Mary Kay - kosmetyki i kolorówka - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-24, 20:40   #301
Mantisa
Raczkowanie

Dot.: Mary Kay

bosz... czytaj Dziewczyno ze zrozumieniem!!
za kazdym razem pisalam dokladnie to samo... no coz moze za 3 razem pojmiesz wiec jeszcze raz powtorze.... sa 2 rodzaje tzw. "zwrotow", "reklamacji" czy jak to nazwiesz.....

1) 100% satysfakcji - mozesz oddac/ zwocic zuzyty produkt ( nie wiecej niz w 50%, rozpakowany, bez katonikow) za ktory dostajesz nowy ten sam lub inny ale w cenie tego ktory zwracasz

2) jesli chcesz by MK oddala Ci 90% kwoty za kosmetyki to musisz oddać kosmetyki nieuzywane, zapakowane itd. i to jest sytuacja z punktu 8 Umowy

Wiec masz dwoe opcje zatem prosze nie mow ze nie mozesz zwrocic. MK daje wiecej niz wiekszosc firm kosmetycznych - mozesz sobie kosmetyk zamienic na inny (100% satysfakcji) lub jesli chcesz zrezygnowac ze wspolpracy odzyskac 90% ksay za kosmetyki, ktore jako Konsultantka masz na tzw. magazynie. Jak juz pisalam mnie tez jeden uczulil i nie robie z tego tragedii bo takie rzeczy sie zdarzaja. Zamienilam na inny i wszystko jest swietnie. Jesli Ty nie chcesz zweryfikowac czy to co Cie uczulilo to byl zle dobrany produkt ( a mozesz to zrobic bardzo prosto zwracajac sie do swojej dyrektor grupy, lub innej jesli sie na swojej zawiodlas) no to trudno :-( Nie zmusimy Cie do tego, nie sadze tez by ktos chcial na sile przekonywac nieprzekanego Nie mowiac juz o tym ze twoj tradzik moze nie jest wcale spowodowany MK....
Stary 2010-02-24, 21:25   #302
sylwia78
Raczkowanie

Laski ja odkryłam własnie cos niesamowitego.

Większość problemów z cerą jest skutkiem nieodpowiednio dobranej pielęgnacji. Dr Leslie Baumann, dermatolog, dyrektor katedry dermatologii i kosmetologii na uniwersytecie w Miami, podczas prowadzonych badań zauważyła, że podział typów skóry na normalną, suchą, mieszaną/tlustą czy wrażliwą jest niewystarczający.

Zdarzali się bowiem pacjenci o teoretycznie tym samym typie skóry (np. sucha), którzy wymagali zupełnie innej pielęgnacji i innych kosmetyków. Suchości towarzyszyły bowiem jeszcze inne problemy np. nadmierna wrażliwość lub problemy przebarwieniowe. Po tej obserwacji dr Baumann postanowiła szczegółowo zająć się tym zagadnieniem. Owocem wielu lat badań jest podział na 16 typów cery.

Przez najbliższe dni omówię w skrócie na moim blogu każdy typ cery i podam program pielęgnacyjny do danego typu skóry. Życzę owocnej lektury i idealnego doboru kosmetyków dla swojej cery.

Linka do bloga nie mogę podać, bo okazał się konkurencyjny dla tego forum i przez podanie linka ostatnio dostałam upomnienie. Więc jakby co piszcie na pw podam Wam linka jak któraś nie zapisala, albo wpiszcie w google Mary Kay kosmetyki selektywne i też się strona wyświetli

Ps. Muszę Wam powiedzieć, że pielegnacja MK zaspokaja wszystkie 16 typów cer
Normalnie zaczynam byc coraz bardziej dumna, ze jestem w Mary Kay
sylwia78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 22:03   #303
olamazda
Raczkowanie

Exclamation Dot.: Mary Kay

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość
bosz... czytaj Dziewczyno ze zrozumieniem!!
za kazdym razem pisalam dokladnie to samo... no coz moze za 3 razem pojmiesz wiec jeszcze raz powtorze.... sa 2 rodzaje tzw. "zwrotow", "reklamacji" czy jak to nazwiesz.....

1) 100% satysfakcji - mozesz oddac/ zwocic zuzyty produkt ( nie wiecej niz w 50%, rozpakowany, bez katonikow) za ktory dostajesz nowy ten sam lub inny ale w cenie tego ktory zwracasz

2) jesli chcesz by MK oddala Ci 90% kwoty za kosmetyki to musisz oddać kosmetyki nieuzywane, zapakowane itd. i to jest sytuacja z punktu 8 Umowy
to i ja napisze po raz setny,ze chce zwrotu kasy za te kosmetyki!!!Nie mam potrzeby wymieniania ich na inny,poniewaz nie jestem zadowolona i koniec!zrozum to kobietkoa ,ze logiczne jest to ,ze produkty były używane ,aby sprawdzic jak działąja nie moge isch oddac i dostac chociażby 90%!
Daruj sobie wywody na temat tego czy mam tradzik od MK czy nie.Sprawa twarzy juz dawno jest ząłatwniona po kilkukrotnym użyciu maści.
Po cąłej sytuacji uważam( a mam takie prawo) ,ze kosmetyki MARY KAY nie są warte swojej ceny.Ani seria Time Wise,ani mikrodermabrazja,ani cienie,ani "cudowny zestaw satynowe dłonie"
olamazda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 22:27   #304
Mantisa
Raczkowanie

No Ola widze ze wreszcie wyrazilas sie precyzyjnie
Szkoda ze zapomnialas ze w zadnej firmie nie dostaniesz zwrotu kasy za uzywane kosmetyki wiec nie bylo od poczatku podstaw by psy wieszac na MK i mnie zarzucac madrzenie sie itd... ))
Skoro domniemany tradzik tak prosto sie wyleczyl to faktastycznie!!! I bazujac na wspominanej przez rozne dziewczyny wiedzy nalezy domniemywac ze to byla kwestia niedobranego kosmetyku.... ale opinie masz juz wyrobiona i szanuje, sza! )

Dla porzadku by reszta osob miala jasnosc - Konsultantka moze Klientce w ramach 100% gwarancji zwocic kase... ale to juz oczywiste jest (i wyjasnione wczesniej na tym forum).

Sylwia78 jestes niesamwita ) lookne sobie na bloga bom wiedzy ciekawa!
Stary 2010-02-24, 22:33   #305
sylwia78
Raczkowanie

A ja chciałabym miec taką cerę jak moja dyrektor, która uzywa od kliku lat TimeWIse i Mikrodermabrazji.

Odpowiednio dobrała sobie produkty metodą prób i błędów, a dziś kazda z Was mogłaby pozazdrościć jej cery. Gładka, bez rozszerzonych porów, rozświetlona, bez pryszczy - idealna! Aż mi głupio było patrzeć na nią, bo gapiłam się jak w obrazek. NIGDY nie wiedziałam tak wypielegnowanej i bez skazy skóry, a ona to zawdziecza Mary Kay
i nie korzysta z usług kosmetyczki!

Tak, więc to nie produkty same w sobie są złe. Po prostu trzeba umieć dobrać sobie odpwiednią pielęgnację i tyle. Zła pielegnacja jest powodem problemów ze skórą. "Taka" cera a "taka" potrzebuje innych składników. Te 16 typów cery dokładnie to pokazują. Ja jestem w szoku po przeczytaniu tych informacji. Mamy tyle odmian skór tłusto/mieszanych i normalno/suchych, że się w głowie nie mieści. I niby skóra tłusta, a się okazuje, że kazda odmiana potrzebuje innego składnika.

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

he he
wiecie ja zostanę w tym roku dyrektorem
Normalnie ta wiedzę o tych 16 typach wręcz trzeba wykorzystać na spotkaniach Nowe klientki, nowe konsulatntki

ahhhhh juz widzę siebie na scenie jak debiutujaca dyrektor
Ale mnie wzięło
Stary 2010-02-24, 22:55   #306
Mantisa
Raczkowanie

Z moja dyrektor jest to samo Ostatnio miala Klientke -kolezanke sceptyczke (uzywa kosmetykow mamy, ktora robi mazidla) na Metamorfozach i potem mi powiedziala : "Kurcze ta Twoja Dyrektor wyglada jak marzenie, jak patrze na nia to wierze ze te kosmetyko dzialaja"

Zatkalo mnie
Stary 2010-02-24, 23:27   #307
sylwia78
Raczkowanie

Zdaję sobie sprawę, ze na takie efekty trzeba trochę poczekać przy mojej cerze, ale widzę że warto. ZDaję sobie również sparwę, że leczenie tradziku też wymaga cierpliwości, bo od razu wszystko mi nie zniknie i przez jakis czas od czasu do czasu jakieś diody wyskoczą w szczególności w okolicach miesiączki Ale kurcze warto. Jak tylko pozbęde się wyprysków z pewnościa sięgnę po Mikrodermabrazję, na razie nie mogę, bo mogłabym pobudzić skórę do wytwarzania nowych wyprysków a raczej mogłabym sobie roznieść bakterie na całą buzię, bo to już mocny peeling i kryształy glinu zawiera i wiem, że na razie nie mogę. Najpierw wyleczyć ropne rzeczy, potem mozna robic mikrodermabrazję by pozbyć sie blizn potradzikowych i odsłonić nową, świeżą, zdrowa skórę.
Pomału do tego dojdę
Stary 2010-02-25, 11:07   #308
sylwia78
Raczkowanie

Zapraszam do poznania typu 1 cery
Charakterystyka i dobór pielęgnacji już opracowany
Dzisiaj mowa o cerze tłustej/mieszanej-wrażliwej-przebarwionej-wiotkiej
Stary 2010-02-27, 19:01   #309
Mantisa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez olamazda Pokaż wiadomość
to i ja napisze po raz setny,ze chce zwrotu kasy za te kosmetyki!!!Nie mam potrzeby wymieniania ich na inny,poniewaz nie jestem zadowolona i koniec!zrozum to kobietkoa ,ze logiczne jest to ,ze produkty były używane ,aby sprawdzic jak działąja nie moge isch oddac i dostac chociażby 90%!
Olamazda... tak na zakonczenie.... tak naprawde zamiast tak narzekac i jeczec na forum powinnas byla ruszyc glowa i zrobic to co kazda myslaca kobieta, dbajaca o swoje finanse, zrobilaby majac mozliwosci jakie daje Mary Kay

Wystarczylo w ramach 100% satysfakcji zamienic kosmetyk na nowy i sprzedac go zadowolonej Klientce bo sa takich setki i tysiace. Druga opcja to odsprzedac go kolezance Konsultance

Wiec zrozum Kobieto , ze majac rozum i sprytu troszkę mozesz osiagnac co tylko chcesz w zyciu i mozesz byc szczesliwa, a nie tracic czas na narzekanie
Stary 2010-02-28, 20:58   #310
olamazda
Raczkowanie

Exclamation Dot.: Mary Kay

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość
Olamazda... tak na zakonczenie.... tak naprawde zamiast tak narzekac i jeczec na forum powinnas byla ruszyc glowa i zrobic to co kazda myslaca kobieta, dbajaca o swoje finanse, zrobilaby majac mozliwosci jakie daje Mary Kay

Wystarczylo w ramach 100% satysfakcji zamienic kosmetyk na nowy i sprzedac go zadowolonej Klientce bo sa takich setki i tysiace. Druga opcja to odsprzedac go kolezance Konsultance

Wiec zrozum Kobieto , ze majac rozum i sprytu troszkę mozesz osiagnac co tylko chcesz w zyciu i mozesz byc szczesliwa, a nie tracic czas na narzekanie
Mantisa moge jeczec na forum ile tylko bede miała siły.... nuda juz jestes....sugerujesz ,ze nie myśle?Widze,ze bardzo pięknie zamotał Ci ktos w głowie firma MARY KAY.Ja moge wyrazac moje niezadowolenie 24h/7. Kosmetyki Mary Kay nie są warte swojej ceny i tyle.Ty raczej nie jestes od pouczania mnie czy mam ten szajs wymienic czy komus odsprzedac i tyle.I to ja kończe tą rozmowę a nie pani konsultantka Mantisa
Stary 2010-02-28, 21:26   #311
sylwia78
Raczkowanie

Ja też zraziłam sie do Oriflame i dzięki tym kosmetykom mam zapchane pory ( byłam 5 lat, poznałam prawie wszystko ). Jednak nie wsadziłam wszystkiego do jednego worka. Są produkty w Oriflame ( te drozsze ), które są dobre i o tym mówię.

Trochę nie podoba mi się jak osoba zraża się do jednej rzeczy a oczernia wszystko. Myślę, że olamazda jesteś nieobiektywna, kierujesz się uczuciami, rozczarowaniem itp. tym bardziej, że nie zdazyłaś poznać wszystkiego i wszystko od razu skreslasz.

Jakbyś była 2-3 lata w MK, poznała produkty i "wystrzeliła" z hasłem Mk jest to szajs to bym Ci uwierzyła. Jesteś w firmie 1,5 miesiąca, więc oskarżenia są chyba trochę nie na miejscu, nie sadzisz?

Nie układa Ci się ze sprzedażą, z rekrutacją, wyskoczył tradzik i zwaliłas swoje niezadowolenie i niepowdzenia na firmę. ( z góry załozyłaś sobie, ze nie idzie sprzedawać, rekrutować itd - bynajmniej tak pisałaś na początku i tak też się stało. W Oriflame ci nie wyszło, w MK ci nie wyszło i z pewnościa nigdzie ci nic nie wyjdzie z tak pesymistycznym nastawieniem i brakiem obiektywizmu).

Kochana można osiagnąć w zyciu wiele, ale trzeba nauczyć się patrzeć na zycie troszkę inaczej.

Życzę Ci jak najlepiej, ochłoń troszkę i przemyśl jeszcze raz to wszystko. Szkoda czasu na rozżalenia itp. POdejmij raz decyzję chcę z firmą XYZ zrealizowac swoje marzenia ( awansować na dyrektora, zarabiac 3000zł itp. i trzymaj się tego ) Przeskakiwanie z kwiatka na kwiatek nic nie da. Marnujesz tylko swój czas, swój potencjał i sama odbierasz sobie możliwość wspinania się po ścieżce kariery.

Ja widzę w Tobie potencjał i mam nadzieję, że spotkamy się na seminarium i będę mogła ci pogratulować awansu na Dyrektora Sprzedaży.

Trzymam kciuki olamazada
Czy zostaniesz w MK czy wrócisz do Oriflame czy zaczniesz współpracę z inna firmą - Twoja decyzja. Zmień nastawienie i z pewnością osiagniesz wszystko o czym tylko zapragniesz

Powodzenia!
Stary 2010-02-28, 21:34   #312
sylwia78
Raczkowanie

Laski widziałyście trendy wiosna/lato Mary Kay?
http://www.youtube.com/watch?v=w_OHy...layer_embedded
Stary 2010-02-28, 22:15   #313
olamazda
Raczkowanie

trochę prywaty... w MK jestem o wiiele dłużej... miałam troche przerwy w używaniu kosmetyków,ale z tego chyba nie musze sie tłumaczyc.
Stary 2010-03-06, 22:03   #314
sylwia78
Raczkowanie

Witajcie
Dzisiaj byłam na spotkaniu Obszaru Mary Kay w Katowicach w hotelu Qubus. Wiecie uświadomiłam sobie jak my dużo zarabiamy na godzinę.
NOrmalnie siadam jutro i planuję pracę. Chyba nawet wezmę wolne z pracy ( mam jeszcze etat ), aby "rozkręcić" biznes i by we wrześniu najpóźniej rozpocząć DWK a najlepiej od razu je zakończyć
Nie wspomnę o chęci złożenia wypowiedzenia umowy o pracę w kwietniu, bo mam dosyć tego co teraz się dzieje u mnie w pracy
Trzymajcie za mnie kciuki
Pozdrawiam
Stary 2010-03-07, 12:51   #315
babulenka
Rozeznanie

Witam, ciesze sie Sylwia, że tak pieknie sie rozwijasz - puść mi na skype albo priv adres do swojego bloga.
babulenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 18:35   #316
sylwia78
Raczkowanie

babulenka posłałam na pw

Dziewczyny orientujecie się w jaki sposób otrzymać dofinansowanie na założenie swojej działalności gospodarczej?
Czy wogóle komukolwiek udaje się otrzymać dofinansowanie?
Stary 2010-03-23, 23:04   #317
Mantisa
Raczkowanie

babulenka

tych programow z dofinansowaniem jest sporo, w urzedach 0pracy, w bankach w roznych organizacjach sa info... w necie tez, chocby:

http://biznes.interia.pl/news/gdzie-...FQwEZgod1FYuDw
Stary 2010-03-31, 14:25   #318
agakor
Przyczajenie

Witam!
Jeżeli chodzi o uczulenia w MK. Też dostałam od kremu - Intensywny Krem Nawilżający. Mam uczulenie na niektóre kosmetyki, jestem alergikiem z tzw. opóźnionym zapłonem czyli ewentualne uczulenie wyskakuje u mnie po około tygodniu stosowania. Objawia się ono silnym swędzeniem, zaczerwienienim twarzy - w szczególności policzki w okolicy uszu potem robi się liszaj, ściągnięcie skóry, a na koniec łuszczenie - walka po to około dwa tygodnie Chciałam zaznaczyć, że dostaję go niezwykle rzadko, a skórę mam suchą. Także firma jak firma, w każdej są rzeczy dobre i złe. Mnie akurat uczuliło co nie znaczy, że komuś innemu może pasować

Mając na myśli niektóre kosmetyki to jest drugi krem do twarzy, który mnie uczulił. Kremy zmieniam, do niektórych wracam nie trzymam się jednej półki cenowej.
agakor jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 22:24   #319
Nelkomama
Rozeznanie

Dot.: Mary Kay Full Coverage czy Vichy Dermablend?

Hej Chciałabym kupić podkład mocno kryjący Mary Kay tylko zastanawiam się nad odcieniem... jestem średnią blondynką o niebieskich oczach i ciepłym odcieniu skóry takim naturalnym raczej... ostatnio miałam revlon colorstay do suchej cery odcień medium beige, avon rozświetlająco antystresowy odcień cream, oriflame GG natural beige i chciałabym wiedzieć jaki odcień MK by im odpowiadał, a nawet jakby był ciut ciemniejszy to byłoby ok Ważne, żeby nie wpadał w róż tylko w żółty raczej.

Edytowane przez Nelkomama
Czas edycji: 2010-04-10 o 22:53
Nelkomama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 11:37   #320
mooniisss
Raczkowanie

makijaż Mary Kay

Na ostatniej stronie zakupionego wczoraj przeze mnie 'JOYa' jest przepiękny makijaż. I tu pojawia się moja przeogromna prośba Czy któraś z dziewczyn mogłaby zrobić step by step tego makijażu ? Zdjęcie w załączniku
mooniisss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 22:07   #321
dzinek
Wtajemniczenie

MARY KAY - kolorowka i kosmetyki

szukalam watku ale niestety bezskutecznie wiec zakladam
piszemy pytamy i dzielimy sie spostrzezeniami i doswiadczeniami z kolorowymi i pielegnacyjnymi kosmetykami Mary Kay

chodzi mi konkretnie o podklad z KWC
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-16...io-kryjacy.htm

potrzbuje dosc jasny wybralam beige(bezowy) tylko teraz czy
beige300 to odcien rozowy czy zoltawy a beige400 i 402???
i co do ivory( porcelanowy)100, 105, 202 itd tez bym chciala wiedziec
bo niestety zdjecia probek niewiele mi mowia
napiszcie jaki podklad uzywacie i jaki jest kolorystycznie i odcieniowo
dzieki
---------------------------------------------------------------------------------------------

sama nie wierze znalazlam jupii ( czemu wczesniej nie moglam nie wiem jakas zacma)
ale i tak poprosze czy opisane kolory pokrywaja sie ze stanem faktycznym i jak wam sie podoba ta kolorowka???
tzn zolty nie jest za zolty idt

a tu co wyszperalam
Odcienie podkładów mają numerację 3- cyfrową. Cyfra pierwsza i druga oznaczają nasycenie koloru (10) najjaśniejsze, 80 najciemniejsze):
10 - 20 - Kość słoniowa (ivory)
30 - 40 - Beż (beige)
50 - 80 - Brąz (bronze)
Cyfra trzecia oznacza tonację:
0 - Żółta (yellow)
2 - Oliwkowa (olive)
4 - Różowa (pink)
Na przykład:
200 oznacza odcień ciemna kość słoniowa w żółtej tonacji
404 oznacza ocień ciemny beż w tonacji różowej

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

Edytowane przez dzinek
Czas edycji: 2010-05-29 o 22:13
dzinek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 01:23   #322
babulenka
Rozeznanie

Dot.: MARY KAY - kolorowka i kosmetyki

Było juz wiele na temat Mary Kay np tu
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...ary+kay&page=6
i tu:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...ary+kay&page=3
a tu masz swatche koloru 200, 300 i 304

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...6&d=1259865587

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...5&d=1259865587
babulenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 23:40   #323
dzinek
Wtajemniczenie

dzieki wielkie
no jakos mi wyszukiwarka tego nie mogla znalesc

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 12:52   #324
dorisxD
Raczkowanie

Kosmetyki MARY KAY !! opinie, wrażenia , wszystko :D

Hej kobietki

Chciałabym żebyście się na tym wątku podzieliły swoimi opiniami,wrażeniami itd na temat kosmetyków Mary Kay
czego używałyscie, używacie? z czego jesteście zadowolone? co polecacie a czego nie?
gdzie zamawiacie?
dorisxD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 13:04   #325
caya
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki MARY KAY !! opinie, wrażenia , wszystko :D

ja używam zestawik wizażowy bardzo mi przypadła do gustu pomadka, taka koralowa (odcien Pink Daisy). Ma świetną konsystencję, jest kremowa i ma śliczny kolor

Czarna wysuwana konturówka też niczego sobie, dobrze napigmentowana, trwała i miękka.

A używałaś jakiegoś tuszu?
caya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 13:46   #326
dorisxD
Raczkowanie

Tak używałam Lash Lengthening , bardzo przyjazny tusz rzesy staja sie fajnie wydłuzone, sa delikatnie kobieco podkreślone, co najwazniejsze nie skleja rzęs i nie tworza sie takie ohydne grudki ;/ efekt mnie ogólnie zadowalał ale lubie mocno wytuszowane rzesy dlatego wróciłam do maz faktor 2000 calorie
Stary 2010-07-11, 15:26   #327
caya
Zakorzenienie

to ja miałam ulimate lash mascara, no i też wydłużał, grudki zaczęły się robić dopiero na wykończeniu opakowania, ale jak dla mnie również zbyt delikatny efekt. I wróciłam do tego samego co Ty
caya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 17:20   #328
dorisxD
Raczkowanie

hehe to widze że mamy podobne odczucie i upodobania :P
Stary 2010-07-12, 07:14   #329
aaaddd
Raczkowanie

ja używałam zestawu timewise do cery mieszanej o powiem szczerze że to nic szczególnego, lepiej zainwestować w kosmetyki apteczne

ale polubiłam podkład tej firmy, jest leciutki w ogóle go nie widać na twarzy, słabo kryje ale pięknie wyrównuje koloryt i dobrze trzyma się twarzy polecam na lato
aaaddd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 23:43   #330
betty8080
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
szukalam watku ale niestety bezskutecznie wiec zakladam
piszemy pytamy i dzielimy sie spostrzezeniami i doswiadczeniami z kolorowymi i pielegnacyjnymi kosmetykami Mary Kay

chodzi mi konkretnie o podklad z KWC
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-16...io-kryjacy.htm

potrzbuje dosc jasny wybralam beige(bezowy) tylko teraz czy
beige300 to odcien rozowy czy zoltawy a beige400 i 402???
i co do ivory( porcelanowy)100, 105, 202 itd tez bym chciala wiedziec
bo niestety zdjecia probek niewiele mi mowia
napiszcie jaki podklad uzywacie i jaki jest kolorystycznie i odcieniowo
dzieki
---------------------------------------------------------------------------------------------

sama nie wierze znalazlam jupii ( czemu wczesniej nie moglam nie wiem jakas zacma)
ale i tak poprosze czy opisane kolory pokrywaja sie ze stanem faktycznym i jak wam sie podoba ta kolorowka???
tzn zolty nie jest za zolty idt

a tu co wyszperalam
Odcienie podkładów mają numerację 3- cyfrową. Cyfra pierwsza i druga oznaczają nasycenie koloru (10) najjaśniejsze, 80 najciemniejsze):
10 - 20 - Kość słoniowa (ivory)
30 - 40 - Beż (beige)
50 - 80 - Brąz (bronze)
Cyfra trzecia oznacza tonację:
0 - Żółta (yellow)
2 - Oliwkowa (olive)
4 - Różowa (pink)
Na przykład:
200 oznacza odcień ciemna kość słoniowa w żółtej tonacji
404 oznacza ocień ciemny beż w tonacji różowej

jesli potrzebuesz dosc jasny to zapewne 300 bedzie za ciemna
300 to z baza zolta a wiec nie dla kogos kto ma rozową buzię, ale raczej jasna, oliwkowa karnacje

a najlepiej umow sie z Konstantką dobierze ci bez problem na czystej buzi i bedzie idealnie ) ja tak zrobilam rok temu i jestem zachwycona, zmieniam tez odceinei w zaleznosci od pory roku i opalenizny
betty8080 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości