Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-05-06, 13:09   #2611
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja wczoraj robi豉m encanto, jeszcze star keratyn dzi farbowa豉m (ze瘸r這 mi kolor, a robi豉m od po這wy, no nie mog wytrzyma nawet tygodnia xD), ale chyba wszystko w porz康ku, bo przy myciu czu豉m, 瞠 s ok. S mokre, wi璚 nie wiem, dam zna p騧niej

Je郵i chodzi o alfaparf - da rad, ale wymiot這 go farbowanie jako, 瞠 m鎩 obecny kolor wymaga farbowania, to wracam do encanto.
Miluchova jest offline  
Stary 2015-05-06, 19:23   #2612
Joasia:)
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 184

Robi豉m wczoraj Encanto metod mieszan. Odlewki kupowa豉m na Allegro. Dam Wam zna czy jest OK jak tylko umyj w這sy
Joasia:) jest offline  
Stary 2015-05-07, 17:53   #2613
marizza
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Podobno teraz w sprzeda篡 jest ju tylko "nowe" Encanto. co nawet potwierdzaj wiarygodni sprzedawcy na allegro. Od kiedy to si zmieni這, 瞠 jest inne w sprzeda篡? czy jest tak samo skuteczne jak jego poprzednia wersja? i czy efekt jest taki sam i tak samo d逝go si utrzymuje? Macie jakie do鈍iadczenia?
marizza jest offline  
Stary 2015-05-07, 18:25   #2614
laniuniek23
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

W sumie mam par pyta do was dziewczyny. Pierwsze to przede wszystkim pytanie dotycz帷e sprawdzonego sprzedawcy. Nie chc trafi na "trefny" produkt a cofn窸am si pare stron i nic nie znalaz豉m na ten temat. Drugie pytanko to ile b璠 potrzebowa豉 ml. W這sy mam d逝gie, za stanik ale zamierzam skr鏂i tak do 這patek. W這sy cienkie ale pusz帷e si. No i przede wszystkim czy da rad wyprostowa takie w這sy ?? S one do嗆 mocno skr璚one w takie grube loki. Z g鏎y dzi瘯uj za odpowied.
laniuniek23 jest offline  
Stary 2015-05-07, 18:59   #2615
marizza
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Cytat:
Napisane przez laniuniek23 Poka wiadomo嗆
W sumie mam par pyta do was dziewczyny. Pierwsze to przede wszystkim pytanie dotycz帷e sprawdzonego sprzedawcy. Nie chc trafi na "trefny" produkt a cofn窸am si pare stron i nic nie znalaz豉m na ten temat. Drugie pytanko to ile b璠 potrzebowa豉 ml. W這sy mam d逝gie, za stanik ale zamierzam skr鏂i tak do 這patek. W這sy cienkie ale pusz帷e si. No i przede wszystkim czy da rad wyprostowa takie w這sy ?? S one do嗆 mocno skr璚one w takie grube loki. Z g鏎y dzi瘯uj za odpowied.
przeczytaj pierwszy post. tam jest to napisane.
marizza jest offline  
Stary 2015-05-07, 19:34   #2616
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 338

Cytat:
Napisane przez marizza Poka wiadomo嗆
Podobno teraz w sprzeda篡 jest ju tylko "nowe" Encanto. co nawet potwierdzaj wiarygodni sprzedawcy na allegro. Od kiedy to si zmieni這, 瞠 jest inne w sprzeda篡? czy jest tak samo skuteczne jak jego poprzednia wersja? i czy efekt jest taki sam i tak samo d逝go si utrzymuje? Macie jakie do鈍iadczenia?
Robi豉m siostrze ciotecznej w weekend majowy i m闚i 瞠 po myciu jest lepiej ni zaraz po zabiegu. Ale to dopiero ponad tydzie wi璚 ci篹ko mi okre郵i jak z d逝go軼i efektu sama b璠 robi豉 jako na dniach to mog zdawa relacje. Ale ju czuj 瞠 b璠 musia豉 rozcina butelki aby wydoby ca這嗆 produktu bo jest tak g瘰ty .
Stary 2015-05-07, 19:59   #2617
Joasia:)
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 184

Tak jak obieca豉m, zdaj relacj z Encanto.
Robi豉m jak zwykle metod mieszan i po myciu wygl康a na to, 瞠 wszystko si uda這 Tak si ba豉m po ostatniej przygodzie z odlewkami, 瞠 znowu co nie wyjdzie. Widocznie tamte odlewki by造 jakie niedobre

Mam tylko jeszcze pytanie - jeden kosmyk w這s闚 mam troch wywini皻y (widocznie jako omin窸am czy za ma這 tam na這篡豉m) czy mog na ten kosmyk po這篡 Kative? Akurat j mam, a na jeden kosmyk to przecie nie b璠 odlewek kupowa
Joasia:) jest offline  
Stary 2015-05-07, 21:31   #2618
klajdla
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 308

Dziewczyny mam pytanie.

Jutro id na m鎩 pierwszy zabieg keratynowego prostowania. B璠 mia豉 robiony produktami Inoar. Oczywi軼ie ju zosta豉m poinformowana o mo磧iwo軼i zakupu szamponu i odzywki PO prostowaniu - cena 80 z za szampon i od篡wk o pojemno軼i 250 ml. Wg mnie troch drogo.
W internecie czytam mn鏀two opinii, ze szampony musz by bez soli i sls闚. Tutaj jednak piszecie, 瞠 u篡wacie normalnych szampon闚. Mam wielki m皻lik w g這wie.

A zwi您ku z tym, biec od razu po zabiegu do sklepu kupi jaki szampon bez soli i sls闚? Czy u篡wa te kt鏎e mam obecnie (ca造 szampon Loreal Moc Olejk闚 i kilka szampon闚 Balea). Dodam, 瞠 polecany wsz璠zie p造n Facelle oraz Babydream totalnie sie zdawa egzaminu. Jeden wielki puch i ko速un, kt鏎ego niczym nie da si rozczesa ani zniwelowa nawet napakowanymi silikonami od篡wkami.

Czy rzeczywi軼ie s鏊 a tak wyp逝kuje keratyne?

Edytowane przez klajdla
Czas edycji: 2015-05-07 o 21:32
klajdla jest offline  
Stary 2015-05-07, 22:04   #2619
Bambarylec
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Cytat:
Napisane przez klajdla Poka wiadomo嗆
A zwi您ku z tym, biec od razu po zabiegu do sklepu kupi jaki szampon bez soli i sls闚? Czy u篡wa te kt鏎e mam obecnie (ca造 szampon Loreal Moc Olejk闚 i kilka szampon闚 Balea). Dodam, 瞠 polecany wsz璠zie p造n Facelle oraz Babydream totalnie sie zdawa egzaminu. Jeden wielki puch i ko速un, kt鏎ego niczym nie da si rozczesa ani zniwelowa nawet napakowanymi silikonami od篡wkami.

Powiem tak: s這na woda tak, szampon zapewne mniej, ale jednak poszuka豉bym jakiego, kt鏎y nie zawiera soli lub zawiera jej minimaln ilo嗆. Da si znale潭 w pierwszej lepszej drogerii. Z tego co pami皻am to Ziaja mia豉 szampony, kt鏎e zwiera造 jedynie 郵adowe ilo軼i soli. Co do Sodium Laureth Sulfate to ja bym si nie przejmowa豉. Zawsze mo積a si璕n望 po rosyjskie szampony bez SLES, ale ja Ci nie podpowiem, kt鏎e dok豉dnie, bo nie u篡wam
Bambarylec jest offline  
Stary 2015-05-08, 11:19   #2620
Miluchova
Zadomowienie

Donosz, 瞠 encanto przetrwa這 farbowanie, w這sy s super i znowu tak 豉dnie b造szcz. A najlepiej jest pod s這鎍e, bo moje w這sy s szare i jest taki stalowy efekt siedzia豉m dzi jak narcyz z lusterkiem na balkonie

Mam nadziej, 瞠 to nowe encanto b璠zie dzia豉這 tak samo, bo co ja zrobi bez niego
Miluchova jest offline  
Stary 2015-05-08, 11:38   #2621
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Donosz, 瞠 encanto przetrwa這 farbowanie, w這sy s super i znowu tak 豉dnie b造szcz. A najlepiej jest pod s這鎍e, bo moje w這sy s szare i jest taki stalowy efekt siedzia豉m dzi jak narcyz z lusterkiem na balkonie

masz jakie fotki? ciekawa jestem Twojego nowego koloru
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-05-08, 15:19   #2622
kopnienta
nie kopni厎a

Ja te dzisiaj robi豉m ale wygl康am p鏦i co jak id st康. niestety urok czerwonych w這s闚 w po陰czeniu z encanto to nie jest co pieknego w這sy mi tak wyblak造 瞠 ju nie mog si doczeka farbowania.
Stary 2015-05-08, 15:38   #2623
emila28101987
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 156

Hej
Nareszcie zdecydowa豉m si i zrobi prostowanie keratyn i ja
Dzi przysz這 moje Encanto, we wtorek zabieg
Wystraszy豉m si troch pojemno軼i - wzi窸am 50 ml (gdzie wyczyta豉m, 瞠 taka pojemno嗆 do w這s闚 do ramion) Moje s lekko za ramiona, ale jeszcze b璠 podcina, aby wyr闚na, no i s do嗆 cienkie. Jednak jak zobaczy豉m te buteleczki to s strasznie malutkie obawiam si czy wystarczy. Robi豉 kt鏎a z Was 50 ml na w這sy do ramion? Wystarczy這? B璠 teraz siedzia豉 do wtorku jak na szpilkach..
emila28101987 jest offline  
Stary 2015-05-08, 16:35   #2624
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Napisane przez emila28101987 Poka wiadomo嗆
Hej
Wystraszy豉m si troch pojemno軼i - wzi窸am 50 ml (gdzie wyczyta豉m, 瞠 taka pojemno嗆 do w這s闚 do ramion) Moje s lekko za ramiona, ale jeszcze b璠 podcina, aby wyr闚na, no i s do嗆 cienkie. Jednak jak zobaczy豉m te buteleczki to s strasznie malutkie obawiam si czy wystarczy. Robi豉 kt鏎a z Was 50 ml na w這sy do ramion? Wystarczy這? B璠 teraz siedzia豉 do wtorku jak na szpilkach..
Starego encanto
szamponu zuzylam 20ml, keratyny 45ml, odzywki 50ml na w這sy (zdj璚ie)

Teraz zu篡豉m szamponu nie wiem , keratyny 61ml, od篡wki 60ml (w這sy ok 5-7cm za obojczykami)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1431099343603.jpg (26,6 KB, 79 za豉dowa)
Stary 2015-05-08, 17:02   #2625
emila28101987
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kopnienta Poka wiadomo嗆
Starego encanto

Teraz zu篡豉m szamponu nie wiem , keratyny 61ml, od篡wki 60ml (w這sy ok 5-7cm za obojczykami)
dzi瘯i za info
kurka, czyli nowa wersja mniej wydajna? - mam now
no co, mo瞠 nie b璠zie tak 幢e, b璠 wiedzia豉 na kolejny raz, oby chocia efekt by zadowalaj帷y oby do wtorku!

Ile cm od nasady najcz窷ciej nak豉dacie? Bardziej 1 cm czy bardziej 2 cm? Robi豉 kt鏎a z Was prostowanie ku g鏎ze, aby w這sy by造 uniesione u nasady? Ciekawa jestem tego efektu..
Stary 2015-05-08, 17:06   #2626
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
dzi瘯i za info
kurka, czyli nowa wersja mniej wydajna? - mam now
no co, mo瞠 nie b璠zie tak 幢e, b璠 wiedzia豉 na kolejny raz, oby chocia efekt by zadowalaj帷y oby do wtorku!

Ile cm od nasady najcz窷ciej nak豉dacie? Bardziej 1 cm czy bardziej 2 cm? Robi豉 kt鏎a z Was prostowanie ku g鏎ze, aby w這sy by造 uniesione u nasady? Ciekawa jestem tego efektu..
Czy ja wiem.. teraz mam troche dluzsze niz na zdjeciu ja robie bardziej 1cm
Stary 2015-05-08, 17:15   #2627
emila28101987
Raczkowanie

Ahha.. bo wcze郾iej napisa豉 "sterego encanto" dlatego pomy郵a豉m, 瞠 chodzi o star wersj
eh.. ja te mam d逝窺ze ni d逝go嗆 na Twoim zdj, nie wiem czy ryzykowa i robi tym 50 ml, czy domawia.. cho do wtorku mo瞠 nie doj嗆.. eh.. mog豉m napisa tu zanim zam闚i豉m
Stary 2015-05-08, 20:21   #2628
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Ahha.. bo wcze郾iej napisa豉 "sterego encanto" dlatego pomy郵a豉m, 瞠 chodzi o star wersj
eh.. ja te mam d逝窺ze ni d逝go嗆 na Twoim zdj, nie wiem czy ryzykowa i robi tym 50 ml, czy domawia.. cho do wtorku mo瞠 nie doj嗆.. eh.. mog豉m napisa tu zanim zam闚i豉m
No na zdjeciu bylo robione stara wersja encanto ale mialam krotsze wlosy to sila rzeczy wyszlo mniej preparatu.. teraz mam dluzsze i wyszlo troche wiecej.. jak masz dluzsze to bym jednak domowila..

Edytowane przez kopnienta
Czas edycji: 2015-05-08 o 20:29
kopnienta jest offline  
Stary 2015-05-08, 20:31   #2629
kopnienta
nie kopni厎a

Teraz mam takiej d逝go軼i (ko鎍闚ki jeszcze nie podci皻e) przepraszam 瞠 to od ty逝 w poziomie.. dodaj z aplikacji i tak jako si robi bez sensu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1431113415031.jpg (31,9 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1431113441163.jpg (28,8 KB, 51 za豉dowa)
Stary 2015-05-08, 20:56   #2630
emila28101987
Raczkowanie

Mam krotszy tyl, ale d逝窺zy prz鏚.. No i moje w這sy raczej cie雟ze. Chc koniecznie we wtorek zrobi, musialabym kurierem 瞠by dosz這.. hm..
Dzi瘯i za rady
Stary 2015-05-08, 21:29   #2631
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
masz jakie fotki? ciekawa jestem Twojego nowego koloru
Zrobi po weekendzie ewentualnie jutro jak mi si uda, ale nie obiecuj
Miluchova jest offline  
Stary 2015-05-09, 02:43   #2632
Friese
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 087
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Starego encanto

jejkuu jak zdrowo wygl康aj! jak temperatur (mniej wi璚ej) to robi豉?
bardzo 豉dne w這ski

---------- Dopisano o 03:36 ---------- Poprzedni post napisano o 03:35 ----------

Cytat:
Hej
niestety nie umiem odpowiedzie na Twoje pytanie, ale czemu do wtorku czekasz? idziesz z tym do fryzjera czy w domu kto Ci b璠zie pomaga na這篡?
powodzenia

---------- Dopisano o 03:40 ---------- Poprzedni post napisano o 03:36 ----------

Cytat:
Dziewczyny mam pytanie.

Jutro id na m鎩 pierwszy zabieg keratynowego prostowania. B璠 mia豉 robiony produktami Inoar. Oczywi軼ie ju zosta豉m poinformowana o mo磧iwo軼i zakupu szamponu i odzywki PO prostowaniu - cena 80 z za szampon i od篡wk o pojemno軼i 250 ml. Wg mnie troch drogo.
W internecie czytam mn鏀two opinii, ze szampony musz by bez soli i sls闚. Tutaj jednak piszecie, 瞠 u篡wacie normalnych szampon闚. Mam wielki m皻lik w g這wie.

i jakie uda這 Ci si znale潭 kosmetyki?
poka瞠sz prosz zdj璚ie po zabiegu?

---------- Dopisano o 03:42 ---------- Poprzedni post napisano o 03:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Poka wiadomo嗆
Robi豉m wczoraj Encanto metod mieszan. Odlewki kupowa豉m na Allegro. Dam Wam zna czy jest OK jak tylko umyj w這sy
Miluchova ale Ci (pozytywnie) zazdroszcz czekam te na Twoje zdj po weekendzie
Joasia i jak? uda這 si wszystko?

---------- Dopisano o 03:43 ---------- Poprzedni post napisano o 03:42 ----------

Cytat:
Napisane przez CarmeLatte Poka wiadomo嗆
Od kogo polecacie zamowic pe軟owymiarowe Encanto? Tak aby bylo w miare tanio ale oryginalne. W "odlewki" ju nie wierz.. :/
uda這 Ci si znale潭 mo瞠 zaufanego sprzedawc na allegro?
Friese jest offline  
Stary 2015-05-09, 08:15   #2633
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Napisane przez Friese Poka wiadomo嗆
jejkuu jak zdrowo wygl康aj! jak temperatur (mniej wi璚ej) to robi豉?
bardzo 豉dne w這ski
Oj jeszcze trzeba podci望 i pomalowa to wtedy b璠 wygl康a造 zdrowiej pierwszym razem przy starej wersji robi豉m 200蚓 bo tak prostownic mia豉m.. teraz robi豉m 220蚓 i mam nadziej 瞠 efekt d逝瞠j si utrzyma
Przez ten prawie rok zmieni豉m troch piel璕nacj (szampon babydream, maski: kallos keratyna, biovaxy na zmian, olejek 這pianowy z czerwon papryczk, i actir - olejek z siemienia lnianego)
Dzi瘯uj za komplement
Stary 2015-05-09, 08:23   #2634
ExtraBernita76
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Chyba najlepiej by by這 zwr,oci si z tymi wszystkimi pytaniami do fryzjera? Robienie keratyny samemu w domu wymaga du瞠j odwagi! Ja tam nie bior si za takie rzeczy sama. Zreszt, m鎩 fryzjer sam mi to odradza, a mam do niego zaufanie!
ExtraBernita76 jest offline  
Stary 2015-05-09, 08:47   #2635
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Napisane przez ExtraBernita76 Poka wiadomo嗆
Chyba najlepiej by by這 zwr,oci si z tymi wszystkimi pytaniami do fryzjera? Robienie keratyny samemu w domu wymaga du瞠j odwagi! Ja tam nie bior si za takie rzeczy sama. Zreszt, m鎩 fryzjer sam mi to odradza, a mam do niego zaufanie!
Tez mi odwaga.. jakby nikt na codzien nie myl, nie suszyl i nie prostowal wlosow a produkt naklada sie jak farbe pedzelkiem tyle ze nie od samej glowy.. wielka filozofia twoj fryzjer tak mowi bo chce zarobic to tak jakby powiedziec ze robienie tatara to wielka odwaga i moj kucharz z ulubionej restauracji odradza robienie samemu bo mozna sie zatruc
Stary 2015-05-09, 10:29   #2636
klajdla
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 308

Cytat:
i jakie uda這 Ci si znale潭 kosmetyki?
poka瞠sz prosz zdj璚ie po zabiegu?
Poszperalam troche i znalazlam dwa szampony z Farmony

http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p109561-Fa...owujacy_300_ml

http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p109600-Fa...rgiczny_300_ml

Bez SLS i SLES oraz soli. Same sklady nawet przyzwoite. Tak mi sie wydaje przynajmniej. Jakby ktoras sie troche znala na analizie skladow, to poprosze o jakis komentarz

Zdjecia podesle jak dostane je od dziewczyny co mi robila Jak na razie - efekt super!!! Zabieg trwal 2,5 h, moze ciut ponad. Nic nie smierdzialo, wszystko przyjemnie Na razie proste jak drut, nawet po spaniu sie nic nie odgielo Jutro rano umyje, bo chociaz mozna myc tego samego dnia po zabiegu, wole przeciagnac o 2 dni na wszelki wypadek
klajdla jest offline  
Stary 2015-05-09, 11:03   #2637
Friese
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 087
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Oj jeszcze trzeba podci望 i pomalowa to wtedy b璠 wygl康a造 zdrowiej pierwszym razem przy starej wersji robi豉m 200蚓 bo tak prostownic mia豉m.. teraz robi豉m 220蚓 i mam nadziej 瞠 efekt d逝瞠j si utrzyma
Przez ten prawie rok zmieni豉m troch piel璕nacj (szampon babydream, maski: kallos keratyna, biovaxy na zmian, olejek 這pianowy z czerwon papryczk, i actir - olejek z siemienia lnianego)
Dzi瘯uj za komplement
o dzi瘯uj za odp ja jestem PRZED pierwszym na這瞠niem, prostowaniem bo 5 czerwca wracam ostatecznie do Polski i wtedy kupi, i my郵 jak temperatur zrobi, ale chyba bezpiecznie b璠zie 200*C. Robi豉 sama, czy mo瞠 t lub kole瘸nka Ci pomaga豉? ile czasu Ci zaj窸o ?

widzisz r騜nic pomi璠zy star a now wersj? czy jeszcze za wcze郾ie by por闚na?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Cytat:
Napisane przez ExtraBernita76 Poka wiadomo嗆
Cytat:
Tez mi odwaga.. jakby nikt na codzien nie myl, nie suszyl i nie prostowal wlosow a produkt naklada sie jak farbe pedzelkiem tyle ze nie od samej glowy.. wielka filozofia twoj fryzjer tak mowi bo chce zarobic to tak jakby powiedziec ze robienie tatara to wielka odwaga i moj kucharz z ulubionej restauracji odradza robienie samemu bo mozna sie zatruc
ja te tak uwa瘸m kopnienta - 瞠 motywacj fryzjera ExtraBernita jest troska o jego finanse a nie kondycje w這s闚 klientki widz Wasze efekty tu na tym w徠ku i nie mam w徠pliwo軼i 瞠 MO烤A samemu w domu to zrobi bezpiecznie

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Cytat:
Poszperalam troche i znalazlam dwa szampony z Farmony

http://www.☠☠☠☠☠...owujacy_300_ml

http://www.☠☠☠☠☠...rgiczny_300_ml

Bez SLS i SLES oraz soli. Same sklady nawet przyzwoite. Tak mi sie wydaje przynajmniej. Jakby ktoras sie troche znala na analizie skladow, to poprosze o jakis komentarz

Zdjecia podesle jak dostane je od dziewczyny co mi robila Jak na razie - efekt super!!! Zabieg trwal 2,5 h, moze ciut ponad. Nic nie smierdzialo, wszystko przyjemnie Na razie proste jak drut, nawet po spaniu sie nic nie odgielo Jutro rano umyje, bo chociaz mozna myc tego samego dnia po zabiegu, wole przeciagnac o 2 dni na wszelki wypadek
oj niestety poucina這 linki

鈍ietnie 瞠 taka zadowolona jeste!!! w domu nie by這 ch皻nych na po這瞠nie?
Ttaj widzia豉m Dziewczyny pisa造 瞠 cz瘰to t pomaga k豉嗆 i prostowa, zastanawiam si w豉郾ie zcy jego do tego nie wykorzysta, ale moze jednak troch strach? ..

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2015-05-09 o 11:06
Friese jest offline  
Stary 2015-05-09, 11:24   #2638
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
o dzi瘯uj za odp ja jestem PRZED pierwszym na這瞠niem, prostowaniem bo 5 czerwca wracam ostatecznie do Polski i wtedy kupi, i my郵 jak temperatur zrobi, ale chyba bezpiecznie b璠zie 200*C. Robi豉 sama, czy mo瞠 t lub kole瘸nka Ci pomaga豉? ile czasu Ci zaj窸o ?

widzisz r騜nic pomi璠zy star a now wersj? czy jeszcze za wcze郾ie by por闚na?
Pierwszym razem robi豉m sama a drugim razem siostra mi tylko na這篡豉 keratyn i wyprostowa豉 po keratynie, reszte sama bo jej dziecko wsta這 po drzemce. Mi to zaj窸o tym razem jakie 7h ale to dlatego, 瞠 zrobi豉m d逝窺z przerw na obiad po wyprostowaniu keratyny (zamiast 30min to mi zesz這 z godzin czy p馧torej nawet ).
R騜nicy p鏦i co nie widz. No mo瞠 troch mniej dra積i帷e no i konsystencja inna. Efekt taki sam. Zobaczymy jak d逝go si utrzyma.
Aha i mi po pierwszym razie (200蚓) kr鏒ko si trzyma這 . Ale w sumie mia豉m w這sy jak guma po rozja郾iaczu. Teraz s zdrowsze to mam nadziej na d逝窺zy efekt.
Stary 2015-05-09, 19:49   #2639
20160901857
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 103

Czy w tych zestawach, kt鏎e mo積a kupi na allegro zawsze jest do陰czony p璠zelek? Pytam, bo np tutaj jest, a tutaj ju chyba nie, a to jednak do嗆 istotny gad瞠t

Edytowane przez 20160901857
Czas edycji: 2015-05-09 o 19:50
20160901857 jest offline  
Stary 2015-05-09, 19:52   #2640
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Poka wiadomo嗆
Czy w tych zestawach, kt鏎e mo積a kupi na allegro zawsze jest do陰czony p璠zelek? Pytam, bo np tutaj jest, a tutaj ju chyba nie, a to jednak do嗆 istotny gad瞠t
p璠zelek kupisz w ka盥ym supermarkecie typu tesco/kaufland, czy te drogerii jak np. rossmann czy natura, koszt to max 5z

Dziewczyny, jutro mam wolne, wi璚 strzel fotk jutro
Miluchova jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.