Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-01-10, 23:31   #781
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a u nas tego serum nie wycofuja... to o co kaman???
jest u nas to z orchidea normalne i jeszcze jakas wersja rozjasniajaca przeciwko przebarwieniom. a z granatem jest serum i olejek. ale jaka konsystencje to serum ma to juz nie wiem. i jeszcze jakies z serii hydro serum tez jest... sporo tego, no i niejedno kusi
A tak w ogóle, to tyle perełek mieć pod nosem i nie spróbować

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
KOnsystencja jest taka jak bys sobie sama zel hyaluronowy zrobila. To serum jest takie przejzystobiale, bardzo dobrze nawilza, naprawde jak mojej wlasnej roboty zel z HA.

Ty to pewnie piszesz to tej drugiej rozy. Ja bym chciala zeby ta pierwsza seria wrocila, a dokladniej tonik i jeszcze zel pod prysznic brzoskwiniowy. Wtedy byly te zele w tubkach i slabo sie pienily. ten byl bardzo gesty, wogole sie pienic nie chcial. ja go dodawalam do kapieli, taki glutek gesty wylazil z tubki i ja reka go rozprowadzalam w wodzie. Duzo nie trzeba bylo, a woda robila sie taka miekka i skora byla odzywiona i ten zapach. Nie umialam tego kremu uzywac jako zelu pod prysznic, ale jako dodatek do kapieli... cudny byl. Ba niemieckim forum plakalam z niemkami, ze nam go wycofali i za starym toniku rozanym tez wiekszosc z nas plakala.
Podejrzewam, że wycofają to serum i dadzą jakieś inne, które jest dostępne w Niemczech, możliwe, że to z granatem, bo skoro u Was taki wybór, to nam niech rzucą chociaż jedną wersją jak ochłapem, bo więcej jak jedna to już nie można Jak wejdzie jakieś inne, to z pewnością wypróbuję.

Tym czasem okazuje się, że to serum w plastiku ma zupełnie inny skład niż stara wersja w szkle. Ciekawa jestem różnicy, niby niewiele się zmieniło, ale gliceryna jest wyżej i proporcje wszystkiego się pozmieniały, chyba, że są w tej samej ilości każdy, to producent mógł dowolnie zmienić kolejność w inci. Sprawdzę jutro czy się nie zmieniło zbytnio.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
maseczka też wygląda fajnie
http://beautygeekuk.com/2012/03/livi...-gel-mask.html

jeszcze chciałam dobrać mleczko, bo jest bardzo kremowe i gęste oraz tą maskę
http://pinkpoppolkadot.blogspot.com/...cleansing.html
ale już wykupili

jednak mimo wszystko bardzo jestem zadowolona. obkupiłam się strasznie
Wyglądają bardzo lekko te konsystencje maseczki i toniku, lubię takie ta druga maseczka też zacna
Stary 2015-01-11, 00:20   #782
201608040942
Konto usunięte

Juz sie pochwalilam na mineralnym, ale i tu dam cynk, moze sie komus przyda. Na ecco-verde jest 15% na Lily Lolo do 18-tego. Przypadkiem odkrylam, a maila nie dostalam, musze sprawdzic czy nadal jestem zapisana na newslatter.
I teraz mam zagwostke. Mam probki ich trzech podkladow. Calkiem fajnie sie spisuje Blondie, china doll powinna byc za jasna, a jeszcze mam Baryl cos tam czy jak mu tam i wydaje sie ciemnawy, ale ostatnio wogole stwierdzilam ze mi sie pigmentacja skory zmienila i to co kiedys bylo ok, teraz bylo za jasne, wiec dla pewnosci przetestuje ten ciemniejszy. Moze sobie jeszcze z blondie pomieszam i bedzie jeszcze lepszy odcien. Ogolem kusi mnie, ale z drugiej strony boje sie , ze jak przyjdzie wiosna to cera tluscic bedzie sie jeszcze mocniej, a wtedy najlepiej do tej pory sprawdzalo sie Chrimaluxe. Ech nie miala baba klopotu...
201608040942 jest offline  
Stary 2015-01-11, 00:54   #783
sylwiusaka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
sylwiusaka, podklad dzisiaj znowu nalozylam, cienka warstwe tak dla lekkiego polysku. grubo i tak nie mam co go nakladac, bo za ciemny dla mnie no i podoba mi sie buzia. jeszcze tylko odczekac, jak z niespodziankami bedzie...
Nie mam pojęcia jak ten pokład będzie się zachowywał u mnie, ale ciekawość mnie zżera i dzisiaj napisałam do minejo o dołożenie podkładu do zamówienia. Dzięki za opinie.
sylwiusaka jest offline  
Stary 2015-01-11, 12:13   #784
pozzzziomka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 15

A jak z BingoSpa - bardzo naturalne czy nie bardzo Bo zamowilam i nie wiem czy nie wycofac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Mial ktos roz z Lili Lolo, bo cos nie potrafie go otworzyc, bo po odkreceniu trzeba ten "uchwyt" pociagnac do gory i nie daje rady
Mialam wczoraj na sobie French Flirt, ale jestem troche zawiedziona - spodziewalam sie czegos bardziej w roz idacego A i slabo sie trzyma I teraz nie wiem czy polowac na Intense Crush

Stary 2015-01-11, 12:53   #785
zai
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
A jak z BingoSpa - bardzo naturalne czy nie bardzo Bo zamowilam i nie wiem czy nie wycofac

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Mial ktos roz z Lili Lolo, bo cos nie potrafie go otworzyc, bo po odkreceniu trzeba ten "uchwyt" pociagnac do gory i nie daje rady
Mialam wczoraj na sobie French Flirt, ale jestem troche zawiedziona - spodziewalam sie czegos bardziej w roz idacego A i slabo sie trzyma I teraz nie wiem czy polowac na Intense Crush

BingoSpa z tego co kojarzę to mało naturalne jest. Zerknij proszę na składy i do dziewczyn w podpisy i porównaj.

Jeśli chodzi o LilyLolo to jest osobny wątek o tych minerałkach klik
moje allegro - Meow munchkin Sphynx, Mau, Manx

Ta reklama pokazywana jest pod 2 217 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
zai jest offline  
Stary 2015-01-11, 13:24   #786
201608040942
Konto usunięte

Uchwyt do gory? A nie przekrecic? ja co prawda mam opakowanie LL ale stare i sie przekreca zeby dziurki odslonic, a nie pociaga do gory. Po zdjeciach na stronce sklepu sprzedajacego tez widze ze otwieranie tych dziurek jest takie samo.
201608040942 jest offline  
Stary 2015-01-11, 13:36   #787
pozzzziomka
Zakorzenienie

Przekrecalam, ale nie odslania rozu Poprobuje jeszcze Ale jak odsloni sie troche to jak nabiore szerokim pedzlem?

Kusi mnie to serum detoks z Bingo Spa, ale chyba zrezygnuje

Ale ta marka to wg Was sa miedzy natura a chemia Czy zwykla chemia Opinie tak skrajne, ze nie wiem ...

Stary 2015-01-11, 14:19   #788
201610111032
Konto usunięte

Można dołączyć?

Ja bym do listy polecanych sklepów dodała jeszcze:
Zdrowe Kosmetyki http://zdrowekosmetyki.com.pl/
Zdrowe Kosmetyki - Uroda Bez Chemii http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl/
Bańka Mydlana http://bankamydlana.pl/

W tych dwóch pierwszych robię zakupy regularnie i za każdym razem jestem zadowolona. Jeden z nich ma nawet siedzibę w moim mieście
201610111032 jest offline  
Stary 2015-01-11, 17:30   #789
beeets
Zakorzenienie

Korah, serum z orchideą ma cene na dowidzenia. Jest w plastikowym opakowaniu. Wycofuja z ross z polski tylko.

Tk maxx dorwalam maslo rich butter 150 ml organic surge którego regularna cena wynosi ponad 80 zl za 13 zł

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2015-01-11, 17:48   #790
pozzzziomka
Zakorzenienie

Cytat:
Korah, serum z orchideą ma cene na dowidzenia. Jest w plastikowym opakowaniu. Wycofuja z ross z polski tylko.

Tk maxx dorwalam maslo rich butter 150 ml organic surge którego regularna cena wynosi ponad 80 zl za 13 zł
Gratki

Stary 2015-01-11, 18:33   #791
sylwiusaka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Można dołączyć?

W tych dwóch pierwszych robię zakupy regularnie i za każdym razem jestem zadowolona. Jeden z nich ma nawet siedzibę w moim mieście
Witaj,
a może odbierałaś osobiście zamówienie w tym sklepie na Mickiewicza w Gorzowie? Ciekawe czy można tam wejść i pooglądać.
Uwielbiam eko sklep na Witosa, znasz?

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Przekrecalam, ale nie odslania rozu Poprobuje jeszcze Ale jak odsloni sie troche to jak nabiore szerokim pedzlem?

Kusi mnie to serum detoks z Bingo Spa, ale chyba zrezygnuje

Ale ta marka to wg Was sa miedzy natura a chemia Czy zwykla chemia Opinie tak skrajne, ze nie wiem ...

Przesyp odrobinę na wieczko/ miseczkę i zbierz pędzlem.
sylwiusaka jest offline  
Stary 2015-01-11, 18:40   #792
201610111032
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Witaj,
a może odbierałaś osobiście zamówienie w tym sklepie na Mickiewicza w Gorzowie? Ciekawe czy można tam wejść i pooglądać.
Uwielbiam eko sklep na Witosa, znasz?
Nie byłam nigdy w tym sklepie na Witosa. Jakoś mi nie po drodze. Jedynie we wtorki jestem w tamtej okolicy bo chodzę do szkoły językowej na Paderewskiego. Na Mickiewicza byłam kilka razy. Zresztą mieszkam w tamtej okolicy. Zawsze odbieram kosmetyki osobiście. Niestety nie jest to typowy stacjonarny sklep do którego można wejść i coś kupić. Oni się zajmują tylko sprzedażą internetową, a punkt odbioru jest w mieszkaniu. Ale tam jest tylko firma. Kiedyś mieli siedzibę w Bogdańcu. Raz Pan mnie wpuścił do pokoju gdzie jest biuro i mało co nie padłam z wrażenia. Cała ściana była w półkach, a tam same cudeńka - kosmetyki

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2015-01-11 o 18:41
Stary 2015-01-11, 21:32   #793
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Moim zdaniem jednak niczym się nie różni wersja serum Alterry w plastiku od szklanej. Po prostu zmienili kolejność w inci, widocznie wszystkiego jest po tyle samo procentowo. Po nałożeniu na twarz innego działania, niż dotychczas nie czuję.

Cytat:
A jak z BingoSpa - bardzo naturalne czy nie bardzo Bo zamowilam i nie wiem czy nie wycofac .
Bingo spa to takie półnaturalne, szczerze mówiąc niezbyt. Naturalne to oni mają ten kolagen 1oo%, oleje i inne produkty jednoskładnikowe. Chociaż nie wiem jak z ich nowościami, trochę ich wyszło niedawno.

Cytat:
Można dołączyć?

Ten pierwszy sklep nie cieszy się dobrą opinią tu na wątku. Ten drugi już jest na liście

Cytat:

Dziękuję, że sprawdziłaś, kochana jesteś.
Mam nadzieję, że dadzą coś nowego, przynajmniej równie dobrego

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-01-11 o 21:34
Korah jest offline  
Stary 2015-01-11, 21:45   #794
201610111032
Konto usunięte

Kobitki znacie jakieś naturalne pianki albo żele do golenia? Chodzi mi raczej o damskie produkty.
Stary 2015-01-11, 21:48   #795
havana
Zadomowienie

Cytat:
Nie wiem jak w nowych opakowaniach, w starym trzeba było przekręcić, a potem chyba jeszcze odkleić folię zabezpieczającą z tych dziurek.
havana jest offline  
Stary 2015-01-11, 22:02   #796
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Kobitki znacie jakieś naturalne pianki albo żele do golenia? Chodzi mi raczej o damskie produkty.
dla mnie świetne do golenia są mydła alep, żele do golenia aubrey organics i mydło w płynie z olejem z róży też aubrey.
Stary 2015-01-11, 22:27   #797
sylwiusaka
Rozeznanie

Cytat:
Nie byłam nigdy w tym sklepie na Witosa. Jakoś mi nie po drodze. Jedynie we wtorki jestem w tamtej okolicy bo chodzę do szkoły językowej na Paderewskiego. Na Mickiewicza byłam kilka razy. Zresztą mieszkam w tamtej okolicy. Zawsze odbieram kosmetyki osobiście. Niestety nie jest to typowy stacjonarny sklep do którego można wejść i coś kupić. Oni się zajmują tylko sprzedażą internetową, a punkt odbioru jest w mieszkaniu. Ale tam jest tylko firma. Kiedyś mieli siedzibę w Bogdańcu. Raz Pan mnie wpuścił do pokoju gdzie jest biuro i mało co nie padłam z wrażenia. Cała ściana była w półkach, a tam same cudeńka - kosmetyki
Dzięki, no szkoda, że nie mają tam magazynu. Zazdroszczę widoków .
Na Witosa mają kilka półek z kosmetykami, raczej standardowe firmy (Urtekram, Eco Cosmetics, Lavera, jakis czas temu wprowadzili też rosyjskie), ale i jakieś pojedyncze okazy się znajdą, oprócz kosmetyków mają oleje, żywność, przyprawy itp. W Kupcu Gorzowskim jest też malutki eko slepik, ale kosmetyków mieli tam mało, może teraz coś się zmieniło.
Znasz jeszcze jakieś? Ja nie mieszkam w Gorzowie, ale dość często bywam bo to rodzinne miasto tż.
sylwiusaka jest offline  
Stary 2015-01-12, 05:41   #798
201610111032
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dzięki, no szkoda, że nie mają tam magazynu. Zazdroszczę widoków .
Na Witosa mają kilka półek z kosmetykami, raczej standardowe firmy (Urtekram, Eco Cosmetics, Lavera, jakis czas temu wprowadzili też rosyjskie), ale i jakieś pojedyncze okazy się znajdą, oprócz kosmetyków mają oleje, żywność, przyprawy itp. W Kupcu Gorzowskim jest też malutki eko slepik, ale kosmetyków mieli tam mało, może teraz coś się zmieniło.
Znasz jeszcze jakieś? Ja nie mieszkam w Gorzowie, ale dość często bywam bo to rodzinne miasto tż.
Niestety w Gorzowie nie ma więcej punktów gdzie można kupić naturalne kosmetyki bynajmniej ja o nich nie słyszałam. Ale znalazłam coś takiego https://www.facebook.com/Khadikosmetyki Słyszałaś coś tym sklepie? Jak z cenami na Witosa?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dla mnie świetne do golenia są mydła alep, żele do golenia aubrey organics i mydło w płynie z olejem z róży też aubrey.
Dziękuję za odpowiedź. Jak tylko zużyję piankę Venus być może kupię żel Aubrey bo już od dawna się na te kosmetyki czaję
Stary 2015-01-12, 12:47   #799
201610111032
Konto usunięte

Przyszłam się pochwalić moimi nowymi nabytkami, a co!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1120003a.jpg (89,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1120008a.jpg (82,8 KB, 46 załadowań)
Stary 2015-01-12, 13:41   #800
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Co lubisz z Alverde?

Ja wklejam swoje przedwczorajsze zakupy:
2 serumy Alterra
Equilibra żel aloesowy, kolejna tuba
Wysuszacz lakieru Poshe, nie zawiera szkodliwych substancji, kupiłam go już kiedyś, to taki chyba odpowiednik Seche Vite, ale zdrowszy. Użyłam go na razie jeden raz i w sumie nieźle zdał egzamin, lakier, który długo zawsze mi schnął, nadal długo schnął, ale za to szybko odpryskiwał, a teraz już trzeci dzień się trzyma i ma piękny połysk, a paznokcie są dobrze utwardzone. Wysuszacz ma wygodny pędzelek. Muszę jeszcze popróbować z innymi lakierami, żeby wydać pełny osąd.

A na drugiej fotce niektóre zebrane produkty od Was.
Małe słoiczki Ibbeo, kremy odżywczy i nawilżający do cery tłustej m.in.. Odżywczy nie dla mnie, nawilżający niezły, ale bez fajerwerków i peeling, boję się użyć, jest tłusty.

W małej buteleczce był żel złuszczający do mycia Phytema i jak widać, denko, kurczę, fajny był i mega wydajny. Działał jak peeling enzymatyczny. Myślę o kupnie, ale trochę mnie odstrasza afera ze sklepem.

Szczoteczka 100% Pure, trochę kłuje.
Odżywka do zniszczonych i farbowanych Australian Organics- bardzo fajna, lekka, ale włosy ratowała od puszenia.
Odżywka kokosowa dr Organic, taka sobie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040879.jpg (84,2 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040893.jpg (70,7 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-01-12 o 13:43
Korah jest offline  
Stary 2015-01-12, 14:13   #801
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
a co a słusznie robisz, że się chwalisz
bardzo przyjemne nabytki
Stary 2015-01-12, 15:32   #802
201610111032
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Co lubisz z Alverde?

Te kosmetyki Alverde, które teraz kupiłam mam po raz pierwszy. Znam dobrze ich szampony do włosów i muszę przyznać, że większość z nich tak jak to w przypadku Alterry, powoduje u mnie przyklapnięcie i szybkie przetłuszczanie. Dlategoteraz zdecydowałam się kupić takie do włosów ze skłonnością do łupieżu i łojotoku. Zauważyłam, że po nich moje włosy są dłużej świeże. Jak na razie moim faworytem jest żel do brwi dla blondynek oraz Calendula mleczko do demakijażu oczu. Największym bublem są dla mnie tusze Alverde. Miałam trzy i wszystkie dawały beznadziejny efekt. W ogóle nie było widać, że mam rzęsy wymalowane. Jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tych naturalnych. Prawdę mówiąc to nie wszystkie jeszcze produkty Alverde znam. Za każdym razem staram się kupować coś innego.
Stary 2015-01-12, 19:26   #803
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:

Te kosmetyki Alverde, które teraz kupiłam mam po raz pierwszy. Znam dobrze ich szampony do włosów i muszę przyznać, że większość z nich tak jak to w przypadku Alterry, powoduje u mnie przyklapnięcie i szybkie przetłuszczanie. Dlategoteraz zdecydowałam się kupić takie do włosów ze skłonnością do łupieżu i łojotoku. Zauważyłam, że po nich moje włosy są dłużej świeże. Jak na razie moim faworytem jest żel do brwi dla blondynek oraz Calendula mleczko do demakijażu oczu. Największym bublem są dla mnie tusze Alverde. Miałam trzy i wszystkie dawały beznadziejny efekt. W ogóle nie było widać, że mam rzęsy wymalowane. Jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tych naturalnych. Prawdę mówiąc to nie wszystkie jeszcze produkty Alverde znam. Za każdym razem staram się kupować coś innego.
Ja kolorówki za dużo naturalnej nie testowałam, ale podkłady żadne mi nie podeszły, puder mineralny matujący Lily lolo wspominam mile i minerały meow, ale to minerały. Tuszów nie miałam żadnych. Z alverde krem tonujący był niezbyt, smużył, rolował się.

Miałam też 2 szampony i podobał mi się z hibiskusem i aloesem, odbijał włosy, nie plątał ich i nie przetłuszczał, a drugi chyba był z awokado i nie byłam zachwycona, już nie pamiętam dokładnie co robił, ale szału nie było. Odżywek miałam kilka i były mocno średnie, nie najgorsze, ale niewiele robiły.

Żel do brwi mi się marzy jakiś do ciemnych.

Moim ulubieńcem był balsam do ciała mango, teraz go mają, ale nie wiem czy to to samo, bo jakaś nowa wersja.

bublem okazał się zel do mycia twarzy z algami

Fajna marka, duży asortyment, jest w czym wybierać.
Stary 2015-01-12, 20:49   #804
201610111032
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja kolorówki za dużo naturalnej nie testowałam, ale podkłady żadne mi nie podeszły, puder mineralny matujący Lily lolo wspominam mile i minerały meow, ale to minerały. Tuszów nie miałam żadnych. Z alverde krem tonujący był niezbyt, smużył, rolował się.
Ja mam cerę tłustą z niedoskonałościami i muszę przyznać, że mi też żadne podkłady naturalne nie pasują, a trochę ich już testowałam. Niemiłosiernie się po nich świecę. Jedynie sypkie, mineralne mi odpowiadają ale też nie wszystkie i nie o każdej porze roku. Trochę nad tym ubolewam bo nie ukrywam, że chciałabym też naturalną kolorówkę używać. Sephora i Douglas tak kuszą, że czasami nie sposób przejść obojętnie Z naturalnych mam na razie jedynie cienie, róż i jedną pomadkę marki Benecos. Aha i jeszcze puder transparentny Lavera.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2015-01-12 o 20:50
Stary 2015-01-12, 21:06   #805
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Ja mam cerę tłustą z niedoskonałościami i muszę przyznać, że mi też żadne podkłady naturalne nie pasują, a trochę ich już testowałam. Niemiłosiernie się po nich świecę. Jedynie sypkie, mineralne mi odpowiadają ale też nie wszystkie i nie o każdej porze roku. Trochę nad tym ubolewam bo nie ukrywam, że chciałabym też naturalną kolorówkę używać. Sephora i Douglas tak kuszą, że czasami nie sposób przejść obojętnie Z naturalnych mam na razie jedynie cienie, róż i jedną pomadkę marki Benecos. Aha i jeszcze puder transparentny Lavera.
No to możemy sobie polać, bo też mam taką samą cerę i bolączki z kolorówką

Ja poza próbkami, nie mam żadnego pełnowymiarowego produktu z kolorówki naturalnej, poza pomadkami ochronnymi, jeśli wliczyć. Z tuszów do rzęs mogę polecić Gosh Wonder (zielona zakrętka). Nie wiem, jak teraz, ale jeśli nie zmienili formuły, to jest naturalny, nie 100%, ale skład super i wzmacnia rzęsy, mniej wypadają, ma też pięknie rozczesującą szczoteczkę silikonową, jeśli gustujesz i podkreśla pięknie rzęsy na poziomie naturalnym, tzn bardzo dobrze je powiększa, zagęszcza, wydłuża, czerni, ale efektu spektakularnych, sztucznych rzęs nie robi, dobry na co dzień, na wieczór też daje radę, zależy, co kto lubi
Stary 2015-01-12, 21:10   #806
sylwiusaka
Rozeznanie

Cytat:
Niestety w Gorzowie nie ma więcej punktów gdzie można kupić naturalne kosmetyki bynajmniej ja o nich nie słyszałam. Ale znalazłam coś takiego https://www.facebook.com/Khadikosmetyki Słyszałaś coś tym sklepie? Jak z cenami na Witosa? [COLOR="Silver"]
Sklep trzeba będzie sprawdzić, dobrze się składa, że za kilka dni będę w Gorzowie.
Ceny jak najbardziej ok i próbek sporo można dostać (choć czasem
trzeba o nich wspomnieć).
sylwiusaka jest offline  
Stary 2015-01-12, 21:45   #807
susabee
Wtajemniczenie

Dziewczyny bardzo chwalą olej konopny do tłustej, zanieczyszczonej cery, a tutaj jest cała seria kosmetyków na bazie tego oleju http://www.hanfhaus.de/hanf-kosmetik...cts_sort_order; testowałam niestety tylko mydła http://www.hanfhaus.de/hanf-kosmetik...en-c-2_34.html, z których najbardziej przypadło mi do gustu to z mleczkiem pszczelim (teraz, dzięki effci, mogę się nimi nacieszyć w ilościach niemalże hurtowych );- niestety w Pl niedostępne- nawet chyba nie wysyłają lub bardzo drogo to wychodzi, więc raczej przyjdzie nam poczekać, aż jakiś sklep wykaże zainteresowanie ich ofertą, bo nie są wcale bardzo drogie, a składy zacne mają (oprócz szamponów, żeli pod prysznic i płynów do kąpieli- SLS , pegi, propylene glycol), więc jeśli działają tak świetnie na skórę, jak mydła, to myślę, że naprawdę warto spróbować

Edytowane przez susabee
Czas edycji: 2015-01-12 o 22:43
susabee jest offline  
Stary 2015-01-13, 10:00   #808
beeets
Zakorzenienie

Paczka z minejo już do mnie jedzie

Miszona, korah piękne zbiory

Ja z kolorówki naturalnej, którą ostatnio macałam, bo są testery, bym poleciła avril z ecocert. Podkład wygląda super i koszuje sttacjnarnie ok.40zl, a w necie z 33 zl.
Ja z avril pomadki jestem bardzo zadowlona

A i, jeszcze miałam ostatnio sen o kosmetykach. Śniło mi się, że trzymałam m.in coś od aubrey organics, ale nie wiem, co

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2015-01-13 o 10:03
beeets jest offline  
Stary 2015-01-13, 12:19   #809
macka
Zadomowienie

Cytat:

Ja z kolorówki naturalnej, którą ostatnio macałam, bo są testery, bym poleciła avril z ecocert. Podkład wygląda i koszuje sttacjnarnie ok.40zl, a w necie z 33 zl.
Z ciekawości przeczytałam skład. Na stronie ecco-verde.
OMG! Piszą, że ma... glutaminian sodu :-D
macka jest offline  
Stary 2015-01-13, 13:35   #810
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Z ciekawości przeczytałam skład. Na stronie ecco-verde.
OMG! Piszą, że ma... glutaminian sodu :-D
nie ma msg czyli sodium glutamate ale ma sodium stearoyl glutamate. A ten występuje choćby w avalon organics. To dobrze nam znany skladnik.

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kosmetyki ekologiczne, kosmetyki naturalne, kosmetyki organiczne, pielęgnacja naturalna, zbiory kosmetyczne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości