Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III! - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-11-09, 07:56   #4471
mamaAmelka
Zakorzenienie

Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Ja stosuję tak długo jak daje dobry efekt.
Ja tak samo Używam dopóki jestem z niego zadowolona. Z reguły jest to od 3 do 5 m-cy.

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
A mnie mimo zapasow zakupy nadal sprawiaja duza przyjemnosc i nie sadze zeby to sie zmienilo. Jakos dam rade tym wszystkim kosmetykom w grudniu przyjdzie duza paczka z konkursu ale wiekszosc planuje oddac
Ja zaczęłam wychodzić na prostą z zapasami, ale coś od miesiąca moje pudełka zaczynają się zapełniać :-( A czekam na dwa zamówienia, które też tam wylądują. Do tego dwa inne 'wiszą' i biję się sama ze sobą czy opłacić...
Stary 2015-11-09, 08:36   #4472
motylek_8259
Raczkowanie

Gratuluje wszystkim denek październikowych, jak również już tych listopadowych

A oto moje pierwsze listopadowe denka:
1. Isana, Mydło w płynie - róża i jogurt;
2. Pharma CF, Cztery Pory Roku, Zimowy krem do rąk regenerujący żurawina+miód+mleko;
3. Rival De Loop, Maseczka złuszczająca peel-off;
4. Floris, Sól kosmetyczno-kąpielowa, Sól bocheńska o zapachu zielonego jabłuszka;
5. Alterra, Krem do twarzy bez substancji zapachowych do cery bardzo wrazliwej;
6. Garnier Mineral, 5 Protection, antyperspirant w sprayu;
7. Opakowanie wkładek higienicznych -45sztuk
motylek_8259 jest offline  
Stary 2015-11-09, 08:57   #4473
Anna_Konda
Always on the run

Dzieki za komentarze odnosnie maskar... Powoli dojrzewam do wyrzucenia dwoch najstarszych w mojej kolekcji. W koncu mam jeszcze chyba z 10 nieotwartych w tym MAC, Isadora i L'oreal czyli chyba fajne tusze...

U mnie dzis z rana dopiero drugie denko:
2. krem Nivea Care

smartshopping
Anna_Konda jest offline  
Stary 2015-11-09, 10:24   #4474
Higurashi
Czarna owca

Brawo za denka, dziewczyny! ja póki co lecę szybko

10. Bibułki matujące. Jakieś tanioszki z Ebaya. Przypominały trochę bibułę właśnie. Mimo wszystko znacznie lepsze od papieru do pieczenia Wibo : p
11. Playboy, Lovely, dezodorant w sprayu - przyjemny, wydajny produkt. Nie podrażniał i nie był na tyle intensywny, by 'gryźć się' z perfumami, więc spełniał swoją rolę.
12. Manhattan, puder sypki - kupiony w maju w promocji. Zapłaciłam za niego jakieś 18 zł. Ma aż 20g, więc stosunek ceny do pojemności bardzo korzystny. Dobrze się sprawował. Nie porwał mnie, ale przyjemnie się go używało.
Higurashi jest teraz online  
Stary 2015-11-09, 12:14   #4475
loczek88
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Anna_Konda Pokaż wiadomość
Dzieki za komentarze odnosnie maskar... Powoli dojrzewam do wyrzucenia dwoch najstarszych w mojej kolekcji. W koncu mam jeszcze chyba z 10 nieotwartych w tym MAC, Isadora i L'oreal czyli chyba fajne tusze...

U mnie dzis z rana dopiero drugie denko:
2. krem Nivea Care
Anna_Konda, rozumiem Twój "problem". U mnie tusze prawie nigdy się nie kończą, nie wiem o co chodzi. Po 6m jeszcze dużo zostaje w opakowaniu, mimo codziennego tuszowania dosyć długich rzęs. Ostatnio wyrabiam sobie nałóg wyrzucania po 6 miesiącach właśnie (chyba że na op stoi np 9m), lub/również kiedy zaczyna się kruszyć pod oczami. Wychodzę z założenia iż w razie odpukać czego, koszty leczenia oka są nieporównywalne z kosztem jednego tuszu . A skoro masz w zapasach tyle łakoci, to na Twoim miejscu bym się nie wahała
loczek88 jest offline  
Stary 2015-11-09, 12:34   #4476
MissChievousTess
Zakorzenienie

Ja też wyrabiam w sobie nawyk wyrzucania po 3-5 miesiącach. W zależności od tego czy tusz nie podrażnia mi oka i nie zaczyna się kruszyć.
Też mam kilka nieotwartych w zapasie. Raczej średniopólkowe, więc wyrzucać mi nie szkoda. Chciałabym wywalać tak po tych 3 miesiącach, ale przy moich funduszach na obecną chwilę to mało realne. Dlatego używam dłużej. Ale ostrożnie. Nigdy np. nie odświeżam tuszu domowymi sposobami.
Stary 2015-11-09, 12:43   #4477
Anna_Konda
Always on the run

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
Anna_Konda, rozumiem Twój "problem". U mnie tusze prawie nigdy się nie kończą, nie wiem o co chodzi. Po 6m jeszcze dużo zostaje w opakowaniu, mimo codziennego tuszowania dosyć długich rzęs. Ostatnio wyrabiam sobie nałóg wyrzucania po 6 miesiącach właśnie (chyba że na op stoi np 9m), lub/również kiedy zaczyna się kruszyć pod oczami. Wychodzę z założenia iż w razie odpukać czego, koszty leczenia oka są nieporównywalne z kosztem jednego tuszu . A skoro masz w zapasach tyle łakoci, to na Twoim miejscu bym się nie wahała
Uff a juz myslalam, ze tylko ja jestem jakas dziwna z tymi tuszami

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Ja też wyrabiam w sobie nawyk wyrzucania po 3-5 miesiącach. W zależności od tego czy tusz nie podrażnia mi oka i nie zaczyna się kruszyć.
Też mam kilka nieotwartych w zapasie. Raczej średniopólkowe, więc wyrzucać mi nie szkoda. Chciałabym wywalać tak po tych 3 miesiącach, ale przy moich funduszach na obecną chwilę to mało realne. Dlatego używam dłużej. Ale ostrożnie. Nigdy np. nie odświeżam tuszu domowymi sposobami.
U mnie tez ostatnio ciezko z kasa co niestety nie powstrzymuje mnie przed chomikowaniem kosmetykow... A do odswiezania tuszu i eyelinera uzywam Duraline chociaz gdzies czytalam, ze mozna wlac do maskary krople do oczu. Nie bede tego jednak sprawdzac!

smartshopping
Anna_Konda jest offline  
Stary 2015-11-09, 13:46   #4478
Karola 87
Raczkowanie

Witam się po długiej przerwie
Gratuluje wszystkich denek - i październikowych i listpadowychkl aski:

A o to moje denko październikowe:
1-patyczki kosmetyczne lilibe 1 opakowanie ( 200 sztuk) - produkt który u mnie schodzi jak woda ... Używam do wszystkiego od poprawiania makijażu, pomalowanych pazurków... aż do doczyszczania klawiatury laptopa
2-podkład very me ivory 30 ml oriflame - ostatni w tym roku bo odcień pasuje do mojej skóry latem. Tani a całkiem fajny w używaniu, moje koło ratunkowe gdy totalny brak kasy a zamaskowanie na twarzy trzeba położyć
3-maseczka peel off oczyszczająca bielenda 1 saszetka - moje maseczkowe KWC
4-żel pod prysznic ananas i szałwia 250 ml oriflame - fajny zapach
5-olejek kokosowy 15 ml oriflame- wydajny tubka wystarczyła na moje długie włosy
6-woda toaletowa solar 50 ml oriflame - fajny arbuzowy zapach, nawet dość trwały ale na mnie większość zapachów dobrze się utrzymuje
7-balsam do ciała i dłoni solar 150 ml oriflame- lekki o fajnym zapachu ale dla mnie za mało nawilżający
8-pasta do zębów colgate max fresh 125 ml- moja ulubiona, mocno miętowa
9-podkład illuskin porcelain spf 20, 30 ml oriflame - wykończyłam końcówkę sprzed lata, kolejny już w użyciu
10-szampon do włosów przetłuszczających się cytryna, pokrzywa 400 ml oriflame - fajnie pachnie, dobrze się pieni ( ach te sls-y) i rozwiązuje mój problem tłustych kłaków
11-odżywka do włosów farbowanych hair-x 200 ml oriflame - rudy kolor wypłukuje się więc na to nie działa jedyny efekt to ułatwione rozczesywanie
12-błyszczyk red ovation 8 ml oriflame - pachniał melonem, nie kleił się no ideał - ale skończył się niestety a ich już nie ma i tak zostałam bez żadnego błyszczyka. To w sumie powód do zakupów tylko co kupić a rossmann znowu dał obniżki przed moją wypłatą gdy spłukana jestem totalnie

Próbki:
- perfumy giordani gold essenza 1 ml -
- eleo olejek do włosów - 1,5 ml

To teraz czas na podsumowanie Jestem zadowolona z tego denka po udało mi się skończyć produkty, których była końcówka. Trochę przeszło też na listopad ( już mam 6 denek ).
Karola 87 jest offline  
Stary 2015-11-09, 14:29   #4479
ktsw
Zakorzenienie

mi się udało zdenkować dwa kremy i tym samym wychodzę na prostą po chwilowej niepoczytalności w czasie promocji wiosennej w rossmanie -49% na produkty do pielęgnacji twarzy Problem mam tylko z olejkami evree, które zakupiłam dwie sztuki wtedy, a już widzę że ciężko będzie...
ktsw jest offline  
Stary 2015-11-09, 16:05   #4480
GOśka T.
Zakorzenienie

moje listopadowe:

1. Rimmel, tusz do rzęs Extra Super Lash WOW-jestem zadowolona,podkresla pogrubia i wydłuza lekko rzęsy.Dobrze się utrzymyje, nie osypuje,nie ma efektu pandy<czego nie trawię >stosowałam 3 m-ce i już na niego pora.

2.YR,Żel pod prysznic Zielona cytryna z Meksyku

Póki co nie doszłam jeszcze do Rossa ale wciaz mnie kusi promocja.W sumie tuszów mam 3 w zapasie nieuzywanych,jedyne na co się skusze to jakiś podkład i puder bo te mam na wykończeniu.

Z tuszami jest tak,że nie każdy wytrzyma 3 m-ce stosowania, jeden od razu można wywalić bo na nic sie maja zapewnienia producentów jest po prosty do d.... Innym moge sie i z pół roku malowac i jest fajny.

U nnie przeciętna żywotnośc tuszu to 2 m-ce.

Edytowane przez GOśka T.
Czas edycji: 2015-11-09 o 16:06
GOśka T. jest offline  
Stary 2015-11-09, 16:19   #4481
MissChievousTess
Zakorzenienie

Ja nie mogę narzekać. Bo wszystko mi ładnie schodzi. Szykuje się denko podkładu, korektora pod oczy (dumam czy jednego nie kupić na zapas), kremu do twarzy i pewnie niedługo wykończę zmywacz do paznokci.
Zapas mam w zasadzie z tego, z czego chciałam mieć tj. droższej kolorówki, balsamy YR z limitki, trochę żeli, perfumy.
Staram się kupować tylko raz na jakiś czas. No i regularnie stosować to, co mam.
Jedyne szaleństwo w tym miesiącu to 2 paletki the Balm. A tak to jakoś nie latam od promocji do promocji. W rossmannie poszłam na tą część na usta, ale inne mnie nie kusiły. Na tej 3 ciej może tani puder i 2 korektory dokupię- jeden taniutki na naczynka, drugi droższy pod oczy. Może coś z tego kupię. A tak to w sumie wszystko mam. W najbliższym czasie tylko zapas zmywacza muszę uzupełnić, ale możliwe, że zrobię to hurtem razem z peelingiem do ciała na początku przyszłego miesiąca. Bo teraz już raczej pilnuję portfela. Mam inne wydatki.
Jedynie co to kremy do rąk i stóp+peelingi do stóp mogą mi się pokończyć tak do przyszłego miesiąca, ale mam tanie zamienniki jakby co.
Stary 2015-11-09, 16:20   #4482
Iwoka
Zakorzenienie

U mnie powinno być ładnie jeśli chodzi o denka w tym miesiącu, ale przybywa też mnóstwo wygranych rzeczy Ostatnio wzięłam się za przeglądanie kosmetyków i zrobiłam w wordzie tabelki z wszystkimi nazwami i datami przydatności. Trochę się przeraziłam ich ilością

Mój blog kosmetyczno-kulinarny

Instagram
Iwoka jest teraz online  
Stary 2015-11-09, 16:30   #4483
Apolonia Wu
Raczkowanie

W październiku zużyłam
1. Tender Care, Oriflame - to mój ulubieniec
(moja recezja tutaj: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,52...#review-892514 )

W listopadzie natomiast zakończyłam opakowania:
1. Perfecta Mama, żel do higieny intymnej dla kobiet w ciąży 300 ml (nie mam do niego zastrzeżeń); W jego miejsce zakupiłam jednak żel do higieny Biały Jeleń, bo zbliżam się do porodu, a znajome położne go polecają.

2. Clarins, Tonik (Lotion with Iris) 400 ml (bardzo dobrze nawilża i domywa resztki innych kosmetyków; Tutaj moja recenzja: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,69...review-1032526 )

3. Inglot, płyn do demakijażu, 100 ml. (Fajny płyn, choć zgadzam się z opiniami, ze lubi czasem piec w oczy. Ale całkiem dobrze doczyszcza makijaż oczu. Natomiast jestem wielką fanką opakowania… Minimalistyczne, białe z czarną nakrętką, proste liternictwo, porządny plastik… Jedno z nielicznych opakowań, które nie szpeci łazienki. )

P.S.
a)
Dzielnie rozprawiam się z kolorówką do ust.
Zaistniał zresztą pewien sprzyjający czynnik…
Zamierzałam co prawda kupić pędzelek do ust z zakrętką.
ale całkiem spontanicznie nabyłam pędzelek do ust z serii Douglas, taki zwykły do domowego użytku (bez zakrętki)
Jestem nim zachwycona!
Krótkie, sprężyste włosie, przez co nie ugina się pod naciskiem, tylko maluje bardzo precyzyjnie i łatwo dozować szminkę.
Teraz z jego pomocą zużywa mi się dużo przyjemniej szminki, których nie lubiłam - wystarczy, że teraz przyjemniej się nakładają i o wiele ładniej wyglądają na ustach.

b) odnośnie tuszy - raczej sumiennie przykładam się do ich terminu ważności, ale tak naprawdę dopiero od kilku lat się tego nauczyłam. Używam maksymalnie jednego (jeśli tylko czarny) lub dwóch (jeśli czarny i brązowy) naraz. Jeżeli dostaję jakieś próbki-miniaturki tuszu, to ich nie odpakowuję.
Lubię kupować także tusze w małych podróżnych pojemnościach (np. Smashbox, Benefit) - producentów, którzy wpadli na pomysł takich mini produktów wychwalam pod niebiosa. Jak dla mnie cała produkcja kolorówki powinna zmniejszyć pojemności co najmniej o połowę. Np. jedyne cienie do powiek, które da się zużyć w terminie, to chyba te małe podłużne z systemu ArtDeco.

Pozdrawiam wszystkie dzielnie denkujące dziewczęta!
Apolonia Wu jest offline  
Stary 2015-11-09, 16:45   #4484
jatula
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Z jednej strony mniejsze kosmetyki to swieta racja.. Ja mam chyba w zapasach dwa peelingi 200 g. Chociaz uslprawiedliwiam sie ze niektorzy maja wiecej
jak widzę wielką butelkę to mam wrażenie, że zostanie ze mną na wieczność
jatula jest offline  
Stary 2015-11-09, 18:39   #4485
Silloe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
on mi służy do jednego celu - rozjaśniania innych podkładów. Mój odcień, najjaśniejszy 30 - to jest idealnie neutralny beż w prawie białym odcieniu. Ja jestem biała a on mnie i tak bieli.
Bardzo bardzo leisty, ale nie tłusty, krycie ma żadne. Oczywiście zależy ile masz do zakrycia, ja duuuużo naczynek i raczej mnie właśnie...odświeżał na twarzy, niż cokolwiek zakrywał.
Świetnie łączy się z innymi podkładami, nie waży się itp. w przeciwieństwie do niby już hitowego MUR podkładu nr 1 białego, który owszem, jest biały, ale z czymkolwiek nie łączę, mam dziwne placki na twarzy.
Więc jeśli wszystko jest dla Ciebie za ciemne, różowe itp. - polecam do rozjaśniania [COLOR="Silver"].
Chodzi mi głównie o coś lekkiego i do wyrównania kolorytu. Dziękuję za opinię
Silloe jest offline  
Stary 2015-11-09, 20:09   #4486
szampejn
Raczkowanie

Moje już listopadowe denka:
1.Peeling morelowy do twarzy, Yves Rocher.
2. Pomadka Nivea, Cranberry & Raspberry.
3. Biosilk, Maracuja Oil.
4. Korektor z olejkiem z drzewka herbacianego, Oriflame, Love Nature.
5. Własnoręcznie ukręcony olejek myjący- rycynowy + babydream (100 ml).
6. Mascara Oriflame The One, 5-in-1 wonder lash mascara.
7. Biała glinka, Zrób Sobie Krem.
8. Odżywka, Garnier Ultra Doux, olejek z awokado i masło karite.
9. Dezodorant do stóp, Oriflame, Feet Up Arctic Scandinavia.

I trochę próbek:
10. Sisley Paris, emulsja ekologiczna- zakochałam się w niej, niestety jest bardzo droga....Chociaż może kiedyś sobie ją sprezentuję
11. Odżywka do włosów, Garnier Olia, która mi pozostała z farbowania.
12.Sisley Paris, Phyto Cernes Eclat- czyli rozświetlający korektor pod oczy.
13. Eucerin, AntiRedness, krem kojący.
14. Eucerin, DermatoCLEAN, żel oczyszczający.

W tym miesiącu całkiem nieźle mi idzie, ale jeszcze trochę zapasów mam.

Instagram

Blog
szampejn jest offline  
Stary 2015-11-09, 20:41   #4487
Hosenka*
Moderator KWC

Zużyłam płyn do kąpieli biała herbata i jaśmin z Avonu - bardzo przyjemny zapach

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 840 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online  
Stary 2015-11-09, 21:27   #4488
201610111032
Konto usunięte

Cytat:
U mnie powinno być ładnie jeśli chodzi o denka w tym miesiącu, ale przybywa też mnóstwo wygranych rzeczy Ostatnio wzięłam się za przeglądanie kosmetyków i zrobiłam w wordzie tabelki z wszystkimi nazwami i datami przydatności. Trochę się przeraziłam ich ilością
Z tymi datami przydatności to niezły pomysł. Mnie czeka najprawdopodobniej w grudniu przeprowadzka więc też sobie spiszę wszystkie kosmetyki. Mam kilka zachomikowanych i boję się, że któregoś razu zapomnę sprawdzić i znajdę kilka już po terminie, a wystarczy zajrzeć tylko do listy i po problemie. Kiedyś robiłam taką listę w zeszycie ale nie wyglądała przejrzyście. Przynajmniej będę wiedziała ile czego mam. Z kolorówką nie mam problemu bo wszystko trzymam w jednym kuferku i jak otworzę to widzę ile czego jest. Gorzej z pielęgnacją bo nie wszystko mi się mieści w szafce i część leży w pudle. Myślę, że przeprowadzka, nowy dom sprawią, że będę bardziej odpowiednio przechowywać teraz kosmetyki, a co najważniejsze lepiej zarządzać wydatkami.
201610111032 jest offline  
Stary 2015-11-09, 21:28   #4489
Anna_Konda
Always on the run

3. probka Daisy Dream Marc Jacobs

Staram sie jak moge

smartshopping
Anna_Konda jest offline  
Stary 2015-11-09, 21:53   #4490
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Jakiś czas zrobiłam podobny spis, ale w zeszycie

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 840 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online  
Stary 2015-11-10, 06:33   #4491
Anna_Konda
Always on the run

Taki spis robilabym chyba caly dzien...

A tak w ogóle to dzien dobry!

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

smartshopping
Anna_Konda jest offline  
Stary 2015-11-10, 07:30   #4492
Higurashi
Czarna owca

Anna, dzień dobry!

Ja spisu nie potrzebuję. Mam dużo kosmetyków, ale z datami się wyrabiam bez problemu.
Higurashi jest teraz online  
Stary 2015-11-10, 08:33   #4493
kofi81
Zakorzenienie

kolejne denko, już 10.

mydło do rąk w płynie Dove (wersja silky glow)
kofi81 jest offline  
Stary 2015-11-10, 09:44   #4494
edyta508
Zakorzenienie

GG do edyta508

Wow idziecie jak burza! U mnie chyba jeszcze nic nie ma, ale cos na pewno sie skończy do końca miesiaca
edyta508 jest offline  
Stary 2015-11-10, 10:06   #4495
Cuddly
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Anna, dzień dobry!

Ja spisu nie potrzebuję. Mam dużo kosmetyków, ale z datami się wyrabiam bez problemu.

To ja tak samo

73/2017

Cuddly jest offline  
Stary 2015-11-10, 11:21   #4496
kleo_4
Zakorzenienie

Cytat:
Ja ostatnio tusze wyrzucam po 2 miesiącach, wszystko przez to ze kupuje w drogeriach, gdzie, albo już ktoś otworzył wcześniej albo nie wiem naswietlaja się od tych polkowych swiatelek??? staram się kupować na promocjach, wiec może też jak wystawiają tańsze, to jakieś gorsze? Ostatnio zawiodłam się na superpharm mf2000 calorie, sephora nie pamiętam nazwy, jakiś wodoodporny - oba zaschniete po miesiacu nawet nie ma jak isc z reklamacja bo poeiedza ze to ja zle przechowuje...Wczoraj kupiłam telescopic Loreal w rossmannie, ekspedientka zapewniała ze nie otwierany, zobaczymy... bubli, które kupiłam w ciemno bo kosztowały grosze nawet nie liczę.

Szminek, pomadek, błyszczykow, nie liczę bo to moje uzależnienie

Obiecałam sobie wykończyć 4 otwarte antyperspiranty, ale ze była promocja w naturze na Garnier to kupiłam kolejne 3..,

Najgorsze jest to ze lubię minimalizm, mieć ulubione kosmetyki pod ręką, aby było przestronnie w szufladzie itd, a jednoczesnie lubie miec wybor, ciagle zmieniac i testowac nowosci... I jak to pogodzić???

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście

Edytowane przez kleo_4
Czas edycji: 2015-11-10 o 11:23
kleo_4 jest offline  
Stary 2015-11-10, 11:37   #4497
MissChievousTess
Zakorzenienie

kleo_4, ja kupuję tusze w YR bo są foliowane. I mam pewność, że nie były wcześniej otwierane. Bardzo lubię Sexy Pulp. Poza tym kupuję na promocjach Maybelline Rocket wodoodporny. I też sprawdzam czy nie był otwierany. One też długo zachowują świeżość.
2 miesiące to naprawdę niska trwałość tuszu. Ja bym takiego nie mogła używać bo mam zbyt wrażliwe oczy i skłonność do alergii. Tusz nie może np. już zasychać jak go używam bo kruszy mi się wtedy do oka i podrażnia oko.
Jak zaczyna zasychać to go muszę wywalić.
A jak lubisz testować to kupuj małe pojemności nowości. Może jedno pudełko z nowościami sobie zaprenumeruj i Ci wystarczy?
Ja mam o tyle łatwiej, że wolę kupować swoich ulubieńców niż gonić za nowościami.
Po nowości nie sięgam często i zawsze podchodzę do nich jak pies do jeża, więc może dzięki temu nie zalegają mi nieudane zakupy?
A jak jest promocja to może kup 1 rzecz na promocji, a nie od razu 3 dezodoranty?
;-)
Stary 2015-11-10, 11:51   #4498
kleo_4
Zakorzenienie

Cytat:
kleo_4, ja kupuję tusze w YR bo są foliowane. I mam pewność, że nie były wcześniej otwierane. Bardzo lubię Sexy Pulp. Poza tym kupuję na promocjach Maybelline Rocket wodoodporny. I też sprawdzam czy nie był otwierany. One też długo zachowują świeżość.
2 miesiące to naprawdę niska trwałość tuszu. Ja bym takiego nie mogła używać bo mam zbyt wrażliwe oczy i skłonność do alergii. Tusz nie może np. już zasychać jak go używam bo kruszy mi się wtedy do oka i podrażnia oko.
Jak zaczyna zasychać to go muszę wywalić.
A jak lubisz testować to kupuj małe pojemności nowości. Może jedno pudełko z nowościami sobie zaprenumeruj i Ci wystarczy?
Ja mam o tyle łatwiej, że wolę kupować swoich ulubieńców niż gonić za nowościami.
Po nowości nie sięgam często i zawsze podchodzę do nich jak pies do jeża, więc może dzięki temu nie zalegają mi nieudane zakupy?
A jak jest promocja to może kup 1 rzecz na promocji, a nie od razu 3 dezodoranty?
;-)
Właśnie nad tym muszę popracować bo najgorzej jest jak w trakcie używanie cos przestanie mi pasować, a mam drugą taką samą w zapasie...
Zawsze rodzina i kumpele sie u mnie oblowia

Mam tylko jedną szuflade na zapasy, w tym są też zapasy dla tz i staram sie jej nie przekraczać.

Z tymi miniaturami trafiłaś w samo sedno, bo od nowego roku jesli bede kupowac to wersje mini, jesli cos wyjatkowo mnie zachwyci to kupię pelnowymiarowy produkt - jeden ! A nie od razu 5

W tym roku i tak sporo zeszlam z zapasów, głównie przez wydanie, alę ważne ze jest mniej

Ehh YR, weszłam po błyszczyk, a nadprogramowo wyszłam z 4 zelami pod prysznic bo wszystkie pięknie pachniało a ja nie moglam sie zdecydować, który wybrać, no bo przecież np. lawendowy to bardziej na wieczorną kąpiel, uspakajajacy, a grapefruitowy to idealny orzezwiacz i energetyk na poranny prysznic

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście

Edytowane przez kleo_4
Czas edycji: 2015-11-10 o 11:54
kleo_4 jest offline  
Stary 2015-11-10, 12:10   #4499
kofi81
Zakorzenienie

Maskarę Sexy Pulp YR również bardzo lubię, choć szczota spora jest!
Moją ulubioną z drogerii jest Lovely Pump Up. Kupuję systematycznie już od ponad roku chyba. Na promocji prawie nigdy jednak, bo wykupiona zawsze, lub pootwierane są. Niedużo kosztuje, więc wydaję dyszkę, gdy jest ich sporo na półce

Z promocji w rossmannie ty razem nie skorzystam. Wszystko mam, a zapasów robić nie chcę.

Do mojej denkowej torby w tym miesiącu powinny przybyć jeszcze: krem pod oczy, tonik, płyn micelarny - może nawet dwa, mały balsam do ciała i masło do ciała prawdopodobnie. No i płatki kosmetyczne, bo te zużywają się co chwila ... Z kolorówki nie zdenkuję chyba nic.
kofi81 jest offline  
Stary 2015-11-10, 13:10   #4500
fioleciasto
Zakorzenienie

zużyłam balsam do ciała Vaseline oraz peeling do ciała Lirene

2017 : 22
fioleciasto jest teraz online  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości