Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX - Strona 161 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie niezwiązany z urodą ;-)

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-10-28, 22:30   #4801
aleksandra112233
Rozeznanie

Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

czy gdzieś w Poznaniu są jeszcze dostępne te puzzle???? jęsli ktoś widział proszę o info
Stary 2014-10-28, 22:32   #4802
Panna_bez_cotta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
ciekawe jakie wersje będą dostępne, chętnie przygarnełabym jakąś

Te są z serii drogocenne oleje.
Panna_bez_cotta jest offline  
Stary 2014-10-29, 00:41   #4803
laisla
Moderator

Cytat:
Napisane przez Karolajna1_9_8_9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chodzi Wam o te maszynki:
http://mojekosmetyki2.blogspot.com/2...o-golenia.html (ostrzegam, włącza się tam bardzo dziwna muzyka )
Jeśli to te, to ich nie polecam, szczególnie, jeśli macie wrażliwą skórę. Są jakieś tępe, drapiące, nie golą dokładnie, skóra nie jest przyjemnie gładziutka. Lepiej dołożyć kilka złotych i kupić różowe Wilkinsony z trzema ostrzami.
Te biedronkowe zużyję do golenia nóg. Zimą nie muszą być zachwycająco gładkie
Dziękuję za opinię

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
U mnie tych butów "emu" jest jeszcze dużoooo... Nikt nie kupuje, tylko ja wczoraj przymierzałam Większe zainteresowanie było tymi kurtkami i płaszczami, ale na spokojnie da się kupić nie to co w Lidlu np.
Właśnie zawsze to mnie dziwi..czy aż tak jakościowo różnią się te ciuchy czy taka po prostu tradycja szturmu ciuchowego na lidl

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
zapewne tak, tyle że z tego co pamiętam, dużo osób wtedy jednak pisało na wątku,że im również przecieka/nie trzyma ciepła i oddawały te kubki...
Ja pewnie byłam jedną z tych osób Nie trzymał ciepła więc okazał się zbędny bo nawet na wazonik to mi nie pasował do wnętrza

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Ale jest też droższa co ? U mnie od 30 mozzarella będzie po 1,99zł (ale to tylko u mnie w ramach akcji wsparcia dla Ukrainy)

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Dziękuję A nie jest czasem rozlazła ?
Że co? to ja poproszę o akcję wsparcia dla mojego miasta

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
(...)

Jeśli często gotujesz mleko, to warto kupić zastanawiam się czy dobrze by się klarowało masło w tym garnku (oczywiście po nalaniu wody tak jak przy mleku) - próbowała któraś z was?
A w czym tkwi fenomen tego garnka, że nie przywiera? Moje wszystkie rondelki po owsiance muszę szorować i chętnie pozbyłabym się tego obowiązku, tylko zastanawiam się czy warto kolejny rondelek do szafki upychać
mikroREKLAMA
Pomorski Koci Dom Tymczasowy obecnie ma pod opieką dodatkowo zwierzęta poranione podczas likwidacji Oruńskiej Lisiarni
Nie przechodź obojętnie... www.pkdt.pl

Ta reklama pokazywana jest pod 21 364 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
laisla jest offline  
Stary 2014-10-29, 05:34   #4804
LadySith
Zakorzenienie

GG do LadySith

Cytat:
Napisane przez _Miranda Pokaż wiadomość

A ja raz w sesji zimowej pisałam egzamin i miałam kawę w tym kubku, wcisnęłam sobie ten guziczek przed, żeby później w razie czego nie pstrykać tak głośno na sali. ......
ja tam samo - zalałam kiedyś wiedzmina w torebce herbatą, na szczęcie miałam torebkę pionową to aż tak nie porozlewało się

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
Mnie smakuje i co najważniejsze najtańsza chyba z możliwych... Jak teraz zobaczyłam w gazetce mozarelle z Galbani za 5,99 zł to się w głowę popukałam...
a ta galbani jest bawola? bo w Lidlu będzie bufala od poniedziału, też zdaje się taka cena

Cytat:
Mnie to zawsze zastanawia dlaczego ludzie się tam zabijają o ubrania, które niejednokrotnie wcale nie są jakieś rewelacyjne ani najtańsze. Np. torebki Wittchen - dla mnie one są okropne i nigdy w życiu bym tyle kasy za nie dała, a na filmikach widziałam, że nawet emerytki rabowały po kilka sztuk W Biedronce jakoś takich scen nie ma, a sporo rzeczy fajnych jest.
dla mnie akurat ciuchy w B.są sredniej jakości.. w lidlu chyba trochę lepsze i ceny są znośne :P
ale torebki W. tez dla mnie paskudne

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
pasty z suszonych pomidorów "włoskie smaki" no nowość jak ta lala, dokładnie te same co ostatnio tylko za 5,99 a wtedy były jak dobrze pamiętam za 8 albo 9zł
te w słoiczkach? co były z miesiac temu 4 smaki? kurcze.. musze poszukać, dla mnie pyszne do tostów

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
A w czym tkwi fenomen tego garnka, że nie przywiera? Moje wszystkie rondelki po owsiance muszę szorować i chętnie pozbyłabym się tego obowiązku, tylko zastanawiam się czy warto kolejny rondelek do szafki upychać
raczej "nie wykipi" i "nie przypali się" niż "nie przywiera" ja gotuję dziennie od dnia zakupu i zawsze trochę trzeba gąbką się poszorować ścianki, szczególnie na wysokości, gdy kończy się mleko-jest biała ramka dookoła

jest z podwójnym dnem, między ścianki wlewasz wodę, więc mleko gotuje sie tak jakby "w kąpieli wodnej"; w związku z tym czas do zagotowwania jest dłuższy

Edytowane przez LadySith
Czas edycji: 2014-10-29 o 05:41
LadySith jest offline  
Stary 2014-10-29, 07:05   #4805
Ammia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
te w słoiczkach? co były z miesiac temu 4 smaki? kurcze.. musze poszukać, dla mnie pyszne do tostów
Tak to te same pasty co już były.
Ja byłam wczoraj i trochę się obkupiłam w produkty z gazetki włoskiej, przede wszystkim zrobiłam zapas suszonych pomidorów.
Oglądałam emu ale trochę liche mi się wydawały więc nie wzięłam.
A tak poza tym nie wiem czy chodzę do jakiejś dziwnej Biedronki czy ludzie w niej są dziwni, kiedyś oblizywanie palców po lukrze z pączków a wczoraj w kartonach z bananami widziałam skórkę z banana- nie wiem ktoś chciał spróbować przed zakupem czy dobre?
Stary 2014-10-29, 07:05   #4806
ladylukier
Zadomowienie

To ja się może wypowiem nie o tabletach tylko smartphonach. Mamy w domu dwa MyPhone i jesteśmy bardzo zadowoleni. Chociaż ostatnio zainstalowałam jakąś gierkę i mi trochę zamulił - wywaliłam i znowu śmiga. Robią całkiem fajne zdjęcia, bateria mi trzyma 1 dzień, ale Tż ponad tydzień (ale on to rzadko tel używa).

O, te odświeżacze to takie do kontaktu? Akurat szukam jakiegoś zapachu do domu I przy okazji wyruszę na poszukiwanie puzzli z sowami, przydałyby się na prezent

27.03. Przegląd gazetek promocyjnych od 27.03.
25.03. Gdańsk - miłość od pierwszego wejrzenia
13.03. Vichy - Idealia pod oczy
ladylukier jest offline  
Stary 2014-10-29, 07:40   #4807
AlwaysCocoChanel
Raczkowanie

Macie jakieś informacje o tym czajniku elektrycznym ceramicznym, który będzie od 3.11?
AlwaysCocoChanel jest offline  
Stary 2014-10-29, 07:47   #4808
martha330
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AlwaysCocoChanel Pokaż wiadomość
Macie jakieś informacje o tym czajniku elektrycznym ceramicznym, który będzie od 3.11?

kiedyś były ceramiczne czajniki bez kubkow, cos za ok 59 czy 69zl

ale tak smierdzialy w srodku,ze nie dalo się zapachu usunąć mimo wielokrotnego wyparzania i gotowania w nim wody, ja swój oddalam, bo nie było sensu, żeby stal i ladnie wygladal, a nie spelnial funkcji czajnika.
ladne sa, jest na czym oko zawiesić, ale zależy jaka ceramika będzie teraz, czy chinska, czy cos lepszego???

~moje prawo jazdy :
7.06.13 /20.06.13 /8.07.13
~ zakochana w Zakopanem
martha330 jest offline  
Stary 2014-10-29, 08:02   #4809
kasia2209
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Właśnie zawsze to mnie dziwi..czy aż tak jakościowo różnią się te ciuchy czy taka po prostu tradycja szturmu ciuchowego na lidl
Moim zdaniem to po prostu tradycja

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
raczej "nie wykipi" i "nie przypali się" niż "nie przywiera" ja gotuję dziennie od dnia zakupu i zawsze trochę trzeba gąbką się poszorować ścianki, szczególnie na wysokości, gdy kończy się mleko-jest biała ramka dookoła

jest z podwójnym dnem, między ścianki wlewasz wodę, więc mleko gotuje sie tak jakby "w kąpieli wodnej"; w związku z tym czas do zagotowwania jest dłuższy
Ja nie muszę szorować ścianek może to zależy od mleka, ja gotuję 0,5% z kartonu, a pusty garnek w zlewie zalewam wodą, żeby nic nie zaschło

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Ja byłam wczoraj i trochę się obkupiłam w produkty z gazetki włoskiej, przede wszystkim zrobiłam zapas suszonych pomidorów.
Oglądałam emu ale trochę liche mi się wydawały więc nie wzięłam.
A tak poza tym nie wiem czy chodzę do jakiejś dziwnej Biedronki czy ludzie w niej są dziwni, kiedyś oblizywanie palców po lukrze z pączków a wczoraj w kartonach z bananami widziałam skórkę z banana- nie wiem ktoś chciał spróbować przed zakupem czy dobre?
Ja przedwczoraj widziałam pół mandarynki - druga połowa była już pewnie u kogoś w żołądku
kasia2209 jest offline  
Stary 2014-10-29, 08:20   #4810
asia2285
Zakorzenienie

Kiedy druga czesc kosmetycznej gazetki wchodzi jutro może?

Manchester United

Coś o mnie--->
All about me
Nowy post: Łapacz snów - DIY Dreamcatcher
asia2285 jest offline  
Stary 2014-10-29, 08:23   #4811
Malinovva
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aleksandra112233 Pokaż wiadomość
czy gdzieś w Poznaniu są jeszcze dostępne te puzzle???? jęsli ktoś widział proszę o info
Przedwczoraj widziałam na Połabskiej 1 i na Stróżyńskiego

Dziewczyny, sprawa pilna - czy któraś z Was wie, pamięta, albo mogłaby mi sprawdzić przy najbliższej okazji w Biedronce (ja nie mam możliwości w ciągu najbliższych dni) - ile kosztuje najtańsze pół litra wódki w Biedronce, a ile litr? Będę bardzo wdzięczna!!!
Stary 2014-10-29, 08:33   #4812
LadySith
Zakorzenienie

GG do LadySith

Cytat:
ja wczoraj amlutko wloskich produktow widzialam musze do inne B skoczyc

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Ja nie muszę szorować ścianek może to zależy od mleka, ja gotuję 0,5% z kartonu, a pusty garnek w zlewie zalewam wodą, żeby nic nie zaschło
=hmm no ja 3,2 bo to dla mlodego;
tez zawsze zalewam, jakiś taki nawyk mam, wszystkie garnki po jedzeniu od razu zalewam, jesli nei myję od razu
Stary 2014-10-29, 08:45   #4813
anna_belle
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez asia2285 Pokaż wiadomość
Kiedy druga czesc kosmetycznej gazetki wchodzi jutro może?
tak mam nadzieję,że dzisiaj już będzie na stronie biedronki

KWC

anna_belle jest offline  
Stary 2014-10-29, 08:46   #4814
AlwaysCocoChanel
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
kiedyś były ceramiczne czajniki bez kubkow, cos za ok 59 czy 69zl

ale tak smierdzialy w srodku,ze nie dalo się zapachu usunąć mimo wielokrotnego wyparzania i gotowania w nim wody, ja swój oddalam, bo nie było sensu, żeby stal i ladnie wygladal, a nie spelnial funkcji czajnika.
ladne sa, jest na czym oko zawiesić, ale zależy jaka ceramika będzie teraz, czy chinska, czy cos lepszego???
Czyli najpierw wąchać w środku
AlwaysCocoChanel jest offline  
Stary 2014-10-29, 08:50   #4815
betist
Rozeznanie

Mam najnowsze inspiracje i gazetke kosmetyczna od jutra. Za chwile wrzuce fotki jesli ktos mnie nie uprzedzi
Stary 2014-10-29, 08:51   #4816
britnay
Zakorzenienie

Dziewczyny, proszę o rade.
Zepsuła mi się golarka do ubrań, którą kupiłam w pażdzierniku 2013r. Mam paragon i chciałabym ją zareklamować.
W jaki sposób odbywa się taka reklamacja?
Czy mam się udać do kasjerki? Czy robią jakieś problemy? Czy mogę liczyć na zwrot gotówki?

I jeszcze jedno pytanie. Wiem, że ostatnio były w gazetce golarki, czy są one jeszcze dostępne?

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2014-10-29 o 08:58
britnay jest offline  
Stary 2014-10-29, 09:02   #4817
caterinar2
Raczkowanie

czekam zatem
caterinar2 jest offline  
Stary 2014-10-29, 09:13   #4818
betist
Rozeznanie

Inspiracje od czwartku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM0926.jpg (97,1 KB, 381 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0927.jpg (112,1 KB, 475 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0928.jpg (169,2 KB, 505 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0929.jpg (166,7 KB, 478 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0930.jpg (150,3 KB, 587 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0931.jpg (144,0 KB, 425 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0932.jpg (127,0 KB, 442 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0933.jpg (156,4 KB, 474 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0934.jpg (144,9 KB, 407 załadowań)
Stary 2014-10-29, 09:16   #4819
Ammia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Zepsuła mi się golarka do ubrań, którą kupiłam w pażdzierniku 2013r. Mam paragon i chciałabym ją zareklamować.
Czy mam się udać do kasjerki? Czy robią jakieś problemy? Czy mogę liczyć na zwrot gotówki?

I jeszcze jedno pytanie. Wiem, że ostatnio były w gazetce golarki, czy są one jeszcze dostępne?
Idziesz do kasjerki, ona zwykle woła kierownika i on już załatwia formalności, u mnie podczas ostatniej reklamacji tak to się odbyło
Problemów nie robią żadnych, zwykle jest zwrot gotówki- mi suszarki nie chcieli naprawić i oddali kasę więc z golarką może być podobnie ale to nie reguła, zależy od kierownika.
Stary 2014-10-29, 09:18   #4820
PaulinciaKWC
geokeszer

twarożki

ZNALEZIONE 90
PaulinciaKWC jest offline  
Stary 2014-10-29, 09:18   #4821
betist
Rozeznanie

Gazetka kosmetyczna cz. II
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM0935.jpg (165,2 KB, 625 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0936.jpg (116,6 KB, 600 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0937.jpg (158,1 KB, 585 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0938.jpg (158,9 KB, 590 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0939.jpg (152,2 KB, 526 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0940.jpg (119,1 KB, 535 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0941.jpg (124,6 KB, 494 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0942.jpg (120,1 KB, 520 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0943.jpg (142,6 KB, 526 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0944.jpg (129,0 KB, 546 załadowań)
Stary 2014-10-29, 09:18   #4822
kasia2209
Zakorzenienie

Cytat:

Z tego, co kojarzę, to Biedra na sprzęt daje 2 lata gwarancji, więc powinni Ci normalnie przyjąć. Idzie się z tym do kasy - u mnie takimi sprawami zwykle zajmuje się kasa nr 1 To jest mały i tani sprzęcik, więc pewnie zwrócą Ci kasę, bo na pewno nie opłaca się tego naprawiać.

Golarki są u mnie w Biedrach dostępne zarówno te z ostatniej gazetki, jak i przecenione sprzed paru miesięcy/tygodni.
kasia2209 jest offline  
Stary 2014-10-29, 09:20   #4823
britnay
Zakorzenienie

Cytat:
Idziesz do kasjerki, ona zwykle woła kierownika i on już załatwia formalności, u mnie podczas ostatniej reklamacji tak to się odbyło
Problemów nie robią żadnych, zwykle jest zwrot gotówki- mi suszarki nie chcieli naprawić i oddali kasę więc z golarką może być podobnie ale to nie reguła, zależy od kierownika.
Dzięki za odpowiedź.
Myślisz, że będą naprawiać taką chińską golarkę?
W biedronce będe dopiero w dopiero w niedziele i wtedy będe reklamować, a dzisiaj chciałam koleżankę poprosić o zakup nowej, bo niedawno były w gazetce, tylko nie wiem czy jeszcze są.
Czy lepiej wstrzymać się do niedzieli?
britnay jest offline  
Stary 2014-10-29, 09:22   #4824
betist
Rozeznanie

c.d.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM0945.jpg (143,3 KB, 566 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0946.jpg (121,9 KB, 455 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0947.jpg (159,7 KB, 441 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0948.jpg (125,2 KB, 496 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0949.jpg (131,6 KB, 450 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0950.jpg (146,1 KB, 298 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0951.jpg (163,3 KB, 268 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0952.jpg (148,1 KB, 287 załadowań)
Stary 2014-10-29, 09:25   #4825
Ammia
Zadomowienie

Cytat:
Dzięki za odpowiedź.
Myślisz, że będą naprawiać taką chińską golarkę?
W biedronce będe dopiero w dopiero w niedziele i wtedy będe reklamować, a dzisiaj chciałam koleżankę poprosić o zakup nowej, bo niedawno były w gazetce, tylko nie wiem czy jeszcze są.
Czy lepiej wstrzymać się do niedzieli?
Wątpię czy naprawią, to tani sprzęt więc może się nie opłacać i zwrócą ci pieniądze.
Stary 2014-10-29, 09:25   #4826
alamirka
Moderator

Dzięki za gazetki Banany i mozzarella, to capnę A reszta nie dla mnie

Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline  
Stary 2014-10-29, 09:25   #4827
LadySith
Zakorzenienie

GG do LadySith

ps rogale marcinskie wczoraj widziałąm w biedrze - dobre nawet
Stary 2014-10-29, 09:25   #4828
kasia2209
Zakorzenienie

Haha, widzę, że w kosmetycznej jest olejek do włosów za 11,99 zł, który z Eveline kupiłam na poprzedniej wyprzedaży za 3 zł Na szczęście nic mnie nie zainteresowało zrobię tylko mały zapas serków i twarożków i zgarnę opiekacz do kanapek
kasia2209 jest offline  
Stary 2014-10-29, 09:26   #4829
anna_belle
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez betist Pokaż wiadomość
Gazetka kosmetyczna cz. II
Cytat:
Napisane przez betist Pokaż wiadomość
c.d.
dziękuje za gazetkę

KWC

anna_belle jest offline  
Stary 2014-10-29, 09:27   #4830
PaulinciaKWC
geokeszer

Ciekawi mnie tylko suchy szampon. Na wkladki sie moge skusic jak przecenia o i tyle

ZNALEZIONE 90
PaulinciaKWC jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości