Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-10-07, 15:05   #1051
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
oj szkoda, że nie załsapałam się na boxa. Miałam 2 czy 3 doug,lasowe boxy i podobały mi się. Pudełeczka były wysuwane ( jak szufladka) kartnowe, ale twarde, służą mi do dziś
ooo dobra wiadomosc bo licze bardzo na to pudło

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Jak Wy sprawdzacie ilość dostępnych sztuk? Za Chiny nie umiem tego znaleźć
przy cenie produktu gdzies w poblizu sprawdza sie ilosc sztuk

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-10-07, 15:07   #1052
iza89
Zakorzenienie

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Jak jesteś na stronie produktu w D. to po prawej stronie (przy cenie) jest takie okienko ze strzałką w dół, napisane tam jest: 1 sztuka, jak rozwiniesz tego trójkąta wyskoczy Ci ile jest dostępnych egzemplarzy Nie wiem, czy ten bełkot jest zrozumiały
Zrozumiałam
A ja cały czas byłam przekonana, że ta ilość sztuk pod tą "strzałką", to ilość jaką chce się zakupić
Stary 2014-10-07, 15:12   #1053
xPoziomkax
Zakorzenienie

Woooow, odpisali z Douglasa... no ciekawe..

Szanowna Pani,

Raz jeszcze przepraszam za zamieszanie i wszelkie niedogodności.

Pragnę Panią zapewnić, że obiecany gift, zostanie do Pani wysłany listem poleconym w dniu jutrzejszym.
xPoziomkax jest offline  
Stary 2014-10-07, 15:15   #1054
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Woooow, odpisali z Douglasa... no ciekawe..

Szanowna Pani,

Raz jeszcze przepraszam za zamieszanie i wszelkie niedogodności.

Pragnę Panią zapewnić, że obiecany gift, zostanie do Pani wysłany listem poleconym w dniu jutrzejszym.
Oooo, to teraz trzymam kciuki, żeby to nie była gumka
Mam nadzieję, że zrekompensują Ci to odpowiednio
maarthusia jest offline  
Stary 2014-10-07, 15:21   #1055
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:

Zazdrość jest okropna, fuj! Ja mam jakieś takie chore podejście, że nie zazdroszczę ludziom niczego, ani kasy ani podróży ani zakupów itp. Nawet będąc biedną studentką
bardzo dobre podejście

Dziewczyny możecie polecić jakiś fajny lakier w odcieniu szarości ?
taki na jesień rzecz jasna

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-10-07, 15:23   #1056
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Oooo, to teraz trzymam kciuki, żeby to nie była gumka
Mam nadzieję, że zrekompensują Ci to odpowiednio
Hahaha na zdjęciu gdzie była informacja o tym kodzie były same wykwintne kosmetyki hahaha pewnie żeby zachęcić, nie zdziwiłabym się gdyby to była gumka
xPoziomkax jest offline  
Stary 2014-10-07, 15:23   #1057
GlamKitty
Zakorzenienie

Fajny ten box douglasowy. Mialam nic nie kupowac, ale postanowilam go kliknac i na razie nie placic (i tak nie mam z czego ), najwyzej anuluje zamowienie
Stary 2014-10-07, 15:30   #1058
maarthusia

Cytat:
Hahaha na zdjęciu gdzie była informacja o tym kodzie były same wykwintne kosmetyki hahaha pewnie żeby zachęcić, nie zdziwiłabym się gdyby to była gumka
Ciekawe, co rzucą... i czy dodadzą próbaski, jak Syfora

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Fajny ten box douglasowy. Mialam nic nie kupowac, ale postanowilam go kliknac i na razie nie placic (i tak nie mam z czego ), najwyzej anuluje zamowienie
Mnie znowu bardziej ciekawiło samo pudełko niż zawartość
U mnie to już jakieś pudłowe zboczenie mam mnóstwo pudełek w domu, wiele kupiłam z Kiku za grosze (niby prezentowe, ale nie oddam ), pustych z S. mam 5, tez nie oddam do tego ze 40 torebek z D. I po co mi to cała szafa zawalona pustymi pudłami, help! najgorsze, że chcę więcej...
maarthusia jest offline  
Stary 2014-10-07, 15:33   #1059
xPoziomkax
Zakorzenienie

Martusia, też jestem ciekawa co rzucą...

Powiem Wam, że ten błyszczyk NYX nic ciekawego, te, co nie zamówiły niech nie żałują. Cały się wylewa z opakowania, jakiś felerny otwór jest, szpatułka cała umazana i błyszczyk wyłazi z opakowania sam.. Do tego śmierdzi jak błyszczyk z gazety, jakąś taka.. cytryną z łazienki.. nie wiem
xPoziomkax jest offline  
Stary 2014-10-07, 15:41   #1060
maarthusia

Cytat:
Martusia, też jestem ciekawa co rzucą...

Powiem Wam, że ten błyszczyk NYX nic ciekawego, te, co nie zamówiły niech nie żałują. Cały się wylewa z opakowania, jakiś felerny otwór jest, szpatułka cała umazana i błyszczyk wyłazi z opakowania sam.. Do tego śmierdzi jak błyszczyk z gazety, jakąś taka.. cytryną z łazienki.. nie wiem
Ewidentnie się opuścili z gratisami kiedyś były mini perfumki, różne fajne pierdoły, a teraz taki szajs... Zakupy były niesamowicie excytujące, tyle gratisów, a tu jedna wielka bida

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

A w S. nadal te same stare próbki chyba nasze wnuki będą miały taki sam wybór, jak my

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2014-10-07 o 15:39
maarthusia jest offline  
Stary 2014-10-07, 16:26   #1061
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
Ciekawe, co rzucą... i czy dodadzą próbaski, jak Syfora

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

U mnie to już jakieś pudłowe zboczenie mam mnóstwo pudełek w domu, wiele kupiłam z Kiku za grosze (niby prezentowe, ale nie oddam ), pustych z S. mam 5, tez nie oddam do tego ze 40 torebek z D. I po co mi to cała szafa zawalona pustymi pudłami, help! najgorsze, że chcę więcej...
Tez pomyslalam o tym pudelku. Duze z Sephory bardzo lubie, bo sa fajne zamykane i estetycznie wygladaja. Ostatnio jak robilam zamowienie z Maca to zaznaczylam opcje pakowania na prezent, ale pudeleczko ktore dostalam jest raczej tandeciarskie... a to pewne ze to z D. Bedzie mialo szufladki?
Stary 2014-10-07, 16:39   #1062
angelikaw
Zakorzenienie

Cytat:
Mnie też
Chętnie bym kupiła samo pudełko (albo ze 3), ale bez zawartości
angelikaw jest offline  
Stary 2014-10-07, 19:48   #1063
Salisia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
bardzo dobre podejście

Dziewczyny możecie polecić jakiś fajny lakier w odcieniu szarości ?
taki na jesień rzecz jasna
Mogę polecić piękny szary, kolor matowy bez perły z sephory
L79. 5th Avenue Color Hit
Salisia jest offline  
Stary 2014-10-07, 20:03   #1064
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Mogę polecić piękny szary, kolor matowy bez perły z sephory
L79. 5th Avenue Color Hit
Dziękuję Salisia
obczaję go, właśnie szukam czegoś w stylu taupe, szarości lub barw ziemi

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-10-07, 20:31   #1065
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Z takich właśnie historii to mi się przypomniała moja sytuacja z gimnazjum.. Myślałam, że szlag mnie trafi, popłakałam się. Pamiętam, jak kupiłam sobie błyszczyk w H&Mie na wycieczce szkolnej (wszystkie dziewczynki też je kupowały, był szał. W takim jakby gruszkowym opakowaniu z aplikatorem, pięknie pachniały arbuzem, może ktoś kojarzy ) i na następny dzień oczywiście musiałam się nim pomalować do szkoły. Wzięłam go ze sobą do poprawek w ciągu dnia. I pamiętam, że tego dnia był wf.. Zostawiłyśmy wszystkie swoje rzeczy w szatni, ja miałam w plecaku ten błyszczyk.. I nie wyobrazicie sobie co sie stało Jak wróciłam, zauważyłam, że ktoś mi grzebał w plecaku, a po chwili spostrzegłam się, że nie ma mojego błyszczyka! Nerwowo zaczęłam pytać koleżanek, zaczęłam szukać do okoła, aż w koncu z braku pomysłu weszłam do łazienki. To, co tam zobaczyłam przeszło wszelkie moje oczekiwania. Byłam w szoku, oczy we łzach. Mój błyszczyk leżał za przeproszeniem, na kiblu, otwarty, z aplikatorem na zewnątrz, a kibel był cały umazany błyszczykiem.. To było okropne.. Musiałam go potem wyrzucić, a tak się z niego cieszyłam...
Mnie w podstawówce ukradli w szatni WF leginsy. Później widziałam tę dziewczynę jak paraduje w tych moich legginsach przez cały rok, ale nie miałam jak tego udowodnić. Nie chciałam kablować do nauczycielki, pocieszałam się tym, że miała tłuste dupsko i podkreślała w tym stroju swoje defekty.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-10-07 o 20:32
cosmetix jest offline  
Stary 2014-10-07, 20:37   #1066
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Mnie w podstawówce ukradli w szatni WF leginsy. Później widziałam tę dziewczynę jak paraduje w tych moich legginsach przez cały rok, ale nie miałam jak tego udowodnić. Nie chciałam kablować do nauczycielki, pocieszałam się tym, że miała tłuste dupsko i podkreślała w tym stroju swoje defekty.
Co za tupet... Nie wierze... Co za ludzie, bezwstydni po prostu... Chociaż tyle tej małpie, że wyglądała jak baleron..
xPoziomkax jest offline  
Stary 2014-10-07, 23:22   #1067
pysiak103
Zakorzenienie

W SP na stronce jest ankieta ABC Bobasa pakiet kuponów dla dzieci w wieku 0-3 latka

http://klublifestyle.pl/ankiety/wypelnij/id/1038?tmp

Edytowane przez pysiak103
Czas edycji: 2014-10-07 o 23:23
pysiak103 jest offline  
Stary 2014-10-08, 08:00   #1068
maarthusia

Dziewczyny, znowu są dostępne boxy z D. spieszcie się

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

No i kliknęłam tego boxa dla pudełka oczywiście
Wzięłam próbki: Si Intense, Sensai i niespodziankę ciekawe, co wrzucą.
Jednak zakupoholizm kosmetyczny nadal trzyma mnie w swych ohydnych szponach

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Ależ mnie wk.. PB od rana nie mogę się zalogować na swoje konto, bo mój nr jest niby niezarejestrowany. Wczoraj logowałam się bez problemu. Poza tym nadal nie mam punktów za zakupy w D. Czekam do czwartku i rozpoczynam wojnę
A jeśli chodzi o Clinique to zauważyłam, że robiąc u nich zakupy nigdy nie mogłam znaleźć sklepu w PB. Po dokonaniu zakupu nagle Clinique się pojawiał w spisie partnerów i to z atrakcyjnymi punktami chyba mnie tam nie lubią
maarthusia jest offline  
Stary 2014-10-08, 09:28   #1069
xxxescapismxxx
Pani Pech

ja kupiłam dwa boxy ale na dwa zamówienia z kodami payback po 30 zł

Wyszło mi po 49 zł niecałe A tusz i krem pod oczy odsprzedam na allegro albo gdzieś bo mi nie potrzebny najbardziej zależy mi na CC od estee i pellingu

spojrzałam na cenę CC 30 ml za 269 zł
a ja już będę miała 10 ml

Edytowane przez xxxescapismxxx
Czas edycji: 2014-10-08 o 09:32
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2014-10-08, 09:56   #1070
maarthusia

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
ja kupiłam dwa boxy ale na dwa zamówienia z kodami payback po 30 zł
Miałaś 2 kody, czy jeden?
Próbowałam złożyć drugie zamówienie w D. z kodem -30zł i nie udało się Mogłam poczekać z jego realizacją...
Dobrze, że chociaż 10% weszło

O tym kremie CC od Estee czytałam same negatywy, ale przekonam się sama, czy to prawda

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2014-10-08 o 09:58
maarthusia jest offline  
Stary 2014-10-08, 10:25   #1071
dzastinaaaaa
Zakorzenienie

Dziewczyny, nie ma z was któraś na zbyciu kremu Repairwear Laser Focus Eye np. 5ml z tych zestawów z Clinique, albo peelingu 7 day albo płynu do demakijażu take off, jestem zauroczona tymi produktami, przetrzepię szafę a nawet dwie.

Szkoda, że nie mam tego kodu z paybacka
Stary 2014-10-08, 10:33   #1072
maarthusia

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie ma z was któraś na zbyciu kremu Repairwear Laser Focus Eye np. 5ml z tych zestawów z Clinique, albo peelingu 7 day albo płynu do demakijażu take off, jestem zauroczona tymi produktami, przetrzepię szafę a nawet dwie.

Może wprowadzą do sklepu Clinique te miniatury za 39zł, wtedy można by zdobyć miniatury 2-fazówki i peelingu

Zauważyłam, że na stronie C. już nie dodają miniatury serum do wybranych kremów szkoda, bo czaiłam się na zamówienie...
maarthusia jest offline  
Stary 2014-10-08, 10:45   #1073
Koshatka
Zakorzenienie

Cytat:
Pytanie z serii głupich. Używasz tego peelingu codziennie?
Stary 2014-10-08, 10:50   #1074
dzastinaaaaa
Zakorzenienie

Oni mnie zwiedli......jakieś dwa miesiące temu pisałam do nich w sprawie zestawów anti blemish bo jako pierwsze zniknęły. Odpisali, ze BĘDĄ w najbliższym czasie i cały czas nad tym "pracują" i co pstro. Nie ma już żadnych zestawów a ja czekam jak jelonek, bo mnie clinique rozpieściło i żal mi z dougiego czy syfry zamawiać bo tam nie dadzą mi miniatur i przesyłki za 3 zł ;p

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Pytanie z serii głupich. Używasz tego peelingu codziennie?
Ja mam skórę mieszana, tłustą i generalnie taką sobie, więc ja peeling robię codziennie, chyba że widzę że skóra chce dzień lub dwa przerwy to wtedy mam przerwę.

Ja go stosuje następująco: peeling przeważnie rano, twarz spryskuję wodą termalną, nakładam peeling i masuje, masuje, masuje, zmywam twarz przecieram tonikiem z serii nr 3 lub anti blemish i kremik, potem makijażyk i nikt się nie zorientuje że mam cerę jak nastolatka ;p Peeling w wersji z woda termalną usuwa cały martwy naskórek i buźka gładziutka ;]

Musze jednak napisać, że próbowałam najpierw przemyć twarz ciepła wodą, a potem nakładać peeling owy i efektu wow nie było aż takiego, peeling wtedy robi się delikatny i kremowy, dla osób z sucha skórą myślę że byłby suuper ;]

Edytowane przez dzastinaaaaa
Czas edycji: 2014-10-08 o 10:53
dzastinaaaaa jest offline  
Stary 2014-10-08, 11:38   #1075
kicia555
Zakorzenienie

Spieszę donieść, że dostałam swój Box
najbardziej zadowolona jestem chyba z pudełka, bardzo fajne jak dla mnie
zawartość też okey
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20141008_110020.jpg (91,0 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20141008_110115.jpg (47,5 KB, 83 załadowań)

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-10-08, 11:44   #1076
maarthusia

Cytat:
zawartość też okey
Dzięki za fotki dobrze, że jednak się skusiłam, bo pudełeczko cudaśne
Szkoda, że nie wchodzi jakaś fajna zniżka na te boxy, to bym "klikła" jeszcze jeden
maarthusia jest offline  
Stary 2014-10-08, 11:59   #1077
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Miałaś 2 kody, czy jeden?
Próbowałam złożyć drugie zamówienie w D. z kodem -30zł i nie udało się Mogłam poczekać z jego realizacją...
Dobrze, że chociaż 10% weszło

O tym kremie CC od Estee czytałam same negatywy, ale przekonam się sama, czy to prawda
kwc ma dobre i na blogach czytałam też dobre recenzje - zobaczymy najwyżej poleci w świat

dwa kody , jeden do jednego zamówienia

bo albo wchodzi -10% albo -30 zł

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:

ja mam 7 day scrub 30 ml i 30 ml take off Mogę się wymienić
PW , mam jeszcze kilka innych rzeczy
Stary 2014-10-08, 11:59   #1078
Ł@siczk@
Zakorzenienie

GG do Ł@siczk@

Kusicielki!!! Przez was też kliknęłam boxa Kocham takie pudełka z miniaturkami

GOSIA [13.08.2015]

Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne

BLOG
Ł@siczk@ jest offline  
Stary 2014-10-08, 12:02   #1079
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
zawartość też okey
do mnie jutro dotrą aż dwa zamówienia Mmm
Czekam niecierpliwie
Stary 2014-10-08, 12:06   #1080
maarthusia

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
kwc ma dobre i na blogach czytałam też dobre recenzje - zobaczymy najwyżej poleci w świat

dwa kody , jeden do jednego zamówienia

bo albo wchodzi -10% albo -30 zł
Dzięki myślałam przez chwilę, że te kupony z PB sa wielorazowego użytku, a tu no nic, dla samego pudełka warto było zamówić
maarthusia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości