Typ kolorystyczny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-07-19, 15:00   #1
młodaa
Wtajemniczenie

Typ kolorystyczny

Nie moge dojsc do tego, jakim jestem typem kolorystycznym, bo zazwyczaj w trzech opisach znajde cos pasujacego do mnie.

Wloski mam naturalne sredni braz ale z odcieniem popieli (taki troszke mysi kolorek)-cos takiego jak na zalaczonej fotce. Teraz mam zrobione pasemka i popiel "schowala sie", zostal praktycznie sam braz+blond pasemka.
Oczka-dziwny kolorek-z wiekszej odleglosci sa brazowe (brazowo-piwne), choc w rzeczywistosci brazowo-zielone (zgnila ciemna zielen), troszke ciemniejsze niz na zalaczonym obrazku.
Cera nie jest rozowa, to na pewno, raczej jasna z odcieniem zoltym (moze przez marchewke? )

Prosilabym o podpowiedz "czym" jestem

pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 766tu.jpg (15,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko.JPG (59,0 KB, 0 załadowań)
młodaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-19, 15:01   #2
młodaa
Wtajemniczenie

Re: Typ kolorystyczny

Aha i moze jakies rady dot. kolorkow ktore powinnam wybierac (przede wszystkim kolor rozu, bo chcialabym sobie kupic tylko nei wiem jaki)? albo jakies linki?

Stary 2004-07-19, 15:12   #3
zapalka
Zadomowienie

GG do zapalka

Jesteś raczej jesienią. Jesień przecudnie wygląda w: beżach, ciemnych zieleniach, khaki, beż, brąz, ecru itp.. A co do różu to może jakaś taka brzoskwinka złamana różem ? Co ty na to?
Stary 2004-07-19, 15:32   #4
młodaa
Wtajemniczenie

Dziekuje Zapalka
beze, zielenie, kremy bardzo lubie, ale i ponoc wygladam dobrze w blekicie i rozu.
Brzoskwinka zlamana rozem-moze rzeczywiscie bedzie to najlepszy dla mnie kolorek
Stary 2004-07-19, 15:48   #5
Joey
Zakorzenienie

Ja mam odmienne zdanie. Wg mnie jesteś Zimą :P To właśnie u Zim zdarzają sie wlosy w ciemnym kolorze z odcieniem popielatym, natomiast Jesienie (wszystkie) - z miedzianym. Jeżeli dodatkowo jako dziecko miałaś włosy w jasnym-blondowatym odcieniu to jestes zimą prawie na pewno. Oczka - też tak mam, ze z daleka sa piwne a z bliska takie złoto- zielonkawe. O ile ten zielony nie jest dominujący potwierdza sie to, ze jesteś zimą. Cera jasna - to tez charakteryzuje zimy. Odcień żólty - i tutaj własnie nie wiem. Szkoda ze nie masz swojej fotki, byloby łatwiej. Dlatego nie mogę rozwiac twoich wątpliwości do konca. Wg mnie jestes Zimą, ale możesz to sprawdzic-załóz coś czarnego lub białego i sprawdz czy ci w tym dobrze-bo Zimom ten kolor bardzo pasuje. Zeby jeszcze sie upewnic czy nie jestes jesienią załóż cos w intensywnym pomaranczowym kolorku - jezeli cera będzie szarawa, jestes Zimą.
Joey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-19, 19:48   #6
zapalka
Zadomowienie

GG do zapalka

Hej! Joey! Ale przecież u zim nie zdarzają się oczka zielonkawo-orzechowe, a młodaa takie właśnie ma. A i cera ma ciepławy odcień. A zimy mają raczej takie chłodne cery. Jednak co do włosów to się zgadzam. Jednak ja mam też włosy popielate, brązowe, a jednak znajduję w nich rudawy błysk. Ciekawe, jak jest w tym przypadku. Fakt faktem, zdjęcie wiele by ułatwiło...
Stary 2004-07-19, 20:10   #7
młodaa
Wtajemniczenie

dziekuje za odpowiedzi

hehe, wiedzialam ze jestem dziwna ale nie sadzilam ze az tak

zdecydowanie moje wloski pod swiatlo wpadaja w ciemno-miedziany, troche rudy, zloty (choc zloty to chyba przez pasemka).
W bialym wygladam jak najbardziej ok, natomiast w czerni bardzo smutno (ponoc beznadziejnie ).

czyli jednak zima?
Stary 2004-07-19, 20:16   #8
młodaa
Wtajemniczenie

A zdjecia swojego nie mam na komputerze, dlatego znalazlam (wydaje mi sie) najbardziej pasujace do mnie.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości