Propozycja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-10-23, 12:58   #1
szyna
Zadomowienie

Propozycja

Wlasnie wpadlam na taki pomysl przegladajac MUT. Moze bysmy zrobily sobie cos w rodzaju ich "Dare to be..."? Moglybysmy zadawac sobie temat makijazu do wykonania w okreslonym terminie i na koniec wybierac najlepiej wykonany, najbardziej podobajacy sie? Co wy na to? Troszke bysmy sobie potworzyly Moze sprobujmy zaproponowac tematy makijazy, jakie chcialybyscie wykonac. Mysle, ze to doskonaly pomysl na trening, a jak wiadomo TRENING CZYNI MISTRZA
szyna jest offline  
Stary 2005-10-23, 13:15   #2
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie

Dot.: Propozycja

gdzieś już była taka propozycja ...
KasiaKatarzynka jest offline  
Stary 2005-10-23, 13:35   #3
szyna
Zadomowienie

A to przepraszam, bo nie widzialam. Czyli, ze pomysl sie nie przyjal.A szkoda
szyna jest offline  
Stary 2005-10-23, 13:53   #4
prowokacja17
Zadomowienie

GG do prowokacja17

to ja podaje temat makijażu : Morze
Stary 2005-10-23, 13:54   #5
prowokacja17
Zadomowienie

GG do prowokacja17

mam już nawet pomysł
Stary 2005-10-23, 14:19   #6
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Cytat:
Napisane przez szyna
i na koniec wybierac najlepiej wykonany, najbardziej podobajacy sie?

Hmm Szyno nie zrozum mnie źle ale "najlepiej wykonany" - to rodzaj rywalizacji, a my raczej nie chcemy rywalizować - co do kwestii podobania się hmm każdy ma inny gust i to co może podobać się Tobie ja mogę równie dobrze nie znosić

Temat poruszany był już chyba ze 3 razy o ile dobrze pamiętam.
Jeszcze jedna kwestia - nie każdy ma czas i możliwości.

Wiele z nas wykonuje makijaż na czyjąś prośbę i jest ok - jeżeli chcesz aby jakaś wizażanka (ki) wykonała (y) makijaż tematyczny po prostu poproś ją ( je) o to

Mam nadzieję, że rozumiesz mój punkt widzenia - nie miałam zamiaru krytykować Twojego pomysłu - takie jest moje zdanie

Pozdrawiam
mona1978 jest offline  
Stary 2005-10-23, 14:22   #7
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie

yhym, zgadzam się z Moniką, można spróbowac z pomysłami, jednak nei wydaje mi się dobrym pomysłem wybieranie najlepszego, zresztą dlatego też poprzednie podejścia do tego pomysłu nei udały się... brak czasu też robi swoje, a o konkretny makijaż można poprosić konkretną/konkretne osoby/osobę
KasiaKatarzynka jest offline  
Stary 2005-10-23, 14:25   #8
karolina2020
Zadomowienie

Kazdy jest inny i nie sadze, zeby przyjal sie pomysl robienia makijazy o jednej tematyce... Poza tym to jest jakas rywalizacja, mam jej po uszy w realu i na Wizazu nie chcialabym brac w niej udzialu
karolina2020 jest offline  
Stary 2005-10-23, 14:36   #9
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Tak, MOnika ma rację. Temat już był i były właśnie takie propozycję makijażu na zamówienie. Takie propozycję przepadały z kretesem, ponieważ tutaj MM doszłyśmy do wniosku i zgodnym [prawie] chórem uznałyśmy, że nie ma sensu ze sobą rywalizować, wzbudzać emocje. Różnie to bywa...
Forum ma raczej służyć do prezentowania i uczenia się, doradzania sobie nawzajem, sugestii... Dlatego mysle, że temat raczej przepadnie po raz kolejny.

Jesli będziesz miała kiedyś wyraźną ochotę na konkretny makijaż, to po prostu poroś ulubioną wiżankę-malarkę o niego, ponegociujesz sobie z nią na ten temat, przedstawisz jej swoją wizię itp. Wykonujemy makijaże na zamówienie. Ale ciii.

Nie pomyśl, że Cię krytykuję! Nie pomysł z gruntu dobry, tylko, że ciężko będzie wypośrodkować co łądne, co brzydkie.
Stary 2005-10-23, 15:04   #10
vanilla_sky
Zakorzenienie

a mi sie bardzo podoba pomysl "dare to be" i fajnie by bylo cos takiego tu zrobic - moze bez wyborow koncowych, ale sama idea takich wariacji jest super, ciekawe pomysly, ciekawe inspiracje, wystarczy spojrzec na MUT zeby zobaczyc jakie boskie rzeczy z tego wychodza. dziewczyny z MUT glosuja na najlepsze makijaze i o dziwo zadnych klotni i niezdrowych rywalizacji nie ma ale fakt, nie wiem jak by to sie przyjelo u nas....
vanilla_sky jest offline  
Stary 2005-10-23, 17:01   #11
szyna
Zadomowienie

Dobrze, rozumiem, ze rywalizacja nie wchodzi w gre, ale moze by jednak sprobowac Mnie chodzi tylko o to, by zobaczyc, ktora z wizazanek co wymysli na dany temat. Chodzi o kreatywnosc.Mozemy zapomniec o ocenach, ale moze jednak dacie sie namowic na ten pomysl?
szyna jest offline  
Stary 2005-10-23, 18:30   #12
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Smile Dot.: Propozycja

A pamietacie, kiedys Becia podsunela pomysl, zeby kazda Wizazanka - oczywiscie ta, ktora ma ochote zrobila makijaz alla taki piosenkarz z lat osiemdziesiatych - za Chiny nie moge przypomniec sobie jak on sie nazywal, no i zrobilo sie makijaze w tym temacie, kazda swoj punkt widzenia makijazowy pokazala. Wiec mysle, ze ten pomysl jest bardzo dobry, moze bez konkursow, ale makijaze na dany temat to fajny pomysl - oczywiscie udzial dobrowolny.
Myslalam, wlasnie tez ostatnio (Neonka tez gdzies o tym pisala) zeby na przyklad jako ze HALLOWEEN sie zbliza kazda z nas pobawila sie w takie wlasnie HALLOWEEN'owe makijaze, chcarakteryzacje, ale by bylo straszno na MM! Jestem ZA pomyslem samysm w sobie.

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline  
Stary 2005-10-23, 21:46   #13
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
A pamietacie, kiedys Becia podsunela pomysl, zeby kazda Wizazanka - oczywiscie ta, ktora ma ochote zrobila makijaz alla taki piosenkarz z lat osiemdziesiatych - za Chiny nie moge przypomniec sobie jak on sie nazywal,
Boy George

agabil1 jest offline  
Stary 2005-10-23, 22:19   #14
vanilla_sky
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1
Boy George
to bylo piekne
vanilla_sky jest offline  
Stary 2005-10-23, 22:20   #15
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agabil1
Boy George
O, o, 0! Ten to tu...

Stary 2005-10-24, 00:42   #16
shilla
Raczkowanie

Pomysł mi sie baaardzo podoba. Jeśli ktos nie bedzie mial czasu to przeciez nie musi wykonywac tego "zadania". Przeciez nie jest to jakis przymus. Gorzej bedzie z propozycjami tematu. Moze kazda moglaby zaproponowac TYLKO jeden? Termin wykonania powiedzmy miesiac, zeby nie poganiac tych co nie maja czasu Ciagnij ten temat na pewno znajda sie chetne osoby. moznaby przyznawac punkty i to mogloby rozwiazac problem nowego tematu ( osoba ktora zdobedzie najwiecej punktow, wymysla nowy temat) naprawde fajny pomysl. zobaczycie jak roznie postrzegamy niby to samo. Bardzo kreatywne. pozdrawiam
shilla jest offline  
Stary 2005-10-24, 00:55   #17
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
Napisane przez shilla
Pomysł mi sie baaardzo podoba. Jeśli ktos nie bedzie mial czasu to przeciez nie musi wykonywac tego "zadania". Przeciez nie jest to jakis przymus. Gorzej bedzie z propozycjami tematu. Moze kazda moglaby zaproponowac TYLKO jeden? Termin wykonania powiedzmy miesiac, zeby nie poganiac tych co nie maja czasu Ciagnij ten temat na pewno znajda sie chetne osoby. moznaby przyznawac punkty i to mogloby rozwiazac problem nowego tematu ( osoba ktora zdobedzie najwiecej punktow, wymysla nowy temat) naprawde fajny pomysl. zobaczycie jak roznie postrzegamy niby to samo. Bardzo kreatywne. pozdrawiam
To ja proponuję abyś TY jako pierwsza zrobiła makijaż. Na zachętę innych Wiżanek. OK.?
Stary 2005-10-24, 05:13   #18
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

jesli chodzi o jakąkolwiek rywalizację w tej materii całkowicie popieram Monikę był taki pomysł i upadł. Wzbudzić możeto niezdrową rywalizację, jakieś pretensje...

agabil1 jest offline  
Stary 2005-10-24, 18:07   #19
shilla
Raczkowanie

jaki konkurs, jaka rywalizacja, dziewczynki co wy? bawic sie nie potraficie? przeciez jak nie wypali to nie. Pomysł jest dobry, jak znajde czas chetnie cos stworze, zeby móc sie tym z wami podzielic... oj dziewczynki... naprawde nieładnie!!! Nie rozumiem czemu ja mam cos robic pierwsza? moim zdaniem powinnismy wybrac temat. Dac sobie troche czasu, a wtedy jednego dnia... wczesniej ustalonego wszystkie zamieszczamy swoje "dzieła" . Tak ja to widze. Jesli nie ma komu zaczac to jesli chcecie mogę zaproponować temat... NP: " w blasku księżyca" Podoba się? Myślę , że może to być wszystko, sam makijaż , cała stylizacja , a nawet bodypaiting.... Ustalam datę emisji na 25 listopad. Myślę, że znajdziecie przez ten miesiac wystarczająco dużo czasu, żę by cos stworzyć. Zmobilizujmy się, a będzie naprawdę bardzo ciekawie. W tym czasie myślcie jak roztrzygnąć kwestię wyboru najciekawszej pracy, aby jej autor mógl zaproponować nowy temat. Co wy na to? Zapraszam do zabawy. Piszcie jak wam idzie pozdrawiam
shilla jest offline  
Stary 2005-10-24, 18:10   #20
shilla
Raczkowanie

ps. interpretacja totalnie dowolna. piszcie czy jestescie chetne wziac udział w tej zabawie.
shilla jest offline  
Stary 2005-10-24, 18:16   #21
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

było, nie sprawdziło się- ja jestem na nie

agabil1 jest offline  
Stary 2005-10-24, 18:20   #22
vanilla_sky
Zakorzenienie

swoja droga ciekawe czemu inne narody potrafia, a u nas od razu jakies niezdorwe emocje
vanilla_sky jest offline  
Stary 2005-10-24, 18:37   #23
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
swoja droga ciekawe czemu inne narody potrafia, a u nas od razu jakies niezdorwe emocje
Wlasnie...

Stary 2005-10-24, 20:04   #24
Pomadka
Pomadkorator

Wink Dot.: Propozycja

Cytat:
Napisane przez shilla
jaki konkurs, jaka rywalizacja, dziewczynki co wy? bawic sie nie potraficie? przeciez jak nie wypali to nie. Pomysł jest dobry, jak znajde czas chetnie cos stworze, zeby móc sie tym z wami podzielic... oj dziewczynki... naprawde nieładnie!!!
No, to czekamy na makijaż...
Cytat:
Nie rozumiem czemu ja mam cos robic pierwsza? moim zdaniem powinnismy wybrac temat. Dac sobie troche czasu, a wtedy jednego dnia... wczesniej ustalonego wszystkie zamieszczamy swoje "dzieła" . Tak ja to widze.
No co Ty bawić się nie potrafisz? Nieładnie.
Cytat:
Jesli nie ma komu zaczac to jesli chcecie mogę zaproponować temat... NP: " w blasku księżyca" Podoba się? Myślę , że może to być wszystko, sam makijaż , cała stylizacja , a nawet bodypaiting.... Ustalam datę emisji na 25 listopad. Myślę, że znajdziecie przez ten miesiac wystarczająco dużo czasu, żę by cos stworzyć. Zmobilizujmy się, a będzie naprawdę bardzo ciekawie. W tym czasie myślcie jak roztrzygnąć kwestię wyboru najciekawszej pracy, aby jej autor mógl zaproponować nowy temat. Co wy na to? Zapraszam do zabawy. Piszcie jak wam idzie pozdrawiam
Ja czekam na Twoją korespondencję, ja Ci tam idzie tworzenie makijaży konkursowo-tematycznych. Z niecierpliwością także czekam na dzień 25.11. oraz odzew na Twój temat makijażowy. Nie żartuję.
Stary 2005-10-24, 20:20   #25
karolina2020
Zadomowienie

Pomadko powiem niehigienicznie, ze mi te mysli z ust wyjelas
Fajnie jest rzucac pomysl, ale moze zaczac go realizowac od siebie? shilla nie pokazala nam ani jednego zdjecia na MM. shillo, mam nadzieje, ze Twoj makijaz bedzie jako pierwszy zgloszony do konkursu?
karolina2020 jest offline  
Stary 2005-10-24, 21:35   #26
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

jeśli się uprzecie, można np. podać mi na PM tytuły makijaży a ja zrobię wątek z sondą do głosowania w pierwszym poście-Wy będziecie je tam wklejać.
Mogę wątek tymczasowo przykleić .
Uprzedzam, ja udziału brać nie zamierzam

agabil1 jest offline  
Stary 2005-10-24, 21:45   #27
CzarnyElf
Zakorzenienie

Pomysl nie jest glupi -gdy by to bylo na zasadzie pokazywania tylko ale jezeli bedzie wybieranie najlepszych makijazy na zasadzie konkursu to raczej jestem na nie.Mi sie podoba tak jak jest na MM-ktos ma pomysl to go realizuje.
Stary 2005-10-25, 10:40   #28
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Hm.
A nie mozna powtorzyc wlasnie tak jak w watku o piosenkarzu? (Znowu nie pamietam jego imienia, jakis tam Boy, chyba, hehe, sklerozy sie nabawilam ).
Bez konkursow i wybierania najlepszego, tylko w jednym watku pod okreslonym tytulem, na przyklad "HALLOWEENOWE MAKIJAZE WIZAZANEK" zamieszczamy makijaz przykladowo halloweenowy...???:confus ed:
Jesli sa konkursy, to musza byc tez nagrody, hihi - a tu chodzi o inspirejszyn wzajemne, zabawe tworcza, odreagowanie od codziennych problemow itp.
I ten watek z okreslonym makijazem nie musial by miec "terminu przydatnosci", jak sie na przyklad komus zachce makijaz halloweenowy wiosenka zrobic, to watek odkopie i swoj makijaz w nim wklei.
No, co wy na to, co wy na to???

Stary 2005-10-25, 15:54   #29
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1
Boy George
O kurna, no muszę tego poszukać; taka okazja nie zdarza się często

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2005-10-25, 18:00   #30
shilla
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karolina2020
Pomadko powiem niehigienicznie, ze mi te mysli z ust wyjelas
Fajnie jest rzucac pomysl, ale moze zaczac go realizowac od siebie? shilla nie pokazala nam ani jednego zdjecia na MM. shillo, mam nadzieje, ze Twoj makijaz bedzie jako pierwszy zgloszony do konkursu?

i inne................

wiecie co dziewczyny..... po pierwsze pomysl nie byl mój. spodobal mi sie , podchwycilam temat. nie mam 15 lat, zeby cos komus udowadniac. Sadzac po waszym nastawieniu do tej calej akcji... zabawy z tego faktycznue nie bedzie. i juz teraz nie dziwie sie, że takie akcje wczesniej nie wypalaly, jesli ZAWSZE tak do tego podchodzicie.KOnkurs= nagrody. JAkie nagrody? Boze, aż takimi materialistkami jestescie? I zejdzcie ze mnie bo ja was do niczego nie zmuszałam... to nie jest zaden obowiazek . LITOSCI !!!! Troche wiecej luzu.. dziewczyny! JAk chcecie wy dalej pociagnijcie ten temat, ja sie wycofuje z takiej niezdrowej zabawy. Bede miała ochote, to zamieszcze swoje prace. Pozdrawiam
shilla jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości