Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-07-04, 18:44   #2881
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 520
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka wiadomo嗆
o nieee, przypuszcza豉m, 瞠 takie odpowiedzi uzyskam :P a Ty Miluchova u篡wa豉 ta鄉, albo mia豉 przed逝瘸ne?

sandrek, marion mi si nie podoba ju wol te "kuracje" kt鏎e dost瘼ne s w biedrze za par z這tych, z olejem arganowym. ten marion mi nie pasi. na alko zwracam uwag nie jestem absolutnie mistrzem czytania sk豉da闚, ale co nieco umiem ogarn望, kiedy jako fanka w徠ku dla dziewczyn o kr璚onych w這sach nauczy豉m si podstaw :P

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

ja te robi豉m w ogr鏚ku :P dla mnie lepsze s hallsy, zawsze kupuje dwa opakowania :P tu wlasnie na tym watku, dziewczyna mi napisala, ze jak bede robila encanto, to bez hallsow nawet nie ma co zaczynac :P
Szczerze Ci powiem, 瞠 mi 瘸den kosmetyk z Marionu nie pasuje. Mam w zapasie olejek marakujowy z Biedronki. Ale jest tyle produkt闚 do ko鎍闚ek, 瞠 jest w czym wybiera. Takie serum to podstawa zapuszczania w這s闚.

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny bardzo dawno nie wchodzi豉m na forum, ale prostuj w這sy keratyn od 2011 roku. Tutaj znalaz豉m wszystkie informacje, wszystkie porady i zrobi豉m 1 prostowanie efekty by造 genialne, wi璚 przez te 4 lata zrobi豉m zabieg chyba z 8 razy moje w這sy naturalnie s mocno kr璚one, a keratyna sprawi豉, 瞠 sta造 si proste jak druty. Zebra豉m wszystkie moje do鈍iadczenia i nagra豉m o tym filmik na youtube, je郵i macie ochot obejrze to zapraszam g堯wnie m闚i o tym co zrobi, 瞠by przetrwa smr鏚 zabiegu - wilgotny r璚znik, gumy mi皻owe etc. Wszystko na bazie moich do鈍iadcze

https://www.youtube.com/watch?v=77_Gxg9VHUo

Teraz po kilku miesi帷ach w這sy znowu zaczynaj si puszy, bo bardzo szybko rosn, wi璚 na g鏎ze ju musz doprostowywa .. ale i tak efekt jest super. Pozdrawiam
Ogl康a豉m Ci, jak szuka豉m informacji na temat encanto. Teraz waham si mi璠zy nim, a Cocochoco. Chocia z zabiegiem chyba poczekam na jesie/zim.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2

Edytowane przez sandrek
Czas edycji: 2015-07-04 o 19:30
sandrek jest offline  
Stary 2015-07-04, 19:40   #2882
elilalu86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka wiadomo嗆

Ogl康a豉m Ci, jak szuka豉m informacji na temat encanto. Teraz waham si mi璠zy nim, a Cocochoco. Chocia z zabiegiem chyba poczekam na jesie/zim.
Mi這 mi ja te chcia豉m robi Cocochoco, ale moje w這sy to taki baran, 瞠 efekt chyba nie by豚y zbyt dobry. Chocia te coraz cz窷ciej zastanawiam si nad innymi zabiegami, bo jednak ten cholerny formaldehyd :/

Cytat:

ja te robi豉m w ogr鏚ku :P dla mnie lepsze s hallsy, zawsze kupuje dwa opakowania :P tu wlasnie na tym watku, dziewczyna mi napisala, ze jak bede robila encanto, to bez hallsow nawet nie ma co zaczynac :P
Halls闚 jeszcze nie pr鏏owa豉m ale w sumie s bardziej "mro幡e" ni gumy, wi璚 pewnie daj lepszy efekt
elilalu86 jest offline  
Stary 2015-07-04, 19:51   #2883
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Mi這 mi ja te chcia豉m robi Cocochoco, ale moje w這sy to taki baran, 瞠 efekt chyba nie by豚y zbyt dobry. Chocia te coraz cz窷ciej zastanawiam si nad innymi zabiegami, bo jednak ten cholerny formaldehyd :/

Halls闚 jeszcze nie pr鏏owa豉m ale w sumie s bardziej "mro幡e" ni gumy, wi璚 pewnie daj lepszy efekt
Moje w這sy s leciutko falowane, pusz si. Wol je na prosto, a nie chc u篡wa prostownicy, wi璚 篡j z takimi powyginanymi. Czasem potrafi odp豉ci si super wygl康em, a czasem to totalna miot豉. Zawsze kusi豉 mnie grzywka na prosto i zastanawiam si, czy nie zrobi tak, 瞠 najpierw u fryzjera podetn ko鎍闚ki i zrobi grzywk, a potem w domu keratynowe prostowanie. Mam w這sy gdzie za zapi璚ie od stanika, chyba 100ml im starczy. S 鈔edniej g瘰to軼i, ale do嗆 grube.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-07-04, 20:24   #2884
elilalu86
Raczkowanie

Ja po keratynie nareszcie mog豉m zrobi sobie grzywk mam wysokie czo這 i zawsze o niej marzy豉m. No a jak z baranem na g這wie mie grzywk to by豉by jaka masakra ale po encanto w ko鎍u sobie zrobi豉m i nosi豉m j przez p馧 roku. Teraz te na jesie planuje zrobi
elilalu86 jest offline  
Stary 2015-07-04, 20:45   #2885
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Ja po keratynie nareszcie mog豉m zrobi sobie grzywk mam wysokie czo這 i zawsze o niej marzy豉m. No a jak z baranem na g這wie mie grzywk to by豉by jaka masakra ale po encanto w ko鎍u sobie zrobi豉m i nosi豉m j przez p馧 roku. Teraz te na jesie planuje zrobi
Tak na prosto?
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-07-05, 09:48   #2886
aniabaniaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 940

Cytat:
Szczerze Ci powiem, 瞠 mi 瘸den kosmetyk z Marionu nie pasuje. Mam w zapasie olejek marakujowy z Biedronki. Ale jest tyle produkt闚 do ko鎍闚ek, 瞠 jest w czym wybiera. Takie serum to podstawa zapuszczania w這s闚.

eej Ty nie prostowa豉, a ja liczy豉m w豉snie na porad od dziewczyny, k鏎a i prostowala i doczepia豉

tak, ale wi瘯szo嗆 tych produkt闚 wlasnie ma w skladzie alko, wlosy po nich ladnie blyszcza, ale na dluzsza mete wysuszaja konce. nawilzam wlosy jak moge. stosuje te jedwabie, psudo jedwabie, ale bez wiary w to, ze ona mi pomoga, bardziej w trosce o odpowiedni efekt wizualny, ale z jednoczesna swiadomoscia, ze absolutnie nie sa to zabiegi pielegnacyjne.

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-07-05, 10:25   #2887
elilalu86
Raczkowanie

Cytat:
Tak na prosto?

Tak fajnie wygl康a豉, ale na lato z豉 opcja
elilalu86 jest offline  
Stary 2015-07-05, 11:43   #2888
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Tak fajnie wygl康a豉, ale na lato z豉 opcja
Spr鏏uj. lepiej i嗆 zrobi grzywk i podci望 ko鎍闚ki do fryzjera przed prostowaniem w domu czy po prostowaniu?
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-07-05, 11:56   #2889
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
Spr鏏uj. lepiej i嗆 zrobi grzywk i podci望 ko鎍闚ki do fryzjera przed prostowaniem w domu czy po prostowaniu?
po
Stary 2015-07-05, 13:01   #2890
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
po
Ale wtedy na sucho, nie?
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-07-05, 13:03   #2891
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Jak chcesz ale podcina si po ☺
Stary 2015-07-05, 13:12   #2892
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
Jak chcesz ale podcina si po ☺
S造sza豉m o tym w豉郾ie. Ale zdecyduje si na wrzesie/pa寮ziernik. Bo teraz troch za gor帷o jest, 瞠by si m璚zy tyle dni w rozpuszczonych w這sach.
Chyba na sucho podetne, bo jak na mokro to mi na這篡 bomb silikonow, a tego trzeba unika.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-07-06, 10:01   #2893
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Co Wy macie z tym unikaniem silikon闚 xD raz umyjesz w這sy szamponem to nie wypadn, serio

A do ko鎍闚ek ja polecam mythic oil - niezast徙ione
Miluchova jest offline  
Stary 2015-07-06, 15:19   #2894
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Co Wy macie z tym unikaniem silikon闚 xD raz umyjesz w這sy szamponem to nie wypadn, serio

A gdzie go kupujesz? Bo si zastanawiam gdzie korzystniej.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-07-06, 15:21   #2895
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 320

W tkkmaxx ostatnio widzia豉m.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2015-07-06, 15:53   #2896
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
A gdzie go kupujesz? Bo si zastanawiam gdzie korzystniej.

Na allegro, przy okazji jak zamawiam jakie maski, farby czy inne kosmetyki, to wrzucam do koszyka swoj drog bardzo wydajny produkt, mam go ponad p馧 roku jak dobrze pami皻am i jestem w po這wie
Miluchova jest offline  
Stary 2015-07-06, 16:02   #2897
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
W tkkmaxx ostatnio widzia豉m.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.
Nie mam niestety w pobli簑.

Cytat:
Na allegro, przy okazji jak zamawiam jakie maski, farby czy inne kosmetyki, to wrzucam do koszyka swoj drog bardzo wydajny produkt, mam go ponad p馧 roku jak dobrze pami皻am i jestem w po這wie
A zam闚i sobie przy okazji
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-07-06, 21:35   #2898
aniabaniaa
Zakorzenienie

Cytat:
ooo widzisz, dzi瘯i za podpowied, napewno spr鏏uj ceny widz mocno zr騜nicowane, ale wezm po prostu tam gdzie znajd stacjonarnie :P ja raczej nie u篡wam kosmetykow do wlosow loreal, moze czas sie przestawic

dzisiaj bylam w tesco na szyko i kupilam szajs z biosilka, nie bylo nic innego, hszzzz

Dziewczyny, a przeprowadzacie encanto mieszajac keratyn od篡wk? ja raz tak zrobilam, efekt byl w sumie spoko, ale nie pamietam juz jak dlugo wlosy byly proste. ciekawa jestem waszych opinii? pozniej robilam juz normalnie, step by step jak jest w instrukcji. nie ukrywam, ze mieszajac i skracajac przez to o polowe czas trwania zabiegu przeprowadza sie go duuuzo lepiej :P

musze wlasnie powtorzyc encanto przed urlopem i przed przedluzaniem, chetnie poszlabym na latwizne i zmieszala :P

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-07-06, 22:00   #2899
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 504

ja raz mieszalam i efekt utrzymal mi sie 2mce, a rok wczesniej robilam tradycyjnie i rok efekt byk. nie wiem czy to wina metody mieszanej czy felernego produktu ale teraz boje sie zamawiac encanto bo mam wrazenie, ze wszedzie oferuja rozrabiane preparaty :/

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline  
Stary 2015-07-07, 06:57   #2900
aniabaniaa
Zakorzenienie

kurcze, my郵isz, 瞠 rocie鎍zaj? ja w sumie raz kupi豉m pe軟owymiarowe opakowanie, nie widzia豉m specjalnej r騜nicy mi璠zy odlewkami.
wydaje mi si, 瞠 raz trafi豉m na oszusta, ale nie pami皻am od kogo wtedy zamawia豉m.

korci mnie mocno opcja zmieszania :P

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-07-07, 13:58   #2901
elilalu86
Raczkowanie

Cytat:

Dziewczyny, a przeprowadzacie encanto mieszajac keratyn od篡wk? ja raz tak zrobilam, efekt byl w sumie spoko, ale nie pamietam juz jak dlugo wlosy byly proste. ciekawa jestem waszych opinii? pozniej robilam juz normalnie, step by step jak jest w instrukcji. nie ukrywam, ze mieszajac i skracajac przez to o polowe czas trwania zabiegu przeprowadza sie go duuuzo lepiej :P

musze wlasnie powtorzyc encanto przed urlopem i przed przedluzaniem, chetnie poszlabym na latwizne i zmieszala :P
Ja te miesza豉m keratyn z od篡wk i efekt utrzymywa si niestety kr鏂ej ni przy normalnym zabiegu. My郵a豉m, 瞠 to tylko u mnie tak jest...
w og鏊e to zauwa瘸m, 瞠 w這sy kr鏂ej mi si trzymaj proste, nie wiem czy to nie wina tego, 瞠 tak du穎 razy ju robi豉m encanto. Teraz te musz ju wyprostowa, ale g堯wnie dlatego, 瞠 mocno odros造.
elilalu86 jest offline  
Stary 2015-07-07, 20:04   #2902
aniabaniaa
Zakorzenienie

Cytat:
Ja te miesza豉m keratyn z od篡wk i efekt utrzymywa si niestety kr鏂ej ni przy normalnym zabiegu. My郵a豉m, 瞠 to tylko u mnie tak jest...
w og鏊e to zauwa瘸m, 瞠 w這sy kr鏂ej mi si trzymaj proste, nie wiem czy to nie wina tego, 瞠 tak du穎 razy ju robi豉m encanto. Teraz te musz ju wyprostowa, ale g堯wnie dlatego, 瞠 mocno odros造.
ojjjj mi te. najlepszy efekt by za pierwszym razem, by豉m naprawd zachwycona. teraz ju nie ma takiego sza逝, i w豉郾ie, dziewczyny - te pasma ko這 uszu, doprowadzaj mnie do sza逝. tworzy si takimini lok :P nie wiem, czy wiecie o co mi chodzi. to pasmo tak odstaje wzgl璠em reszty.

i w這sy z ty逝, mam odznaczon lini g這wy, przy szyi s takie...w kl瘰貫 :P tworzy mi si takie leniwe "S", ale nie wiem, czy to nie kwestia d逝go軼i w這s闚, i tego, jak si ukladaja.

dorad嬈ie mi prosz. z waszej perspektywy os鏏, kt鏎e w這s闚 nie doczepiaj. rrobi to na wakacje? ;/ bo tak dzi si zastanawiam. napalilam sie na maxa, zeby zrobic przed urloopem, a tak na zdrowy rozsadek to roche bez sensu. zawsze lece za granice, sam chlor, slona woda, duuuuuuuuuuzo slonca. na domiar zlego moja fryzjerka nie ma czasu i musze kombinowac z przedluzaniem u kogos innego.

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-07-08, 07:05   #2903
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
ojjjj mi te. najlepszy efekt by za pierwszym razem, by豉m naprawd zachwycona. teraz ju nie ma takiego sza逝, i w豉郾ie, dziewczyny - te pasma ko這 uszu, doprowadzaj mnie do sza逝. tworzy si takimini lok :P nie wiem, czy wiecie o co mi chodzi. to pasmo tak odstaje wzgl璠em reszty.

i w這sy z ty逝, mam odznaczon lini g這wy, przy szyi s takie...w kl瘰貫 :P tworzy mi si takie leniwe "S", ale nie wiem, czy to nie kwestia d逝go軼i w這s闚, i tego, jak si ukladaja.

dorad嬈ie mi prosz. z waszej perspektywy os鏏, kt鏎e w這s闚 nie doczepiaj. rrobi to na wakacje? ;/ bo tak dzi si zastanawiam. napalilam sie na maxa, zeby zrobic przed urloopem, a tak na zdrowy rozsadek to roche bez sensu. zawsze lece za granice, sam chlor, slona woda, duuuuuuuuuuzo slonca. na domiar zlego moja fryzjerka nie ma czasu i musze kombinowac z przedluzaniem u kogos innego.
Odpu嗆. Wr鏂isz to sobie doczepisz
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-07-08, 11:53   #2904
Miluchova
Zadomowienie

Te bym odpu軼i豉, ja najbardziej lubi w ch這dne miesi帷e doczepia, bo to jednak nie jest komfortowe - jest strasznie ciep這, g這wa si poci, nie jest to tak samo jak z w豉snymi w這sami

A leniwe S jest spowodowane t d逝go軼i nieszcz瘰n. Kilka mies i przejdzie a te pasma przy twarzy mo瞠 przeprostuj jeszcze raz keratyn?
Miluchova jest offline  
Stary 2015-07-08, 13:49   #2905
Dorjee90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 226

Witam dzi zam闚i豉m zestaw encanto i mo瞠 kt鏎as z was te zamawia豉 od tego sprzedawcy beauty_sin ? Ju si boj czy mi wyjdzie
Dorjee90 jest teraz online  
Stary 2015-07-08, 14:16   #2906
aniabaniaa
Zakorzenienie

Miluchova. A jak przedluzasz? Macie racje dziewczyny. Zrobie sobie po wakacjach, wakacje nie sluza wlosom, po co mam sie meczyc w upalach z doczepianyni.

Ja nigdy nie zamawialan u takiego sprzedawcy. Zamawiam u alicja style, dzis tez zamowilam. Bd robila w niedziele, ale zmieszam :p dodam malo odzywki do keratyny :p

Wyjdzie Ci na bank, zabieg jest mega prosty
Bedziesz zalowala ze wczesniej nie zrobulas :p

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-07-08, 14:48   #2907
Dorjee90
Zadomowienie

Te zamierzam robi w niedziel lub w sobot mam nadziej tylko 瞠 do pi徠ku mi dojdzie. Ju dawno chcia豉m zrobi ale jak us造sza豉m o nim to akurat by豉m w ci捫y wi璚 odpada這 a teraz mi si o tym przypomnia這 a 瞠 mam tak masakryczne w這sy to 篡j nadziej 瞠 po tym zabiegu b璠 cudne zw豉szcza 瞠 trzeba tyle godzin na to po鈍i璚i planowa豉m robi to w nocy ale jak ma造 idzie 19 -20 spa to pewnie do p馧nocy by mi zesz這
Stary 2015-07-08, 17:31   #2908
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Miluchova. A jak przedluzasz? Macie racje dziewczyny. Zrobie sobie po wakacjach, wakacje nie sluza wlosom, po co mam sie meczyc w upalach z doczepianyni.

Ja nigdy nie zamawialan u takiego sprzedawcy. Zamawiam u alicja style, dzis tez zamowilam. Bd robila w niedziele, ale zmieszam :p dodam malo odzywki do keratyny :p

Wyjdzie Ci na bank, zabieg jest mega prosty
Bedziesz zalowala ze wczesniej nie zrobulas :p

Na clip in. Nosi豉m microringi, ale nie warto, strasznie si w這sy os豉biaj

Swoj drog kiedy, jak przeprostowa豉m w這sy pierwszy raz (encanto) to przesta豉m nosi doczepy, bo moje w這sy byly w lepszym stanie od sZtucznych i rzuca這 si to w oczy przy rozja郾ianych nie mia豉m tego efektu
Miluchova jest offline  
Stary 2015-07-09, 07:45   #2909
Dorjee90
Zadomowienie

mam jeszcze takie pytanie czy faktycznie trzeba si tak trzyma tego 瞠by by這 2 tygodnie po farbowaniu? w sobot mi mija 2 tygodnie odk康 farbowa豉m w這sy(nie wiem czy to ma znaczenie ale k豉d豉m farb apteczn) i czy zrobi這by du膨 r騜nic gdybym po這篡豉 encanto dzi lub jutro?
Stary 2015-07-09, 15:06   #2910
blue2003
Miuoshowa

Wiadomo軼i: 2 454
GG do blue2003 Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do blue2003

Przyszla do mnie kativa, jestem po myciu szamponem nr 1, wieczorem nakladam keratyne. I tu pytanie - czy musze od razu po umyc wlosy szamponem 3 i nalozyc odzywke 4, czy moge to zrobic rano, tak jak normalnie myje wlosy?

"...nasza wielko嗆 mia豉 iskrzy, a wygasa gdy tak teraz na ni patrz a ty milczysz..."
blue2003 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.