Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-07-09, 16:35   #2911
aniabaniaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 940
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Na clip in. Nosi豉m microringi, ale nie warto, strasznie si w這sy os豉biaj

Swoj drog kiedy, jak przeprostowa豉m w這sy pierwszy raz (encanto) to przesta豉m nosi doczepy, bo moje w這sy byly w lepszym stanie od sZtucznych i rzuca這 si to w oczy przy rozja郾ianych nie mia豉m tego efektu
noo na ciemnych wida mega pi瘯ny blask ale jak nawet od sztucznych lepiej b lyszczaly, musialas uzyskac naprawde ekstra efekt.

a jakie masz teraz wlosy - kolor i dlugosc?

kurcze, tak czytam na wizazu opinie o przedluzaniu i zaczynam byc bardziej sklonna kupic clip in..
Cytat:
Napisane przez Dorjee90 Poka wiadomo嗆
mam jeszcze takie pytanie czy faktycznie trzeba si tak trzyma tego 瞠by by這 2 tygodnie po farbowaniu? w sobot mi mija 2 tygodnie odk康 farbowa豉m w這sy(nie wiem czy to ma znaczenie ale k豉d豉m farb apteczn) i czy zrobi這by du膨 r騜nic gdybym po這篡豉 encanto dzi lub jutro?
hmmm ja chyba zawsze stosowa lam si e terminow, ale nie wiem, czy jeden dzien zrobi roznice.

ALE ze wzgledu na to, ze za kazdym razem widzialam, jak encanto wplywa na kolor wlosa - za kazdym razem robilam zabieg przed farbowaniem. tak robie tez tym razem, mam nadzieje ze jutro przyjdzie zestaw i w niedziele bede wdychala ten smrod :<

Ty jeszcze nie wiesz jak to capi, prawda?
Cytat:
Napisane przez blue2003 Poka wiadomo嗆
Przyszla do mnie kativa, jestem po myciu szamponem nr 1, wieczorem nakladam keratyne. I tu pytanie - czy musze od razu po umyc wlosy szamponem 3 i nalozyc odzywke 4, czy moge to zrobic rano, tak jak normalnie myje wlosy?
kativa nie pomog, bo nie s造sza豉m, ale chetnie poczytam.

ja robilam raz chocococo, dla mnie szajs

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-07-09, 16:45   #2912
Dorjee90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 226

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka wiadomo嗆

hmmm ja chyba zawsze stosowa lam si e terminow, ale nie wiem, czy jeden dzien zrobi roznice.

ALE ze wzgledu na to, ze za kazdym razem widzialam, jak encanto wplywa na kolor wlosa - za kazdym razem robilam zabieg przed farbowaniem. tak robie tez tym razem, mam nadzieje ze jutro przyjdzie zestaw i w niedziele bede wdychala ten smrod :<
Ja chyba nie wytrzymam i zrobi dzi a w這sy po ca造m zabiegu 鄉ierdz czy to tylko w pomieszczeniu zostaje ten nieprzyjemny zapach?
Dorjee90 jest offline  
Stary 2015-07-09, 19:34   #2913
201610310857
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 15 804

Dziewczyny, dzisiaj zrobilam sobie encanto.
Jak dlugo nie powinnam myc glowy? Wszedzie rozne informacje
201610310857 jest offline  
Stary 2015-07-09, 20:16   #2914
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 520

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Poka wiadomo嗆
2-3 doby.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2015-07-09, 20:47   #2915
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
3 godziny
Stary 2015-07-09, 21:26   #2916
aniabaniaa
Zakorzenienie

Cytat:
Ja chyba nie wytrzymam i zrobi dzi a w這sy po ca造m zabiegu 鄉ierdz czy to tylko w pomieszczeniu zostaje ten nieprzyjemny zapach?
w這sy delikatnie daj preparatem tak do drugiego/ trzeciego mycia, ale nie jest to bardzo uci捫liwe, zw豉szcza ze na poczatku czesto bedziesz musiala myc wlosy, takze szybko pozbedziesz sie z wlosow tego "zapachu":P
Cytat:
3 h :P
Cytat:
Napisane przez sandrek Poka wiadomo嗆
2-3 doby.
jakie 2-3 doby :P

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-07-09, 21:28   #2917
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
w這sy delikatnie daj preparatem tak do drugiego/ trzeciego mycia, ale nie jest to bardzo uci捫liwe, zw豉szcza ze na poczatku czesto bedziesz musiala myc wlosy, takze szybko pozbedziesz sie z wlosow tego "zapachu":P

3 h :P

jakie 2-3 doby :P
Takie informacje podaj dziewczyny na blogach. Chyba, 瞠 po encanto jako jedynym preparacie mo積a szybciej, bo gdzie cos takiego tez czyta豉m.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-07-09, 21:33   #2918
201610310857
Konto usuni皻e

Ja wlasnie tez widzialam na blogach 2-3doby, a nie usmiecha mi sie chodzic ze smierdzaca glowa tak dlugo) jutro rano myje!
Stary 2015-07-09, 22:01   #2919
blue2003
Miuoshowa

Wiadomo軼i: 2 454
GG do blue2003 Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do blue2003

Po kilkunastu razach z encanto zdecydowanie nie polecam kativy. Kativa to jakis koszmar, przynajmniej jezeli chodzi o wykonanie. Zaczelo sie juz przy nakladaniu, nakladamy ja na suche wlosy, wiec duzo bardziej sie placza, a i preparat jest mniej wydajny. Kolejny krok, suszenie - to w ogole nie schnie. Ma sie wrazenie oleju oraz wody z cukrem na glowie. Nie wiem jak dlugo suszylam, ale dlugo, suszarka, a z drugiej strony trzymajac glowe jakies 30 cm od wentylatora. Ok, niby wyschly, ale efekt wody z cukrem nie zniknal, ledwo to rozczesalam. Kolejny dramat, prostowanie - nie da sie zrobic zadnego przedzialka, oddzielic pasma wlosow, dojechac prostownica do nasady, odroznic wlosow wyprostowanych od niewyprostowanych - wszystko sie klei klei klei, zmienia w wielki koltun. Szczerze to nawet nie wiem czy dojechalam prostownica do wszystkich wlosow, nie sadze. Caly czas mialam zamiar przerwac ta farse i wlozyc glowe pod kran. Wyrwalam i polamalam tyle wlosow, ze moje 3 letnie dbanie o nie chyba poszlo sie walic. Dobrze, ze mam jeszcze na raz encanto, bo cos czuje, ze bede musiala je ratowac. Ide myc szamponem 3, bo jak pojde spac z tym klajstrem, to sie rano nie oderwe od poduszki.

"...nasza wielko嗆 mia豉 iskrzy, a wygasa gdy tak teraz na ni patrz a ty milczysz..."
blue2003 jest offline  
Stary 2015-07-09, 22:02   #2920
aniabaniaa
Zakorzenienie

po encanto mo積a szybko my g這w, poza tym po zabiegu szybko przetluszczaja sie w這sy, s obci捫one.

po chocococo trzeba czeka 3 doby, to okropne ;/;/

no i jak wrazenia z zabiegu ?

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-07-09, 22:44   #2921
201610310857
Konto usuni皻e

Aniabania, ja juz kiedys sobie sama robilam ten zabieg i wtedy nie bylam zadowolona, ciagle musialam podprostowywac.

Teraz mam wlosy rozjasniane, platyne, zniszczone, puszace sie i w chwili obecnej nie zalezy mi na meeega prostych w
Psach, tylko na braku puchu
Jak jutro umyje i wyschna to bede mogla sie wypowiedziec na temat efektu
Stary 2015-07-10, 05:04   #2922
sandrek
Zakorzenienie

Ja to mam dylemat... Encanto czy Cocochoco.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-07-10, 07:01   #2923
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Jezeli zalezy Ci na prostych wlosach i masz bardzo mocno krecone wlosy lepsze bedzie encanto

Dziewczyny, na razie bede musiala sie z Wami pozegnac. Postanowilam ze robie sobie przerwe w keratynowym prostowaniu. Zobacze ile da sie wycisnac z mojego naturalnego skretu
Stary 2015-07-10, 07:55   #2924
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
Jezeli zalezy Ci na prostych wlosach i masz bardzo mocno krecone wlosy lepsze bedzie encanto

Dziewczyny, na razie bede musiala sie z Wami pozegnac. Postanowilam ze robie sobie przerwe w keratynowym prostowaniu. Zobacze ile da sie wycisnac z mojego naturalnego skretu
Mam wlosy, kt鏎e lubi si puszy bez wzgl璠u na pogod. Fale, kt鏎e nie lubi stylizacji.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-07-10, 07:55   #2925
aniabaniaa
Zakorzenienie

Cytat:
Po kilkunastu razach z encanto zdecydowanie nie polecam kativy. Kativa to jakis koszmar, przynajmniej jezeli chodzi o wykonanie. Zaczelo sie juz przy nakladaniu, nakladamy ja na suche wlosy, wiec duzo bardziej sie placza, a i preparat jest mniej wydajny. Kolejny krok, suszenie - to w ogole nie schnie. Ma sie wrazenie oleju oraz wody z cukrem na glowie. Nie wiem jak dlugo suszylam, ale dlugo, suszarka, a z drugiej strony trzymajac glowe jakies 30 cm od wentylatora. Ok, niby wyschly, ale efekt wody z cukrem nie zniknal, ledwo to rozczesalam. Kolejny dramat, prostowanie - nie da sie zrobic zadnego przedzialka, oddzielic pasma wlosow, dojechac prostownica do nasady, odroznic wlosow wyprostowanych od niewyprostowanych - wszystko sie klei klei klei, zmienia w wielki koltun. Szczerze to nawet nie wiem czy dojechalam prostownica do wszystkich wlosow, nie sadze. Caly czas mialam zamiar przerwac ta farse i wlozyc glowe pod kran. Wyrwalam i polamalam tyle wlosow, ze moje 3 letnie dbanie o nie chyba poszlo sie walic. Dobrze, ze mam jeszcze na raz encanto, bo cos czuje, ze bede musiala je ratowac. Ide myc szamponem 3, bo jak pojde spac z tym klajstrem, to sie rano nie oderwe od poduszki.
o matko, brzmi to okropnie! kurcze, mo瞠 zrobi豉 co nie tak?! paskudztwo ja nigdzie o tym nie s造sza豉m, wi璚 nie mam poj璚ia. encanto niezawodne :P
Cytat:
Aniabania, ja juz kiedys sobie sama robilam ten zabieg i wtedy nie bylam zadowolona, ciagle musialam podprostowywac.

Teraz mam wlosy rozjasniane, platyne, zniszczone, puszace sie i w chwili obecnej nie zalezy mi na meeega prostych w
Psach, tylko na braku puchu
Jak jutro umyje i wyschna to bede mogla sie wypowiedziec na temat efektu
hm, ciekawe jak Ci teraz wyszlo, mi w豉郾ie te wywijaj si, tak jak pisa豉m przy twarzy, jakbym mia豉 wiecznie za ucho za這穎ne w這sy i od tego si wygina造 :P a tak nie robi, wi璚 nie wiem czemu tak si dzieje. tak瞠 tam te przewa積ie prostuje, bo mnie to wnerwia.

piszesz, 瞠 masz rozja郾ione, a krusz Ci si? kurcze, ja jak tych w這s闚 jednak nie bd doczepia豉, to chc sobie zafarbowa, ale chc albo truskawkowy blond, albo wr鏂i do rudego, co znowu da im po d.pie nie umiem zrezygnowa z tych wszystkich "dobrodziejstw" w walce o wspania造 wygl康 :P (wszystko co kochaj w這sy xD prostownica, suszarka, rozja郾ianie xD)
Cytat:
ja polecam encanto, ALE mam bardzo mocne wlosy, jak zaczynalam prostowac mialam mega skr皻, nie da這 si tych w這s闚 wyprostowa 瘸dn temperatur, po chwili znow si skr璚a造. nienawidzi豉m moich lok闚, by造 豉dne, ale m璚zy這 mnie dbanie o nie, encanto je ujarzmi這 na chocococo zdecydowa豉m si, bo mia這 kr鏂ej trwa i mniej 鄉ierdzie. szczerze to nie odnioslam wcale wra瞠nia, 瞠 mniej 鄉ierdzi, smr鏚 ten sam. pozniej trzy dni nie mycia wlosow, dramat, bo u nasady s paskudne po pierwszym juz dniu, nie mozna ich zwiazac ani nic, bo wlosy sie odksztalcaja. dla mnie chocococo to lipa, ale pami皻am, 瞠 dziewczyny o delikatniejszych wlosach chwalily sobie t metod.
Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆

oo, a napisz prosz, encanto Ci si"zmy這"? u mnie nigdy nie wyp逝ka這 si a tak, 瞠by zobaczy odrobin naturalnego skr皻u :P chocia ostatnio, nie suszy豉m w這s闚 suszark i zobaczy豉m pod spodem jakiego loka, ale nie wiem, czy to kwestia wyp逝kania encanto, czy tak si poodgniata這 to poasmo :P

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-07-10, 08:30   #2926
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 337

Mi to w trybie przyspieszonym si wyp逝kuje encanto
Robi豉m na pocz徠ku maja a ju teraz jak nie wysusz suszark to mam jak swoje naturalne takie jak w za陰czniku (zdj璚ie z google grafika)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1436513419047.jpg (74,6 KB, 46 za豉dowa)
Stary 2015-07-10, 09:12   #2927
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 124

Cytat:
Napisane przez kopnienta Poka wiadomo嗆
Robi豉m na pocz徠ku maja a ju teraz jak nie wysusz suszark to mam jak swoje naturalne takie jak w za陰czniku (zdj璚ie z google grafika)
Ja te tak mia豉m, ale jak suszy豉m suszark to mia豉m druty przez ponad p馧 roku
weegirl jest offline  
Stary 2015-07-10, 10:25   #2928
Dorjee90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 226

Ja ju jestem po zabiegu dawno si tak nie sp豉ka豉m jednak okienko w mojej 豉zience to za ma這 i musia豉m i嗆 do balkonu. Efekt jak na razie super ale bardziej mnie interesuje czy te b璠zie tak dobrze po myciu g這wy
Dorjee90 jest offline  
Stary 2015-07-10, 10:32   #2929
sandrek
Zakorzenienie

Chyba jednak spr鏏uj encanto. Ale jak ma wytrzyma osoba, kt鏎a robi ten zabieg...
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-07-10, 10:51   #2930
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 337

Cytat:
Ja ju jestem po zabiegu dawno si tak nie sp豉ka豉m jednak okienko w mojej 豉zience to za ma這 i musia豉m i嗆 do balkonu. Efekt jak na razie super ale bardziej mnie interesuje czy te b璠zie tak dobrze po myciu g這wy
B璠zie jeszcze lepiej
Stary 2015-07-10, 10:55   #2931
201610310857
Konto usuni皻e

aniabania, w nocy musialam umyc glowe, bo od tego smrodu nie moglam spac
jak sie pozniej umaluje to dodam dwie foty, bo mam dosc krotkie wlosy i w sumie tylko grzywke

Wlosy farbuje tylko u fryzjera i koncowki nie byly pokruszone, ale bardzo napuszone, BARDZO suche.

Jedyny minus, jaki widze, to fakt, iz encanto zazolcil moja platyne. musze je pozniej potraktowac siwym szamponem
Stary 2015-07-10, 12:51   #2932
blue2003
Miuoshowa

Wiadomo軼i: 2 454
GG do blue2003 Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do blue2003

Cytat:
o matko, brzmi to okropnie! kurcze, mo瞠 zrobi豉 co nie tak?! paskudztwo ja nigdzie o tym nie s造sza豉m, wi璚 nie mam poj璚ia. encanto niezawodne

hm, ciekawe jak Ci teraz wyszlo, mi w豉郾ie te wywijaj si, tak jak pisa豉m przy twarzy, jakbym mia豉 wiecznie za ucho za這穎ne w這sy i od tego si wygina造 a tak nie robi, wi璚 nie wiem czemu tak si dzieje. tak瞠 tam te przewa積ie prostuje, bo mnie to wnerwia.

piszesz, 瞠 masz rozja郾ione, a krusz Ci si? kurcze, ja jak tych w這s闚 jednak nie bd doczepia豉, to chc sobie zafarbowa, ale chc albo truskawkowy blond, albo wr鏂i do rudego, co znowu da im po d.pie nie umiem zrezygnowa z tych wszystkich "dobrodziejstw" w walce o wspania造 wygl康 (wszystko co kochaj w這sy xD prostownica, suszarka, rozja郾ianie xD)

ja polecam encanto, ALE mam bardzo mocne wlosy, jak zaczynalam prostowac mialam mega skr皻, nie da這 si tych w這s闚 wyprostowa 瘸dn temperatur, po chwili znow si skr璚a造. nienawidzi豉m moich lok闚, by造 豉dne, ale m璚zy這 mnie dbanie o nie, encanto je ujarzmi這 na chocococo zdecydowa豉m si, bo mia這 kr鏂ej trwa i mniej 鄉ierdzie. szczerze to nie odnioslam wcale wra瞠nia, 瞠 mniej 鄉ierdzi, smr鏚 ten sam. pozniej trzy dni nie mycia wlosow, dramat, bo u nasady s paskudne po pierwszym juz dniu, nie mozna ich zwiazac ani nic, bo wlosy sie odksztalcaja. dla mnie chocococo to lipa, ale pami皻am, 瞠 dziewczyny o delikatniejszych wlosach chwalily sobie t metod.

oo, a napisz prosz, encanto Ci si"zmy這"? u mnie nigdy nie wyp逝ka這 si a tak, 瞠by zobaczy odrobin naturalnego skr皻u chocia ostatnio, nie suszy豉m w這s闚 suszark i zobaczy豉m pod spodem jakiego loka, ale nie wiem, czy to kwestia wyp逝kania encanto, czy tak si poodgniata這 to poasmo
Nie wiem co moglabym zrobic nie tak, ten preparat chyba tak juz ma. Albo zle zareagowal na resztki encanto na wlosach, jakas reakcja chemiczna, kij wie.
Anyway, po wieczornym umyciu klej zniknal, odzywka 4 zostawila wlosy w super stanie. Dzisiaj po mojej codziennej porannej pielegnacji nie byly juz tak miekkie, ale ciagle miekkie, wygladzone nawet na koncach, gladsze i o dziwo nawet wyprostowane. Jednak efekt nie jest wart takiej meki. Mysle o cocochoco nastepnym razem, ale to niemycie i niezwiazywanie jakos do mnie nie przemawia, niby czemu po innych preparatach mozna, a po tym nie? Czy to aby nie tylko jakis chwyt marketingowy? Przeciez to tez tylko wprasowanie keratyny za pomoca prostownicy, zadne inne mecyje.

"...nasza wielko嗆 mia豉 iskrzy, a wygasa gdy tak teraz na ni patrz a ty milczysz..."
blue2003 jest offline  
Stary 2015-07-10, 15:09   #2933
201610310857
Konto usuni皻e

Dziewczyny, dodaje zdjecie z wczoraj sprzed i zdjecie z teraz po
Nie doprostowywalam wlosow
Maja poki co maly przyliz, ale nie szkodzi

Sorry, ze selfie, ale nie mam innych fot
Stary 2015-07-10, 15:10   #2934
201610310857
Konto usuni皻e

Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 11741918_986756138014701_50546230_n.jpg (44,5 KB, 85 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 11716033_986756074681374_1198257079_n.jpg (90,4 KB, 92 za豉dowa)
Stary 2015-07-10, 21:27   #2935
aniabaniaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kopnienta Poka wiadomo嗆
ja jak nie wysusz suszark, to mo瞠 nie s a tak falowane, ale pi瘯ne i l郾i帷e te nie s :P
ja zawsze susz swoj suszark , mam remington pearl i ona daje mega efekt, u篡wam opcji jonizacji i dzi瘯i niej w這sy pi瘯knie b造szcz, s sypkie, puszyste, ale nienapuszone.
Cytat:
xD noo 透y lec strumieniami. dla mnie najgorsze jest to palenie w gardle :<
Cytat:
Chyba jednak spr鏏uj encanto. Ale jak ma wytrzyma osoba, kt鏎a robi ten zabieg...
a jakie masz w這sy powiem Ci, 瞠 ja za pierwszym razem mia豉m d逝gie i g瘰te, zuzy豉m 180ml keratyny (!), a da豉m rad sama, nie mia豉bym sumienia prosi nikogo o pomoc :Pmo瞠 spr鏏uj, serio jest 豉two
Cytat:
Nie wiem co moglabym zrobic nie tak, ten preparat chyba tak juz ma. Albo zle zareagowal na resztki encanto na wlosach, jakas reakcja chemiczna, kij wie.
Anyway, po wieczornym umyciu klej zniknal, odzywka 4 zostawila wlosy w super stanie. Dzisiaj po mojej codziennej porannej pielegnacji nie byly juz tak miekkie, ale ciagle miekkie, wygladzone nawet na koncach, gladsze i o dziwo nawet wyprostowane. Jednak efekt nie jest wart takiej meki. Mysle o cocochoco nastepnym razem, ale to niemycie i niezwiazywanie jakos do mnie nie przemawia, niby czemu po innych preparatach mozna, a po tym nie? Czy to aby nie tylko jakis chwyt marketingowy? Przeciez to tez tylko wprasowanie keratyny za pomoca prostownicy, zadne inne mecyje.
nie mam poj璚ia, mo瞠 dlatego , 瞠 dzia豉nie preparatu jest s豉bsze? przychococo prostuje si raz,a nie dwa jak w przypadku encanto. ale to takie moje domys造, z pewno軼i jest jakas teoria kt鏎a to t逝maczy. czy chwyt marketingowy to nie wiem, bo to niemycie jest minusem chocococo
a co do zwi您ywania - ja nawet jak teraz mam zwi您ane w這sy, to odgniata mi si miejsce gdzie jest gumka, mo瞠 nie ka盥emu tak sie dzieje :P
Cytat:
o jaaaaaa ale z Ciebie ladny dzieciak! 鈍ietne w這sy, ej, to dwie r騜ne fryzury ;D obydwie mi si podobaj, ta przed te by豉 spoko ;D kolor faktycznie Ci si zmieni, ale bardzo podobaj mi si oba.
Super!

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-07-10, 21:46   #2936
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:

oo, a napisz prosz, encanto Ci si"zmy這"? u mnie nigdy nie wyp逝ka這 si a tak, 瞠by zobaczy odrobin naturalnego skr皻u :P chocia ostatnio, nie suszy豉m w這s闚 suszark i zobaczy豉m pod spodem jakiego loka, ale nie wiem, czy to kwestia wyp逝kania encanto, czy tak si poodgniata這 to poasmo :P
encanto wogole nie wymywalo sie z moich wlosow wlosy traktowane encanto poszly rok temu pod nozyczki (spalilam wlosy rozjasniaczem i to byla koniecznosc ), a pozniej testowalam inne keratyny (cocochoco i qod) ktore nie zdaly egzaminu wiec teraz mam prawie w 100 % naturalne fale
Stary 2015-07-10, 21:49   #2937
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
ja jak nie wysusz suszark, to mo瞠 nie s a tak falowane, ale pi瘯ne i l郾i帷e te nie s :P
ja zawsze susz swoj suszark , mam remington pearl i ona daje mega efekt, u篡wam opcji jonizacji i dzi瘯i niej w這sy pi瘯knie b造szcz, s sypkie, puszyste, ale nienapuszone.

xD noo 透y lec strumieniami. dla mnie najgorsze jest to palenie w gardle :<

a jakie masz w這sy powiem Ci, 瞠 ja za pierwszym razem mia豉m d逝gie i g瘰te, zuzy豉m 180ml keratyny (!), a da豉m rad sama, nie mia豉bym sumienia prosi nikogo o pomoc :Pmo瞠 spr鏏uj, serio jest 豉two

nie mam poj璚ia, mo瞠 dlatego , 瞠 dzia豉nie preparatu jest s豉bsze? przychococo prostuje si raz,a nie dwa jak w przypadku encanto. ale to takie moje domys造, z pewno軼i jest jakas teoria kt鏎a to t逝maczy. czy chwyt marketingowy to nie wiem, bo to niemycie jest minusem chocococo
a co do zwi您ywania - ja nawet jak teraz mam zwi您ane w這sy, to odgniata mi si miejsce gdzie jest gumka, mo瞠 nie ka盥emu tak sie dzieje :P

o jaaaaaa ale z Ciebie ladny dzieciak! 鈍ietne w這sy, ej, to dwie r騜ne fryzury ;D obydwie mi si podobaj, ta przed te by豉 spoko ;D kolor faktycznie Ci si zmieni, ale bardzo podobaj mi si oba.
Super!
Sk這nne do puszenia, bez wzgl璠u na pogod. Fale bardzo delikatne, oporne na stylizacj, dlatego zostawiam je same sobie i jako 鄉iesznie si wyginaj. 字edniporowate, w kierunku niskiej. Grube i raczej 鈔edniej g瘰to軼i. Mniej wi璚ej si璕aj do zapi璚ia od stanika.Chyba najbardziej zale篡 mi na eliminacji puchu. Chcia豉bym po keratynowym prostowaniu zrobi sobie grzywk na prosto.
* * * 2017 * * *

Edytowane przez sandrek
Czas edycji: 2015-07-10 o 21:53
sandrek jest offline  
Stary 2015-07-14, 22:39   #2938
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
O kativie by這 tu du穎 napisane i napewno by這 wspominane, 瞠 wysuszenie jej to nielada gratka.
Przy cocochocco i inoarze r闚nie k豉dziesz preparat na suche w這sy i te bardzo d逝go trzeba suszy. Nak豉da si podobnie do kativy. Czy pasmo by這 wyprostowane, czy nie - no niestety trzeba obra sw鎩 spos鏏 prostowania.
Napisa豉 kt鏎a z Was, 瞠 cocochocco 鄉ierdzi jak encanto - ja robi豉m wersj pure i nic z tych rzeczy. Jest pachn帷e, bardzo wydajne i robienie zabiegu to przyjemno嗆. Nie mo積a w cocochocco myc w這s闚 przez 3 dni, poniewa jest w nim jakas substancja, kt鏎a musi si "utwardzi" i "utrwali". Tak jak po trwa貫j ondulacji nie powinno si zaraz my w這s闚, czy cho熲y malowanie paznokci, rownie na trwa這嗆 lakieru dobrze dzia豉 jak po pomalowaniu nie mamy kontaktu z wod, czyli malujemy i idziemy spa
kasza80 jest offline  
Stary 2015-07-16, 09:05   #2939
lioele
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 551

Dziewczyny polecacie jeszcze jakiego u篡tkownika od kt鏎ego warto kupi? Bo z pierwszej strony z tych kilku os鏏 tylko 2 sprzedaj jeszcze encanto .
Pytam,bo potrzebuje konkretnie 100ml produktu, a ta jedna osoba nie ma wtedy wysy趾i kurierem.
lioele jest offline  
Stary 2015-07-16, 09:27   #2940
zembopasta
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Cze嗆 dziewczyny, jestem tydzie po prostowaniu alfaparfem i jestem w軼iek豉.
Czy po Encanto te Wam si tak przet逝szczaj w這sy? wytrzymuj nieca造 jeden dzie. I jak szybko zacz窸y Wam si wywija ko鎍闚ki? U mnie ju, co wprawia mnie w jeszcze wi瘯sz w軼iek這嗆, bo zabieg robi豉m w salonie i tani nie by. Nie my豉m w這s闚 2,5 dnia, a do piel璕nacji u篡wam dedykowanych kosmetyk闚 (dosta豉m pr鏏ki po zabiegu). P鎩d z這篡 reklamacj, ale nie wiem, co z tego wyjdzie.
Mam w planach kupi Encanto i samodzielnie to poprawi, bo tak by nie mo瞠. Mo瞠cie poleci jakich sprzedawc闚? Ci z pierwszej strony nie sprzedaj ju Encanto.

Edytowane przez zembopasta
Czas edycji: 2015-07-16 o 09:28
zembopasta jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.