czarne punkciki w mieszkach wlosowych po goleniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-09-29, 23:11   #1
miaudoczka
Przyczajenie

czarne punkciki w mieszkach wlosowych po goleniu

witam, jestem facetem i mam taki problem (dla mnie to problem). Po każdym goleniu twarzy są widoczne czarne punkciki, są to włosy których się nie da zgolić gdyż siedzą sobie tak jakby pod skórą i nie da się ich dosięgnąc maszynką do golenia. Moje pytanie brzmi co zrobić żeby nawet ich nie było widać? Chcę mieć naprawdę gładką buzię bez niczego widocznego. Laser odpada bo zbyt kosztownym. Zarost mam bujny i twardy oraz szybko odrasta i nie wiem czy np plastry z woskiem dadzą radę. Proszę o pomoc

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-12-14 o 13:14 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
miaudoczka jest offline  
Stary 2014-09-30, 10:14   #2
ania026
Przyczajenie

Dot.: czarne punkciki w mieszkach wlosowych po goleniu

Spróbuj peelingu do twarzy, żeby zetrzeć naskórek tak 2 razy w tyg.np. ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,62...cy.html&next=1 -do kupienia w rossmannie. Poszukaj czegoś odpowiedniego to swojego typu skóry (sucha, mieszana,tłusta wrażliwa) na kwc i nawilżaj produktami np. z mocznikiem czyli urea , dzięki temu włoski po jakimś czasie powinny przebić się przez skórę bo będzie cieńsza.
ania026 jest offline  
Stary 2014-09-30, 23:38   #3
Patrycjaa99
Raczkowanie

dokładnie, myślę że peeling powinien poradzić sobie choć trochę z tym problemem... ja najbardziej lubię peelingi do twarzy bielendy, można znaleźć tam coś do każdego rodzaju cery, albo perfecta, ale tam próbowałam tylko 1, więc ciężko stwierdzić czy są skuteczne
Patrycjaa99 jest offline  
Stary 2014-10-02, 11:21   #4
chantal21
Przyczajenie

Wydaje mi się że nic nie poradzisz ,jak sam napisałeś zarost masz ciemny i twardy więc odrost też taki będzie .Nie martw się lekki zarost jest sexi!
chantal21 jest offline  
Stary 2014-10-03, 16:53   #5
kate_jk
Raczkowanie

peeling bielendy warto, poniewaz jest dość skuteczny, usuwa suche skorki i po dluzszym stosowaniu przebarwienia sa duzo jasniejsze, ja ma problem z wrastajacymi wloskami na brwiach, ale po tym peelingu jest duzo latwiej sie do nich dostac
kate_jk jest offline  
Stary 2014-10-06, 16:06   #6
asiunia_28
Raczkowanie

tez mysle że raczej nie ma sposobu na widoczne włoski chyba że się zdecydujesz na depilacje tak jak pisałeś ale nie wiem czy nawet kosmetyczki bawią się w takie coś, w końcu to twardy włos i musi by dłuższy aby go wosk chwycił
asiunia_28 jest offline  
Stary 2014-10-24, 01:25   #7
miaudoczka
Przyczajenie

pilling nie pomaga, no chyba, ze trzeba go np rok uzywac, nie polecam nikomu stosowania pillingu jesli chce sie byc gladszym.
miaudoczka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości