D逝gie w這sy u ch這paka... 軼i望? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy S逝篡my kompleksowymi poradami jak zmieni sw鎩 wygl康 i styl - makija, fryzur, spos鏏 ubierania si...

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-09-04, 19:39   #1
veosar
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

D逝gie w這sy u ch這paka... 軼i望?

Cze嗆, nie ukrywam, 瞠 potrzebuje porady. Od ponad 1.5 roku zapuszczam w這sy, by這 to na pocz徠ku 2 klasy gimnazjum. Obecnie jestem w 1 klasie technikum w nowej szkole, a swoje d逝gie w這sy najcz窷ciej spinam w kit (gdy w rozpuszczonych wygl康am... nie do przyj璚ia). Potrzebuje porady. Nie ukrywam, 瞠 od paru dobrych tygodni d逝gie w這sy coraz bardziej mnie denerwuj. Zaczynaj帷 od WIECZNIE odstaj帷ych w這s闚, kt鏎ych nigdy nie da si wyg豉dzi, poprzez to, 瞠 jestem normalnym facetem i nie chce mi si siedzie w 豉zience 20 minut pr鏏uj帷 ukry wszystkie wystaj帷e z boku lub za uszami w這sy z kitki. A i te w ci庵u dnia pi耩set razy si wywlek, przez co nawet po najmniejszym wietrze wygl康am jakbym nigdy nie mia lustra. To nie jest tak, 瞠 o w這sy nie dbam. Myje je codziennie, czasami mi si zdarzy co dwa dni. Stosuje jaki tam szampon i od篡wk, niby specjalnie "do mojego typu w這s闚", ale to i tak wygl康a tak beznadziejnie, 瞠 nie wiem co z tym zrobi. Og鏊nie, pocz徠kowo zarys by do嗆 prosty, mia造 by do嗆 d逝gie w這sy, spi皻e w kitk. Nie wiem jednak, czy nie zasz這 to za daleko... Prosz o porady jaka fryzura by mi pasowa豉, z czego od razu zaznaczam, 瞠 podoba mi si co takiego:
http://www4.pictures.stylebistro.com...ur5Faa8Fql.jpg
http://hairstylesweekly.com/images/2...-Hairstyle.jpg
http://media-cache-ec0.pinimg.com/23...e2cbd21f50.jpg
http://hairstylesweekly.com/images/2...Hairstyles.jpg

Nie wiem jednak czy b璠zie to pasowa這 do mojej twarzy, a b璠e szczery... boje si obci望 w這sy, by wygl康a jeszcze gorzej. Od razu zaznaczam, czego chcia豚ym unikn望, mianowicie fryzury "na czape" jak ja to lubie nazywa, czyli co, co przechodzi ka盥y kto zapuszcza w這sy "od zera". Najgorsze co mo瞠 by.

http://img.burning-brushes.pl/?v=beztytrtr.jpg
http://scr.hu/22as/keros
I po wyj軼iu na wiatr dos這wnie na 1-2 minuty...
http://scr.hu/22as/j56e8
(sry za jako嗆)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1ic5xc.jpg (25,9 KB, 535 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg beztytrtr.jpg (19,5 KB, 486 za豉dowa)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2014-09-05 o 17:44 Pow鏚: zalaczenie zdj; do zalacznika-regulamin
veosar jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-04, 21:57   #2
Holly85
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 296
Dot.: D逝gie w這sy u ch這paka... 軼i望?

hmm, wlosy masz g瘰te i bardzo ladne, w sumie fajnie wygl康asz z tymi co masz, super, ze dbasz o ich czysto嗆 (odrzuca mnie jak kolesie zapuszczaj kud造 byle d逝zsze i zeby bardziej "metalowo/rockowo/punkowo" wygl康a, a syf a z ich wlosow kapie..

jesli wkurzaj Cie takie jak masz a nadal chcesz nosic kitke, to zwyczajnie skr鏂 je tak zeby jeszcze daly sie zwi您a.

do twojej twarzy b璠 na pewno pasowaly wszystkie klasyczne m瘰kie fryzury.
masz regularne rysy twarzy, moim zdaniem kr鏒kie w這sy dodadz twarzy m瘰ko軼i i wyostrz rysy, b璠ziesz korzystniej wygl康a.
jedyne co to nie r鏏 sobie tych "trendy" asymetrycznych fryzurek, z grzywuni na bok,,,, no ale o to Ci raczej nie podejrzewam hahaha
w kazdym razie obecnie tez nie jest 幢e.
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-04, 22:23   #3
veosar
Przyczajenie

Hmm, a jakbym powiedzmy upar si przy d逝窺zych w這sach (cho nie m闚ie 瞠 tak jest), to wg. ciebie lepiej zosta w takich jak teraz, czy 軼i望 je do嗆 mocno?
Stary 2014-09-04, 22:31   #4
Fru Mannelig
Ekshuldra

Wiadomo軼i: 66

Twoje w這sy wygl康aj na naprawd zadbane, wida, 瞠 s g瘰te i b造szcz帷e, wi璚 mo瞠sz je dalej hodowa. Nie wygl康asz 幢e na tym 'rozczochranym' zdj璚iu. Chodzisz czasem w rozpuszczonych?
Fru Mannelig jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-05, 01:13   #5
szklana_mgla
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 523

Szkoda by這by gdyby 軼ina, tak jak dziewczyny powiedzia造, masz 豉dne, g瘰te w這sy i jeszcze ten kolor, zapuszczaj tylko dbaj o nie
szklana_mgla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-05, 08:05   #6
Kaminka24
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 742

Bro bo瞠 nie 軼inaj, wygl康asz bardzo fajnie Pasowa這by tylko gdyby zapu軼i baki tak jak Brad
Kaminka24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-05, 11:21   #7
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
Napisane przez veosar Poka wiadomo嗆
Cze嗆, nie ukrywam, 瞠 potrzebuje porady. Od ponad 1.5 roku zapuszczam w這sy, by這 to na pocz徠ku 2 klasy gimnazjum. Obecnie jestem w 1 klasie technikum w nowej szkole, a swoje d逝gie w這sy najcz窷ciej spinam w kit (gdy w rozpuszczonych wygl康am... nie do przyj璚ia). Potrzebuje porady. Nie ukrywam, 瞠 od paru dobrych tygodni d逝gie w這sy coraz bardziej mnie denerwuj. Zaczynaj帷 od WIECZNIE odstaj帷ych w這s闚, kt鏎ych nigdy nie da si wyg豉dzi, poprzez to, 瞠 jestem normalnym facetem i nie chce mi si siedzie w 豉zience 20 minut pr鏏uj帷 ukry wszystkie wystaj帷e z boku lub za uszami w這sy z kitki. A i te w ci庵u dnia pi耩set razy si wywlek, przez co nawet po najmniejszym wietrze wygl康am jakbym nigdy nie mia lustra. To nie jest tak, 瞠 o w這sy nie dbam. Myje je codziennie, czasami mi si zdarzy co dwa dni. Stosuje jaki tam szampon i od篡wk, niby specjalnie "do mojego typu w這s闚", ale to i tak wygl康a tak beznadziejnie, 瞠 nie wiem co z tym zrobi. Og鏊nie, pocz徠kowo zarys by do嗆 prosty, mia造 by do嗆 d逝gie w這sy, spi皻e w kitk. Nie wiem jednak, czy nie zasz這 to za daleko... Prosz o porady jaka fryzura by mi pasowa豉, z czego od razu zaznaczam, 瞠 podoba mi si co takiego:
http://www4.pictures.stylebistro.com...ur5Faa8Fql.jpg
http://hairstylesweekly.com/images/2...-Hairstyle.jpg
http://media-cache-ec0.pinimg.com/23...e2cbd21f50.jpg
http://hairstylesweekly.com/images/2...Hairstyles.jpg

Nie wiem jednak czy b璠zie to pasowa這 do mojej twarzy, a b璠e szczery... boje si obci望 w這sy, by wygl康a jeszcze gorzej. Od razu zaznaczam, czego chcia豚ym unikn望, mianowicie fryzury "na czape" jak ja to lubie nazywa, czyli co, co przechodzi ka盥y kto zapuszcza w這sy "od zera". Najgorsze co mo瞠 by.

http://img.burning-brushes.pl/?v=beztytrtr.jpg
http://scr.hu/22as/keros
I po wyj軼iu na wiatr dos這wnie na 1-2 minuty...
http://scr.hu/22as/j56e8
(sry za jako嗆)
1. szkoda, ze nie da貫 fotki w rozpuszczonych, tu nie wida jaki jest stan tych wlos闚...
2. ja szczerze nie widz r騜nicy miedzy 1 a 3 na takie 2-3 wystajace w這ski nikt nie zwr鏂i uwagi
3. podaj dok豉dn nazw szamponu i odzywki jak stosujesz, moze jednak masz 幢e dobrany

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

4. jak koniecznie chcesz mie zawsze przyg豉dzone te w這sy, to stosuj jaki produkt stylizuj帷y (tylko nie b造szcz帷y 'mokry' 瞠l! ) ale co typu gum jak捷 do stylizacji dla facet闚, czy lakier
rousse jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-05, 13:53   #8
denaja
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

masz 鈍ietne w這sy
r闚nie zgadzam si 瞠 4 dobrze by wygl康a豉, jednak jak dla mnie nie jest konieczne 軼inanie ich kr鏒kie w這sy te by ci pasowa造

ja jak mam baybe hair (rosn帷e w這ski) to po prostu mokr r瘯 delikatnie przyg豉dzam je i tyle!
denaja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-05, 15:26   #9
veosar
Przyczajenie

W rozpuszczonych nie chodz, i w sumie dlatego nie da貫m tego zdj璚ia, bo go po prostu nie mam ^^. 柝e si tak czuje i uwa瘸m, 瞠 nie pasuj mi zbytnio... chocia opinie znajomych o tym s do嗆 r騜ne. No, nie m闚i oczywi軼ie o takich wyj軼iach do sklepu gdzie nie chce tych w這s闚 m璚zy, bo po co... Dzi瘯i wielkie za rady, troch podnios造 mnie na duchu (cho powiem zupe軟ie szczerze, 瞠 nie w tym celu za這篡貫m temat) i chyba postanowi貫m zosta przy tej fryzurze... Kto pyta si jeszcze o szampon, jaki head&shoulders cytrynowy czy co takiego, nie wiem, gdzie o tym przeczyta貫m i w sumie poszed貫m i kupi貫m nie zastanawiaj帷 si d逝go. A od篡wka jaka firmowa z salonu fryzjerskiego.
Stary 2014-09-05, 15:38   #10
Hiyori
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 364

Ja bym skr鏂i豉 i to do嗆 drastycznie, tylko po to, by sprawdzi w jakiej d逝go軼i b璠 si czu bardziej komfortowo. Mo瞠sz poszuka dla siebie fryzurki, kt鏎a ci wyostrzy rysy twarzy, bo masz tak "pu熥" (chocia 16 lat, wi璚 to si jeszcze zmieni raczej)- mo瞠 w這sy z fajn asymetryczn grzywk (ale bez przesady). Musisz i嗆 do dobrego fryzjera. Kolor w這s闚 jest 豉dny- naturalny?
Stary 2014-09-05, 17:06   #11
veosar
Przyczajenie

Ten brak komfortu wynika z tego 瞠 my郵a貫m 瞠 moje w這sy wygl康aj po prostu brzydko w tej fryzurze, a na te odstaj帷e w這sy ka盥y si patrzy i szufladkuje to do niechlujstwa, a tego bym nie chcia. Je瞠li uwa瘸cie, 瞠 nie jest tak 幢e i nie zwr鏂i造by軼ie na to wi瘯szej uwagi to nie ukrywam, podnios這 mnie to na duchu i doda這 troch pewno軼i siebie. O ile to pewnie g逝pie pytanie... macie jakie sposoby na szybkie i dok豉dne zaczesywanie w這s闚? Czy po prostu 豉piecie rozpuszczone i tyle? Moja siostra ma takie w這sy, 瞠 machnie par razy grzebieniem i wszystko jej si trzyma, ale ja mam bardzo g瘰te w這sy i nie idzie to tak 豉two. Troch dziwnie si czuje pisz帷 takie posty, ale z drugiej strony... normalna rzecz . Kolor w這s闚 naturalny i nie zamierzam go zmienia. Pozdrawiam serdecznie!
Stary 2014-09-05, 20:38   #12
Holly85
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 296

Cytat:
Hmm, a jakbym powiedzmy upar si przy d逝窺zych w這sach (cho nie m闚ie 瞠 tak jest), to wg. ciebie lepiej zosta w takich jak teraz, czy 軼i望 je do嗆 mocno?

to dodaj jeszcze zdj璚ie twarz na w wprost, a nie takie bokiem to zobaczymy jaki jest kszta速 twarzy i wtedy powiem co mysle
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-05, 22:05   #13
Fru Mannelig
Ekshuldra

Ja zawsze si pochylam i r瘯 zgarniam wszystkie w這sy 'do kupy', wydaj mi si wtedy bardziej r闚nomiernie roz這穎ne i s 'doklepane', a chyba o taki efekt ci chodzi.
Pyta豉m czy nosisz rozpuszczone, bo wydawa這 mi si, 瞠 dobrze by w takich wygl康a.
A co do 軼inania to a szkoda takie 豉dne w這sy skraca, d逝ga zadbana kitka potrafi zrobi naprawd dobre wra瞠nie.
Stary 2014-09-06, 13:58   #14
banana84
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 949
GG do banana84

Wlosy masz ladne i zadbane, ale wg mnie nie pasuja do ciebie.
O wiele lepiej bys wygladal w krotkiej fryzurze. Bardziej mesko.

