Wizażystki! Wizażanki! Błagam (na kolanach) o pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-07-16, 23:30   #1
Joey
Zakorzenienie

Wizażystki! Wizażanki! Błagam (na kolanach) o pomoc!

Jestem już chyba pewna ze jestem typem "Zimą" -wiecie o co chodzi. To znaczy byłam pewna dopóki nie wyczytałam gdzieś ze Jesień może mieć bladą cerę i ciemnobrązowe włosy. Sama już nie wiem. Zastanawiam się jaki mam kolor cery. Kolor włosów i oczu jeszcze jakoś umiem określić obiektywnie, ale kolor cery? Za nic tego sama nie zrobię :P Dlatego Wizażanki proszę was o pomoc Daje kilka fotek - ostrzegam ze nie są w świetle dziennym, tylko w świetle lampy błyskowej :/ I zimą, wiec opalenizny zero. Ale innych nie mam... za to daje jedno w otoczeniu innych twarzy-tak dla porównania. A propos na fotkach grupowych jestem zwykle najbledsza z wszystkich :/ No ale same ocencie... Napiszcie jaki kolor widzicie no wiecie coś typu: blada, zaróżowiona, oliwkowa, niebieskawy odcień, złotawa, brzoskwiniowa, chłodna, ciepła - no wiecie To zdjecie z otwartą buzią troche glupawe wiem, ale nie brałam tych zdjec pod kątem gdzie ładnie wygladam tylko gdzie widać kolor mojej cery... acha możliwe ze jutro bede miała jakies fotki w swietle dziennym...to najwyzej dam. Z góry dzieki za odpowiedzi...
Joey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-17, 09:30   #2
zapalka
Zadomowienie

GG do zapalka
Re: Wizażystki! Wizażanki! Błagam (na kolanach) o pomoc!

Nie jesteś taka strasznie blada. Ale poiwedzmy, że masz jasną cerę. Lekko zaróżowioną, z mninimalnie ciepłym odcieniem. No ale cóż... Najlepiej zobaczyć człowieka na żywca. Mi też się wydaje, że jesteś zimą. Tylko tu nie widać twojego koloru oczu (mi się wydaje że brązik, jaśli tak, to jesteś zimą).Masz piegi (chyba nie)? Twoje włosy nie wyglądają na takie co mają rudawy (miedziany) odcień.Jeśli wszystkie moje spostrzeżenia się sprawdziły, to jesteś Zima na 100 %. A jeśli któreś nie, to odpisz.
Stary 2004-07-17, 10:17   #3
Joey
Zakorzenienie

Oczy mam dziwne. Z daleka są czarne. Ze średniej odległości są ciemnobrązowe, kasztanowe. A z bliska są brazowe ale wpadające w zielono-złoty, tuż przy źrenicy. Piegów brak. Włosy niestety nie miedziane ani rudawe. A szkoda,chciałabm.
Stary 2004-07-17, 10:46   #4
Shandusia
Wtajemniczenie

GG do Shandusia

może mi ktoś jeszcze raz napisać jakie kolory są do danego typu..?tzn.włosów,oczu itd. bo ja juz się pogubiłam..dużo czytałam na ten temat i czasem te wiadomości się nie zgadzają
Shandusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-17, 13:08   #5
Joey
Zakorzenienie

http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,53741,70697.html Tutaj jest dość fajna stronka na ten temat...z boku masz poszczególne typy urody, ale "Pani Lato" chyba nie działa... No w każdym razie tam jest wyczerpująco opisany typ Zimy, Jesieni, i Wiosny. Wg tamtego opisu jestem ewidentną Zimą.
Stary 2004-07-17, 15:49   #6
Shandusia
Wtajemniczenie

GG do Shandusia

dzięki....a Joey..jak z mojego Jeziora marzeń
Shandusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-17, 16:59   #7
Ognik
Raczkowanie

Eeech... Tam napisano, że lady Di była zimą! ;P
Ognik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-17, 17:37   #8
Joey
Zakorzenienie

Taaa, też się zdziwiłam jak to przeczytałam. No ale może ona była farbowana? No ale przynajmniej nie piszą, że Jesien może być chorobliwie blada, bez piegów i z ciemnobrązowymi włosami. Milady -> ja tez kocham Jeziorko ^^
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości