Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-11-24, 21:23   #361
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Czy ktoś kupuje w cedrynku Nie wierzcie w te opinie u nich pod produktami, są ściągnięte z wizażu z kwc, przynajmniej te, które przeczytałam, m.in żeli born to bio, zerżnęli z mojej recenzji i jeszcze jednej osoby, pozmieniali tylko nazwy zapachów w treści i wstawili pod inny produkt, no i zmienili syna na córkę

Recenzja cedrynka:
https://cedrynek.pl/pl/p/Born-to-Bio...Dzika-Roza/855

Jola, Gdańsk
Żel bardzo mi odpowiada, jest mega wydajny jak na żel i okazał się delikatny, a butelka na tyle ciekawa, że moja córeczka miała z niego uciechę, a zapach był dla niej bardzo interesujący. Nie podrażnia, nie wysusza skóry, bardzo dobrze oczyszczacza. Daje duże uczucie świeżości.
Moja recenzja:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,49...el-douche.html
"Bardzo mi odpowiada
Żel spodobał mi się na tyle, że już kupiłam drugie opakowanie, tyle, ze w wersji "Kwiat gruszy". Bardzo mi odpowiadał, był mega wydajny jak na żel, wystarczyło niewiele nałożyć a on świetnie się pienił, może nie dawał super piany, delikatną, lecz treściwą. Do tego świetny, naturalny, certyfikowany skład, duża pojemnosć, a cena przystępna.
Zapach nie jest podobny do niczego poza czystym kakao przetrąconym z lekka apteczną wonią. Ktoś pomyśli, ze żadna rewelacja w takim razie, ale jednak ja się do zapachu przyzwyczaiłam i bardzo polubiłam. Trzeba się liczyć z tym, iż kosmetyk naturalny nie będzie dawał niewiadomo jakich doznań, jak już przez to przebrniemy, to docenimy jego naturalność.
Żel okazał sie na tyle delikatny, a butelka na tyle ciekawa, że i dziecko miało z niego uciechę, a zapach był dla niego bardzo interesujacy. Nie podrażnia, nie wysusza skóry, bardzo dobry oczyszczacz. Daje duże uczucie świeżości. Konsystencja rzadka, Bardzo polecam Wersja gruszkowa pachnie równie naturalnie, bardzo przyjemne te żele.

Używam tego produktu od: Przez 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1, 300 ml

Edit: Czuję się wywołana do tablicy recenzją Kamlisy i po napisaniu swojej recenzji przetestowałam jeszcze kilka wersji zapachowych tych żeli i muszę przyznać, że ta kakaowa dżungla nie pachnie tak przyjemnie, jak np "Owoce leśne" czy "Kwiat gruszy", które są lepiej dopracowane, więc jednak pomimo naturalności da się stworzyć soczysty i kojący zmysly zapach. Kakaową wersję mimo wszystko wspominam bardzo dobrze, aczkolwiek nie wrócę."

Druga recenzja cedrynka:
https://cedrynek.pl/pl/p/Born-to-Bio...gody-Lesne/582

Bożena Jarczyk
Świetny naturalny zapach świeżych jagód - bardzo apetyczny na wieczór. Konsystencja delikatnej galaretki, dobrze myje, orzeźwia, nie wysusza i pozostawia na skórze łagodny owocowy aromat. Wydajny, nie trzeba dużo żeby się dokładnie umyć.

Recenzja na wizażu aisha21:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,51...-des-bois.html

"sok mocy z gumijagód
Kupiłam na razie tą jedną wersję, ale na pewno przetestuję inne. Zapach świetny jeżynowo-jagodowo-malinowy, konsystencja delikatnej galaretki, dobrze myje, orzeźwia, nie wysusza i pozostawia na skórze łagodny owocowy aromat. Wydajny, nie trzeba dużo żeby się dokładnie umyć więc cena jest ok jak najbardziej. Minusik taki, że nie za mocno się pieni a ja niestety bardzo lubię pianę-niestety, bo wiem że to nieekologiczne, chemiczne, zasługa SLESów i w ogóle ale póki co jakoś nie mogę się przekonać do mycia bez piany. Ten żel daje niedużą. Ale rozumiem, że coś za coś-on jest eko więc bez tych różnych "pianowych" domieszek, takie jest założenie marki i tak miało być poza tym jest rewelacyjny, z chęcią i ciekawością sprawdzę zapachy w innych wariantach.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej butelki"

Gratuluję zakupów

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-11-24 o 22:04
Korah jest offline  
Stary 2014-11-24, 21:48   #362
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Właśnie sprawdziłam wodę po goleniu tż (sama nawet czasem do nóg używam), ale wszystko ok.
Ale wykombinowałaś , udzielona .
Dziękuję - i wzajemnie, gdyby się nagle okazała potrzebna
Stary 2014-11-25, 08:18   #363
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość

pachnie naprawdę smakowicie świeżutkimi pomarańczami
Cytat:
Napisane przez susabee Pokaż wiadomość
Gratuluję wszystkim wspaniałych zakupów- mnie również najlepsze sztuki wpadają do koszyka zazwyczaj na odwyku
Zastanawia mnie tylko ta firma Speick, bo do tej pory myślałam, że oni są jak najbardziej całkowicie naturalni, ale jeśli skład tego sztyftu do golenia jest prawdziwy, to co tam robi zmydlony łój zwierzęcy (sodium tallowate i potassium tallowate) Toż to nasz rodzimy Biały Jeleń mógłby z nimi doskonale konkurować, zwłaszcza w kwestii ceny...Muszę się bliżej przyjrzeć tym produktom, bo miałam gdzieś zakodowane z tyłu głowy, że wszystkie mają składy bez zarzutu
Upraszam się namolnie o udzielenie mi dyspensy na "darmowe piątki"- pomyślałam sobie, że będzie można mieć odwyk i zakupy jednocześnie
przyznam szczerze, że nawet nie spojrzałam na skład sztyftu. I tak musiałabym je kupić....

a kto będzie cierpiał ze mną jak Ci dyspensy udzielę
no chyba, że ja dostane tez taka malutką..... na jedno mydełko i jedno masło do ciała.....

Dziewczyny znacie polska firmę subtle beauty?????
mają fajne mydełka nie słyszałam o nich jeszcze.
http://www.zielona-oliwka.com.pl/?55...ego-typu-skory

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2014-11-25 o 08:50
anula_ga jest offline  
Stary 2014-11-25, 09:13   #364
ririana
Raczkowanie

Declare Serum SOS w TK MAXX - uwielbiam i polecam
ririana jest offline  
Stary 2014-11-25, 13:31   #365
la songerie
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Czy ktoś kupuje w cedrynku Nie wierzcie w te opinie u nich pod produktami, są ściągnięte z wizażu z kwc, przynajmniej te, które przeczytałam, m.in żeli born to bio, zerżnęli z mojej recenzji i jeszcze jednej osoby, pozmieniali tylko nazwy zapachów w treści i wstawili pod inny produkt, no i zmienili syna na córkę

Recenzja cedrynka:
https://cedrynek.pl/pl/p/Born-to-Bio...Dzika-Roza/855

Jola, Gdańsk
Żel bardzo mi odpowiada, jest mega wydajny jak na żel i okazał się delikatny, a butelka na tyle ciekawa, że moja córeczka miała z niego uciechę, a zapach był dla niej bardzo interesujący. Nie podrażnia, nie wysusza skóry, bardzo dobrze oczyszczacza. Daje duże uczucie świeżości.
Moja recenzja:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,49...el-douche.html
"Bardzo mi odpowiada
Żel spodobał mi się na tyle, że już kupiłam drugie opakowanie, tyle, ze w wersji "Kwiat gruszy". Bardzo mi odpowiadał, był mega wydajny jak na żel, wystarczyło niewiele nałożyć a on świetnie się pienił, może nie dawał super piany, delikatną, lecz treściwą. Do tego świetny, naturalny, certyfikowany skład, duża pojemnosć, a cena przystępna.
Zapach nie jest podobny do niczego poza czystym kakao przetrąconym z lekka apteczną wonią. Ktoś pomyśli, ze żadna rewelacja w takim razie, ale jednak ja się do zapachu przyzwyczaiłam i bardzo polubiłam. Trzeba się liczyć z tym, iż kosmetyk naturalny nie będzie dawał niewiadomo jakich doznań, jak już przez to przebrniemy, to docenimy jego naturalność.
Żel okazał sie na tyle delikatny, a butelka na tyle ciekawa, że i dziecko miało z niego uciechę, a zapach był dla niego bardzo interesujacy. Nie podrażnia, nie wysusza skóry, bardzo dobry oczyszczacz. Daje duże uczucie świeżości. Konsystencja rzadka, Bardzo polecam Wersja gruszkowa pachnie równie naturalnie, bardzo przyjemne te żele.

Używam tego produktu od: Przez 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1, 300 ml

Edit: Czuję się wywołana do tablicy recenzją Kamlisy i po napisaniu swojej recenzji przetestowałam jeszcze kilka wersji zapachowych tych żeli i muszę przyznać, że ta kakaowa dżungla nie pachnie tak przyjemnie, jak np "Owoce leśne" czy "Kwiat gruszy", które są lepiej dopracowane, więc jednak pomimo naturalności da się stworzyć soczysty i kojący zmysly zapach. Kakaową wersję mimo wszystko wspominam bardzo dobrze, aczkolwiek nie wrócę."

Druga recenzja cedrynka:
https://cedrynek.pl/pl/p/Born-to-Bio...gody-Lesne/582

Bożena Jarczyk
Świetny naturalny zapach świeżych jagód - bardzo apetyczny na wieczór. Konsystencja delikatnej galaretki, dobrze myje, orzeźwia, nie wysusza i pozostawia na skórze łagodny owocowy aromat. Wydajny, nie trzeba dużo żeby się dokładnie umyć.

Recenzja na wizażu aisha21:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,51...-des-bois.html

"sok mocy z gumijagód
Kupiłam na razie tą jedną wersję, ale na pewno przetestuję inne. Zapach świetny jeżynowo-jagodowo-malinowy, konsystencja delikatnej galaretki, dobrze myje, orzeźwia, nie wysusza i pozostawia na skórze łagodny owocowy aromat. Wydajny, nie trzeba dużo żeby się dokładnie umyć więc cena jest ok jak najbardziej. Minusik taki, że nie za mocno się pieni a ja niestety bardzo lubię pianę-niestety, bo wiem że to nieekologiczne, chemiczne, zasługa SLESów i w ogóle ale póki co jakoś nie mogę się przekonać do mycia bez piany. Ten żel daje niedużą. Ale rozumiem, że coś za coś-on jest eko więc bez tych różnych "pianowych" domieszek, takie jest założenie marki i tak miało być poza tym jest rewelacyjny, z chęcią i ciekawością sprawdzę zapachy w innych wariantach.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej butelki"

Gratuluję zakupów
Niezla beka z tymi 'prawdziwymi' opiniami... Wizaz za takie cos moglby ich podac do sadu...

Dziewczyny jednak mam uczulenie na sode oczyszczona w dezodorancie samorobionym. Robie juz ktores podejscie i koopa Tym razem pachy nie sa mega czerwone bo ta sode bardziej rozdrobnilam ale za to mnie swedza. Robilam tez dezka na bazie glinki bentonitowej ale jego skutecznosc byla daleka od idealu ale pachy za to byly zadowolone. Sprobuje jeszcze z ziemia okrzemkowa. Ponoc niezle wsysa wilgoc. Musze ja tylko zamowic.
Stary 2014-11-25, 19:37   #366
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:

Nie no serio, tak trudno kilka zdań od siebie...??? :/
Chociaż przynajmniej fakt, że z kwc ściągają czyni je prawdziwymi... Bo te wszystkie "Janina, Gdańsk" zawsze wydają mi się podejrzane...

Sluchajta Laski.
Potrzebuję kremu do stóp, żeby tak zmiekczał skórę jakby był z mocznikiem, ale bez mocznika... Da się coś zamiennego znaleźć?

Ja znalazłam zamiennik maski nawilzajacej JMO (lotion nawilzajacy Sukin z tkmax); jak to u mnie nastąpiło przeholowanie z kwasem. Fest nawalilam lotionu się w parę minut wchłonął

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

mhm0808 jest offline  
Stary 2014-11-25, 19:45   #367
201608040942
Konto usunięte

Ja uzywam ten balsam i stopki mam miekkie jak po moczniku, ale uprzedzam krem jest jak masc, wiec do smarowania jak sie juz w lozku lezy

http://www.ecco-verde.de/martina-geb...obab-foot-balm

wczoraj przybyl mi jeszcze taki szampon na lupiez za smieszne pieniadze, wiec musiam kupic i wyporbowac
http://www.yalia.de/produkte/haarpfl...-orange_771107

marka jest niemiecka i chyba w miare swieza, bo wczesniej sie na nia nie natknelam. Do tego kosztuje tyle co Alterra. A wczoraj kupilam tez serum nawilzajace Alterra z Granatapfel, a dzis w dm dorwalam orzechy piorace ( mozna zaliczyc je do natury ? ) moje powoli sie koncza, a skoro cenowo wychodzily tak samo to wzielam 500g i zamawianie sobie daruje. Zapas na pol roku zrobiony
Przy okazji bedac w Bio Haus dorwalam kilka probek kremow Lavera. Kiedy sie ze testy wezme, to jeszcze nie wiem.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2014-11-25 o 19:50
201608040942 jest offline  
Stary 2014-11-25, 19:52   #368
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
przyznam szczerze, że nawet nie spojrzałam na skład sztyftu. I tak musiałabym je kupić....

no chyba, że ja dostane tez taka malutką..... na jedno mydełko i jedno masło do ciała.....

Dziewczyny znacie polska firmę subtle beauty?????
mają fajne mydełka nie słyszałam o nich jeszcze.
http://www.zielona-oliwka.com.pl/?55...ego-typu-skory
- no dobra, ale taką malutką, pod warunkiem jednak, że powiesz, które to mydełko i masło, to może i ja się skuszę
A ten skład na opakowaniu to jest taki sam, jak na stronie, czy może to pomyłka jakaś jest
Stary 2014-11-25, 20:35   #369
Charlotta11
Rozeznanie

Dziewczyny, znacie jakiś dobry naturalny podkład i korektor? Piszę tutaj bo w tym wątku jest wiele osób, które testują sporo kosmetyków. Miałam kiedyś próbki chyba Logony i Lavery. Porażka - rolowały się na twarzy. Podkład w kompakcie Alverde to chyba bubel wszechczasów - zero krycia, za to podkreślał pory i suche skórki a do tego świecił się niemiłosiernie. Wyglądałam jakbym się masłem posmarowała. Teraz mam podkład mineralny Sephory, bardzo słabo kryje, po kilku godzinach warzy się. Zresztą jak większośc minerałów, które używałam. Coś poradzicie?
Stary 2014-11-25, 21:27   #370
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Niezla beka z tymi 'prawdziwymi' opiniami... Wizaz za takie cos moglby ich podac do sadu...
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie no serio, tak trudno kilka zdań od siebie...??? :/
Chociaż przynajmniej fakt, że z kwc ściągają czyni je prawdziwymi... Bo te wszystkie "Janina, Gdańsk" zawsze wydają mi się podejrzane...
Zabawne jest, że przez przypadek kompletny to obczaiłam, wpadłam na te opinie, nawet nie wiem dokładnie, po co wchodziłam na ten produkt, a tu czytam i sobie myślę, kurczę, no wyjęła mi to z ust, dokładnie to samo bym napisała, deja vu Więc wchodzę na moje recenzje tych żeli w KWC, żeby sobie przypomnieć, co właściwie o nich pisałam, a tam niespodzianka

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja uzywam ten balsam i stopki mam miekkie jak po moczniku, ale uprzedzam krem jest jak masc, wiec do smarowania jak sie juz w lozku lezy

wczoraj przybyl mi jeszcze taki szampon na lupiez za smieszne pieniadze, wiec musiam kupic i wyporbowac
http://www.yalia.de/produkte/haarpfl...-orange_771107

marka jest niemiecka i chyba w miare swieza, bo wczesniej sie na nia nie natknelam. Do tego kosztuje tyle co Alterra. A wczoraj kupilam tez serum nawilzajace Alterra z Granatapfel, a dzis w dm dorwalam orzechy piorace ( mozna zaliczyc je do natury ? ) moje powoli sie koncza, a skoro cenowo wychodzily tak samo to wzielam 500g i zamawianie sobie daruje. Zapas na pol roku zrobiony
Przy okazji bedac w Bio Haus dorwalam kilka probek kremow Lavera. Kiedy sie ze testy wezme, to jeszcze nie wiem.
Mam gdzieś próbkę tego balsamu z baobabem, muszę obczaić

Ja jakoś nie pałam zachwytem do orzechów, może to zależy od wody ale kompletnie się nie spisały, zostawiły dziwny osad na ciuchach i nie sprały zwykłych plam.

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie jakiś dobry naturalny podkład i korektor? Piszę tutaj bo w tym wątku jest wiele osób, które testują sporo kosmetyków. Miałam kiedyś próbki chyba Logony i Lavery. Porażka - rolowały się na twarzy. Podkład w kompakcie Alverde to chyba bubel wszechczasów - zero krycia, za to podkreślał pory i suche skórki a do tego świecił się niemiłosiernie. Wyglądałam jakbym się masłem posmarowała. Teraz mam podkład mineralny Sephory, bardzo słabo kryje, po kilku godzinach warzy się. Zresztą jak większośc minerałów, które używałam. Coś poradzicie?
Nie znam Niestety, mnie też ciężko znaleźć ideał
Stary 2014-11-25, 21:54   #371
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
a minerały próbowałaś?

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline  
Stary 2014-11-26, 00:27   #372
Charlotta11
Rozeznanie

Próbowałam i zawsze mniejsza lub większa katastrofa. Miałam EDM, Lauress, Lumiere, Meow. Wysuszają, podkreślaja suche skórki, warzą się, zniakają po paru godzinach i ten efekt pudrowości, ktorego nie cierpię ...
Stary 2014-11-26, 07:15   #373
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość

Dzięks - nawet udało mi się go wyczaić w polskim sklepie

Cytat:
weźcie przestańcie z tymi szlabanami - tylko same problemy od tego mozna dostać nerwicy czy coś
ja nigdy se nic nie nakładam i dzięki temu kupuję z umiarem nie no, trochę przesadziłam, wiem

Cytat:
Nie znam Niestety, mnie też ciężko znaleźć ideał
Cytat:
a im później, im człowiek starszy, tym gorzej... ale wydaje mi się, że warto zacząć od pielęgnacji - doprowadzić skórę do wmiarowego stanu; potem wybrać odpowiednią pielęgnację dzienną a potem dopiero dopasowywać makijaż... czasem czytam opisy walk dziewczyn z innych wątków z podkładami - to zwykle jest nierówna walka ale problem raczej po stronie skóry leży, że się świeci, nadmiernie łojotokuje itp.

Ja przyznam, że po nałożeniu rano serum i konkretnego kremu z filtrem mineralnym już tak nie zważam na naturalność pudru, bo raczej wątpliwe jest, by dkładniki w nim zawarte mogły się zetknąć z moją skórą ale tak czy siak, nałożenie czegokolwiek na filtr mineralny 30 jest wysoce ryzykowne... mało cowygląda dobrze; ostatnio zauroczył mnie puder za dychę, no ale natalny nie jest on na pewno, więc nie zdradzę marki ma parafinę gdzieś w połowie składu, ale używam go, w nadziei, że jest ona dodatkową warstwą ochronną dla skóry w tym niekorzystnym atmosferycznie czasie

mhm0808 jest offline  
Stary 2014-11-26, 09:39   #374
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
- no dobra, ale taką malutką, pod warunkiem jednak, że powiesz, które to mydełko i masło, to może i ja się skuszę
A ten skład na opakowaniu to jest taki sam, jak na stronie, czy może to pomyłka jakaś jest
A o który skład Ci chodzi Kochana?
Bo porównywałam mydła subtle beauty i chyba sa takie same.... coś z nimi nie tak?

no chciałam masło do ciała bioturm z olejem moringa i mydełko czekoladowe subtle beauty.
http://www.zielona-oliwka.com.pl/?59...ej-nawilzajace
http://www.zielona-oliwka.com.pl/?27...drzewa-moringa

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

weźcie przestańcie z tymi szlabanami - tylko same problemy od tego mozna dostać nerwicy czy coś
ja nigdy se nic nie nakładam i dzięki temu kupuję z umiarem nie no, trochę przesadziłam, wiem

Małgosia, gdyby nie ten szlaban to już bym popłynęła kilka razy..... a naprawdę musze się ograniczyć.
Stary 2014-11-26, 10:24   #375
Soph
Organizatorka

Cytat:
Próbowałam i zawsze mniejsza lub większa katastrofa. Miałam EDM, Lauress, Lumiere, Meow. Wysuszają, podkreślaja suche skórki, warzą się, zniakają po paru godzinach i ten efekt pudrowości, ktorego nie cierpię ...
A nakładanie na mokro? Gąbeczką, lub flat topem? Ważne jest również to co nakładamy pod podkład
Gąbeczka typu beauty blender eliminuje tą pudrowość, ale według mnie mniej kryje.

Ostatnio nic nie zamawiam i denkuję Wczoraj poleciała resztka maseczki JMO.

Na Pat&Rub głosowanie na kosmetyki na które będzie -40%:
http://naturalnyblog.pl/?smclient=2e...na+bestsellery

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 043 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Soph jest offline  
Stary 2014-11-26, 18:08   #376
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
A o który skład Ci chodzi Kochana?
Bo porównywałam mydła subtle beauty i chyba sa takie same.... coś z nimi nie tak?

no chciałam masło do ciała bioturm z olejem moringa i mydełko czekoladowe subtle beauty.
http://www.zielona-oliwka.com.pl/?59...ej-nawilzajace
http://www.zielona-oliwka.com.pl/?27...drzewa-moringa

Małgosia, gdyby nie ten szlaban to już bym popłynęła kilka razy..... a naprawdę musze się ograniczyć.
Aaa..., myślałam, że te zakupy to na Plants for Beauty masz zamiar zrobić... Ale dyspensa oczywiście aktualna
Chodziło mi o skład tego sztyftu do golenia Speick- czy faktycznie pokrywa się z tym na etykiecie, czy to jakaś pomyłka na stronie z tymi składnikami sodium/potassium tallowate
Stary 2014-11-26, 18:27   #377
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Aaa..., myślałam, że te zakupy to na Plants for Beauty masz zamiar zrobić... Ale dyspensa oczywiście aktualna
Chodziło mi o skład tego sztyftu do golenia Speick- czy faktycznie pokrywa się z tym na etykiecie, czy to jakaś pomyłka na stronie z tymi składnikami sodium/potassium tallowate
Sprawdzę, dzisiaj powinnam mieć sztyft do golenia, ale myślę, że będzie na tłuszczu zwierzęcym pędzony... naturalności składnikowi odmówić nie można...
dziękuję za dyspensę i wzajemnie jej udzielam
Stary 2014-11-26, 18:39   #378
beeets
Zakorzenienie

korah, niestety z cedrynkiem też miałam akcję. sklep mi bardzo dobrze znany i lubiany.
z mojego bloga ktoś po prostu skopiował opinię i wkleił podpisując się niby swoimi danymi.
zgłosiłam to do cedrynka i szybko to usunęli, a ja wstawiłam swoją opinię
Myślę, że powinnaś napisać o tym do cedrynka, bo oni pewnie o tym nie wiedzą, a usuną

w tk maxx kolejna nowa marka z usa - petal fresh.

ja się ostatnio skusiłam z tk maxx na odżywkę do włosów hugo naturals 355 ml za 19,99 zł o cudnym zapachy pomarańcza z wanilią oraz phytorelax balsam kokosowy 500 ml za 24,99 zł

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2014-11-26, 19:21   #379
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
Sprawdzę, dzisiaj powinnam mieć sztyft do golenia, ale myślę, że będzie na tłuszczu zwierzęcym pędzony... naturalności składnikowi odmówić nie można...
dziękuję za dyspensę i wzajemnie jej udzielam

Cytat:
Napisane przez ririana Pokaż wiadomość
Declare Serum SOS w TK MAXX - uwielbiam i polecam
Ja się zachwycam tym serum od dłuższego już czasu, ponieważ odkryłam, że cudownie koi podrażnioną skórę, zwłaszcza teraz, w sezonie grzewczym- potrafi w niedługim czasie wyciszyć naczynka a także podrażnienia spowodowane przez inne kosmetyki (retinol, kwasy) Wg mnie teraz nadaje się pod krem, a latem nawet solo, bo skład ma ciekawy i dosyć zaawansowany technologicznie, podobnie jak inne produkty tej serii (zrobiłam sobie mały zapasik, bo słyszałam, że wycofują, niestety ).
Stary 2014-11-27, 11:31   #380
promolcia
Zadomowienie

jejuuuu...po tych Waszych opisach jak ja bym chciała do tk maxxa niestety brzuch już ogromny i nie pozwalają mi na wypady do dużego miasta

zużyłam już prawie wszystkie próbki jakie skumulowałam przez ostatnie lata, nie wiem jak to sie dzieje ale nadal mam np 3 nierozpoczęte kremy do twarzy, kilka odżywek do włosów...ciągle brakuje mi tylko balsamów do ciała bo smaruję się namiętne co by nie nabawić się nowych rozstępów...jak na razie z sukcesem

testowałam ten nowy krem do twarzy z phenome z serii rozjaśniającej z jabłkiem i bardzo mi odpowiadał bo to coś ma konsystencje "żelokremu"- po rozsmarowaniu "emulgator" nie ciągnie/marze się po skórze tylko błyskawicznie wchłania a jak kocham takie konsystencje bo naprawdę rzadko się trafiają, ładny zapach, dobrze nawilża i nos mi się po nim nie poci więc dla mnie ideał, mogłabym przygarnąć cały słoiczek

sypiącej się skórze głowy mojego męża pomógł szampon bioturm do wrażliwej skóry głowy, przetestowałam na nim już kilka niby bardzo delikatnych ale z zerowym skutkiem, ten jako pierwszy zadziałał - polecam

polubiłam się też bardzo z żelem do intymnej argital - bardzo mi pasuje ten efekt chłodząco - wyżerający, mimo ciąży w której łatwo o infekcje nic mi się nie przyplątało

jako że ciągle brakuje mi balsamów a pat robi dziś promocję będę robić zamówienie bo mam dodatkowe - 20%, jeśli ktoś coś potrzebuje to pw
promolcia jest offline  
Stary 2014-11-27, 14:04   #381
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

jejuuuu...po tych Waszych opisach jak ja bym chciała do tk maxxa niestety brzuch już ogromny i nie pozwalają mi na wypady do dużego miasta

zużyłam już prawie wszystkie próbki jakie skumulowałam przez ostatnie lata, nie wiem jak to sie dzieje ale nadal mam np 3 nierozpoczęte kremy do twarzy, kilka odżywek do włosów...ciągle brakuje mi tylko balsamów do ciała bo smaruję się namiętne co by nie nabawić się nowych rozstępów...jak na razie z sukcesem

testowałam ten nowy krem do twarzy z phenome z serii rozjaśniającej z jabłkiem i bardzo mi odpowiadał bo to coś ma konsystencje "żelokremu"- po rozsmarowaniu "emulgator" nie ciągnie/marze się po skórze tylko błyskawicznie wchłania a jak kocham takie konsystencje bo naprawdę rzadko się trafiają, ładny zapach, dobrze nawilża i nos mi się po nim nie poci więc dla mnie ideał, mogłabym przygarnąć cały słoiczek

sypiącej się skórze głowy mojego męża pomógł szampon bioturm do wrażliwej skóry głowy, przetestowałam na nim już kilka niby bardzo delikatnych ale z zerowym skutkiem, ten jako pierwszy zadziałał - polecam

polubiłam się też bardzo z żelem do intymnej argital - bardzo mi pasuje ten efekt chłodząco - wyżerający, mimo ciąży w której łatwo o infekcje nic mi się nie przyplątało

jako że ciągle brakuje mi balsamów a pat robi dziś promocję będę robić zamówienie bo mam dodatkowe - 20%, jeśli ktoś coś potrzebuje to pw

Mały mieszkaniec brzucha już rządzi
strasznie fajnie, że się odezwałaś

a oto moje grzechy, czy złamanie postu kosmetycznego.
skarby ze sklepu zielona oliwka - cudna nazwa!
- masło do ciała z olejem moringa bioturm
- savon du midi peelingujące z dziką różą
- mydło czekoladowe subtle beauty (polska firma)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 102_0615.jpg (129,9 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2014-11-27 o 21:27
anula_ga jest offline  
Stary 2014-11-27, 21:56   #382
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
korah, niestety z cedrynkiem też miałam akcję. sklep mi bardzo dobrze znany i lubiany.
z mojego bloga ktoś po prostu skopiował opinię i wkleił podpisując się niby swoimi danymi.
zgłosiłam to do cedrynka i szybko to usunęli, a ja wstawiłam swoją opinię
Myślę, że powinnaś napisać o tym do cedrynka, bo oni pewnie o tym nie wiedzą, a usuną

w tk maxx kolejna nowa marka z usa - petal fresh.

ja się ostatnio skusiłam z tk maxx na odżywkę do włosów hugo naturals 355 ml za 19,99 zł o cudnym zapachy pomarańcza z wanilią oraz phytorelax balsam kokosowy 500 ml za 24,99 zł
Oo, to nie wiedziałam, trochę to podejrzane, że w jednym sklepie tyle podszytych opinii, no ale nie ma dowodów, że to oni, równie dobrze to mogą być klienci, chociaż z takim zbiegiem okoliczności pierwszy raz się spotykam. Dobrze, że przynajmniej się z nimi dogadałaś
Pewnie tak zrobię i też napiszę
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

Kurczę no, wpadasz i od razu kusisz O którym szamponie Bioturm piszesz, bo ja też się czaję na któryś, wręcz ze ślinotokiem

I tym żelowo-kremowym Phenome też A tak w ogóle to jest promo na wszystko w internetowym teraz 25% i darmowa wysyłka od 100zł

Trzymaj się tam , który to już miesiąc, 9-ty? A co najbardziej przeciw rozstępom Ci podeszło
Stary 2014-11-28, 08:54   #383
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie

Hej mozecie polecic jakies rosyjskie kosmetyki do wlosow?

Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline  
Stary 2014-11-28, 11:24   #384
AnaW77
Raczkowanie

Matko... pierwszy raz widzę nazwy większości kosmetyków.. chyba muszę się do-edukować
AnaW77 jest offline  
Stary 2014-11-28, 19:47   #385
beeets
Zakorzenienie

W tk maxx nadal dużo od hugo naturals.
Są szampony wszystkie rodzaje, 1 litr za 54,99 zl a 355 ml za 19,99 zł.
Są też mydełka 170 g za 19,99 zł. To starsze wersje, bo teraz mydła hugo są o wadze 113 g.
Niestety szampony jakoś do mnie nie przemawiają, bo testuję odżywkę i jestem zawiedziona lekko.
A mydełka nie pasują mi zapachowo. Jedynie mięta byłaby ok, gdyby nie miała na górze ziarenek. Najgorzej pachnie paczula
Jak dla mnie z hugo fajne są masełka do ciała, bo mango super się sprawuje, ale jakoś nie pojawiają się w tk maxx inne zapachy, a szkoda.

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2014-11-28, 20:25   #386
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Napisane przez AnaW77 Pokaż wiadomość
Matko... pierwszy raz widzę nazwy większości kosmetyków.. chyba muszę się do-edukować
Polecamy

Cytat:
Najgorzej pachnie paczula

.
Stary 2014-11-28, 21:17   #387
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
W tk maxx nadal dużo od hugo naturals.
Są szampony wszystkie rodzaje, 1 litr za 54,99 zl a 355 ml za 19,99 zł.
Są też mydełka 170 g za 19,99 zł. To starsze wersje, bo teraz mydła hugo są o wadze 113 g.
Niestety szampony jakoś do mnie nie przemawiają, bo testuję odżywkę i jestem zawiedziona lekko.
A mydełka nie pasują mi zapachowo. Jedynie mięta byłaby ok, gdyby nie miała na górze ziarenek. Najgorzej pachnie paczula
Jak dla mnie z hugo fajne są masełka do ciała, bo mango super się sprawuje, ale jakoś nie pojawiają się w tk maxx inne zapachy, a szkoda.
mi hugo też nie pasowało - miałam szampon i odżywkę
Stary 2014-11-28, 21:31   #388
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Hejka, jak tam black friday? Zainspirujcie mnie, ja zamówiłam tylko kremik w Plants for beauty i czuję lekki niedosyt

mhm0808 jest offline  
Stary 2014-11-28, 22:29   #389
beatiska
Zakorzenienie

Mam do oddania zniżkę do lawendowej szafy -20% za zakupy powyżej 50 zł. Ważny do 5 grudnia. Nie jestem jednak pewna, czy kupon nie jest czasami indywidualnie przypisany do konta
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest teraz online  
Stary 2014-11-29, 00:11   #390
sylwiusaka
Rozeznanie

Cytat:
Używam podkładu kryjącego 100% pure (choć ostatnio coś się między nami popsuło i musiałam wrócic do drogeryjnego, ale mam nadzieję, że szybko uporam się z przesuszem), dość dobrze kryje, nie matowi jakoś spektakularnie (ale u mnie każdy podkład wymaga poprawek w ciągu dnia) i nie znika z twarzy jak minerały. Używam odcienia white peach http://plantsforbeauty.pl/kremowy-po...ure-p-141.html, gdybyś chciała wypróbować to oczywiście służę próbką.

Mój post kosmetyczny trwał zaledwie trzy dni, dzisiaj zamówiłam szczotkę https://www.lovelula.com/products/jo...d-paddle-brush (obecna nadaje się już co najwyżej do podrapania po plecach), a że była promocja to wzięłam jeszcze odżywkę by dostać mgiełkę do włosów gratis. No ale teraz to już na pewno nic nie potrzebuję.
sylwiusaka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kosmetyki ekologiczne, kosmetyki naturalne, kosmetyki organiczne, pielęgnacja naturalna, zbiory kosmetyczne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości