Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-11-08, 12:49   #2281
kjd3
only smart shopping

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

A propos Chocolissimo, czy próbowałyście ich czekoladek, prócz słynnego lizaka? Myślę nad prezentami i kilka produktów jest pomysłowych, ale smak jest najważniejszy. Podzielcie się opiniami.
kjd3 jest teraz online  
Stary 2014-11-08, 12:57   #2282
umman
Rozeznanie

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
A propos Chocolissimo, czy próbowałyście ich czekoladek, prócz słynnego lizaka? Myślę nad prezentami i kilka produktów jest pomysłowych, ale smak jest najważniejszy. Podzielcie się opiniami.
brałam czekoladowy telegram i był pyszny. Ale jakby brać skład i jakość czekolady to lepiej wychodzi lindt, ale chcolissimo ma fantazje wiec jako odpałowy prezent się nadaje.Smak fajnej mlecznej czekolady, ale to zawsze kwestia gustu
umman jest offline  
Stary 2014-11-08, 13:46   #2283
szmyglo
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja chce te zwykle nie z limtki takze chetnie obejrze jakie to
Masz może jakiś wątek wymiankowy? Na dniach będę zakładać nowy, m.in z bazą smashboxa rozświetlającą, też daje śliczny efekt (moim zdaniem lepszy od meteorków ). Może nam wyjdzie jakaś większa wymiania.
Stary 2014-11-08, 13:56   #2284
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Masz może jakiś wątek wymiankowy? Na dniach będę zakładać nowy, m.in z bazą smashboxa rozświetlającą, też daje śliczny efekt (moim zdaniem lepszy od meteorków ). Może nam wyjdzie jakaś większa wymiania.
Zaloze wieczorem jak wroce ze szkoly i mala zasnie to chetnie na jakas wieksza wymianke
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2014-11-08, 17:06   #2285
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Czy zdarzają się większe promocje na pędzle w Sephorze? Podoba mi się jeden za 119 zł i 15-20% to ciągle mało jednak przy tej cenie...
Jak jest 2+1 to online wychodzi -33%
wtedy mozesz wziąć np.2xpłatki kosmetyczne po 3zł i pędzel.Na każdą rzecz dostaniesz rabat-33%

dobrze pamiętam

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2014-11-08, 17:12   #2286
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Jak jest 2+1 to online wychodzi -33%
wtedy mozesz wziąć np.2xpłatki kosmetyczne po 3zł i pędzel.Na każdą rzecz dostaniesz rabat-33%

dobrze pamiętam
A to nie było tak, że kupując 3 produkty marki Sephora trzeci najtańszy za złotówkę?

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2014-11-08, 17:28   #2287
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A to nie było tak, że kupując 3 produkty marki Sephora trzeci najtańszy za złotówkę?
Tak,zgadza się,ale to stacjonarnie.Jednak kupując online odliczają -33% z kazdego

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2014-11-08, 17:28   #2288
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Tak,zgadza się,ale to stacjonarnie.Jednak kupując online odliczają -33% z kazdego
A może i faktycznie

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2014-11-08, 17:33   #2289
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A może i faktycznie
Tylko asortyment nie moze być jednakowy,bo jak zamówiłam 3 micele,to zapłaciłam za dwa,a ten trzeci był za 1zł,jednak gdy kupiłam 1 micel,jedne płatki i jedne patyczki zrabatowało -33% z kazdego produktu

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2014-11-08, 17:53   #2290
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki

Cytat:
Tylko asortyment nie moze być jednakowy,bo jak zamówiłam 3 micele,to zapłaciłam za dwa,a ten trzeci był za 1zł,jednak gdy kupiłam 1 micel,jedne płatki i jedne patyczki zrabatowało -33% z kazdego produktu

Jest jakiś nowy kod na to?
Stary 2014-11-08, 17:53   #2291
tuRmaNIA
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
W czwartek miałam niedoręczoną z Inpostu, zadzwoniłam i okazało się, że następne doręczenie dopiero we wtorek... mała miejscowość i robią kłopoty... niestety.
Mnie w wakacje doręczyciel z InPostu zostawił awizo (nawet do skrzynki nie wrzucił), pomimo tego, że w domu ktoś był
Nie chciało mu się zadzwonić i poczekać
Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Punkt Obsługi Klienta

Dzięki za info.
Pojechałam odebrać w/w polecone do POKu, którym się okazał sklep spożywczy

Z Paczkomatów jestem zadowolona.

_________________________ _________________
Pociągnięte z mojego małego traktora 8)

Też mam bloga

NOWINKI -Kolorówka Wings of Color
tuRmaNIA jest offline  
Stary 2014-11-08, 18:03   #2292
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Jest jakiś nowy kod na to?
Teraz nie ma,ale też czekam,bo zapasy miceli mi się kończą więc może niedługo coś dadzą

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2014-11-08, 18:06   #2293
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki

Cytat:
Teraz nie ma,ale też czekam,bo zapasy miceli mi się kończą więc może niedługo coś dadzą

Już myślałam, że rzucili kodem ;c
Stary 2014-11-08, 18:36   #2294
rickybobby
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Kurcze, pół dnia nie mogę się zalogować i teraz mam tyle do napisania

Dostałam dziś katalog z S. z prezentami. W środku info, że od 12 listopada -20% w stacjo i online, kod: PVNBU w katalogu jest fotka opakowań prezentowych, ale nie wstawię, bo nie mam skanera. Pudełka są po bokach czerwone, a na górze w biało-szaro-czarną kratkę. Takie se są też i torebki z odcieniach bieli i czerni, w jakieś takie dziwne wzroki. Myślałam, że na święta przygotują jakieś czerwone czy zielone pudełka, a oni ciągle z tą czernią
Czy ten kod bedzie obowiązywał na przecenione?
rickybobby jest offline  
Stary 2014-11-08, 18:41   #2295
Pakipsi
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Czy ten kod bedzie obowiązywał na przecenione?
w ulotce jest napisane, że kod uprawnia do zakupu dowolnych nieobjętych przeceną produktów z rabatem 20%
Pakipsi jest offline  
Stary 2014-11-08, 18:51   #2296
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
No ale po prostu to jest śmieszne... Kosmetyki na pewno przechodza tyle różnego sprawdzania, monitorowania, firmy na pewno też dopilnowują żeby wszystko było cacy.. Ale taaaak, ta pani w perfumerii to ma radar i musi ostatni check zrobić "czy to na pewno to"
jak dla mnie sprawdzanie czy akurat to co kupiłyśmy jest w pudełku to nic złego, co innego już otwieranie samego kosmetyku, ale otwarcie papierowego pudełka to co innego. Sama się przejechałam dwa razy i jeden raz z innym odcieniem podkładu w pudełku niż być powinien z Douglasem do porozumienia doszłam, ale już z innym kolorem cienia z EL kupionym w S utknęłam. Dodam, że nie pamiętam jak podkład ale cień był w zafoliowanym kartoniku, więc nie jestem tego taka pewna czy wszystko dokładnie jest sprawdzane wcześniej
Rotkohl jest offline  
Stary 2014-11-08, 19:07   #2297
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
jak dla mnie sprawdzanie czy akurat to co kupiłyśmy jest w pudełku to nic złego, co innego już otwieranie samego kosmetyku, ale otwarcie papierowego pudełka to co innego. Sama się przejechałam dwa razy i jeden raz z innym odcieniem podkładu w pudełku niż być powinien z Douglasem do porozumienia doszłam, ale już z innym kolorem cienia z EL kupionym w S utknęłam. Dodam, że nie pamiętam jak podkład ale cień był w zafoliowanym kartoniku, więc nie jestem tego taka pewna czy wszystko dokładnie jest sprawdzane wcześniej

Jasne, może zdarzyć pomyłka, ale jakbyś kupowała ten cień na prezent, to też kazałabyś odpakować z folii? Z tym EL sprawę trzeba byłoby zgłosić bezpośrednio do firmy.
Stary 2014-11-08, 19:27   #2298
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Jasne, może zdarzyć pomyłka, ale jakbyś kupowała ten cień na prezent, to też kazałabyś odpakować z folii? Z tym EL sprawę trzeba byłoby zgłosić bezpośrednio do firmy.
ale ja nie kazałam odpakować i utknęłam z tym złym cieniem dlatego. Zresztą ja nigdy nie prosze o odpakowanie, ewentualnie sama po zakupie odpakowuje i sprawdzam czy wszystko jest okej i wracam na świeżo z zażaleniami.

Związku miedzy przeznaczeniem na prezent a folią nie widzę osobiście, wiem że dla niektórych to ważne ja osobiście nie przykładam uwagi do tego czy coś co dostaje jest w folii czy nie.
Rotkohl jest offline  
Stary 2014-11-08, 19:43   #2299
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
brałam czekoladowy telegram i był pyszny. Ale jakby brać skład i jakość czekolady to lepiej wychodzi lindt, ale chcolissimo ma fantazje wiec jako odpałowy prezent się nadaje.Smak fajnej mlecznej czekolady, ale to zawsze kwestia gustu
Dzięki za pomoc. Ktoś jeszcze próbował Chocolissimo?
kjd3 jest teraz online  
Stary 2014-11-08, 19:46   #2300
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ale ja nie kazałam odpakować i utknęłam z tym złym cieniem dlatego. Zresztą ja nigdy nie prosze o odpakowanie, ewentualnie sama po zakupie odpakowuje i sprawdzam czy wszystko jest okej i wracam na świeżo z zażaleniami.

Związku miedzy przeznaczeniem na prezent a folią nie widzę osobiście, wiem że dla niektórych to ważne ja osobiście nie przykładam uwagi do tego czy coś co dostaje jest w folii czy nie.

Jeśli o mnie chodzi: kiedy dostaję produkt ktory pierwsyraz widzę na oczy, to wystarczy mi, że jest całe pudełeczko, nie widać że bylo otwierane i w środku wszystko spoko. Ale jeśli dostałabym coś, co kupuję sobie sama i wiem, żw powinno być zafoliowane/dodatkowo zabezpieczone, a nie byłoby, to nie czułabym się z tym komfortowo. A prezenty ktore sama wręczam, o ile nie są zafoliowane sprawdzam pod względem tego czy kolor się zgadza tak jak Ty
Stary 2014-11-08, 20:38   #2301
xPoziomkax
Zakorzenienie

Kupiłam dzisiaj drugi błyszczyk Guerlain D'Enfer i co? Oczywiście paluchy na zakrętce Booosko
xPoziomkax jest offline  
Stary 2014-11-09, 09:16   #2302
basia296
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Tragedia raz miałam agentkę, panią Douglasówkę. Kupowałam kiedyś kredkę YSL i oczywiście musiała ją odetkać i sprawdzić kolor pod światło dobrze, że brałam ten egzemplarz, nie chciałabym otwieranego, ale z tego co tu czytam, to na bank taki pewnie dostałam.
Czytam i powiem : strach się bać wobec tego. Jakiś czas temu kupowalam perfumy La vie est belle. Owszem ,pani wzięła z pólki zafoliowane , zapytała czy zapakować na prezent. Przytaknęłam ,chociaz miał to być flakonik dla mnie. Poleciała na zaplecze pakować. Nie powiem zrobiła to bardzo ładnie. Jakiś czas później , jak to czasem bywa potrzebny był mi nagle niespodziewanie prezent więc skorzystałam z tego gotowca. Teraz mam dylemat co ktoś zobaczył w środku
basia296 jest offline  
Stary 2014-11-09, 09:20   #2303
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Czytam i powiem : strach się bać wobec tego. Jakiś czas temu kupowalam perfumy La vie est belle. Owszem ,pani wzięła z pólki zafoliowane , zapytała czy zapakować na prezent. Przytaknęłam ,chociaz miał to być flakonik dla mnie. Poleciała na zaplecze pakować. Nie powiem zrobiła to bardzo ładnie. Jakiś czas później , jak to czasem bywa potrzebny był mi nagle niespodziewanie prezent więc skorzystałam z tego gotowca. Teraz mam dylemat co ktoś zobaczył w środku
Kamien haha albo pani zrobila sobie odlewke :p
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2014-11-09, 10:35   #2304
umman
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Kamien haha albo pani zrobila sobie odlewke :p
umman jest offline  
Stary 2014-11-09, 10:48   #2305
AnnaVanDort
Czerwonousty Mod

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Cudny zapach
Dziwne, że pakowała na zapleczu ale raczej żadnego wałka nie zrobiła, więc się nie martw. Jakby co, to zaplecza też mają monitorowane i nie mogłaby zrobić nic podejrzanego.

AnnaVanDort jest offline  
Stary 2014-11-09, 12:27   #2306
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki za pomoc. Ktoś jeszcze próbował Chocolissimo?
Parę lat temu obdarowałam męża jednym z takich ozdobnie pakowanych zestawów pralinek, chyba to było to:

http://chocolissimo.pl/do/item/1322-...go-Najlepszego

I były pyszne. Ja osobiście np. Lindta nie znoszę, ta czekolada jest dla mnie mdła, jak plastelina. W ogóle nie lubię ani szwajcarskiej ani belgijskiej czekolady, są przereklamowane jak dla mnie
Macintosh jest offline  
Stary 2014-11-09, 14:17   #2307
mosumi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
Parę lat temu obdarowałam męża jednym z takich ozdobnie pakowanych zestawów pralinek, chyba to było to:

http://chocolissimo.pl/do/item/1322-...go-Najlepszego

I były pyszne. Ja osobiście np. Lindta nie znoszę, ta czekolada jest dla mnie mdła, jak plastelina. W ogóle nie lubię ani szwajcarskiej ani belgijskiej czekolady, są przereklamowane jak dla mnie
Dostałam ostatnio coś podobnego z chocolissimo, tylko nie wiem dlaczego, bo nic nie zamawiałam i nikt się nie przyznaje do wysłania czekoladek. A wracając do tematu, to czekoladki są pyszne
mosumi jest teraz online  
Stary 2014-11-09, 14:22   #2308
kjd3
only smart shopping

Macintosh, mosumi - dzięki.
Mosumi pewnie masz cichego wielbiciela.

Ja myślę o: http://chocolissimo.pl//do/item/3075-PLTOOL dla teścia - "złotej rączki".
kjd3 jest teraz online  
Stary 2014-11-09, 15:59   #2309
mosumi
Raczkowanie

Cytat:

Ja myślę o: http://chocolissimo.pl//do/item/3075-PLTOOL dla teścia - "złotej rączki".
Wątpię, a chciałabym wiedzieć skąd się te czekoladki wzięły
Jeszcze sobie przypomniałam, że jadłam kiedyś bucika z czekolady od nich. Podwójna przyjemność: estetyczna i smakowa Ten zestaw narzędzi też świetnie wygląda.
mosumi jest teraz online  
Stary 2014-11-09, 18:54   #2310
umman
Rozeznanie

Cytat:

swietne a z kodem w ogole bajka
umman jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości