Czy to będzie normalne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-30, 11:43   #1
porsche1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1

Czy to będzie normalne?


Może zacznę od początku, jestem 15 letnim chłopakiem, jedynakiem, mój ojciec pracuje na tirach i prawie nigdy nie ma go w domu, a ja mieszkam jeszcze z matką która pracuje w domu jako księgowa, do której przychodzą różni ludzie sprawach finansowych. Zastanawiam się nad jedną sprawą, otóż moja mam poprosiła mnie ostatnio abym nie zamykał drzwi do łazienki, bo ona często korzysta, to nastawia pranie, to poprawia się w lustrze fryzurę i takie tam, przed przyjściem klienta i powiedziała że chciałaby mieć ciągły dostęp do łazienki. U nas toaleta jest osobno i tam zamyka się drzwi na klucz oczywiście, ale teraz zastanawiam się nad prośbą mamy, bo jak nie będę zamykał to możliwe będzie że zobaczy mnie jak biorę prysznic czy się ubieram, i powiedziałem jej o tym a ona odparła, przecież tyle lat cię widywałam na golasa, a teraz nie wiele się zmieniło, może trochę włosków urosło, tak zażartowała. Oczywiście jak by mi bardzo zależało to bym odmówił i zamykał drzwi, ale szczerze mówiąc jest to mi raczej obojętne i raczej się nie będę krępował, bo zgadzam się z mamą tyle lat mnie widziała nago i teraz raczej nic się nie zmieniło oprócz pojawienia się owłosienia, które każdy z nas ma. Ale zastanawia mnie jedno czy to będzie normalne i mieści się w granicach przyzwoitości? czy to nie będzie trochę patologiczne? Proszę o poważne wypowiedzi.
porsche1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 12:04   #2
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 360
Question Dot.: Czy to będzie normalne?

Cytat:
Napisane przez porsche1 Pokaż wiadomość
Może zacznę od początku, jestem 15 letnim chłopakiem, jedynakiem, mój ojciec pracuje na tirach i prawie nigdy nie ma go w domu, a ja mieszkam jeszcze z matką która pracuje w domu jako księgowa, do której przychodzą różni ludzie sprawach finansowych. Zastanawiam się nad jedną sprawą, otóż moja mam poprosiła mnie ostatnio abym nie zamykał drzwi do łazienki, bo ona często korzysta, to nastawia pranie, to poprawia się w lustrze fryzurę i takie tam, przed przyjściem klienta i powiedziała że chciałaby mieć ciągły dostęp do łazienki. U nas toaleta jest osobno i tam zamyka się drzwi na klucz oczywiście, ale teraz zastanawiam się nad prośbą mamy, bo jak nie będę zamykał to możliwe będzie że zobaczy mnie jak biorę prysznic czy się ubieram, i powiedziałem jej o tym a ona odparła, przecież tyle lat cię widywałam na golasa, a teraz nie wiele się zmieniło, może trochę włosków urosło, tak zażartowała. Oczywiście jak by mi bardzo zależało to bym odmówił i zamykał drzwi, ale szczerze mówiąc jest to mi raczej obojętne i raczej się nie będę krępował, bo zgadzam się z mamą tyle lat mnie widziała nago i teraz raczej nic się nie zmieniło oprócz pojawienia się owłosienia, które każdy z nas ma. Ale zastanawia mnie jedno czy to będzie normalne i mieści się w granicach przyzwoitości? czy to nie będzie trochę patologiczne? Proszę o poważne wypowiedzi.
ale ci ludzie przychodzą od rana do wieczora?
Z resztą niech matka nie przesadza, nie musi się poprawiać co 5 sekund, możę dać się komuś wykąpać

Powinna trochę przemyśleć sprawę, jak ty się z tym źle czujesz to bardzo nieładnie jeśli ona to oleje.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 13:46   #3
Mevianne
Raczkowanie
 
Avatar Mevianne
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 342
Dot.: Czy to będzie normalne?

No dla mnie to trochę dziwne.

Przede wszystkim po co mamie ciągły dostęp do łazienki? Pranie może wstawić te 15 minut później, po tym jak się chłopak wykąpie.
I jedno lustro macie w domu? Musi się koniecznie poprawiać tam gdzie akurat paradujesz nago?
__________________
Jestę aplikantę

Mevianne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 14:14   #4
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Czy to będzie normalne?

Dla mnie to bardzo dziwne, zwyczajnie zastanawiające. Przecież prysznic trwa w porywach do 20 minut, przez ten czas można się nie poprawiać w łazience ani nie nastawiać prania, dać po prostu czas drugiej osobie na swobodne skorzystanie. Albo Twoja mama jest mocno przewrażliwiona/roztrzepana, albo wcale nie chodzi jej o dostęp do łazienki, tylko dostęp do Ciebie gdy jesteś w łazience. Nie chodzi mi oczywiście o kontekst seksualny, może zwyczajnie jest czegoś ciekawa, ale na Twoim miejscu na taką propozycję bym się nie zgodziła. To po prostu dziwne.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 14:16   #5
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Czy to będzie normalne?

Rzeczywiście to dziwne. Ja nie wyobrażam sobie korzystania z łazienki bez drzwi zamkniętych na klucz.
Na Twoim miejscu jeszcze raz porozmawiałabym z mamą, osoba w Twoim wieku potrzebuje nieco prywatności.
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 14:19   #6
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Czy to będzie normalne?

A nie możesz Ty nastawiać prania przy okazji ? A lustra chyba nie macie tylko w łazience żeby się tam poprawiać ?
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 14:32   #7
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Czy to będzie normalne?

Dla mnie jest to nienormalne. Nie jesteś już dzieckiem a nastolatkiem. Masz prawo do prywatności i tak jak Ty nago mamy nie oglądasz tak ona nie powinna Ciebie. Co innego przewijać niemowlaka a co innego oglądac nago dorosłe już dziecko.
Wytłumasz mamie grzecznie, że to będzie Cię krępowało, czy przeszkadzało. Zawsze możesz ją uprzedzać kiedy będziesz szedł brać prysznic, żeby np wcześniej poszła włosy poprawić, czy co tam potrzebuje.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-30, 14:52   #8
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy to będzie normalne?

a dla mnie to znowu ten sam troll, który pisał o badaniach lekarskich narządów płciowych przy matce. Jakiś zboczeniec i tyle.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 15:01   #9
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 360
Dot.: Czy to będzie normalne?

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
a dla mnie to znowu ten sam troll, który pisał o badaniach lekarskich narządów płciowych przy matce. Jakiś zboczeniec i tyle.
No może być.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 18:41   #10
Mick
Rozeznanie
 
Avatar Mick
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 955
Dot.: Czy to będzie normalne?

Zgadzam się z zakonną.
Mick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 20:49   #11
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy to będzie normalne?

Cytat:
Napisane przez porsche1 Pokaż wiadomość
Może zacznę od początku, jestem 15 letnim chłopakiem, jedynakiem, mój ojciec pracuje na tirach i prawie nigdy nie ma go w domu, a ja mieszkam jeszcze z matką która pracuje w domu jako księgowa, do której przychodzą różni ludzie sprawach finansowych. Zastanawiam się nad jedną sprawą, otóż moja mam poprosiła mnie ostatnio abym nie zamykał drzwi do łazienki, bo ona często korzysta, to nastawia pranie, to poprawia się w lustrze fryzurę i takie tam, przed przyjściem klienta i powiedziała że chciałaby mieć ciągły dostęp do łazienki. U nas toaleta jest osobno i tam zamyka się drzwi na klucz oczywiście, ale teraz zastanawiam się nad prośbą mamy, bo jak nie będę zamykał to możliwe będzie że zobaczy mnie jak biorę prysznic czy się ubieram, i powiedziałem jej o tym a ona odparła, przecież tyle lat cię widywałam na golasa, a teraz nie wiele się zmieniło, może trochę włosków urosło, tak zażartowała. Oczywiście jak by mi bardzo zależało to bym odmówił i zamykał drzwi, ale szczerze mówiąc jest to mi raczej obojętne i raczej się nie będę krępował, bo zgadzam się z mamą tyle lat mnie widziała nago i teraz raczej nic się nie zmieniło oprócz pojawienia się owłosienia, które każdy z nas ma. Ale zastanawia mnie jedno czy to będzie normalne i mieści się w granicach przyzwoitości? czy to nie będzie trochę patologiczne? Proszę o poważne wypowiedzi.
Patologiczne to nie, ale niepoważne. Ty fizycznie jesteś już osobą dojrzałą, jeśli chodzi o cechy plciowe, więc należy Ci się intymność w lazience. Twoja Mama też by nie była zadowolona, gdybyś wchodził jej do lazienki, gdy ona jest pod prysznicem. To z jej strony takie infantylizowanie Ciebie.

Jeśli chce wejść do łazienki, gdy Ty się kąpiesz to powinna zapukać i zaczekać na:"proszę". A jeśli pukanie zagłusza szum wody to zawołać i zaczekać na pozwolenie wejścia. Ja mieszkam z moim kuzynem, łazienkę mamy połączoną z toaletą, są rózne sytuacje, wiadomo, czasem trzeba skorzystać w trybie pilnym, albo ja muszę po coś wleźć do łazienki. Wtedy własnie pukamy do drzwi albo wołamy, żeby pilnie wpuścić i czekamy aż druga strona powie, że można wejść. Wystarczy się normalnie odwrócić albo chwilowo okryć ręcznikiem części intymne i gra. Nigdy nie mieliśmy potrzeby zamykania drzwi na klucz bo pewne sprawy są ustalone i nienaruszalne.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2014-08-30 o 20:52
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-30, 20:54   #12
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: Czy to będzie normalne?

Dziwny wątek.Nie wiem co powiedzieć,nawet nie wiem co myśleć na ten temat,a powiem,że rzadko mi się to zdarza
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 14:52   #13
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 832
Dot.: Czy to będzie normalne?

Czy wy nie widzicie, że to ten zboczeniec od matki i lekarki która badała go nago? Karmicie trolla, a on tylko się tym rajcuje Proszę o zamknięcie wątku.
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 19:01   #14
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Czy to będzie normalne?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-23 19:01:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.