Skład - dobry dla kręconych? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-22, 14:16   #1
tunka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4

Skład - dobry dla kręconych?


Hej
Mam taki skład
AQUA, ISOBUTANE, POLYQUATERNIUM-68, PROPANE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, TRIDECETH-9, GLYCERIN, BUTANE, PARFUM, SODIUM BENZOATE, PROPYLENE GLYCOL, POLYQUATERNIUM-4/ HYDROXYPROPYL STARCH COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, LACTIC ACID, LINALOOL, CITRONELLOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, ISOEUGENOL, HYDROLYZED KERATIN, PANTHENOL
czy bedzie dobry dla moich loków? Czy mogę go stosowac? jest to pianka to układania loków Dzieki za odpowiedzi
tunka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 23:17   #2
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Skład - dobry dla kręconych?

Cytat:
Napisane przez tunka123 Pokaż wiadomość
Hej
Mam taki skład
AQUA, ISOBUTANE, POLYQUATERNIUM-68, PROPANE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, TRIDECETH-9, GLYCERIN, BUTANE, PARFUM, SODIUM BENZOATE, PROPYLENE GLYCOL, POLYQUATERNIUM-4/ HYDROXYPROPYL STARCH COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, LACTIC ACID, LINALOOL, CITRONELLOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, ISOEUGENOL, HYDROLYZED KERATIN, PANTHENOL
czy bedzie dobry dla moich loków? Czy mogę go stosowac? jest to pianka to układania loków Dzieki za odpowiedzi
1. czy bedzie dobry dla moich loków?
Nikt Ci przez internet nie powie czy będzie dobry czy nie bo na to wpływa zbyt wiele czynników takich jak porowatość czy pogoda
2. Czy mogę go stosowac?
Nikt Ci nie zabroni stosować czegoś choć ogólnie większość kręconych woli żel lniany bo pianki mają tendencje do przesuszania choć to kwestia osobistych preferencji. Bądź świadoma, że będziesz musiała często myć włosy SLS bo mamy tu sporo pq, a one działają kondycjonująco przy okazji osadzając się na włosie. Co mi się nie podoba to zapach wysoko w składzie i zawartość gliceryny wysoko w składzie - może spuszyć. Na plus brak alcohol denat.

Gdzieś na wizażu jest wątek do analizowania składów kosmetyków do włosów. Tam prędzej uzyskasz fachowe odpowiedzi.
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-23 23:17:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.