Dlugie wlosy u faceta rozumiem tylko gdy ma je np bardzo krecone albo ma styl rockowy i jest pewna spojnosc wizerunku.
banana84 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-08, 21:01   #15
chwast
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 069

masz 豉dne wlosy

zawsze mo瞠sz zrobi fryz na samuraja. w sensie koczek czy kr鏒ka kitka wysoko reszta wygolona.
Stary 2014-09-10, 08:25   #16
nosferatku
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 926

Cytat:
Ten brak komfortu wynika z tego 瞠 my郵a貫m 瞠 moje w這sy wygl康aj po prostu brzydko w tej fryzurze, a na te odstaj帷e w這sy ka盥y si patrzy i szufladkuje to do niechlujstwa, a tego bym nie chcia. Je瞠li uwa瘸cie, 瞠 nie jest tak 幢e i nie zwr鏂i造by軼ie na to wi瘯szej uwagi to nie ukrywam, podnios這 mnie to na duchu i doda這 troch pewno軼i siebie. O ile to pewnie g逝pie pytanie... macie jakie sposoby na szybkie i dok豉dne zaczesywanie w這s闚? Czy po prostu 豉piecie rozpuszczone i tyle? Moja siostra ma takie w這sy, 瞠 machnie par razy grzebieniem i wszystko jej si trzyma, ale ja mam bardzo g瘰te w這sy i nie idzie to tak 豉two. Troch dziwnie si czuje pisz帷 takie posty, ale z drugiej strony... normalna rzecz . Kolor w這s闚 naturalny i nie zamierzam go zmienia. Pozdrawiam serdecznie!
Daj spok鎩, mo瞠 by這by troch nietypowo, jakby malowa powieki na b喚kitno i nosi obcis貫 koszulki z kucykami pony, ale to do嗆 oczywiste, ze facet te musi o siebie dba. Dziewczyny ucz si r騜nych trick闚 od ma貫go, a facet闚 nikt nie uczy, jak zadba o wygl康.

Ja zawsze 豉pi rozpuszczone i zwijam w kitk albo spinam w inny kucyk...

...a propo zwijania...ch這paku, masz BOSKIE w這sy. Serio. Pi瘯ne, l郾i帷e i wspania造 kolor. Znacznie lepiej si prezentuj od moich .
Moim zdaniem, powiniene raz na jaki czas spr鏏owa chodzi w rozpuszczonych.

I nie stresuj si tym, 瞠 czasem jaki w這s Ci ucieknie. Idealne kucyki, w kt鏎ych wszystkie w這sy s na miejscu i 瘸den nie odstaje to tylko w photoshopie.
nosferatku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-11, 00:18   #17
amelka37
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 71

ale masz PI艼NE WΜSY :pro si:
stary, po這wa z nas takich nie ma tylko przerazi mnie ten head n shoulders, nie wysusza ci? mowisz ze myjesz codziennie, moze gdybys zmienil szampon na delikatniejszy to by to lepiej gra這? szkoda katowac tak piekne wlosy codziennym myciem. ja zmusilam ch這paka do korzystania z serii seboradin for men, no i JA widz r騜nice, jego w這sy s mocne i nie musi myc codziennie z czego sie bardzo cieszy :P popieram dziewczyny, pokaz zdjecie w rozpuszczonych
amelka37 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-11, 10:47   #18
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
a na te odstaj帷e w這sy ka盥y si patrzy i szufladkuje to do niechlujstwa, a tego bym nie chcia.
Nikt nie patrzy a tak czujnie

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
macie jakie sposoby na szybkie i dok豉dne zaczesywanie w這s闚? Czy po prostu 豉piecie rozpuszczone i tyle?
Jak chc "bed hair" to 豉pi nierozczesane, inaczej u篡wam TangleTeezer - dobrze rozczesuje i ujarzmia w這sy, zmniejsza potrzeb cz瘰tego czesania. Poza tym szczotka ze szczeciny dzika wyg豉dza i nab造szcza

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

I jeszcze nie no gumek z t metalow blaszk, bo one przecinaj w這sy
rousse jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-11, 14:48   #19
Wieszczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 048

Bardziej widz ci w p馧d逝gich w這sach, nie zwi您anych w kitk, takich jak na ostatniej fotce Brada Pitta. W kucyku robi si uliz
Wieszczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-11, 16:24   #20
brzozka9
BAN sta造

Wiadomo軼i: 55

mnie si tam d逝gie w這sy u faceta nigdy nie podoba造. znam tylko jeden przypadek komu pasuj takie w這sy do ramion, spi皻e w kucyk ale poza tym jednym rzypadkiem zawsze mnie d逝gie w這sy u faceta odstraszaja
brzozka9 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-11, 16:39   #21
lanabananaa
Banana Fana Fo!

Wiadomo軼i: 422

A mi si podobaj, poza tym wygl康aj na bardzo zadbane, wi璚 pod 瘸dnym pozorem ich nie 軼inaj! No i jestem ciekawa jak wygl康asz w rozpuszczonych
lanabananaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-12, 00:07   #22
BlueDecoria
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 754

Zdecydowanie szkoda 軼ina! A nawet gdy kosmyk wyjdzie tu czy tam to c騜 takiego
BlueDecoria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-14, 11:10   #23
shani_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 116

Powiem ci 瞠 o ile bardzo lubi d逝gie w這sy o facet闚, tak zwi您anych nie cierpi :P wi璚 po pierwsze wywali豉bym wszystkie gumki w diab造, bo moim zdaniem ka盥y facet wygl康a o niebo lepiej w rozpuszczonych. Poza tym masz naprawd 豉dne w這sy i szkoda by這by je 軼ina, no i kr鏒kie fryzury ma jakie 80% facet闚 na ulicy. Mo瞠sz zawsze spr鏏owa skr鏂i je tylko troch, np. tak jak tu:
http://images4.fanpop.com/image/phot...59-630-420.jpg
shani_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-15, 18:42   #24
panna tofu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 244

Troch si wy豉mi, ale ja bym by豉 za 軼i璚iem. Pasowa造by Ci kr鏒kie. Przecie nie maskujesz d逝gimi w這sami odstaj帷ych uszu Przynajmniej nie wida tego na zdj璚iach D逝gie w這sy to dla mnie domena kobiet. Kr鏒kie fryzury moim zdaniem dodaj m瘰ko軼i.
panna tofu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-16, 01:46   #25
Polizei_aufmachen
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Zetnij w piz...

Niekonieczne na par mm/cm jak typowy polaczek, ale jaki sens maj takie kud造? 畝den, problematyczne i wygl康a te 鈔ednio. Mo瞠 byc ci篹ko 軼i望 ale jak zetniesz to poczujesz jak wspinasz si po szczeblach ewolucji homo sapiens.

Zetnij.
Polizei_aufmachen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-17, 15:00   #26
karina233
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Ja natomiast jestem za tym, 瞠by nie 軼ina. W Polsce mamy za ma這 ch這pak闚 z d逝gimi w這sami, wszyscy biegaj z fryzur "na je瘸" albo "na rekruta"
Stary 2014-09-17, 16:24   #27
moniaaabb
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Ja tam jestem za 軼i璚iem :P ale bro Bo瞠 nie na rekruta, nic z tych rzeczy. Przy Twoich rysach pasowa造by Ci 鈔edniej d逝go軼i w這sy, mo瞠 jako niedbale u這穎ne?
http://www.norrisofhouston.com/wp-co...4/03/BP6-2.jpg
Masz g瘰te w這sy, wiec taka fryzurka powinna Ci pasowa
moniaaabb jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-17, 16:42   #28
Fru Mannelig
Ekshuldra

Ciekawe, gdzie podziewa si autor...
Stary 2014-09-17, 17:20   #29
veosar
Przyczajenie

Autor jest i wytrwale czyta, cho co do ko鎍a nie wiem co odpowiedzie. Combo strachu przed 軼ieciem i fakt, 瞠 ostatnio z w這sami nie jest tak zle sprawia, 瞠 p鏦i co zostaje przy d逝gich, Mimo to nadal ch皻nie czytam opinie i si zastanawiam.
Stary 2014-09-17, 17:58   #30
Polizei_aufmachen
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Cytat:
Napisane przez moniaaabb Poka wiadomo嗆
Ja tam jestem za 軼i璚iem :P ale bro Bo瞠 nie na rekruta, nic z tych rzeczy. Przy Twoich rysach pasowa造by Ci 鈔edniej d逝go軼i w這sy, mo瞠 jako niedbale u這穎ne?
http://www.norrisofhouston.com/wp-co...4/03/BP6-2.jpg
Masz g瘰te w這sy, wiec taka fryzurka powinna Ci pasowa
Props
Polizei_aufmachen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Metamorfozy

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-01-19 00:45:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.