Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-12-06, 16:14   #4141
xxxescapismxxx
Pani Pech

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie najlepiej i najtaniej mozna kupic podkład z revlon ? Moze jakas zniżka ?
Empik
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2014-12-06, 17:56   #4142
Rotkohl
Zakorzenienie

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

wiem jest wyszukiwarka, ale próbowałam "ekobieca" "ekobiecej" "e-kobieca" i nie znajduje mi przejrzałam też pare stron wstecz.
Czy może ktos podać mi kod do ekobiecej na -15%?
Rotkohl jest teraz online  
Stary 2014-12-06, 17:58   #4143
tuRmaNIA
Zadomowienie

ekobieca: Kod -15% - K15PROCEKO

_________________________ _________________
Pociągnięte z mojego małego traktora 8)

Też mam bloga

NOWINKI -Kolorówka Wings of Color
tuRmaNIA jest offline  
Stary 2014-12-06, 18:19   #4144
Hosenka*
Moderator KWC

Jak ktoś chce mam 2 kody na -10% do Strefy Urody do konca roku.

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie najlepiej i najtaniej mozna kupic podkład z revlon ? Moze jakas zniżka ?
Colorstay? Strefa urody. Są za 26.9, mam kod na -10% jak chcesz, albo na ich facebooku dostaje się -12% za wypelnienie ankiety.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 831 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2014-12-06, 18:54   #4145
dzastinaaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
tu Dziewczyny wspominały, że odsyłały też testowane powołując się na "rzeczywisty kolor produktu nie podoba mi się" i nie było problemów, mam nadzieję, że i u mnie się obejdzie bez sensacji zresztą uczciwie im zaznaczyłam, że raz przetestowane
a jaki kolor, już drugi raz pytam ;p
Stary 2014-12-06, 19:04   #4146
Dusiia
Zadomowienie

Mintishop rabat 20% na Makeup Revolution
Kod: MAKEUP20
Stary 2014-12-06, 19:08   #4147
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
a jaki kolor, już drugi raz pytam ;p
o sorki musiałam przeoczyć Twój post
a więc Flat Out Fabulous
miałam inne wyobrażenie co do tego koloru no i wykończenie Retro mat - odpada

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-12-06, 19:23   #4148
broccolina
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
W Bandi mikołajkowa promocja. Do 6 prezentów w koszyku: do każdego kosmetyku dodaje się jedna maseczka (każda jest inna).

Nawet dwie wskakują gratis jak robię symulacje z jednym produktem

Professional Line Krem z kwasem pirogronowym, azelainowym i salicylowym

ilość: cena: 85 zł
Usuń
wartość: 85 zł
Maska nawilżająca na Mikołajki
Produkt gratis
Maska oczyszczająca na Mikołajki
Produkt gratis
Do darmowej przesyłki brakuje: 215.00 zł
Suma: 85 zł
Stary 2014-12-06, 19:36   #4149
basia296
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Też robię teraz zrzuty ekranu dla Paybacka, bo po ostatnich odrzuconych reklamacjach im nie podaruję.
Sorry za głupie pytanie, w którym momencie robicie te zrzuty. Robiłam zamówienie w D. Przechodziłam do D. ze strony paybacka ,ale nie wiem czy zatwierdziło mi punkty czy nie. (Raczej nie bo do tej pory ich nie mam, a zwykle mialam tego samego dnia-zamowienie realizowane było 2.12).Wczesniej wyswietlał mi się na górze strony pasek z informacja o punktach i numerem pb. Teraz miałam po środku strony prostokąt z tymi wszystkimi informacjami i polecenie wejdź do sklepu. Na zamówieniu nigdzie nie widziałam naliczonych punktów, ale jak sprawdziłam wcześniejsze zamówienia nigdy takiej informacji nie było ,no oprócz tych , które wchodzą na kartę D.Napisałam do PB reklamacje i nie bardzo wiedzialam co załączyć n potwierdzenie transakcji , więc wkleilam scan faktury . Ta promocja ,z ktorej korzystałam to było 1200 pkt za zam. min 200 zł.
Właśnie odebrałam maila od PB mam czekać cierpliwie 30 dni. Ciekawe czemu jednym naliczają szybko i jednoczesnie z realizacja zamówienia , a inni muszą się uczyć pokory.

Edytowane przez basia296
Czas edycji: 2014-12-06 o 20:17
basia296 jest offline  
Stary 2014-12-06, 22:12   #4150
mamaAmelka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez broccolina Pokaż wiadomość
Nawet dwie wskakują gratis jak robię symulacje z jednym produktem

Professional Line Krem z kwasem pirogronowym, azelainowym i salicylowym

ilość: cena: 85 zł
Usuń
wartość: 85 zł
Maska nawilżająca na Mikołajki
Produkt gratis
Maska oczyszczająca na Mikołajki
Produkt gratis
Do darmowej przesyłki brakuje: 215.00 zł
Suma: 85 zł
Jak robiłam symulację rano, to wchodził mi jeden gratis do jednego kosmetyku. Jednak miałam produkty o niższej kwocie niż krem, który wybrałaś i może prezenty dodają się od kwoty: im wyższa tym więcej gratisów
Używałaś już kremów od nich? Ja mam energizujący SPF 15 w zapasach, a kończy mi się właśnie migdałowy krem do stóp, z którego jestem bardzo zadowolona No i ta pompka Będę próbować napełnić pusty pojemniczek ponownie innym kremem, może mi się uda
Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Sorry za głupie pytanie, w którym momencie robicie te zrzuty. Robiłam zamówienie w D. Przechodziłam do D. ze strony paybacka ,ale nie wiem czy zatwierdziło mi punkty czy nie. (Raczej nie bo do tej pory ich nie mam, a zwykle mialam tego samego dnia-zamowienie realizowane było 2.12).Wczesniej wyswietlał mi się na górze strony pasek z informacja o punktach i numerem pb. Teraz miałam po środku strony prostokąt z tymi wszystkimi informacjami i polecenie wejdź do sklepu. Na zamówieniu nigdzie nie widziałam naliczonych punktów, ale jak sprawdziłam wcześniejsze zamówienia nigdy takiej informacji nie było ,no oprócz tych , które wchodzą na kartę D.Napisałam do PB reklamacje i nie bardzo wiedzialam co załączyć n potwierdzenie transakcji , więc wkleilam scan faktury . Ta promocja ,z ktorej korzystałam to było 1200 pkt za zam. min 200 zł.
Właśnie odebrałam maila od PB mam czekać cierpliwie 30 dni. Ciekawe czemu jednym naliczają szybko i jednoczesnie z realizacja zamówienia , a inni muszą się uczyć pokory.
Ja robię zrzut w momencie gdy przechodzę do oferty oraz drugi ze str gdzie jest opis i data tejże oferty.
Teraz czekam na naliczenie pkt ze stacjonarnego Smyka oraz Pizza Portal, gdzie powinno mi naliczyć 1000 pkt za zrobienie zamówienia plus 150 pkt za kod ZIMA14.
EDIT
Utworzyłam sobie folder PAYBACK, w którym trzymam screeny

Edytowane przez mamaAmelka
Czas edycji: 2014-12-06 o 22:14
mamaAmelka jest offline  
Stary 2014-12-06, 22:18   #4151
2016070150903
Konto usunięte

Cytat:
Zrzuty robiłam kiedy pokazywał mi się ten kwadrat na środku (sklep online Top Secret tak ma), lub gdy na górze mam pasek PB z informacjami na temat promocji PB w danym sklepie. I gdy na ekranie jest informacja o przyjęciu zamówienia w danym sklepie + ten pasek PB na górze strony.
2016070150903 jest offline  
Stary 2014-12-06, 22:25   #4152
ellenas
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Cześć,
czy do e-glamour poza dostawą za 1zl do paczkomatu i prezentem pow. 40zł, jest jakiś kod rabatowy?
Niestety nie znalazłam nigdzie żadnego kodu, a też bym chętnie skorzystała
ellenas jest offline  
Stary 2014-12-06, 22:32   #4153
dzastinaaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
o sorki musiałam przeoczyć Twój post
a więc Flat Out Fabulous
miałam inne wyobrażenie co do tego koloru no i wykończenie Retro mat - odpada
Faktycznie to może być zdradliwy kolor
Stary 2014-12-06, 22:36   #4154
angelikaw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
Niestety nie znalazłam nigdzie żadnego kodu, a też bym chętnie skorzystała
Dzięki, tak myślałam
angelikaw jest offline  
Stary 2014-12-06, 22:38   #4155
_Kornelia_
Zadomowienie

Dziewczyny do ilu dni można opłacić zamówienie z L'occitane, bo szukałam na ich stronie, ale jakoś nie rzuciło mi się w oczy.
Stary 2014-12-06, 22:41   #4156
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Faktycznie to może być zdradliwy kolor
Ale jaki piekny. Uwielbiam go, to jest wlasnie taki moj must have
KiLaNeCzKa jest teraz online  
Stary 2014-12-06, 22:50   #4157
ellenas
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Dzięki, tak myślałam
Ciekawe jak można zdobyć taki kod.
Robiłam już u nich kiedyś zamówienie i nie otrzymałam.
W żadnym newsletter też nie było, teraz przy mikołajkach też cisza.
Kod zagadka
ellenas jest offline  
Stary 2014-12-06, 23:00   #4158
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny do ilu dni można opłacić zamówienie z L'occitane, bo szukałam na ich stronie, ale jakoś nie rzuciło mi się w oczy.
Od razu , kiedys mialam taka sytuacje.

Wyslali dwa moje zamowienia z loccitane , ciekawe czy w poniedzialek beda
Stary 2014-12-06, 23:28   #4159
_Kornelia_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość

To znaczy, że jak złożyłam zamówienie 4 dni temu, to nie ma sensu już go opłacać ? Nie wyślą mi czy co ?
Stary 2014-12-07, 08:18   #4160
Taida1986
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
To znaczy, że jak złożyłam zamówienie 4 dni temu, to nie ma sensu już go opłacać ? Nie wyślą mi czy co ?
Najlepiej byłoby się upewnić u nich. Telefon w sprawie zakupów internetowych nr:+48 698 129 758. W regulaminie zakupów nie ma informacji ile jest dni na zapłatę i czy trzeba to zrobić od razu.

Ja miałam od razu płatność kartą, ale jeszcze niestety nie wysłali.
Taida1986 jest offline  
Stary 2014-12-07, 08:26   #4161
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:

Obstawiam kuriera z paczkami we wtorek ...
korinka3 jest offline  
Stary 2014-12-07, 10:46   #4162
basia296
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Ja robię zrzut w momencie gdy przechodzę do oferty oraz drugi ze str gdzie jest opis i data tejże oferty.
Teraz czekam na naliczenie pkt ze stacjonarnego Smyka oraz Pizza Portal, gdzie powinno mi naliczyć 1000 pkt za zrobienie zamówienia plus 150 pkt za kod ZIMA14.
EDIT
Utworzyłam sobie folder PAYBACK, w którym trzymam screeny
Dziękuję, świetny pomysł z tym folderem. Wcześniej nie było problemow z PB , a teraz coś zaczynają kręcić.

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Zrzuty robiłam kiedy pokazywał mi się ten kwadrat na środku (sklep online Top Secret tak ma), lub gdy na górze mam pasek PB z informacjami na temat promocji PB w danym sklepie. I gdy na ekranie jest informacja o przyjęciu zamówienia w danym sklepie + ten pasek PB na górze strony.
Dziękuję.

Edytowane przez basia296
Czas edycji: 2014-12-07 o 14:41
basia296 jest offline  
Stary 2014-12-07, 10:48   #4163
AnnaVanDort
Czerwonousty Mod

Dziewczyny, wiecie może ile w Minti czekają na opłacenie?

AnnaVanDort jest offline  
Stary 2014-12-07, 10:56   #4164
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki

Ja dostałam info do jednego zamówienia w l'occitane że najpóżniej wyślą w poniedziałek, kurier będzie we wtorek, bardzo przepraszają. To zamówienie jest opłacone. Drugie zamówienie, które robiłam za pobraniem mialo być najpóźniej w piątek, więc wysmarowałam im maila, że liczę na wyjaśnienia i zasatanawiam się nad odstąpieniem od umowy, skoro nie dotrzymali jej warunków. Zobaczymy co odpiszą, jeśli tylko przepraszamy mamy dużo zamówień to nie odbiorę zamówienia, będę stówkę do przodu. Chamstwo
Stary 2014-12-07, 11:00   #4165
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Ja dostałam info do jednego zamówienia w l'occitane że najpóżniej wyślą w poniedziałek, kurier będzie we wtorek, bardzo przepraszają. To zamówienie jest opłacone. Drugie zamówienie, które robiłam za pobraniem mialo być najpóźniej w piątek, więc wysmarowałam im maila, że liczę na wyjaśnienia i zasatanawiam się nad odstąpieniem od umowy, skoro nie dotrzymali jej warunków. Zobaczymy co odpiszą, jeśli tylko przepraszamy mamy dużo zamówień to nie odbiorę zamówienia, będę stówkę do przodu. Chamstwo
Jak maja natlok zamowien powinni wydluzyc sobie godziny pracy i miec max 2 dni opoznienia a nie az tyle..

2 skladane moim zdaniem 4 powinny byc najpozniej wyslane a nie 8-9..
Stary 2014-12-07, 11:02   #4166
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki

Cytat:
Jak maja natlok zamowien powinni wydluzyc sobie godziny pracy i miec max 2 dni opoznienia a nie az tyle..

2 skladane moim zdaniem 4 powinny byc najpozniej wyslane a nie 8-9..

Mogli chociaż umieścić info na stronie z ostrzeżeniem, że ze względu na DDD jest dużo zamówień i mają problem żeby się wyrobić. Wystarczylobu napisać 3-5 dni roboczych, a nie takie bzdury ;/
Stary 2014-12-07, 11:24   #4167
mamaAmelka
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję, świetny pomysł z tym folderem. Wcześniej nie było problemow z PB , a teraz coś zaczynają kręcić.
Naliczyli mi właśnie prawie wszystkie pkt: z Sephory z 05.12, za wczorajsze zakupy w Smyku i 1000 za Pizza Portal. Brakuje mi tylko 150 pkt za kod ZIMA14 w Pizza Portal.
Stary 2014-12-07, 11:40   #4168
Hosenka*
Moderator KWC

Na FB House można pobrać kod na -40% na wszystko do dzisiaj
Obowiązuje w sklepie inernetowym i stacjonarnym

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 831 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2014-12-07, 11:48   #4169
mamaAmelka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Na FB House można pobrać kod na -40% na wszystko do dzisiaj
Obowiązuje w sklepie inernetowym i stacjonarnym
Ja dostaję te kupony na mejla Byłam, skorzystałam i kupiłam bluzę dla chrześniaka na prezent świąteczny.
Miałam złe ustawienia w drukarce i wydrukował mi się mały kupon, którego pańcia nie mogła odczytać i z wielce zfochowaną miną czekała całe pół minuty aż odpalę internet w telefonie i pokażę jej mejla. A kolejki za mną nie było Chciałam kupić jeszcze sobie bluzkę/sweterek, ale już mi się nie chciało tam wczoraj jechać. Odwiedziłam za to nowo otwarty u nas Sinsay, gdzie mają aktualnie -30% na nieprzecenione rzeczy i tam wzięłam sobie sweterek i koszulę na mikołajki od męża
Stary 2014-12-07, 12:04   #4170
cosmetix
Makeup challenge winner

Przepraszam, jeśli któryś kod już był:

www.gerryweber.pl -40 zł przy zakupach od 300 zł 47GWPLE2
Mosquitorabat 7% + darmowa dostawa kod: IN7SDA4K
winezja.pl -50zł przy zakupach za 200 zł kod: ELWINA
dekoria.plVoucher 20zł przy 350 zł kod: dimabay15
ekskluzywana.pl-12% darmowa wysyłka bez perfum i kosmetyków kod:DMB12
materace dla ciebie-50zł kod: DMB2
gala24.pl20 zł przy 200 zł kod: galdb20 -50zł kod: galdb50 przy 400zł
szkla.com 6% na soczewki z katalogu outlet kod:R6
e-sentinell.com -15% kod:D1562
lampy.pl -40zł przy zakupach 400zł kod: PL1114-DIMA-40400
sneakerstudio.pl -35zł przy 299zł kod: DIMABAY35 -50zł przy 499 kod: DIMABAY50
craftoholicshop.com -15% kod:cs15
estyl.pl -10% kod: ES10
beglossy.pl -15zł na pierwsze pudełko kod: DMB15
matras.pl -30% kod: MATRAS5102
nexterio.pl - 20zł przy 299zł na dekoracje kod:DB55 -50zł przy 699zł na wszystko kod:DB53

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-12-07 o 12:21
cosmetix jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości