Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-10-16, 12:33   #1351
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

W ogóle czekam już chyba ze 2 tygodnie na bon z D. i cisza
mam nadzieję, że nie zaginął w akcji

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-10-16, 12:38   #1352
maarthusia
Shoe addict :)

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość

ja tam kocham tę atmosferę fakt, że ostatnio to już przeginają w sklepach puszczać kolędy w listopadzie ale zawsze tłumaczę sobie że dłużej ta atmosfera świąteczna będzie wśród nas no i po Świętach zawsze mi smutno że to dopiero za rooook
a zakupów staram się nie robić na ostatnią chwilę bo dziki tłum w kolejkach działa na mnie jak płachta na byka
Mam tak samo

A z prezentami to nigdy nie wiem, co mam sobie wybrać dla siebie, tyle rzeczy bym chciała

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
W ogóle czekam już chyba ze 2 tygodnie na bon z D. i cisza
mam nadzieję, że nie zaginął w akcji
Przyjdzie na pewno, jak zwykle poczta polska nawala

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Ja teraz prędko nie uzbieram tego bonu w D. Nie czuję się zachęcona do zakupów teraz pewnie co tydzień będą zmieniać rodzaj próbek jako "prezent". Na takie cuś nie polecę
maarthusia jest offline  
Stary 2014-10-16, 12:43   #1353
dzastinaaaaa
Zakorzenienie

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Super, uwielbiam go. Ale na plecy go nie stosowałam, muszę TŻ wykorzystać jak często robić taki peeling na plecy?
Ja do nich 3 razy pisałam, żeby dali większą pojemności tego peelingu i jest ;D ja go nakładam 2-3 razy w tygodniu i zostawiam na 3 minutki.
Stary 2014-10-16, 13:12   #1354
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

-15% Pat&Rub
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P&R.jpg (47,7 KB, 17 załadowań)

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2014-10-16, 13:16   #1355
umman
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
-15% Pat&Rub
wlasnie miałam to wklei
Napisalam reklamacje oficjalna do paybacka o pkty i mam odpowiedz ze 30dni - o losie, teraz jak juz to ruszylam nie zamierzam im odpuscic i ustawilam sobie przypominajke w telefonie. Jakby tak podsumowac to co pobieznie pamietam to wisza mi bon ktory sobie przerobie na ladne zakupy
umman jest offline  
Stary 2014-10-16, 13:25   #1356
maarthusia

Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
wlasnie miałam to wklei
Napisalam reklamacje oficjalna do paybacka o pkty i mam odpowiedz ze 30dni - o losie, teraz jak juz to ruszylam nie zamierzam im odpuscic i ustawilam sobie przypominajke w telefonie. Jakby tak podsumowac to co pobieznie pamietam to wisza mi bon ktory sobie przerobie na ladne zakupy
Ten system PB z logowaniem się do sklepów z ich strony jest durny, nie ma żadnego potwierdzenia "nabicia" punktów. Nie wiem, dlaczego w sklepach nie można zrobić zakładki na wpisanie na stałe numeru karty PB (jak to jest z kartami lojalnościowymi), to by znacznie ułatwiło cała procedurę.
Ciekawa jestem, kiedy rozpatrzą moja reklamację. Dostałam tylko info, że przyjęto i zostanie rozpatrzona w najbliższym czasie
maarthusia jest offline  
Stary 2014-10-16, 13:53   #1357
xxxescapismxxx
Pani Pech

mój Tż śmieje się , że zostawiam ten niebieski papier z douglasa i te torebki na prezent :P
A w grudniu wszystko będzie niebieskie :P

Ja też już powoli zbieram prezenty , bo taniej coś co mc kupic niz wszystko na raz
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2014-10-16, 13:53   #1358
xPoziomkax
Zakorzenienie

A ja kliknęłam sobie set 12 pędzelków do oczu z Zoevy na Mintishop Ale się cieszę! Mam już set do twarzy to teraz będę miała do oczu Btw, na Mintishop taniej niż na Ladymakeup
xPoziomkax jest offline  
Stary 2014-10-16, 14:06   #1359
maarthusia

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
mój Tż śmieje się , że zostawiam ten niebieski papier z douglasa i te torebki na prezent :P
A w grudniu wszystko będzie niebieskie :P

Ja też już powoli zbieram prezenty , bo taniej coś co mc kupic niz wszystko na raz
Też zbieram te papierki z D., mam ich już całą torbę
Przed świętami jest dużo wydatków, więc wolę prezenty dla rodzinki załatwić wcześniej zawsze na deser zostawiam sobie TŻ, bo mnie najwięcej kosztuje no ale na mojej ukochanej Połówce oszczędzać nie będę
maarthusia jest offline  
Stary 2014-10-16, 14:16   #1360
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A ja kliknęłam sobie set 12 pędzelków do oczu z Zoevy na Mintishop Ale się cieszę! Mam już set do twarzy to teraz będę miała do oczu Btw, na Mintishop taniej niż na Ladymakeup
Tak, na Minitishop jest taniej Właśnie planuję zakup tych pędzelków do makijażu oka, ale nie komplet, a 3-4 szt. które polecasz, uważasz za bardziej przydatne?
Stary 2014-10-16, 14:36   #1361
xxxescapismxxx
Pani Pech

ostatnio jak doszly do mnie bulionetki zamowilam jeszcze na tż i córcię dziś doszły

Więc 6 opakowań x 2 bulionetki mam za darmo

Doszła do mnie paczka z 2 x box , odsprzedałam tusze znajomym i kosztowała mnie reszta 50 zł
wskoczył mi ten błyszczyk z clarinsa do temperówki to też wzięłam ale malutki on
ale temperówka też fajna jako niespodziankę z sensai tym razem krem pod oczy 1 ml

i mam już ładną komodę z tych boxów
Stary 2014-10-16, 14:46   #1362
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
ostatnio jak doszly do mnie bulionetki zamowilam jeszcze na tż i córcię dziś doszły

Doszła do mnie paczka z 2 x box , odsprzedałam tusze znajomym i kosztowała mnie reszta 50 zł
wskoczył mi ten błyszczyk z clarinsa do temperówki to też wzięłam ale malutki on
ale temperówka też fajna jako niespodziankę z sensai tym razem krem pod oczy 1 ml

Też dostałam knorr-a w ładnej zielonej kopercie, a w poniedziałek doszły pasty blend-a-med do testowania ładna paka - 1 pełnowymiarowa + 16/17 małych past.
korinka3 jest offline  
Stary 2014-10-16, 14:47   #1363
maarthusia

Cytat:

Do mnie nie doszły bulionetki, pewnie ktoś na poczcie sobie przygarnął
A błyszczyk Clarinsa może i malutki, ale wydajny, mogłoby być więcej takich akcji
maarthusia jest offline  
Stary 2014-10-16, 14:54   #1364
trisse
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Kliknęłam wodę toaletową na stronie Douglasa z okazji promocji i jako prezent niespodziankę dostałam Lancome Visionnaire 7ml , próbka niespodzianka Sensai to Recovery Concentrate (skład jest nieesamowicie długi).
a jaki był kod na tą niespodziankę? aktualne to jeszcze?

witam się ostatnio trafiłam na ten wątek szukając kodów do douglasa

orientujecie się może jak douglas pakuje wysyłkowo rzeczy na prezent?
ostatnio miałam zaznaczyć żeby mi zapakowali boxa bo liczyłam że włożą go w jakieś fajne pudełeczko ale ostatecznie za szybko kliknęłam i poszło bez pakowania

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
A błyszczyk Clarinsa może i malutki, ale wydajny, mogłoby być więcej takich akcji
do mnie bulionetki doszły wczoraj więc może jeszcze dostaniesz
też myślałam że zaginęły w akcji
trisse jest offline  
Stary 2014-10-16, 14:57   #1365
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez trisse Pokaż wiadomość

ostatnio miałam zaznaczyć żeby mi zapakowali boxa bo liczyłam że włożą go w jakieś fajne pudełeczko ale ostatecznie za szybko kliknęłam i poszło bez pakowania

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Pakuje w takie niebieskie torebeczki. Niestety pudełek nie mają. Jedynie jak są akcje box
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg flash.jpg (19,3 KB, 25 załadowań)
Stary 2014-10-16, 15:00   #1366
Jackie_S
Zakorzenienie

Cytat:
Moich też nie widać. Prędzej obstawiałabym,że ktoś z sąsiadów wyjął ze skrzynki i sobie przywłaszczył
Stary 2014-10-16, 15:07   #1367
trisse
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Pakuje w takie niebieskie torebeczki. Niestety pudełek nie mają. Jedynie jak są akcje box
dziękuję szkoda że nie ma pudełek, jestem pudełkomaniaczką trzymam pudełka po pefumach, po jakiś fajniejszych kosmetykach np po paletkach, boxy z sephory, a nawet te duże kartony w których przychodzą zamówienia z inditexu
trisse jest offline  
Stary 2014-10-16, 15:13   #1368
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
na kopercie pisze przesylka monitorowana więc możesz zgłosić

i ślicznie pachnie jest fajny gęściutki Ogólnie błyszczyki/szminki są wydajne Lubię takie miziadełka do ust , ale kiedy ja to wszystko zużyje :p

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez trisse Pokaż wiadomość

Moje boxy byłky zapakowane w taki papier tylko czarna wstązka zamiast niebieskiej https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j...13551551078202
Stary 2014-10-16, 15:26   #1369
maarthusia

Cytat:
na kopercie pisze przesylka monitorowana więc możesz zgłosić

i ślicznie pachnie jest fajny gęściutki Ogólnie błyszczyki/szminki są wydajne Lubię takie miziadełka do ust , ale kiedy ja to wszystko zużyje :p
Nie lubię łazić na pocztę, jak nie dojdzie to trudno, rozpaczać nie będę
maarthusia jest offline  
Stary 2014-10-16, 15:28   #1370
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Tak, na Minitishop jest taniej Właśnie planuję zakup tych pędzelków do makijażu oka, ale nie komplet, a 3-4 szt. które polecasz, uważasz za bardziej przydatne?
Kochana, mam set do twarzy tylko, do oczu dopiero dolecą Ale z tego co czytam, to 227 koniecznie, odpowiednik MACowskiego 217
Mam jeszcze Concealer Buffer jest ekstra do blendowania korektora pod oczami 322 do brwi wygląda super No i te Pencile Brushe takie słodziutkie Kurde no, z Zoevy to wszystkie pędzle polecam Są lepsze o wiele od Real Techniques, dorównują MAC moim zdaniem A cena jest super jak na taką jakość

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2014-10-16 o 15:31
xPoziomkax jest offline  
Stary 2014-10-16, 15:43   #1371
angelikaw
Zakorzenienie

Moje bulionetki znalazły się... u mojej cioci 2 domy dalej.

U nas jest numeracja xx, xxA, xxB, a ja dodatkowo mam xx/2. Nie wiem, jak mogli pomylić xx/2 z xxB
angelikaw jest offline  
Stary 2014-10-16, 15:50   #1372
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Moje bulionetki znalazły się... u mojej cioci 2 domy dalej.

U nas jest numeracja xx, xxA, xxB, a ja dodatkowo mam xx/2. Nie wiem, jak mogli pomylić xx/2 z xxB
I odda Ci czy już wykorzystała? Haha
xPoziomkax jest offline  
Stary 2014-10-16, 16:28   #1373
angelikaw
Zakorzenienie

Cytat:
I odda Ci czy już wykorzystała? Haha
Podzieliłam się z nią
angelikaw jest offline  
Stary 2014-10-16, 17:07   #1374
kicia555
Zakorzenienie

a do zamówień (finalna kwota 70zł) w Pat&Rub można wybrać 10 próbek z 20

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-10-16, 17:10   #1375
umman
Rozeznanie

Cytat:
Ten system PB z logowaniem się do sklepów z ich strony jest durny, nie ma żadnego potwierdzenia "nabicia" punktów. Nie wiem, dlaczego w sklepach nie można zrobić zakładki na wpisanie na stałe numeru karty PB (jak to jest z kartami lojalnościowymi), to by znacznie ułatwiło cała procedurę.
Ciekawa jestem, kiedy rozpatrzą moja reklamację. Dostałam tylko info, że przyjęto i zostanie rozpatrzona w najbliższym czasie
Czekanie jakby nie mozna bylo przypisac
umman jest offline  
Stary 2014-10-16, 17:19   #1376
xPoziomkax
Zakorzenienie

Callmeblondie napisała na swoim blogu, że nie spełniając określonej kwoty zakupu kosmetyków (220 zł) Clinique dostała puszkę z miniaturami, która była właśnie od tej kwoty Chyba ją poznali w tym Douglasie I gdzie tu sprawiedliwość? My ciułamy żeby była ta kwota i kombinujemy a ktoś ma za nic Może się czepiam.. ale jakoś to tak.. nie w porządku http://www.callmeblondieee.pl/kosmet...i-od-clinique/
xPoziomkax jest offline  
Stary 2014-10-16, 17:21   #1377
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Kochana, mam set do twarzy tylko, do oczu dopiero dolecą Ale z tego co czytam, to 227 koniecznie, odpowiednik MACowskiego 217
Mam jeszcze Concealer Buffer jest ekstra do blendowania korektora pod oczami 322 do brwi wygląda super No i te Pencile Brushe takie słodziutkie Kurde no, z Zoevy to wszystkie pędzle polecam Są lepsze o wiele od Real Techniques, dorównują MAC moim zdaniem A cena jest super jak na taką jakość
A widziałaś nową serię tych pędzli z różowymi końcówkami? . Wczoraj maxi w ulubieńcach pokazywała. Też mam pędzelki z zoevy i również bardzo je lubię. Mój faworyt to 109 o ile się nie mylę ten do rozświetlacza ale ja nim konturuję buźkę i jest fajny. Bardzo polubiłam też pędzelek do nakładania cieni w kremie- PP z MAC rewelacyjnie się nim nakłada .

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2014-10-16, 17:25   #1378
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A widziałaś nową serię tych pędzli z różowymi końcówkami? . Wczoraj maxi w ulubieńcach pokazywała. Też mam pędzelki z zoevy i również bardzo je lubię. Mój faworyt to 109 o ile się nie mylę ten do rozświetlacza ale ja nim konturuję buźkę i jest fajny. Bardzo polubiłam też pędzelek do nakładania cieni w kremie- PP z MAC rewelacyjnie się nim nakłada .
Widziałam, widziałam Są śliczne, ale chciałam już czarne do kompletu Ten 109 bardzo ciekawy Strasznie oryginalny kształt ma Ooooo może bede miala w zestawie ten pedzelek do cieni w kremie, zaraz sprawdzę

Edit: Jednak nie ma go w zestawie

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2014-10-16 o 17:27
xPoziomkax jest offline  
Stary 2014-10-16, 17:32   #1379
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Callmeblondie napisała na swoim blogu, że nie spełniając określonej kwoty zakupu kosmetyków (220 zł) Clinique dostała puszkę z miniaturami, która była właśnie od tej kwoty Chyba ją poznali w tym Douglasie I gdzie tu sprawiedliwość? My ciułamy żeby była ta kwota i kombinujemy a ktoś ma za nic Może się czepiam.. ale jakoś to tak.. nie w porządku http://www.callmeblondieee.pl/kosmet...i-od-clinique/
no i za pewne jak przyjdzie mało komu znany potencjalny klient i spełni warunek 220 zł to powiedzą, że sorry... zapas się wyczerpał

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-10-16, 17:34   #1380
maarthusia

Cytat:
a do zamówień (finalna kwota 70zł) w Pat&Rub można wybrać 10 próbek z 20
Szkoda, że nie można zamówić samych próbek za jakąś symboliczną kwotę. Chętnie wypróbowałabym te kosmetyki, bo nigdy nic nie miałam. Z dystansem podchodzę do drogich produktów do pielęgnacji. Nie wiem, czy P&R nie jest podobne do L'Occitane, czyli kupa kasy a efekty takie sobie... Może kiedyś zdobędę próbeczki i sama się przekonam
maarthusia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości