ArtDeco - Perfect Finish Powder - czy warto? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-10-22, 18:18   #1
Basia39
Zakorzenienie

ArtDeco - Perfect Finish Powder - czy warto?

Hej

Mam pytanko, czy moze któraś z wizażanek używa obecnie lub używała tego pudru?
Niestety nie ma na jego temat żadnych opinii na KWC
Chciałam kupić jakiś dobry matujący puderek i zastanawiam się, czy, właśnie nie wybrać tego, ale nie wiem jak się sprawuje, czy wart jest swojej ceny
Jest do nabycia m.in.tu:

http://www.estyl.pl/sklep/customer/product.php?productid=163 62&cat=306&page=1

Pozdrawiam

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2007-01-25 o 10:52
Basia39 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 18:38   #2
Anahstasia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 19
Dot.: ArtDeco - Perfect Finish Powder - czy warto?

Miałam okazję juz go kilkakrotnie używać i muszę z przykrością powiedzieć, że zupełnie mnie nie zadowolił. Choć nie mam tendencji do notorycznego świecenia się, przy nim wyglądałam jak świetlista banieczka na drzewku choinkowym.
Ponieważ nie jest najtańszy polecam 'dołożenie' różnicy i zakup pudru matującego wszech czasów - Clinique - Blended Face Powder with Brush. Kosztuje 8 zł więcej, a jest go w opakowaniu aż 35g. Niestety nie pamiętam gramatury Art Deco, acz wydaje mi się, że jest ona mniejsza

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 19:05   #3
Basia39
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Miałam okazję juz go kilkakrotnie używać i muszę z przykrością powiedzieć, że zupełnie mnie nie zadowolił. Choć nie mam tendencji do notorycznego świecenia się, przy nim wyglądałam jak świetlista banieczka na drzewku choinkowym.
Ponieważ nie jest najtańszy polecam 'dołożenie' różnicy i zakup pudru matującego wszech czasów - Clinique - Blended Face Powder with Brush. Kosztuje 8 zł więcej, a jest go w opakowaniu aż 35g. Niestety nie pamiętam gramatury Art Deco, acz wydaje mi się, że jest ona mniejsza

Pozdrawiam!
Jej tylko nie świecenie się Miałam Revlona SkinLights Face Illuminator Powder Brightener i wymieniłam się na inny kosmetyk własnie z tego powodu, że zawarte w nim rozświetlające drobinki podkreślaly wszystkie moje kragłości
Tak, że dzieki za info Szukam czegoś dobrze matującego i zbytnio nie nabłyszczającego. Ten puder o którym napisałaś ma dobre opinie na KWC, podobnie jak Clinique Gentle Light Powder. Może właśnie wybiorę któryś z nich w takim razie bo Chanel i Guerlian są już niestety o wiele droższe

Ciekawi mnie tez puder sypki AMWAY (też brak opisu na KWC) - kosztuje 80 PLN a wygląda dość ciekawie.
Opis ze strony:
Puder sypki stanowi wykończenie makijażu. Nie ma dobrego makijażu bez położonego pudru sypkiego. Puder ten poprawia efektywność podkładu, eliminuje połysk, nadając twarzy matowy, jedwabisty wygląd. Dzięki niemu makijaż jest trwalszy.
Puder sypki zawiera naturalny talk, który wchłania wydzielane przez gruczoły skórne pot i tłuszcz. Puder sypki jest przebadany dermatologicznie i alergologicznie. Jest niekomedoniczny i bezzapachowy. Może być stosowany do każdego rodzaju skóry.
ilość: 25 g

Ciekawe jak jest w praktyce

Może ktoś używał tego puderku Amway
i może się podzielić opinią?

Dzięki

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2007-01-25 o 10:52
Stary 2005-10-22, 19:23   #4
Anahstasia
Zakorzenienie

ArtDeco nie jest rozświetlający, on jest nieskutecznie matujący Za to Gentle Light Clinique jest delikatnym rozświetlaczem. Revlon faktycznie może być ordynarny, szczególnie do codziennego makijażu. Clinique jest delikatniejszym rozwiązaniem, ale jeśli nadal optujesz za matem to nic innego jak Blended nie pozostaje
Gdyby nie zapora cenowa chętnie poleciłabym Ci najnowszy puder matujący Guerlain. Miałam okazję go wypróbować i próba była na tyle owocna, że nie wykluczam zakupu

Pozdrawiam!
Stary 2005-10-22, 19:28   #5
Basia39
Zakorzenienie

Cytat:
ArtDeco nie jest rozświetlający, on jest nieskutecznie matujący Za to Gentle Light Clinique jest delikatnym rozświetlaczem. Revlon faktycznie może być ordynarny, szczególnie do codziennego makijażu. Clinique jest delikatniejszym rozwiązaniem, ale jeśli nadal optujesz za matem to nic innego jak Blended nie pozostaje

Acha, rozumiem

Gdyby nie zapora cenowa chętnie poleciłabym Ci najnowszy puder matujący (acz prasowany) Guerlain. Miałam okazję go wypróbować i próba była na tyle owocna, że nie wykluczam zakupu

Pozdrawiam!
Poleć Poleć, a co tam może się zrujnuję ehh
Jak się nazywa to cudo?
Stary 2005-10-22, 19:39   #6
Anahstasia
Zakorzenienie

To cudeńko to Les Voilettes Matt Touch. I nie wiem co mi się pomieszało (chyba totalne zmęczenie ale oczywiście on jest SYPKI. Tu wątek, który wcześniej założyłam m.in. na jego temat - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=77948 .
A tu link do strony Guerlain - wchodząc w 2005 Face Novelties, bądź bezpośrednio w kategorię FACE, możesz odnaleźć szersze info na jego temat - http://www.guerlain.com/index.asp?pa...illage/&logo=1 . Malowana byłam odcieniem 01, transparentnym i ślicznie wtopił się w podkład i w skórę. A na dodatek skutecznie zmatowił ją, nie dając aż tak absolutnego i płaskiego matu jaki nieraz potrafi dać puder matujący

Pozdrawiam!
Stary 2005-10-22, 19:43   #7
Basia39
Zakorzenienie

Cytat:
To cudeńko to Les Voilettes Matt Touch. I nie wiem co mi się pomieszało (chyba totalne zmęczenie ale oczywiście on jest SYPKI. Tu wątek, który wcześniej założyłam m.in. na jego temat - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=77948 .
A tu link do strony Guerlain - wchodząc w 2005 Face Novelties, bądź bezpośrednio w kategorię FACE, możesz odnaleźć szersze info na jego temat - http://www.guerlain.com/index.asp?pa...illage/&logo=1 . Malowana byłam odcieniem 01, transparentnym i ślicznie wtopił się w podkład i w skórę. A na dodatek skutecznie zmatowił ją, nie dając aż tak absolutnego i płaskiego matu jaki nieraz potrafi dać puder matujący

Pozdrawiam!
Wielkie dzieki
Stary 2005-10-22, 19:49   #8
Anahstasia
Zakorzenienie

Cała przyjemność po mojej stronie
Stary 2005-10-22, 20:42   #9
Basia39
Zakorzenienie

Cytat:
Cała przyjemność po mojej stronie
Nie po mojej , bo dzięki temu linkowi, który podałaś do swojego wątku na kolana powalił mnie podkład Fleur de Teint i to zaraz po przeczytaniu opisu:

Nawilżający podkład z aktywnym ekstraktem z róży, regeneruje, łagodzi i nawilża. Jego właściwości energizujące sprawiają, że skóra staje się świeża i pełna blasku. Jedwabista, nawilżająca formuła czyni skórę piękną. Świeży, aksamitny zapach róży oddziałuje na zmysły.
Uwielbiam zapach róży

Czy ten puderek sypki też ma zapach róży?

No cos czuję, że moje nowo nabyte podkłady i pudry w kamieniu pójdą znów na wymiankę.

Stary 2005-10-22, 20:59   #10
Anahstasia
Zakorzenienie

Szczerze Ci powiem, że nie 'wyczułam', żeby różano pachniał, gdyż nakładała mi go Wizażystka i nie miałam okazji go sobie pomacać. Aczkolwiek nie wykluczone Fleur za to pachnie przecudnie, mam go i właśnie na niego nakładany miałam LVMT. Naprawdę świetnie ze sobą współgrają Tylko szkoda, że takie to wszystko drogie - miałam oszczędzać na zimową kolekcję Guerlain i nic z tego nie wyszło

Buziaki!
Stary 2005-10-22, 21:08   #11
Basia39
Zakorzenienie

Cytat:
Szczerze Ci powiem, że nie 'wyczułam', żeby różano pachniał, gdyż nakładała mi go Wizażystka i nie miałam okazji go sobie pomacać. Aczkolwiek nie wykluczone Fleur za to pachnie przecudnie, mam go i właśnie na niego nakładany miałam LVMT. Naprawdę świetnie ze sobą współgrają Tylko szkoda, że takie to wszystko drogie - miałam oszczędzać na zimową kolekcję Guerlain i nic z tego nie wyszło

Buziaki!
Jeja no coraz bardziej mi sie to podoba no
Doradz mi prosze jaki kolorek tego podkladu dla mnie bylby najodpowiedniejszy?
Jestem latem, moj opis jest tu http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=73736

Stary 2005-10-22, 21:23   #12
Anahstasia
Zakorzenienie

Wydaje mi się, że 520 mogłoby być dobre. 540 może byłoby już ciut ciemne (o ile zdjęcia nie przekłamują kolorytu twojej skóry). Chociaż Fleur ma to do siebie, że bardzo dobrze się wkomponowuje w skórę, więc drobny błąd w wyborze i tak zostanie zneutralizowany. Zainteresuj się może tymi dwoma odcieniami i najlepiej przyatakuj Sephore z prośbą o próbeczki. 190 zł. to jednak zbyt dużo żeby ryzykować błąd

Pozdrawiam!
Stary 2005-10-22, 21:26   #13
Basia39
Zakorzenienie

Cytat:
Wydaje mi się, że 520 mogłoby być dobre. 540 może byłoby już ciut ciemne (o ile zdjęcia nie przekłamują kolorytu twojej skóry). Chociaż Fleur ma to do siebie, że bardzo dobrze się wkomponowuje w skórę, więc drobny błąd w wyborze i tak zostanie zneutralizowany. Zainteresuj się może tymi dwoma odcieniami i najlepiej przyatakuj Sephore z prośbą o próbeczki. 190 zł. to jednak zbyt dużo żeby ryzykować błąd

Pozdrawiam!
Baaardzo dzeeekuje No to mam nad czym dumac teraz
Stary 2005-10-22, 21:31   #14
Anahstasia
Zakorzenienie

Proszę Może w dumaniu pomoże jeszcze paleta kolorystyczna ze strony Guerlain. Tam są co prawda maluteńkie obrazki, ale przedstawiają mniej więcej dany odcień podkładu (niestety nie da się ch tu skopiować

Pozdrawiam!
Stary 2005-10-22, 21:32   #15
Basia39
Zakorzenienie

Cytat:
Proszę Może w dumaniu pomoże jeszcze paleta kolorystyczna ze strony Guerlain. Tam są co prawda maluteńkie obrazki, ale przedstawiają mniej więcej dany odcień podkładu (niestety nie da się ch tu skopiować

Pozdrawiam!
Tak tak wlasnie okupuje te stronke
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości