Krew po wysiłku. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-23, 22:27   #1
akswonillam
Raczkowanie
 
Avatar akswonillam
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 182

Krew po wysiłku.


Jak w temacie. Intensywniej ćwiczę jakoś od początku października. Jednak sytuacja miała miejsce dzisiaj. Po bardzo intensywnym (wczorajszym) treningu, rano zauwazylam, że mam plamienie. Nic wielkiego, śluz pomieszany z niewielką ilością krwi. Dziś znów byłam na trenignu ( nie był intensywny) i po nim pojawiła się już krew. Nie było to plamienie, a duża ilość krwi jak przy okresie. ( mam bardzo obfite)

Dodam, że o miesiączce nie może być mowy, skończyła mi się 9 dni temu, cykle mam bardzo długie, ok 30 dniowe.

+nigdy w życiu nie miałam plamienia/krwawienia związanego z owulacją

Czy to normalne?
akswonillam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 22:32   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Krew po wysiłku.

Cytat:
Napisane przez akswonillam Pokaż wiadomość
Jak w temacie. Intensywniej ćwiczę jakoś od początku października. Jednak sytuacja miała miejsce dzisiaj. Po bardzo intensywnym (wczorajszym) treningu, rano zauwazylam, że mam plamienie. Nic wielkiego, śluz pomieszany z niewielką ilością krwi. Dziś znów byłam na trenignu ( nie był intensywny) i po nim pojawiła się już krew. Nie było to plamienie, a duża ilość krwi jak przy okresie. ( mam bardzo obfite)

Dodam, że o miesiączce nie może być mowy, skończyła mi się 9 dni temu, cykle mam bardzo długie, ok 30 dniowe.

+nigdy w życiu nie miałam plamienia/krwawienia związanego z owulacją

Czy to normalne?
Nie wydaje mi się, że to normalne. Oczywiście zdarzają się plamienia okołoowulacyjne, ale są to PLAMIENIA, nie krwawienia. Ja bym udała się do ginekologa na Twoim miejscu .
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 10:40   #3
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Krew po wysiłku.

Może masz dużą nadżerkę, która podkrwawia przy wysiłku. W każdym razie wszelkie krwawienia, plamienia, brudzenia, które pojawiają się, a nigdy wcześniej ich nie było (np. w czasie owulacji) bezwzględnie wymagają porady lekarza !
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 11:24   #4
akswonillam
Raczkowanie
 
Avatar akswonillam
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 182
Dot.: Krew po wysiłku.

Ginekologa mam dopiero niestety 12 listopada Wcześniejszych terminów nie ma ,a mnie nie stać na prywatne wizyty.

Dlatego piszę też tu, bo jeżeli to coś bardzo poważnego, to nie wiem, pójdę na pogotowie czy coś.
akswonillam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 13:10   #5
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Krew po wysiłku.

Cytat:
Napisane przez akswonillam Pokaż wiadomość
Ginekologa mam dopiero niestety 12 listopada Wcześniejszych terminów nie ma ,a mnie nie stać na prywatne wizyty.

Dlatego piszę też tu, bo jeżeli to coś bardzo poważnego, to nie wiem, pójdę na pogotowie czy coś.
12 listopada to nie aż tak bardzo długo. Może po prostu nie forsuj się do tego czasu, oszczędzaj się. Ale idź koniecznie, bo to niepokojący objaw. Na pogotowie bym raczej z tym nie leciała, chociaż jak krwawienie się znacznie nasili to może i to nie byłoby takie głupie rozwiązanie.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 21:39   #6
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Krew po wysiłku.

Też miałam taki problem. Ginekolog uspokoił mnie, że takie rzeczy mają prawo zdarzać się po wysiłku fizycznym. Zostałam zbadana "normalnie", do tego usg i cytologia i okazało się, że wszystko jest w porządku. (No, jest tylko niewielki polip, ale na razie do obserwacji).
Chciałam Cię uspokoić, że takie krwawienia, nawet dość obfite, nie muszą oznaczać najgorszego. Też się martwiłam i miałam w głowie najgorsze myśli Ale do ginekologa idź koniecznie, warto to sprawdzić.
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-26 21:39:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.