sknocilam :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-10-22, 12:48   #1
villemcia
Wtajemniczenie

GG do villemcia

sknocilam :(

eehh..sknocilam ten makijaz..jak juz sama to widze to jest tragedia...
napewno za duzo nalozylam cienia w wew. kaciku-poprawilam juz to..

uzylam-do oczu- rudy inglot sprint oraz potrojny braz inglota
od rzes do polowy nalozony rudy...
od zew. kacika lukiem do wew. braz sredni....

Edytowane przez villemcia
Czas edycji: 2005-11-21 o 16:46
villemcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 12:49   #2
villemcia
Wtajemniczenie

GG do villemcia
Dot.: sknocilam :(

i buzka

Edytowane przez villemcia
Czas edycji: 2005-11-21 o 16:46
villemcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 16:13   #3
sylwia18
Zakorzenienie

villemciu muszę to wreszcie napisać...jak dla mnie to nie powinnaś wyjeżdżać cieniem aż na bok oka (mam nadzieje że rozumiesz). myślę że wystarczyłoby tylko malować ruchomą powiekę i najwyżej minimalnie nad nią no i w zewnętrznym kąciku ciemniejszy koloralbo coś takiego jak na fotkach. mam nadzieję że się nie obrazisz
Stary 2005-10-22, 16:17   #4
sylwia18
Zakorzenienie

i jeszcze
Stary 2005-10-22, 17:29   #5
bonifaczka
Raczkowanie

Sylwia, te oczka są śliczne!!! to twoje??? A co do makijażu Villemci, to ja bym troszkę przypudroqałam, żeby może pociemnic nieco skórę, no i coś na usta. Ale i tal jest nieźle

bonifaczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 19:23   #6
sylwia18
Zakorzenienie

bonifaczko te oczka to różne zdjęcia które zbieram od dawna bo bardzo lubie takie kolorowe makijaże niestety ja nie umiem sie tak ładnie malować
Stary 2005-10-22, 22:47   #7
gosiah
Rozeznanie

GG do gosiah

Cytat:
Napisane przez sylwia18
villemciu muszę to wreszcie napisać...jak dla mnie to nie powinnaś wyjeżdżać cieniem aż na bok oka (mam nadzieje że rozumiesz). myślę że wystarczyłoby tylko malować ruchomą powiekę i najwyżej minimalnie nad nią no i w zewnętrznym kąciku ciemniejszy koloralbo coś takiego jak na fotkach. mam nadzieję że się nie obrazisz
Tak sobie oglądam Twoje propozycję i mam jedną refleksję: wydaje mi się, że część tych makijaży oczu nie będzie zbyt pasować Villemci z tego powodu, że ma niewidoczna ruchomą część powieki. Nie jestem tutaj specjalnie doświadczona, żeby takie poważne rady dawać, ale myślę, że właśnie wyciągałabym cień przy zewnętrznym kąciku (tak jak jest teraz) i zrezygnowała z cienie przy wewnetrznym kąciku, przy brwi (tak jak to AgaBil ostatnio chyba zauważyła...)

Edytowane przez gosiah
Czas edycji: 2005-10-23 o 01:22
gosiah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 23:04   #8
neysa
Raczkowanie

GG do neysa
Smile Dot.: sknocilam :(

Villemciu, nie podoba mi się żadną miarą. Tytuł dobrze ujęty. Poza tym ten kolor włosów u Ciebie jakiś nietwarzowy. Ponadto zauważyłam, ze skupiasz się tylko na cieniach (a i to nie cieniujesz ich zgodnie z kształtem oka),bo makijażu na twarzy w ogóle nie widzę. Dołączam się do rad dziewczyn i mam nadzieję,ze niedługo pokażesz nam jakiś naprawdę fajny makijaż.

When I'm in your arms, nothing seems to matter!
neysa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 00:52   #9
villemcia
Wtajemniczenie

GG do villemcia

Cytat:
Napisane przez neysa
Villemciu, nie podoba mi się żadną miarą. Tytuł dobrze ujęty. Poza tym ten kolor włosów u Ciebie jakiś nietwarzowy. Ponadto zauważyłam, ze skupiasz się tylko na cieniach (a i to nie cieniujesz ich zgodnie z kształtem oka),bo makijażu na twarzy w ogóle nie widzę. Dołączam się do rad dziewczyn i mam nadzieję,ze niedługo pokażesz nam jakiś naprawdę fajny makijaż.
trudno..nie mam zamiaru nakladac tony podkladu i pudru bys zauwazyla ze twarz go posiada..chyba wlasnie o to chodzi by nakladac tak by nie dawalo to efektu tapety-prynajmniej ja tak uwazam...

jak to nie cieniuje zgodnie z ksztaletem oka?..co najwyzej za bardzo wyjezdzam na wew. kacik...

noc coz, skoro tak bardzo nie podobam ci sie ja i moje makijaze, to po co do nich zagladasz??

sylwia18- makijaze faktycznie ladne, zwlaszcza ten zielony, ale kompletnie nie do mojego typu oka...ja musze malowac sie wyzej by bylo widac oko a nie opadajaca powieke...
Stary 2005-10-23, 01:42   #10
pIWONIA
Zadomowienie

VILLEMCIU od dawna oglądam Twoje makijaże i byc może powinnam dalej siedziec cicho ale nie wytrzymam i wkońcu musze sie wypowiedzieć...Neysa wyraziła swoja opinię na temat Twoich makijaży..Uważam że zbyt negatywnie ją odebrałaś.Nie napisała przecież tak jak twierdzisz,że Ty jej się "w calokształcie" nie podobasz/"skoro tak bardzo nie podobam ci sie ja"/ .Z tego co zauważyłam prezentujesz swoje makijaże, uczysz się i prosisz o poradę:co jest żle?co moge zmienić? Sama widzisz że jeszcze wiele przed Tobą,jeszcze wiele musisz dopracować,jeszcze nie są to "idealne"makijaże...Ehh.. sama nie wiem co napisać Przykre jest to że z uwagą i potakując przyjmujesz rady innych,starszych stażem Wizażanek a nie potrafisz zaakceptowac i uszanować zdania Neysy Jesli o mnie chodzi to widze wiele niedociagnięć,część Wiazażanki zauważają i zwracają Ci uwage,mówiąc co i jak zmienić,a część jak sądze pomijają... Wiesz Villemciu nadajesz tytuł swojemu makijażowi "sknociłam" a gdy Wizażanka wyraża swoją byc może nie najlepszą opinie to bronisz się,że niby co zrobiłaś żle Nie wiem jest mi bardzo smutno że to pisze, bardzo żle sie z tym czuje "Nie mam zamiaru nakladac tony podkladu i pudru bys zauwazyla ze twarz go posiada.." Villemciu przecież nikt Cie do tego nie namawiał Jestes młodą ,śliczną dziewczyną.Jestes na Wizażu, uczysz się,oczekujesz rad,prezentujesz swoje amatorskie makijaże...Chcesz się malować,chcesz to robic jak najlepiej i z tego co widze jak najnaturalniej Ehh...Podsumowując bardziej podobałabyś mi sie z delikatnie podkreślonymi różem policzkami, dobrze wytuszowanymi rzęsami i błyszczykiem na ustach..Ewentualnie odrobinę naturalnego brązowego lub zielonego cienia na powiekach...Myśle że do Twojego typu urody taki naturalny, delikatny makijaż pasowałby najlepiej Pamietaj Vilemciu że czasami makijaż zamiast upiększać może oszpecać.. Mam nadzieje że nie będziesz żywić do mnie urazy...Pozdrawiam
pIWONIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 08:59   #11
sylwia18
Zakorzenienie

villemciu rozumiem to że musisz jechać trochę do góry z cieniem (ponad ruchomą powiekę)ale chodzi mi o to żebyś spróbowała nie wyjeżdżać tym cieniem tak na bok od oka...może spróbuj pomalować tylko nad okiem mam nadzieję że rozumiesz poszukam jeszcze jakiejś fotki
Stary 2005-10-23, 09:04   #12
sylwia18
Zakorzenienie

no mam chodzi mi o coś takiego. cień nie jest aż za okiem ale tylko nad ruchomą powieką. myślę że mogłabyś z nim jeszcze wyżej pod brew pojechać jesli uważasz że tak będzie lepiej. ale to od ciebie zależy bo jak masz się czuć źle to bez sensu się zmuszać do tego co radzę buziaki
Stary 2005-10-23, 10:33   #13
neysa
Raczkowanie

GG do neysa

Villemciu, po pierwsze to wchodzę na MM, bo lubię oglądać makijaże Wizażanek, podpatruję ich sposoby, technikę malowania, dobór kolorów. Po drugie- to miałam prawo wyrazić swoją opinię taką, jaką naprawdę mam, a nie taką, jaka dla Ciebie byłaby najmilsza. Prezentujesz swoje makijaże na MM i chcąc nie chcąc poddajesz swoje prace ocenie, a chyba chodzi Ci głównie o to, by były one szczere. Przecież makijaż ma za cel dodawać nam urody, podkreślać nasze piękno, a nie szpecić. Co do makijażu na twarzy, to chodziło mi o wymodelowanie kości policzkowych, wytuszowanie rzęs, czy błyszczyk na ustach. Poza tym dodam, że nie pierwszy raz już prezentujesz tu swoje prace. Ok, jest to forum, żeby pokazać co się umie, ale i by też się trochę więcej dowiedzieć, nauczyć o makijażu. Z moich obserwacji wnioskuję, że u Ciebie postępu w technice malowania i doborze kolorów nie ma. Wklejasz co i rusz swoje zdjęcia, ale nie różnią się one od siebie. Wydajesz się przyjemną dziewczyną, więc posłuchaj rad Wizażanek (makijaż, kolor włosów), nikt nie chce dla Ciebie źle. Chyba każdej z nas zależy by ładnie wyglądać. Mam nadzieję, że nie obrazisz się na mnie za to, ale wyraziłam tu po prostu swoją opinię. Pozdrawiam cieplutko I mam nadzieję,ze juz niedługo zaprezentujesz tu makijaż, w którym będziesz wyglądać ślicznie!

P.S. Piwoniu, dziękuję

Stary 2005-10-23, 10:52   #14
sylwia18
Zakorzenienie

zgadzam się z neysą villemciu nie chcemy dla ciebie źle ale staramy się ci doradzić jak bedziesz wyglądała najpiękniej! przecież nie poto piszemy tu nasze wypociny żeby było ci przykro albo żebyś gorzej wyglądała...nie bądź zła tylko zastanów się czy to co staramy się ci przekazać ma jakiś sens buziaki
Stary 2005-10-23, 11:43   #15
knotie
Rozeznanie

Zgadzam sie z dziewczynami Vilemciu nie traktuj naszych opinii jako atakow-wszystkie chcemy dla Ciebie jak najlepiej Ja chcialabym tylko zasugerowac zapuszczenie odrobinke brwi - jesli oczywiscie myslisz, ze czulabys sie tak lepiej...caluje mocno i glowa do gory! Jestes sliczna dziewczyna i bez makijazu i poprawek wiec moze byc tylko lepiej!
knotie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 11:54   #16
anestet-ka
Wtajemniczenie

teraz ja powiem co mysle a mysle ze sposob malowania masz dobry bo podnosi gorna powieke ktora masz ciężką, moze troche bardziej cieniem mozesz jechac do gory ale to opcjonalnie. W sumie to ja sie nie znam na tym za bardzo tak tylko pisze co mi do glowy przyszlo Natomiast jesli chodzi o ta kolorystyke cieni to nie podoba mi sie, odnioslam takie wrazenie jakby oko bylo zapuchniete, podbite i podkrążone Uzywaj bardziej zdecydowanych kolorow, Twoj fiolecik byl boski
anestet-ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 12:43   #17
czuczenka
Zakorzenienie

Ojjj... Vilemcia sie poczuła lekko ''zjechana'' , stane w jej obronie, bo moze akurat ten makiajz nie jest jakis super, ale to ze ktos jej zarzuca to ze sie kompletnie nie zna na malowaniu :a tekst NEYSy juz mnie rozbroił:
Z moich obserwacji wnioskuję, że u Ciebie postępu w technice malowania i doborze kolorów nie ma.

Zanim co kolwiek powiesz ogolnego, zastanów sie i zobacz wiekszosc maikjazy a potem wyraź zdanie.... wracajac do tego makijazu to nie jest on rewelacyjny nawe autorka dala taki tytuł mu....

a Ty Vielmciu nie unoś sie az tak.... to taka rada.... pa

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu

DUKAM
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 13:11   #18
neysa
Raczkowanie

GG do neysa

To nie jest żadne "zjechanie", a jedynie wyrażenie własnego poglądu i opinii na ten temat. Przecież nie mamy tu się wszystkie zachwycać tym, co nam się akurat nie podoba. Co zaś to 'uogólnienia' wg Czuczenki, to dodam tylko tyle, że zobaczyłam wszystkie makijaże Villemci na MM i na takiej podstawie napisałam to stwierdzenie. I to nie jest tak, że Villemcia nie umie się malowac! Prezentuje swoje makijaże, więc wie, co z czym się je. Po prostu parę rzeczy wymaga poprawy i tylko tyle! Villemciu- jeśli poczułaś się urażona, to wiedz, że nie to było moją intencją, a jedynie wskazanie, co mogłabyś poprawić, jak wprawiać się w sztuce makijażu, podkreślaniu urody tak, byś wyglądała ślicznie! Jeśli natomiast poglądy przeciwne nie mogą mieć tu racji bytu, to niech każdy wygląda sobie jak chce... Pozdrawiam Was wszystkie.

Stary 2005-10-23, 13:20   #19
czuczenka
Zakorzenienie

Rowniez Cie pozdrawiam JA

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu

DUKAM
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 00:53   #20
villemcia
Wtajemniczenie

GG do villemcia

nie obrazilam sie to po pierwsze...
nie najechalam na nikogo, moja wypowiedz byla spokojna o czym swiadczyly usmiechy...
tyle ze mam dosc pisania w kazdym poscie tego samego, ze-"tak wiem brwi musza mi odrosnac, czekam na to" lub "tak wiem kolor wlosow jest zly, ale czekam na wyregulowanie go"...przepraszam ale czy musze w kazdym swoim temacie pisac po sto razy to??
zwlaszcza ze skoro piszecie ze przegladacie moje makijaze, to wiece ze juz pare razy pisalam ze wiem ze brwi musza mi odrosnac a wlosy zmienic kolor na inny... bardziej zalezalo mi na ocenie makijazu samego w sobie, bez patrzenbia na brwi i wlosy...
tylko znow nie potraktujcie moich slow jak najezdzanie

Cytat:
Przykre jest to że z uwagą i potakując przyjmujesz rady innych,starszych stażem Wizażanek a nie potrafisz zaakceptowac i uszanować zdania Neysy
nie zgadzam sie z tym stwierdzeniem- wszystkie rady traktuje tak samo..nie mam zwyczaju patrzenia kto ile ma postow na koncie lub czy jest na wizazu dwa dni czy dwa lata...

Cytat:
Podsumowując bardziej podobałabyś mi sie z delikatnie podkreślonymi różem policzkami, dobrze wytuszowanymi rzęsami i błyszczykiem na ustach..Ewentualnie odrobinę naturalnego brązowego lub zielonego cienia na powiekach...Myśle że do Twojego typu urody taki naturalny, delikatny makijaż pasowałby najlepiej
dzieki za rade skorzystam z niej napewno

Cytat:
Co do makijażu na twarzy, to chodziło mi o wymodelowanie kości policzkowych, wytuszowanie rzęs, czy błyszczyk na ustach.
neysko ale zauwaz ze makijaz nie musi sie skladac z tych wszystkich elementow, mozna nim eksponowac tylko niektore czesci twarzy i ja to robie- eksponuje oczy..nie lubie pomadek, blyszczykow i rozy...

Cytat:
Z moich obserwacji wnioskuję, że u Ciebie postępu w technice malowania i doborze kolorów nie ma
szkoda ze masz taki wniosek, bo z tego co zauwazylam inne wizazanki uwazaja inaczej

Cytat:
Mam nadzieję, że nie obrazisz się na mnie za to, ale wyraziłam tu po prostu swoją opinię
neysa- napewno sie nie obraze

sylwia 18-dziekuje za fotke

czuczenko przeciez ja sie nie unosze, w mojej wypowiedzi byly usmiechy, by pokazac ze wszystko jest na luzie wypowiadane dziekuje za obrone

za rady i komentarze-mile i nie- dziekuje

ps. naprawde sie nie obrazilam
Stary 2005-10-24, 09:30   #21
froggie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwia18
no mam chodzi mi o coś takiego. cień nie jest aż za okiem ale tylko nad ruchomą powieką. myślę że mogłabyś z nim jeszcze wyżej pod brew pojechać jesli uważasz że tak będzie lepiej. ale to od ciebie zależy bo jak masz się czuć źle to bez sensu się zmuszać do tego co radzę buziaki
Ta propozycja Sylwii wydaje mi się dobra, bo w tym makijażu troszkę Ci się za daleko wyjechało cieniem poza zewnętrzny kącik oka. Ale spokojnie, każda z nas zaliczyła wpadki makijażowe i sądzę że z tego makijażu wyciągnęłaś wnioski i już więcej go nie sknocisz
Jak nie lubisz podkładów pomadek itp to się nimi nie maluj, ja sama nie cierpię miec na sobie tej 'warstwy' i u innych też nie cierpię. (wczoraj taką dziewczynę widziałam nie powiem żeby dodało jej to uroku - taaaaaaaaaaaką wartwę miała tego wszystkiego )
Buziaki
Stary 2005-10-24, 10:42   #22
neysa
Raczkowanie

GG do neysa

Villemciu, to życzę Ci powodzenia w doskonaleniu makijażu i pozdrawiam serdecznie.

Stary 2005-10-24, 11:40   #23
pIWONIA
Zadomowienie

Również Cię Villemciu pozdrawiam serdecznie i wierzę że tak jak napisałaś nie obraziłaś się i nie jesteś zła
pIWONIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 12:14   #24
anita_w
Rozeznanie

GG do anita_w

Villemciu, a próbowałaś stosować sam puder brązujący?
Jeśli nie lubisz pudrów i podkładów, to oczywiście nie tapetuj się nimi A może nie znalazłaś jeszcze odpowiedniego podkłądu dla siebie? Pamiętam, że kiedy byłam młodsza, kupowałam zwykle ciężkie, mocno kryjące podkłady. Tymczasem w sklepach jest mnostwo podkładów rozświetlających, które nadają lekki kolor i pięknie rozświetlają twarz.
Ale zaczęłam mówić o pudrze brązującym - próbowałaś? Myślę, że u Ciebie mógłby się dobrze sprawdzić jako róż na policzki i jednocześnie puder do modelowania twarzy. Cerę masz zdrową, nie masz czego ukrywać, ale ożywienie by się przydało, bo przy umalowanych oczkach buzia wygląda blado. Podobno dobry jest puder brązujący Vipery.
Buźka i powodzenia!
anita_w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 13:21   #25
villemcia
Wtajemniczenie

GG do villemcia

probowalam kiedys brazujacych perelek vipery jednoczesnie z drobinkami rozswietlajacymi...byc moze do tego wroce...

i to nie jest tak ze ja podkladu nie uzywam, bo uzywam ale tylko w miesiacacj jeiennych i zimowych, ale delikatnie go nakladam, tak ze sie wtapia w cere i go w sumie prawie nie widac...
Stary 2005-10-25, 08:13   #26
knotie
Rozeznanie

No to Villemciu przepraszam - masz racje - zabralam sie do komentowana a nie zajrzalam do innych Twoich watkow... mam nadzieje, ze wybaczysz- po prostu to mi sie rzucilo w oczy.... powodzenia w tworzeniu nastepnych makijazy

Edytowane przez knotie
Czas edycji: 2005-10-25 o 08:14 Powód: literowka
knotie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 11:47   #27
villemcia
Wtajemniczenie

GG do villemcia

Cytat:
Napisane przez knotie
No to Villemciu przepraszam - masz racje - zabralam sie do komentowana a nie zajrzalam do innych Twoich watkow... mam nadzieje, ze wybaczysz- po prostu to mi sie rzucilo w oczy.... powodzenia w tworzeniu nastepnych makijazy
nie ma sprawy

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości