Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III! - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-06-17, 00:27   #2821
MissChievousTess
Zakorzenienie

Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

No w końcu denko: 30 ml Gucci Envy Me ;-)
Patrzę na Wasze denka, pracuję nad moimi zapasami, ale w tym miesiącu u mnie będzie skromniutko.
Pewnie za miesiąc- dwa będzie wysyp.
Ale jestem dzielna, męczę zawzięte perfumy i kolorówkę, których mam sporą ilość.
Stary 2015-06-17, 07:50   #2822
Jastinkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez caramel macchiato Pokaż wiadomość
Co sądzisz o kosmetykach z YR? Jesteś zadowolona?
Tę maseczkę błotną z Avonu bardzo lubię. Jednakże bardziej komfortowo używa mi się tej z tureckiej łaźni, w ceglastym opakowaniu.

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Wyjątkowo nie lubiłam różu w Wibo. Jak dla mnie nie był wart ani jednej złotówki. Miałam problem z jego aplikacją, bo kiepsko się nakładał. Ścierał się po kilku godzinach bardzo nierównomiernie, więc zostawały plamy na policzkach. Zapchał mi pory przez co pojawiło się sporo niedoskonałości.
W dodatku miał kiepskie opakowanie i pokruszył się po upadku z komody.
Ani maskę ani spray moje włosy nie polubiły, spray za bardzo obciążał włosy, a maska raczej nie miała większych efektów.
o denek dziś dołączyła pomadka ochronna z Nivea

Jastinkaa jest offline  
Stary 2015-06-17, 08:26   #2823
Higurashi
Czarna owca

Zużyłam krem do rąk Malwy i krem do ciała z Isany
Higurashi jest offline  
Stary 2015-06-17, 09:32   #2824
kofi81
Zakorzenienie

14. Woda różana KTC

Świetna! Zapach może nie do końca "mój", ale działanie rewelacyjne Pięknie nawilża skórę. O ile po zastosowaniu zwykłego toniku po kilku minutach moja skóra prosi się o krem, o tyle po wodzie różanej, takiej potrzeby długo nie czuję. Bardzo polecam! ja na pewno kupię kolejną butelkę.

15. Płyn micelarny Green Pharmacy - wersja z owsem

Kupiony kiedyś w lokalnej małej drogerii. Dobry kosmetyk. Może nie jest to różowy Garnier, ale też kosztuje mniej ok 7 zł za 250ml, a w promocji wyłapać go można za 5 zł. Zmywał makijaż oczu i pierwszą warstwę makijażu całej twarzy. Nie ma zapachu, nie podrażnia, nie wysusza. Działa. Myślę, że gdy kiedyś zabraknie mi gotówki to skuszę się na kolejną butelkę.

Edytowane przez kofi81
Czas edycji: 2015-06-17 o 11:29
kofi81 jest offline  
Stary 2015-06-17, 09:54   #2825
motylek_8259
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kofi81 Pokaż wiadomość
12. Żel/krem myjący do twarzy BeBeauty (biało-różowa tubka)

Bardzo dobry kosmetyk! To już moje któreś z kolei opakowanie. Idealnie nadaje się do porannego mycia twarzy, a wieczorem to mój drugi krok demakijażu - najpierw płyn micelarny, potem domycie tym żelem. Super jest

13. Żel pod prysznic Today (jakas nieznana marka)

Zapach kwiatowy. Kupiłam kiedyś w lokalnej małej drogerii. Zachwytu nie ma. Ot, przeciętniak.
Gratuluje

Miałam kiedyś żel z biedronki do mycia twarzy i pamietam, że byłam równiez zadowolona. tani a dobry. jak skończy mi sie obecny co mam to sobie kupie

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Cuddly Pokaż wiadomość
15. PS love your skin chusteczki do demakijażu

16. Lancome teint miracle próbka

17. Pro formula tired eyes roll on

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnieszka_02 Pokaż wiadomość
Wymęczyłam wreszcie serum L'oreala Revitalift Laser X3. Na dziś tylko to...
gratuluje

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Inka_1 Pokaż wiadomość
17. Oriflame Essentials peeling do twarzy Daily Scrub Cleanser - szalenie wydajny przez swoją rzadką, lejącą konsystencję. Dobrze peelinguje ale trochę mnie podrażniał
18. Ziaja Med kuracja AZS natłuszczająca emulsja do ciała - zawód na całej linii, słabo nawilża, nie łagodzi zmian atopowych, nie natłuszcza. Nałożona w małej ilości dobrze się wchłania ale nie działa w ogóle.
19. Yves Rocher Pures System maseczka głęboko nawilżająca - szczypie tuż po nałożeniu ale działanie super. Skóra jest miękka, rozjaśniona, oczyszczona a jednocześnie nie jest ściągnięta.
kilka próbek:
20. Nivea Volume szampon i 21. odżywka
22. Ziaja Intima płyn z kwasem mlekowym
gratuluje denek

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Cuddly Pokaż wiadomość
18. Bielenda fruit bomb spa peeling do ciała arbuz

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Denko nr 4: L'oreal, olejek do twarzy, 30 ml.

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
szalejecie z denkami brawa
u mnie dziś też kolejne denka:
- pasta do zębów colgate max white 125ml
- próbka wody toaletowej vivacity 1 ml orifame - miałam cały flakon próbkę zużywam w ramach niwelacji zapasów
- zestaw korektorów oriflame - to denko średnio cieszy bo muszę na już kupić nowe. Zastanawiam się na bell albo wibo? Miała ktoraś może?
- farba do włosów syoss mixing colour 6-77. Jest to kolejne opakowanie - po prostu rewelka i super odżywka. Wiecie może czy można taką odżywkę kupić w pełnowymiarowym opakowaniu?
To tyle o denkach, bo popłynęłam z zakupami powinnam mieć zakaz wstępu do drogerii wszelkich a jeszcze jutro odbieram paczkę z oriflame
brawa za denka
motylek_8259 jest offline  
Stary 2015-06-17, 09:59   #2826
xxxescapismxxx
Pani Pech

Żel LPM malina/piwonia - ok , bez SLS , ale kupiłam z myślą o piwonii a była przesłodzona malina Więcej nie kupię
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2015-06-17, 10:29   #2827
motylek_8259
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
No w końcu denko: 30 ml Gucci Envy Me ;-)
Patrzę na Wasze denka, pracuję nad moimi zapasami, ale w tym miesiącu u mnie będzie skromniutko.
Pewnie za miesiąc- dwa będzie wysyp.
Ale jestem dzielna, męczę zawzięte perfumy i kolorówkę, których mam sporą ilość.

U mnie tez skromne denko będzie.
Tez walcze z kolorówką. uparłam się, aby skończyc paletke poczwórnych cieni, która uzywam juz dosc długo i bardzo dobrze mi idzie bo juz widac denko. nie wiem czy wpadnie w tym miesiacu jeszcze, ale jak nie w tym to denko w lipcu jak nic

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Jastinkaa Pokaż wiadomość

o denek dziś dołączyła pomadka ochronna z Nivea

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Zużyłam krem do rąk Malwy i krem do ciała z Isany

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
14. Woda różana KTC

Świetna! Zapach może nie do końca "mój", ale działanie rewelacyjne Pięknie nawilża skórę. O ile po zastosowaniu zwykłego toniku po kilku minutach moja skóra prosi się o krem, o tyle po wodzie różanej, takiej potrzeby długo nie czuję. Bardzo polecam! ja na pewno kupię kolejną butelkę.

Kupiony kiedyś w lokalnej małej drogerii. Dobry kosmetyk. Może nie jest to różowy Garnier, ale też kosztuje mniej ok 7 zł za 250ml, a w promocji wyłapać go można za 5 zł. Zmywał makijaż oczu i pierwszą warstwę makijażu całej twarzy. Nie ma zapachu, nie podrażnia, nie wysusza. Działa. Myślę, że gdy kiedyś zabraknie mi gotówki to skuszę się na kolejną butelkę.
gratuluje denek

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Żel LPM malina/piwonia - ok , bez SLS , ale kupiłam z myślą o piwonii a była przesłodzona malina Więcej nie kupię
Stary 2015-06-17, 11:20   #2828
moonara
Zadomowienie

Malduje Ziaja żel do higieny intymnej
W czerwcu wpadnie jeszcze może ze 2 lub 3 denka.
Stary 2015-06-17, 12:11   #2829
Higurashi
Czarna owca

U mnie czerwiec bez szaleństw, ale wpadły 2 mazidła do ust i powinnam jeszcze jakieś zużyć. Cieszy mnie to, bo mam ich trochę za dużo i kilka nowych na oku...
Higurashi jest offline  
Stary 2015-06-17, 12:57   #2830
motylek_8259
Raczkowanie

moonara i Higurashi gratuluję

Co do mazideł do ust tez mam sporo i próbuje wykończyc. mam jeden błyszczyk nawet na wykonczeniu. mimo, ze inne pomadki i błyszczyki kusza w sklepie to mówię im stanowczo NIE. ciezko mi sie takie mazidła zuzywa bo nie uzywam na codzien wiec niepotrzebne mi jak narazie kolejne, bo jeszcze jednych nie skonczylam. dąże do minimalizmu i tego sie trzymam. zrobiona lista kosmetykow bardzo mi pomaga, aby nie kupowac na zapas i aby wykanczać to co mam otwarte i ogólnie zuzywać.
Stary 2015-06-17, 13:01   #2831
Higurashi
Czarna owca

Cytat:
Napisane przez motylek_8259 Pokaż wiadomość
moonara i Higurashi gratuluję

Co do mazideł do ust tez mam sporo i próbuje wykończyc. mam jeden błyszczyk nawet na wykonczeniu. mimo, ze inne pomadki i błyszczyki kusza w sklepie to mówię im stanowczo NIE. ciezko mi sie takie mazidła zuzywa bo nie uzywam na codzien wiec niepotrzebne mi jak narazie kolejne, bo jeszcze jednych nie skonczylam. dąże do minimalizmu i tego sie trzymam. zrobiona lista kosmetykow bardzo mi pomaga, aby nie kupowac na zapas i aby wykanczać to co mam otwarte i ogólnie zuzywać.
Ja mam tylko 4 kolorowe pomadki i jeden błyszczyk, bo raczej ich nie używam. Za to ochronne mazidła to moja słabość i używam nałogowo
Higurashi jest offline  
Stary 2015-06-17, 16:29   #2832
AnulaQa
Zakorzenienie

No i wreszcie jakieś konkrety z mojej strony

Sephora, mleczko do ciała Werbena cytrynowa, 190ml- lekkie, nieklejące się, o nieskomplikowanym ale przyjemnym i orzeźwiającym zapachu musującej werbeny cytrynowej. Sprawdza się latem. Zapach wyczuwalny jest na ciele przez ok 3 godziny. Plus za kolorową szatę graficzną i pompkę.

Bath&Body Works, mydło do rąk w piance Słodki groszek- mydełko bardzo fajne, choć cholernie drogie, chociaż tą wersję dzięki uprzejmości jednej z jutuberek udało mi się kupić za 13 zł. Zapach przyjemny, owocowo-kwiatowy, kojarzący się z galaretkami spożywczymi. Długo utrzymuje się na dłoniach, rozprzestrzenia się na całą łazienkę. Mydło wydajne, świetnie oczyszcza i myje dłonie. Niestety od czasu do czasu pompka lubiła płatać figle i zamiast pianki aplikowała rozrzedzony płyn. Kilka wstrząsów, złorzeczeń na ustrojstwo, aż w końcu i modłów a mydło wróciło do swojej piankowej postaci.
AnulaQa jest offline  
Stary 2015-06-17, 20:08   #2833
201703221005
Konto usunięte

masc na problemy skorne tez moge zaliczyc do denek?
jesli tak, to wpadlo kolejne denko, a wieczorem wpadnie zel fa i oliwka do ciala
201703221005 jest offline  
Stary 2015-06-17, 20:17   #2834
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
14. Woda różana KTC

Planuję wodę różaną, ale innej firmy, z lepszym składem

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2015-06-17, 20:25   #2835
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Planuję wodę różaną, ale innej firmy, z lepszym składem
A jaką polecasz?
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2015-06-17, 21:26   #2836
201607111050
Konto usunięte

1. Płukanka octowa z malin Yves Rocher
2. Olejek Evree Magic Rose
3. Żel pod prysznic Yves Rocher tiare
4. Peeling Farmona waniliowy
5. Żel pod prysznic LPM werbena-cytryna
6. Szampon z wyciągiem z hamamelisu Yves Rocher
7. Krem do rąk Tołpa czarna róża

Wyszło w ostatnich dniach:
8. Szampon przeciwko wypadaniu włosów Ziaja Med
9. Mydło żurawinowe Stenders

Jak dobrze pójdzie dobiję w tym miesiącu do 15 sztuk (do denek liczę tylko pełnowymiarową pielęgnację). Kupiłam póki co tylko 4 rzeczy w tym zaledwie dwie sztuki pielęgnacji (jedna nawet potrzebna ).
201607111050 jest offline  
Stary 2015-06-17, 21:40   #2837
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
A jaką polecasz?
http://www.helfy.pl/kosmetyki/twarz/...-rozana-275-ml tylko na razie jeszcze jej nie dołożyli

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2015-06-17, 22:35   #2838
motylek_8259
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
No i wreszcie jakieś konkrety z mojej strony

Sephora, mleczko do ciała Werbena cytrynowa, 190ml- lekkie, nieklejące się, o nieskomplikowanym ale przyjemnym i orzeźwiającym zapachu musującej werbeny cytrynowej. Sprawdza się latem. Zapach wyczuwalny jest na ciele przez ok 3 godziny. Plus za kolorową szatę graficzną i pompkę.

Bath&Body Works, mydło do rąk w piance Słodki groszek- mydełko bardzo fajne, choć cholernie drogie, chociaż tą wersję dzięki uprzejmości jednej z jutuberek udało mi się kupić za 13 zł. Zapach przyjemny, owocowo-kwiatowy, kojarzący się z galaretkami spożywczymi. Długo utrzymuje się na dłoniach, rozprzestrzenia się na całą łazienkę. Mydło wydajne, świetnie oczyszcza i myje dłonie. Niestety od czasu do czasu pompka lubiła płatać figle i zamiast pianki aplikowała rozrzedzony płyn. Kilka wstrząsów, złorzeczeń na ustrojstwo, aż w końcu i modłów a mydło wróciło do swojej piankowej postaci.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
1. Płukanka octowa z malin Yves Rocher
2. Olejek Evree Magic Rose
3. Żel pod prysznic Yves Rocher tiare
4. Peeling Farmona waniliowy
5. Żel pod prysznic LPM werbena-cytryna
6. Szampon z wyciągiem z hamamelisu Yves Rocher
7. Krem do rąk Tołpa czarna róża

Wyszło w ostatnich dniach:
8. Szampon przeciwko wypadaniu włosów Ziaja Med
9. Mydło żurawinowe Stenders

Jak dobrze pójdzie dobiję w tym miesiącu do 15 sztuk (do denek liczę tylko pełnowymiarową pielęgnację). Kupiłam póki co tylko 4 rzeczy w tym zaledwie dwie sztuki pielęgnacji (jedna nawet potrzebna ).
Gratuluję
Stary 2015-06-18, 01:16   #2839
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Ja jak na razie w tym miesiącu zużyłam 6 rzeczy i tylko jedną kupiłam. Jestem z siebie mega dumna . Dawno tak nie miałam żeby zużycia przewyższały zakupy. Ale staram się nie przeglądać gazetek drogeryjnych żeby nic mnie nie kusiło .

elizka1987 jest offline  
Stary 2015-06-18, 01:56   #2840
201703221005
Konto usunięte

ja mam pecha, robie zakupy w galerii, w ktorej jest rossmann... wiec czesto kusi zajsc, ale ostatnio weszlam do rossa i tak ''yyy, po co ja tu wlasciwie weszlam?!'' i wyszlam
dwa denka weszly przed chwila - zel fa luxurious moments - boski zapach - fiolki, oby mi sie udalo znow go gdzies dostac... i masc z witamina a, e, f - to taki uniwersalny produkt, ale ostatnie zuzycie poszlo na twarz, ktora sobie troche przesuszylam sloncem i na ramiona, rowniez suche
w sumie ten miesiac u mnie bedzie calkiem pokazny w denka
Stary 2015-06-18, 07:46   #2841
yankosia
Raczkowanie

U mnie juz 11 denek. Zapowiada sie jeszcze kilka, więc miesiąc może być owocny. Zuzyje jeszcze jeden żel pp, prawdopodobnie peeling, mam na wykończeniu dezodorant, balsam i krem do ciała oraz krem na noc. Wpadną do denka pewnie dwie maseczki.
yankosia jest offline  
Stary 2015-06-18, 08:22   #2842
201612060923
Konto usunięte

-Nivea kulka Calm&Care-nareszcie Cytrusowo-pudrowe aromaty w antyperspirantach to nie moje gusta, a do tego czasami zawodził z ochroną-rozmawiając z koleżankami przed maturą z biologii czułam, że pod pachami mam nie halo w kwestiach zapachu
201612060923 jest offline  
Stary 2015-06-18, 08:24   #2843
Hosenka*
Moderator KWC

Zuzyłam wodę Tessori o zapachu piżma Druga butla juz czeka

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2015-06-18, 09:13   #2844
motylek_8259
Raczkowanie

Dziewczyny gratuluję
Stary 2015-06-18, 10:11   #2845
201703221005
Konto usunięte

denko oliwki do ciała
Stary 2015-06-18, 10:34   #2846
Inka_1
Raczkowanie

23. Ziaja Liście Manuka żel myjący z peelingiem - myje, więc w porządku. Ale szału nie ma, raczej nie kupię ponownie.
24. próbka Avon TTA Together edp
Inka_1 jest offline  
Stary 2015-06-18, 11:10   #2847
SceneQueene
Zakorzenienie

Odżywka Isana profesjonalna oil
Maska Pantene nawilżająca

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2015-06-18, 13:26   #2848
Anna_Konda
Always on the run

No nieźle, nieźle... Tylko u mnie jakaś posucha

smartshopping
Anna_Konda jest offline  
Stary 2015-06-18, 13:33   #2849
kudlik_kk
Zakorzenienie

U mnie było marnie, było było a jak się coś ruszyło to uzbierałam chyba około 15 rzeczy już. Będzie ostateczna ilość podczas wypisywania pod koniec miesiąca Wiem, że taka bardziej drobnica bo chyba ze dwa lakiery do paznokci, jakieś żele do rąk antybakteryjne też ze dwa, micel, żel pod prysznic albo i dwa może coś jeszcze dokończę do końca miesiąca

21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie

kudlik_kk jest offline  
Stary 2015-06-18, 14:26   #2850
201703221005
Konto usunięte

a jak stoicie z zapasami? ja wlasciwie najwieksze mam w odzywkach do wlosow, a reszte w sumie kupuje na biezaco
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości