Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-12-19, 20:54   #601
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość

A ja dostałam od nich paczkę w poniedziałek. Lubię ten sklep, sprzedająca jest bardzo miła i widać, że zależy jej na zadowoleniu klienta.

ja kocham się w Pani Mariolu z iwosu od dawna
widzę, że mam konkurencję
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Ktoś na wątku DDD narzekal na ten sklep i chyba daty ważności, że krótkie dosyć Ale zachowanie bardzo pozytywne

Kosmetyki Natury za złe próbki nawet nie przeprosiły, zaproponowali mi jedynie to co mi i tak przysługuje, czyli zwrot W dodatku nie skorzystałam, bo jakbym miała zamawiać w innym sklepie to i tak bym dołożyła, wolałam już tą połowę pomylonych

Dziewczyny mam na zbyciu masło hipooalergiczne Pat&Rub i filtr Kiss My face spf, najchętniej wymienialbym na podkłady lumiere ff, ale jeżeli jesteście zainteresowane to proszę o PW
ja wszystko z ecospa mam świeżutkie
z zestawem do serum to była tylko kwestia konsystencji i w sumie to nie był dla mnie problem, pytałam o możliwość rozcieńczenia, ale gdyby mi napisali, że lepiej nie to bym podziękowała za info i już i zużyła galaretkę naprawdę nie mam zastrzeżeń do samego kosmetyku. Tym bardziej mnie zaskoczyli - klient się nie skarży, nie marudzi, nie narzeka, a i tak mu wysyłają ulepszoną wersję

Kosmetyki natury podpadły mi tak dawno temu, że już nie pamiętam nawet czym...
Ale widzę, że trzymają poziom
Świństwo, że tak się zachowali - skoro dali ciała to powinno Ci dosłać próbki, za które zapłaciłaś na swój koszt i pokryć ewentualne koszty zwrotu tych, których nie zamawiałas.
Stary 2014-12-19, 21:09   #602
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
One były tylko jeden sezon chyba . Swój kokosowy kupiłam we wrześniu 2012 (pamiętam ), później kupiłam jakiś zwykły, a chcąc znowu nabyć Garniera już nie mogłam go znaleźć. Nie dane mi było przetestować żadnego innego...
Zapewne jakby ich zapytać, to oleją odp. Np taki Lirene mnie zlał sikiem prostym. Kupowałam ich mleczko i tonik kilka lat, a oni nawet nie raczyli odpisać. Za to blogerom wysyłają paczuszki i na to mają czas. Widać ja jestem mniej ważnym klientem
Kokos miałam jako pierwszy, pod pachami pachnąco przeszedł test całodobowy, bez dosmarowywania, pamiętam, że nałożyłam go jakoś w południe i pojechałam na ślub a potem całonocne wesele, dodam, że było wtedy upalnie, w samochodzie się gotowałam, a pod pachami miałam soczysty kokos i wcale na sukience nie było żadnych mokrych plam, pacha była lekko wilgotna, ale nie lało się. Najlepsze jest to, że jak wróciłam z wesela o 6 czy 7 rano, byłam tak zmęczona i do tego ciachnięta, że padłam na łóżko kompletnie olewając prysznic, jak się obudziłam o 14, dalej czułam kokos Migdał w moim odczuciu był najlepszy, nie wiem czemu, jakoś jego najbardziej polubiłam, a róża była na równi z kokosem

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Kosmetyki Natury za złe próbki nawet nie przeprosiły, zaproponowali mi jedynie to co mi i tak przysługuje, czyli zwrot W dodatku nie skorzystałam, bo jakbym miała zamawiać w innym sklepie to i tak bym dołożyła, wolałam już tą połowę pomylonych
W tym sklepie jest bardzo drogo, ale właśnie dlatego, że swego czasu szczycili się dodawaniem gratisów jakich nie ma gdzie indziej. W takim razie to już nieaktualne, skoro taka sodóweczka im uderzyła. Moim zdaniem bardzo nie eleganckie zachowanie.

Do mnie dziś przyszło ostatnie zamówienie z ecodrogerii.pl z ddd (tak, z ddd). Fotki wkleję jak znajdę moment. Ogólnie jestem zadowolona ze wszystkich sklepów, jakby nie było, z ecodrogerią też w końcu się dogadałam, a i pocztex tym razem nie nawalił, chociaż 48h zamieniło się w 72h.
Stary 2014-12-19, 23:04   #603
sylwiusaka
Rozeznanie

Dzięki wymiance z Korah miałam okazję wypróbować kilka nowych dla mnie produktów i tak micel Sylveco już umieściłam na liście. Dokładnie zmywa makijaż, nie podrażnia oczu, nie zostawia tłustej warstwy, naprawdę bardzo fajny produkt.
Mleczko Avalon z C też mi się podoba, ma świetny cytrusowy zapach, nie wysusza, nie zostawia tłustej warstwy, skóra po zmyciu jest gładziutka, przyjemnie się jej dotyka.
Ale koncentrat różany AMB jakoś mnie nie przekonuje, mimo nakładania na wilgotną skórę nie wchłania się dobrze. Dla cery suchej pewnie będzie jak znalazł. Ładnie, nienachalnie pachnie.

Przy okazji spożywczych zakupów wzięłam szampon cytrynowy Avalon i dostałam kilka próbek produktów do włosów nieznanej mi firmy Phyto, miał ktoś?
sylwiusaka jest offline  
Stary 2014-12-20, 07:29   #604
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
W DDD kupiłam na ecospa zestaw do zrobienia serum z kwasem laktobionowym.
Rozrobiłam, ale ma konsystencję gęstej galaretki - za diabła nie da się używać buteleczki z pipetą, w której jest być gotowe serum a wydobycie go z buteleczki jest dość interesującym przeżyciem , bo kosmetyk nie ścieka nawet, gdy trzymam buteleczkę do góry nogami .
Zapytałam więc sklep, czy w celu ułatwienia aplikacji i wydobywania serum mogę do niego dodać hydrolat - czy nie zmieni to jego ph i właściwości. Dostałam odpowiedź, że poprzednia receptura serum miała właśnie taką wadę związaną z konsystencją, ale nie ma to wpływu na skuteczność serum i..... jednocześnie dostałam informację o wysyłce nowej wersji serum i potwierdzenie nadania przesyłki z nim z dnia dzisiejszego.
Nie powiem - miło mi się zrobiło i poczułam się dopieszczoną klientką
Chciałam tylko potwierdzenie, że mogę dolać hydrolatu, nie wnosiłam zażalenia na konsystencję i nic absolutnie nie marudziłam na sam produkt! Zapytałam tylko grzecznie. A w odpowiedzi dowiedziałam się, że leci do mnie nowe serum, pomimo że staremu nie dokuczało nic prócz konsystencji.
Eleganckie zachowanie, bardzo
Ja też kupiłam to serum w ddd i jeszcze dwa inne zestawy. Żadnego z nich nie przygotowałam, bom nie zdrową i nie w formie a też dostałam wczoraj identyczną wiadomość od ecospa... Właściwie najpierw smsa dostałam z pocztexu, co mnie trochę spanikiwalo, bo już myślałam, że mi się te internetowe zakupy całkiem wymknęły spod kontroli
Także wnoszę, że musiała być jakąś grubsza afera...

P.S. Jak zamierZasz tego serum używać????
Bo nie wiem, czy to się nada na dzień pod filtr?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2014-12-20 o 07:31
mhm0808 jest offline  
Stary 2014-12-20, 11:15   #605
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja też kupiłam to serum w ddd i jeszcze dwa inne zestawy. Żadnego z nich nie przygotowałam, bom nie zdrową i nie w formie a też dostałam wczoraj identyczną wiadomość od ecospa... Właściwie najpierw smsa dostałam z pocztexu, co mnie trochę spanikiwalo, bo już myślałam, że mi się te internetowe zakupy całkiem wymknęły spod kontroli
Także wnoszę, że musiała być jakąś grubsza afera...

P.S. Jak zamierZasz tego serum używać????
Bo nie wiem, czy to się nada na dzień pod filtr?

ja już używam na noc, pod krem albo z kropelką oleju.
Stary 2014-12-20, 13:24   #606
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja już używam na noc, pod krem albo z kropelką oleju.
Hm no muszę poczytać o nim jeszcze...

mhm0808 jest offline  
Stary 2014-12-20, 17:02   #607
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co u was oznacza ze takie deo nie dziala? jesli macie na mysli, ze sie pocicie, to to jest normalne. takie deo nie zatrzymuje pocenia jak antyperspirant. Pocimy sie normalnie jak to u nas jest. jesli ktos malo sie poci , to nadal bedzie sie malo pocil, jesli komus lecie fontanna z pod pachy to nadal tak moze byc. Dzialanie takiego dea jest takie, ze mamy nie pachniec na rozkladany pot. I tutaj to tez jest roznie. U jednego dane deo bedzie dzialac i mimo mokrej plamy pod pacha , zapachu potu od tej osoby nie poczujemy, a u innej osoby bedzie smrodek. To wszystko zalezy od chemii skory , wiec trzeba szukac dalej, takie deo, gdzie potu czuc nie bedzie mimo ze sie pocimy. Do tego dodam i to juz od wielu osob czytalam na roznych forach, ze jak zmianialy pielegnacja z klasycznej z alu na naturalna bez, to mialy wrazenie ze sie jeszcze mocniej poca niz normalnie. ja tez tak mialam na poczatku. Alu jednak dobrze chronilo przed poceniam, wczesniej chetnie uzywalam takie antyperspiranty , ktore calkowicie niwelowaly pocenie pod pachami. bylam suchutka i nagle jak nie powstrzymywalam tego procesu to mialam wrazenie, ze jest ono jeszcze bardziej wzmozone. Latem przestawiac sie na nature to byla katastrofa , lepiej poszlo mi gdy zrobilam to w zimie. Choc i w zimie jeszcze sie troche pocilam. teraz jade juz druga zime na naturze i mam wrazenie ze wogole sie nie poce, pacha sucha, a jak cos wymacam( nie zebym sie macala, juz przywyklam, wiec ze zapachu nie ma i sie juz nie przejmuje), to jest to mala plamka. Takze przywyklam ze cos mokrego moze byc, bo na poczatku to jednak krepowalo mnie to, ale i na poczatku to naprawde sie spod pachy lalo. teraz to pikus, plamka jest tak mala, ze jej nie widac, musiala bym ekstra sie wystawic z podniesionymi rekoma. No i normalnie to jest duzo dni, gdzie nie ma mokrej plamki. Latem to wiadomo, ja jestem z tych potliwych osob i cos tam na rekawie pod pacha jest, ale to juz nie jest taka plama, zachodzaca na pol cycka, jak to bylo na poczatku. Rece mialam opuszczone, a plama wielgasna na pol przodu. Zdecydowanie organizm sam sie uregulowal. Potrzeba na to czasu. Jesli ktos malo sie poci, to wiadomo szybciej sie to wszystko unormuje. Ogolem w deach bez alu chodzi o to, zeby znalesc taka kompozycja skladnikow, przy ktorej nie bedzie wydzielal sie zapach rozkladanego potu. Jednemu zadziala takie deo, innemu inne.
Moni, dokladnie takie same doswiadczenia z naturalnymi deo mam szczegolnie jak sie przestawialam, nagle ten "sikajacy" pot ale potem stwierdzilam, ze moja skora w koncu zaczela funkcjonowac, bo nic jej nie blokowalo. odtrula sie i tyle... po tygodniu sie uspokoila, a moje bluzki od tamtej pory juz nie maja w okolicy pach zoltych plam (ktore, o zgrozo, strasznie dziwnie smierdzialy i byly nie do sprania).
cloche jest offline  
Stary 2014-12-20, 18:59   #608
201608040942
Konto usunięte

A wlasnie biale bluzki( albo wogole dosc jasne) na ktorych osiada deo i pot = zolta plama nie do sprania. Teraz nie mam takich problemow, a przeciez bluzka pod pacha latem jest mokra.
201608040942 jest offline  
Stary 2014-12-21, 10:50   #609
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Jeszcze wymiankowo:
Mam pół toniku różanego Andalou na zbyciu (1000 roses)
Kupiony do spóły z Anulą. Użyłam ze 3x
Jak ktoś chętny to zapraszam, można pisać w moim wątku kosmetycznym.

mhm0808 jest offline  
Stary 2014-12-21, 17:58   #610
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Napisane przez mishka1985 Pokaż wiadomość
Swoją drogą polecam kosmetyki z rokitnikiem Planeta Organica. Są na prawdę super
Niestety produkty z tej linii nie są naturalne, zwłaszcza te kompleksy do włosów w formie olejków, zawierają silikony, widzę, że składy na stronie są błędnie wpisane, bo w rzeczywistości silikony są na pierwszym miejscu w składzie, olej arganowy dopiero chyba na piątym. Podobnie rzecz się ma ze spray'em układającym. Skład jest zupełnie inny, nie wiem skąd się wzięły te składy na stronie.
Stary 2014-12-21, 18:21   #611
cloche
Zakorzenienie

testy lakierow firmy suncoat:
wiecej z nimi roboty, trzeba 3 cienkie warstwy robic i czekac troche dluzej niz zwykle az wyschna, a na to jeszcze bezbarwny (bez niego lakier wyglada na taki “zabawkowy“), ale efekt jest fajny! nie patrzcie na moje spracowane dlonie i wezcie poprawke na to, ze nie umiem malowac paznokci, bo robie to mega rzadko. test wytrzymalosci potrwa, chociaz obawiam sie, ze wyjdzie kiepsko - podobno zeby “zmyc“ ten lakier, wystarczy zamoczyc dlonie troche w wodzie i potem mozna lakier sciagnac... no to do swiat nic nie bede robic

ech, glupia aplikacja nie zalacza zdjecia. bosz, jak mozna tak glupia aplikacje stworzyc...

Edytowane przez cloche
Czas edycji: 2014-12-21 o 18:24
cloche jest offline  
Stary 2014-12-21, 20:09   #612
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dzięki wymiance z Korah miałam okazję wypróbować kilka nowych dla mnie produktów i tak micel Sylveco już umieściłam na liście. Dokładnie zmywa makijaż, nie podrażnia oczu, nie zostawia tłustej warstwy, naprawdę bardzo fajny produkt.
Mleczko Avalon z C też mi się podoba, ma świetny cytrusowy zapach, nie wysusza, nie zostawia tłustej warstwy, skóra po zmyciu jest gładziutka, przyjemnie się jej dotyka.
Ale koncentrat różany AMB jakoś mnie nie przekonuje, mimo nakładania na wilgotną skórę nie wchłania się dobrze. Dla cery suchej pewnie będzie jak znalazł. Ładnie, nienachalnie pachnie.

Przy okazji spożywczych zakupów wzięłam szampon cytrynowy Avalon i dostałam kilka próbek produktów do włosów nieznanej mi firmy Phyto, miał ktoś?
Szkoda, że AMB Ci nie przypasował, ale micel i mleczko, zgadzam się
Daj znać jak szampon Avalon działa

Wklejam zakupy grudniowe:

ekodrogeria.pl ( super obsługa, bardzo pomocni, wypełniają obietnice)
Alphanova bebe- mleczko do mycia z migdałami, bardzo delikatne, dobrze myje bez pienienia, lekko nawilża, pięknie pachnie.
Natural repair krem do rąk- polubiliśmy się daje radę, aczkolwiek Zimy prawie nie ma, więc nie wiem, jakby spisywał się w skrajnych warunkach, na ten moment nie widzę w nim żadnych wad.

Aptonia-pomadka nawilżająca, zobaczyłam ją przypadkiem w Decathlonie i od razu wzięłam, skład nawet dobry, w działaniu bez zastrzeżeń http://www.decathlon.pl/pomadka-nawi...d_8159102.html

greenline.pl
Bioturm szampon przeciwłupieżowy, jeszcze nie testowałam. Sklep polecam z czystym sumieniem. Kupiłam niewiele, w dniu darmowej dostawy, paczka przyszła szybko i dostałam próbki herbaty i M.G.

ecodrogeria.pl ( sklepu jednak nie polecam, składanie zamówienia to mega przeprawa, nie przepraszają za brak towaru, nie proponują nic korzystnego, dopiero jak ja zaproponowałam, to się zgodzili, długo nie odpisują na meila, a o braku towaru dostałam info po tygodniu. Jak już przysłano paczkę, myślałam, że mogę odetchnąć z ulgą, ale dziś dokładnie przyjrzałam się produktom, które przysłali i oprócz szamponu Born to bio nie mogę ich tutaj wrzucić, składy są z goła odmienne od tych podanych na stronie. Próbek przysłali sporo, wszystkie są nienaturalne, i na to wszystko czekałam 2,5 tygodnia, zawiodłam się tym sklepem na maksa )

Resztę produktów kupiłam stacjonarnie i raczej z przeznaczeniem na upominki świąteczne. LabellBio krem i szampon i Sylveco, żel do mycia rąk i pomadka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040838.jpg (119,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040834.jpg (85,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040817.jpg (92,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040821.jpg (81,3 KB, 32 załadowań)
Stary 2014-12-21, 21:17   #613
Charlotta11
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A wlasnie biale bluzki( albo wogole dosc jasne) na ktorych osiada deo i pot = zolta plama nie do sprania. Teraz nie mam takich problemow, a przeciez bluzka pod pacha latem jest mokra.
To mnie oświeciłyście Myślałam, że takie plamy to wina samego potu a nie składników zawartych w dezodorantach. Ale dobrze wiedziec, może uchroni to kilka moich ulubionych białych bluzek.
Stary 2014-12-21, 23:01   #614
sylwiusaka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Szkoda, że AMB Ci nie przypasował, ale micel i mleczko, zgadzam się
Daj znać jak szampon Avalon działa

Amb zostało mi jeszcze sporo, może jeszcze coś się zmieni.
Ok.

Świetne nabytki
Żel Sylveco też na prezent? Ciekawe czy faktycznie nie wysusza.
sylwiusaka jest offline  
Stary 2014-12-21, 23:07   #615
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Amb zostało mi jeszcze sporo, może jeszcze coś się zmieni.
Ok.

Świetne nabytki
Żel Sylveco też na prezent? Ciekawe czy faktycznie nie wysusza.

Też na prezent, tzn chyba, jeszcze się zastanawiam, chciałam kupić mleczko do demakijażu tej osobie, nawet parę dni wcześniej pytałam czy mają i mieli i jak przyszłam 2 dni później, to już nie mieli, więc wzięłam ten żel.

Co do Amb, to on u mnie jest leciutki i dobrze się wchłania, ale może dlatego, że na co dzień się nie smaruje kremami, tylko samym serum, a tego dwufazowca używam tak co parę dni i cieniutko, więc skóra od razu go chłonie.
Stary 2014-12-21, 23:55   #616
sylwiusaka
Rozeznanie

Od wczoraj używam Radiance Lotion Comvity i chyba jest nawet lepszy od Brightening lotion, którego używałam wcześniej. Jest trochę lżejszy i szybciej się wchłania, ciekawe czy pod makijaż się nada, bo na poprzedniku jednak makijaż nie wygladał za dobrze.
Z czterech produktów Comvity najmniej zadowolona jestem z kremu pod oczy, który jest poprawny w działaniu, ale jego wchłanianie się pozostawia wiele do życzenia. Ich serum pod oczy zdecydowanie lepsze.

Niczego sobie jest cleanser dyniowy MyChelle, ma specyficzny goździkowy zapach, ale mnie się podoba, łatwo zmywa makijaż, tusz, wydajny. Fajny, ale nie ma tego wow.

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

Cytat:

Też na prezent, tzn chyba, jeszcze się zastanawiam, chciałam kupić mleczko do demakijażu tej osobie, nawet parę dni wcześniej pytałam czy mają i mieli i jak przyszłam 2 dni później, to już nie mieli, więc wzięłam ten żel.

Co do Amb, to on u mnie jest leciutki i dobrze się wchłania, ale może dlatego, że na co dzień się nie smaruje kremami, tylko samym serum, a tego dwufazowca używam tak co parę dni i cieniutko, więc skóra od razu go chłonie.
Szkoda, że na prezent

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2014-12-22 o 00:19
sylwiusaka jest offline  
Stary 2014-12-22, 00:06   #617
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Szkoda, że na prezent
Wiem co knujesz Mam go pod nosem, jak się dowiem od kuzynki, czy warto to kupię dla siebie i Ci podeślę, a może uda mi się przetestować od niej w wieczór wigilijny
Stary 2014-12-22, 00:26   #618
sylwiusaka
Rozeznanie

Cytat:
Wiem co knujesz Mam go pod nosem, jak się dowiem od kuzynki, czy warto to kupię dla siebie i Ci podeślę, a może uda mi się przetestować od niej w wieczór wigilijny
Byłoby super
sylwiusaka jest offline  
Stary 2014-12-22, 01:09   #619
havana
Zadomowienie

Korah, fajna relacja z zakupów
Czekam na szampon Born to bio, ale z pokrzywą i cytryną Do Sylveco, może niepotrzebnie, zraziłam się przez rumiankowy żel do mycia twarzy, zapach miał wg mnie okropny czasem coś nie jest atrakcyjne zapachowo, ale mogę używać bez tortur taki olej tamanu na przykład ponoć jest śmierdzielkiem, a na mnie nie zrobił piorunującego wrażenia, z kolei "zapach" tego żelu mnie starsznie denerwował.
Przez pochlebne recenzje na kwc czekam też na spray Alva Rhassoul, ciekawam jakie tu będę miała wrażenia węchowe, oby mnie nie powaliło
Jeszcze w kwestii zapachów - ostatnio strasznie się zdziwiłam czytając opinię o balsamie do ciała Born to bio, klientka sklepu napisała, że nie ma ochoty go używaż przez zapach, tymczasem ja go kupiłam drugi raz głównie ze względu na zapach właśnie dla mnie pachnie landrynkami
havana jest offline  
Stary 2014-12-22, 10:30   #620
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:

wpadłam na szybko powiedzieć, że dziś parę minut po siódmej obudził nas kurier pocztexu z przesyłką z EcoSpa

mhm0808 jest offline  
Stary 2014-12-22, 10:37   #621
weraa66
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Przez pochlebne recenzje na kwc czekam też na spray Alva Rhassoul, ciekawam jakie tu będę miała wrażenia węchowe, oby mnie nie powaliło
Gdzie zamówiłaś? Koniecznie zrecenzuj, zastanawiam się czy kupić siostrze na urodziny

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline  
Stary 2014-12-22, 11:16   #622
havana
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
Gdzie zamówiłaś? Koniecznie zrecenzuj, zastanawiam się czy kupić siostrze na urodziny
W Merlinie razem z książkami i Tangle Teezer w dobrej cenie mają jakby któraś była zainteresowana Nie wiem od kiedy sprzedają kosmetyki naturalne, trochę się zdziwiłam. Z tym że jak ktoś się nie orientuje w temacie, to może się trochę nabrać, bo moją dział "naturalne", a w nim dopiero wyszczególniony "certyfikowane". No i dużo kosmetyków ma termin wysyłki 3-6 dni.
havana jest offline  
Stary 2014-12-22, 11:57   #623
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Korah, fajna relacja z zakupów
Czekam na szampon Born to bio, ale z pokrzywą i cytryną Do Sylveco, może niepotrzebnie, zraziłam się przez rumiankowy żel do mycia twarzy, zapach miał wg mnie okropny czasem coś nie jest atrakcyjne zapachowo, ale mogę używać bez tortur taki olej tamanu na przykład ponoć jest śmierdzielkiem, a na mnie nie zrobił piorunującego wrażenia, z kolei "zapach" tego żelu mnie starsznie denerwował.
Jeszcze w kwestii zapachów - ostatnio strasznie się zdziwiłam czytając opinię o balsamie do ciała Born to bio, klientka sklepu napisała, że nie ma ochoty go używaż przez zapach, tymczasem ja go kupiłam drugi raz głównie ze względu na zapach właśnie dla mnie pachnie landrynkami

Ja też nie lubię tego żelu rumiankowego, zapach co prawda mi nie przeszkadzał, ale w działaniu był dla mnie wysuszający, zużyłam stosując raz w tygodniu i nawet wyciągał oporne syfki, ale jak używałam za często, to wywoływał następne.

No spray Alvy może być nie przejścia zapachowo, ale ponoć czyni cuda

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

wpadłam na szybko powiedzieć, że dziś parę minut po siódmej obudził nas kurier pocztexu z przesyłką z EcoSpa

Cytat:
W Merlinie razem z książkami i Tangle Teezer w dobrej cenie mają jakby któraś była zainteresowana Nie wiem od kiedy sprzedają kosmetyki naturalne, trochę się zdziwiłam. Z tym że jak ktoś się nie orientuje w temacie, to może się trochę nabrać, bo moją dział "naturalne", a w nim dopiero wyszczególniony "certyfikowane". No i dużo kosmetyków ma termin wysyłki 3-6 dni.
Rzeczywiście można u nich co nieco kupić
Stary 2014-12-22, 21:12   #624
sand
Zakorzenienie

Witajcie

Jestem początkująca w temacie kosmetyków naturalnych używałam co prawda do tej pory hydrolatów i olejów ale kosmetyków "sklepowych" nie znałam. Za mną pierwsze zamówienie :
- Regenerujący krem do stóp z aloesem Sylveco,
- Receptury Babci Agafii - Organiczne serum do twarzy Zatrzymanie Młodości (do 35 lat),
- Bania Agafii - Gryczany Scrub Do Ciała,
- Bania Agafii - Dziegciowa maska do twarzy,
- Love2Mix - Scrub do ciała Guawa i Liczi.

Wszystko pięknie pachnie, zaraz lecę pod prysznic peelingować się
Czuję, że wpadłam mój portfel nie będzie chciał ze mną gadać.
sand jest offline  
Stary 2014-12-23, 11:46   #625
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Jeszcze 2 sztuki, ostatnie zakupy kosmetyczne w tym roku Żel miodowy i dezodorant aloesowy.

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Witajcie

Jestem początkująca w temacie kosmetyków naturalnych używałam co prawda do tej pory hydrolatów i olejów ale kosmetyków "sklepowych" nie znałam. Za mną pierwsze zamówienie :
- Regenerujący krem do stóp z aloesem Sylveco,
- Receptury Babci Agafii - Organiczne serum do twarzy Zatrzymanie Młodości (do 35 lat),
- Bania Agafii - Gryczany Scrub Do Ciała,
- Bania Agafii - Dziegciowa maska do twarzy,
- Love2Mix - Scrub do ciała Guawa i Liczi.

Wszystko pięknie pachnie, zaraz lecę pod prysznic peelingować się
Czuję, że wpadłam mój portfel nie będzie chciał ze mną gadać.
Miłego testowania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040845.jpg (132,3 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-12-23 o 11:50
Korah jest offline  
Stary 2014-12-23, 12:21   #626
anula_ga
Zakorzenienie

Dziewczynki, życzę wesołych, zdrowych i spokojnych świąt oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Swirl-Floral-Christmas-Tree-Vector-Graphic.jpg (134,0 KB, 11 załadowań)
Stary 2014-12-23, 12:52   #627
capuccino
z innej bajki

Przy zakupach dostałam próbkę Herbfarmacy- Mallow Beauty Balm. Odkręciłam i poczułam mocny zapach, więc uznałam, że na twarz odpada. Później dotknęłam palcem i dziwadełko . Niby coś na wzór Gai, ale dużo twardsze i trudniej się rozpuszcza pod wpływem ciepła. Doczytałam na ulotce, że można go stosować pod oczy, więc wolałam tam niż na policzki czy twarz. No i miałam dłuuuugo mokra plamę pod oczami, nie chciało się wchłonąć. Zastosowałam 2 dni pod rząd i drugiego zauważyłam w łazience (pod światło), że pod okiem mam 3 takie mini krosteczki. Nie wyobrażam sobie stosować na twarz, może jedynie na nos w czasie kataru np. Będę używała w takim celu

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest teraz online  
Stary 2014-12-23, 16:19   #628
natkaa
Zadomowienie

Dziewczynki kochane, wszystkiego dobrego, zdrowia dla Was i Waszych bliskich oraz góry pieniędzy na nowe, eko zakupy!
Stary 2014-12-24, 12:14   #629
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Świąteczne najlepszości także ode mnie

mhm0808 jest offline  
Stary 2014-12-25, 00:47   #630
capuccino
z innej bajki

Wesołych Świąt

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest teraz online  
Zamknij wątek

Tagi
kosmetyki ekologiczne, kosmetyki naturalne, kosmetyki organiczne, pielęgnacja naturalna, zbiory kosmetyczne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości