wiadomo嗆
Tak sprzeda豉 mi sama, ale uwa瘸m 瞠 wielki litrowy s這ik od篡wki za 50 z to nie jest du穎, patrzy豉m zreszt w necie to tak mniej wi璚ej chodz.

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Tylko pytanie co ile wykonujesz zabieg? Je郵i przestrzegasz okre郵onych regu, tzn. szampon BEZ SOLI i od篡wka z keratyn to zbieg utrzymuje si o wiele d逝瞠j bo zwyk貫 szampony i od篡wki z sol i SLS szybciej wyp逝kuj keratyn.
Encanto robi豉m ok. 2 lata, powtarza豉m co p鏊 roku ze wzgl璠u na odrost kt鏎y si falowa, w這sy traktowane preparatem by造 ca造 czas proste. Uzywa豉m normalnie szampon闚 z sol, zwyk造ch drogeryjnych odzywek. Wiele dziewczyn tutaj na forum r闚nie tak robi i s zadowolone
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-04-08, 11:21   #2502
Wenaa
Raczkowanie

GG do Wenaa

Cytat:
Encanto robi豉m ok. 2 lata, powtarza豉m co p鏊 roku ze wzgl璠u na odrost kt鏎y si falowa, w這sy traktowane preparatem by造 ca造 czas proste. Uzywa豉m normalnie szampon闚 z sol, zwyk造ch drogeryjnych odzywek. Wiele dziewczyn tutaj na forum r闚nie tak robi i s zadowolone
Ju zacz窸am przegl康a w徠ek i doczyta豉m o tym Ale wiecie jak si wyda這 u fryzjera tyle kasy za zabieg to si woli pos逝cha fryzjera
W takim razie spr鏏uj zwyk造m szamponem ale nadal bez SLS bo troch ostatnimi czasami zacz窸am czyta na te tematy i teraz we wszystkim co kupuj czytam sk豉d.
Stary 2015-04-08, 12:02   #2503
magdaavon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Cytat:
Ju zacz窸am przegl康a w徠ek i doczyta豉m o tym Ale wiecie jak si wyda這 u fryzjera tyle kasy za zabieg to si woli pos逝cha fryzjera
W takim razie spr鏏uj zwyk造m szamponem ale nadal bez SLS bo troch ostatnimi czasami zacz窸am czyta na te tematy i teraz we wszystkim co kupuj czytam sk豉d.
Moze tu wlasnie lezy problem. Raz na jakis czas dobrze jest oczyscic skore glowy jakims mocniejszym szamponem z sls, albo zrobic peeling skory glowy.
magdaavon jest offline  
Stary 2015-04-08, 15:15   #2504
justine333
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 613

Przys豉li mi Cocochoco dzisiaj jutro b璠 robi
Stary 2015-04-08, 23:32   #2505
czarna_kiecka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 393

dziewczyny mam pytanie, mysle nad keratynowym prostowaniem, poki co zastanawiam sie nad cocochoco albo encanto, ale chcialabym sobie zrobic najpierw probe na malym fragmencie wlosow, poniewaz wlosy mam bardzo dlugie i nie chce od razu kupowa calego zestawu, jesli okaze sie, ze nie ma u mnie efektu, stad pytanie, czy myslicie, ze mozna gdzies zakupic naprawde male ilosci ?

a moze ktoras z was jest z Wroclawia i moglby mi odsprzedac niewielka odlewke tych preparatow ?
z gory dzieki
Stary 2015-04-09, 00:50   #2506
Wenaa
Raczkowanie

GG do Wenaa

Cytat:
Napisane przez czarna_kiecka Poka wiadomo嗆
dziewczyny mam pytanie, mysle nad keratynowym prostowaniem, poki co zastanawiam sie nad cocochoco albo encanto, ale chcialabym sobie zrobic najpierw probe na malym fragmencie wlosow, poniewaz wlosy mam bardzo dlugie i nie chce od razu kupowa calego zestawu, jesli okaze sie, ze nie ma u mnie efektu, stad pytanie, czy myslicie, ze mozna gdzies zakupic naprawde male ilosci ?

a moze ktoras z was jest z Wroclawia i moglby mi odsprzedac niewielka odlewke tych preparatow ?
z gory dzieki
a masz bardzo kr璚one w這sy? ja mia豉m falowane, ale po umyciu by taki puch, 瞠 wygl康a豉m jak pudel Te nie wierzy豉m, 瞠 w這sy po myciu b璠 proste i g豉dkie bo pr鏏owa豉m ju wcze郾iej wszystkiego, ale tak jest! W dodatku s super mi瘯kie i l郾i帷e i nie 瘸逝j tego zabiegu i na pewno b璠 go powtarza Z r瘯 na sercu polecam
Stary 2015-04-09, 04:08   #2507
yolca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141

Cytat:
Przys豉li mi Cocochoco dzisiaj jutro b璠 robi
Trzymam kciuki 😄
Z tego co pami皻am to w instrukcji jest napisane 瞠by ka盥e pasmo prostowa 5razy. Ja prostowalam 8 tak jak encanto, i wg mnie efekt jest lepszy. Ale to twoja decyzja oczywi軼ie.
Napisz jak poszlo 👍👍👍
yolca jest offline  
Stary 2015-04-09, 19:12   #2508
Kurciulla
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka wiadomo嗆
A nak豉da豉 keratyn blisko g這wy?
niee nawet jakos z 6 cm bo nie chcialam miec takich przylizanych
Kurciulla jest offline  
Stary 2015-04-09, 19:57   #2509
justine333
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 613

http://pokazywarka.pl/sdyhxn/ efekty po Cocochoco jeszcze przed myciem
Stary 2015-04-09, 20:09   #2510
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Cytat:
przed myciem zawsze takie pi瘯ne s potem niestety ju nie ma takiego spektakularnego efektu, ale i tak jest nie幢e
Stary 2015-04-09, 20:16   #2511
czarna_kiecka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 393

Cytat:
a masz bardzo kr璚one w這sy? ja mia豉m falowane, ale po umyciu by taki puch, 瞠 wygl康a豉m jak pudel Te nie wierzy豉m, 瞠 w這sy po myciu b璠 proste i g豉dkie bo pr鏏owa豉m ju wcze郾iej wszystkiego, ale tak jest! W dodatku s super mi瘯kie i l郾i帷e i nie 瘸逝j tego zabiegu i na pewno b璠 go powtarza Z r瘯 na sercu polecam
mam dosyc mocno krecone, ale ze wzgledu na to, ze sa dlugie, to po prostu staly sie ciezkie i skret jest slabszy, teraz to tez bardziej fale, wklejalas moze zdjecia z efektem na Twoich wlosach ? ja w weekend wkleje zdjecia moich wlosow

dziewczyny ponawiam pytanie, czy ktoras z Was jest z Wroclawia i moze mi odsprzedaz male ilosci cocochoco / encanto lub wiecie, gdzie kupie je w takich malutkich ilosciach zebym mogla zrobic probe?
Stary 2015-04-09, 21:23   #2512
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 320

Cytat:
Jakie pi瘯ne....!

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2015-04-09, 21:33   #2513
emilia0508
kr鏊ikoholiczka

Wiadomo軼i: 7 445

dziewczyny czy ten zestaw b璠zie ok? http://allegro.pl/keratynowe-prostow...171003689.html pierwszy raz zamawiam w sumie i nie wiem

Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are

28
emilia0508 jest offline  
Stary 2015-04-09, 21:37   #2514
yolca
Raczkowanie

Cytat:

Super efekt 😊.
Jakie wra瞠nia po coco ??? Du穎 zuzylas kreatyny na takie d逝gie w這sy ???
yolca jest offline  
Stary 2015-04-10, 09:25   #2515
tifeneb
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51

cze嗆

jutro przymierzam si do zrobienia encanto, ale mam jedno pytanie. pewnie gdzie to si ju przewin窸o, ale za du穎 tego i nie potrafi znale潭.
Jutro od farbowania minie dopiero 9 dni. Robi造軼ie zabieg po takim czasie, bo nie wiem czy co si stanie (?) i jeszcze odczeka?

Dzi瘯i
tifeneb jest offline  
Stary 2015-04-10, 09:44   #2516
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tifeneb Poka wiadomo嗆
cze嗆

jutro przymierzam si do zrobienia encanto, ale mam jedno pytanie. pewnie gdzie to si ju przewin窸o, ale za du穎 tego i nie potrafi znale潭.
Jutro od farbowania minie dopiero 9 dni. Robi造軼ie zabieg po takim czasie, bo nie wiem czy co si stanie (?) i jeszcze odczeka?

Dzi瘯i
Nic szczeg鏊nego nie powinno si sta, opr鏂z tego 瞠 encanto troch ze穋e Ci farb dlatego lepiej farbowa w這sy po zabiegu
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-04-10, 10:03   #2517
tifeneb
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51

Cytat:
Nic szczeg鏊nego nie powinno si sta, opr鏂z tego 瞠 encanto troch ze穋e Ci farb dlatego lepiej farbowa w這sy po zabiegu
ze穋e? w sensie, ze si wyp逝cze kolor? mam ciemny br您, wi璚 ju pewnie w瘸rt mam farbe we w這sy i nic si nie stanie
tifeneb jest offline  
Stary 2015-04-10, 12:17   #2518
yolca
Raczkowanie

Cytat:
ze穋e? w sensie, ze si wyp逝cze kolor? mam ciemny br您, wi璚 ju pewnie w瘸rt mam farbe we w這sy i nic si nie stanie
Rozja郾i ci troch kolor i tyle 😁
yolca jest offline  
Stary 2015-04-10, 12:19   #2519
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Kolor si wyp逝cze Te farbuj na ciemny br您 ale zawsze po zabiegu kolor by tak o ton albo nawet 2 tony ja郾iejszy i konieczne by這 po這瞠nie farby na ca這嗆
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-04-10, 12:39   #2520
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 320

Sk康 bym mog豉 pewnie zam闚i sama keratyne? 70 ml oko這, i 瞠bym ja mog豉 zrobi na 180 stopni. Pom騜cie, prosz. W ko鎍u si namy郵ilam, widz帷 ostatnie zdj璚ie tu dodane :-D

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.