Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-06-12, 20:39   #2911
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mi w ciąży włosy wypadały okrutnie (a w opisach tygodni ciąży czytałam: teraz Twoje włosy są gęste, błyszczące, mocne ) i to tak, że było ich sporo na poduszce, koło łóżka, w łazience na podłodze a w wannie po myciu to już szkoda gadać.

Co robicie z resztkami mydeł? Ja wyrzucam, ale może da się coś z nimi zrobić lepszego?
Ja właśnie miałam tak przed ciążą, że moje włosy były wszędzie, teraz mi prawie w ogóle nie wypadają, to bardzo możliwe, że przyczyniła się do tego też naturalna pielęgnacja, ale coś w środku na pewno też, chociaż hormony mam ok.

Ja przyklejam resztkę mydełka do następnego, a czasem jak kroję mydła, to bywają takie co się bardzo kruszą, wtedy te wiórki wsypuję do kąpieli stóp.
Stary 2015-06-12, 20:39   #2912
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Przetapiam i zalewam tym gąbkę loofa. I mam mydełko peelingujące.
Skomplikowane

A jakby tak przetopić (tylko jak?) i wlać do jakiejś formy i mieć nowe mydło? Da się tak?

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 848 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2015-06-12, 20:47   #2913
Koshatka
Zakorzenienie

Cytat:
Skomplikowane

A jakby tak przetopić (tylko jak?) i wlać do jakiejś formy i mieć nowe mydło? Da się tak?
Da się. Rozpuszczasz w garnuszku na gazie i wlewasz do jakieś formy.
Stary 2015-06-12, 20:48   #2914
201608040942
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Spray a perfect match(a) pachnie tak jak opisany, zielona herbata i lekka cytrynka, w sam raz na lato

dezodoranty:
Fresh&Fruity: delikatny zapach madarynek
Bluetenzauber: taki troszkę pudrowy zapach, ladny zapach kwiatów nienachalny, nie jestem wielbicielka intensywnych kwiatowych zapachów i ten mi sie spodobał bardzo. Pachnie mi jakims mydłem chyba Dove ale ładniej
Sommermaedchen: nie mój zapach, kojarzy mi się z wazeliną
(dam teściowej )
Erlkoenig : zapach dla faceta bardziej trochę mi sosną pachnie, takimi zielonymi rzeczami
Shibuya mój ulubieniec, świeży, cytrusowy zapach ale połączony ze słodkością.

opisy na stronie wydają mi się dość adekwatne do otrzymanych zapachów
No to ten perfeckt matcha i erlkoenig to zapachy dla mnie plus lawenda naturalnie Moze kiedys sie skusze. Dzieki za opisy
201608040942 jest offline  
Stary 2015-06-12, 20:49   #2915
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Przetapiam i zalewam tym gąbkę loofa. I mam mydełko peelingujące.
Znalazłam taki filmik: http://www.â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â...-w-nowe-kostki

ooo wyczaszkowało mi

http://www.spryciarze. pl/zobacz/jak-zamienic-resztki-mydelek-w-nowe-kostki

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2015-06-12 o 20:51
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 848 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2015-06-12, 20:51   #2916
201608040942
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Ja przyklejam resztkę mydełka do następnego,
Robie to samo. Wczesniej zbieralam te koncowki i wkladalam do siateczki i tak probowalam zuzyc( nie mam takiej specjalnej siatki na mydla, wiec wzielam taka co to czosnek czasami sprzedaja, albo jak mi sie siatkowa myjka rozwalila), ale ze ja sie tak myc nie lubie to scieralam tez i dodawalam do kapieli, ale to chyba tez nie moja dzialka, wole mleko w proszku, albo sol morska, wiec przyklejam te kawalki do nowych kostek i tak zuzywam wszystko do konca. Mydlo ktore kosztowalo 4 euro i wiecej to skandal bylo by wywalic. za droga to przyjemnosc, zeby wywalac

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-06-13 o 16:50
Stary 2015-06-12, 20:54   #2917
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Da się. Rozpuszczasz w garnuszku na gazie i wlewasz do jakieś formy.
Ale tak same? Bo w tym filmiku pokazują żeby zalać wodą

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Nie będzie za rzadkie takie mydło? Jakie mniej więcej są proporcje, żeby mydło wyszło gęste?
No to od teraz zbieram resztki Zrobię z nich mój mydlany miks

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2015-06-12, 20:57   #2918
Koshatka
Zakorzenienie

Cytat:
Ale tak same? Bo w tym filmiku pokazują żeby zalać wodą

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

No to od teraz zbieram resztki Zrobię z nich mój mydlany miks
Robiłam same ale spróbuję z wodą i olejem.
Stary 2015-06-12, 21:06   #2919
Sicilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
a kiedy urodzilas? wypadanie po ciazy( jesliw ciazy nie wypadaly i masz ich teraz podwojna ilosc), zaczyna sie ok 4 m-ca po porodzie. Oczywiscie moze byc roznie u roznych osob. ja mialam wszystko ksiazkowo
Pół roku temu. Trochę wypadały, ale mniej więcej tyle samo, co przed ciążą, więc teraz mam wrażenie, że jest ich więcej

Cytat:
Nie strasz mnie fryzjerem, bo na przyszły tydzień jestem umówiona

Mnie w ciąży bardzo włosów przybyło, po porodzie zaczęły wypadać w czasie połogu (pewnie z powodu osłabienia organizmu), ale nie wiem czemu, po miesiącu przestały i tak patrząc z dzisiejszej perspektywy, to mam teraz tyle włosów, że nawet za dziewczeństwa nie miałam tak grubych i z roku na rok mam wrażenie że jest ich coraz więcej. Koleżanki z dzieciństwa które miały piękne grube warkocze teraz mają cieniutkie kitki, albo krótkie, liche włosy z balejażem, żeby dodać objętości, nie mam jakiś brzydkich uwag, bo ładne, zadbane fryzurki, ale mówią, że z wiekiem im powypadały, albo po ciąży i tez straszono mnie. A ze mną to chyba anomalia, jak zaplotę warkocz, to czuję, jakby z 5 kilo ważył i w objętości jest naprawdę imponujący, nie żebym się przechwalała, bo wcale aż tak mnie to nie cieszy, mam bardzo trudne do okiełznania te włosy, trzeba fryzjersko przerzedzać, tyle że dzisiejsi fryzjerzy umieją ciąć tylko krótkie fryzury, na długich włosach kompletnie się nie znają, a jeśli się znają to trzeba za nimi jechać do dużego miasta i wydać 3 razy tyle, co u mnie. Rok temu znalazłam miłą fryzjerkę, młoda dziewczyna, byłam u niej raz z polecenia i zrobiła co miała zrobić, głównie to nie bała się tych nożyczek i słuchała ze zrozumieniem i uratowała włosy po innej pseudo-stylistce fryzur, pójdę do niej ponownie, ale wciąż z pewną niepewnością.
Ja byłam u znanego fryzjera w dużym mieście i lanserskiej dzielnicy. Fryzjer miał minę kota na pustyni i patrzył na moje włosy, jakby chciał z tego strzyżenia zrobić doktorat. Skasował mnie jak za zboże, ulotnił się na koniec (asystentka robiła stylizację prostownicą), a po pierwszym myciu wyszło, że grzywka jest krzywo obcięta

Cytat:
Mi w ciąży włosy wypadały okrutnie (a w opisach tygodni ciąży czytałam: teraz Twoje włosy są gęste, błyszczące, mocne ) i to tak, że było ich sporo na poduszce, koło łóżka, w łazience na podłodze a w wannie po myciu to już szkoda gadać.

Co robicie z resztkami mydeł? Ja wyrzucam, ale może da się coś z nimi zrobić lepszego?
Ja w ciąży miałam najlepsze włosy w życiu - mogłabym reklamować wszystkie szampony na świecie, a do tego myłam je raz w tygodniu (jak mi się przypomniało), były rewelacyjne. Czar oczywiście prysł mniej więcej miesiąc po porodzie i wróciłam do mycia co drugi dzień. Tak mnie te włosy denerwują, że już się sama z nich nabijam na swoim instagramie

A resztkę mydła też doklejam do nowego, chyba że TŻ wcześniej wyrzuci, bo nie cierpi tych resztek

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2015-06-12 o 21:07
Sicilia jest offline  
Stary 2015-06-12, 21:17   #2920
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
http://www.spryciarze. pl/zobacz/jak-zamienic-resztki-mydelek-w-nowe-kostki
Ekstra, to może ja też zacznę zbierać

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Robie to samo. Wczesniej zbieralam te koncowki i wkladalam do siateczki i tak probowalam zuzyc( nie mam takiej specjalnej siatki na mydla, wiec wzielam taka co to czosnek czasami sprzedaja, albo jak mi sie siatkowa myjka rozwalila), ale ze ja sie tak myc nie lubie to scieralam tez i dodawalam do kapieli, ale to chyba tez nie moja dzialka, wole mleko w proszku, albo sol morska, wiec przyklejam te kawalki do nowych kostek i tak zuzywam wszystko do konca. Mydlo ktore kosztowalo 4 i wiecej to skandal bylo by wywalic. za droga to przyjemnosc, zeby wywalac
Z siateczką też jakiś pomysł. Jak mam jakieś nowe mydło w kolejności, które było drogie albo unikatowe, to to stare staram się zużyć do jak najmniejszego kawałeczka, żeby nie szpeciło nowej kostki lub nie zakłóciło mi odbioru działania tego nowego, ale przykleić muszę

Dokładnie, szkoda tych resztek, zwłaszcza gdy mydełko fajnie działa.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja byłam u znanego fryzjera w dużym mieście i lanserskiej dzielnicy. Fryzjer miał minę kota na pustyni i patrzył na moje włosy, jakby chciał z tego strzyżenia zrobić doktorat. Skasował mnie jak za zboże, ulotnił się na koniec (asystentka robiła stylizację prostownicą), a po pierwszym myciu wyszło, że grzywka jest krzywo obcięta

Ja w ciąży miałam najlepsze włosy w życiu - mogłabym reklamować wszystkie szampony na świecie, a do tego myłam je raz w tygodniu (jak mi się przypomniało), były rewelacyjne. Czar oczywiście prysł mniej więcej miesiąc po porodzie i wróciłam do mycia co drugi dzień. Tak mnie te włosy denerwują, że już się sama z nich nabijam na swoim instagramie

A resztkę mydła też doklejam do nowego, chyba że TŻ wcześniej wyrzuci, bo nie cierpi tych resztek
Oby więcej na takich nie trafiać

To mamy podobnie

-II-
Stary 2015-06-13, 07:24   #2921
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Nie będzie za rzadkie takie mydło? Jakie mniej więcej są proporcje, żeby mydło wyszło gęste?
Wiesz co, ja robię rzadkie, taką wodę, bo myję tym np. półki w łazience, blaty w kuchni, podłogę po kocich posiłkach, ewentualnie można ręczną przepierkę skarpetek zrobić, takie rzeczy.
Stary 2015-06-13, 12:42   #2922
auraria
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Używam właśnie tego serum Tata Harper. Mam starter kit. Najbardziej jestem zachwycona tym olejkiem: http://www.sklep.warsztatpiekna.pl/p...t_complex.html Nawet miniaturka ma kulkę (jak dezodorant w kulce), którą muszę wymasować całą twarz, żeby ten produkt nałożyć. Zajmuje to trochę czasu, ale mam olejek i masaż w jednym. Poza tym zauważyłam, że poprawiła mi się cera, bo ostatnio miałam jakiś wysyp hormonalny podzieciowy...
Pochwalę się, też mam ten zestaw. Skusiłam się na niego, żeby troszkę uprzyjemnić sobie niezbyt miły czas. Powiem, że zadanie terapeutyczne i pielęgnacyjne spełnił i to do tego stopnia, że cieszę się na każdą chwilę kosmetycznego rytuału
auraria jest offline  
Stary 2015-06-13, 13:30   #2923
weraa66
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Pochwalę się, też mam ten zestaw. Skusiłam się na niego, żeby troszkę uprzyjemnić sobie niezbyt miły czas. Powiem, że zadanie terapeutyczne i pielęgnacyjne spełnił i to do tego stopnia, że cieszę się na każdą chwilę kosmetycznego rytuału

Ale ta cena

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline  
Stary 2015-06-13, 14:46   #2924
auraria
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

Fakt zaporowa, szkoda.
auraria jest offline  
Stary 2015-06-13, 15:11   #2925
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Cytat:
Ja przyklejam resztkę mydełka do następnego, a czasem jak kroję mydła, to bywają takie co się bardzo kruszą, wtedy te wiórki wsypuję do kąpieli stóp.
mój mąż ma jakąś atawistyczną awersję do końcówek mydła - ja robię z nich taki użytek co Korah - wrzucam do pedimachiny

Cytat:
Pół roku temu. Trochę wypadały, ale mniej więcej tyle samo, co przed ciążą, więc teraz mam wrażenie, że jest ich więcej

w ciąży to hormony bardzo poprawiają włosy, ale potem jak wracają do normy (hormony) to i włosy podobnie

mhm0808 jest offline  
Stary 2015-06-13, 15:41   #2926
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
w ciąży to hormony bardzo poprawiają włosy,
U siebie tego nie zauważyłam, leciały dosłownie garściami.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2015-06-13, 16:02   #2927
Sicilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
Ale ta cena
Ale przynajmniej wiem za co płacę, na pewno nie za silikony, parafinę i wyfotoszopowaną modelkę reklamującą krem

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
mój mąż ma jakąś atawistyczną awersję do końcówek mydła - ja robię z nich taki użytek co Korah - wrzucam do pedimachiny

w ciąży to hormony bardzo poprawiają włosy, ale potem jak wracają do normy (hormony) to i włosy podobnie
Mój też nie znosi resztek mydła, więc jak nie zdążę dokleić, to on chętnie wyrzuci

Ja w ciąży miałam super włosy i świetną skórę - z tego względu mogłabym cały czas chodzić w ciąży, i najlepiej, żeby nie trzeba było potem rodzić

naturalnie proste
Sicilia jest offline  
Stary 2015-06-13, 19:23   #2928
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu Twojej recenzji i "hitow i kitow" na twoim blogu nagle stwierdzilam ze Zum Bar to jest cos bardzo potrzebnego w moim zyciu... Zle wizazanki, niedobre wizazanki!

A tak na serio - naprawde takie fajne? Akurat widzialam je w "zwyklym" spozywczym (nie zebym insynuowala ze przez to jest gorsze) i zastanawiam sie czy by nie wrocic po nie
fajne, fajne - ale jak widzę niedługo sama wyrobisz sobie zdanie
Cytat:
Ok kupiłam, proszę Was, niech mnie która kopnie porządnie! ;D

Wersja "sea salt" pachnie prze-pię-knie! Cytrusy w najlepszej możliwej wersji

I przy okazji moje pytanko do Was: jak wy przechowujecie/używacie swoje mydełka? Ponieważ otworzyłam oba naraz (of kors) to to brązowe włożyłam do woreczka strunowego żeby nie wyschło, ale zastanawiam się, w jaki sposób przechowujecie mydełka których w tym momencie używacie? W mydelniczce? Nie robią się takie rozmiękłe od spodu?

btw. czy któraś z Was miała może problem z załącznikami? wszystkie zdjęcia które wrzucam zapisują się do góry dołem...

piękne!
Ja trzymam na mydelniczce z dobrym odpływem po prostu. Musi być taka, w której nei zbiera się woda na dnie tylko jest na bieżąco odprowadzana.
Cytat:
Przyszła mi jeszcze do głowy taka myśl: a w jaki sposób używacie mydełek podczas kąpieli? Razem z myjką, gąbką czy masujecie ciało kostką? Wybaczcie takie idiotyczne pytania ale jestem osobą który nigdy nie używała mydeł w kostce do pielęgnacji ciała. We głowie mam wspomnienia skrzypiącej i suchej skóry po użyciu mydła LUKSJA które Tata masowo przynosił z pracy (pracował fizycznie i mial zapewniony miesięczny "przydział" kosmetyków do utrzymania higieny) i do używania którego zmuszała mnie mama (bo przecież trzeba zużyć!). Od tamtego czasu (czyli jakieś dobre 12 lat) miałam mocną awersję do takich produktów.
Dzięki Wam, zaczęłam się przekonywać
Ja z reguły używam samych łapek. Ale nie nie jeżdżę kostką po całym ciele, bo to mi się wydaje mało higieniczne. Namydlam ręce i rękami resztę ciała.
Cytat:
Wczoraj wieczorem wyszorowałam całą łazienkę aby moje ekologiczne kosmetyki przebywały w przyjaznym środowisku

Czego człowiek nie zrobi dla swoich kosmetyków
Cytat:
Hahaha :d

Podobno i tak na klawiaturze komputera/laptopa jest wiecej syfu niz w WC
dzięki

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Mnie te kosmetyki rosyjskie wogóle nie ciągna, miałam szampon, który okazał się porażką i już mistarczy

O to wpadło w moje ręce ostatnio :
1. Alverde - balsam do ciała, no cudo dla mnie skóra jest przez długi czas nawilżona i bardzo fajna w dotyku balsam bardzo ładnie pachnie
2.GO & HOME - krem do stóp i nóg, dostałam w paczce z Vegan Box. w fazie testowania ale zapach na plus i nawilżenie stóp jest
3. PonyHütchen - zestaw antyperspirantów w kremie, wzięłam 5 o pojemności 25 ml, zapłaciłam za 4. Super zapachy i naprawdę działają. dostępne pojemności 5ml (próbka), 25 ml(podróżna) i 50 ml (normalna wielkość).
4. PonyHütche spray do ciała, mam wersję a perfect match(a), fajny cytrusowy zapach i co mnie zaskoczyło ten spray pielęgnuje moją skórę po prysznicu kilka psiknięć i nie muszę nakładać balsamu
Dostałam jeszcze próbkę mydełka ale już jest w użyciu

Cytat:
Ja często zużywam do zapierania skarpetek albo innych rzeczy, którym sama pralka nie daje rady
Cytat:

A może to jest teraz trendy???
Ty zawsze miałaś świetne włosy
Stary 2015-06-13, 21:34   #2929
Sicilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A może to jest teraz trendy???
Ty zawsze miałaś świetne włosy
Dzięki za słowa otuchy Ale tej grzywki nic nie uratuje
Poza tym katuję się rosyjską odżywką do włosów, która jest koszmarna. Chciałam przetestować osławione rosyjskie kosmetyki i już mam ich serdecznie dość…
A tak przy okazji, ta zabawa w 10 prawd o mnie jeszcze aktualna? Bo dopiero teraz to przeczytałam u Ciebie i postanowiłam odpowiedzieć

naturalnie proste
Sicilia jest offline  
Stary 2015-06-13, 21:52   #2930
Hosenka*
Moderator KWC

Co to za odżywka?

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2015-06-13, 22:10   #2931
Sicilia
Zadomowienie

Cytat:
Co to za odżywka?
Planeta Organica arganowa. Arganu nie czuć w ogóle.

Ups, poziomo się załadowało. Już nie będę poprawiać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6621.jpg (76,8 KB, 10 załadowań)

naturalnie proste
Sicilia jest offline  
Stary 2015-06-13, 22:19   #2932
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Dzięki za słowa otuchy Ale tej grzywki nic nie uratuje
Poza tym katuję się rosyjską odżywką do włosów, która jest koszmarna. Chciałam przetestować osławione rosyjskie kosmetyki i już mam ich serdecznie dość…
A tak przy okazji, ta zabawa w 10 prawd o mnie jeszcze aktualna? Bo dopiero teraz to przeczytałam u Ciebie i postanowiłam odpowiedzieć
No pewnie!!!!!
Będę czekać na wpis
Miałam coś z tej serii, chyba balsam aleppo, najgorszy nie był. Ale ja mam całkiem inne włosy. Tylko zapach zbyt orientalny.
Stary 2015-06-13, 22:20   #2933
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Planeta Organica arganowa. Arganu nie czuć w ogóle.

Ups, poziomo się załadowało. Już nie będę poprawiać
Ja miałam z tej serii odżywkę marokańską. Zapachem mnie zabiła od razu na wstępie, w sensie, że niesamowity kiler, bardzo mocny Lubiłam ją nawet, jednak po przejściu na inne produkty moje włosy były w lepszym stanie, niż w czasie jej stosowania.
Stary 2015-06-13, 23:48   #2934
cloche
Zakorzenienie

oo, bylo cos o dezodorantach... dobrze kojarze, ze te byly dobre?
https://www.ecco-verde.de/koerper-ba...or-her-blossom
https://www.ecco-verde.de/koerper-ba...t-for-her-love
https://www.ecco-verde.de/koerper-ba...-her-superstar
https://www.ecco-verde.de/koerper-ba...for-her-powder
i czy nie bylo tez wczesniej mowy o schmidt's deo???
https://www.ecco-verde.de/koerper-ba...iper-deodorant
https://www.ecco-verde.de/koerper-ba...dula-deodorant
ktos kojarzy zapachy? jak z dzialaniem? mam ochote na jakis nowy deo i nie wiem, co kupic
cloche jest offline  
Stary 2015-06-14, 09:41   #2935
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ktos kojarzy zapachy? jak z dzialaniem? mam ochote na jakis nowy deo i nie wiem, co kupic
Miałam pierwszy z tej serii i zarówno zapach jak i działanie nie spełniły moich oczekiwań, a z tłuściochów miałam podobny z Bioaromy, ale też niespecjalnie działał
W ogóle pora roku jest taka, że nawet mój ulubiony Acorelle i Green People, które spisywały się do tej pory bez zarzutu, teraz ledwo wyrabiają , a ponieważ nie znoszę tego poczucia dyskomfortu, będę chyba zmuszona przejść na wyższy poziom skuteczności, a to w moim przypadku oznacza niestety Hudosil, chociażby tylko co drugi dzień, lub wyłącznie na intensywniejsze dni (tak było w ubiegłym roku, po czym wróciłam do natury )

Edytowane przez susabee
Czas edycji: 2015-06-14 o 09:43
susabee jest offline  
Stary 2015-06-14, 10:05   #2936
Sicilia
Zadomowienie

Cytat:
Ja mam schmidts. Jest dobry, ale nie tak jak soapwalla. Natomiast schmidts jest lepszy niż używany przeze mnie wcześniej Jason w sztyfcie. Mam zapach bergamot and lime: http://schmidts-deodorant.myshopify..../bergamot-lime bardzo przyjemny zapach

naturalnie proste
Sicilia jest offline  
Stary 2015-06-14, 10:38   #2937
201608040942
Konto usunięte

Cytat:
To wszystko zalezy. ja tych pierwszych bym nie wybrala, u mnie tylko te kremowe z soda, ale to tez zalezy od zapachu. Na kazdym takie deo moze dzialac inaczej, to wszystko jest zalezne od chemii ciala.
Ja w tej chwili znow uzywam Wolkenseifen i do tego pasujacy puder do ciala

http://www.wolkenseifen.de/index.php...-Deocreme.html
http://www.wolkenseifen.de/index.php...rperpuder.html

mialam kupic sobie lawendowego Schmidta, ale ze skonczylo mi sie to i owo od Wolkenseifen, to przy okazji wzielam mojego ulubienca Perfekt Day( pasujacy puder jeszcze mialam) i High Spirit, bo probka mi sie bardzo poodbala, to ten rodzaj cytruskow( dla mnie pachnie jak Mexx Women ten zolty) dla mnie. Wzielam miniaturki dea, bo i tak dla mnie na dlugo starczaja, a jeszcze dwa zapachy, to tym bardziej 50ml to za duzo, zeby zuzyc
Mialam jeszcze deocreme od Waldfussel i tu jest tak samo, w zaleznosci od zapachu to niektore dzialaly. Moglam sie w upaly upocic, ale smrodku nie bylo, a przy niektorych zapachac niestety smrodek rozkladanego potu sie rozwijal. trzeba testowac. U obu pan dostaniesz probki . Waldfussel perfumuje olejkami eterycznymi, a Woklenseifen uzywa olejkow perfumowanych

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Ja mam schmidts. Jest dobry, ale nie tak jak soapwalla. Natomiast schmidts jest lepszy niż używany przeze mnie wcześniej Jason w sztyfcie. Mam zapach bergamot and lime: http://schmidts-deodorant.myshopify..../bergamot-lime bardzo przyjemny zapach
o teraz widze ze te Schmidts nie zawieraja tlenku tytanu, wiec chyba powinnam sobie je darowac( probke na wyporbowanie i tak chetnie bym przegarnela )
Soapwalla swietna i nawet wyczuwalam lawende, choc jest tam wiecej olejkow, ale to byl moj ziolowy zapach, jedynie przez to ze tytanu nie zawieral to latem bardziej mi sie spod pachy lalo. Pod tym wzgledem wole Wolkenseifen. Soapwalla kombinowalam tez z pudrem od Wolkenseifen, ale szybciej i bardziej mokro pod pacha bylo.
Stary 2015-06-14, 11:31   #2938
Zimtstange
Raczkowanie

Cześć dziewczyny, miałyście może te spraye do włosów?

http://www.naturisimo.com/products.c...=hair#tabstabs

http://www.naturisimo.com/products.cfm?id=4390&

Coś mi się kojarzy, że kiedyś miała tutaj któraś z Was ten z Rahua...
Zimtstange jest offline  
Stary 2015-06-14, 12:28   #2939
jujka
Rozeznanie

Ja mam Rahua
jujka jest offline  
Stary 2015-06-14, 12:44   #2940
Zimtstange
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Ja mam Rahua
Jakie masz włosy i jak się u Ciebie sprawuje?
Zimtstange jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kosmetyki ekologiczne, kosmetyki naturalne, kosmetyki organiczne, pielęgnacja naturalna, zbiory kosmetyczne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości