Co to może być? Proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-02, 22:14   #1
DLS123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 8

Co to może być? Proszę o pomoc


Witam.
Otóż od pewnego czasu kochamy się z moja dziewczyną i od niedawna po stosunku jej pochwa a dokładnie wejście bardzo puchło. Jednak jako tako stosunki sie odbywały gdyż było to dopiero po nich taki pewien dyskomfort itp
Jednak 2 ostatnie próby stosunku były kompletnie nieudane (nadmienie że po ok. tygodniu przerwy z powodu okresu i warunków) gdyż od razu przy wsadzaniu penisa bardzo ją bolało choćby nawet samego czubka i tak po chwili próbowania w różnych pozycjach poddawalismy się a ona była opuchnięta i piekło ją oraz bolało.
Tutaj rodzi się moje pytanie cóż to może być? Bo dziewczyna ginekologa ma dopiero za prawie miesiąc (ach tak Polska służba zdrowia). Czy to jakiś grzyb? Jakaś infekcja? Podrażnienia?
Proszę o pomoc
DLS123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 22:21   #2
Buniax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: Co to może być? Proszę o pomoc

Czy zmieniliście może coś w swoim życiu intymnym? Może nagle przestałeś używać prezerwatyw, albo zacząłeś używać innych? Ogólnie za mało danych, żeby cokolwiek stwierdzić. Radze natomiast znaleźć jakieś fora, gdzie pomocy udzielają specjaliści, czasem jest to koszt ok. 10zł, ale ja kiedyś w innej sprawie opisałam dokładnie objawy, kiedy to się zaczęło czy mam jakieś przypuszczenia i ile to trwa i taki lekarz trafił w 10
Buniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 22:29   #3
DLS123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 8
Dot.: Co to może być? Proszę o pomoc

Nie ,nic nie zmienialiśmy. Żadnych prezerwatyw ponieważ kochamy się bez nich gdyż moje kochanie bierze tabletki Novynette
DLS123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 23:54   #4
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Co to może być? Proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez DLS123 Pokaż wiadomość
Nie ,nic nie zmienialiśmy. Żadnych prezerwatyw ponieważ kochamy się bez nich gdyż moje kochanie bierze tabletki Novynette
a kochaliście się, zanim zaczęła stosować te tabletki? i, jeśli tak, wtedy było ok?

poza tym jeden wątek wystarczy.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-02 23:54:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.