pomóżce moja cera jest bardzo sucha , szara przemęczona i bardzo wrazliwa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-17, 08:14   #1
karolina240990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 21

pomóżce moja cera jest bardzo sucha , szara przemęczona i bardzo wrazliwa


hej wszystkim
mam bardzo duży problem z włosami mianowice coraz więc mi ich wypada i niewiem z jakiego powodu dodtakowo moja cera jest bardzo sucha , szara przemęczona i bardzo wrazliwa

Możecie mi doradzić co zażywać by mogło się to zmienić ? może jakies herbaty ziołowe ?
karolina240990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 08:19   #2
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: pomóżce

Cytat:
Napisane przez karolina240990 Pokaż wiadomość
hej wszystkim
mam bardzo duży problem z włosami mianowice coraz więc mi ich wypada i niewiem z jakiego powodu dodtakowo moja cera jest bardzo sucha , szara przemęczona i bardzo wrazliwa

Możecie mi doradzić co zażywać by mogło się to zmienić ? może jakies herbaty ziołowe ?
Mogę doradzić co do cery, co do włosów najczęściej problem leży w diecie...chyba że ostatnio robiłaś jakieś mocno inwazyjne zabiegi
Jak wyglada Twoja pielęgnacja twarzy? Wiemy że skóra jest sucha ale nic poza tym
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 08:39   #3
karolina240990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 21
Dot.: pomóżce

moja skóra jest sucha , naczynkowa w dodatku, dość wrażliwa. Jesli chodzi o pielęgnacje to używam zwykłego kremu bambino na zmiane z krem z ziajki dla dzieci do lat 3 . Stosowałam kremy typowe do mojej cery ale niestety po każdym kremie czułam po chwili ze ściąga mi skóre na twarzy . Najbardziej przezraża mnie fakt że jest szara myslałam nad jakimiś herbatkami ziołowymi ale wiem co dokładnie
karolina240990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 08:53   #4
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: pomóżce

Cytat:
Napisane przez karolina240990 Pokaż wiadomość
moja skóra jest sucha , naczynkowa w dodatku, dość wrażliwa. Jesli chodzi o pielęgnacje to używam zwykłego kremu bambino na zmiane z krem z ziajki dla dzieci do lat 3 . Stosowałam kremy typowe do mojej cery ale niestety po każdym kremie czułam po chwili ze ściąga mi skóre na twarzy . Najbardziej przezraża mnie fakt że jest szara myslałam nad jakimiś herbatkami ziołowymi ale wiem co dokładnie
Krem bambino ma tyle parafiny że Twoja skóra nie ma szans być inną niż suchą... Inne kremy dla skóry suchej ściągalność Ci twarz? Próbowałaś Physiogelu?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 09:30   #5
karolina240990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 21
Dot.: pomóżce

próbowałam większość kremów do mojej cery tego tez i niestety powodują ściąganie twarzy , a juz nie mówie o nałożeniu na tego typu krem podkładu wtedy tylko mogła bym skóre zedrzeć z twarzy. Właśnie jedynie po kremie bambino nie mam uczucia ściągania
karolina240990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 09:40   #6
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: pomóżce

Cytat:
Napisane przez karolina240990 Pokaż wiadomość
próbowałam większość kremów do mojej cery tego tez i niestety powodują ściąganie twarzy , a juz nie mówie o nałożeniu na tego typu krem podkładu wtedy tylko mogła bym skóre zedrzeć z twarzy. Właśnie jedynie po kremie bambino nie mam uczucia ściągania
Ale na 99,9% to on powoduje suchość taką na dłuższy dystans
Daj sobie tydzień z jakimś miłym dobrze nawilżającym kremem i staraj się nie używać żelów( o ile to robisz), toników z alkoholem.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 09:47   #7
karolina240990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 21
Dot.: pomóżce

nie używam żadnych żelów. a co możesz mi doradzic jesli chodzi o szarość skóry?
karolina240990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-17, 09:56   #8
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: pomóżce

Cytat:
Napisane przez karolina240990 Pokaż wiadomość
nie używam żadnych żelów. a co możesz mi doradzic jesli chodzi o szarość skóry?
Teoretycznie serum lub krem z wit c to powinno pobudzić skórę . Najważniejszym czynnikiem jest jednak dieta i odpowiednie nawilżenie . Odwodniona lub bardzo przesuszona skóra nie będą zdrowo rumiane.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 10:23   #9
enchant
Raczkowanie
 
Avatar enchant
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 288
Dot.: pomóżce

Cytat:
Napisane przez karolina240990 Pokaż wiadomość
hej wszystkim
mam bardzo duży problem z włosami mianowice coraz więc mi ich wypada i niewiem z jakiego powodu dodtakowo moja cera jest bardzo sucha , szara przemęczona i bardzo wrazliwa

Możecie mi doradzić co zażywać by mogło się to zmienić ? może jakies herbaty ziołowe ?
Na wszelki wypadek polecam morfologię, poziom żelaza i hormonów tarczycy.
enchant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 20:52   #10
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: pomóżce

Odpowiednia dieta, więcej snu i jakiś preparat witaminowy. Polecam też suplement Merz Special.
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 11:24   #11
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: pomóżce moja cera jest bardzo sucha , szara przemęczona i bardzo wrazliwa

a próbowałaś emitentów? Jeżeli nie masz AZS to nie stosuj ich codziennie, ale np raz, dwa razy w tygodniu. Mocno nawilżają i natłuszczają skórę (ale nie masz wrażenia po nich, że skóra jest tłusta, tylko po prostu gładka i miła w dotyku).
michalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 16:48   #12
revelkove_love
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 39
Dot.: pomóżce moja cera jest bardzo sucha , szara przemęczona i bardzo wrazliwa

Na moje problemy z szarą i suchą cerą pomaga mi serum Vichy Idealia Life, bardzo odpowiada mi formuła - zużyłam już ze 2 opakowanai i nadal widzę super efekty. Można zawsze zapytac w aptece o próbki jeśli chcesz przetestować
revelkove_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 12:00   #13
tamrysi
Raczkowanie
 
Avatar tamrysi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 98
Dot.: pomóżce moja cera jest bardzo sucha , szara przemęczona i bardzo wrazliwa

A ja polecam dwie rzeczy:

pierwsza to koreańska pielęgnacja twarzy. Naprawdę fajne. Wyszlo jakiś czas temu kilka książek o tym jak pielęgnować skórę. Trochę to zajmuje ale efekt jest wart.

druga to serum Richevon. Hit, który odkryłam jakiś czas temu. Efekt naprawdę fajny Składa się z naturalnych składników i rzeczywiście sprawia,ze skóra odzyskuje świeżość i ładny koloryt.
tamrysi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 13:01   #14
Justka43
Przyczajenie
 
Avatar Justka43
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: pomóżce moja cera jest bardzo sucha , szara przemęczona i bardzo wrazliwa

Polecam kremy z ZIAJAMED są tanie i bardzo dobre. Pomogły mi w kiedy moja twarz była przesuszona. Super na suchą twarz jak i na włosy jest olej kokosowy trochę na noc na twarz a rano budzisz się z świetnie nawilżoną twarzą. Natomiast na włosy przed ich umyciem nanieś trochę oleju kokosowego tak godzinę przed umyciem, efekt zauważalny już po kilku umyciach.
No i oczywiście maseczki Bania Agafii najlepsza jest oczyszczająca o zapachu malinowym. Uwielbiam ją

Pozdrawiam
__________________
Jestem Justyna, zawodowo pracuje jako księgowa. Grudziądz to moje miasto rodzinne. Interesuje się makijażem.

Edytowane przez Justka43
Czas edycji: 2016-08-09 o 13:05
Justka43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-09 13:01:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.