D逝gie w這sy u ch這paka... 軼i望? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy S逝篡my kompleksowymi poradami jak zmieni sw鎩 wygl康 i styl - makija, fryzur, spos鏏 ubierania si...

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-09-20, 11:31   #31
Agata124611
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 58
Dot.: D逝gie w這sy u ch這paka... 軼i望?

NIGDY! Takie 豉dne w這sy... a szkoda.

Chyba 瞠 masz si m璚zy, to skr鵵. Ale nie na zero, tylko zostaw troch d逝窺ze.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez shani_ Poka wiadomo嗆
Powiem ci 瞠 o ile bardzo lubi d逝gie w這sy o facet闚, tak zwi您anych nie cierpi :P wi璚 po pierwsze wywali豉bym wszystkie gumki w diab造, bo moim zdaniem ka盥y facet wygl康a o niebo lepiej w rozpuszczonych. Poza tym masz naprawd 豉dne w這sy i szkoda by這by je 軼ina, no i kr鏒kie fryzury ma jakie 80% facet闚 na ulicy. Mo瞠sz zawsze spr鏏owa skr鏂i je tylko troch, np. tak jak tu:
http://images4.fanpop.com/image/phot...59-630-420.jpg

Takie by ci pasowa造, chocia to uk豉da trzeba

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez shani_ Poka wiadomo嗆
Powiem ci 瞠 o ile bardzo lubi d逝gie w這sy o facet闚, tak zwi您anych nie cierpi :P wi璚 po pierwsze wywali豉bym wszystkie gumki w diab造, bo moim zdaniem ka盥y facet wygl康a o niebo lepiej w rozpuszczonych. Poza tym masz naprawd 豉dne w這sy i szkoda by這by je 軼ina, no i kr鏒kie fryzury ma jakie 80% facet闚 na ulicy. Mo瞠sz zawsze spr鏏owa skr鏂i je tylko troch, np. tak jak tu:
http://images4.fanpop.com/image/phot...59-630-420.jpg

idealne :love :

64-60-58-56-54-52-50
Agata124611 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-20, 12:47   #32
katmaz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 264

D逝gie w這sy u facet闚 s 鈍ietne (cz瘰to zdarza mi si obejrze na ulicy za ch這pakiem z d逝gimi w這sami ), chocia rozpuszczone s fajniejsze. Twoje s 豉dne i zadbane, wi璚 瘸l by這by 軼ina, ale masz te troch puco這wat twarz, wi璚 pasowa這by zapu軼i jaki zarost dla wyostrzenia wygl康u.
katmaz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-21, 02:16   #33
Polizei_aufmachen
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Ja wiem, 瞠 to Polska i tutaj si prawie wszystkie buhaje si gol maszynkami, kr鏂ej lub d逝瞠j, cz窷ciej albo rzadziej.

Ale 軼i璚ia kuca wcale nie oznacza p鎩軼ia w styl przeci皻nego polskiego 'ukiego, Seby albo innego Cinka w pumach ferrari. G瘰te, zadbane i zdrowe w這sy r闚nie dobrze (jak nie lepiej) wida przy d逝go軼i 20, 15 cm, 10 cm a nawet i 7 cm.

Serio, mo瞠 Wam by w to ci篹ko uwierzy, ale pomijaj帷 filmy i reklamy z "Betkhamem" naprawd istniej inne m瘰kie fryzury ni (wed逝g d逝go軼i): kuc, szopa, na瞠lowana 貫petyna, "maszynkom na krutko"i glanca*.

*Dobra glanca nie jest z豉 notabene, lepsza ni mega-zakola.
Polizei_aufmachen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-25, 20:02   #34
veosar
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Dobra, wiem, 瞠 jestem niezdecydowany, ale to chyba tylko potwierdza fakt, 瞠 幢e si z tym czuje i mam w徠pliwo軼i... og鏊nie, ostatnio w zwi您ku z now szko陰 chcia貫m zrobi troch znajomo軼i, pozna wi璚ej ludzi itd. O ile og鏊nie nie jestem nie鄉ia造, to troch zacz掖em tak si zachowywa, jako 瞠 wiem, 瞠 na temat d逝gich w這s闚 s r騜ne opinie i r騜nie mog ludzie to odbiera. Wiem, 瞠 pisz g逝poty ale naprawd mi to przeszkadza i chcia豚ym w ko鎍u mie軼i si w tym standardzie... chocia瘺y dla wygody typu prysznic z rana. No, ale do rzeczy. Szukam dla siebie odpowiedniej fryzury. Tutaj mo瞠 wstawi swoje zdj璚ie w rozpuszczonych w這sach (przy okazji, bo kto o to pyta): http://img.burning-brushes.pl/?v=dsc006zjz.jpg
No i to samo tylko ze spi皻ymi w這sami: http://img.burning-brushes.pl/?v=dsc006ctc.jpg. Jak sobie tak patrzy貫m... to og鏊nie podoba mi si to jak wygl康a moja twarz z przodu ze spi皻ymi w這sami. Jakkolwiek to samolubnie brzmi. I w sumie jedynie gdyby nie by這 tego kuca z ty逝, tego nadmiaru w這s闚... No, patrzy貫m jeszcze co takiego: http://ww5w.stylistka.p5l/katalog-fr...-meska-krotka/
Usu鎍ie z linka dwie 5-tki, bo mi link cenzuruje bez tego.

Ale nie wiem czy by mi to pasowa這, nie znam si totalnie na tym a mam s豉b wyobra幡ie. BTW, fajny product placement na zdj璚iach xd.
veosar jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-25, 20:53   #35
Drakan
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 493

Cytat:
Napisane przez veosar Poka wiadomo嗆
Dobra, wiem, 瞠 jestem niezdecydowany, ale to chyba tylko potwierdza fakt, 瞠 幢e si z tym czuje i mam w徠pliwo軼i... og鏊nie, ostatnio w zwi您ku z now szko陰 chcia貫m zrobi troch znajomo軼i, pozna wi璚ej ludzi itd. O ile og鏊nie nie jestem nie鄉ia造, to troch zacz掖em tak si zachowywa, jako 瞠 wiem, 瞠 na temat d逝gich w這s闚 s r騜ne opinie i r騜nie mog ludzie to odbiera. Wiem, 瞠 pisz g逝poty ale naprawd mi to przeszkadza i chcia豚ym w ko鎍u mie軼i si w tym standardzie... chocia瘺y dla wygody typu prysznic z rana. No, ale do rzeczy. Szukam dla siebie odpowiedniej fryzury. Tutaj mo瞠 wstawi swoje zdj璚ie w rozpuszczonych w這sach (przy okazji, bo kto o to pyta): http://img.burning-brushes.pl/?v=dsc006zjz.jpg
No i to samo tylko ze spi皻ymi w這sami: http://img.burning-brushes.pl/?v=dsc006ctc.jpg. Jak sobie tak patrzy貫m... to og鏊nie podoba mi si to jak wygl康a moja twarz z przodu ze spi皻ymi w這sami. Jakkolwiek to samolubnie brzmi. I w sumie jedynie gdyby nie by這 tego kuca z ty逝, tego nadmiaru w這s闚... No, patrzy貫m jeszcze co takiego: http://ww5w.stylistka.p5l/katalog-fr...-meska-krotka/
Usu鎍ie z linka dwie 5-tki, bo mi link cenzuruje bez tego.

Ale nie wiem czy by mi to pasowa這, nie znam si totalnie na tym a mam s豉b wyobra幡ie. BTW, fajny product placement na zdj璚iach xd.
Pogrubione - tym si absolutnie nie przejmuj. Nie dopasowuj si do innych (w tym przypadku 'a bo facet koniecznie musi mie kr鏒kie w這sy' a jak nie to miana faceta niegodny) tylko dlatego, 瞠 chc. R鏏 tak jak tobie pasuje. W tej chwili je瞠li w這sy ci przeszkadzaj na co dzie oraz 幢e si z takimi czujesz to zetnij, ale tylko dlatego, 瞠 Ty tak chcesz. Nie inni. Je瞠li maj ci odrzuci za wygl康 niezbyt dobrze to o nich 鈍iadczy. Mo瞠 gdyby rzeczywi軼ie wygl康a jak obdartus i 鄉ierdzia這by od Ciebie na kilometr... A tak to ola i robi swoje. O dopasowywaniu si pomy郵isz, jak pracy po studiach szuka b璠ziesz Korzystaj p鏦i mo瞠sz.

Swoj drog dobrze Ci w rozpuszczonych. W這sy twoje s zdrowe, grube i l郾i帷e. Takie za jakie niejedna dziewczyna dusz diab逝 by odda豉. Szkoda by這by si ich pozbywa, ale je瞠li chcesz 軼i望, pomy郵 o ich sprzedaniu. ζdn kwot by dosta.

Drakan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-25, 21:03   #36
veosar
Przyczajenie

Hmm. Mo瞠 nie do ko鎍a powiedzia貫m to co mam na my郵i... to nie jest tak, 瞠 chce je 軼i望 bo kto my郵i 瞠 wygl康am 幢e (chocia jak tak teraz patrze to tak w豉郾ie napisa貫m). Po prostu ta odmienno嗆 sprawia, 瞠 odbija si to na mojej pewno軼i siebie. W przypadku kr鏒kich w這s闚 nie zwraca豚ym na to zupe軟ie uwagi, by這by to co naturalnego. Wbicie si jednak w gust jakiej dziewczyny, kt鏎 jestem zainteresowany jest jednak dla mnie troch stresuj帷e. By mo瞠 to dziecinada, no ale c騜, tak to odbieram. A co do samego wygl康u... widzia豚ym si tak w sumie gdyby moja twarz by豉 troch inna. No nie oszukujmy si, m瘰kich rys twarzy to ja jeszcze nie mam, a tym bardziej zarostu, by to wygl康a這 jako sensownie. M鎩 1.75m te nie powala. Ten sam problem jest i w przypadku kitki i w przypadku rozpuszczonych w這s闚, nie mam ani jakich wyrazistych rys twarzy ani zarostu, kt鏎y by to jako r闚nowa篡. My郵e 瞠 dlatego ten okres jest dla mnie taki trudny. W rozpuszczonych, chocia瘺y na tym zdj璚iu czuje si... tak cholernie niem瘰ko W kitce ju lepiej, ale nadal.
Stary 2014-09-25, 21:33   #37
Drakan
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 493

Teraz wida jak na d這ni Po prostu 幢e si z tym czujesz. Tnij zatem bez obaw. Fryzura raczej z tych co wyd逝膨 twarz, czyli dzisiejszy standard - d逝窺za g鏎a, kr鏒sze boki.

Drakan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-25, 21:41   #38
Fru Mannelig
Ekshuldra

Wiadomo軼i: 66

A dlaczego zacz掖e zapuszcza w這sy? Wi瘯szo嗆 robi to bo chce pokaza, 瞠 s逝cha metalu, ci篹szej muzyki albo po prostu si wyr騜nia. I mi subiektywnie bardzo si d逝gie w這sy u m篹czyzn podobaj.
M鎩 kolega zapuszcza w這sy od gimnazjum, ok 6 lat. Mia pi瘯ne loki. 圭i掖, bo zmieni這 mu si towarzystwo, z metali na imprezowicz闚; bo chcia wygl康a powa積iej (idzie teraz na studia); s康zi, 瞠 dzi瘯i temu lepiej wypadnie w oczach dziewczyn. Jak pierwszy raz go zobaczy豉m, to go nie pozna豉m, po prostu. Taki kr鏒kow這sy wyda mi si jeszcze ni窺zy (a jest Twojego wzrostu), chudszy (a jest do嗆 dobrze zbudowany), og鏊nie... mniejszy. I zarost nie pom鏬, a wr璚z jeszcze bardziej zaokr庵li twarz, zrobi豉 mu si z w這s闚 i brody taka otoczka.
Mo瞠 u Ciebie jak zetniesz b璠zie inaczej, ale jeste m這dy, uro郾iesz, wyostrz Ci si rysy, pojawi zarost.
W ca這軼i zgadzam si z postem Drakan -moim zdaniem mo瞠sz skr鏂i w這sy, ale szkoda tak zadbanych 軼ina ca趾owicie. I akurat, jak odrosn do tej d逝go軼i jak masz, b璠ziesz ju bardziej m瘰ki.
Fru Mannelig jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-26, 13:24   #39
lomanka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Dla mnie jakie 99% facetow wyglada o niebo lepiej w krotkich wlosach! Mysle, ze tez do nich nalezysz hehe. Nie boj sie, jak cos odwrocisz uwage ludzi od krotkich wlosow np. zapuszczajac brode hehe
lomanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-27, 12:55   #40
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Autorze, ci庵le masz jakie obawy, a czemu zacz掖e kiedys zapuszcza w這sy? Je郵i 幢e si w nich czujesz, to zetnij. Dla mnie masz pi瘯ne, zadbane, l郾i帷e w這sy, no i najwazniejsze: d逝uugie! Uwielbiam d逝gie, zadbane w這sy u facet闚, dodaj charyzmy, nie s逝chaj tych, co radz 軼ina: nie wiedz, co dobre. No chyba 瞠 chcesz wyrwa zwyk陰 lask, nie metal闚
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-27, 15:47   #41
veosar
Przyczajenie

Nie jestem metalem, nie szukam... "metal闚y", jestem normalnym, zwyk造m ch這pakiem kt鏎y chcia w sobie co zmieni i dlatego zapuszcza d逝gie w這sy. P鏦i co, bardzo podoba mi si perspektywa przeczekania tego okresu... bo by mo瞠 gdy zaczn wygl康a bardziej... m瘰ko to takie w這sy b璠 skarbem? ^^ My郵 瞠 warto spr鏏owa. I nie, nie ubieram si w sk鏎zane kurtki i nie s逝cham metalu tylko ze wzgl璠u na d逝gie w這sy i nie, nie mam zamiaru chodzi 造sy dlatego, 瞠 s逝cham rapu :P. Nie lubi czego takiego.
Stary 2014-09-28, 11:57   #42
katmaz
Raczkowanie

Talking Dot.: D逝gie w這sy u ch這paka... 軼i望?

Je郵i 幢e si czujesz z d逝gimi, to tnij. I tyle, nie ma co si zastanawia. Cz這wiek musi si czu dobrze w swojej sk鏎ze. Samo wyr騜nianie si z t逝mu nie jest z貫, jest nawet fajne, ale to zale篡 od pewno軼i siebie. Je郵i ci to przeszkadza, to czemu si m璚zy?

Offtop: nie wiem, dlaczego jak facet ma d逝gie pi鏎a to od razu musi by metalem. W豉郾ie wielu metalowc闚 軼ina kud造 po okresie nastoletniego buntu bo wygoda, bo praca, bo zakola, 瞠by nie by zaczepianym przez tr metalowych gimbokuc闚. Sama znam te jednego maniaka rytm闚 dyskotekowych z pi瘯nymi w這sami do pasa. Zapu軼i, bo mu si tak uzna這 i chyba dobrze si z tym czuje.
Ale autor i tak przypomina mi Chucka Schuldinera z Death. Koniec offtopa.
Stary 2014-10-02, 21:35   #43
cherry_flamme
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 344

Jak ju odwiedzisz fryzjera, to koniecznie wstaw zdj璚ie. My郵, 瞠 ta zmiana wyjdzie Ci na dobre. Mnie nie podobaj si facet z d逝gimi w這sami, wi璚 nie sil si na obiektywizm

Zw豉szcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-03, 12:24   #44
Ertix
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

Mog si przy陰czy? Chyba nic si nie stanie jak od鈍ie輳 temat?
Autorowi w徠ku radzi豚ym 瞠by zrobi to co uwa瘸 za s逝szne. Ja sam planuj zapu軼i w這sy do 這patek by nie wygl康a jak wi瘯szo嗆 facet闚 z fryzurami ''na rekruta'' bo nie czuj si z takim czym dobrze. Taka fryzura jest zaprzeczeniem mej delikatnej i wra磧iwej natury (i nie, to 瞠 kto ma d逝gie w這sy nie znaczy zaraz, 瞠 s逝cha metalu, przesta闓y 篡 stereotypami ._.)
Tak jak zreszt wi瘯szo嗆 wspomnia豉, ma這 facet闚 ma d逝gie w這sy (a szkoda). Ja uwa瘸m, 瞠 facet kt鏎y potrafi zadba o takie w這sy z pewno軼i nie jest przez to mniej m瘰ki. Wr璚z przeciwnie. To tylko 鈍iadczy o tym, 瞠 potrafi znale潭 czas na zajmowanie si sob, dba o siebie. Ju bym wola 瞠by(鄉y) zapuszczali w這sy ni przerabiali si na jakich ''trendy'' ulizanych typk闚 z 瞠lem do g鏎y, ale to ju kwestia gustu i czyich upodoba. Szkoda tylko, 瞠 na facet闚 z d逝gimi w這sami patrzy si przez pryzmat stereotyp闚 (jak ja tego nie nawidz :/). Wstyd mi za takich ludzi kt鏎zy tak oceniaj cz這wieka, wstyd mi za wszystkich kt鏎zy tak post瘼uj.
Co do Twoich w這s闚 to powiedzia豚ym, 瞠 s mi璠zy 鈔ednimi a d逝gimi. S pi瘯ne, zadbane, ale przyda豚y si do nich chyba wi瘯szy zarost (jako tak wydaje mi si, 瞠 d逝gie w這sy lepiej komponuj si z zarostem).

Mam do Ciebie par pyta:
1. Jak sobie radzisz z otoczeniem, z lud幟i kt鏎zy patrz si na Twe w這sy przez pryzmat popierdzielonych stereotyp闚. Nie denerwuje Ci to? Mo瞠 masz jakie porady?
2. Jakich kosmetyk闚 u篡wasz do piel璕nacji? Sam chcia豚ym wiedzie.

Aha! Wstaw zdj璚ie z rozpuszczonymi w這sami. Tak, tak, wiem, 瞠 temat jest z przed roku, ale mo瞠 autor jeszcze tu zagl康a?
Ertix jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-03, 12:35   #45
ploszka2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

moja rada -
Ch這pie obcinaj! oczywi軼ie wszystko rzecz gustu ale mi osobi軼ie nie podobaj si ch這paki w d逝gich w這sach..
Oczywi軼ie s wyj徠ki - Radek Majdan <3
Stary 2015-09-03, 12:42   #46
feelin_soo_me
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 846

omg niegdy nie zrozumiem dlaczego mezczyzni zapuszczaja wlosy do takiej dlugosci.. i nie wcale nie kojarzy mi sie to z metalami, a predzej z baba a nie facetem... nigdy mi sie to nie podobalo.... scinaj
feelin_soo_me jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-04, 09:40   #47
Ertix
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

Ano nie zrozumiesz bo nie masz takiej potrzeby, i nie jeste facetem:P
I dlaczego masz taki stereotypowy pogl康 na to? Facet nie mo瞠 mie d逝gich w這s闚, ale kobieta ju mo瞠 mie kr鏒kie? Nie oceniajmy ka盥ego tak samo.
Niech autor sam zdecyduje co chce z nimi zrobi. Ja na jego miejscu bym ich nie 軼ina, a je郵i ju to mocno zastanowi豚ym si nad tym z kilka razy.
Dla mnie d逝gie w這sy to symbol sprzeciwu, oderwanie si od wizerunku typowego faceta kt鏎ych to pe軟o na ulicy. Dawniej d逝gie w這sy by造 w豉郾ie symbolem sprzeciwienia si swym ojcom.
Poza tym, osobi軼ie 幢e si czuj w kr鏒kich w這sach, jako tak... zbyt m瘰ki na si喚 co nie pasuje mi to do mojego charakteru i natury.
Dzi tak ma這 si widzi facet闚 z d逝gimi w這sami, a szkoda. Na miejscu autora bym w這sy zapu軼i, a jedynie zmieni uczesanie.
Ertix jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-04, 15:12   #48
karambas
BAN sta造

Wiadomo軼i: 10

Zdecydowanie 軼i望 A w這sy mo積a na jaki szlachetny cel przeznaczy
karambas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-05, 11:59   #49
katmaz
Raczkowanie

Ch這p ma mie brod i d逝gie w這sy i wygl康a jak wiking, albo nie mie ich wcale. Tako rzek豉m ja.
A tak serio, to r鏏cie z pi鏎ami to, co sami chcecie zrobi. Nie rozumiem komentarzy kobiet m闚i帷ych, 瞠 maj 軼ina BO ONE wol kr鏒kow這sych. ζski, to tylko wasz gust, ka盥a jednostka na w豉sny. Niech 軼ina, je郵i chce i niech zapuszcza, je郵i chce. Je郵i chcecie kogo sformatowa pod w豉sne widzimisi, to zajmijcie si po prostu kim, kto do tych standard闚 pasuje. Przynajmniej nikogo nie skrzywdzicie i nie zmarnujecie energii.

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

* Mia這 by "Laski", a nie "ζski", ale m鎩 telefon uwa瘸 inaczej. Chcia豉m edytowa post, ale nie wiedzie, czemu nie mam tej mo磧iwo軼i.
Stary 2015-09-12, 16:26   #50
WildThing
BAN sta造

Wiadomo軼i: 377

Ja to uwielbiam d逝gie w這sy u facet闚! 奸inka mi kapie po brodzie jak widz d逝gow這sego, z odpowiednim zarostem pana... Ach...
Ale wracaj帷...
Na Twoim miejscu w這sy bym zostawi豉, bo masz ten przywilej, 瞠 rosn Ci g瘰te i zdrowiutkie, co z wiekiem na pewno si zmieni.
Mo瞠 pragnienie zmian w wygl康zie ugasi這by zapuszczenie jakiego zarostu? Oczywi軼ie nie m闚i tu o Gandalfim zwoju, ale jaki taki kr鏂iutki, co by troch tego futra tam by這? By這by miodnie. D逝gie w這sy bez zarostu na twarzy wygl康aj jak makija bez umalowanych rz瘰. :P
WildThing jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-12, 18:25   #51
katmaz
Raczkowanie

O taak, brod jest zawsze super. Je郵i ma co rosn望.
Stary 2015-09-16, 13:21   #52
Layine
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Z d逝gich w這s闚 najlepiej zrobi top knota, mi sie mega mega podobaj chodzi mi o t fryzure http://guyswithtopknots.tumblr.com/
Layine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-16, 17:48   #53
katmaz
Raczkowanie

To ju fryz "na Ragnara Lothbroka" jest lepszy.
Stary 2015-09-16, 18:25   #54
feelin_soo_me
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 846

Cytat:
Napisane przez Ertix Poka wiadomo嗆
Ano nie zrozumiesz bo nie masz takiej potrzeby, i nie jeste facetem:P
I dlaczego masz taki stereotypowy pogl康 na to? Facet nie mo瞠 mie d逝gich w這s闚, ale kobieta ju mo瞠 mie kr鏒kie? Nie oceniajmy ka盥ego tak samo.
Niech autor sam zdecyduje co chce z nimi zrobi. Ja na jego miejscu bym ich nie 軼ina, a je郵i ju to mocno zastanowi豚ym si nad tym z kilka razy.
Dla mnie d逝gie w這sy to symbol sprzeciwu, oderwanie si od wizerunku typowego faceta kt鏎ych to pe軟o na ulicy. Dawniej d逝gie w這sy by造 w豉郾ie symbolem sprzeciwienia si swym ojcom.
Poza tym, osobi軼ie 幢e si czuj w kr鏒kich w這sach, jako tak... zbyt m瘰ki na si喚 co nie pasuje mi to do mojego charakteru i natury.
Dzi tak ma這 si widzi facet闚 z d逝gimi w這sami, a szkoda. Na miejscu autora bym w這sy zapu軼i, a jedynie zmieni uczesanie.
Cytat:
Napisane przez katmaz Poka wiadomo嗆
Ch這p ma mie brod i d逝gie w這sy i wygl康a jak wiking, albo nie mie ich wcale. Tako rzek豉m ja.
A tak serio, to r鏏cie z pi鏎ami to, co sami chcecie zrobi. Nie rozumiem komentarzy kobiet m闚i帷ych, 瞠 maj 軼ina BO ONE wol kr鏒kow這sych. ζski, to tylko wasz gust, ka盥a jednostka na w豉sny. Niech 軼ina, je郵i chce i niech zapuszcza, je郵i chce. Je郵i chcecie kogo sformatowa pod w豉sne widzimisi, to zajmijcie si po prostu kim, kto do tych standard闚 pasuje. Przynajmniej nikogo nie skrzywdzicie i nie zmarnujecie energii.

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

* Mia這 by "Laski", a nie "ζski", ale m鎩 telefon uwa瘸 inaczej. Chcia豉m edytowa post, ale nie wiedzie, czemu nie mam tej mo磧iwo軼i.

Tak mam stereotypowy poglad, tak samo jak dla mnie kobieta nie wyglada kobieco w krotkich wlosach, tak samo dla mnie facet nie bedzie meski w dlugich. koniec kropka. Poza tym kojarzy mi sie to u faceta z niechlujstwem.

chlopak sam zapytal o zdanie dlatego sie wypowiadamy, no i nie oszukujmy sie ale wyglada bardzo nijako...
feelin_soo_me jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-17, 17:26   #55
WildThing
BAN sta造

Wiadomo軼i: 377

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Poka wiadomo嗆
Tak mam stereotypowy poglad, tak samo jak dla mnie kobieta nie wyglada kobieco w krotkich wlosach, tak samo dla mnie facet nie bedzie meski w dlugich. koniec kropka. Poza tym kojarzy mi sie to u faceta z niechlujstwem.

chlopak sam zapytal o zdanie dlatego sie wypowiadamy, no i nie oszukujmy sie ale wyglada bardzo nijako...
A moim zdaniem to spos鏏 poruszania si, spos鏏 m闚ienia, czyli po prostu spos鏏 bycia decyduje o tym czy kobieta jest kobieca i czy facet jest m瘰ki, a nie np. fryzura.

Wed逝g mnie czaruj帷a, poruszaj帷a si z gracj kr鏒kow這sa kobitka jest bardziej kobieca ni d逝gow這sa laska poruszaj帷a si jak kloc.
I uwa瘸m tak, mimo 瞠 jestem tward zwolenniczk d逝gich w這s闚 i sama nigdy nie obci窸abym si na kr鏒ko.

Tak samo facet, prawdziwy m篹czyzna nie musi udowadnia swojej m瘰ko軼i d逝go軼i w這s闚.
Zwr鵵my uwag na takiego Sawyera z serialu Lost, gdzie damska cz窷 sika豉 za nim w gajtki. Albo Khal Drogo z Gry o tron i podobny kisiel.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

A co do niechlujstwa.. jak kto jest brudasem to i obci璚ie w這s闚 nic nie da, pr鏂z tego, 瞠 przy kr鏒kich nie wida, 瞠 s t逝ste.
WildThing jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-18, 00:12   #56
katmaz
Raczkowanie

Zgadzam si z poprzedniczk w stu procentach. I nikt mi nie powie, 瞠 dobrze zbudowany facet z mocnymi rysami twarzy nie wygl康a m瘰ko przy d逝gich w這sach. To tak, jakby powiedzie, 瞠 stereotypowi wikingowie byli zniewie軼ieli.

Ale dalej uwa瘸m, 瞠 ka盥y cz這wiek powinien wygl康a tak, jak mu si podoba.
Niekt鏎ym d逝gie w這sy kojarz si z niechlujstwem. Teraz b璠 pisa tylko o tych zadbanych i umytych (bo brudasy to rzeczywi軼ie patola). Najcz窷ciej ich w豉軼iciel b璠zie z nich dumny w豉郾ie dlatego. Bo ucieka przed formatowaniem wszystkich do tego samego wzorca, byciem ulizanym, pos逝sznym i wyg豉dzonym. O, Ertriks o tym pisa wy瞠j. To jest dobre tylko dla ludzi id帷ych pod pr康 (albo po prostu w豉snymi 軼ie磬ami), krzycz帷ych "nie b璠ziecie mi m闚i, jak mam 篡".
Je郵i kto tego nie rozumie, to ma problem.

Przypadek veosara to co innego. On pyta kobiet o zdanie i uzyska odpowied. No i jemu akurat d逝gie nie pasuj.
Stary 2015-09-18, 09:04   #57
narckryo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Masz bardzo 豉dne w這sy, powinny by rozpuszczone

Co do samych d逝gich w這s闚 u m篹czyzn to mam z tym problem. Niby nie przystoi facetowi nosi d逝gich w這s闚, ale wszystko jednak zale篡 od budowy cia豉. S przecie m篹czy幡i, kt鏎zy wygl康aj niesamowicie w d逝gich w這sach, a te tacy kt鏎ym kompletnie taki styl nie odpowiada mimo 瞠 uparcie si tego trzymaj.
narckryo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-24, 18:36   #58
patycek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 883

Nie obcinaj w這s闚!! S 豉dne i g瘰te, poza tym wygl康asz w nich super.
Z wiekiem zm篹niejesz i b璠ziesz wygl康a jeszcze lepiej, polecam zarost. :p
Stary 2015-09-24, 20:20   #59
EwelinaBobek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

ja bym zrobila jakas fajn fryure i nie scinala
Stary 2015-10-02, 19:47   #60
kolorchabrow
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 359

Moim zdaniem w這sy s 豉dne,ale nie pasuj do twarzy. Skr鏂i豉bym je,ale nie jak typowy osiedlowy dres, tylko zrobi豉 z nim tak p馧d逝g fryzur .
kolorchabrow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Metamorfozy

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-01-19 00:45:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.